papa

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: papa

Postaj  Gost on 11.06.15 13:09

kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
btw je napisao/la:
nije franjo nego frano bem vas neinformirate 

pa ja, nije ištvan neg je pizda

nije bitno ... najbitnije je da je probica konačno pogodio temu na kojoj nam se da pisati ... crči će od sreće
  to sam skroz zaboravila 

nas dvije bolje da ne raspravljamo ikada više o imenima il se kojim slučajem nađemo ko turistički vodiči
bit ćemo kao ona nevenka i spomenka s i bez interneta 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 11.06.15 13:21

btw je napisao/la:
btw je napisao/la:

pa ja, nije ištvan neg je pizda

nije bitno ... najbitnije je da je probica konačno pogodio temu na kojoj nam se da pisati ... crči će od sreće
  to sam skroz zaboravila 

nas dvije bolje da ne raspravljamo ikada više o imenima il se kojim slučajem nađemo ko turistički vodiči
bit ćemo kao ona nevenka i spomenka s i bez interneta 

.. i brza Blazenka...
pizda
Murderator

Broj postova : 28831

[Vrh] Go down

Postaj  propolis on 11.06.15 14:09

vec sam napisao o glavnom popu ..ne bi htel vu njegovoj kozi  biti 

je covjek cak bi rekel ni kak pop
propolis

Broj postova : 3146

[Vrh] Go down

Postaj  proba on 11.06.15 18:31

nikako nemogu skontat

Broj postova : 1119

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 11.06.15 18:55

proba je napisao/la:nikako nemogu skontat

koga, plovka? 
šta tu imaš kontat 
Alhambra

Broj postova : 8176

[Vrh] Go down

Postaj  proba on 11.06.15 19:05

Alhambra je napisao/la:

koga, plovka? 
šta tu imaš kontat 
kako da skontam da ti kontas da ja kontam plovka ,,,pušiona 

nejedite govna drugovi ,,,kao katolik more bit dobar ,,,,a ne pametan,,,,pa upizdumaterinu ,,,divam je socijalistički ponos

[Vrh] Go down

Postaj  propolis on 11.06.15 23:17

proba je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

koga, plovka? 
šta tu imaš kontat 

nejedite govna drugovi ,,,kao katolik more bit dobar ,,,,a ne pametan,,,,pa upizdumaterinu ,,,divam je socijalistički ponos
nigdar ni bilo da ne bu nekak bilo 

cendravac naj kenjkat
propolis

Broj postova : 3146

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 12.06.15 7:41

proba je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

koga, plovka? 
šta tu imaš kontat 

ne spamaj mi liepu temu nego reci i ti koju prostodušno široku rečenicu o papi što si takav skot od čovjeka ...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 12.06.15 8:01

živijo papa!!!
Lena

Broj postova : 7814

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 12.06.15 8:24

Lena je napisao/la:živijo papa!!!

na vjeke vjekova !!!

( jel se tako kaže ? )

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 12.06.15 8:26

na vjeke vjekova !!!

( jel se tako kaže ? )

ako iza toga ide amen da ! 
Lena

Broj postova : 7814

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 12.06.15 8:29

Lena je napisao/la:

na vjeke vjekova !!!

( jel se tako kaže ? )

ako iza toga ide amen da ! 

amen

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  proba on 12.06.15 16:54

proba je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

koga, plovka? 
šta tu imaš kontat 

ne spamaj mi liepu temu nego reci i ti koju prostodušno široku rečenicu o papi    što si takav skot od čovjeka ...
pa zar nije budalesina 

aj samo zamisli da putina fale ameri a kude rusi 

il da titu fale ustaše

ma budala na kvadrat ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,i kapak 

nego ,,,,,,,,,,,socijalistička talibanko ,,,,,,,,povalili ti tog vašeg biskupa vranjevca

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 12.06.15 19:35

proba je napisao/la:
proba je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

koga, plovka? 
šta tu imaš kontat 

ne spamaj mi liepu temu nego reci i ti koju prostodušno široku rečenicu o papi    što si takav skot od čovjeka ...
pa zar nije budalesina 

aj samo zamisli da putina fale ameri a kude rusi 

il da titu fale ustaše

ma budala na kvadrat ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,i kapak 

nego ,,,,,,,,,,,socijalistička talibanko ,,,,,,,,povalili ti tog vašeg biskupa vranjevca

pa dobro, jel smijem ja tebe pohvalit ... to ti dođe gore nego najgori urok ... em sam amerikanka, dida mi bijo ustaša, baka partizanka, ja titin pijonir ... odma će nastat međunarodni incident

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 13.06.15 7:57

Ev' da i ja napišem jednu rečenicu o papi.   Do sada nije rekao ni učinio ništa što bi bilo protivno Katekizmu Katoličke Crkve. Što se tiče Međugorja još ćemo vidjeti kakva će biti službena izjava komisije, ovo do sada su sve medijska naklapanja. Nego mene zanima vaše mišljenje o homoseksualcima. Vjerojatno ste ga svi izrekli ali kako ne pratim forum nego tek odnedavno ne znam kakva su pojedinačna mišljenja. Papa je rekao "Tko sam ja da im sudim" što je u skladu sa naukom Crkve. Što vi mislite o njima? 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 13.06.15 8:44

Apropos homoseksualaca uopce mi nije jasno sto tu treba mislit i sudit, ljudi ko i svaki drugi.
do prije koju godinu smo se pitali sto mislimo o crncima... tako da su mi ta pitanja o homoseksualcima - primitivna.

ps. Novi papa mi se jako svidja, a ja nisam oblizivacica oltara.
Vel'ka Maca

Broj postova : 9592

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 13.06.15 8:49

metilda je napisao/la:Ev' da i ja napišem jednu rečenicu o papi.   Do sada nije rekao ni učinio ništa što bi bilo protivno Katekizmu Katoličke Crkve. Što se tiče Međugorja još ćemo vidjeti kakva će biti službena izjava komisije, ovo do sada su sve medijska naklapanja. Nego mene zanima vaše mišljenje o homoseksualcima. Vjerojatno ste ga svi izrekli ali kako ne pratim forum nego tek odnedavno ne znam kakva su pojedinačna mišljenja. Papa je rekao "Tko sam ja da im sudim" što je u skladu sa naukom Crkve. Što vi mislite o njima? 

dobra stara tema

što ja mislim o homoseksusalcima ? isto što i o ostalim ljudima ... ima ih i ovakvih i onakvih ali ono što je ključno je to da ih njihova spolnost  karakterno i na druge načine NE determinira isto kao što ne determinira ni nas hetero ... oni koji su dobri ljudi i dalje su dobri ljudi a oni koji su loši, mogu ili ne moraju postati bolji .....  to što su neki hetero ili homo ne znači mnogo osim ono što znači a to je na koji način se volimo seksati i sa kojim spolom ... i samo to ... preveć važnosti dajemo u takve stvari i glupo mi ikoga prosuđivati na taj način ... nisu to neke homogene grupe ljudi koje možeš prosuđivati na osnovu toga

a o homoseksualnosti mislim isto ono što i svaki poznavatelj prirode - prirodan je među nekim vrstama pa tako i među našom ... pogrešno je misliti da nam je jedina svrha u procesu razmnožavanja stvarati nove jedinke ... nie ! ...biološki gledano,  u cijelom tom procesu u kojem je ključno sačuvati vlastitu vrstu od istrebljenja je puno važnije od stvaranja novog podmlatka, sačuvati odrasle zdrave jedinke od međusobnog uništavanja a jedan od načina na koji sprečavamo to je upražnjavanje seksa ... ne jednom je rečeno da se seksom liječe razne frustracije i nakupljeni bijesovi ... e, da se odrasli mužjaci ne bi međusobno poubijali, oni se seksaju  ( isto je i među hetero - nitko nije čuo za pomirbeni seks ??? najte se lagati ) ... dovoljno je pogledati kako se hetero mužjaki ponašaju u uvjetima kad im nije dostupna žemka ( zatvor, stroga državna uređenja i slično ) ... tako da je za mene homoseksualnost u onom postotku u kojem postoji jednako prirodna kao i heteroseksualnost i na isti način ju treba prihvatiti pa mi glupo kad se priča o tome da li ju osuditi, prosuditi ili ne .... šta itko ima prosuđivati o nečijoj prirodi stvari ako ga ta priroda ne potiče da drugom čini zlo ... po toj logici mislim da imamo dovoljno stvarno zlih i naopakih stvari za prosuditi a koje se dešavaju među nama ljudima a da veze nema sa našom spolnom determinacijom ( pogrešno je reći opredeljenjem jer se ne predjeljujemo šta ćemo po toj nomenklaturi biti - ja ne mogu nikako postati homoseksualna ako sam se rodila kao hetero pa tako i obrnuto - meni je moja spolna orijentacija determinirana rođenjem a nikako moj vlastiti izbor )

dobro je papa rekao: tko sam ja da im sudim ...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 13.06.15 9:25

al eto, sad će probici bit lakše dokučiti zašto papu vole i oni koji nisu službeno pripadnici njegovog stada .... dobar čovjek je dobar čovjek i tu dobrotu i razumnost može propagirati pod bilo kojom mantijom i pod bilo čijim stijegom da i ostali prepoznaju ono što zagovara a pogotovo ako to svojim konkretnim djelima i dokazuje ... nisam ni budist pa mi lijepo čut i vidjet šta dalaj lama propagira i svojim djelima dokazuje i živi ... naslušala sam se i predivnih stvari iz usta pojedinih islamista koji svoju religiju propagiraju na jedan normalan i human način a ne zato da bi bila backup pokolju drugih

tako je i sa homoseksualcima ... ne moram biti jedna od njih da bih među njima prepoznala one koji su mi po mnogočemu dragi i kvalitetni ljudi a i obrnuto ... to što se vole jebat sa istim spolom se mene ne tiče kao što me se ne tiče tko se i na koji način jebe među heteroseksualnim parovima ... osjećala bih se bolesno da svaki puta kad mi netko da do znanja da je hetero, odmah zamislim personu šta radi i kako to radi sa svojim parterom suprotnog spola ... al većina ljudi upravo na tako bolestan način reagira na homoseksualce ... čim čuju da je netko homo, a njima odma u glavi slika njihovog seksa ... pa jebote, šta nije to bolesno ??? tko je onda u cijeloj priči nenormalan ??? onaj tko ih osuđuje, prosuđuje na osnovu toga a zanemari sve ostalo ili onaj kojeg zanima čovjek u njima bez obzira na njihovu spolnu determinaciju .... to je isto ko da mi papa kaže da je papa a meni prvo na pameti, a vid ga nedojebanog jer mora živjeti u celibatu i odreko se seksa a zanemarim sve ostalo što radi, govori i živi ... eto, meni takav odnos do drugih ljudi nije normalan

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  proba on 13.06.15 13:13

metilda je napisao/la:Ev' da i ja napišem jednu rečenicu o papi.   Do sada nije rekao ni učinio ništa što bi bilo protivno Katekizmu Katoličke Crkve. Što se tiče Međugorja još ćemo vidjeti kakva će biti službena izjava komisije, ovo do sada su sve medijska naklapanja. Nego mene zanima vaše mišljenje o homoseksualcima. Vjerojatno ste ga svi izrekli ali kako ne pratim forum nego tek odnedavno ne znam kakva su pojedinačna mišljenja. Papa je rekao "Tko sam ja da im sudim" što je u skladu sa naukom Crkve. Što vi mislite o njima? 
mišljenje o homoseksualcima je irelevantno 
bitnoje mišljenje homoseksualaca o civilizaciji i gaženju civilizaciski stečevina i normi 

bitnoje je da je 99% homoseksualaca pri prvom iskustvu silovano 

bitnoje da je homoseksualizam klasični fašizam ,,,//ne homoseksualnost /// 

a papi su sada bitni svi porad nedostatka kvoruma a o kadru da i ne pričamo 

pa je vidno da se okupljaju zalutale ofčice ,,,,kak je lipo vidit da je yugogamad čekila sa pokatoličenjem  da dođe /moderan papa // 

biće sad jebeno bit katolik kad se vidi koja sve gamad se pokatoličuje

[Vrh] Go down

Postaj  proba on 13.06.15 13:18

kišna glista je napisao/la:al eto, sad će probici bit lakše dokučiti zašto papu vole i oni koji nisu službeno pripadnici njegovog stada .... dobar čovjek je dobar čovjek i tu dobrotu i razumnost može propagirati pod bilo kojom mantijom i pod bilo čijim stijegom da  i ostali prepoznaju ono što zagovara a pogotovo ako to svojim konkretnim djelima i dokazuje ... nisam ni budist pa mi lijepo čut i vidjet šta dalaj lama propagira i svojim djelima dokazuje i živi ... naslušala sam se i predivnih stvari iz usta pojedinih islamista koji svoju religiju propagiraju na jedan normalan i human način a ne zato da bi bila backup pokolju drugih

tako je i sa homoseksualcima ... ne moram biti jedna od njih da bih među njima prepoznala one koji su mi po mnogočemu dragi i kvalitetni ljudi a i obrnuto ... to što se vole jebat sa istim spolom se mene ne tiče kao što me se ne tiče tko se i na koji način jebe među heteroseksualnim parovima ... osjećala bih se bolesno da svaki puta kad mi netko da do znanja da je hetero, odmah zamislim personu šta radi i kako to radi sa svojim parterom suprotnog spola ... al većina ljudi upravo na tako bolestan način reagira na homoseksualce ... čim čuju da je netko homo, a njima odma u glavi slika njihovog seksa ... pa jebote, šta nije to bolesno ??? tko je onda u cijeloj priči nenormalan ??? onaj tko ih osuđuje, prosuđuje na osnovu toga a zanemari sve ostalo ili onaj kojeg zanima čovjek u njima bez obzira na njihovu spolnu determinaciju .... to je isto ko da mi papa kaže da je papa a meni prvo na pameti, a vid ga nedojebanog jer mora živjeti u celibatu i odreko se seksa a zanemarim sve ostalo što radi, govori i živi ... eto, meni takav odnos do drugih ljudi nije normalan  
99% homoseksualaca je nasiljem postalo homoseksualno ,,, ne svojom svijesnom voljom 

red bi bio da se zažtite od nasilja oni koji će uskoro postati homoseksualni

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 13.06.15 14:33

proba je napisao/la:
99% homoseksualaca je nasiljem postalo homoseksualno ,,, ne svojom svijesnom voljom 

naravno probice ... opće poznata stvar je da je tokom povijesti 99 % ženske populacije nakon što bi razne vojske harale i silovale prešlo u lezbijke a do tada bile sasvim strejt isto tako i sa zatvorenicima koji su doživljavali silovanja od strane drugih zatvorenika ... čim su izašli van odma se uputili u kakav peder bar da ponove doživljeno iskustvo

obzirom na sve to čudi me da nas uopće još ima heteroseksualaca na ovoj planeti ... il se mnogi prave i glume heteroseksualnost samo da ne priznaju da su zaraženi

o homoseksualnosti u životinjskom svijetu da ne govorim ... poznato je da se životinje međusobno siluju

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  proba on 13.06.15 15:32

proba je napisao/la:

naravno probice ... opće poznata stvar je da je tokom povijesti 99 % ženske populacije nakon što bi razne vojske harale i silovale prešlo u lezbijke a do tada bile sasvim strejt  isto tako i sa zatvorenicima koji su doživljavali silovanja od strane drugih zatvorenika ... čim su izašli van odma se uputili u kakav peder bar da ponove doživljeno iskustvo

obzirom na sve to čudi me da nas uopće još ima heteroseksualaca na ovoj planeti ... il se mnogi prave i glume heteroseksualnost samo da ne priznaju da su zaraženi

o homoseksualnosti u životinjskom svijetu da ne govorim ... poznato je da se životinje međusobno siluju
gonse u pizdumaterinu bolesnu 

ti si zbilja asocijalna i sretan je svatko ko sa tobom nema nikakave komunikacije 

a inače brlog vam je na zavidnom nivou ,,,tak da ne odudaraš

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 13.06.15 17:17

proba je napisao/la:
proba je napisao/la:

naravno probice ... opće poznata stvar je da je tokom povijesti 99 % ženske populacije nakon što bi razne vojske harale i silovale prešlo u lezbijke a do tada bile sasvim strejt  isto tako i sa zatvorenicima koji su doživljavali silovanja od strane drugih zatvorenika ... čim su izašli van odma se uputili u kakav peder bar da ponove doživljeno iskustvo

gonse u pizdumaterinu bolesnu 

ti si zbilja asocijalna i sretan je svatko ko sa tobom nema nikakave komunikacije 

kakav ti je ovo odgovor na moje podastiranje argumenata koji idu u prilog tvojoj tvrdnji ??? i onda ja bolesna ?

i čuj ti budale ... ja asocijalna ??? ni u ludilu ... al dođem ko melem onima koji jesu ... oni se NE bi družili a ja ih NE tjeram na druženje i svi sretni i veseli na kraju balade

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 14.06.15 9:32

dobra stara tema

što ja mislim o homoseksusalcima ? isto što i o ostalim ljudima ... ima ih i ovakvih i onakvih ali ono što je ključno je to da ih njihova spolnost  karakterno i na druge načine NE determinira isto kao što ne determinira ni nas hetero ... oni koji su dobri ljudi i dalje su dobri ljudi a oni koji su loši, mogu ili ne moraju postati bolji .....  to što su neki hetero ili homo ne znači mnogo osim ono što znači a to je na koji način se volimo seksati i sa kojim spolom ... i samo to ... preveć važnosti dajemo u takve stvari i glupo mi ikoga prosuđivati na taj način ... nisu to neke homogene grupe ljudi koje možeš prosuđivati na osnovu toga

a o homoseksualnosti mislim isto ono što i svaki poznavatelj prirode - prirodan je među nekim vrstama pa tako i među našom ... pogrešno je misliti da nam je jedina svrha u procesu razmnožavanja stvarati nove jedinke ... nie ! ...biološki gledano,  u cijelom tom procesu u kojem je ključno sačuvati vlastitu vrstu od istrebljenja je puno važnije od stvaranja novog podmlatka, sačuvati odrasle zdrave jedinke od međusobnog uništavanja a jedan od načina na koji sprečavamo to je upražnjavanje seksa ... ne jednom je rečeno da se seksom liječe razne frustracije i nakupljeni bijesovi ... e, da se odrasli mužjaci ne bi međusobno poubijali, oni se seksaju  ( isto je i među hetero - nitko nije čuo za pomirbeni seks ??? najte se lagati ) ... dovoljno je pogledati kako se hetero mužjaki ponašaju u uvjetima kad im nije dostupna žemka ( zatvor, stroga državna uređenja i slično ) ... tako da je za mene homoseksualnost u onom postotku u kojem postoji jednako prirodna kao i heteroseksualnost i na isti način ju treba prihvatiti pa mi glupo kad se priča o tome da li ju osuditi, prosuditi ili ne .... šta itko ima prosuđivati o nečijoj prirodi stvari ako ga ta priroda ne potiče da drugom čini zlo ... po toj logici mislim da imamo dovoljno stvarno zlih i naopakih stvari za prosuditi a koje se dešavaju među nama ljudima a da veze nema sa našom spolnom determinacijom ( pogrešno je reći opredeljenjem jer se ne predjeljujemo šta ćemo po toj nomenklaturi biti - ja ne mogu nikako postati homoseksualna ako sam se rodila kao hetero pa tako i obrnuto - meni je moja spolna orijentacija determinirana rođenjem a nikako moj vlastiti izbor )

dobro je papa rekao: tko sam ja da im sudim ...

Sjetila sam se ovog pitanja zbog jučerašnjeg pridea a onda i jedne stare teme na kojoj smo se složile posebno oko naše zajedničke netrpeljivosti prema kixyju. 

Možeš li zamisliti da sam ja nekad pisala ovako duge postove? 

http://forum.net.hr/forums/p/232961/6674867.aspx#6674867

http://forum.net.hr/forums/p/232961/6674879.aspx#6674879

Na početku postova je uglavnom obračun s kixijem ali na kraju drugoga je moj stav o homoseksualcima. 

Zadnja promjena: metilda; 14.06.15 9:38; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 14.06.15 9:33

Vel'ka Maca je napisao/la:Apropos homoseksualaca uopce mi nije jasno sto tu treba mislit i sudit, ljudi ko i svaki drugi.
do prije koju godinu smo se pitali sto mislimo o crncima... tako da su mi ta pitanja o homoseksualcima - primitivna.

ps. Novi papa mi se jako svidja, a ja nisam oblizivacica oltara.

Hm... odgovorit ću kad mi djeca odu nazad u velike gradove i kad budem imala slobodan pristup netu.   Sad se samo prikradam...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics