papa

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: papa

Postaj  Gost on 10.06.15 7:21

proba je napisao/la:
btw je napisao/la:sviDŽa mi se ovaj papa... faca je
 tebi papa a glisti srpske drkadzije i biskup krčki 

crni probo, kakve srpske drkadžije ... kolko ja vidim, ti srbi jedini nešto konkretno i jebu na moru ... drkadžije su ti oni šta su na plaži sa mamom i tetkama

al ispala baš super tema ... budem ja tu još glistinih izmišljotina ispisala ... pa tako redom ... bijo jedan mladi svećenik koji se tek zaredijo i odma pokazao svoju alkoholičarsku stranu ... vječito pjan bijo i pravio cirkus, nikad ništa od njega al eto, mantija ga štitila ... nekoć se takve koji prave nered samo premještalo u drugu župu, menje frekventnu i u nekoj zabiti i stvar riješena ... al nema sad više tako ... ovaj biskup ga lijepo poslo na liječenje ... veli, problem treba riješiti tamo gdje postoji a ne slat drugome ... žohari oko njega skoro popadali u nesvjest ... ta kako će tako ? ta sad svi znaju da su imali pijanduru među svojim redovima ? sramota ! sad svi znaju da je svećenik pijandura i to potvrđena ... al nema, ne da se ovaj ... dečka lijepo sam prijavio na liječenje da se izliječi a tek onda može nastaviti bit ono za šta se zaredio ... i sve to odradi sa osmjehom na licu i očinskom brigom ... genijalac !

jebate, poznavajuć koje sve poroke imaju neki od njih, desetkovat će ih i sve porazmještati po kojekakvim ustanovama čekam da onaj egzorcist pukne ... taj nema da ne završi na rabu njemu se vragovi priviđaju na svakom koraku

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 10.06.15 7:26

Yehudi je napisao/la:
proba je napisao/la:
btw je napisao/la:sviDŽa mi se ovaj papa... faca je
  PRČINTISUSA 

Tribali bi svi biti taki viernici ka ti.

jab probici savjetovala ispovjest i to ni manje ni više nego direkt kod biskupa ... i njemu bi mogo pomoć da se smjesti tamo gdje mu je mjesto

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 10.06.15 7:52

al papa mi je genijalan i u vezi stava do međugorja i vidjelica ... kratko i jasno reče: kakva vam je to djevica marija koja se najavljuje za sutra u točno određeno vrijeme ? pa jebote, jel mora doć čovjek iz argentine da kaže ono što je očito ?

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  propolis on 10.06.15 8:11

sada ce da postane neprijatelj br.1 hercegovcima i ostalim

propolis

Broj postova : 3146

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 10.06.15 8:18

propolis je napisao/la:sada ce da postane neprijatelj br.1 hercegovcima i ostalim

već je postao

MOLITVENI LANAC GASA KONCILA ZA BRZU SMRT PAPE FRANJE

Uz papin pohod Sarajevu novinar katoličkog tjednika Gas Koncila Mutislav Stanipanić pojašnjava zašto treba ''moliti za Svetoga Otca''. Rješenje koje Papa redovito daje jest utjecanje Božanskome milosrđu, inzistirajući na slici Boga kao uistinu milosrdnoga oca, kojega trebamo moliti za oproštenje i u tome se "nikad ne smijemo umoriti."

Tim povodom Gas Koncila pokreće molitveni lanac kako bi bile uslišene želje mnogi hrvatskih katolika da papa Franjo ''vidi svojega Boga'', to jest, da mu se posreći i da zaspe blago u Gospodinu a da se ne načeka toga blaženoga dana.

Zbog važnosti ove inicijative, apel Gasa Koncila prenosimo u cjelosti:

- Cilj nam je okupiti što više ljudi u zajedničku molitvu jer zajedno smo u Gospodinu jači. Pozivamo sve ljude dobre volje, sve drage kršćane sa svih strana svijeta (dakle, sa nama mogu, nažalost, moliti i Srbi) da se uključe u naš molitveni lanac bez obzira na kojem jeziku molili (može, naime, i na srbskom) i da tako stvorimo jedno veliko duhovno zajedništvo, da svaka sekunda našega života bude uronjena u molitvu. Molimo zajedno a u molitvi smo zajedno jači jer Gospodin Isus je rekao: 'Gdje su dvojica ili trojica sabrani u moje ime, tu sam ja među njima.' (Mt 18,20).

Molimo, dakle, da se naš dragi papa Franjo što prije pridruži velikome papi Ivanu Pavlu Drugome da zajedno sa neba mole za nas i da nam izmole od Stvoritelja obilje milosnih darova počevši od uspjeha referenduma protiv ćirilice i dobrog plasmana Ruže Tomašić na parlamentarnim izborima.

Ako se želite uključiti u naš molitveni lanac pozivamo vas da se registrirate na naš forum. Na forum se možete registrirati tako da prvo dođete na našu web stranicu www.putmilosti.org pa onda desno (uvijek idemo desno) i tu će te dobiti potrebne informacije o tome kako moliti (potrebno je pojasniti da ne treba vezivati se lancima, to smo radili za Mirka Norca). Mir s tobom brate i sestro. Amen.

al fora, čim se počela širiti vijest o tom molitvenom lancu i među ljubiteljima pape, skinuli stranicu al jebat ga, kad su ljudi već vidjeli a c/p se dijeli dalje ko vic   al kako su to liepo i suptilno umotali u celofan da naivniji ne skuže za šta mole

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 11.06.15 5:59

kišna glista je napisao/la:al papa mi je genijalan i u vezi stava do međugorja i vidjelica ... kratko i jasno reče: kakva vam je to djevica marija koja se najavljuje za sutra u točno određeno vrijeme ?  pa jebote, jel mora doć čovjek iz argentine da kaže ono što je očito  ?

kako stvari stoje, ne bi me čudilo da bi ga pokušaju smaknuti vlastiti (ne)vjernici...
dobar je francek... zapravo odličan 

btw

Broj postova : 13264

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 11.06.15 6:59

zapravo čovjek samo nije ohol i lakom,a eto danas su takvi rijetkost.....
narodski čovik,pa je za mnoge prenarodski i ne valja 

Lena

Broj postova : 7374

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 11.06.15 7:29

Lena je napisao/la:zapravo čovjek samo nije ohol i lakom,a eto danas su takvi rijetkost.....

meni je on prije svega hrabar ... jebate, treba hrabrosti bit papa i toliko javno i očito ići kontra svog vlastitog tisućljetnog mastodonta ... sinoć sam čitala da će sad krenuti ne samo protiv pedofila unutar svojih redova nego i protiv onih koji su tu pedofiliju omogućavali i prikrivali ... tu bi bozanić i bivši krčki biskup mogli pasti ako bude prijava roditelja iz hr koji su sa njima imali kontakt u slučajevima pedofilije kod nas a oni to rješavali očitim zataškavanjem, seljenjem svećenika pedofila u druge župe i serviranju novih žrtava ... samo u tom slučaju stvarno ide desetkovanje klera u nas ... jebate, nije bilo onog tko nije znao za to a svi se pravili blesavi i još na kraju osudili one roditelje koji su se usudili svećenika dati na sud na kojem je pravomoćno osuđen za pedofiliju

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 11.06.15 7:36

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:zapravo čovjek samo nije ohol i lakom,a eto danas su takvi rijetkost.....

meni je on prije svega hrabar ... jebate, treba hrabrosti bit papa i toliko javno i očito ići kontra svog vlastitog tisućljetnog mastodonta ... sinoć sam čitala da će sad krenuti ne samo protiv pedofila unutar svojih redova nego i protiv onih koji su tu pedofiliju omogućavali i prikrivali ... tu bi bozanić i bivši krčki biskup mogli  pasti ako bude prijava roditelja iz hr koji su sa njima imali kontakt u slučajevima pedofilije kod nas a oni to rješavali očitim zataškavanjem, seljenjem svećenika pedofila u druge župe i serviranju novih žrtava ... samo u tom slučaju stvarno ide desetkovanje klera u nas ... jebate, nije bilo onog tko nije znao za to a svi se pravili blesavi i još na kraju osudili one roditelje koji su se usudili svećenika dati na sud na kojem je pravomoćno osuđen za pedofiliju

naravno da je hrabar,ali zastanimo malo i razmislimo....on je iskren i normalan čovjek uz to šta je i papa....ne da se zavesti svilom i zlatom,ne uživa u svojoj ulozi jer sad ima "moć" nego je koristi onako kako bi i trebao......dobra duša i iskrena koja stavlja stvari na svoje mjesto....
naravno da će se mnogi iznenaditi i ljutiti,ali sve dođe ne naplatu.....
inače ovo za pedofiliju posebno podržavam....oni bi štitili gamad ,a djeca?šta sa njima.....teške su to situacija,ali krivci neka plate.....
meni je bozanić toliko antipatična osoba da to ne mogu opisati riječima....kao da uopće nema emocija,robot....ne znam takve ljude jednostavno ne volim.....al na stranu moje viđenej dotičnoga....ako je znao i sudjelovao u zataškavanju neka plati

Zadnja promjena: Lena; 11.06.15 7:38; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : -)

Lena

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 11.06.15 7:43

btw je napisao/la:

kako stvari stoje, ne bi me čudilo da bi ga pokušaju smaknuti vlastiti (ne)vjernici...

ne mos ti Tudjmana prebolit nikako...

pizda
Murderator

Broj postova : 28111

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 11.06.15 7:45

meni on daje na Antisu, ja bi Antisu za papu pa nek sece i blagoslivlja sve na sto naidje putem...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 11.06.15 7:49

Lena je napisao/la:
meni je bozanić toliko antipatična osoba da to ne mogu opisati riječima....kao da uopće nema emocija,robot....ne znam takve ljude jednostavno ne volim.....al na stranu moje viđenej dotičnoga....ako je znao i sudjelovao u zataškavanju neka plati

naravno da je papa normalan, al nismo mi naviknuti normalnog vidjeti tako visoko na hijerarhijskoj ljestvici ... to je nenormalno u cijeloj priči

a bozanić je gnjida od čovjeka ... naslušala se priča ljudi čiji dečkići su bili žrtve onog ljubičića i kako su se sa punim povjerenjem obraćali bozaniću i kako je on to rješavao ... a trajalo je punih 30 godina to premještanje iz župe u župu dok nisu neki roditelji izašli u javnost ali i pretrpili gadne osude zbog toga ... sjećam se novinskih članaka u novom listu sa izjavama krčke biskupije u kojima ih javno osuđuju jer o tome pričaju drugdje a ne biskupu gdje bi kao trebali mamicu im njihovu premazanu svim mastima, samo kad se sjetim tog razdoblja ... a cijeli krk znao šta se dešavalo i svi šutili kao pizde da ne bi pali u nemilost svećenika ... ovdje je baš bio specifičan slučaj jer su i ljudi takvi, spremni svoje vlastito dijete namlatiti ako im dođe s pričom da ga je svećenik komromitirao ... i toga je bilo po selima ... dečko dođe kući plačući mami i ispriča šta mu je svećenik radio a ona izvuče kaiš i namlati ga jer kako se usudi o svećeniku tako pričati ... jedan poznanik koji je bio žrtva svećenika mi je to pričao .... ma fuj ... s guštom ću pratiti ako papa pokrene ozbiljne procese protiv svih koji su u to bili uključeni a za bozanića pouzdano znam da je bio ... neka mu se sad gaće pune ...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 11.06.15 7:52

pizda je napisao/la:

meni on daje na Antisu, ja bi Antisu za papu pa nek sece i blagoslivlja sve na sto naidje putem...

mislim da se antiša ne bi bunijo.....ali teško da će ga dopast ta zadaća 

Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 11.06.15 7:54

Lena je napisao/la:

naravno da je papa normalan, al nismo mi naviknuti normalnog vidjeti tako visoko na hijerarhijskoj ljestvici ... to je nenormalno u cijeloj priči

a bozanić je gnjida od čovjeka ... naslušala se priča ljudi čiji dečkići su bili žrtve onog ljubičića i kako su se sa punim povjerenjem obraćali bozaniću i kako je on to rješavao ... a trajalo je punih 30 godina to premještanje iz župe u župu dok nisu neki roditelji izašli u javnost ali i pretrpili gadne osude zbog toga ... sjećam se novinskih članaka u novom listu sa izjavama krčke biskupije u kojima ih javno osuđuju jer o tome pričaju drugdje a ne biskupu gdje bi kao trebali  mamicu im njihovu premazanu svim mastima, samo kad se sjetim tog razdoblja ... a cijeli krk znao šta se dešavalo i svi šutili kao pizde da ne bi pali u nemilost svećenika ... ovdje je baš bio specifičan slučaj jer su i ljudi takvi, spremni svoje vlastito dijete namlatiti ako im dođe s pričom da ga je svećenik komromitirao ... i toga je bilo po selima ... dečko dođe kući plačući mami i ispriča šta mu je svećenik radio a ona izvuče kaiš i namlati ga jer kako se usudi o svećeniku tako pričati ... jedan poznanik koji je bio žrtva svećenika mi je to pričao ....  ma fuj ... s guštom ću pratiti ako papa pokrene ozbiljne procese protiv svih koji su u to bili uključeni a za bozanića pouzdano znam da je bio ... neka mu se sad gaće pune ...

ajme očaja....pa stvarno kakvi su to ljudi da svoje dijete ne slušaju.....grozota

neka sve izađe i neka se zna....ja bi da je tako....pratit ćemo....

Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 11.06.15 8:23

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:

meni je dugo ime "franjo" bilo odvratno baš zbog toga jer me na prvu asociralo na krivoustog ... užasno bi mi bilo kad bi mi se netko predstavio sa tim imenom, odma mi nije valjao a čovjek ni kriv ni dužan sad konačno prestalo sa tom nezgodnom asocijacijom ... nekako mi je sve milije i milije

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 11.06.15 9:24

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:

meni je dugo ime "franjo" bilo odvratno baš zbog toga jer me na prvu asociralo na krivoustog ... užasno bi mi bilo kad bi mi se netko predstavio sa tim imenom, odma mi nije valjao a čovjek ni kriv ni dužan  sad konačno prestalo sa tom nezgodnom asocijacijom ... nekako mi je sve milije i milije

meni je jos uvijek ime Hrvoje prvo na listi najodvratnijih. Nisam u zivotu sreo covjeka sa takvim imenom a da nije djubre...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 11.06.15 10:02

pizda je napisao/la:
pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:

meni je dugo ime "franjo" bilo odvratno baš zbog toga jer me na prvu asociralo na krivoustog ... užasno bi mi bilo kad bi mi se netko predstavio sa tim imenom, odma mi nije valjao a čovjek ni kriv ni dužan  sad konačno prestalo sa tom nezgodnom asocijacijom ... nekako mi je sve milije i milije

meni je jos uvijek ime Hrvoje prvo na listi najodvratnijih. Nisam u zivotu sreo covjeka sa takvim imenom a da nije djubre...

kad maca dovede onog svog hrvoja na forum, i tebi će se odmah to ime svidjeti ... onaj njen mi se čini super

p.s.
iako, iskreno, još nisam skontala jel ona kad spominje hrvoja priča o onom svom virtualnom koji joj je brak skratio il onom doturu ... al nema veze, u oba slučaja bi nam bijo dobrodošao na forumu

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 11.06.15 10:04

kad maca dovede onog svog hrvoja na forum, i tebi će se odmah to ime svidjeti ... onaj njen mi se čini super

svaka joj cast na njemu ali nie da patim za njim...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 11.06.15 10:05

p.s.
iako, iskreno, još nisam skontala jel ona kad spominje hrvoja priča o onom svom virtualnom koji joj je brak skratio il onom doturu ... al nema veze, u oba slučaja bi nam bijo dobrodošao na forumu

to je virtualni Hrvoje koji je oborijo s nogu svojom elokvenciom, pamecu i modnim sadrzajima...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 11.06.15 10:09

pizda je napisao/la:
pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:

pa šta fali Petraču?!

Alhambra

Broj postova : 8167

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 11.06.15 10:11

Alhambra je napisao/la:

pa šta fali Petraču?!

e on je iznimka, naravno...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 11.06.15 10:15

pizda je napisao/la:

p.s.

to je virtualni Hrvoje koji je oborijo s nogu svojom elokvenciom, pamecu i modnim sadrzajima...

pa onda nije ni sigurno da je hrvoje bijo u pitanju ... možda se u reali zvao zvonimir, trpimir, predrag i skroz drugačije

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 11.06.15 10:17

drago mi je da se o mojim hrvojima razgovara na temi o papi
oba su hrvoja I fatalni I doctor I oba su ljudi od krvi I mesa koje se zna iz reale.

Vel'ka Maca

Broj postova : 9469

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 11.06.15 10:18

marendam štapiće I jogurt pa nemerem titkat,,,

Vel'ka Maca

Broj postova : 9469

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 11.06.15 10:21

Vel'ka Maca je napisao/la:drago mi je da se o mojim hrvojima razgovara na temi o papi
oba su hrvoja I fatalni I doctor I oba su ljudi od krvi I mesa koje se zna iz reale.

oba su pala...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics