Iz (za)raznih medija...

Stranica 37 / 40. Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda on 26.09.15 14:56

metilda je napisao/la:

Početni kaos znači da nije bilo nikakvog plana za prihvat izbjeglica i da je vladala politika "muko moja ostani na Srbiji i Mađarskoj" i to je bilo potpuno pogrešno. I sada se pokazalo da je Milanović svojom retorikom i potezima prešao sve granice dobrog ukusa i normalnog državničkog ponašanja i ništa čudno što je Srbija uzvratila očekivanom retorikom s tim da moramo znati da Srbija još uvijek ima sposobniju i u svijetu utjecajniju diplomaciju od Hrvatske.. Osim toga, Hrvatska je zatvorila svoj legalni prijelaz na nedopustiv način diskriminirajući građane srpske nacionalnosti a ostavila otvorene i nebranjene sve ilegalne prijelaze kojima izbjeglice iz Srbije prelaze u Hrvatsku, a to što zamjera Srbima radi prema Mađarima - dovede izbjeglice autobusima do određenih punktova i onda ih pusti da prijeđu u Mađarsku preko ilegalnih prijelaza. Uglavnom, pokazali smo se politički totalno nesposobni, a obraz nam peru svi volonteri i ljudi dobre volje i široka srca koji pomažu izbjeglicama. 

sve apsolutno tocno...
pizda
Murderator

Broj postova : 28348

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 26.09.15 15:14

propolis je napisao/la:
ne valjaj gluposti
milanovic je dovoljno puta bio jasan i samo maloumnici to ne shvacaju ili oni koji se prave glupi
a i molim te gdje si cuo od hrvatske vlade daje pristala ili cak da ce pristati da postane veliki imigrantski kamp...
cak i novac nezele uzeti da ne biimali obavezu kako u evropi kazu hot spot

samo maloumnici mogu napisat ovako nesto jebote...Da "Milanovic je dovoljno puta bio jasan"... Di si ti "obucavan" u Sjevernoj Koreji? Sad se vidi koliko je bio "jasan", dobio po picki i otvorio granice a srbi mu se sa pravom smiju jer sta ce drugo sa tim debilom. Cijela EU na strani Srbije a Pusicka se cudi kako mogu tako kad smo ipak mi dio Europe a Srbija nije!? Cijela Europa pise kako smo pokazali krajnju nesposobnost po pitanjima izbjeglica i raspali se vec prvi dan a nasa nas vlada uvjerava kako nam se cijeli svijet divi i nadju se i budale poput tebe koje u to vjeruju. Sjeverna Koreja je mila majka za ovakve...
Sto se tice zavrsnog diela tvog posta, procitaj obaveze krajnjih podrucja EU koji je potpisan i sa nase strane. Ili sprecavanje ulaska izbjeglicama ili visednevni prihvat i smjestaj uz obaveznu registraciju svakog ponaosob i zatim organiziran transport do odredista. Lova je sest tisuca eura po izbjeglici. Sta smo mi napravili? Nista, popisali desetinu a devet desetina nismo, trecinu smo organizirano prebacili, dvije trecine se snalaze kako znaju a uz to smo zatvorili granicu sa Srbijom pa nek se oni jebu sa izbjeglicama. Normalno, oni su losi decki a mi dobri a uopce nisu u EU niti su ista potpisali... Jos im se debil Milanovic, obiteljski nasilnik, prijeti sprecavanjem ulaska u EU... E moj maloumnice, da nema dobrih ljudi i volontera, tek onda bi pukla bruka kakve nema...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 26.09.15 15:22

btw je napisao/la:odgovor pipiju
dogodilo se upravo ono cega sam se pribojavala, kaosa i improvizacije kad su pristigle tisuce izbjegliica... do tad smo ih
odbijali prihvatiti manje grupe koje su pokusavale uci u hr i vracali ih u srbiju... tad si mi napisao da cu mozda biti ugodno iznenadjena kad pocnu pristizati u velikim grupama 
nasa vlada (kao i cijela eu) je olako shvatila ozbiljnost problema s kojim se suocava... ono, lako cemo, rijesit cemo stvari "u hodu"
i bas tako ih i "rjesavaju"... svi, ne samo mi, svatko na svoj nacin i po svom postenju i moralu.
ono sto mene uzasava u ovoj prici je cinjenica da nakon 20 godina od rata, prvi politicki sukob sa srbijom izvlaci opet na povrsinu ustase cetnike,

to sam naveo kao mogucnost jer bas nisam pristalica panika unaprijed niti ista mozes sa njima. Ocito je ipak previse optimisticki ista ocekivati od hrvatskih politicara a da ima veze s mozgom.
Lani je dva tjedna nailazio vodeni val a nama govorili kako je sve spremno. Dosao val i isti cas potop. Tad je Milanovic isao na teren i neku zenu tjesio da zna on kako je to jer je i njemu kupaonica poplavila nedavno. Debil uvijek i za sve prilike ima "pravu rijec"...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 26.09.15 15:40

http://www.index.hr/vijesti/clanak/milanovic-na-skupu-sdpa-vi-ste-stranka-domoljuba-i-patriota-ima-li-ovdje-domoljuba-da-vas-cujem/844274.aspx

Veliki vodja, prije izbora se angazirao oko "svicaraca", penzicima obecao bozicnicu, sam pobjedio Madjarsku i Srbiju i pokazao kako se treba nositi sa izbjeglicama. Ko ne glasa za njega stvarno mnogo propusta...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 26.09.15 15:45

i kao zakljucak popodnevnog "Iluzija" osvrta, planovi za izbjeglice:

Plan A - Izbjeglice i nece doci u Hrvacku
Plan B - Znaci ipak su dosli, odmah ih transportirati durgima koji znaju kamo i sto sa njima.
Plan C - Znaci, doslo ih je puno. U tom slucaju zatvoriti granicu sa Srbijom i dobiti na vremenu a dotle nek se oni jebu sa njima...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  taja on 26.09.15 15:48

pizda je napisao/la:

Veliki vodja, prije izbora se angazirao oko "svicaraca", penzicima obecao bozicnicu, sam pobjedio Madjarsku i Srbiju i pokazao kako se treba nositi sa izbjeglicama. Ko ne glasa za njega stvarno mnogo propusta...

ne nego će za -adezej- glasati.
taja

Broj postova : 5828

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 26.09.15 15:59

Tko mi briše postove bez objašnjenja.

Majica -freedom-

Zadnja promjena: Yehudi; 26.09.15 16:04; ukupno mijenjano 1 put.

Yehudi

Broj postova : 2128

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 26.09.15 16:02

Ova/j  se nije uspio dokopati EU, inače bi bio zvijezda medija......gejo frendly....transrodni 

imigrant............ma dušu dalo za promidjbu. Dobijo bi odma azil u RH.

Nema veze štaje isis-terorist........možda je -medieval- ono, umjereni islamist.

Yehudi

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 26.09.15 16:10

Kako je Merkel govorila prije pola godine. U TV emisiji rasplakala mladu arapkinju 

kojoj je pojasnila da "--------ne možeš ostati u Njemačkoj jer ima vas desetine tisuća koji

bi došli u Njemačku..............a to ne može..."

Yehudi

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 26.09.15 21:01

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ne nego će za -adezej- glasati.

a koja je razlika? Ti glasaj za kog hoces ali ja za te dvije strvinarske stranke, nikad. Dosta mi je glasanja za manje zlo. Ako ne bude nikog ko daje kakvu nadu da je posten, krizam listic...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 26.09.15 21:02

Yehudi je napisao/la:Tko mi briše postove bez objašnjenja.

ja jok....
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 27.09.15 7:25

sve u svemu jasno je samo da je sranje počelo u jačem obimu i da će se nastaviti u još većem....

ovi krajevi su ukleti....masoni nas obilježili i ne pušćaju
Lena

Broj postova : 7522

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 27.09.15 7:33

nije u pitanju preuranjena panika nego logika... kod nas nikad ni jedna vlada, bez obzira jesu li plavi ili crveni nije napravila plan strategije razvoja drzave, ocekivati da ce napraviti plan smjestaja izbjeglica je preoptimisticno cak i za mene koja sam prilicno naivna i lakovjerna... jedini plan koji sve stranke imaju je kako se domoci vlasti, prodati i ono malo sto je ostalo kako bi provizijama napunili svoje dzepove, zaposliti rodbinu, izgraditi vilu i prlagoditi zakon kako nakon toga ne bi bili osudjeni..  rekoh, ne strahujte od arapa nego od onih koje birate, a njima se zivo fucka za nas..  
medjutum, tu smo gdje jesmo, s vladom kakvu imamo, susjedima kakvi jesu... preostaje nam prilagoditi se novonastaloj situaciji i pomoci bez pljuckanja za koje ce biti vremena
ucinimo ono sto mozemo, pomognimo ljudima koji trebaju pomoc a nitko ih ne zeli... skupimo pomoc, volontirajmo, ne sirimo paniku i ksenofobiju, ne upirimo prstom jedni u druge... djelujmo... po srcu i moralu... ne cekajmo da to odradi netko treci... 
sti se glasovanja tice necu glasovati... nemam za koga...
btw

Broj postova : 13470

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 27.09.15 7:39

yehudi, jos jednom te molim, ne siri paniku svojim degutantnim fotkama.... u govnima smo, ne treba nam jos i tvoja paranoja i netrpeljivost koju s uzitkom siris... stani jebemu vraga...
btw

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 27.09.15 7:47

Lena je napisao/la:sve u svemu jasno je samo da je sranje počelo u jačem obimu i da će se nastaviti u još većem....

ovi krajevi su ukleti....masoni nas obilježili i ne pušćaju
odavno je pocelo, ali ga mi tek sad vidimo jer je doslo do kucnog praga.. 
no, nije sve tako crno jer se uz osvijestenost o razmjerama problema, volju i dobru organizaciju moze svesti na podnosljivu razinu
djelujmo, pomognimo koliko mozemo, ucinimo barem jednu malu malu sitnicu koja ce olaksati svima ovaj kaos u koji smo 
ukljuceni... 
ili barem ne smetajmo onima koji se trude pa makar i grijesili pri tom
btw

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 27.09.15 10:29

btw je napisao/la:yehudi, jos jednom te molim, ne siri paniku svojim degutantnim fotkama.... u govnima smo, ne treba nam jos i tvoja paranoja i netrpeljivost koju s uzitkom siris... stani jebemu vraga...

Nekestvari se moraju reći -btw- ili je zabranjeno tu ono šta se govori na vijestima

a to je da se u EU švercaju i pripadnici -isis- koji su činili ratne zločine.

Evo ovo sa užitkom stavljam pa da vidim kako ćete sada opravdati ono vrijedjanje

ove novinarke a opravdavati ovoga koji je lagao a onda zahvaljujući tim lažima došao

do povlastica.

Nije ga niti dotaknila.

A to ne smijem reći jer je on eto izbjeglica.

Kao propali nogometni trener čovjek zna kako pasti u šesnaestercu.

Yehudi

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 27.09.15 10:58

gle Yeh, nisam ti nista zabranila, zamolila sam te... 
ocito je to jace od tebe i moras iznositi samo negativu i crnu stranu, povecavajuci strah vec uplasenih ljudi, sto ce dodatno otezati vec tesku situaciju... toliko zuris staviti odsjecene glave da si cak fulao temu ( na kultura srca) a onda tu pitao tko ti brise postove...
radi sto hoces, ali meni se zgadila ta tvoja opsjednutost isisom i prikazi arapa iskljucivo kroz prizmu nasilja i terorizma

ionako mi treba odmor od foruma..
btw

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 27.09.15 11:54

Dobro hajde, u buduće ću pisati samo afirmativno.

Za loše stvari ćemo se praviti da ih ne vidimo. O njima se ne smije pisati tu. 

I nije istina da sam jedva dočekao staviti isis-ovca sa glavom koju je odrezao

nekoj Kršćanki ili sl. već sam vam pokazao da i takvi ulaze u EU. Ali dobro, neka,

samo se vi uljuljkajte u peace - bruder šemu beskrajne dobrote.

Yehudi

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 28.09.15 7:58

bila jucer neka novopecena hadezeovka na Nu2, mislim da se Miletic preziva. Zena je dala pametniji osvrt na izbjeglicku krizu nego li Milanovic moze smisliti u najoptimisticnijim snovima. Skroz afirmativno po izbjeglice a i po Srbiju, nikakve panike, ksenofobije i predrasuda.
Normalno da zbog tog necu glasat za Karamarka and co ali raduje da ima poneko zrno koje budi optimizam. Kod Sdpa ne vidim zrna ali krmaka, kokosi i tuka koliko hoces...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  cat_claw on 28.09.15 11:11

Vucic je kreten per se i od njega nemam velikih ocekivanja. Ali sta se desava sa Milanovicem?! Trpati u isti kos Madjarsku, HDZ i Srbiju?! Kako dolazi do takvih zakljucaka?? Kada bi u Srbiji radili anketu s pitanjem koja je najomrazenija hrvatska stranka, odgovor bi bio HDZ. A odnos sa Madjarskom nikada nije bio gori u poslednjih 70 godina.
Odakle mu ideja da Srbija namerno salje autobuse sa izbeglicama prema Hrvatskoj, a ne prema Madjarskoj?! Dok je granica sa Madjarskom bila otvorena autobusi nisu ni isli prema Hrvatskoj. Pa gde ce sa tim ljudima, ukoliko su im cilj neke od razvijenih zemalja Evropske Unije?
Prepucavaju se kao dva iskompleksirana tinejdzera. Gde je tu diplomatija?! Neverovatno koliko se obojica sramote. Od Vucica me nista ne cudi, ali Milanovic...sta bi sa tim covekom?!

Broj postova : 1655

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 28.09.15 13:10

cat_claw je napisao/la:Vucic je kreten per se i od njega nemam velikih ocekivanja. Ali sta se desava sa Milanovicem?! Trpati u isti kos Madjarsku, HDZ i Srbiju?! Kako dolazi do takvih zakljucaka?? Kada bi u Srbiji radili anketu s pitanjem koja je najomrazenija hrvatska stranka, odgovor bi bio HDZ. A odnos sa Madjarskom nikada nije bio gori u poslednjih 70 godina.
Odakle mu ideja da Srbija namerno salje autobuse sa izbeglicama prema Hrvatskoj, a ne prema Madjarskoj?! Dok je granica sa Madjarskom bila otvorena autobusi nisu ni isli prema Hrvatskoj. Pa gde ce sa tim ljudima, ukoliko su im cilj neke od razvijenih zemalja Evropske Unije?
Prepucavaju se kao dva iskompleksirana tinejdzera. Gde je tu diplomatija?! Neverovatno koliko se obojica sramote. Od Vucica me nista ne cudi, ali Milanovic...sta bi sa tim covekom?!

pa Milanovic je uvijek i bio takav, napuhana, slaboumna debilcina. Jebate, gledao sam klipic kad na srpskoj tv prijeti kako Hrvacka moze blokirati ulazak Srbije U EU. Ja sam se sramio umjesto njega. Cek da probam nac ako ima...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 28.09.15 18:10

cat_claw je napisao/la: Od Vucica me nista ne cudi, ali Milanovic...sta bi sa tim covekom?!

Dr.Vladimir Gruden nam objasnjava da se kod premijera pojavio jaki sindrom straha od gubitka vlasti."Zoran Milanovic je vec duze vrijeme pod jacim psiholoskim pritiskom gubitka vlasti,taj poremecaj se u skromnijem obliku poceo javljati vec nakon prvih lokalnih izbora gdje je SDP izgubio od HDZ-a,i kako su se porazi SDP-a na prethodnim izborima redali u manjem ili vecem obliku od HDZ-a taj sindrom se sve vise pojacavao ali nije uzimao toliko maha kao pred parlamentarne izbore gdje je zoran Milanovic doslovce shvatio,da stvarno moze izgubiti vlast i da je taj gubitak dosao na sama njegova vrata.Taj sindrom u saveznistvu sa egom koji je itekako prisutan kod Milanovica moze izazvati vrlo ozbiljne posljedice kod takvih osoba a da jos bude gore takve osobe cak i na jedan nacin nisu svjesne toga jer im ej sva misao usmjerena na gromorozno ocuvanje vlastite pozicije u ovom slucaju premijerske fotelje.Na zalost,takve osobe kad izgube ono na sto misle da su predodređene i nakon gubitka jos nisu svjesne da im se to desilo pa jos i nakon gubitka pozicije nastupaju dosta ekscesno ali kad postanu svjesni obicno nakon toga padaju u tezi oblik depresije a moze se pojaviti cak i famozni ptsp i tad se preporuca obvezno lijecenje ali ne nuzno ovisno o stadiju uznapredovalosti psihokaoticnog stanja'.

Yehudi

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 29.09.15 7:02

pizda je napisao/la:

ja jok....

A i možeš slobodno onu sa glavom nesritne žene.

PS - Al ipak nemoj nahraniti tog isis-ovca ako ga prepoznaš di.

Yehudi

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 29.09.15 7:36

Yehudi je napisao/la:
Nekestvari se moraju reći -btw- ili je zabranjeno tu ono šta se govori na vijestima

Jel moguće da ti stvarno misliš da nitko od nas na forumu ne čita ni ne sluša vijesti, pa si nas eto odlučio informirati??
Bitwa te zamolila, a evo..i ja ću sada, da prestaneš s time.
Ako je to jače od tebe, a vidim da je, zašto ne pronađeš neki tematski forum gdje ćeš s istomišljenicima uživati u razmjeni odrubljenih glava?
Bokte tu je svaka tema zagađena s tim...
Alhambra

Broj postova : 8167

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 29.09.15 7:42

Yehudi je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ja jok....

A i možeš slobodno onu sa glavom nesritne žene.

PS - Al ipak nemoj nahraniti tog isis-ovca ako ga prepoznaš di.

da cu sad lunjat forumom i brisat dane tvoje hiperaktivnosti, mos mislit...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 37 / 40. Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics