kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 4 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.04.15 8:06

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:znam da ću bit prezoprazna i komforna,ali jel moš ponovit omjere da ne tražim unazad? Wajter raport - Page 4 11484130

lena sa štovanjem Wajter raport - Page 4 3384354616

34 cm, druge omjere nisam postavljao...Wajter raport - Page 4 3111943984

ti šuti.....sigurno si dodao bar 2-3 cm Wajter raport - Page 4 1523192931

Wajter raport - Page 4 1523192931 nisam ja ko Glista...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 30.04.15 8:08

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
evo ja tarzan  Wajter raport - Page 4 11484130

a i ti si mi sumnjiva ... da nisi i ti lena lanena ?

nisam,ali bi mogla postat...imam i vremena i volje sad...ovo vremena za na toalet  Wajter raport - Page 4 11484130

ne brini, ne utječe na frekventnost odlazaka na toalet ... bar kod mene nema nikakvih promjena ... al meni baš presjeklo onu zimsku tromboljavost i odjednom sam živnula nakon prve kure .,... pa eto, ako koga još muče te proljetne dempresije i tromosti nek proba ... ako i ne upali kao i kod mene, bar se neće potrovat Wajter raport - Page 4 1523192931
Di je receptor?
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 30.04.15 8:09

idem po kruh dok nije počela kiša.....do kasnije!!!
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.04.15 8:11

taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a i ti si mi sumnjiva ... da nisi i ti lena lanena ?

nisam,ali bi mogla postat...imam i vremena i volje sad...ovo vremena za na toalet  Wajter raport - Page 4 11484130

ne brini, ne utječe na frekventnost odlazaka na toalet ... bar kod mene nema nikakvih promjena ... al meni baš presjeklo onu zimsku tromboljavost i odjednom sam živnula nakon prve kure .,... pa eto, ako koga još muče te proljetne dempresije i tromosti nek proba ... ako i ne upali kao i kod mene, bar se neće potrovat Wajter raport - Page 4 1523192931
Di je receptor?

nema receptora ... par žlica lanenih sjemenki preliješ zakuhalom vodom i pustiš preko noći .... JEDNE NOĆI ! ( a ne ko catica deset dana da se ugorgozoli ) ... sutradan popiješ tu vodu a ako ti nije gadno, možeš i sjemenke pojest jer se omekšaju al budu sluzave ... i tako deset dana

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.04.15 8:12

Lena je napisao/la:idem po kruh dok nije počela kiša.....do kasnije!!!

vi jos idete po kruh? Mi ovdje to internetom, platis i stave ti sliku res pecenog kruha a puste i malo mirisa. Zato smo svi vitki...Wajter raport - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 30.04.15 8:28

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:

nisam,ali bi mogla postat...imam i vremena i volje sad...ovo vremena za na toalet  Wajter raport - Page 4 11484130

ne brini, ne utječe na frekventnost odlazaka na toalet ... bar kod mene nema nikakvih promjena ... al meni baš presjeklo onu zimsku tromboljavost i odjednom sam živnula nakon prve kure .,... pa eto, ako koga još muče te proljetne dempresije i tromosti nek proba ... ako i ne upali kao i kod mene, bar se neće potrovat Wajter raport - Page 4 1523192931
Di je receptor?

nema receptora ... par žlica lanenih sjemenki preliješ zakuhalom vodom i pustiš preko noći .... JEDNE NOĆI ! ( a ne ko catica deset dana da se ugorgozoli ) ... sutradan popiješ tu vodu a ako ti nije gadno, možeš i sjemenke pojest jer se omekšaju al budu sluzave ... i tako deset dana
a nešto uz to? Sve se normalno jede? Il treba na dijetu   Wajter raport - Page 4 2758896589
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.04.15 8:31

taja je napisao/la:
a nešto uz to? Sve se normalno jede? Il treba na dijetu   Wajter raport - Page 4 2758896589

ako se ide na dijetu onda ti lan i ne treba, stas pit tu gnjusotu... Wajter raport - Page 4 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.04.15 8:31

taja je napisao/la:
a nešto uz to? Sve se normalno jede? Il treba na dijetu   Wajter raport - Page 4 2758896589

pa ja jedem normlano ... nisam ti ja nikad na dijetama ... al može ti to zamijeniti neki obrok jer sjemenke bubre pa nisi gladan ako si na to mislila ... možeš ih i procijediti pa umiješati u kakav zrnati sir ili jogurt ako ti je ukusnije nakon popiješ tu vodu ... ja sam to nekad znala raditi al mi e ne da ... ovako mi je lakše i manje vremena trošim ... sve to stavim u teglu i najprije pijem a onda jedem Wajter raport - Page 4 11484130

e da, ta voda ti i nema neki ukus pa si iscijedim i jedan limun u nju ... to mi bude super !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 30.04.15 8:33

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
a nešto uz to? Sve se normalno jede? Il treba na dijetu   Wajter raport - Page 4 2758896589

ako se ide na dijetu onda ti lan i ne treba, stas pit tu gnjusotu... Wajter raport - Page 4 1523192931
Pa da.. zato i pitam. Da odmah odustanem od te lude zamisli  Wajter raport - Page 4 11484130
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.04.15 8:41

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
a nešto uz to? Sve se normalno jede? Il treba na dijetu   Wajter raport - Page 4 2758896589

ako se ide na dijetu onda ti lan i ne treba, stas pit tu gnjusotu... Wajter raport - Page 4 1523192931
Pa da.. zato i pitam. Da odmah odustanem od te lude zamisli  Wajter raport - Page 4 11484130

ma nisam mislila da to piješ zbog dijete iako bi mogla bit sastavni dio neke, sasvim logično jer presječe glad i napuni ti želudac ... nego ti pokupi i izbaci toksine iz crijeva pa si odma veceliji i spremniji za druge pothvate ... a onda se i kile lakše tope ako si pokretniji i življi ... nemoj slušat pizdu ... od bi da svi budu kao i on, trom i namćorast ... al obzirom da i on duvani, ne bi ni njemu loše došla jedna kura da se očisti ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.04.15 9:45

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
a nešto uz to? Sve se normalno jede? Il treba na dijetu   Wajter raport - Page 4 2758896589

ako se ide na dijetu onda ti lan i ne treba, stas pit tu gnjusotu... Wajter raport - Page 4 1523192931
Pa da.. zato i pitam. Da odmah odustanem od te lude zamisli  Wajter raport - Page 4 11484130

ma nisam mislila da to piješ zbog dijete iako bi mogla bit sastavni dio neke, sasvim logično jer presječe glad i napuni ti želudac  ... nego ti pokupi i izbaci toksine iz crijeva pa si odma veceliji i spremniji za druge pothvate ... a onda se i kile lakše tope ako si pokretniji i življi ... nemoj slušat pizdu ... od bi da svi budu kao i on, trom i namćorast ... al obzirom da i on duvani, ne bi ni njemu loše došla jedna kura da se očisti ...

svo to bilje koje ko fol topi masnoce i sl. ustvari djeluje na reguliranje probave. Losa probava i je uzrok mnogim debljanjima i kad pocnes redovno.... je li, odlaze pomalo i kile. Nema druge mudrosti sa biljem u vezi debljine...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.04.15 9:54

pizda je napisao/la:

svo to bilje koje ko fol topi masnoce i sl. ustvari djeluje na reguliranje probave. Losa probava i je uzrok mnogim debljanjima i kad pocnes redovno.... je li, odlaze pomalo i kile. Nema druge mudrosti sa biljem u vezi debljine...

a sve to skupa loše utječe na raspoloženje i nivo energetike ... meni ide na kurac kad bih nešto radila a neide jer nemam energije ... umorim se začas a sjetim se kako sam prije godinu dana ko konj potezala i ništa ... što više migaš, više ti se miga i obrnuto ... jebat ga, treba čuvati zglobe ... baš ne bih da sa osamdeset već budem po raznim remontima ... ajd tamo kad dosegnem stotku još nekako al ranije, jok

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.04.15 10:06

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

svo to bilje koje ko fol topi masnoce i sl. ustvari djeluje na reguliranje probave. Losa probava i je uzrok mnogim debljanjima i kad pocnes redovno.... je li, odlaze pomalo i kile. Nema druge mudrosti sa biljem u vezi debljine...

a sve to skupa loše utječe na raspoloženje i nivo energetike ... meni ide na kurac kad bih nešto radila a neide jer nemam energije ... umorim se začas a sjetim se kako sam prije godinu dana ko konj potezala i ništa ... što više migaš, više ti se miga i obrnuto ... jebat ga, treba čuvati zglobe ... baš ne bih da sa osamdeset već budem po raznim remontima ... ajd tamo kad dosegnem stotku još nekako al ranije, jok

dobro, probavu je ok regulirati opcenito ali su ta forsirana nabijanja kondicije malo upitna. Istina, sa jedne strane ojacas odredjenu grupu ali se sa druge strane, ta grupa vise trosi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.04.15 10:12

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

svo to bilje koje ko fol topi masnoce i sl. ustvari djeluje na reguliranje probave. Losa probava i je uzrok mnogim debljanjima i kad pocnes redovno.... je li, odlaze pomalo i kile. Nema druge mudrosti sa biljem u vezi debljine...

a sve to skupa loše utječe na raspoloženje i nivo energetike ... meni ide na kurac kad bih nešto radila a neide jer nemam energije ... umorim se začas a sjetim se kako sam prije godinu dana ko konj potezala i ništa ... što više migaš, više ti se miga i obrnuto ... jebat ga, treba čuvati zglobe ... baš ne bih da sa osamdeset već budem po raznim remontima ... ajd tamo kad dosegnem stotku još nekako al ranije, jok

dobro, probavu je ok regulirati opcenito ali su ta forsirana nabijanja kondicije malo upitna. Istina, sa jedne strane ojacas odredjenu grupu ali se sa druge strane, ta grupa vise trosi...

pa ne smiješ se forsirati ... ti koji forsiraju najprije najebu ... zato ja volim nosati kamen po livadi ... prvo ga tražiš pa šetaš, pa ga nađeš pa došetaš nazad, pa malo slažeš puzzle ... u biti se više šetam nego slažem ... al svaki dan mi zidić malo viši a ja u malo boljoj kondiciji i nema nikakvih rokova nit presinga ... igram se Wajter raport - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.04.15 10:13

kišna glista je napisao/la:malo prelistala zadnja događanja na dva foruma pa da rezimiram pa kome se čita tarzan kome se ne čita čita .... meni je osobno buffy sasvim ok kao forumašica  al ko moderador mi je faking katastrofa ... nema feelinga za to i gotovo ... onomad pristala na događanje i krenula mainstramom a sad stani pani i što neće nitko pisati ( a može si to priuštiti jer je admin na mainstream forumu ) a oni koji su je  ko moderatora i admina postavili sad ih nema ( tu pizda prednjači sto gradi što se moderatorskih sposobnosti tiče ) ..... moderator u doslovnom smislu riječi znači moderairati razne enerđije i imati osjećaj za to a to ona nema ... ona je po tom pitanju konformista i uopće me ne čudi da ju maca gotivi jer je isto tako konformist što nije uopće loše al samo ako nemaš dirigentsku palicu u rukama ... haug ... al inače mi je buffy sasvim ok i zato mi glupo ići u neko čoporativno oblajavanje bez argumenata .... meni je ona ok jer je onu vranu spasila a to sam pratila, volim njene teme o vrtlarenju i tu mi je skroz vjerodostojna  i to cijenim ... drugo šta se spominje nisam pratila pa mi bezveze komentirati jer se mene ne tiče ... koga se ticalo, uzvratio i tu bi meni bila gotova priča

Kako se Glista uozbiljila...mene sad sram sto sam se juce onoliko blesirala. Wajter raport - Page 4 1724307051

Poslednjih sam dana bas raspolozena i vesela.
/kuca u drvo...baca so preko levog ramena.../

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.04.15 10:18

cat_claw je napisao/la:

Poslednjih sam dana bas raspolozena i vesela.
/kuca u drvo...baca so preko levog ramena/austrijanci je u cudu gledaju i otresaju so sa kose.../
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 30.04.15 11:15

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ako se ide na dijetu onda ti lan i ne treba, stas pit tu gnjusotu... Wajter raport - Page 4 1523192931
Pa da.. zato i pitam. Da odmah odustanem od te lude zamisli  Wajter raport - Page 4 11484130

ma nisam mislila da to piješ zbog dijete iako bi mogla bit sastavni dio neke, sasvim logično jer presječe glad i napuni ti želudac  ... nego ti pokupi i izbaci toksine iz crijeva pa si odma veceliji i spremniji za druge pothvate ... a onda se i kile lakše tope ako si pokretniji i življi ... nemoj slušat pizdu ... od bi da svi budu kao i on, trom i namćorast ... al obzirom da i on duvani, ne bi ni njemu loše došla jedna kura da se očisti ...

svo to bilje koje ko fol topi masnoce i sl. ustvari djeluje na reguliranje probave. Losa probava i je uzrok mnogim debljanjima i kad pocnes redovno.... je li, odlaze pomalo i kile. Nema druge mudrosti sa biljem u vezi debljine...
Probava je meni glavni uzrok problema. Znalo je proći po tjedan dana da ne idem na stranu. To mogu zahvaliti i poslu kojem radim.
Sad jedem muesli sa sensiompa se malo popravilo. Al čim mi se organizam navikne na to opet će po starom i morat ću tražiti drugi način, odnosno prebaciti na drugo jelo
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.04.15 11:43

taja je napisao/la:
Probava je meni glavni uzrok problema. Znalo je proći po tjedan dana da ne idem na stranu. To mogu zahvaliti i poslu kojem radim.
Sad jedem muesli sa sensiompa se malo popravilo. Al čim mi se organizam navikne na to opet će po starom i morat ću tražiti drugi način, odnosno prebaciti na drugo jelo

moja mama ima isti problem jer je dosta fizički neaktivna a i u godinama
kuhana pšenica bi tebi skroz pomogla ... navečer  natopiš šalicu pšenice u vodu i sutradan ju kuhaš pola sata ... to moja djeca obožavaju kao doručak ali dodaju u to još žlicu meda što možeš i ti komotno jer bi se osjećala bolje ... ako ostane šta one vode u kojoj se pšenice kuhala, i to popiješ kad se ohladi ... to ti je daleko ukusnija varijanta od lana ako ti je do ukusa

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.04.15 11:48

cat_claw je napisao/la:

Kako se Glista uozbiljila...mene sad sram sto sam se juce onoliko blesirala. Wajter raport - Page 4 1724307051

Poslednjih sam dana bas raspolozena i vesela.
/kuca u drvo...baca so preko levog ramena.../

šta će te biti sram ? nisam sve čitala ali i ono što sam preletila nije ništa ružno napisano ... iz aviona se vidi da se radi o zdravoj zajebanciji i ništa drugo ... meni si tako vesela daleko ugodnija i kad mene zajebavaš nego ono šta je bilo ranije

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.04.15 11:53

taja je napisao/la:

nema receptora ... par žlica lanenih sjemenki preliješ zakuhalom vodom i pustiš preko noći .... JEDNE NOĆI ! ( a ne ko catica deset dana da se ugorgozoli ) ... sutradan popiješ tu vodu a ako ti nije gadno, možeš i sjemenke pojest jer se omekšaju al budu sluzave ... i tako deset dana
a nešto uz to? Sve se normalno jede? Il treba na dijetu   Wajter raport - Page 4 2758896589


Glista, koliko vode treba za preliti? Wajter raport - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.04.15 12:12

metilda je napisao/la:
taja je napisao/la:

nema receptora ... par žlica lanenih sjemenki preliješ zakuhalom vodom i pustiš preko noći .... JEDNE NOĆI ! ( a ne ko catica deset dana da se ugorgozoli ) ... sutradan popiješ tu vodu a ako ti nije gadno, možeš i sjemenke pojest jer se omekšaju al budu sluzave ... i tako deset dana
a nešto uz to? Sve se normalno jede? Il treba na dijetu   Wajter raport - Page 4 2758896589


Glista, koliko vode treba za preliti? Wajter raport - Page 4 684758713

pa treba uzeti u obzir da pšenica nabubri kao i grah kad se namače .... nemam pojma ... ja to sve odokativno ... ako ćeš kasnije tu vodu i piti onda prelij više da ostane ... a i pazi da je ima dovoljno da ne zagori pšenica ... nemam ti ja nikakve točne recepte ...

ako pitaš za onaj lan, stavim par velikih žlica u staklenku od onih bio bio sokova ( cca litra ) i onda nalijem vode da staklenka bude puna da imam šta piti ... kad malo otpijem, iscijedim limun u nju i onda dalje pijem ... pošto ja sjemenke i pojedem, onda znam pri kreju nadoljevat da mogu sjemenke pojest bez da mi se lijepe za staklenku ... jel, sapirem ih ... pošto sam ja naviknuta piti puno tekućine, meni to začas nestane ali u principu možeš to preko cijelog dana pomalo piti ... kako tko ima naviku unositi tekućinu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.04.15 12:52

kod mene vec svi otisli doma vec u jedan, ja isao ponovo bacit pogled na Juznjacku utjehu pa pogledao skoro pola...Wajter raport - Page 4 3111943984. Stvarno je dobar i stvarno kuzim zasto su htjeli lincovati Hilla... Wajter raport - Page 4 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.04.15 12:58

pizda je napisao/la:kod mene vec svi otisli doma vec u jedan, ja isao ponovo bacit pogled na Juznjacku utjehu pa pogledao skoro pola...Wajter raport - Page 4 3111943984. Stvarno je dobar i stvarno kuzim zasto su htjeli lincovati Hilla... Wajter raport - Page 4 1523192931

sad si mi napravio gušt al to ću tek navečer ... napravim si finu atmosferu za gledanje filma i uživam Wajter raport - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.04.15 13:03

kišna glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:
taja je napisao/la:

nema receptora ... par žlica lanenih sjemenki preliješ zakuhalom vodom i pustiš preko noći .... JEDNE NOĆI ! ( a ne ko catica deset dana da se ugorgozoli ) ... sutradan popiješ tu vodu a ako ti nije gadno, možeš i sjemenke pojest jer se omekšaju al budu sluzave ... i tako deset dana
a nešto uz to? Sve se normalno jede? Il treba na dijetu   Wajter raport - Page 4 2758896589


Glista, koliko vode treba za preliti? Wajter raport - Page 4 684758713

pa treba uzeti u obzir da pšenica nabubri kao i grah kad se namače .... nemam pojma ... ja to sve odokativno ... ako ćeš kasnije tu vodu i piti onda prelij više da ostane ... a i pazi da je ima dovoljno da ne zagori pšenica ... nemam ti ja nikakve točne recepte ...

ako pitaš za onaj lan, stavim par velikih žlica u staklenku od onih bio bio sokova ( cca litra ) i onda nalijem vode da staklenka bude puna da imam šta piti ... kad malo otpijem, iscijedim limun u nju i onda dalje pijem ... pošto ja sjemenke i pojedem, onda znam pri kreju nadoljevat da mogu sjemenke pojest bez da mi se lijepe za staklenku ... jel, sapirem ih ... pošto sam ja naviknuta piti puno tekućine, meni to začas nestane ali u principu možeš to preko cijelog dana pomalo piti ... kako tko ima naviku unositi tekućinu

Neću pšenicu nego lan, a pijem najmanje 2 litra vode dnevno tako da mi to neće biti problem. Razmišljala sam kako ću sa sjemenkama jer ne volim sluzavu hranu (ne podnodim kamenice - probala ih jednom i nikad više) Ali muž mi naredio Wajter raport - Page 4 1523192931  da i sjemenke moram pojesti pa ću i njih pojesti. Valjda ću preživjeti. Wajter raport - Page 4 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.04.15 13:09

metilda je napisao/la:

Neću pšenicu nego lan, a pijem najmanje 2 litra vode dnevno tako da mi to neće biti problem. Razmišljala sam kako ću sa sjemenkama jer ne volim sluzavu hranu (ne podnodim kamenice - probala ih jednom i nikad više) Ali muž mi naredio Wajter raport - Page 4 1523192931  da i sjemenke moram pojesti pa ću i njih pojesti. Valjda ću preživjeti. Wajter raport - Page 4 3111943984

ako ti bude presluzavo, samelji ih malo i stavi u kakav jogurt pa nek postanu sluzave kad su već u trbuhu ... i tako ga se može konzumirati al sam ja već naviknuta piti ga u vodi i meni ne smeta iako isto ne volim sluzave stvari al samo neke ... bjelanjak recimo ne mogu smisliti ako nije dobro ispečen ... ne bih ga pojela da umirem od gladi onako kad mi drhturi i rasteže se po tanjuru

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.