Wajter raport

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Wajter raport

Postaj  Gost on 30.07.15 13:23

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

super ideja ... jadne, sve su si prste ispržile onim silikonskim pištoljem ali ne odustaju

mogu mislit na sto ti kuca lici, mora da se sve svjetluca...

sad je situacija poprilično u stanju kreativnog kaosa ... al dopustim im jer su obećale svako veče pospremiti stol i to i naprave ... nemreš vjerovati da tolika masa materijala i alata nestane u tren ... još nisam skontala gdje to sve stave al dok ne vidim i ne padam preko toga, ne zanima me

valjda stave pod krevet da im ujutro bude nadohvat...

nema kreveta u kujnji ... možda natrpaju u frižider ?

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 30.07.15 13:25

nisam ni mislijo na kujnu vec na njihovu sobu...
pizda
Murderator

Broj postova : 28824

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 30.07.15 13:28

pizda je napisao/la:

šalim se ... svaka složi svoje u svoju kutiju ... al još ne vjerujem da to rade tako pedantno ... očito im je gušt igrati se dućana pa je i to dio igre

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 30.07.15 13:29

pizda je napisao/la:

šalim se ... svaka složi svoje u svoju kutiju ... al još ne vjerujem da to rade tako pedantno ... očito im je gušt igrati se dućana pa je i to dio igre

motivirate su...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 30.07.15 13:33

pizda je napisao/la:
pizda je napisao/la:

motivirate su...

a to da ...

muka me lovi jer ne mogu sad na plažu a navikla ... zapravo bi mogla al me strah ... neki dan vidjeli morksog psa oko plaže pa mi se ne da izigravati mamac ... odoh odmorit pa na poso mirne savjesti da ne propuštam ništa

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 30.07.15 13:40

muka me lovi jer ne mogu sad na plažu a navikla ... zapravo bi mogla al me strah ... neki dan vidjeli morksog psa oko plaže pa mi se ne da izigravati mamac ... odoh odmorit pa  na poso mirne savjesti da ne propuštam ništa

nemoj se zajebavat da se ne obistini ona slika iz Trojma...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 30.07.15 13:48

pizda je napisao/la:

muka me lovi jer ne mogu sad na plažu a navikla ... zapravo bi mogla al me strah ... neki dan vidjeli morksog psa oko plaže pa mi se ne da izigravati mamac ... odoh odmorit pa  na poso mirne savjesti da ne propuštam ništa

koj verzija ? tvoja u kojoj me pojede , il moja u kojoj ga pripitomim ... u biti, ne bih niti jednu ... još samo fali da me ljudi vide kako plivam a iza mene pitomi morski ćuko maše veselo repom i lovi lopticu kad mu je bacim

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 31.07.15 7:15

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ove moje se sjetile i mrviti školjke koje su slomljene i od njih praviti sedefaste konfete i prah ... sad ne smijem više hodati bosa po kuhinji dok to prave jer lete komadići na sve strane po podu  još ću zbog njih postati i fakir

to bi morale tucat u avanu i nek stave nesto naokolo, da ne izlecu komadici vani.
Bila je nekad blizu mene zenska koja je u podrumu izradjivala te "suvenire" uz pomoc jos par zena. Devet mjeseci bi to izradjivale a ona tri ljetnja, prodavale. To je bio grozan kic, komad sperploce i na to naljepljene skoljke, taj sedefasti prah i koji put razglednica u sredini . Jebote, to im je islo ko alva, sve bi prodale cesima...

Alhambra

Broj postova : 8176

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 31.07.15 7:18

pizda je napisao/la:
pizda je napisao/la:

motivirate su...

a to da ...

jel stvarno il se zajebaješ??
Alhambra

Broj postova : 8176

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 31.07.15 7:49

pizda je napisao/la:

koj verzija ? tvoja u kojoj me pojede , il moja u kojoj ga pripitomim ... u biti, ne bih niti jednu ... još samo fali da me ljudi vide kako plivam a iza mene pitomi morski ćuko maše veselo repom i lovi lopticu kad mu je bacim

ona moja di se rukuje sa tobom...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 31.07.15 7:50

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ove moje se sjetile i mrviti školjke koje su slomljene i od njih praviti sedefaste konfete i prah ... sad ne smijem više hodati bosa po kuhinji dok to prave jer lete komadići na sve strane po podu  još ću zbog njih postati i fakir

to bi morale tucat u avanu i nek stave nesto naokolo, da ne izlecu komadici vani.
Bila je nekad blizu mene zenska koja je u podrumu izradjivala te "suvenire" uz pomoc jos par zena. Devet mjeseci bi to izradjivale a ona tri ljetnja, prodavale. To je bio grozan kic, komad sperploce i na to naljepljene skoljke, taj sedefasti prah i koji put razglednica u sredini . Jebote, to im je islo ko alva, sve bi prodale cesima...

e da... odakle ti to, da nisi cehinja rodom?
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 31.07.15 7:52

inace, ovdje doslo ono cega dugo nije bilo, 19 stupnjeva.. Kasno nocas ili rano jutros poceo pljusak pa prestao i padalo onako ravnomjerno sve dok nisam ustao oko sedam i pol. Sad se cak i razvedrilo i bacilo na buru. Tako ti to ide, padne kisa i onda nikako da se vrieme stabilizuje...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 31.07.15 7:55

Alhambra je napisao/la:

sad više ni ja ne znam ... neki vele da je bio i da je viđen, drugi da nema šamse jer mu je more pretoplo kod nas, navodno ne ide u more toplije od 20 °tako da pojma nemam ... nisam stručnjak za morske pse ... samo ih znam pohati i pojesti

konačno vrlo osjetno zahlađenje ... jutros sam se prije buđenja čak i pokrivala i baš lijep ugođaj bio, šteta što se trebalo ustati ... došlo mi je da prespavam tri dana i tri noći kolko je lijepo bilo

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 31.07.15 7:58

Alhambra je napisao/la:

sad više ni ja ne znam ... neki vele da je bio i da je viđen, drugi da nema šamse jer mu je more pretoplo kod nas, navodno ne ide u more toplije od 20 °tako da pojma nemam ... nisam stručnjak za morske pse ... samo ih znam pohati i pojesti

konačno vrlo osjetno zahlađenje ... jutros sam se prije buđenja čak i pokrivala i baš lijep ugođaj bio, šteta što se trebalo ustati ... došlo mi je da prespavam tri dana i tri noći kolko je lijepo bilo

pokrivao sam se ja vec oko dva, pogasijo ventilator, prozore zatvorijo. Nije bilo vise od 15...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 31.07.15 7:58

pizda je napisao/la:

na tu sam i mislila, samo imaš verziju sa tvojim tekstom a onda si mi proslijedio bez teksta pa sam ja na fejsu prilagodila sebi tekst i napisala da sam u volonterskom centru i spašavam ih, hranim, mazim i nalazim posao

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 31.07.15 7:59

pizda je napisao/la:

na tu sam i mislila, samo imaš verziju sa tvojim tekstom a onda si mi proslijedio bez teksta pa sam ja na fejsu prilagodila sebi tekst i napisala da sam u volonterskom centru i spašavam ih, hranim, mazim i nalazim posao

da, originalan text je bijo prilagodit tvojoj i Blitvicinoj potrebi za losim iskustvima koje vas jacaju...

-------

http://kultnix.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=933
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]