kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 5 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.04.15 13:28

kišna glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:

Neću pšenicu nego lan, a pijem najmanje 2 litra vode dnevno tako da mi to neće biti problem. Razmišljala sam kako ću sa sjemenkama jer ne volim sluzavu hranu (ne podnodim kamenice - probala ih jednom i nikad više) Ali muž mi naredio Wajter raport - Page 5 1523192931  da i sjemenke moram pojesti pa ću i njih pojesti. Valjda ću preživjeti. Wajter raport - Page 5 3111943984

ako ti bude presluzavo, samelji ih malo i stavi u kakav jogurt pa nek postanu sluzave kad su već u trbuhu ... i tako ga se može konzumirati al sam ja već naviknuta piti ga u vodi i meni ne smeta iako isto ne volim sluzave stvari al samo neke ... bjelanjak recimo ne mogu smisliti ako nije dobro ispečen ... ne bih ga pojela da umirem od gladi onako kad mi drhturi i rasteže se po tanjuru

Ako ih mogu staviti u jogurt onda nema problema, ionako mi je zob s jogurtom večera, pa mogu dodati i sjemenke lana. Wajter raport - Page 5 684758713  Vidiš, ni ja ne mogu ni sluzavi bjelanjak, sve mora biti dobro isprženo da bih ga pojela. A meko kuhano jaje mogu pojesti bez problema. Očito je stvar navike. Wajter raport - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.04.15 13:32

metilda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:

Neću pšenicu nego lan, a pijem najmanje 2 litra vode dnevno tako da mi to neće biti problem. Razmišljala sam kako ću sa sjemenkama jer ne volim sluzavu hranu (ne podnodim kamenice - probala ih jednom i nikad više) Ali muž mi naredio Wajter raport - Page 5 1523192931  da i sjemenke moram pojesti pa ću i njih pojesti. Valjda ću preživjeti. Wajter raport - Page 5 3111943984

ako ti bude presluzavo, samelji ih malo i stavi u kakav jogurt pa nek postanu sluzave kad su već u trbuhu ... i tako ga se može konzumirati al sam ja već naviknuta piti ga u vodi i meni ne smeta iako isto ne volim sluzave stvari al samo neke ... bjelanjak recimo ne mogu smisliti ako nije dobro ispečen ... ne bih ga pojela da umirem od gladi onako kad mi drhturi i rasteže se po tanjuru

Ako ih mogu staviti u jogurt onda nema problema, ionako mi je zob s jogurtom večera, pa mogu dodati i sjemenke lana. Wajter raport - Page 5 684758713  Vidiš, ni ja ne mogu ni sluzavi bjelanjak, sve mora biti dobro isprženo da bih ga pojela. A meko kuhano jaje mogu pojesti bez problema. Očito je stvar navike. Wajter raport - Page 5 684758713

probaj pomalo Wajter raport - Page 5 11484130 ... negdje sam pročitala da je lan toliko jak "čistač" orgnizma da ga ne bi smjeli uzimati oni sa oštećenom jetrom jer bi to bio prejak udar na jetru ... još samo da to kažem pa odoh i ja prazničit ... strah me da netko ne umre od mojih receptora Wajter raport - Page 5 1523192931 ... i ovako kad su svi živi budem kriva ... al svak sa zdravom jetrom može kuru od deset dana odrapit pa pauza od deset dana, pa opet ... il kreni sa manjom količinom pa vidi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 01.05.15 6:21

Apropo tih ciscenja organizama i ostalih pametnih stvari koje djeluju na produzetak i kvalitetu zivota... u zadnje vrijeme se dosta prepiruckam sa brankom (moja privatna glista) oko zivotnog vijeka, starosti i umiranja. Ona bi bila najsretnija da zivi barem 120 godina i sve poduzima ne bi li si zivotni vijek maksimalno produzila, ulaze u buducnost... ali kakvu buducnost... 120 godina zivota podrazumijeva barem 40 godina zivota u dubokoj, dubokoj starosti... koji ce mi to kurac. Ak izdrzim do 80 vitalnih puna saka brade, al ne bi preko... gledam svoju baku koja ima 88 i koja je jako vitalna starica nesalomiva i neuobicajeno mladenacki-modernog duha, ali to vise nije zivot... organizam je star, tijelo je staro i zadaje joj velikih problema... ne znam, 80 mi je vrh vrhova, maksimalna gornja granica koju sebi zelim i to pod uvjetom da sam super zdrava...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 01.05.15 8:37

Vel'ka Maca je napisao/la:Apropo tih ciscenja organizama i ostalih pametnih stvari koje djeluju na produzetak i kvalitetu zivota... u zadnje vrijeme se dosta prepiruckam sa brankom (moja privatna glista) oko zivotnog vijeka, starosti i umiranja. Ona bi bila najsretnija da zivi barem 120 godina i sve poduzima ne bi li si zivotni vijek maksimalno produzila, ulaze u buducnost... ali kakvu buducnost... 120 godina zivota podrazumijeva barem 40 godina zivota u dubokoj, dubokoj starosti... koji ce mi to kurac. Ak izdrzim do 80 vitalnih puna saka brade, al ne bi preko... gledam svoju baku koja ima 88 i koja je jako vitalna starica nesalomiva i neuobicajeno mladenacki-modernog duha, ali to vise nije zivot... organizam je star, tijelo je staro i zadaje joj velikih problema... ne znam, 80 mi je vrh vrhova, maksimalna gornja granica koju sebi zelim i to pod uvjetom da sam super zdrava...

Da.
Bilo bi lipo živjeti 120, ako bi od toga 100 god bio mlad i zdrav
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 01.05.15 10:13

kišna glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:

Neću pšenicu nego lan, a pijem najmanje 2 litra vode dnevno tako da mi to neće biti problem. Razmišljala sam kako ću sa sjemenkama jer ne volim sluzavu hranu (ne podnodim kamenice - probala ih jednom i nikad više) Ali muž mi naredio Wajter raport - Page 5 1523192931  da i sjemenke moram pojesti pa ću i njih pojesti. Valjda ću preživjeti. Wajter raport - Page 5 3111943984

ako ti bude presluzavo, samelji ih malo i stavi u kakav jogurt pa nek postanu sluzave kad su već u trbuhu ... i tako ga se može konzumirati al sam ja već naviknuta piti ga u vodi i meni ne smeta iako isto ne volim sluzave stvari al samo neke ... bjelanjak recimo ne mogu smisliti ako nije dobro ispečen ... ne bih ga pojela da umirem od gladi onako kad mi drhturi i rasteže se po tanjuru

Ako ih mogu staviti u jogurt onda nema problema, ionako mi je zob s jogurtom večera, pa mogu dodati i sjemenke lana. Wajter raport - Page 5 684758713  Vidiš, ni ja ne mogu ni sluzavi bjelanjak, sve mora biti dobro isprženo da bih ga pojela. A meko kuhano jaje mogu pojesti bez problema. Očito je stvar navike. Wajter raport - Page 5 684758713

probaj pomalo Wajter raport - Page 5 11484130 ... negdje sam pročitala da je lan toliko jak "čistač" orgnizma da ga ne bi smjeli uzimati oni sa oštećenom jetrom jer bi to bio prejak udar na jetru ... još samo da to kažem pa odoh i ja prazničit ... strah me da netko ne umre od mojih receptora Wajter raport - Page 5 1523192931  ... i ovako kad su svi živi budem kriva ... al svak sa zdravom jetrom može kuru od deset dana odrapit pa pauza od deset dana, pa opet ... il kreni sa manjom količinom pa vidi

Nemaj brige, jetra mi je zdrava da zdravija ne može biti. Wajter raport - Page 5 3111943984  Nadam se da ću pronaći i lan valjda ga ima u Konzumu, ako ga nađem od danas počinjem s receptom. Wajter raport - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 01.05.15 16:44

pizda je napisao/la:vele da ce pljuskovi veceras...

  U koliko sati?

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  propolis 02.05.15 6:59

wajter prokisni Wajter raport - Page 5 11484130
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 02.05.15 7:18

Po najavama i ovdi je sinoć i do pola noći padala.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.05.15 9:18

Kod mene je samo cmoljila, sve je mokro, ali nije natopljeno, oblačno je i toplo, valjda zato noćas nikako nisam mogla zaspati. Wajter raport - Page 5 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.05.15 9:20

kišna glista je napisao/la:
probaj pomalo Wajter raport - Page 5 11484130 ... negdje sam pročitala da je lan toliko jak "čistač" orgnizma da ga ne bi smjeli uzimati oni sa oštećenom jetrom jer bi to bio prejak udar na jetru ... još samo da to kažem pa odoh i ja prazničit ... strah me da netko ne umre od mojih receptora Wajter raport - Page 5 1523192931  ... i ovako kad su svi živi budem kriva ... al svak sa zdravom jetrom može kuru od deset dana odrapit pa pauza od deset dana, pa opet ... il kreni sa manjom količinom pa vidi

Jutros sam popila prvu čašu, ima malo neobičan okus, ali može proć. Večeras ću vidjeti kako će proći sluzave sjemenke. Wajter raport - Page 5 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.05.15 18:40

sparina ali ugodna, nije još ona grozna močvarna koja guši al nije ni sunčato pa se može migati ... baš neki lijep vikend ... grad je počeo bit pun ljudi al sve u granicama normale, tek toliko da ima muvinga a nije gužva ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  propolis 03.05.15 7:50

oblacno sa kisicom
15 celzijusa
bljak
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.05.15 8:45

Vajter prekrasan, proljetni. Wajter raport - Page 5 684758713  Kavicu sam popila šetajući po vrtu u zelenilu i cvijeću. Wajter raport - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.05.15 10:14

Kaze stara matera da su oni na krku imali prekrasan vikend i vrijeme... u rijeci je bilo ljigavo i sluzavo.
Dokopala sam se i pokojeg cevapa na prvi maj i damski omamila crnim vinom i to toliko da sam pivala rigoletto iza pola noci... ah

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.05.15 10:49

Vel'ka Maca je napisao/la:Kaze stara matera da su oni na krku imali prekrasan vikend i vrijeme... u rijeci je bilo ljigavo i sluzavo.
Dokopala sam se i pokojeg cevapa na prvi maj i damski omamila crnim vinom i to toliko da sam pivala rigoletto iza pola noci... ah

ma nije ti baš tako glede vremena na krku ... i ovdje je bilo i kišice i oblakova al to ovdje sve nekako drugačije i ljepše izgleda nego kad je isto vrijeme u rijeci

al evo da se pohvalim i ja sa iskrica adventčrs i doturima ... svako toliko škicnem i tamo da vidim imal tko zanimljiv i za druženje i naletila na jednog koji se predstavio ko dotur ... inače mi je tamo ekipa grooozna ... uopće me ne mogu navesti da im se javim kad vidim te otužne porukice koje ostavljaju ... ovog sam išla zajebavat jer je reko sam za sebe da je zanimljiv pa ga pitala kome je on to zanimljiv i šta to zanimljivog zna raditi da misli da je zanimljiv... nakon par šturih porukica se skroz poklopili u temama ... čovjek je u stabilnoj vezi, traži zanimljiva prijateljstva a ne flert, piše zajebantske knjige na temu rvackog zdravstva i skroz imamo isto mišljenje o tome kao i o psihologiji ljudi jer drži radionicu o tome ... veli, liječi hipohondre da bi preživijo al se inače skroz drži druidskih i šamaskih principa i to gura a mrzi ovo u šta se danas pretvorila medicina i ljude tretira ko na traci ... poklonit će mi i on knjigu koju je napisao ( najprije me iskušavo jesam dovoljno dobra za tu knjigu al sad valjda jesam ) al ću probat ovaj puta biti pristojnija ako mi baš ne legne na prvu a ne ko sa k*orlevičevom kad sam čitala i usporedo bacala prve komentare koji su mi padali na pamet ... uglavnom , njušim još jedno lijepo prijateljstvo i to jopet sa muškim ... jebate, sa njima se začas dogovorim o svemu ... što je najbolje, preko takvih prijateljstava onda često lako sklopim i ona žemska jer takvi i biraju zanimljive partnerice koje meni kasnije postanu dobre prijateljice ... često mi se dogodi baš takav slijed upoznavanja sa novim zanimljivim ljudima ... baš dobar vikend mi je bio i u reali privatno i poslovno a i u virtuali ... Wajter raport - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.05.15 16:04

vajter mrljav al neka ... volem kad je proljeće promjenjivo i da sve krene u bujanje i rast ... užitak mi je gledati kako sad sve raste i zeleni Wajter raport - Page 5 684758713 samo ne bih neke drastične padove temperature Wajter raport - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 03.05.15 18:53

Pomalo težak dan, djelomična naoblaka, biće je i vlaga u zraku visoka ali sve u svemu OK.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.05.15 7:01

sparina ... ali predivno jutro ... a i konačno vidjela lastavice ali nema ih u onolikom broju kao nekada Wajter raport - Page 5 1425538829 koji gušt opet se buditi po danu a ne usred noći Wajter raport - Page 5 11484130 a i gušt mi je čuti ujutro kad se kosovi raspjevaju ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.05.15 7:34

posparno ijako je rano jutro. Vec je sinoc bilo sparno, nikako spavat. Trenutno je suncato ali ima i oblaka kako na nebu tako i na zemlji...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.05.15 7:36

Glisto, evo vele da vam je most zatvoren do pet popodne zbog razminiranja. Pa ko je mine postavljao?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.05.15 7:36

pizda je napisao/la:Glisto, evo vele da vam je most zatvoren do pet popodne zbog razminiranja. Pa ko je mine postavljao?

šta pitaš kad znaš ... tko je stalno pričo da će rušit most ? jel ja ? tko mrzi kad krenu kolone turista na otok ? jel ja ? daklem Wajter raport - Page 5 11484130 bila sam vrijedna ovaj vikend Wajter raport - Page 5 1656216332

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.05.15 7:38

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Glisto, evo vele da vam je most zatvoren do pet popodne zbog razminiranja. Pa ko je mine postavljao?

šta pitaš kad znaš ... tko je stalno pričo da će rušit most ? jel ja ? tko mrzi kad krenu kolone turista na otok ? jel ja ? daklem Wajter raport - Page 5 11484130

pa dobro, samo pitam...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.05.15 7:39

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Glisto, evo vele da vam je most zatvoren do pet popodne zbog razminiranja. Pa ko je mine postavljao?

šta pitaš kad znaš ... tko je stalno pričo da će rušit most ? jel ja ? tko mrzi kad krenu kolone turista na otok ? jel ja ? daklem Wajter raport - Page 5 11484130

pa dobro, samo pitam...

sad nek se netko usudi preko mosta Wajter raport - Page 5 1523192931

a di si ti to čuo ? to je trebo bit top secret ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.05.15 7:41

bila ovdje non stop kisa za 1 maj, bas ona rodna. Puzeva ko u prici gnjusovi sluzavi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.05.15 7:42

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Glisto, evo vele da vam je most zatvoren do pet popodne zbog razminiranja. Pa ko je mine postavljao?

šta pitaš kad znaš ... tko je stalno pričo da će rušit most ? jel ja ? tko mrzi kad krenu kolone turista na otok ? jel ja ? daklem Wajter raport - Page 5 11484130

pa dobro, samo pitam...

sad nek se netko usudi preko mosta Wajter raport - Page 5 1523192931

a di si ti to čuo ? to je trebo bit top secret ...

reklo na radiju rieka gdje su danas kakvi radovi i zastoji pa spomenulo i razminiranje vaseg mosta..
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.