kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MONOLOG

Stranica 5 / 16. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

Go down

MONOLOG - Page 5 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 13.07.16 4:30

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la: Ustvari sazreo sam ..ne da mi se pisati jer me boli kuratz za rvatsku srbiju i bosnu zajedno sa zlovencima,,Jednostavno,,,ja sebe ne vidim medju tim ljudima,,od 1991 samo nisam imao hrabrosti sam sebi priznati..

ja se nisam vidijo ni prije toga... MONOLOG - Page 5 1523192931


shipatz nikada nemre pobjeci od sebe,,svi su mu narodi i manjine iz bivshe YU bili neprijatelji iako su ga hranili i oblachili,,Da uljetim il' da ne uljedim ..pidanje je zad,,kikirigi kozdie,,,viche Pizda na stadionu..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 5 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 13.07.16 7:59

zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la: Ustvari sazreo sam ..ne da mi se pisati jer me boli kuratz za rvatsku srbiju i bosnu zajedno sa zlovencima,,Jednostavno,,,ja sebe ne vidim medju tim ljudima,,od 1991 samo nisam imao hrabrosti sam sebi priznati..

ja se nisam vidijo ni prije toga... MONOLOG - Page 5 1523192931


shipatz nikada nemre pobjeci od sebe,,svi su mu narodi i manjine iz bivshe YU bili neprijatelji iako su ga hranili i oblachili,,Da uljetim il' da ne uljedim ..pidanje je zad,,kikirigi kozdie,,,viche Pizda na stadionu..

najvise se zbog siptara i nisam vidijo. Poslije se skuzilo da je sve skupa jedna velika siptarija...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 5 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 22.07.16 5:17

Kod mene pochetak sezone MANGA...drvo koje sam posadijo prije 15 godina je sada izraslo tako da se mogu pentrati po njemu ...Ali ne volim samo ja Mango,,,vole ga vjeverice i Rakuni,,a voli ga i od moje susjede jebach,,Ona uvijek pita,,mogu li jedanotkinuti,,,a ovaj doveo nekog svog frenda pa ga nagovorijo da moze slobodno brati,,Mamu mu jebem donijo i neki stap za branje tako da moze dosegnuti svaku tochku na kojoj ima plodova,,Ja bijo u gacama (obozavam se golitati go po kuci) kad vidim kroz prozor da je ushao u moj properiti i pokushava ukrasti moje mangice,,,Jebo majku ,,kad sam izletijo u dvorishte,,onak u gacama i viknem,,maderfaker tko ti je dozvolijo da beresh moje mangice,,,kaze on ,,jebash od susjede,,Reko ,,jebat cu tebe tvog frenda i susjedu ako se odmah ne izgubish sa mog properitija,,odem u garazu i izvadim snajperku (zrachnica izgleda zajebato,,,s njome sam kresno dvije vrane) a on kad je vidijo mislijo valjda da je pravi snajper,,,pobjeze u kucu dok si reko keks,,zaboravijo je onaj shtap za branje pa sam to odma konfiskovo,,tak da imam i ne moram kupovati ..Mangici su narasli svaki skoro po pola kile,,,jebo te ,,takvo neshto nemresh kupiti u ducanu,,a mirishu za popidit...em slatki ko shecer...Prije sam to dijelio,,,sada ogulim i zamrznem pa kad mi se digne kuratz onda napravim smudi..Jedino mi josh jedna vjeveritza pravi problem,,,,ali se nadam da cu je sutra ujutro ugledati u zamki koju sam joj namjestio i onda je premjestiti na jedno 20 km od koga mangica,,pa pichka joj materina ,,,nije toliko pametna da se zna vratiti sa takve udaljenosti,,a u tome parku ima pun kuratz vjeveritza,,,gdje je namjeravam replejsati,,,koje se jebu non stop,,,,tako da vjerujem da ce joj novo drushtvo biti poprave jebachko i da ce joj se zdopasti takva sredina..et

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 5 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 22.07.16 8:38

zingaro je napisao/la:Kod mene pochetak sezone MANGA...drvo koje sam posadijo prije 15 godina je sada izraslo tako da se mogu pentrati po njemu ...Ali ne volim samo ja Mango,,,vole ga vjeverice i Rakuni,,a voli ga i od moje susjede jebach,,Ona uvijek pita,,mogu li jedanotkinuti,,,a ovaj doveo nekog svog frenda pa ga nagovorijo da moze slobodno brati,,Mamu mu jebem donijo i neki stap za branje tako da moze dosegnuti svaku tochku na kojoj ima plodova,,Ja bijo u gacama (obozavam se golitati go po kuci) kad vidim kroz prozor da je ushao u moj properiti i pokushava ukrasti moje mangice,,,Jebo majku ,,kad sam izletijo u dvorishte,,onak u gacama i viknem,,maderfaker tko ti je dozvolijo da beresh moje mangice,,,kaze on ,,jebash od susjede,,Reko ,,jebat cu tebe tvog frenda i susjedu ako se odmah ne izgubish sa mog properitija,,odem u garazu i izvadim snajperku (zrachnica izgleda zajebato,,,s njome sam kresno dvije vrane) a on kad je vidijo mislijo valjda da je pravi snajper,,,pobjeze u kucu dok si reko keks,,zaboravijo je onaj shtap za branje pa sam to odma konfiskovo,,tak da imam i ne moram kupovati ..Mangici su narasli svaki skoro po pola kile,,,jebo te ,,takvo neshto nemresh kupiti u ducanu,,a mirishu za popidit...em slatki ko shecer...Prije sam to dijelio,,,sada ogulim i zamrznem pa kad mi se digne kuratz onda napravim smudi..Jedino mi josh jedna vjeveritza pravi problem,,,,ali se nadam da cu je sutra ujutro ugledati u zamki koju sam joj namjestio i onda je premjestiti na jedno 20 km od koga mangica,,pa pichka joj materina ,,,nije toliko pametna da se zna vratiti sa takve udaljenosti,,a u tome parku ima pun kuratz vjeveritza,,,gdje je namjeravam replejsati,,,koje se jebu non stop,,,,tako da vjerujem da ce joj novo drushtvo biti poprave jebachko i da ce joj se zdopasti takva sredina..et

jebem te sebicnog a ne bi podjelio mango sa vjevericom? Meni zao sto ovdje ne zalazi u grad, super zivotinjice...MONOLOG - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 5 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 28.07.16 5:32

Jebo te,,evo vec skoro godinu i pol dana igram tenis svaki dan po dva sata,,,imam konde za popizdit,,organ mi se uredno dize svako jutro ,,a nije akva kuratz nego poprave onaj mushki ormon,,,a clanitze kluba to primijetile pa bi kao fol igrale z menom,,Ajd ima jedna Dzolin,,simpa mi je i uvijek se raznijezi kad me vidi,,nema grama sala..al jebaji ga ima sise na razbroj se,,,tak da,,Neki dan mi poslala poruku,,veli mogli bi igrati,,ajd reko,,tko ga jebe toliko joj dugo obecavam ,,ne volim da me netko mrzi zato shto sam nedostupan pa nastojim da svakoj izadjem u susret,,i tak igramo mi,,,ja ono djentli,,pazljiv..a ona mi igra jebne balone:MONOLOG - Page 5 684758713)Popizdim i opalim joj par dijagonala,,,narafski da nemre stignuti,,,ali meni je vishe interesantno kako se ona trudi,,,pa joj ispod suknjice ispadne breskvitza,,,,malo malo prekida,,kao fol umorna je,,,,htjela bi prichati,,Veli ide u Brazil na olimpijadu,,(jebi je ,,,teshka je ko brod)) a ja velim odmah ko iz topa odoK i ja u stari svijet na jedno dva mjeseca tak da sam je sprijechijo da me pita ocu z njom:MONOLOG - Page 5 1619348112)
Pitam je ,,kako bi reagirala ako bi je netko na poor english pitao ..osh se jebat,,,veli odgovorila bi mu ,,,ako mozesh zashto ne:MONOLOG - Page 5 1619348112 O jebo te....tu sam moro neshto na brzaka imislit da joj skrenem paznju,,pa sam joj reko kako mi je zglob u kurtzu,,imam tenis lakat,,a ona odma jedva dochekala,,,chekaj da vidim,,,pa me pipa po ruci,,(skoro sam joj reko ,,,bolje da si me uvatila za kuratz ,,,,,al sam bijo fin,,,i kulturan,,,nije red da blamiram balkansku kulturu) mazi lagano stiska,,veli ajde dodji kod mene imam leda,,reko imash li wiskija,,,veli nemam ,,,reko onda ne idem:MONOLOG - Page 5 684758713)Jebo led bez wiskija,,pa ja....Dzolin ima jebeno dobro tijelo,,,ali sise je negdje izgubila,,tak da,,moremo biti samo frendovi,,al ona se napalila,,i ne jebe,,,prava shkorpija..kad si neshto smisli,,,nemresh je sprijechiti i da ocesh:MONOLOG - Page 5 684758713)Hvala bogu ode ona na Olimpijadu,,,a ja cu na Balkanijadu,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 5 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 28.07.16 5:45

Uglavnom,,imam novi nadimak u klabu,,,Lone Star,,tak mi se zove i moj Truck,,pa mi je to fora..:MONOLOG - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 5 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 28.07.16 7:45

zingaro je napisao/la:Uglavnom,,imam novi nadimak u klabu,,,Lone Star,,tak mi se zove i moj Truck,,pa mi je to fora..:MONOLOG - Page 5 684758713

ako danas vidim Serbedziju na placi bacit cu mu priedlog. Ne daj se Lone Star... MONOLOG - Page 5 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 5 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 29.07.16 4:46

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Uglavnom,,imam novi nadimak u klabu,,,Lone Star,,tak mi se zove i moj Truck,,pa mi je to fora..:MONOLOG - Page 5 684758713

ako danas vidim Serbedziju na placi bacit cu mu priedlog. Ne daj se Lone Star... MONOLOG - Page 5 1523192931

Jebo te Sherbedzija,,,napijo sam se par puta z njim,,i bijo mi je cool tip dok nisam skuzio u jednom intervjuju da ima americhki akcent,,,ma marsh u pizdu materinu ,,jebo mu pas mater povodljivu,,lichku,,,vozio sam ga po Ksaveru,,nisam imao kameru da ga snimim kako cmizdri pred kucom Miroslava Krleze,,pozer ,,pichka od chovjeka,,bio je u drushtvu onog kvazi rezisera sa kojim sam svercovo mikrofone iz Austrije za njegovu predstavu u katedrali..Sve to treba u acid potopiti,,Pichka mu materina prodana,,,ameri ga kupili za dva dolara,,i ona anoreksichna kurvetina Dzoli koja pravi propagandne filmove placene od onog predsjednika za kojeg sam glasao dva puta jer sam mislijo da su cnci iskreniji i emotivnij,,,jesu moj kurac,,,samo su malo kasnije sishli sa drveta od nas,Zamisli koja je to pichka od chovjeka,,,kad mu rodjeni polubrat kaze da ce glasati za Trampa..a vala i ja cu,,zato shto je blizanac u horoskopu,,zato shto je izabro VP chovjeka koji je rodjen isti dan i isti mjesec kao i ja,,Daklem dva blizantza,,,bit ce turbo interesantno zivjeti u USA:MONOLOG - Page 5 1619348112 Sad je BTW napraviti horoskopski pregled i zakljuchiti da ce biti jebachine u USA,,Kazem amerima,,ajd pogodite zashto je taj Tramp ozenijo dvije zene slavenskog podrijetla,,pa bog ti jebo mater,,prije bi posto peder nego ozenijo neku amerikanku,,,po tome znam da je Tramp poprave popametan..ajd dobro,,slovenke se jebu ko shtukitze,,isto kao i podravke:MONOLOG - Page 5 1619348112) Dignu te na pichku,,,pa ako si papak onda manipuliraju sa sekretom:MONOLOG - Page 5 1619348112)
Jebo te,,pokushavam polemizirati sa ljudima koji su kao fol veri vel edjuketed,,,mi smo pichkin dim z anjih,,,pa taj bi te ukantao ako nisi z anjegovog kandidata,,U USA je zabranjeno prichati o politici,,,vjeri i lovi,,,jebem im mater bolesnu,,mene boli kuratz,,,za bilo kojeg politichara,,,da ga netko i ukanta,,,sigurno mi ne bi potekla suza ,,,ali neki dan chitamm,,,u nekom baru,,,prichali ljudi o politici,,i jedan koji ne podnosi Trampa upuca njegovog simpatizera,,e sad,,,koja je razlika imedju njih i nas balkanaca...(izuzimam sebe jer sam ja pozitivni balkanjeros)...amerika je sjebata zemlja,,ako ovdje krene naopako,,,bit ce krvi do koljena,,a povijest ce pisati da su balkanci male bebe za njih,,et..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 5 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 29.07.16 10:03

zingaro je napisao/la:

Jebo te Sherbedzija,,,napijo sam se par puta z njim,,i bijo mi je cool tip dok nisam skuzio u jednom intervjuju da ima americhki akcent,,,ma marsh u pizdu materinu ,,jebo mu pas mater povodljivu,,lichku,,,vozio sam ga po Ksaveru,,nisam imao kameru da ga snimim kako cmizdri pred kucom Miroslava Krleze,,pozer ,,pichka od chovjeka,,bio je u drushtvu onog kvazi rezisera sa kojim sam svercovo mikrofone iz Austrije za njegovu predstavu u katedrali..Sve to treba u acid potopiti,,Pichka mu materina prodana,,,ameri ga kupili za dva dolara,,i ona anoreksichna kurvetina Dzoli koja pravi propagandne filmove placene od onog predsjednika za kojeg sam glasao dva puta jer sam mislijo da su cnci iskreniji i emotivnij,,,jesu moj kurac,,,samo su malo kasnije sishli sa drveta od nas,Zamisli koja je to pichka od chovjeka,,,kad mu rodjeni polubrat kaze da ce glasati za Trampa..a vala i ja cu,,zato shto je blizanac u horoskopu,,zato shto je izabro VP chovjeka koji je rodjen isti dan i isti mjesec kao i ja,,Daklem dva blizantza,,,bit ce turbo interesantno zivjeti u USA:MONOLOG - Page 5 1619348112 Sad je BTW napraviti horoskopski pregled i zakljuchiti da ce biti jebachine u USA,,Kazem amerima,,ajd pogodite zashto je taj Tramp ozenijo dvije zene slavenskog podrijetla,,pa bog ti jebo mater,,prije bi posto peder nego ozenijo neku amerikanku,,,po tome znam da je Tramp poprave popametan..ajd dobro,,slovenke se jebu ko shtukitze,,isto kao i podravke:MONOLOG - Page 5 1619348112) Dignu te na pichku,,,pa ako si papak onda manipuliraju sa sekretom:MONOLOG - Page 5 1619348112)
Jebo te,,pokushavam polemizirati sa ljudima koji su kao fol veri vel edjuketed,,,mi smo pichkin dim z anjih,,,pa taj bi te ukantao ako nisi z anjegovog kandidata,,U USA je zabranjeno prichati o politici,,,vjeri i lovi,,,jebem im mater bolesnu,,mene boli kuratz,,,za bilo kojeg politichara,,,da ga netko i ukanta,,,sigurno mi ne bi potekla suza ,,,ali neki dan chitamm,,,u nekom baru,,,prichali ljudi o politici,,i jedan koji ne podnosi Trampa upuca njegovog simpatizera,,e sad,,,koja je razlika imedju njih i nas balkanaca...(izuzimam sebe jer sam ja pozitivni balkanjeros)...amerika je sjebata zemlja,,ako ovdje krene naopako,,,bit ce krvi do koljena,,a povijest ce pisati da su balkanci male bebe za njih,,et..

bas pozer, zato mu gluma i ide jer glumata vec sam po sebi. Neki dan iza njega u ribarnici a on nekoj zenskoj objasnjava kako ce napraviti rizot od liganja. Jebote, od najobicnijeg rizota napravio cijelu storiju i svjetsku delikatesu a ono hrana koju i ne zamjetis kad je jedes. Glavno da on fura lajbek, kaubojske cizme i Stetson na glavi...MONOLOG - Page 5 684758713
Sto se tice americkih predsjednika, znam da su samo lutke na koncu ali opet ne kuzim da se nije moglo pronaci dvoje donekle normalnih ljudi nego li onu glupacu i tog imbecila...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 5 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 29.07.16 10:58

Ni ja tog Šerbedžiju ne mogu smislit`. : D Kakva teatralnost, kakva samovažnost, fuj. MONOLOG - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 5 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 29.07.16 10:59

Ja bih za Trumpa glasovala. Ona psihopatkinja Killary doista je gora opcija.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 5 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 29.07.16 11:22

ligeja je napisao/la:Ja bih za Trumpa glasovala. Ona psihopatkinja Killary doista je gora opcija.
nisam uopće pratila što se zbiva ali KAKO, KAKO onaj luđak (par izleta njegovih sam ubrala) može biti bolji od ikoga... pa šta clintonica onda radi?!?!?!?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 5 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 29.07.16 12:26

Vel'ka Maca je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Ja bih za Trumpa glasovala. Ona psihopatkinja Killary doista je gora opcija.
nisam uopće pratila što se zbiva ali KAKO, KAKO onaj luđak (par izleta njegovih sam ubrala) može biti bolji od ikoga... pa šta clintonica onda radi?!?!?!?

meni uopce nije jasno di su nasli te individue za predsjednicke kandidate? Znam da ni oni prije nisu bili puno bolji ali su barem povrsno odavali dojam neke normalnosti...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 5 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 29.07.16 12:27

ligeja je napisao/la:Ja bih za Trumpa glasovala. Ona psihopatkinja Killary doista je gora opcija.

on mene na Benny Hilla podsjeca...MONOLOG - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 5 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 02.08.16 18:02

Vel'ka Maca je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Ja bih za Trumpa glasovala. Ona psihopatkinja Killary doista je gora opcija.
nisam uopće pratila što se zbiva ali KAKO, KAKO onaj luđak (par izleta njegovih sam ubrala) može biti bolji od ikoga... pa šta clintonica onda radi?!?!?!?



Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 5 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 02.08.16 18:04

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Ja bih za Trumpa glasovala. Ona psihopatkinja Killary doista je gora opcija.

on mene na Benny Hilla podsjeca...MONOLOG - Page 5 684758713

Ma i takav je bolji od onog zla.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 5 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 03.08.16 8:17

ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Ja bih za Trumpa glasovala. Ona psihopatkinja Killary doista je gora opcija.

on mene na Benny Hilla podsjeca...MONOLOG - Page 5 684758713

Ma i takav je bolji od onog zla.

mora da je Icke po njoj osmislio one reptile...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 5 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Lena 04.08.16 11:28

......


Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 5 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Yehudi 04.08.16 18:59

MONOLOG - Page 5 Hillary-clinton-winking-ap-640x480

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 5 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 09.08.16 5:35

Icu sutra kod mog frenda Dr,,da ga pitam shto mi se kuratz dize tako mahnito i napeto svako jutro,,,,znam shto ce mi reci,,,pa jebo te igrash taj jebeni tenis ko manijak,,,i zato ti tijelo luchi te jebene ormone od kojih nemrehs spavat,,nadji si neku pichku koju cesh usreciti i zajebi taj tenis od dva sata svaki dan..Ako mu kazem da se bolje osjecam nakon dva sata lupanje loptice nego nakon pola sata opsanja,,rece mi da lazem samog sebe,,onda cemo se posvadjati i ja cu ga poslati u sto pichki materinih,,,nako toga ce mi reci,,ajde se smiri i popij neshto,,ja cu josh vishe popizdit i reci cu mu,,,pa shta je pichko,,nabijem te na kuratz,,imash tu stomachinu ko krava steona,,radish ko manijak,,i mene si nashao tu jebat sa svojom filozofijom,,,kako treba zivjeti,,odjebi,,luzeru,,,poslije toga s enecemo vidjeti najmanje dvije godine a nakon toga susreta izgledat ce sve jednostavno i obichno..


Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 5 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 09.08.16 7:44

zingaro je napisao/la:Icu sutra kod mog frenda Dr,,da ga pitam shto mi se kuratz dize tako mahnito i napeto svako jutro,,,,znam shto ce mi reci,,,pa jebo te igrash taj jebeni tenis ko manijak,,,i zato ti tijelo luchi te jebene ormone od kojih nemrehs spavat,,nadji si neku pichku koju cesh usreciti i zajebi taj tenis od dva sata svaki dan..Ako mu kazem da se bolje osjecam nakon dva sata lupanje loptice nego nakon pola sata opsanja,,rece mi da lazem samog sebe,,onda cemo se posvadjati i ja cu ga poslati u sto pichki materinih,,,nako toga ce mi reci,,ajde se smiri i popij neshto,,ja cu josh vishe popizdit i reci cu mu,,,pa shta je pichko,,nabijem te na kuratz,,imash tu stomachinu ko krava steona,,radish ko manijak,,i mene si nashao tu jebat sa svojom filozofijom,,,kako treba zivjeti,,odjebi,,luzeru,,,poslije toga s enecemo vidjeti najmanje dvije godine a nakon toga susreta izgledat ce sve jednostavno i obichno..


upaljena ti je prostata i onda to djeluje nadrazito po tvoje polovilo. Odi kod urologa pa nek ti protjera onu kameru kroz kurac. Mos poslije objavit ko selfie...MONOLOG - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 5 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 10.08.16 3:51

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Icu sutra kod mog frenda Dr,,da ga pitam shto mi se kuratz dize tako mahnito i napeto svako jutro,,,,znam shto ce mi reci,,,pa jebo te igrash taj jebeni tenis ko manijak,,,i zato ti tijelo luchi te jebene ormone od kojih nemrehs spavat,,nadji si neku pichku koju cesh usreciti i zajebi taj tenis od dva sata svaki dan..Ako mu kazem da se bolje osjecam nakon dva sata lupanje loptice nego nakon pola sata opsanja,,rece mi da lazem samog sebe,,onda cemo se posvadjati i ja cu ga poslati u sto pichki materinih,,,nako toga ce mi reci,,ajde se smiri i popij neshto,,ja cu josh vishe popizdit i reci cu mu,,,pa shta je pichko,,nabijem te na kuratz,,imash tu stomachinu ko krava steona,,radish ko manijak,,i mene si nashao tu jebat sa svojom filozofijom,,,kako treba zivjeti,,odjebi,,luzeru,,,poslije toga s enecemo vidjeti najmanje dvije godine a nakon toga susreta izgledat ce sve jednostavno i obichno..


upaljena ti je prostata i onda to djeluje nadrazito po tvoje polovilo. Odi kod urologa pa nek ti protjera onu kameru kroz kurac. Mos poslije objavit ko selfie...MONOLOG - Page 5 684758713

Odjebi sa svojim iskustvima..moja prostata je ko tvornica,,radi prekovremeno,,posebno kad lijepim tapete onda shpritzam ejakulate po zidu i tako shtedim na ljepilu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 5 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Lena 10.08.16 5:57

daklem lijepo jutro...najavili su opet neke kiše,zahlađenje....možda bude šta predvečer sad je divota....


kavica se pije,maca žvače svoju hranu....
prolistat ću naslove,pa šta radit.....


ukućani spavaju snom pravednika.... MONOLOG - Page 5 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 5 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 10.08.16 7:41

Lena je napisao/la:daklem lijepo jutro...najavili su opet neke kiše,zahlađenje....možda bude šta predvečer sad je divota....


kavica se pije,maca žvače svoju hranu....
prolistat ću naslove,pa šta radit.....


ukućani spavaju snom pravednika.... MONOLOG - Page 5 11484130

prvi dan sto ne radis a ti ustala ranije nego li kad si radila? MONOLOG - Page 5 684758713 Potjeraj pozaspalu nejac na jutarnju tjelovjezbu, nek trce Solinom ko pomahnitali. Nek se vidi disciplina...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 5 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 16. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.