kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

Wajter raport Empty Wajter raport

Postaj  Gost 02.07.15 11:34

pizda je napisao/la:odi u ducan i naruci jednu Zuju za jeza...

još nisam stigla ... ulijeću mi u kuću a ja ježa dozivam i nikako stić počastit ga ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.07.15 11:37

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:odi u ducan i naruci jednu Zuju za jeza...

još nisam stigla ... ulijeću mi u kuću a ja ježa dozivam i nikako stić počastit ga ...

meni je tako hrčak pobjego iz kaveza, na katu kuće...a našli ga nakon 4-5 dana u prizemlju u kuhinji, ispod donjih elemenata. ne znam kao je tamo uspio ući, ali da ga dohvatimo, trebali smo sokl lajsnu odmontirati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.07.15 11:41

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:odi u ducan i naruci jednu Zuju za jeza...

još nisam stigla ... ulijeću mi u kuću a ja ježa dozivam i nikako stić počastit ga ...

meni je tako hrčak pobjego iz kaveza, na katu kuće...a našli ga nakon 4-5 dana  u prizemlju u kuhinji, ispod donjih elemenata. ne znam kao je tamo uspio ući, ali da ga dohvatimo, trebali smo sokl lajsnu odmontirati

ma ja sam ovog odmah našla ... ostavlja tragove ko slon al se usidrio i nema šanse izvući ga ... a gleda me non stop i ko da ima neki šeretski osmjeh ... neki luđak od ježa ... a strah me micati kredenac da ga ne polomim

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.07.15 11:43

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:odi u ducan i naruci jednu Zuju za jeza...

još nisam stigla ... ulijeću mi u kuću a ja ježa dozivam i nikako stić počastit ga ...

meni je tako hrčak pobjego iz kaveza, na katu kuće...a našli ga nakon 4-5 dana  u prizemlju u kuhinji, ispod donjih elemenata. ne znam kao je tamo uspio ući, ali da ga dohvatimo, trebali smo sokl lajsnu odmontirati

ma ja sam ovog odmah našla ... ostavlja tragove ko slon al se usidrio i nema šanse izvući ga ... a gleda me non stop i ko da ima neki šeretski osmjeh ... neki luđak od ježa ... a strah me micati kredenac da ga ne polomim

lako ježa nać...samo osluškivat treba, a još i ostavlja tragove...hrčka smo uspjevali nać jedino tako damsmo Albu pustili po kući...našla ga je u 2 minute

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.07.15 11:45

Alhambra je napisao/la:

lako ježa nać...samo osluškivat treba, a još i ostavlja tragove...hrčka smo uspjevali nać jedino tako damsmo Albu pustili po kući...našla ga je u 2 minute

al još mi nije jasno da tako čvrsto spava kad zaspe ... kad sam ga podignula jučer, sav je bio opušten ko da je lemur a ne jež, objesio mi se preko ruke  ... a diše i hrče ... da se nije nadrogirao nečim ?

a možda se napio pa je sad mamuran ... odo sad stvarno po kakav alkohol za njega ... živo me zanima jel ovisnik ... ako je, ide odma na liječenje Wajter raport 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.07.15 12:16

nikako se zaletit po to pivo za ježa ... jebote, da me netko čuje ... moram se prvo smirit inače će me opet ulovit smijeh u dućanu Wajter raport 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.07.15 12:18

kišna glista je napisao/la:nikako se zaletit po to pivo za ježa ... jebote, da me netko čuje  ... moram se prvo smirit inače će me opet ulovit smijeh u dućanu Wajter raport 1523192931

neki dan uzela Pan Radler grejp/limeta....ajme, božanstveno!!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.07.15 12:20

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:nikako se zaletit po to pivo za ježa ... jebote, da me netko čuje  ... moram se prvo smirit inače će me opet ulovit smijeh u dućanu Wajter raport 1523192931

neki dan uzela Pan Radler grejp/limeta....ajme, božanstveno!!!!

joj, ne volim te pivo sokove ... ako ću POPit pivo onda to mora biti pravo bez voća i povrća ...

još se nisam smirila ... diši diši glisto ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.07.15 12:25

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:nikako se zaletit po to pivo za ježa ... jebote, da me netko čuje  ... moram se prvo smirit inače će me opet ulovit smijeh u dućanu Wajter raport 1523192931

neki dan uzela Pan Radler grejp/limeta....ajme, božanstveno!!!!

joj, ne volim te pivo sokove ... ako ću POPit pivo onda to mora biti pravo bez voća i povrća ...

još se nisam smirila ... diši diši glisto ...

nema ti to veze sa pivom...to ko da pijem schweps bitter lemon s okusom grejpa

a, ako želim pivo, pijem pivo...tako je!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.07.15 12:27

Ako mu jos nisi dala ime mozes ga nazvati Baldrick.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.07.15 12:35

onaj Dino iz Masterchefa danas u Selcima kuva ovo:

pet slijedova

- Pjena od Eko Brachie sa pečenom pomom i prepeličjim jajima
- Juha od pedoća i mladog krumpira
- Kunac pečen s motarom, domaćim limunima i kaparima
- Janjeći "Vitalac" na dimu od makije sa salatom od kukumara
- Sir sa cukrom i kompot od grožđa

kladim se da će Macola s Ploflkom šmekerom večeras tamo svršiti  Wajter raport 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.07.15 12:56

cat_claw je napisao/la:Ako mu jos nisi dala ime mozes ga nazvati Baldrick.

sad kad mi krene štucati Wajter raport 1523192931

uf, zavrućilo ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 02.07.15 13:21

ovdje pakleno, najvruciji dan ove godine...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.07.15 13:25

bome i ovdje ... prazne ulice i dućani ... svi pobjegli sa žege

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.07.15 13:33

pizda je napisao/la:ovdje pakleno, najvruciji dan ove godine...

tujkar njet....

jotra punj Wajter raport 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.07.15 13:34

natočila ježu ladnu žuju al još ne mrda ... da nije na nečem jačem ... ajme, šta ako je već na heroinu ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 02.07.15 15:23

kišna glista je napisao/la:more je opet pretoplo za moj ukus ... i počelo bit mutno Wajter raport 2758896589  sad bi opet dobro došla kiša i malo čišćenja

ovdje nije....dapače može bit i zeru toplije za moj ukus  Wajter raport 2281111077
oko 23 je i čisto
Lena
Lena

Broj postova : 8922
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 02.07.15 15:29

kišna glista je napisao/la:natočila ježu ladnu žuju al još ne mrda ... da nije na nečem jačem ... ajme, šta ako je već na heroinu ?

pošalji vranu neka ga pita koji mu je..... Wajter raport 11484130

je vrućo je poprave,ali kako smo se okupali nije mi osjećaj strašan sad.....poprave smo osvježiti.....
Lena
Lena

Broj postova : 8922
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.07.15 6:54

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:natočila ježu ladnu žuju al još ne mrda ... da nije na nečem jačem ... ajme, šta ako je već na heroinu ?

pošalji vranu neka ga pita koji mu je..... Wajter raport 11484130

je vrućo je poprave,ali kako smo se okupali nije mi osjećaj strašan sad.....poprave smo osvježiti.....

a morat ću nešto poduzeti jer me popravo zajebava ... vidim da je preko noći i jeo i pijo al evo ga sad opet spava i ne mrda ispod kredenca .... nema više pive, sad će mi biti opet na vodi jer očito alkohol ne utječe na njega u tom pogledu da poželi tulumariti


more je počelo biti baš svinjski zbog mase izletnih brodova koji su počeli kružiti posvuda ... premještam vrijeme za svoje kupanje ujutro dok je još koliko toliko čisto ... majketi, koliko mogu ljudi usvinjiti nešto u kratkom roku to ne može niti jedan stvor na ovoj planeti Wajter raport 2758896589 jučer mi kolegica koja je krenula otplivavati istu rutu kao i ja velim taman skoro došla do kraja i onda odustala - naletila na uložak u moru Wajter raport 4191472791 a gledam kad prolaze ti brodovi, prenakrcani ljudima kojima nije ništa bacit nešto u more a čak i izvan uvala je na površini onaj tanki sloj goriva i raznih ulja u duginim bojama ... nema tog krmka koji može nadmašiti čovjeka u prljanju Wajter raport 3102334490

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 03.07.15 7:37

kišna glista je napisao/la: na površini onaj tanki sloj goriva i raznih ulja u duginim bojama ... nema tog krmka koji može nadmašiti čovjeka u prljanju Wajter raport 3102334490

neko lgbt more...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 03.07.15 7:38

vani je jezivo toplo, 30 stupnjeva u 8 ujutro a ni daska vietra. Ono jucer je bijo vagina smoke...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.07.15 8:02

pizda je napisao/la:vani je jezivo toplo, 30 stupnjeva u 8 ujutro a ni daska vietra. Ono jucer je bijo vagina smoke...

ovdje svega jaaako ugodnih 22 Wajter raport 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 03.07.15 8:04

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:vani je jezivo toplo, 30 stupnjeva u 8 ujutro a ni daska vietra. Ono jucer je bijo vagina smoke...

ovdje svega jaaako ugodnih 22 Wajter raport 684758713

blago tebi, ovdje ce u jedan biti barem 35 ali nije point ni u tome, sparina je najgora...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.07.15 8:26

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:vani je jezivo toplo, 30 stupnjeva u 8 ujutro a ni daska vietra. Ono jucer je bijo vagina smoke...

ovdje svega jaaako ugodnih 22 Wajter raport 684758713

blago tebi, ovdje ce u jedan biti barem 35 ali nije point ni u tome, sparina je najgora...

šuti, zna tako biti i ovdje, a auto mi je na parkingu pred firmom čitav dan na suncu...kad uđem u njega u 3 sata, ko da uđem u peć.....volan primam s dva prsta

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.07.15 8:58

ujutro more predivno iako je jako toplo ... al bar je čisto ... samo, trebam malo ranije krenit ... prekasno mi je ovo za vraćati se u ured osvježita ... koji sat ranije i taman Wajter raport 4024472575

al plivam i gledam izdaleka šta se dešava po raznim balkonima, turisti ustaju, postavljaju si doručak na stol, odu u kuću po još nešto a za to vrijeme galeb sleti na stol i nonšalantno izabere šta mu je gušt za stavit pod kljun Wajter raport 3114667799  i odleti a čovjek izlazi i nije mu jasno tko mu je ukro doručak ... koje dobre ptičurine ... sad ću svako jutro pratiti tih par balkona da vidim hoće ljudovi skontat enigmu Wajter raport 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.