kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

Wajter raport Empty Wajter raport

Postaj  pizda 31.07.15 8:07

Danas je "plavi mjesec", trebate biti staloziti, dobre volje i altrujisticki raspoloziti...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.07.15 8:08

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ona moja di se rukuje sa tobom... Wajter raport 1523192931

na tu sam i mislila, samo imaš verziju sa tvojim tekstom a onda si mi proslijedio bez teksta pa sam ja na fejsu prilagodila sebi tekst i napisala da sam u volonterskom centru i spašavam ih, hranim, mazim i nalazim posao

da, originalan text je bijo prilagodit tvojoj i Blitvicinoj potrebi za losim iskustvima koje vas jacaju... Wajter raport 1523192931

je, u to doba sam bila na caticinoj strani kad je opisala jedno svoje loše iskustvo i osjećaj nakon njega a ti si bio protiv svih i mimozan jer ne voliš loša iskustva ... tebe to traumatizira Wajter raport 3084372643

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 31.07.15 8:10

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ona moja di se rukuje sa tobom... Wajter raport 1523192931

na tu sam i mislila, samo imaš verziju sa tvojim tekstom a onda si mi proslijedio bez teksta pa sam ja na fejsu prilagodila sebi tekst i napisala da sam u volonterskom centru i spašavam ih, hranim, mazim i nalazim posao

da, originalan text je bijo prilagodit tvojoj i Blitvicinoj potrebi za losim iskustvima koje vas jacaju... Wajter raport 1523192931

je, u to doba sam bila na caticinoj strani kad je opisala jedno svoje loše iskustvo i osjećaj nakon njega  a ti si bio protiv svih i mimozan jer ne voliš loša iskustva ... tebe to traumatizira Wajter raport 3084372643

ne, samo sam rekao da ti losa iskustva uopce nisu potrebna i da su to samo tjesenja ili sadrzaj knjige nove Oprahine gosce...Wajter raport 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.07.15 8:14

pizda je napisao/la:Danas je "plavi mjesec", trebate biti staloziti, dobre volje i altrujisticki raspoloziti...

e da, mala mi je sva uzbuđena jer misli da će stvarno biti plav ... odgledala cura dokumentarac o tome i održala nam predavanje Wajter raport 11484130 al ako ne bude kakvog kijameta, odosmo nas tri četri kolko nas se trenutno skupi u kući prošetati malo van grada i gledati ga, zavijati i pričati priče

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.07.15 8:16

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

na tu sam i mislila, samo imaš verziju sa tvojim tekstom a onda si mi proslijedio bez teksta pa sam ja na fejsu prilagodila sebi tekst i napisala da sam u volonterskom centru i spašavam ih, hranim, mazim i nalazim posao

da, originalan text je bijo prilagodit tvojoj i Blitvicinoj potrebi za losim iskustvima koje vas jacaju... Wajter raport 1523192931

je, u to doba sam bila na caticinoj strani kad je opisala jedno svoje loše iskustvo i osjećaj nakon njega  a ti si bio protiv svih i mimozan jer ne voliš loša iskustva ... tebe to traumatizira Wajter raport 3084372643

ne, samo sam rekao da ti losa iskustva uopce nisu potrebna i da su to samo tjesenja ili sadrzaj knjige nove Oprahine gosce...Wajter raport 684758713

samo provjeravam kakvo ti je pamćenje Wajter raport 11484130 točno, to je bijo tvoj stav

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 31.07.15 8:19

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Danas je "plavi mjesec", trebate biti staloziti, dobre volje i altrujisticki raspoloziti...

e da, mala mi je sva uzbuđena jer misli da će stvarno biti plav ... odgledala cura dokumentarac o tome i održala nam predavanje Wajter raport 11484130  al ako ne bude kakvog kijameta, odosmo nas tri četri kolko nas se trenutno skupi u kući prošetati malo van grada i gledati ga, zavijati i pričati priče

ovaj mjesec ces onda imati prilike za dva zavijanja, jedno si vec prosla...Wajter raport 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.07.15 8:31

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Danas je "plavi mjesec", trebate biti staloziti, dobre volje i altrujisticki raspoloziti...

e da, mala mi je sva uzbuđena jer misli da će stvarno biti plav ... odgledala cura dokumentarac o tome i održala nam predavanje Wajter raport 11484130  al ako ne bude kakvog kijameta, odosmo nas tri četri kolko nas se trenutno skupi u kući prošetati malo van grada i gledati ga, zavijati i pričati priče

ovaj mjesec ces onda imati prilike za dva zavijanja, jedno si vec prosla...Wajter raport 684758713

znam ... prvi je bijo 02. 07. ... po zimi zaboravim to pratiti al ljeti bome ne .... teško je ne primijetiti ako si noću vani Wajter raport 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.07.15 9:08

intrplet i dalje šteka s time da mi sad i IE pošandrco ... al koliko čitam, svima je tako pa neću još zvat programera i dizat paniku ... glavno da mi ostali progami na kompu rade besprijekorno

koji gušt slušati vjetar i osjetiti svježi zrak po kući ... baš lijepo da je zahladilo baš kad ja ne mogu na kupanje Wajter raport 11484130 ako ne mogu ja, neće nitko !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.07.15 9:10

kišna glista je napisao/la:intrplet i dalje šteka s time da mi sad i IE pošandrco ... al koliko čitam, svima je tako pa neću još zvat programera i dizat paniku ... glavno da mi ostali progami na kompu rade besprijekorno

koji gušt slušati vjetar i osjetiti svježi zrak po kući ... baš lijepo da je zahladilo baš kad ja ne mogu na kupanje Wajter raport 11484130  ako ne mogu ja, neće nitko !

Totalno steka, ja pipkam s moba, s kompa nema ni blizo.

Trwbao bi murderator kontaktirat nadlezne, hihihi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 31.07.15 9:17

Sinoć i jutros dobra kiša pala.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.07.15 9:34

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:intrplet i dalje šteka s time da mi sad i IE pošandrco ... al koliko čitam, svima je tako pa neću još zvat programera i dizat paniku ... glavno da mi ostali progami na kompu rade besprijekorno

koji gušt slušati vjetar i osjetiti svježi zrak po kući ... baš lijepo da je zahladilo baš kad ja ne mogu na kupanje Wajter raport 11484130  ako ne mogu ja, neće nitko !

Totalno steka, ja pipkam s moba, s kompa nema ni blizo.

Trwbao bi murderator kontaktirat nadlezne, hihihi

pa imam i ja njihov broj al mi se fakat ne da ljude gnjaviti sa forumskim zavrzlamama ... ima života i izvan foruma ... boim se da i murderator ima sličan stav do toga Wajter raport 11484130

mene bi bilo sram zivkati nekoga i kukati kako forum ne radi Wajter raport 1523192931 a bome se raspizdim ako mene netko zove zbog toga ... jednom je plovak opako nadrapo kad me nazvo usred nekog mog posla da mi kuka zbog foruma i šta se po forumu piše a samo o tome i znao pričati Wajter raport 1523192931 meni je to dibidus neozbiljno ... mislim da je to ujedno bijo i naš posljednji telefonski razgovor jer sam ispala nekonformistički monstrum tokom tog razgovora Wajter raport 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.07.15 9:54

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:intrplet i dalje šteka s time da mi sad i IE pošandrco ... al koliko čitam, svima je tako pa neću još zvat programera i dizat paniku ... glavno da mi ostali progami na kompu rade besprijekorno

koji gušt slušati vjetar i osjetiti svježi zrak po kući ... baš lijepo da je zahladilo baš kad ja ne mogu na kupanje Wajter raport 11484130  ako ne mogu ja, neće nitko !

Totalno steka, ja pipkam s moba, s kompa nema ni blizo.

Trwbao bi murderator kontaktirat nadlezne, hihihi

pa imam i ja njihov broj al mi se fakat ne da ljude gnjaviti sa forumskim zavrzlamama ... ima života i izvan foruma ... boim se da i murderator ima sličan stav do toga Wajter raport 11484130

mene bi bilo sram zivkati nekoga i kukati kako forum ne radi Wajter raport 1523192931  a bome se raspizdim ako mene netko zove zbog toga ... jednom je plovak opako nadrapo kad me nazvo usred nekog mog posla da mi kuka zbog foruma i šta se po forumu piše a samo o tome i znao pričati  Wajter raport 1523192931   meni je to dibidus neozbiljno ... mislim da je to ujedno bijo i naš posljednji telefonski razgovor jer sam ispala nekonformistički monstrum tokom tog razgovora Wajter raport 11484130

Ak ti se zastropa wc, zoves vodoinstalatera... Sad se zastropao wc pa treba zvati vodoinstalatera, stvar je tehnicke prirode, nema pitrebe za filozofiranjima. Osim toga, mislim da je prilicno transparentno ko koliko boravi na forumu i kome je koliko bitan Wajter raport 1523192931

Glisto, pile, primjetila sam da si vrlo, vrlo, vrlo cesto pasivno agresivna, dobit ces bubuljice, odjebi pasivu i budi otvoreno agresivna kako znas biti u reali, stalno se time busas, a vamo sve nesto izokole... Ma znam ja da je tebi forum zajebancija (meni je zivot, zato toliko i visim na njemu, hihi), ali fakat si cesto pasivno agresivna, pogotovo s babama. S plovkom si otvorena, to priznam...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.07.15 10:04

I daj mi reci jesi li ti na kraju tiha ko mis ko sto govoris za sebe il si vatromet zabave kakva bi bila s puzdom na kavi kako si maloprije napisala, jesi li drustvena prilicno kako si napisala u zadnjem ispitivanju psihopatskih karakteristika ili si vucica samotnjakusa kojoj se gade ljudi kao sto svako malo napises...
Kuzis, pa sve tako...
Tako sam ja i opaka igracica i mala maca i brutalna i mazna i monstrum i cupava slapica... Kako s kim, kako kad, kako gdje i koliko... I'm. A bitch, ajm a madr, ajm a liver, ajm a child, ajm a siner, ajm a sejnt, aj dont fil ashejmd, ajm jor hel, ajm jor drim, ajm nathing in bitwin... Komprende?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 31.07.15 10:07

fffrrrrrrr!
Wajter raport 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.07.15 10:17

Lena je napisao/la:fffrrrrrrr!
Wajter raport 1523192931

Ma igramo se... Petak je, opusteno samo... Wajter raport 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 31.07.15 10:24

vani bljestavo sunce i plavo nebo da plavie ne moze biti. Puse bura pa uopce nije za kupanje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 31.07.15 10:24

neka neka.....znam. Wajter raport 11484130

odo sredit zavjese....uzeli smo ih nakon masu vremena jer je popodne sunce jako i ne može se bez njih......
inače mrzim zavjese

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 31.07.15 10:26

Vel'ka Maca je napisao/la:

Totalno steka, ja pipkam s moba, s kompa nema ni blizo.

Trwbao bi murderator kontaktirat nadlezne, hihihi

meni radi bespriekorno cielo vrijeme. Znaci da nije stvar u konzolama vec u vasim kompovima nagrizitim virusima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.07.15 10:27

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:intrplet i dalje šteka s time da mi sad i IE pošandrco ... al koliko čitam, svima je tako pa neću još zvat programera i dizat paniku ... glavno da mi ostali progami na kompu rade besprijekorno

koji gušt slušati vjetar i osjetiti svježi zrak po kući ... baš lijepo da je zahladilo baš kad ja ne mogu na kupanje Wajter raport 11484130  ako ne mogu ja, neće nitko !

Totalno steka, ja pipkam s moba, s kompa nema ni blizo.

Trwbao bi murderator kontaktirat nadlezne, hihihi

pa imam i ja njihov broj al mi se fakat ne da ljude gnjaviti sa forumskim zavrzlamama ... ima života i izvan foruma ... boim se da i murderator ima sličan stav do toga Wajter raport 11484130

mene bi bilo sram zivkati nekoga i kukati kako forum ne radi Wajter raport 1523192931  a bome se raspizdim ako mene netko zove zbog toga ... jednom je plovak opako nadrapo kad me nazvo usred nekog mog posla da mi kuka zbog foruma i šta se po forumu piše a samo o tome i znao pričati  Wajter raport 1523192931   meni je to dibidus neozbiljno ... mislim da je to ujedno bijo i naš posljednji telefonski razgovor jer sam ispala nekonformistički monstrum tokom tog razgovora Wajter raport 11484130

Ak ti se zastropa wc, zoves vodoinstalatera... Sad se zastropao wc pa treba zvati vodoinstalatera, stvar je tehnicke prirode, nema pitrebe za filozofiranjima. Osim toga, mislim da je prilicno transparentno ko koliko boravi na forumu i kome je koliko bitan Wajter raport 1523192931

Glisto, pile, primjetila sam da si vrlo, vrlo, vrlo cesto pasivno agresivna, dobit ces bubuljice, odjebi pasivu i budi otvoreno agresivna kako znas biti u reali, stalno se time busas, a vamo sve nesto izokole... Ma znam ja da je tebi forum zajebancija (meni je zivot, zato toliko i visim na njemu, hihi), ali fakat si cesto pasivno agresivna, pogotovo s babama. S plovkom si otvorena, to priznam...

slabo si primijetila a u virtuali ti je to pomalo i nemoguće ... često se dogodi da na druge preslikamo ono što sami nosimo u trenutku kad tipkamo ... zato ja često ne primjetim da je netko zaista ljut nego mislim da se šali i smišlja neku šalu jer sam gotovo pa nikad ljuta dok forumašim ... il me zabavlja pa sam tu il mi dosadno pa me nema... jebat ga, ne da mi se sad opet o tome ...

al fulala si i gol i igralište  ... ne spadam u pasivno agresivne .... il sam pasivna zaprave, il sam zaprave agresivna i time se ne hvalim nego samo prepričam kako je bilo ... čisti računi duga ljubaf a ja volim sebe najviše kad mi je sve čisto u meni .... a sad nisam ni pasivna nit agresivna al me za punog mjeseca još ako mi se poklopi sa menstruacijom dogodi da sam posebno kreativno nastrojita ... jebga, eto, time ti se ja sad bavim u mislima i kako danas  prenijeti tu lekciju ćercama ... al mogu ja i po forumu tipkati ... ne smeta ... dapače, pomažeš mi u brejnstormanju ... a s tobom, priznajem polako ulazim u komunikaciju u rukavicama jer sam skontala da u tebi budim agresiju pa možda i osjetiš da te pomalo zaobilazim kao sugovornika i u virtuali ... jebat ga, nije mi nikad bila namjera pa još ne znam kako se postaviti do tebe ... vjerovala ti meni ili ne ...

a vjeruj mi, agresiju u meni ti je malo teško probuditi a pogotovo ne virtualno al priznam da sam po forumu imala itekako scenskih nastupa iste radi podizanja dinamike kad je bila močvara pa tko nasjeo nasjeo, tko nije, nisam ni očekivala da će nasjesti ... al uživo, jebat ga ... uživo znam bit vrlo "agresivna" kad mi netko ne sjedne - izuzetno "agresivno" se ustanem od stola i odem sjest za drugi bez jebemti Wajter raport 1523192931 ... il išetam iz sobe al to si imala prilike vidjeti uživo ...

ako ne vidim smisla u sukobu, ja u njega ne ulazim nit pasivno nit aktivno ... ako vidim, onda sam itekako aktivna ... to dvoje nikada ne miješam ima neko vrijeme ... pisala sam o tome na temi o sukobima ... sukobi koji ne rezultiraju nekim konkretnim rezultatima su meni uzalud bačeno vrijeme ... al brejnstormati na tu temu po forumu mogu unedogled ako mi se da ... eto, sad mi se da jer mi palo na pamet kako ću djeci objasniti te iste stvari ... jako mi je stalo da njima olakšem život i da postanu stabilne i jake osobe da im život bude lakši .... da se znaju postaviti baš u situacijama kad su ili same sukobe izazvale ili im sukob nametnuo netko drugi ... a to ima jako mnogo veze sa energijama koje razvijamo u sebi ... time se bavi psihologija a ti si rekla da te to zanima ... eto, i meni je to zanimljivo ali više kroz holistički pristup ...

al ako tražiš sukob sa mnom, jebat ga ... to će ti teško ići a pogotovo danas ... danas sam nako sanjalački raspoložita i sva negdje drugdje u mislima .. ako osjetiš pasivnu agresivu, de pogledaj da nije kod tebe jer kod mene je nema ni u naznakama Wajter raport 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 31.07.15 10:27

Lena je napisao/la:neka neka.....znam. Wajter raport 11484130

odo sredit zavjese....uzeli smo ih nakon masu vremena jer je popodne sunce jako i ne može se bez njih......
inače mrzim zavjese

stavi venecianke...Wajter raport 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.07.15 10:35

aaaaaa bokte mamutovca jopet Wajter raport 1619348112 .... odoh ... danas mi je dan za hiperprodukciju, bolje tu energiju utrošit negdje drugdje ... Wajter raport 11484130 maconjo, slobodno reci da sam dosadna i da ti idem na kurac ... sad i sama sebi isto tako idem na kurac jer mi misli lete brže neg prsti Wajter raport 3114667799

što je najgore, ovih dana ful vježbam kratko i sažeto pisanje ... čak imam i tutora u tome al bit će loš kad sam ja ovako loša učenica Wajter raport 3114667799 odo mu reć da je zakurac i da me ništa pametno nije naučio Wajter raport 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 31.07.15 10:40

kišna glista je napisao/la:

al ako tražiš sukob sa mnom, jebat ga ... to će ti teško ići a pogotovo danas ... danas sam nako sanjalački raspoložita i sva negdje drugdje u mislima .. ako osjetiš pasivnu agresivu, de pogledaj da nije kod tebe jer kod mene je nema ni u naznakama Wajter raport 684758713

je Svilena je nekako pasivno-aktivno agresivna od kad je Cat oplela...Wajter raport 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.07.15 10:44

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

al ako tražiš sukob sa mnom, jebat ga ... to će ti teško ići a pogotovo danas ... danas sam nako sanjalački raspoložita i sva negdje drugdje u mislima .. ako osjetiš pasivnu agresivu, de pogledaj da nije kod tebe jer kod mene je nema ni u naznakama Wajter raport 684758713

je Svilena je nekako pasivno-aktivno agresivna od kad je Cat oplela...Wajter raport 684758713

jebe mi se za njih ... ošla ja vidjeti šta mi tutor radi a on izbacio ne mamutovac, nego tri u jednom Wajter raport 1619348112 neću ga ništa pitati, samo ću ga znakovito uštipnut za riječ kad meni krene sa lekcijama kako moram sažeti misao u tri odjeljka ... samo ću ga pitati, jel onako kako si i ti napravijo ? Wajter raport 1619348112

de pizdo, ti me nauči kako pisati kratko ... tebi to ide Wajter raport 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 31.07.15 10:46

kišna glista je napisao/la: 

de pizdo, ti me nauči kako pisati kratko ... tebi to ide Wajter raport 1523192931

ne mos to naucit po direktivi, stvar naravi. Ja mogu sutit a mogu se i raspricat pa tako i pisem. Ti kad otvoris usta ne mos stat pa tako i pises...Wajter raport 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.07.15 10:58

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: 

de pizdo, ti me nauči kako pisati kratko ... tebi to ide Wajter raport 1523192931

ne mos to naucit po direktivi, stvar naravi. Ja mogu sutit a mogu se i raspricat pa tako i pisem. Ti kad otvoris usta ne mos stat pa tako i pises...Wajter raport 684758713

Wajter raport 984513234
e sad ću i tebi ... jel onako ko šta si zadnji put šutio ? Wajter raport 3114667799

zašto imam osjećaj da pohađam višu uzaludnu ? Wajter raport 1523192931




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.