kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sakupljačica psihopata :p

Stranica 8 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 8 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Lena 09.06.15 8:21

vjerovali ili ne sanjala sam zingara....ali nije bio neki dugi erocki san nego se samo nakratko ukazao u snu i dao mi jednu misterioznu poruku....kao neku zagonetku koju treba pogodit..... sakupljačica psihopata :p - Page 8 1523192931

sinoć prolom oblaka....grmilo,sijevalo,pljuštalo.....još je sve mokro....jutros sunce granulo kao da ništa nije bilo
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 8 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 09.06.15 8:27

Lena je napisao/la:vjerovali ili ne sanjala sam zingara....ali nije bio neki dugi erocki san nego se samo nakratko ukazao u snu i dao mi jednu misterioznu poruku....kao neku zagonetku koju treba pogodit..... sakupljačica psihopata :p - Page 8 1523192931

neš vjerovati, ali i ja sam ga jednom sanjala i skoro slično ... niks erotika negobaš tako, neka zagonetka koju treba riješiti ... eto, tolko se trudi bit sexy a žene ga sanjaju ko enigmatičara sakupljačica psihopata :p - Page 8 3114667799

al sad si me sjetila šta sam sinoć sanjala sinoć, baš bio super san ... jebate, po kući mi se vukla neka ooogromna zmijurina ... i potrčim po fotoaparat da ju  snimim i ulovim i pustim u prirodu gdje joj je mjesto  kad ono i u drugoj sobi isto, opet neka ogromna zmijurina i predivna  ... i vratim se sa fotoaparatom al zmija mi uteče i sakrila se ... neće van iz kuće ... i na kraju sam se pomirila sa time da će mi ostati u kući

molim ovo shvatiti u kontekstu da ja jesam zmijoljubac pa bi mi fakat bio doživljaj srest zmiju sakupljačica psihopata :p - Page 8 11484130

ah da, još jedan lijep detalj iz sna ... po kući su mi rasla stabla ko u šumi pa se zmija mogla motati po granama ... na kraju sam pretpostavila da joj je baš zato lijepo kod mene i da hoće ostati ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 8 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Lena 09.06.15 8:34

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:vjerovali ili ne sanjala sam zingara....ali nije bio neki dugi erocki san nego se samo nakratko ukazao u snu i dao mi jednu misterioznu poruku....kao neku zagonetku koju treba pogodit..... sakupljačica psihopata :p - Page 8 1523192931

neš vjerovati, ali i ja sam ga jednom sanjala i skoro slično ... niks erotika negobaš tako, neka zagonetka koju treba riješiti ... eto, tolko se trudi bit sexy a žene ga sanjaju ko enigmatičara sakupljačica psihopata :p - Page 8 3114667799

al sad si me sjetila šta sam sinoć sanjala sinoć, baš bio super san ... jebate, po kući mi se vukla neka ooogromna zmijurina ... i potrčim po fotoaparat da ju  snimim i ulovim i pustim u prirodu gdje joj je mjesto  kad ono i u drugoj sobi isto, opet neka ogromna zmijurina i predivna  ... i vratim se sa fotoaparatom al zmija mi uteče i sakrila se ... neće van iz kuće ... i na kraju sam se pomirila sa time da će mi ostati u kući

molim ovo shvatiti u kontekstu da ja jesam zmijoljubac pa bi mi fakat bio doživljaj srest zmiju sakupljačica psihopata :p - Page 8 11484130

zingaro mistick  sakupljačica psihopata :p - Page 8 11484130


zmije su (kao) erotika u snu....tako da se malo zamisliš  sakupljačica psihopata :p - Page 8 1523192931
po nekim tumačenjima sanjati zmije je da ti neko blizak želi zlo....kao podmukli poznanici....

ali u tvom slučaju vjerojatno san ukazuje da bi rado štavila makar zmije sakupljačica psihopata :p - Page 8 3084372643
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 8 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 09.06.15 8:44

Lena je napisao/la:

zingaro mistick  sakupljačica psihopata :p - Page 8 11484130


zmije su (kao) erotika u snu....tako da se malo zamisliš  sakupljačica psihopata :p - Page 8 1523192931
po nekim tumačenjima sanjati zmije je da ti neko blizak želi zlo....kao podmukli poznanici....

ali u tvom slučaju vjerojatno san ukazuje da bi rado štavila makar zmije sakupljačica psihopata :p - Page 8 3084372643

ne držim ti se ja simbolike iz sanjarica iako priznajem da postoje i univerzalni arhetipovi ali većinom prevladavaju oni koji su samo nama svojstveni ... razradila sam i prepoznala svoj sustav simbola u snovima što je po meni jedino ispravno ... često sanjam životinje a pogotovo zmije jer sam s njim redovno okružena al istina, u snu životinje služe kao alegorije za štošta ... na kraju skoro redovno prokljuvim i šta sam sanjala i super mi je to igra kad mi se dogodi da mi se pojavi "ključ" sna i padne mi na pamet šta bi mogao značiti a onda mi se i u reali tako počnu događati stvari ... svoj razvod sam tako sanjala godinu dana prije nego se počeo događati a kad je krenulo, sve se dogodilo točno onako kako sam i sanjala ... spadam u one koji vjeruju da potsvjesno sve znamo al ne znamo tu podsvijest koristiti ... snovi su često prikaz onoga što već znamo al nas kojekakve kočnice koje sami stvaramo na javi koče da to učinimo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 8 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 09.06.15 11:25

Plovak kao da se udvarao Maci, a ona ga odbila, pa sad hoda za njom i otrovnjachi...sakupljačica psihopata :p - Page 8 Qnwg93

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 8 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  propolis 09.06.15 12:28

plovak se ne udvara na netu N I K O M E ali bas nikome,
jednom poradi neta naucio i ne ponavlja greske iste
za kavu uvjek i sa svakim a poslje  ???

a i ne stalkam kako se kaze ...hebiga od pet koji pisu nesto moras i komunicirati
to sto maconja se ufurala u svoju pricu njezin izbor 

inace i jesam u podznaku skorpijaca ali mala .....mozda  sakupljačica psihopata :p - Page 8 3111943984
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 8 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 09.06.15 14:24

cat_claw je napisao/la:
btw je napisao/la:
a srcati kato jesi se uzmuvala oko jedne riječi jaja...  dam se kladiti da si pocrvenila dok si ovo pisala  sakupljačica psihopata :p - Page 8 1523192931

Da znas da jesam. sakupljačica psihopata :p - Page 8 30caqzl U mojoj porodici je psovanje, pogotovo od strane zenskog dela, bilo totalno nezamislivo. Citav zivot su me ucili da zensko ne psuje, ne ide po kafanama, muskarcima se ne daje lako, ne oblaci se provokatvno etc. Pa sad kad se ponekad usudim napisati "jebote" ili "najebali" sva se uzbudim i okrecem se levo-desno da li me je neko video. sakupljačica psihopata :p - Page 8 30caqzl
nisam ni ja psovala dok se nisam počela družiti s bauštelcima, a onda sam shvatila kakav talent sam zapravo  sakupljačica psihopata :p - Page 8 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 8 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 10.07.15 14:44

naletila na još jedan test na netu :

1. Jeste li šarmantni i inteligentni?

2. Imate li neki od znakova iracionalnog razmišljanja?

3. Patite li od nervoznog ponašanja?

4. Jeste li pouzdani?

5. Govorite li laži i predstavlja li vam neiskrenost problem?

6. Osjećate li katkad krivnju i grižnju savjesti?

7. Je li vaše ponašanje antisocijalno bez nekog posebnog razloga?

8. Učite li na svojim pogreškama i koliko dobro procjenjujete ljude i situacije?

9. Imate li prevelik ego i je li vam teško uspostaviti bliske odnose s drugim ljudima?

10. Je li teško kod vas izazvati neku emocionalnu reakciju?

11. Jeste li sposobni za refleksiju, odnosno rasuđivanje?

12. Jeste li osjetljivi na druge društveno osjetljive skupine?

13. Volite li partijati?

14. Jeste li imali lažne prijetnje o samoubojstvu?

15. Je li vam seksualni život trivijalan, odnosno beznačajan?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 8 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 10.07.15 15:13

da ga brzo sama riješim prije nego pogledam odgovore ... sakupljačica psihopata :p - Page 8 1523192931


1. Jeste li šarmantni i inteligentni? .... šarmantna sam samo nekima, ako im jesam onda sam im jako, ako nisam onda im jako idem na živac ... inteligencija prosječna ali povezivanje i praktična primjena nadprosječna i to mi je puno važnije

2. Imate li neki od znakova iracionalnog razmišljanja? ... pola mog sveukupnog razmišljanja spada u ono što bi većina nazvala iracionalnim iako meni to sve spada pod racionalno jer mi je dobro poznato i dokazano upotrebivo u mom životu

3. Patite li od nervoznog ponašanja? ... skoro nikada iako ima trenutaka ovisno o situaciji koja mi se složi u životu

4. Jeste li pouzdani? ... ako odlučim, jako sam pouzdana osoba... ako ne, onda sam pouzdano nepouzdana,dakle, da

5. Govorite li laži i predstavlja li vam neiskrenost problem?... rijetko lažem, ako već ne ide drugačije, prešutim istinu ... neiskrenost mi je veliki problem al to se trudim ne biti najprije do sebe a onda do drugih po osjećaju i izboru ... ako smatram potrebnim, mogu slagati tako dobro da prevarim i detektor laži ali su to rijetki petci i situacije kada to radim

6. Osjećate li katkad krivnju i grižnju savjesti?... nekad sam to osjećala al što sam starija sve manje a sada već skoro nikada ... nemam zašto


7. Je li vaše ponašanje antisocijalno bez nekog posebnog razloga? ... ne, izrazito sam komunikativna i pristupačna osoba ali ako odlučim da to ne budem, onda to nisam iz meni dobro poznatog razloga ... svako toliko volim potpunu osamu jer radim nešto što je dozrelo u mojoj glavi pa mi treba totalni mir

8. Učite li na svojim pogreškama i koliko dobro procjenjujete ljude i situacije? ... naravno, za sada sam zadovoljna svojim procjenama

9. Imate li prevelik ego i je li vam teško uspostaviti bliske odnose s drugim ljudima? ... mislim da mi ego nije velik jer nisam uvredljvia i osjetljiva osoba ... ne, vrlo lako uspostavljam bliski odnos sa svakom osobom koju smatram vrijednom toga a i prije toga, sve dok se ne pokaže da ne klikamo ni na jednom meni bitnom nivou

10. Je li teško kod vas izazvati neku emocionalnu reakciju? ... zavisi koju ... lako me se razveseli naoko nebitnim stvarima ali me se teško oneraspoloži ...

11. Jeste li sposobni za refleksiju, odnosno rasuđivanje? ... da

12. Jeste li osjetljivi na druge društveno osjetljive skupine? ... da

13. Volite li partijati? ... ne više u onom ispraznom smislu kao nekada ... ako da, onda rjeđe i jedino sa odabranom i pouzdanom ekipom koja nudi i neke dublje sadržaje

14. Jeste li imali lažne prijetnje o samoubojstvu? ... ja nikada ali sam imala iskustvo da ih se meni ostavljalo ( jedno, ne više )

15. Je li vam seksualni život trivijalan, odnosno beznačajan? ... beznačajan u smislu da mu ne treba davati preveliko značenje da, ali inače ne ... bojim se da kod mene više nema ničeg trivijalnog niti će ikada biti prostora za to

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 8 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 10.07.15 15:18

a jebat ga, sad išla pogledati odgovore i nema šamse ništa iz njih saznati ... u biti je trebalo odgovarati sa da ili ne a meni je to nemoguće sa ovakvim pitanjima ... sad pojma nemam jesam li il nisam sociopat i neću nikada ni saznati sakupljačica psihopata :p - Page 8 1523192931 valjda ljudi oko mene znaju pa će mi netko reć ako misli da jesam sakupljačica psihopata :p - Page 8 11484130

koga će zanimati odgovori, evo ih tu pa nek sam za sebe prosudi http://www.jutarnji.hr/15-pitanja-koja-doktori-pitaju-kako-bi-saznali-jeste-li-sociopat--usudite-li-se-iskreno-odgovoriti-/1380206/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 8 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 10.07.15 17:56

naprosto obožavam ovakve pizdarije... i pisat i čitat sakupljačica psihopata :p - Page 8 11484130


1. Jeste li šarmantni i inteligentni?
šarm - mene ljudi ili obožavaju ili mrze... i zanimljivo je da oni ljudi koji obožavaju branku, mene mrze i obratno.
natprosječno sam intelegentna i to debelo ali mi je to donijelo više štete nego koristi u kombinaciji s mojim karakterom... do sada.
moja podrčja su kombinatorika i logika. socijalno sam prilično granična, a emocionalno sam, usudila bih se reći, neinteligentna.


2. Imate li neki od znakova iracionalnog razmišljanja?
imala sam gadnu epizodu koja je bila umjetno i namjerno stvarana i izazvana i trajala dobrih godinu-dvije.

3. Patite li od nervoznog ponašanja?
ne

4. Jeste li pouzdani?
uglavnom da

5. Govorite li laži i predstavlja li vam neiskrenost problem?
vrlo sam iskrena i rijetko pribjegavam tzv. bijelim lažima, u zadnjih par godina se učim prešućivanju (šutnja je zlato).
neiskrenost mi predstavlja veliki problem, kako moja, tako i tuđa.


6. Osjećate li katkad krivnju i grižnju savjesti?
rijetko

7. Je li vaše ponašanje antisocijalno bez nekog posebnog razloga?
moje ponašanje nije antisocijalno, prilično sam društvena, ali pritom vrlo izbirljiva, većina ljudi mi je uglavnom glupa i dosadna, mea culpa

8. Učite li na svojim pogreškama i koliko dobro procjenjujete ljude i situacije?
slabo ja učim na svojim pogreškama... što se procjenjivanja ljudi i situacija tiče - na početku sam prilično oprezna, ali u konačnici rijetko fulam.

9. Imate li prevelik ego i je li vam teško uspostaviti bliske odnose s drugim ljudima?
nemam uopće prevelik ego... prilično sam ga ukrotila s godinama. brzo uspostavljam bliske odnose s ljudima koji mi odgovaraju.

10. Je li teško kod vas izazvati neku emocionalnu reakciju?
ne

11. Jeste li sposobni za refleksiju, odnosno rasuđivanje?
da

12. Jeste li osjetljivi na druge društveno osjetljive skupine?
da i previše

13. Volite li partijati?
da, iako sve manje s godinama i uglavnom volim da druženja imaju neki sadržaj - koncert, kazalište... ali se jako, jako rado i često družim sa prijateljicama na benignim kavama... toga mi uvijek fali i nikad dosta.

14. Jeste li imali lažne prijetnje o samoubojstvu?
ne

15. Je li vam seksualni život trivijalan, odnosno beznačajan?
ne

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 8 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 10.07.15 18:02

sad sam pročitala odgovore, mislim da nema šanse da sam sociopat sakupljačica psihopata :p - Page 8 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 8 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 10.07.15 21:01

Vel'ka Maca je napisao/la:sad sam pročitala odgovore, mislim da nema šanse da sam sociopat sakupljačica psihopata :p - Page 8 11484130

za sebe nisam još baš sigurna ... mogla bih i biti ovisno kako se uzmu moji odgovori sakupljačica psihopata :p - Page 8 3114667799 ima ih koji bi lako značili da jesam i to debelo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 8 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.