papa

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

papa

Postaj  proba on 09.06.15 4:20

budalesina

Broj postova : 1119

[Vrh] Go down

Re: papa

Postaj  Vel'ka Maca on 09.06.15 5:42

Ja sam mislila, poznavajuci probu, da se oprasta, pa-pa proba...
Vel'ka Maca

Broj postova : 9552

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 09.06.15 7:08

proba je napisao/la:budalesina

papa je zakon ... vidi se da su ga indijanci odgajali  sve šta kaže ukro je iz inđn filosofi buk ... al uživam kad krene sa čistom i nepatvorenom paganštinom sa najvišeg katoličkog oltara

ne može se dugo bježati od normalnog i prirodnog pa ma koliko se trudili  nenormalno umatati u celofanske slojeve kojekakvih nadobudnih ali naopakih životnih vilozofija ... a i krčki biskup je na njega ... konačno normalni ljudi na vrhu hijerarhije a ne obrnuto ... i odma se osjeti kako je zrak čišći, svjetlo na horizontu blistavije

samo, lako moguće da će ga netko koknuti takvog ... svijet ne trpi normalne

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 09.06.15 7:18

sad samo još čekam da izjavi javno kako je pakao stanje uma a ne geografski pojam i već vidim kako leti metak sa njegovim imenom ... nemreš svijet kontrolirati bez sijanja straha i vanjskog neprijatelja probaj to ukinuti ovima kojima  se vlast oslastila i ko da si im bubrege izbijo, noge odsjeko i oči iskopo

al hvala probici što je otvorio temu na kojoj ću ja moći hvaliti papu i njegove uzdanike još kad prođe fertutma oko novog krčkog biskupa pa se nas dvoje sprijateljimo a već se srećemo u jutarnjim i kasnovečernjim šetnjama i meditacijama koja milina vidjet normalnog čovjeka za biskupa ... oko njega sve neki napirlitani boduli ko šta su navikli ići u crkvi, uštogljeni i počelo natjecanje tko će ispast finiji a on uredno po gradu u jednoteistoj trenerci hoda i nasmijaaaaaaan ... jebote, šta volim kad su ljudi tako iznutra veseli i nasmijani i doslovno zraaače ... onda ti je odmah jasno da tu ljepota uistinu dolazi iznutra i nema te farbe i fasade kojom je možeš prikriti a ni obrnuto, nema te čminke i odjeće koja može neveselog čovjeka učiniti lijepim ako to nije iznutra

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 09.06.15 7:37

u biti ne kuzim sto je uopce trazio u Sarajevu. Tamo ima katolika manje od budista...
pizda
Murderator

Broj postova : 28630

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 09.06.15 7:38

pizda je napisao/la:u biti ne kuzim sto je uopce trazio u Sarajevu. Tamo ima katolika manje od budista...

mudrica, zna da su tamo najprijemčiviji na ideju bratstva i jedinstva a i treba im malo toga da se sjete kako je život lijep kad se ne škrguće zubima jedan na drugog ...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 09.06.15 7:44

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:u biti ne kuzim sto je uopce trazio u Sarajevu. Tamo ima katolika manje od budista...

mudrica, zna da su tamo najprijemčiviji na ideju bratstva i jedinstva a i treba im malo toga da se sjete kako je život lijep kad se ne škrguće zubima jedan na drugog ...

mos mislit bratstva i jedinstva, da medjunarodne snage malo popuste kajis, za pola sata krvi do koljena...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 09.06.15 7:56

pizda je napisao/la:

mos mislit bratstva i jedinstva, da medjunarodne snage malo popuste kajis, za pola sata krvi do koljena...

ma to je svugdje po balkanu tako a i šire ... al bar se unormale oni kojima klanje nije stalno na pameti i sjete se malo i lijepih i humanih stvari ... al istina, dovoljno bacit jednu iskru i da povampireni opet krenu po svom ... al neka malo i obrnutih akcija pa možda bude i obrnutih reakcija bar nakratko

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 09.06.15 8:28

ovaj papa je baš fora.....da je više takvih u haljama ,a i bez halja svijet bi bio bolje mjesto
Lena

Broj postova : 7711

[Vrh] Go down

Postaj  taja on 09.06.15 9:43

Ovog će papu (ne znam kako da ga nazovem drugačije jer se osim Boga nikog ne naziva ocem) doći glave upravo oni iz njegovih redova, iz njegove crkve.
Ne paše ovakav njima
taja

Broj postova : 5856

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 09.06.15 9:49

taja je napisao/la:Ovog će papu (ne znam kako da ga nazovem drugačije jer se osim Boga nikog ne naziva ocem) doći glave upravo oni iz njegovih redova, iz njegove crkve.
Ne paše ovakav njima

naravno ... isto ko šta sad ovaj novi krčki biskup ide na živce najviše kleru oko sebe ... čuj, oni napunili vozni park, prije njega biskup imao posebne odaje u svom dvoru ko da je kralj, časne sestre koje je sveo na nivo sluškinja koje su mu gaće prale i brinule za njega a ovaj sve to odbio, hoda u jednoj trenerci, kad treba nekud ići ide autobusom i odbio da ga itko služi jer veli da se naučio sam za sebe brinuti ... mogu mislit kako ovim ostalim oko njega rogovi rastu  

za onaj vjerski praznik dovukao društvo u biskupiju i pjevaju obične svjetovne pjesme, grilje raširene a ne ko nekad, sljepljene ko da se netko skriva iza njih a ne živi - orio se čitav trg od običnih narodnih pjesama i svi veseli oko njega ... kako je meni lijepo vidjeti tu ooogromnu promjenu samo ko šta veliš, doći će takve glave baš ovi njihovi ... kraj takvih ispadaju prave zločeste babaroge ko šta i jesu

ko da je leptir sletio među žohare ... eto, baš ta slika mi se uvijek čini najvjernijom za opisati događanja

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  taja on 09.06.15 9:56

taja je napisao/la:Ovog će papu (ne znam kako da ga nazovem drugačije jer se osim Boga nikog ne naziva ocem) doći glave upravo oni iz njegovih redova, iz njegove crkve.
Ne paše ovakav njima

naravno ... isto ko šta sad ovaj novi krčki biskup ide na živce najviše kleru oko sebe ... čuj, oni napunili vozni park, prije njega biskup imao posebne odaje u svom dvoru ko da je kralj, časne sestre koje je sveo na nivo sluškinja koje su mu gaće prale i brinule za njega a ovaj sve to odbio, hoda u jednoj trenerci, kad treba nekud ići ide autobusom i odbio da ga itko služi jer veli da se naučio sam za sebe brinuti ... mogu mislit kako ovim ostalim oko njega rogovi rastu  

za onaj vjerski praznik dovukao društvo u biskupiju i pjevaju obične svjetovne pjesme, grilje raširene a ne ko nekad, sljepljene ko da se netko skriva iza njih a ne živi - orio se čitav trg od običnih narodnih pjesama i svi veseli oko njega ... kako je meni lijepo vidjeti tu ooogromnu promjenu samo ko šta veliš, doći će takve glave baš ovi njihovi ... kraj takvih ispadaju prave zločeste babaroge ko šta i jesu

ko da je leptir sletio među žohare ... eto, baš ta slika mi se uvijek čini najvjernijom za opisati događanja

rekla bih da se na taj način ispunjavaju proročanstva iz biblije, ali neću jer bih ispala ovakva i onakva

Al zgodan je to način za sjebati ovoliku organizaciju. Ako bi je napao netko izvanka ispali bi žrtve, oduvijek govorim da će ih sjebati netko iz njihovih redova, odnosno sami sebe
taja

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 09.06.15 10:01

taja je napisao/la:

rekla bih da se na taj način ispunjavaju proročanstva iz biblije, ali neću jer bih ispala ovakva i onakva

Al zgodan je to način za sjebati ovoliku organizaciju. Ako bi je napao netko izvanka ispali bi žrtve, oduvijek govorim da će ih sjebati netko iz njihovih redova, odnosno sami sebe

a šta fali i ako se obistini proročanstvo ... ono kako su i šta su stvarali kroz vijekove a sa negativnim aspektom i treba sjebati i nanovo graditi na zdravim temeljima ... ne postoji niti jedna civilizacija nit religija koja nije doživjela svoj uspon, dekadencu i na kraju pad ... sva proročanstva i govore o tome nebitno o kojoj se radi pa tako i to o katolicizmu kao religiji

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 09.06.15 10:04

sad mi palo na pamet ... nismo već dugo o vjeri i religijama ... a baš bbi mogli sada opet malo pa se možda pojave i kiki i dija i ostali zagovornici muka paklenih za nevjernike ... jebate, sjetih se henoka ... da se hoće pojaviti i ovdje odma bi sve živnulo ... on kad krene sa svojim crnilom ni sipa ga ne može premašiti u produkciji istog ... koje lude razgovore sam nekada vodila sa njim na religiji ... sve me probao spasiti i nikako i na kraju mu bilo žao što ne mere jer je reko da sam dobra al šteta da ću u paklu gorjeti

a u jednom smo se usaglasili a to je da je bodulski crveni krumpir najbolji samo jebat ga, teško mu bilo prihvatiti da ni to nije autoktono bodulsko nego stiglo iz amerike jerbo su ukrali indijancima dok nije stigo krumpir, slabo su se hranili ovi vamo na evropskom kontinentu ... nit krumpira, nit purica, nit kukuruza ... ničeg nije bilo i sve šta valja stiglo iz amerike pa eto sada i papa ko točka na i

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  taja on 09.06.15 10:11

taja je napisao/la:

a šta fali i ako se obistini proročanstvo ... ono kako su i šta su stvarali kroz vijekove a sa negativnim aspektom i treba sjebati i nanovo graditi na zdravim temeljima ... ne postoji niti jedna civilizacija nit religija koja nije doživjela svoj uspon, dekadencu i na kraju pad ... sva proročanstva i govore o tome nebitno o kojoj se radi pa tako i to o katolicizmu kao religiji

mislim da govori upravo o katoličkoj, zlato i purpurna boja su njene najveće karakteristike

osim ako nije sikhizan, shive i slično 
i one obiluju purpurom
taja

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 09.06.15 10:16

taja je napisao/la:
mislim da govori upravo o katoličkoj, zlato i purpurna boja su njene najveće karakteristike

a to sigurno ... sad sa starijom malom prolazim te lekcije iz povijesti i kako se stalno probalo navesti ih da slijede ono što i zagovaraju al nikako ... protestanti su ih istina dobrano zdrmnuli ali nije prošlo bez krvoprolića ... a onda dalje redom ... ne da bagra zlato narodu, samo tamjanom duši ... ajme, ako mi ove godine hoće ovaj novi biskup blagoslovit kuću, e onda nema šamse da ga ne ugostim ko kralja ... obožavam takve iskreno dobre ljude koji žive ono što propovjedaju ... ove žohare do sada sam redom zajebavala i to svojski ... pozvat ću ja biskupa ovaj božić kod sebe a reko je da će se odazvati svakom nebitno koje vjere je ... bit će probi i henoku i diji i kikiju drago kad vide kako sam i ja pala kršćanstvo i da biskupe hranim ... amen

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 09.06.15 11:23

Ne paše ovakav njima

kardinali već odavno smišljaju kako da ga se elegantno riješe...drag je čovac, žao mi je ako najebe
Alhambra

Broj postova : 8174

[Vrh] Go down

Postaj  taja on 09.06.15 12:42

taja je napisao/la:

a to sigurno ... sad sa starijom malom prolazim te lekcije iz povijesti i kako se stalno probalo navesti ih da slijede ono što i zagovaraju al nikako ... protestanti su ih istina dobrano zdrmnuli ali nije prošlo bez krvoprolića ... a onda dalje redom ... ne da bagra zlato narodu, samo tamjanom duši ... ajme, ako mi ove godine hoće ovaj novi biskup blagoslovit kuću, e onda nema šamse da ga ne ugostim ko kralja ... obožavam takve iskreno dobre ljude koji žive ono što propovjedaju ... ove žohare do sada sam redom zajebavala i to svojski ... pozvat ću ja biskupa ovaj božić kod sebe a reko je da će se odazvati svakom nebitno koje vjere je ... bit će probi i henoku i diji i kikiju drago kad vide kako sam i ja pala kršćanstvo i da biskupe hranim ... amen

bome.... obrlatit će tebe taj biskup
Postaćeš veća katolkinja od svih nabrojanih 
taja

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 09.06.15 12:52

Lena je napisao/la:ovaj papa je baš fora.....da je više takvih u haljama ,a i bez halja svijet bi bio bolje mjesto

je, ti bi da svi goli hodaju...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 09.06.15 13:00

taja je napisao/la:
taja je napisao/la:

bome.... obrlatit će tebe taj biskup
Postaćeš veća katolkinja od svih nabrojanih 

il to il će biskup proplesati oko vatre uz ritam bubnjeva

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 09.06.15 13:16

l fakat, odslušala sve šta je taj napričao i svaka mu je na mjestu ... stalno ponavlja da se moramo vratiti prirodi a sa mnom neće biti puno posla ... sad još samo da vidim njega na djelu ... kad mi počne o povratku prirodi a ja ga lijepo za vrat ćapim i ajmo mi malo na livadu da ja vidim kolko si ti prirodan a kolko samo pričaš o tome    

a i za božić imam super božnićno drvce ... malu jabuku gašpicu  jebate, kad mu kažem da uzgajam iz sjemena stablo iz samostanskog vrta, odma ću mu bit najmilija župljanka

kako ono reče petrica kerempuh, tko bi dolji sad je gori i tako nešto ... e, nekoć mi žohar izvodio egzorcizam u kući a sad ću bit ka neka svetica  baš lijepo čut sveta glista ... skroz paše

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 09.06.15 14:19

sviDŽa mi se ovaj papa... faca je

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  proba on 09.06.15 16:59

btw je napisao/la:sviDŽa mi se ovaj papa... faca je
 tebi papa a glisti srpske drkadzije i biskup krčki 

ma fali vama religija,,,velin ja vami ,,,, poslje socijalističke religije dobraje svaka 

al vam je papa proda mantru PRČINTISUSA ,,,, dobar 

budalesina na kvadrat

Broj postova : 1119

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 09.06.15 18:45

proba je napisao/la:
  PRČINTISUSA 

Tribali bi svi biti taki viernici ka ti.

Yehudi

Broj postova : 2129

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 09.06.15 19:05

proba je napisao/la:
 tebi papa a glisti srpske drkadzije i biskup krčki 

ma fali vama religija,,,velin ja vami ,,,, poslje socijalističke religije dobraje svaka 

al vam je papa proda mantru PRČINTISUSA ,,,, dobar 

budalesina na kvadrat
ispravak krivog navoda... trebalo je pisati:
sviDŽa mi se ovaj papa... faca je skoro kao i josip broz tito
jel sad bolje?

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down