Wajter raport

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Wajter raport

Postaj  pizda on 03.07.15 9:44

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

ma, zmiju ti njemu postavi...to neće propustit

ma to je neka ljenčina ... al baš notorna ljenčina ... spava čvršće od mene a ja spavam tako čvrsto da me možeš premještati skupa sa krevetom da ne primijetim ... ovog ću morati premjestiti sa čitavim kredencom

mozes i to, bit ce zanimljivo turistima koji ijonako nemaju sto za uslikati...

ha ha ha ... ono, pita me susjed jel to selim a ja mu odgovorim, ma jok, ježa puštam u prirodu  

ja bi prie rekao da je jez zensko cim je tako navalijo na kredencu...

pizda
Murderator

Broj postova : 27943

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 03.07.15 9:45

jučer mi došla kolegica na kavu i velim joj, u mom uredu izvanredna situacija, nemoj se prepasti ako jež počne trčati po uredu ... a pita ona mene tko mi ga je stavio u ured ??? kako tko, pa ja ! a žena me blijedo gleda i koluta očima ... njoj palo na pamet da mi netko htio napakostit pa mi ubacio ježa u ured

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 03.07.15 9:47

kišna glista je napisao/la:jučer mi došla kolegica na kavu i velim joj, u mom uredu izvanredna situacija, nemoj se prepasti ako jež počne trčati po uredu ... a pita ona mene tko mi ga je stavio u ured ???  kako tko, pa ja ! a žena me blijedo gleda i koluta očima ... njoj palo na pamet da mi netko htio napakostit pa mi ubacio ježa u ured

bogte, zena pomjesla jeza sa nagaznom minom. Jos nisam cuo da je neko iz pakosti ubacivao ljudima jezeve u kuce...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 03.07.15 9:48

pizda je napisao/la:

može bit ... sklonije su i depresijama a djeluje nako depresivno

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 03.07.15 9:50

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:jučer mi došla kolegica na kavu i velim joj, u mom uredu izvanredna situacija, nemoj se prepasti ako jež počne trčati po uredu ... a pita ona mene tko mi ga je stavio u ured ???  kako tko, pa ja ! a žena me blijedo gleda i koluta očima ... njoj palo na pamet da mi netko htio napakostit pa mi ubacio ježa u ured

bogte, zena pomjesla jeza sa nagaznom minom. Jos nisam cuo da je neko iz pakosti ubacivao ljudima jezeve u kuce...

šuti, ista mi prije par tjedana došla na kavu i sjela u kuhinju a ono mi vrana išetala iz kupaone  al to mi jenajbolje ... žena me godinama pozna ali uglavnom me virtualno upoznavala preko mojih priča i sad doselila u krk i tek sad vidim kako me kurca poznaje ... ona mislila ja deklarativno volim životinje ... sada kad ih doživljava uživo, nije joj baš jasno ... al je sad meni jasno da i ona voli prirodu al samo na slikama i u pet šopovima a kod mene to sve preraspušteno za njen ukus

ali ljudi koji nisu naviknuti na to ili ne shvaćaju ozbiljno znaju doživjeti šokove u mojoj kući ... nikad ne znaš koja beštija će se početi glasati ili došetati na upoznavanje al zato ovi drugi koji to vole obožavaju doći kod mene ... jebote, klinci uživaju kod mene

Zadnja promjena: kišna glista; 03.07.15 9:52; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 03.07.15 9:51

pizda je napisao/la:

neki traumatiziran jezo. Cim jede znaci da nie bolestan, mora da je isprepadat nekim nedacama...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 03.07.15 9:53

šuti, ista mi prije par tjedana došla na kavu i sjela u kuhinju a ono mi vrana išetala iz kupaone  al to mi jenajbolje ... žena me godinama pozna ali uglavnom me virtualno upoznavala preko mojih priča i sad doselila u krk i tek sad vidim kako me kurca poznaje ... ona mislila ja deklarativno volim životinje ... sada kad ih doživljava uživo, nije joj baš jasno ... al je sad meni jasno da i ona voli prirodu al samo na slikama i u pet šopovima a kod mene to sve preraspušteno za njen ukus

nekako joj je prerealno, mora da je od onih ljubitelja zivotinja koje lajkaju da pas Medo moze nesmetano lajat. Kad bi joj lajao pored kuce, vjerojatno bi dozivjela slom zivaca...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 03.07.15 10:00

pizda je napisao/la:

nekako joj je prerealno, mora da je od onih ljubitelja zivotinja koje lajkaju da pas Medo moze nesmetano lajat. Kad bi joj lajao pored kuce, vjerojatno bi dozivjela slom zivaca...

e da ... od tih ... nema potrebe išta dalje na tu temu

a glede ježa se zajebavam ... jež je u biti jako slab od gladi ... u životu nisam naletila na tako mršavog ježa i sad će najprije na oporavak ... neka njega kod mene dok ne ojačai nek se naspava i ne mrda dok ne povrati snagu a onda tek ide kod udomitelja kojeg sam mu našla ... hoće ga jedna moja kolegica u vrt staviti i tamo će uživati ko malo prase jer žena obožava životinje al onako pravo

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 03.07.15 10:07

a glede ježa se zajebavam ... jež je u biti jako slab od gladi ... u životu nisam naletila na tako mršavog ježa i sad će najprije na oporavak ... neka njega kod mene dok ne ojačai nek se naspava i ne mrda dok ne povrati snagu  a onda tek ide kod udomitelja kojeg sam mu našla ... hoće ga jedna moja kolegica u vrt staviti i tamo će uživati ko malo prase jer žena obožava životinje al onako pravo  

a onda dohrani jadnog. Jedu oni i hranu za pse i macke. Kod mene svaku vecer izadju i jedu skupa sa Bobijem i mackama plus sto kasnije tamane puzeve i crvice po vrtu...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 03.07.15 10:10

pizda je napisao/la:
pizda je napisao/la:

neki traumatiziran jezo. Cim jede znaci da nie bolestan, mora da je isprepadat nekim nedacama...

najvjerojatnije ... nešto mu se dogodilo ili je jednostavno pregladnio jer spava dubokim snom a jede normalno ... očito nije potrovan jer bi inače povraćao il imao proljev al nema ... upravo javila ženi koja ga hoće da ga ne mislim ništa na silu izvlačiti i neka se oporavi koliko treba ... tu kod mene su svi mirni i nema šokova pa će sam doći k sebi kad bude spreman a onda ide u raj zemaljski ... jadničak mali

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 03.07.15 11:25

vani je pakao nema sad više van do navečer a mogla bih se vratiti i noćnom kupanju ... i nije za drugo nego biti u moru

bila usput i u dućanu i prolazim kraj frižidera sa sirevima i nemrem a ne čitat nazive i pišivati pop-a ... i ulovio me smijeh opet ... ljudi će fakat misliti da sam na nekim žeščim drogama

al bilo je tamo i popista, popemberta i još kojekakvih čudnih sirova ... na kraju si nisam kupila ništa od sireva jer me bilo strah da ne prasnem u smijeh i da neću moći reć ženi koja radi na delikatesama šta hoću i koliko i šta mi je

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 03.07.15 11:45

kišna glista je napisao/la:vani je pakao  nema sad više van do navečer a mogla bih se vratiti i noćnom kupanju ... i nije za drugo nego biti u moru

bila usput i u dućanu i prolazim kraj frižidera sa sirevima i nemrem a ne čitat nazive i pišivati pop-a ... i ulovio me smijeh opet ... ljudi će fakat misliti da sam na nekim žeščim drogama

al bilo je tamo i popista, popemberta i još kojekakvih čudnih sirova ... na kraju si nisam kupila ništa od sireva jer me bilo strah da ne prasnem u smijeh i da neću moći reć ženi koja radi na delikatesama šta hoću i koliko i šta mi je

jel bilo Popista?

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 03.07.15 11:46

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:vani je pakao  nema sad više van do navečer a mogla bih se vratiti i noćnom kupanju ... i nije za drugo nego biti u moru

jel bilo Popista?

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 03.07.15 11:54

pizda je napisao/la:

jel bilo Popista?

a je, spomenila si...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 03.07.15 12:00

pizda je napisao/la:
pizda je napisao/la:

jel bilo Popista?

a je, spomenila si...

ejla, popucale mi sve one elastične uzice u šipkama od šatora ... jel ti znaš jel ima gdje u rijeci za kupiti ih ? dečki iz krka mi rekli da ima tu neka tanka elastična špaga i ja to kupila al predebela je ... dalo bi se provući na knap ako nađem svoju veliku iglu koja mi je nestala ... al nemrem ju naći a sve pretražila

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 03.07.15 12:18

ejla, popucale mi sve one elastične uzice u šipkama od šatora ... jel ti znaš jel ima gdje u rijeci za kupiti ih ?  dečki iz krka mi rekli da ima tu neka tanka elastična špaga i ja to kupila al predebela je ... dalo bi se provući na knap  ako nađem svoju veliku iglu koja mi je nestala ... al nemrem ju naći a sve pretražila

nemam pojma, bilo je u ex Tushu, sad Plodine na Podmurvicama neka sportska i kamp oprema. Sad mislim ima i u ZTC-u. U centru, sumnjam...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 03.07.15 12:24

pizda je napisao/la:

ejla, popucale mi sve one elastične uzice u šipkama od šatora ... jel ti znaš jel ima gdje u rijeci za kupiti ih ?  dečki iz krka mi rekli da ima tu neka tanka elastična špaga i ja to kupila al predebela je ... dalo bi se provući na knap  ako nađem svoju veliku iglu koja mi je nestala ... al nemrem ju naći a sve pretražila

nemam pojma, bilo je u ex Tushu, sad Plodine na Podmurvicama neka sportska i kamp oprema. Sad mislim ima i u ZTC-u. U centru, sumnjam...

a onda nema ... tražila sam po tim odjelima za kamp opremu ... a ništa, snaći ću se i sa ovim što imam ... ne da se provući ta špaga pa ću nekako zavezati za nešto tanje i povlačiti a onda će mi to trajati sto godina ... jebote, kako mrzim to kad sve naprave da traje kratko samo da te natjeraju da kupiš novo iako ti ovo staro skroz ok ...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 03.07.15 12:27

na balkonu u hladovini 32 stupnja.....al nešto pirka,pa smo napravili malo propuha u kući.......

danas su bile svjedodžbe....oboje sve peje ,pohvalnice,oboje top dvoje u razredu.....moja djeca!!!!! 

Lena

Broj postova : 7218

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 03.07.15 12:29

Lena je napisao/la:

danas su bile svjedodžbe....oboje sve peje ,pohvalnice,oboje top dvoje u razredu.....moja djeca!!!!! 

štreberi mali

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 03.07.15 12:32

Lena je napisao/la:

štreberi mali

zapravo nisu,ali tako ispada.....oni su ti djeca koja paze na satu i popamte gradivo,pa doma uz minimalno truda sve stižu.....
ali i odgovori su oboje da.....isto na mene...a i na čaču 

Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 03.07.15 12:35

Lena je napisao/la:na balkonu u hladovini 32 stupnja.....al nešto pirka,pa smo napravili malo propuha u kući.......

geekići...bravo

Alhambra

Broj postova : 8167

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 03.07.15 12:37

Alhambra je napisao/la:
Lena je napisao/la:na balkonu u hladovini 32 stupnja.....al nešto pirka,pa smo napravili malo propuha u kući.......

geekići...bravo
sunce vam žarko! 

Lena

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 03.07.15 12:40

streberad...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 03.07.15 12:42

hahaha....koja gamad PREZOPRAZNA!

Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 03.07.15 12:48

danas nema Pljofka...koji je ono dan?
koji je da je , meni je razjeban, jer sam si doma ostavila skice i sa nemam šta radit

Alhambra

Broj postova : 8167

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content Today at 7:27

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics