kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 23 / 40. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 17.08.15 7:44

Yehudi je napisao/la:
pizda je napisao/la:ovo su F-16 C, kako su dobri avijoncici, jedan takav u pola minute srusi cijelu protivnicku eskadrilu...

 Ovisi čiju.

No bilo kako bilo, ne svidja mi se šta Turci sada napadaju Kurde po Siriji i Iraku

i to uz amenovanje od strane Amera.

bilo ciju, jedan takav je srusijo tri srpska MIG-a 29 prakticki odjednom. Nisu ni znali sto ih je snaslo. Mos mislit sto bi tek bilo sa nasim MIG-ovima. Jedino sto bi mi pali sami i zbunili americkog pilota...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 17.08.15 9:10

To je tako kad se leti kao da se ratuje sa Albanijom.

Naravno da ni oni ne mogu izbjeći radare i jasno da njihove snage vrše

usputno elektronsko ometanje pa letiš kao ćorava kokoš

   MiG-ovi nisu modernizirani pa je jasan ishod.

Da je u pitanju neka ozbiljnija zemlja drugačije bi se pivalo.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 20.08.15 7:47

vatreni tornado Iz (za)raznih medija... - Page 23 386486285






Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 21.08.15 13:34


e kad bi on platijo sve sto je pokrao ne bi mu ni gace na stapu ostale...Cigan je pokrao prakticki sve...Iz (za)raznih medija... - Page 23 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 25.08.15 19:48

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Sms-poruka

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 26.08.15 7:05

Objašnjenje rata u Siriji za sve koji žele znati

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Syria_Map


dugo sama sebi, ali i u društvu, postavljam pitanja oko razloga i značenja rata u Siriji...a najčešći odgovor je bio...sve su to Ameri zakuhali, oni obučavaju i financiraju teroriste, što se pokazalo i točnim, ali zanimala me pozadina svega toga.
na ovom linku dosta je dobro sve to objašnjeno...pa koga zanima, preporučujem pročitati, u miru, skoncentrirano i do kraja.


http://hr.sott.net/article/751-Objasnjenje-rata-u-Siriji-za-sve-koji-zele-znati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 26.08.15 7:54

ja se i ne trudim to saznati, samo jos jedno "objasnjenje" u nizu dezurnih teoreticara. Jel tocno ili nije, nikad necemo znat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 26.08.15 7:57

pizda je napisao/la:ja se i ne trudim to saznati, samo jos jedno "objasnjenje" u nizu dezurnih teoreticara. Jel tocno ili nije, nikad necemo znat...

mene zanima, jer iz dnevnih događanja postajem svjesna da to više nije TAMO NEGDJE...to dolazi, odnosno, već je tu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 26.08.15 8:01

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:ja se i ne trudim to saznati, samo jos jedno "objasnjenje" u nizu dezurnih teoreticara. Jel tocno ili nije, nikad necemo znat...

mene zanima, jer iz dnevnih događanja postajem svjesna da to više nije TAMO NEGDJE...to dolazi, odnosno, već je tu.

jebe ti se, nece u Krizevce a ni u Rastoke... Iz (za)raznih medija... - Page 23 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 26.08.15 8:10

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:ja se i ne trudim to saznati, samo jos jedno "objasnjenje" u nizu dezurnih teoreticara. Jel tocno ili nije, nikad necemo znat...

mene zanima, jer iz dnevnih događanja postajem svjesna da to više nije TAMO NEGDJE...to dolazi, odnosno, već je tu.

jebe ti se, nece u Krizevce a ni u Rastoke... Iz (za)raznih medija... - Page 23 1523192931

prošlu nedjelju se moj sin s ekipom vraća s mora i čujemo se putem...pitam ga gdje ste...kaže ma tu u nekoj pripizdini kod Ogulina Iz (za)raznih medija... - Page 23 1523192931
za nekih sat vremena opet se čujemo i opet pitam...kad dolazite, gdje ste sada...a on veli...evo, u Slunju smo Iz (za)raznih medija... - Page 23 501000107

pa bokte, kako prvo u Ogulinu, sad u Slunju, pitam se ja i odem vidjet na kartu...
čini mi se da su se potepali po starim cestama i zalutali, pa su iz Ogulina u Slunj došli preko Gornjeg Primišlja Iz (za)raznih medija... - Page 23 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 26.08.15 8:11

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:ja se i ne trudim to saznati, samo jos jedno "objasnjenje" u nizu dezurnih teoreticara. Jel tocno ili nije, nikad necemo znat...

mene zanima, jer iz dnevnih događanja postajem svjesna da to više nije TAMO NEGDJE...to dolazi, odnosno, već je tu.

jebe ti se, nece u Krizevce a ni u Rastoke... Iz (za)raznih medija... - Page 23 1523192931

prošlu nedjelju se moj sin s ekipom vraća s mora i čujemo se putem...pitam ga gdje ste...kaže ma tu u nekoj pripizdini kod Ogulina Iz (za)raznih medija... - Page 23 1523192931
za nekih sat vremena opet se čujemo i opet pitam...kad dolazite, gdje ste sada...a on veli...evo, u Slunju smo Iz (za)raznih medija... - Page 23 501000107

pa bokte, kako prvo u Ogulinu, sad u Slunju, pitam se ja i odem vidjet na kartu...
čini mi se da su se potepali po starim cestama i zalutali, pa su iz Ogulina u Slunj došli preko Gornjeg Primišlja Iz (za)raznih medija... - Page 23 3776795594

ima nesto misticno u tom Gornjem primislju, Slunju i Rastokama. Morat cemo tamo napravit godisnju skupstinu forumasa...Iz (za)raznih medija... - Page 23 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 26.08.15 12:24

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:ja se i ne trudim to saznati, samo jos jedno "objasnjenje" u nizu dezurnih teoreticara. Jel tocno ili nije, nikad necemo znat...

mene zanima, jer iz dnevnih događanja postajem svjesna da to više nije TAMO NEGDJE...to dolazi, odnosno, već je tu.

sad sam malo procitao sto taj "strucnjak" za Siriju pise. Lik je stvar sveo na "rekla-kazala" i vise se bavi psihoprofilima pojedinih vlastodrzaca nego li cinjenicama. Naravno, on je taj koji je postavio sve te "dijagnoze" sto je dobri stari obicaj raznih teoreticara urota i politickih spletki. Kad prifali argument ili se pojavi rupa, onda je zacepis vlastim konstrukcijama i sibas dalje. Normalno, ima cinjenica ali sve u svemu cista i glupava konstrukcija...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 26.08.15 12:31

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:ja se i ne trudim to saznati, samo jos jedno "objasnjenje" u nizu dezurnih teoreticara. Jel tocno ili nije, nikad necemo znat...

mene zanima, jer iz dnevnih događanja postajem svjesna da to više nije TAMO NEGDJE...to dolazi, odnosno, već je tu.

sad sam malo procitao sto taj "strucnjak" za Siriju pise. Lik je stvar sveo na "rekla-kazala" i vise se bavi psihoprofilima pojedinih vlastodrzaca nego li cinjenicama. Naravno, on je taj koji je postavio sve te "dijagnoze" sto je dobri stari obicaj raznih teoreticara urota i politickih spletki. Kad prifali argument ili se pojavi rupa, onda je zacepis vlastim konstrukcijama i sibas dalje. Normalno, ima cinjenica ali sve u svemu cista i glupava konstrukcija...

jedno je činjenica, da nema plina i nafte na svijetu bi cvjetala ljubav i mir

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 26.08.15 12:36

Alhambra je napisao/la:

jedno je činjenica, da nema plina i nafte na svijetu bi cvjetala ljubav i mir

mos mislit, uvijek ima razloga za besmislena i smislena klanja... Najvise se ratovalo po Balkanu a nigdje niceg nema osim voca i povrca... Iz (za)raznih medija... - Page 23 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 26.08.15 12:44

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

jedno je činjenica, da nema plina i nafte na svijetu bi cvjetala ljubav i mir

mos mislit, uvijek ima razloga za besmislena i smislena klanja... Najvise se ratovalo po Balkanu a nigdje niceg nema osim voca i povrca... Iz (za)raznih medija... - Page 23 1523192931

pa štaš više, za naš mentalitet i to dovoljno Iz (za)raznih medija... - Page 23 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 26.08.15 12:48

evo, lako moguce da i Sanader osvane na slobodi. Taj nas Uskok stvarno uskace sam sebi u usta. Jedan dan optuzene vidis sa kuferom kako idu u Remetinec, za par dana ih vidis kako sa kuferom izlaze. Bandici, Mamici i razni drugi "ici", svi sa optuznicama secu Zagrebom, vode nogometni klub, vode grad Zagreb i nikom nista. Blazena ova drzava, El dorado za lopove svih mogucih vrsta, bitno da su domoljubi i rvatine...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 26.08.15 12:54

pizda je napisao/la:evo, lako moguce da i Sanader osvane na slobodi. Taj nas Uskok stvarno uskace sam sebi u usta. Jedan dan optuzene vidis sa kuferom kako idu u Remetinec, za par dana ih vidis kako sa kuferom izlaze. Bandici, Mamici i razni drugi "ici", svi sa optuznicama secu Zagrebom, vode nogometni klub, vode grad Zagreb i nikom nista. Blazena ova drzava, El dorado za lopove svih mogucih vrsta, bitno da su domoljubi i rvatine...

da smo ti ili ja napravili sranja koja su ovi, ne bi izašli tako brzo...treba imat love za plaćat Slokovićku i Prodanovića

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 26.08.15 12:59

a jest im pos'o...mađarima mislim Iz (za)raznih medija... - Page 23 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 26.08.15 13:43



 Turisti avanturisti u Istabulu.

Bulumenta Turaka dobila batine od 1 Nizozemca pripitog.

Obratiti pažnju na ovoga u prugastoj majici kako se smirio.  Iz (za)raznih medija... - Page 23 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 26.08.15 13:45

Yehudi je napisao/la:

 Turisti avanturisti u Istabulu.

Bulumenta Turaka dobila batine od 1 Nizozemca pripitog.

Obratiti pažnju na ovoga u prugastoj majici kako se smirio.  Iz (za)raznih medija... - Page 23 1523192931

Iz (za)raznih medija... - Page 23 3111943984
a holandez ko da je iz kanade ili like Iz (za)raznih medija... - Page 23 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 26.08.15 13:48

Lome sidalice na njemu.........ma ništataj ne osjeća. U stvari Irac je.

Pizde Turske. Viš kako turiste maltretiraju ieba ih -erdogan-islamist.


Zadnja promjena: Yehudi; 26.08.15 13:52; ukupno mijenjano 1 put.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 26.08.15 13:51

Yehudi je napisao/la:Lome sidalice na njemu.........ma ništataj ne osjeća.

Pizde Turske. Viš kako turiste maltretiraju ieba ih -erdogan-islamist.

a vidi ovog Iz (za)raznih medija... - Page 23 3776795594


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 26.08.15 13:59

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..........i ništa Rusu.

 Ali gleda sam isto tako klip jedan di lik ruši stablo

izmedju dvi kuće ( 3m razmaka) i obori ga točno izmedju,

 da ne zakači niti paučinu.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 26.08.15 14:01



 Gledaj majstora šta radi. Iz (za)raznih medija... - Page 23 1104742517

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 23 / 40. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.