Iz (za)raznih medija...

Stranica 39 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda on 01.10.15 9:47

Alhambra je napisao/la:I Srbija ima svoju Ingrid  

Tekst koji je Ivica Dačić čitao na sjednici OEBS-a (Organizacija evropske bezbednosti i saradnje)
Navodno, snimio talijanski ministar vanjskih poslova  

Balkan se principjelno sramoti u svijetu...

pizda
Murderator

Broj postova : 28100

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 01.10.15 10:03

pizda je napisao/la:

Balkan se principjelno sramoti u svijetu...
...i Balkanska politika je reality show

Zadnja promjena: Alhambra; 01.10.15 10:06; ukupno mijenjano 1 put.

Alhambra

Broj postova : 8167

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 01.10.15 10:04

Alhambra je napisao/la:

tu se pogotovo ne zna ko koga jebe...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 01.10.15 10:08

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

tu se pogotovo ne zna ko koga jebe...

Alhambra

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 01.10.15 12:44

PROVEO EKSPERIMENT NA SAMOM SEBI 'Ubrizgao sam si bakteriju za vječni život. Nisam se prehladio već dvije godine, radim k'o pas, a uopće se ne umaram'

Prije četiri godine Rusi su u sibirskom ledu pronašli 3,5 milijuna godina staru bakteriju čiji proteini navodno pomažu jačanju obrambenog mehanizma u ljudskom organizmu. Znanstvenici smatraju da bi Bacillus F uvelike mogao usporiti proces starenja i produžiti ljudski vijek na 140 godina. Ubrzo su Rusi počeli ubrizgavati bakteriju u miševe, potom i u ljudske krvne stanice, ali sve to jednom gospodinu nije bilo dovoljno. U potrazi za 'vječnim životom' ruski znanstvenik Anatolij Bručkov sa zadovoljstvom je prihvatio izazov i Bacillus F ubrizgao u sebe!

- Bakteriju smo našli u jednom jezeru, tu je bila više od tri milijuna godina. Lokalni ljudi godinama piju vodu iz tog jezera, i gle čuda, žive puno duže nego ostali. Tako sam zaključio da nema opasnosti ako je ubrizgam u sebe...

Yehudi

Broj postova : 2127

[Vrh] Go down

Postaj  taja on 01.10.15 17:25

Yehudi je napisao/la:PROVEO EKSPERIMENT NA SAMOM SEBI 'Ubrizgao sam si bakteriju za vječni život. Nisam se prehladio već dvije godine, radim k'o pas, a uopće se ne umaram'

Prije četiri godine Rusi su u sibirskom ledu pronašli 3,5 milijuna godina staru bakteriju čiji proteini navodno pomažu jačanju obrambenog mehanizma u ljudskom organizmu. Znanstvenici smatraju da bi Bacillus F uvelike mogao usporiti proces starenja i produžiti ljudski vijek na 140 godina. Ubrzo su Rusi počeli ubrizgavati bakteriju u miševe, potom i u ljudske krvne stanice, ali sve to jednom gospodinu nije bilo dovoljno. U potrazi za 'vječnim životom' ruski znanstvenik Anatolij Bručkov sa zadovoljstvom je prihvatio izazov i Bacillus F ubrizgao u sebe!

- Bakteriju smo našli u jednom jezeru, tu je bila više od tri milijuna godina. Lokalni ljudi godinama piju vodu iz tog jezera, i gle čuda, žive puno duže nego ostali. Tako sam zaključio da nema opasnosti ako je ubrizgam u sebe...
šteta što je nije ubrizgao kad je imao 25 

taja

Broj postova : 5828

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 02.10.15 8:00

Alhambra

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 02.10.15 8:04

ma, on je svestran

Alhambra

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 02.10.15 8:09

Alhambra je napisao/la:ma, on je svestran  

jos ako pocne farbat i plocice stavljat...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 02.10.15 8:14

pizda je napisao/la:

jos ako pocne farbat i plocice stavljat...

da, imaju nekaj zajedničkoga

Alhambra

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 02.10.15 10:10

Alhambra je napisao/la:ma, on je svestran  

bome je... neki dan sam gledala francuski dokumentarac o njegovoj "svestranosti"... sa svih strana mažnjava milionske iznose, sveprisutan na svim događajima, nemilosrdan, mutan... od njega je bandić naučio biti svugdje, sanader koji satovi su skupi, a meske kako imati ruke u pekmezu, a ne biti kriv 

btw

Broj postova : 13207

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 02.10.15 10:30

btw je napisao/la:
bome je... neki dan sam gledala francuski dokumentarac o njegovoj "svestranosti"... sa svih strana mažnjava milionske iznose, sveprisutan na svim događajima, nemilosrdan, mutan... od njega je bandić naučio biti svugdje, sanader koji satovi su skupi, a meske kako imati ruke u pekmezu, a ne biti kriv 

istina, samo najebaše i bando i ćaća....pitanje kaće i meske, al ovaj nema šanse

Alhambra

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 02.10.15 10:38

Alhambra je napisao/la:
btw je napisao/la:

istina, samo najebaše i bando i ćaća....pitanje kaće i meske, al ovaj nema šanse
loši učenici 
ah meske je stara komunjarska škola, zna on kad treba stati 
a putin, ako ikad padne s vlasti najebaće... naravno, on se brine da ne padne i za sada mu to i uspijeva, podmićivanjem, prebijanjem novinara koji njuškaju i/ili nestajanjem potencijalno opasnih protivnika... 
odličan uradak francuske televizije... baš me zanima ima li na jubitu taj filmić...

btw

[Vrh] Go down

Postaj  taja on 02.10.15 11:41

A štaš.

taja

Broj postova : 5828

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 03.10.15 6:52

taja je napisao/la:A štaš.
malo točeno 

btw

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 05.10.15 0:08

https://www.facebook.com/provod.ba/videos/866480733388155/

Yehudi

[Vrh] Go down

Postaj  zingaro on 05.10.15 1:25

Yehudi je napisao/la:https://www.facebook.com/provod.ba/videos/866480733388155/

Stereotip kojemu su balkanci najcheshce podlozni,,priznajem ,,i ja sam odrastao na toj jebenoj formuli dok nisam otishao u svijet i skuzio,,da svugdej ima najvishe glupih a mala manjina su pametni.Nije dzabe Matosh napisao ovu misao koju nije izvukao iz americhkog nego iz hrvatskog iskustva..Budale su bile uvijek u vecini i zato sve shto je glupo smatra se normalnim,,Evo recimo,,znate sve ove odgovore koje je postavljao shupak snimatelj..shto to znachi..kakve vi koristi imate od toga,,nikakve,,,samo da podebljate svoj ego i mislite da ste od nekoga pametniji,,,a taj neki glupan ima recimo milijune dolara,,a ne zna koja je najveca rijeka u Kini.Davno sam pisao na forumu...da su suvishna znanja (koja nemaju podlogu u materijalno..jebaji ga zivimo u takvom svijetu) samo jedna vrsta smeca koje teglimo sa sobom kroz zivot...Upoznao sam mnoge amere,,vecinu boli kurac za bilo shto...ali kad naidjesh na educiranog ,,,e taj ti radi u nekom institutu za medjunarodne odnose i bolje poznaje hrvate od njih samih..Davno su pametni ljudi skuzili da je znanje u svashtarenju kuratz od ovce,,zato ona nasha narodna koje se nitko ne drzi,,,Uchish dok si ziv i na kraju umres glup..Ovi su to shvatili....pa dozvolili da vecina ljudi bude glupa ali dovoljno inteligentna da zna chistiti WC,,da zna voziti kamion,,,da zna kopati kanale,,da zna prati sudje u restoranu,,da zna ,,sve te poslove za koje ne treba neka struchna sprema,,Zato su ti poslovi placeni minimalno,,,,ali zato oni koji posjeduju odredjeno struchno znanje imaju placu da ti se zrti u glavi..Pitanje je,,,(ja znam odgovor),,shta je bolje ...znati od svega po malo ili znati skoro sve iz odredjene oblasti kojom se bavish..Pa jebo te,,imash ljudi koji su doktori nauka a ne znaju promijeniti sijalicu na lusteru..Po meni ova videa su napravljena za luzere koji na ovakav nachin lijeche svoje komplekse ,,,kao ono,,,eto ja sam znao sve odgovore,,,ja sam pametan a oni su glupi,,bog te jebo koja logika,,tipichno luzerska,,Yahudi ,,shta bi tebi znachilo recimo da znash tko ti je jebo prvi Taju:))))

zingaro

Broj postova : 2855

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 05.10.15 6:55

zingaro je napisao/la:

Stereotip kojemu su balkanci najcheshce podlozni,,priznajem ,,i ja sam odrastao na toj jebenoj formuli dok nisam otishao u svijet i skuzio,,da svugdej ima najvishe glupih a mala manjina su pametni.Nije dzabe Matosh napisao ovu misao koju nije izvukao iz americhkog nego iz hrvatskog iskustva..Budale su bile uvijek u vecini i zato sve shto je glupo smatra se normalnim,,Evo recimo,,znate sve ove odgovore koje je postavljao shupak snimatelj..shto to znachi..kakve vi koristi imate od toga,,nikakve,,,samo da podebljate svoj ego i mislite da ste od nekoga pametniji,,,a taj neki glupan ima recimo milijune dolara,,a ne zna koja je najveca rijeka u Kini.Davno sam pisao na forumu...da su suvishna znanja (koja nemaju podlogu u materijalno..jebaji ga zivimo u takvom svijetu) samo jedna vrsta smeca koje teglimo sa sobom kroz zivot...Upoznao sam mnoge amere,,vecinu boli kurac za bilo shto...ali kad naidjesh na educiranog ,,,e taj ti radi u nekom institutu za medjunarodne odnose i bolje poznaje hrvate od njih samih..Davno su pametni ljudi skuzili da je znanje u svashtarenju kuratz od ovce,,zato ona nasha narodna koje se nitko ne drzi,,,Uchish dok si ziv i na kraju umres glup..Ovi su to shvatili....pa dozvolili da vecina ljudi bude glupa ali dovoljno inteligentna da zna chistiti WC,,da zna voziti kamion,,,da zna kopati kanale,,da zna prati sudje u restoranu,,da zna ,,sve te poslove za koje ne treba neka struchna sprema,,Zato su ti poslovi placeni minimalno,,,,ali zato oni koji posjeduju odredjeno struchno znanje imaju placu da ti se zrti u glavi..Pitanje je,,,(ja znam odgovor),,shta je bolje ...znati od svega po malo ili znati skoro sve iz odredjene oblasti kojom se bavish..Pa jebo te,,imash ljudi koji su doktori nauka a ne znaju promijeniti sijalicu na lusteru..Po meni ova videa su napravljena za luzere koji na ovakav nachin lijeche svoje komplekse ,,,kao ono,,,eto ja sam znao sve odgovore,,,ja sam pametan a oni su glupi,,bog te jebo koja logika,,tipichno luzerska,,Yahudi ,,shta bi tebi znachilo recimo da znash tko ti je jebo prvi Taju:))))

Yangce...Hoang ho?

(nisam guglala, majkemi)

sad idem

Alhambra

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 05.10.15 8:52

http://www.telegram.hr/zivot/radnici-su-produktivniji-ako-rade-sest-sati-dnevno-a-to-pokazuje-i-primjer-svedskih-tvrtki/

tako se to radi.......
ali ne kod nas jer kod nas je prčija mentalitet i odnosi u firmama....skoro svima

Lena

Broj postova : 7324

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 05.10.15 9:08

zingaro je napisao/la:

Stereotip kojemu su balkanci najcheshce podlozni,,priznajem ,,i ja sam odrastao na toj jebenoj formuli dok nisam otishao u svijet i skuzio,,da svugdej ima najvishe glupih a mala manjina su pametni..Budale su bile uvijek u vecini i zato sve shto je glupo smatra se normalnim,,Evo recimo,,znate sve ove odgovore koje je postavljao shupak snimatelj..shto to znachi..kakve vi koristi imate od toga,,nikakve,,,samo da podebljate svoj ego i mislite da ste od nekoga pametniji,,,a taj neki glupan ima recimo milijune dolara,,Uchish dok si ziv i na kraju umres glup..Ovi su to shvatili....pa dozvolili da vecina ljudi bude glupa ali dovoljno inteligentna da zna chistiti WC,,da zna voziti kamion,,,da zna kopati kanale,,da zna prati sudje u restoranu,,da zna ,,sve te poslove za koje ne treba neka struchna sprema,,Zato su ti poslovi placeni minimalno,,,,ali zato oni koji posjeduju odredjeno struchno znanje imaju placu da ti se zrti u glavi..Pitanje je,,,(ja znam odgovor),,shta je bolje ...znati od svega po malo ili znati skoro sve iz odredjene oblasti kojom se bavish.Yahudi ,,shta bi tebi znachilo recimo da znash tko ti je jebo prvi Taju:))))

Ti si glup il se samo tako češljaš. Kakvi sterotipi, radi se o tome da se stoku sitnog zuba sistematski

zaglupljuje jer je onda podložnija manipulacijama. Kakvi milijuni ...o čem bulazniš.

I onda ono,to je za Balkance, kakav si i sam bio.....dok nisi vidijo svijeta.......aupm, jedino ti si

vidio svijeta i odmah se opametijo pa mi soliš mozak tu.

I za kraj ništa mi ne znači da saznam tko te je prvi jebavao, tko u medjuvrimenu a tko te sada trpa.

Opusti se i uživaj.

Yehudi

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 05.10.15 12:27

evo još malo franje.....
e moj franjo brzo će neko kamen na tebe.....bez prikrivanja....
http://www.index.hr/vijesti/clanak/papa-franjo-opet-sokira-konzervativne-krugove-crkva-se-mora-otvoriti-promjenama/846172.aspx

Lena

Broj postova : 7324

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 06.10.15 10:02

zingaro je napisao/la:

Stereotip kojemu su balkanci najcheshce podlozni,,priznajem ,,i ja sam odrastao na toj jebenoj formuli dok nisam otishao u svijet i skuzio,,,,a taj neki glupan ima recimo milijune dolara,
According to a- report- from the Bureau of Labor Statistics 

some 94.6 million Americans (age 16 and over) are either not working 

or have made no effort to find a job.

With a population of 320 million, that means nearly one in three ( 1/3 )people in the United States

are currently out of work.
-------------------------
  Socijala brale, bonovi za hranu, bez zdravstvene skrbi.....

Balkanski sterotipi o tome da svaki Amer ima milijune $.

i jede sushi na kijosku.

Yehudi

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 06.10.15 10:10

Lena je napisao/la:evo još malo franje.....
http://www.index.hr/vijesti/clanak/papa-franjo-opet-sokira-konzervativne-krugove-crkva-se-mora-otvoriti-promjenama/846172.aspx

Ma nema ništa novoga u papinim riječima, samo treba ubrzati vatikansku birokraciju koja oteže sa postupcima rastava što mislim najviše tišti vjernike. Ostalo je sve sadržano u KKC, a uvijek će biti Henoka (u množini   ) koji će se protiviti milosrđu i inzistirati na nekoj njihovoj "pravdi" i "pravednosti".

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 06.10.15 10:20

metilda je napisao/la:
Lena je napisao/la:evo još malo franje.....

Ma nema ništa novoga u papinim riječima, samo treba ubrzati vatikansku birokraciju koja oteže sa postupcima rastava što mislim najviše tišti vjernike. Ostalo je sve sadržano u KKC, a uvijek će biti Henoka (u množini   ) koji će se protiviti milosrđu i inzistirati na nekoj njihovoj "pravdi" i "pravednosti".
aj nek se je dotakao i te teme... apsurd oprosta grijeha katoličke crkve je nevjerojatan... ono, ubiješ čovjeka pokaješ se, ispovjediš, dobiješ oprost i nastaviš se pričešćivati kao da nikad ništa nisi zgriješio... po drugoj strani ako si vjenčan u crkvi i ne živiš s partnerom nema oprosta, nema pričesti itd., a razvod je toliko dugotrajan i težak da većina odustaje od toga...

btw

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 06.10.15 10:27

btw je napisao/la:
aj nek se je dotakao i te teme... apsurd oprosta grijeha katoličke crkve je nevjerojatan... ono, ubiješ čovjeka pokaješ se, ispovjediš, dobiješ oprost i nastaviš se pričešćivati kao da nikad ništa nisi zgriješio... po drugoj strani ako si vjenčan u crkvi i ne živiš s partnerom nema oprosta, nema pričesti itd., a razvod je toliko dugotrajan i težak da većina odustaje od toga...  

tako i treba bit, sto bog spoji maticni ured ne moze razvrgnuti...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 39 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics