Obećanja

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Obećanja

Postaj  Gost on 29.06.15 14:37

Ljudi se tako lako ulove za svoja obećanja, za tuđa obećanja... 

ne volim obećanja i što sam starija to je teže iz mene izvući ga...dođu mi kao neki bespotrebni utezi, kad ionako napravim sve što mogu, naravno i ono za što kažem - vidjet ćemo, ne znam...

i sve manje računam na tuđa bećanja, čak štoviše, ide mi na neki živac kad mi bilo tko kaže - obećajem ti... nemoj matereti... zbog olako izrečenih obećanja ljudi se udalje, prestanu komunicirati jer se osjećaju loše ako ih ne mogu ispuniti... 

zato vas molim, obećajte mi da mi nikad ništa nećete obećavati 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Re: Obećanja

Postaj  Gost on 29.06.15 14:44

dobra tema ... neću obećati ništa al ako me pukne inspiracija i nađe vremena tu ću izleć koji mamutovac

ne obećajem ništa i ničija obećanja ne shvaćam ozbiljno

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 29.06.15 14:45

kišna glista je napisao/la:dobra tema ... neću obećati ništa al ako me pukne inspiracija i nađe vremena tu ću izleć koji mamutovac

i bolje ti je 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 29.06.15 14:48

btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:dobra tema ... neću obećati ništa al ako me pukne inspiracija i nađe vremena tu ću izleć koji mamutovac

i bolje ti je 

ne brini ... iz mene nitko ne može izvući nikakvo obećanje pa da me prži na laganoj vatrici, čupa nokte i sjecka na komadiće ...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 29.06.15 19:35

btw je napisao/la:Ljudi se tako lako ulove za svoja obećanja, za tuđa obećanja... 

ne volim obećanja i što sam starija to je teže iz mene izvući ga...dođu mi kao neki bespotrebni utezi, kad ionako napravim sve što mogu, naravno i ono za što kažem - vidjet ćemo, ne znam...

i sve manje računam na tuđa bećanja, čak štoviše, ide mi na neki živac kad mi bilo tko kaže - obećajem ti... nemoj matereti... zbog olako izrečenih obećanja ljudi se udalje, prestanu komunicirati jer se osjećaju loše ako ih ne mogu ispuniti... 

To mi je najslabija karika.   Puno obećavam da se riješim neugodnih obveza a onda se grizem jer znam da ta obećanja neću moći ispuniti i to ne zato jer nemam vremena nego jer sam polijena i jer mi se ne da. Obećanja su uglavnom ta da ću nekoga posjetiti ili nazvati, a to je za mene prava pokora.  Onda kad napokon odem u posjetu pola vremena se ispričavam što nisam došla prije. Mrzim tu svoju osobinu. 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 30.06.15 6:06

metilda je napisao/la:
btw je napisao/la:Ljudi se tako lako ulove za svoja obećanja, za tuđa obećanja... 

To mi je najslabija karika.   Puno obećavam da se riješim neugodnih obveza a onda se grizem jer znam da ta obećanja neću moći ispuniti i to ne zato jer nemam vremena nego jer sam polijena i jer mi se ne da. Obećanja su uglavnom ta da ću nekoga posjetiti ili nazvati, a to je za mene prava pokora.  Onda kad napokon odem u posjetu pola vremena se ispričavam što nisam došla prije. Mrzim tu svoju osobinu. 
prava riba 

znaš li što je najsmješnije.... oni koji te poznaju svjesni su te tvoje osobine, prihvatili su te takvu kakva jesi i uopće ne očekuju ispunjenje tvojih obećanja... a ti se  svaki put ždereš i pola vremena potrošiš na beskorisne isprike... 
a kako je s tuđim obećanjima? možeš li ih tolerirati ili za druge vrijedi druga mjera? 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  zingaro on 30.06.15 6:41

Ja jedino obecanje ispunim kad kazem ,,jebat cu te derat cesh se:..ostala obecanja ne priznam:)

Broj postova : 3048

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 30.06.15 7:41

zingaro je napisao/la:Ja jedino obecanje ispunim kad kazem ,,jebat cu te derat cesh se:..ostala obecanja ne priznam:)

nego sta, sve se deru kad ih ti pritisnes svojom ogromnom mrcinom od desetak cm. Skaklje ih...
pizda
Murderator

Broj postova : 28630

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 30.06.15 7:43

nikome ništa ne obećajem, a ni tuđa obećanja ne shvaćam ozbiljno

na ovo drugo me nagnao šef...taj non stop nekaj obećaje, a nikad ne izvrši
Alhambra

Broj postova : 8174

[Vrh] Go down

Postaj  zingaro on 30.06.15 7:54

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Ja jedino obecanje ispunim kad kazem ,,jebat cu te derat cesh se:..ostala obecanja ne priznam:)

nego sta, sve se deru kad ih ti pritisnes svojom ogromnom mrcinom od desetak cm. Skaklje ih...
Ja sam humano bice,,ne zelim ti pokazati ono shto imam medju nogama jer bi ti nabijo komplekse manje vrijednosti,,inache ako nisi znao,,kurac je u glavi ,,tak da,,,smanji dozivljaj,,,dosadan si ko svrab...) i poglup narafski:)))

Broj postova : 3048

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 30.06.15 8:05

zingaro je napisao/la:
Ja sam humano bice,,ne zelim ti pokazati ono shto imam medju nogama jer bi ti nabijo komplekse manje vrijednosti,,inache ako nisi znao,,kurac je u glavi ,,tak da,,,smanji dozivljaj,,,dosadan si ko svrab...) i poglup narafski:)))

hahahahaha , uviek me cigo oraspolozi, nenamjerno ali da...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  taja on 30.06.15 9:32

btw je napisao/la:
metilda je napisao/la:

prava riba 

znaš li što je najsmješnije.... oni koji te poznaju svjesni su te tvoje osobine, prihvatili su te takvu kakva jesi i uopće ne očekuju ispunjenje tvojih obećanja... a ti se  svaki put ždereš i pola vremena potrošiš na beskorisne isprike... 
a kako je s tuđim obećanjima? možeš li ih tolerirati ili za druge vrijedi druga mjera? 
Ja, naprotiv, imam prijateljicu ribu koja nikad nije prekršila ni najmanji dogovor ili obećanje

Osobno, nikad ništa ne obećavam niti volim osobe koje svako malo nešto obećaju. Uglavnom su to ljudi koji se vole hvaliti svojim statusom u društvu pa mogu kao srediti ovo i ono.  A najčešće ne srede ništa
taja

Broj postova : 5856

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 30.06.15 9:33

zingaro je napisao/la:

Ja sam humano bice,,ne zelim ti pokazati ono shto imam medju nogama

pokazo si ti to svima nama samo si zaboravijo ... moraš smislit nešto novo

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 30.06.15 9:35

kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

i? i?
Alhambra

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 30.06.15 9:49

Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

i? i?

pa rekla sam već ... ima zingaro pitona ... na escovom starom forumu ga izvuko i plašio žene tamo ...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 30.06.15 9:56

Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

i? i?

pa rekla sam već ... ima zingaro pitona ... na escovom starom forumu ga izvuko i plašio žene tamo ...

šta tek onda radi po teniskim terenima...zamisli pitona krotit u onim kratkim hlačama
Alhambra

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 30.06.15 10:10

Alhambra je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

i? i?

šta tek onda radi po teniskim terenima...zamisli pitona krotit u onim kratkim hlačama

kurac on igra tenis ... možda kakav minigolf da mimikrijom sakrije pitona

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 30.06.15 10:22

ja držim do čovjekove riječi I zaista kad nešto mislim I kažem nastojim se toga pridržavati, ali vrlo, vrlo rijetko dajem obećanja I strahovito mi idu na kurac ljudi koji se svojih obećanje ne pridržavaju... s vremenom sam naučila kome vjerovati a čija riječ ne vrijedi ni pišljiva boba.

ps. ne znam kad ću ispuniti obećanje dano autorici teme
Vel'ka Maca

Broj postova : 9552

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 30.06.15 10:39

btw je napisao/la:
metilda je napisao/la:

prava riba 

Pa ja, ljudi me u RL poprilično vole i to me svako malo iznenadi nakon forumskih svađa. 
I zbilja su navikli da im obećam posjetu a ne dođem i uopće se ne ljute, više se ja ljutim sama na sebe. 
Prema drugima sam zato popustljiva jer znam da je to moja velika mana. Inače me samo majstori prevare jer obećaju doći a ne dođu ili kasne ubitačno dugo. Jednom mi je nećak popravljao računalo godinu dana.   Nisam se naljutila jer smo imali drugo ali kad sam postala malo nestrpljiva nazvala sam mu mamu i računalo stiglo isto popodne. .

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 30.06.15 10:49

nekada sam strašno držala do svoje riječi ... vjerojatno i dalje držim al zato ju vrlo rijetko i nerado dajem il išta obećajem ... ne zato jer ne mogu održati obećano nego zato jer se ljudi naviknu na to da mogu uvijek računati na mene, da sam pouzdana i pa im ispunjeno obećanje više ne dođe kao izraz moje dobre volje nego ubrzo počnu to pretvarati u moju obavezu ili moju dužnost i ne cijene više ono što dobiju od mene nebitno jel se radi o uloženom vremenu ili nečem konkretnom ... sad kad me netko nešto pita jel mogu, samo kažem, ne znam, vidjet ću, probat ću  al ništa ne obećajem

a nikome ne zamjerim ako mi nešto obeća pa ne ispuni ... uvijek imam razumijevanja da se svakome može dogoditi neočekivani splet okolnosti  koji će ga presumjeriti u nešto drugo .. čak ne mora biti ni splet okolnosti, meni je i gubitak volje isto dovoljan razlog da netko ne ispuni obećano ... u biti, sve više cijenim samo ono što ljudi čine zato jer to stvarno žele na obojestrano zadovoljstvo a nikako zato jer su se obavezali obećanjem

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 30.06.15 10:54

kišna glista je napisao/la:nekada sam strašno držala do svoje riječi ... vjerojatno i dalje držim al zato ju vrlo rijetko i nerado dajem il išta obećajem ... ne zato jer ne mogu održati obećano nego zato jer se ljudi naviknu na to da mogu uvijek računati na mene, da sam pouzdana i pa im ispunjeno obećanje više ne dođe kao izraz moje dobre volje nego ubrzo počnu to pretvarati u moju obavezu ili moju dužnost i ne cijene više ono što dobiju od mene nebitno jel se radi o uloženom vremenu ili nečem konkretnom ... sad kad me netko nešto pita jel mogu, samo kažem, ne znam, vidjet ću, probat ću  al ništa ne obećajem

a nikome ne zamjerim ako mi nešto obeća pa ne ispuni ... uvijek imam razumijevanja da se svakome može dogoditi neočekivani splet okolnosti  koji će ga presumjeriti u nešto drugo .. čak ne mora biti ni splet okolnosti, meni je i gubitak volje isto dovoljan razlog da netko ne ispuni obećano ... u biti, sve više cijenim samo ono što ljudi čine zato jer to stvarno žele na obojestrano zadovoljstvo a nikako zato jer su se obavezali obećanjem

A to su ozbiljne stvari u pitanju. Kad je nešto ozbiljno onda sam tu jako pouzdana i uvijek održim obećanja, posebno ako je neka pomoć u pitanju. Prije sam bila stručnjak u svojoj struci i kad bi nekome zatrebala pomoć nisam ni trebala obećavati da ću pomoći, uradila bih to odmah. Nije da se hvalim... 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 30.06.15 11:00

zaboravila reć ... kome je jako stalo da me se nabrzinu riješi, samo treba započeti rečenicu sa "hoćeš mi nešto obećati" ... ježim se od toga kad me netko traži da nešto obećam prije nego mi uopće kaže šta hoće od mene u meni doslovno ubije volju za ikakvim daljnjim trudom da mu se posvetim

al isto tako mi i na kraju razgovora nešto ne štima sa tim ustrajavanjem na obećaanju ... ako je neka ozbiljna stvar u pitanju, onda nema smisla jer ko šta metilda reče, napraviš to prije nego ti je itko išta uvjetovao, a ako je neka bezvezarija, onda me moš ubit al ne obećajem ništa

"uvjetovao" ... zapela mi pažnja na toj riječi ... sad mi je jasno zašto ne volim obećanja nit davati nit prihvaćati zdravo za gotovo ... nije to ništa drugo nego u celofan umotan uvjet a to mrzim u privatnoj sferi života ... u poslovnoj se mora al privatno nema uvjetovanja ... blitva, aj sad ti ?

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 30.06.15 11:05

kišna glista je napisao/la:zaboravila reć ... kome je jako stalo da me se nabrzinu riješi, samo treba započeti rečenicu sa "hoćeš mi nešto obećati" ... ježim se od toga kad me netko traži da nešto obećam prije nego mi uopće kaže šta hoće od mene  u meni doslovno ubije volju za ikakvim daljnjim trudom da mu se posvetim

Meni samo djeca to rade - "mama hoćeš li mi obećati da... " - ali tada im dam časnu pionirsku i obično ispunim obećanje, što ću od njih. 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 30.06.15 11:13

kišna glista je napisao/la:zaboravila reć ... kome je jako stalo da me se nabrzinu riješi, samo treba započeti rečenicu sa "hoćeš mi nešto obećati" ... ježim se od toga kad me netko traži da nešto obećam prije nego mi uopće kaže šta hoće od mene  u meni doslovno ubije volju za ikakvim daljnjim trudom da mu se posvetim

e, to i ja mrzim....ma, popizdim kad to čujem
pa tko normalan može tražiti obećanje prije nego čujem o čemu se radi

ajd ono, kad ti unaprijed kaže da ne odaš neku tajnu, to još može...mada je i tu važno što ćeš čuti, al ok...praviš se da nisi, pa ako ide - ide
Alhambra

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 30.06.15 12:10

Alhambra je napisao/la:

ajd ono, kad ti unaprijed kaže da ne odaš neku tajnu, to još može...mada je i tu važno što ćeš čuti, al ok...praviš se da nisi, pa ako ide - ide

to je lako obecat, ijonako vec u startu znas da ces odat tajnu...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics