kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poruke za ONE TAMO...

Stranica 18 / 27. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 22 ... 27  Next

Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 08.03.17 5:50

btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
i ja volim fizički umor... legneš u postelju prazne glave i shvatiš kako je zapravo krevet mekan i topal  Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 4024472575

fora je fizicki umor al se moras namucit prije toga...
istina, ali je zato nagrada vrhunska-prazna glava i padanje u postelju...

Jebo me svatko ako tebi ne fali kurtza,,samo bi fol spavala:Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 684758713)0

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  RobinUd 08.03.17 11:14

zingaro je napisao/la:Jebo me svatko .....
Molim da mene izuzmes iz svojih zelja.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 25.03.17 19:06

Ahahahahahahahah pope- vrtila sam se na prehranu bez ugljikohidrata i nikakvi klipici ne dolaze u obzir, ali fala lipo, pravi si frend  Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 26.03.17 8:09

Vel'ka Maca je napisao/la:Ahahahahahahahah pope- vrtila sam se na prehranu bez ugljikohidrata i nikakvi klipici ne dolaze u obzir, ali fala lipo, pravi si frend  Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 11484130
da hrapav  Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  pizda 27.03.17 8:10

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Ahahahahahahahah pope- vrtila sam se na prehranu bez ugljikohidrata i nikakvi klipici ne dolaze u obzir, ali fala lipo, pravi si frend  Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 11484130
da hrapav  Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 3114667799

Pop se nesto obezobrazijo, ostali sa njim Whispica i Bafi i to ti je ono, sa kim si, takav si Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 27.03.17 23:51

Saroo, jos mi se rumene obrazi. : )) Nisam to ocekivala.

Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 Tumblr_ntpw99pFdz1r52he3o2_r1_500

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 28.03.17 5:22

RobinUd je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Jebo me svatko .....
Molim da mene izuzmes iz svojih zelja.

Jebo te ti si isti tko onaj lik iz moje priche o tome zashto nisam volijo matematiku ...koji sve shvaca bukvalno:Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 28.03.17 5:23

ligeja je napisao/la:Saroo, jos mi se rumene obrazi. : )) Nisam to ocekivala.

Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 Tumblr_ntpw99pFdz1r52he3o2_r1_500

Ovo mi se svidja,,,vake sam fore nekad radijo:Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 1619348112 Uvijek je palilo,,,Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 1619348112)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  pizda 28.03.17 8:08

zingaro je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Jebo me svatko .....
Molim da mene izuzmes iz svojih zelja.

Jebo te ti si isti tko onaj lik iz moje priche o tome zashto nisam volijo matematiku ...koji sve shvaca bukvalno:Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 1619348112

a mogao bi shvacat hrastalno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  pizda 28.03.17 8:08

zingaro je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Saroo, jos mi se rumene obrazi. : )) Nisam to ocekivala.

Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 Tumblr_ntpw99pFdz1r52he3o2_r1_500

Ovo mi se svidja,,,vake sam fore nekad radijo:Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 1619348112 Uvijek je palilo,,,Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 1619348112)

o jebote...Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  RobinUd 28.03.17 8:51

zingaro je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Jebo me svatko .....
Molim da mene izuzmes iz svojih zelja.
Jebo te ti si isti tko onaj lik iz moje priche o tome zashto nisam volijo matematiku ...koji sve shvaca bukvalno:Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 1619348112

Koristis svaku priliku za izlaganje svojih seksualnih zelja i fantazija.
Ja ti samo zelim poruciti, da sam ja sasvim drugacije orijentiran, i da ne gajis nikakve nade.

(Jel´ te moje odbijanje jako uvrijedilo ??)
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 01.04.17 1:28

Попе, декларишем ти  гa тeтки y  чapaпy... чe пa нe вeш кaj пише впpaшаj yнeгa нaпoлeoнчкa.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 05.04.17 4:20

RobinUd je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Jebo me svatko .....
Molim da mene izuzmes iz svojih zelja.
Jebo te ti si isti tko onaj lik iz moje priche o tome zashto nisam volijo matematiku ...koji sve shvaca bukvalno:Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 1619348112

Koristis svaku priliku za izlaganje svojih seksualnih zelja i fantazija.
Ja ti samo zelim poruciti, da sam ja sasvim drugacije orijentiran, i da ne gajis nikakve nade.

(Jel´ te moje odbijanje jako uvrijedilo ??)

A chuj stari,,tvoj avatar govori sve o tebi i ne samo o tebi o svima nama,,pa si nekaj kontam kako si kontroverzan,,,taj Mikele de Angelo je zajbo boga pa ga nacrto da napravi neki konekshen sa prstima sa Adamom a meni je to fakat pederski ..ajd da je Evi pokazo sredni,,,znala bi zemska shta je cheka,,,vako,,Jel' t' ,,tvoje odbijanje me dovodi do ludila,,uzbudit sam skroz tako da bi mrkno btw kad mi bila blizu kurtza,,A na tebe takog i sikstinske kapelitze moga bi samo da drkam z farbama...Mislim ,,,ono,,jebo te,,fakat si zakrzljo kaj se tiche zeke peke,,tvoj osjecaj za umor je kao kad netko dobije proljev,,daj se urazumi jebo te,,E da,,ona kujetina BTW re isprejebala logikom kaku josh nisam vidijo na kultnima,,,narafski osim moje jarantze,,ona je ekspert za takve:Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 684758713)Al BTW,,PUP jebo te:Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 1619348112))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  RobinUd 05.04.17 17:27

zingaro je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Molim da mene izuzmes iz svojih zelja.
Jebo te ti si isti tko onaj lik iz moje priche o tome zashto nisam volijo matematiku ...koji sve shvaca bukvalno:Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 1619348112
Koristis svaku priliku za izlaganje svojih seksualnih zelja i fantazija.
Ja ti samo zelim poruciti, da sam ja sasvim drugacije orijentiran, i da ne gajis nikakve nade.

(Jel´ te moje odbijanje jako uvrijedilo ??)

A chuj stari,,tvoj avatar govori sve o tebi i ne samo o tebi o svima nama,,pa si nekaj kontam kako si kontroverzan,,,taj Mikele de Angelo je zajbo boga pa ga nacrto da napravi neki konekshen sa prstima sa Adamom a meni je to fakat pederski ..ajd da je Evi  pokazo sredni,,,znala bi zemska shta je cheka,,,vako,,Jel' t' ,,tvoje odbijanje me dovodi do ludila,,uzbudit sam skroz tako da bi mrkno btw kad mi bila blizu kurtza,,A na tebe takog i sikstinske kapelitze moga bi samo da drkam z farbama...Mislim ,,,ono,,jebo te,,fakat si zakrzljo kaj se tiche zeke peke,,tvoj osjecaj za umor je kao kad netko dobije proljev,,daj se urazumi jebo te,,E da,,ona kujetina BTW re isprejebala logikom kaku josh nisam vidijo na kultnima,,,narafski osim moje jarantze,,ona je ekspert za takve:Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 684758713)Al  BTW,,PUP jebo te:Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 1619348112))
Ne mozes omeksati moj stav. Ma kako se trudio.
Vidim, cak si se educirao, shvatio si od kuda je moj avatar.
No, niti to, a ni koristenje ekstremnih seksualnih aluzija (pomijesanih sa fekalnim) nece ti donijeti zeljeni rezultat.
(Pokusaj s nekim labilnijim.)

U vrijeme, kad je Michelangelo stvarao/oslikavao Sixtinsku Kapelu, sve je bilo drugacije.
On se branio, on to nije htio.
Uvijek je tvrdio da je on kipar, a ne slikar.
Papa Julius II je naredio da to mora napraviti.
Dobro, ako moram, onda ce biti onako, kako ja to vidim, rekao je Michelangelo.
Uspio je nametnuti svoj stil, i do tada, nezamisliv nacin oslikavanja sakralnih mjesta.
(Jel´ ti ovo mozda bilo previse ??)
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 05.04.17 23:14

RobinUd je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Jebo te ti si isti tko onaj lik iz moje priche o tome zashto nisam volijo matematiku ...koji sve shvaca bukvalno:Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 1619348112
Koristis svaku priliku za izlaganje svojih seksualnih zelja i fantazija.
Ja ti samo zelim poruciti, da sam ja sasvim drugacije orijentiran, i da ne gajis nikakve nade.

(Jel´ te moje odbijanje jako uvrijedilo ??)

A chuj stari,,tvoj avatar govori sve o tebi i ne samo o tebi o svima nama,,pa si nekaj kontam kako si kontroverzan,,,taj Mikele de Angelo je zajbo boga pa ga nacrto da napravi neki konekshen sa prstima sa Adamom a meni je to fakat pederski ..ajd da je Evi  pokazo sredni,,,znala bi zemska shta je cheka,,,vako,,Jel' t' ,,tvoje odbijanje me dovodi do ludila,,uzbudit sam skroz tako da bi mrkno btw kad mi bila blizu kurtza,,A na tebe takog i sikstinske kapelitze moga bi samo da drkam z farbama...Mislim ,,,ono,,jebo te,,fakat si zakrzljo kaj se tiche zeke peke,,tvoj osjecaj za umor je kao kad netko dobije proljev,,daj se urazumi jebo te,,E da,,ona kujetina BTW re isprejebala logikom kaku josh nisam vidijo na kultnima,,,narafski osim moje jarantze,,ona je ekspert za takve:Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 684758713)Al  BTW,,PUP jebo te:Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 1619348112))
Ne mozes omeksati moj stav. Ma kako se trudio.
Vidim, cak si se educirao, shvatio si od kuda je moj avatar.
No, niti to, a ni koristenje ekstremnih seksualnih aluzija (pomijesanih sa fekalnim) nece ti donijeti zeljeni rezultat.
(Pokusaj s nekim labilnijim.)

U vrijeme, kad je Michelangelo stvarao/oslikavao Sixtinsku Kapelu, sve je bilo drugacije.
On se branio, on to nije htio.
Uvijek je tvrdio da je on kipar, a ne slikar.
Papa Julius II je naredio da to mora napraviti.
Dobro, ako moram, onda ce biti onako, kako ja to vidim, rekao je Michelangelo.
Uspio je nametnuti svoj stil, i do tada, nezamisliv nacin oslikavanja sakralnih mjesta.
(Jel´ ti ovo mozda bilo previse ??)

što je najbolje, bili i zadovoljni rezultatom dok nije krenuo puk sa pridikama ... kako je meni zanimljiv taj tok povijesti Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  maledetta primavera 07.04.17 10:01

Nemam se vremena logirati tamo pa svih pozdravljam . Sad bih tamo napisala kako sam se upravo s kolegicama najela bakalara in bianco ....  Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 1724307051 ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 12.04.17 9:39

Danas bih rado zagrlila Saritu. :-) Bo. Doslo mi je.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  pizda 12.04.17 14:58

Ja bi je sakama udaro...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  maledetta primavera 12.04.17 17:55

pizda je napisao/la:Ja bi je sakama udaro...
Koga??
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  pizda 12.04.17 21:33

posaru...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 13.04.17 0:38

pizda je napisao/la:Ja bi je sakama udaro...

Prvo ćeš morati izbjeći moju plazmenu pušku s rotirajućom frekvencijom od 32,6 teraciklusa...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 13.04.17 5:36

sarita, thnx... tu opciju nikad nisam koristila pa mi uopće nije palo na pamet da je netko stalno logiran... da, pop je tako zaglavio zaključan na iskonu... sam samcijat  Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 13.04.17 5:45

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:Ja bi je sakama udaro...
Koga??

eto i Pizda umirovljenik je evoluirao..vishe ne tuche kurtzom nego shakama,,ha jebga,,nikad ga nije ni imo,,,osim za pishanje...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  maledetta primavera 13.04.17 7:48

pizda je napisao/la:posaru...
Posara mi ovdje fali .... 
Zapravo mene na kultnix veze neka emocija prema starim danima smijeha i zabave, nocima koje su me spasavale, neka dobra druzenja konobe i muzike sa likovima koji ne postoje vise, lijepi trenutci i smijeh do upale slezene. Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 3114667799 , kada sam jedva cekala svaku pauzu da sjednem i virnem na forum, kada sam na forum bjezala od nekih problema koji su me u zivotu mucili ... A sad mi cesto i neugodno ostaviti post ....  Ne znam sto me zaista jos tu veze. Navika valjda. Iz te navike sam se i vratila dvaput nakon  odbacivanja knjizice .... I skrivena zelja da ce sve nekako sjesti na svoje mjesto. 
Iz navike ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 18 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 18 / 27. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 22 ... 27  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.