kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MONOLOG

Stranica 10 / 16. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next

Go down

MONOLOG - Page 10 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 10.05.17 22:29

Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Ovu sam temu zamislijo kao utochishte mozga kada su ti sve ostale vijuge u kurtzu,,no ajd ,,jebaji ga,,barem budite originalni kad neshto spikate,,ili se drzite monologa,,ono,,kad prichash sam sa sobom..pa ja ,,jebo te

koga briga sta si ti mislijo... MONOLOG - Page 10 1523192931

mene je briga

koga briga... MONOLOG - Page 10 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 10 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 10.05.17 22:37

pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Ovu sam temu zamislijo kao utochishte mozga kada su ti sve ostale vijuge u kurtzu,,no ajd ,,jebaji ga,,barem budite originalni kad neshto spikate,,ili se drzite monologa,,ono,,kad prichash sam sa sobom..pa ja ,,jebo te

koga briga sta si ti mislijo... MONOLOG - Page 10 1523192931

mene je briga

koga briga... MONOLOG - Page 10 1523192931

šta ti brigaš šta je mene briga ? a ? MONOLOG - Page 10 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 10 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 02.06.17 6:51

Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:

koga briga sta si ti mislijo... MONOLOG - Page 10 1523192931

mene je briga

koga briga... MONOLOG - Page 10 1523192931

šta ti brigaš šta je mene briga ? a ? MONOLOG - Page 10 1523192931

Pizda mi je posto chudan,,,da nije nedaj boze bolestan,,nema nishta od njega dok je bio prava Pizda bijo je neki kuratz u njemu ,,,sada je obichni pichic:MONOLOG - Page 10 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 10 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 02.06.17 15:23

zingaro je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:

mene je briga

koga briga... MONOLOG - Page 10 1523192931

šta ti brigaš šta je mene briga ? a ? MONOLOG - Page 10 1523192931

Pizda mi je posto chudan,,,da nije nedaj boze bolestan,,nema nishta od njega dok je bio prava Pizda bijo je neki kuratz u njemu ,,,sada je obichni pichic:MONOLOG - Page 10 1619348112

e neš me više skretati sa teme ... na kraju neću više znat o čem smo započeli pričati MONOLOG - Page 10 1523192931

sad samo ravno i po tračnicama ko romobil MONOLOG - Page 10 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 10 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 02.06.17 19:05

Vel'ka Maca je napisao/la:Apsolutno se ne slazem sa glistinim poimanjem dobrote i mislim da je apsolutno falila poantu i smisao dobrote i nije mi jasno kako jedna visoko inteligentna osoba (kako se glista vec svrstala u prethodnom postu) moze tako rezonirati. Njena definicija odise sebicnoscu... ali meni i inace glistini postovi odisu sebicnoscu, mrznjom/netrpeljivoscu (koju rijesava manipulacijom) i frustracijom... dok pise o dobroti, ljubavi, miru i stalozenosti - njeni postovi vriste sebicnoscu, mrznjom (nevjerojatna je kolicina negativne emociju koju jedna visoko inteligentna i prosvijecena osoba gaji prema ljudskome rodu, a zenama napose) i frustracijom.

Meni je dobrota i sav sukus i smisao dobrote sazet u onoj isusovoj - ko tebe kamenom, ti njega kruhom.


Pročitala sam to poimanje dobrote i njene dnevnike s posla, s punom pažnjom. Dobro i pozitivno je u svemu da piše i da svoj unutarnji dijalog izbacuje van. Sve što sam pročitala i shvatila je još jedna potvrda mom uvjerenju: 
da nam je na čelu ekran s kojeg ljudi čitaju naše misli, komunikacija među ljudima kakva postoji danas bi potpuno nestala. 
Spoznaja o tome mi je prvi put kapnula kad sam čitala knjigu koja je opisivala telepatsku komunikaciju. 
Svidjelo mi se to da su osobe mogle svoj najintimniji dio dati na uvid telepatskom sugovorniku ili ga sačuvati za sebe.

Maco, di si....miiiic...miiiic...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 10 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 02.06.17 20:56

Megi je napisao/la:
Svidjelo mi se to da su osobe mogle svoj najintimniji dio dati na uvid telepatskom sugovorniku ili ga sačuvati za sebe.


kod telepatije nema te mogućnosti "sačuvati za sebe" ... kad naletiš na pravog telepata, nemaš taj izbor MONOLOG - Page 10 684758713  zato telepati nemaju nikakvog straha dijeliti i drugima svoje misli jer su im i misli drugih ko na pladnju ... telepatija je moguća samo kod ljudi koji su tootalno iskreni do samih sebe ... laži i laganje slabe telepatske moći počevši od onih kojima sami sebe lažemo ... sve druge su benigne u usporedbi sa tim lažima MONOLOG - Page 10 684758713

na ovom forumu osim mene postoji još jedan koji se krije iza više nickova i mene je uvijek čudilo kako ga ranije niste usnimili ... sada mi je jasno zašto niste ... samo se slični prepoznaju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 10 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 02.06.17 21:44

Koji je razlog da napišeš da imaš takve sposobnosti?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 10 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 02.06.17 21:45

Megi je napisao/la:Koji je razlog da napišeš da imaš takve sposobnosti?

prihvaćanje same sebe bez jebemti i jer ne mogu drugačije i da probam

oš na kavu sa mnom ?

p.s.

e da, malo upozorenje za svaki slučaj ... dijagnosticiram bolesti na prvu ... ako ne vjeruješ pitaj plofka kako sam to napravila na prvoj kavi sa njim i sa namjerom da pomognem ... al nemreš pomoć nekom tko laže samog sebe .. ako imaš neku bolest za koju ne želiš da se zna, onda bolje nemoj sa mnom na kavu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 10 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 02.06.17 22:15

Legolas je napisao/la:
Megi je napisao/la:Koji je razlog da napišeš da imaš takve sposobnosti?

prihvaćanje same sebe bez jebemti i jer ne mogu drugačije i da probam

oš na kavu sa mnom ?

p.s.

e da, malo upozorenje za svaki slučaj ... dijagnosticiram bolesti na prvu ... ako ne vjeruješ pitaj plofka kako sam to napravila na prvoj kavi sa njim i sa namjerom da pomognem ... al nemreš pomoć nekom tko laže samog sebe .. ako imaš neku bolest za koju ne želiš da se zna, onda bolje nemoj sa mnom na kavu

Pa možeš prihvatiti samu sebe i biti to što jesi bez da plašiš ljude okolo. Znaš valjda i sama da niže razine ne razumiju višu razinu. 

Kava? Čemu? Potrebna mi je pomoć..?
Zašto bi pomagala nekome na prvoj kavi ko to nije tražio od tebe?

Ako je dato, osoba ti sama dođe, pa onda nije potrebno nuditi svoje darove.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 10 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 02.06.17 22:25

Megi je napisao/la:

Pa možeš prihvatiti samu sebe i biti to što jesi bez da plašiš ljude okolo.

ha ? opet ne razumijem .. a pogotovo ovo da plašim ljude zato jer sam ja ono što jesam ... čega se plaše ako veze sa njima nemam niti prodirem u njihovu intimu jer me ne zanima ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 10 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 02.06.17 22:32

Megi je napisao/la:
Zašto bi pomagala nekome na prvoj kavi ko to nije tražio od tebe?


nigdje nisam napisala da sam nudila pomoć .. samo sam dijagnosticirala .. otkud ti da sam nudila pomoć ikome na prvoj kavi ? pa toliko luda nisam

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 10 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 02.06.17 22:34

Legolas je napisao/la:
Megi je napisao/la:

Pa možeš prihvatiti samu sebe i biti to što jesi bez da plašiš ljude okolo.

ha ? opet ne razumijem .. a pogotovo ovo da plašim ljude zato jer sam ja ono što jesam ... čega se plaše ako veze sa njima nemam niti prodirem u njihovu intimu jer me ne zanima ?


Jednostavno je. Tvoji darovi bi se trebali vidjeti kroz tvoje postupke i kroz ono što ti jesi, bez da to uopće ikad izgovoriš ili napišeš.

To je tako kad je osoba s darovima cjelovita i integrirana.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 10 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 02.06.17 22:36

Legolas je napisao/la:
Megi je napisao/la:
Zašto bi pomagala nekome na prvoj kavi ko to nije tražio od tebe?


nigdje nisam napisala  da sam nudila pomoć .. samo sam dijagnosticirala .. otkud ti da sam nudila pomoć ikome na prvoj kavi ? pa toliko luda nisam

Dijagnostika nije dovoljna, čak može biti i opasna da osobu kojoj se nešto dijagnosticira baci u paniku.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 10 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 02.06.17 22:39

Megi je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
Megi je napisao/la:

Pa možeš prihvatiti samu sebe i biti to što jesi bez da plašiš ljude okolo.

ha ? opet ne razumijem .. a pogotovo ovo da plašim ljude zato jer sam ja ono što jesam ... čega se plaše ako veze sa njima nemam niti prodirem u njihovu intimu jer me ne zanima ?


Jednostavno je. Tvoji darovi bi se trebali vidjeti kroz tvoje postupke i kroz ono što ti jesi, bez da to uopće ikad izgovoriš ili napišeš.

To je tako kad je osoba s darovima cjelovita i integrirana.

a ti na forumu vidiš moje postupke u reali i kroz praksu ? kako jebote ? to na ovom forumu nitko nit vidio nit će vidjeti MONOLOG - Page 10 1523192931 ti po onoj floskuli - ljubičica skroman cvijet al ju voli(gazi) cijeli svijet ha ha ha nisam od tih ... dugo šutim i snimam al nisam skromna niti malo ... itekako znam šta me pripada

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 10 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 02.06.17 22:41

Megi je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
Megi je napisao/la:
Zašto bi pomagala nekome na prvoj kavi ko to nije tražio od tebe?


nigdje nisam napisala  da sam nudila pomoć .. samo sam dijagnosticirala .. otkud ti da sam nudila pomoć ikome na prvoj kavi ? pa toliko luda nisam

Dijagnostika nije dovoljna, čak može biti i opasna da osobu kojoj se nešto dijagnosticira baci u paniku.

ti si luda ali skroz ... znači ako vidim da nekom kuća gori i to mu kažem, ja ga bacam u paniku ? MONOLOG - Page 10 3114667799 a ako potrčim da gasim onda sam i zla jer se to ne smije ... ha ha ha

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 10 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 02.06.17 22:45

Legolas je napisao/la:
Megi je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
Megi je napisao/la:

Pa možeš prihvatiti samu sebe i biti to što jesi bez da plašiš ljude okolo.

ha ? opet ne razumijem .. a pogotovo ovo da plašim ljude zato jer sam ja ono što jesam ... čega se plaše ako veze sa njima nemam niti prodirem u njihovu intimu jer me ne zanima ?


Jednostavno je. Tvoji darovi bi se trebali vidjeti kroz tvoje postupke i kroz ono što ti jesi, bez da to uopće ikad izgovoriš ili napišeš.

To je tako kad je osoba s darovima cjelovita i integrirana.

a ti na forumu vidiš moje postupke u reali i kroz praksu ? kako jebote ?  to na ovom forumu nitko nit vidio nit će vidjeti MONOLOG - Page 10 1523192931  ti po onoj floskuli - ljubičica skroman cvijet al ju voli(gazi)  cijeli svijet ha ha ha nisam od tih ... dugo šutim i snimam al nisam skromna niti malo ... itekako znam šta me pripada

Pa baš i ne šutiš  MONOLOG - Page 10 1619348112  MONOLOG - Page 10 1619348112
Napisala si jako puno o sebi i drugima u zadnjih 10 godina.

Sad stvarno idem spavati. 
Lknoć

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 10 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 02.06.17 22:47

Megi je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
Megi je napisao/la:
Legolas je napisao/la:

ha ? opet ne razumijem .. a pogotovo ovo da plašim ljude zato jer sam ja ono što jesam ... čega se plaše ako veze sa njima nemam niti prodirem u njihovu intimu jer me ne zanima ?


Jednostavno je. Tvoji darovi bi se trebali vidjeti kroz tvoje postupke i kroz ono što ti jesi, bez da to uopće ikad izgovoriš ili napišeš.

To je tako kad je osoba s darovima cjelovita i integrirana.

a ti na forumu vidiš moje postupke u reali i kroz praksu ? kako jebote ?  to na ovom forumu nitko nit vidio nit će vidjeti MONOLOG - Page 10 1523192931  ti po onoj floskuli - ljubičica skroman cvijet al ju voli(gazi)  cijeli svijet ha ha ha nisam od tih ... dugo šutim i snimam al nisam skromna niti malo ... itekako znam šta me pripada

Pa baš i ne šutiš  MONOLOG - Page 10 1619348112  MONOLOG - Page 10 1619348112
Napisala si jako puno o sebi i drugima u zadnjih 10 godina.

Sad stvarno idem spavati. 
Lknoć

što je najbolje nisam ... najbolji dio sam prešutila ... al dobro, rezime ove korespodencije je da su liječnici zločesti jer ljudima svašta dijagnosticiraju a ne bi smjeli jer ih time samo plaše MONOLOG - Page 10 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 10 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 02.06.17 22:47

Legolas je napisao/la:
Megi je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
Megi je napisao/la:
Zašto bi pomagala nekome na prvoj kavi ko to nije tražio od tebe?


nigdje nisam napisala  da sam nudila pomoć .. samo sam dijagnosticirala .. otkud ti da sam nudila pomoć ikome na prvoj kavi ? pa toliko luda nisam

Dijagnostika nije dovoljna, čak može biti i opasna da osobu kojoj se nešto dijagnosticira baci u paniku.

ti si luda ali skroz ... znači ako vidim da nekom kuća gori i to mu kažem, ja ga bacam u paniku ? MONOLOG - Page 10 3114667799 a ako potrčim da gasim onda sam i zla jer se to ne smije ... ha ha ha

Svako ima svoju slobodnu volju da radi sa svojim životom što želi.
A ako traži pomoć, doći će ti. Jel to mogu jednostavnije reći.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 10 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 02.06.17 22:49

Megi je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
Megi je napisao/la:
Legolas je napisao/la:

nigdje nisam napisala  da sam nudila pomoć .. samo sam dijagnosticirala .. otkud ti da sam nudila pomoć ikome na prvoj kavi ? pa toliko luda nisam

Dijagnostika nije dovoljna, čak može biti i opasna da osobu kojoj se nešto dijagnosticira baci u paniku.

ti si luda ali skroz ... znači ako vidim da nekom kuća gori i to mu kažem, ja ga bacam u paniku ? MONOLOG - Page 10 3114667799 a ako potrčim da gasim onda sam i zla jer se to ne smije ... ha ha ha

Svako ima svoju slobodnu volju da radi sa svojim životom što želi.
A ako traži pomoć, doći će ti. Jel to mogu jednostavnije reći.

opet ne kužim šta mi hoćeš reći jer meni ljudi dolaze i bez prestanka i u kontinuittetu ... šta da im radim ??? kad mi dođu da ih odmah šutnem prije nego ih saslušam ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 10 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 02.06.17 22:51

Legolas je napisao/la:
Megi je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
Megi je napisao/la:


Jednostavno je. Tvoji darovi bi se trebali vidjeti kroz tvoje postupke i kroz ono što ti jesi, bez da to uopće ikad izgovoriš ili napišeš.

To je tako kad je osoba s darovima cjelovita i integrirana.

a ti na forumu vidiš moje postupke u reali i kroz praksu ? kako jebote ?  to na ovom forumu nitko nit vidio nit će vidjeti MONOLOG - Page 10 1523192931  ti po onoj floskuli - ljubičica skroman cvijet al ju voli(gazi)  cijeli svijet ha ha ha nisam od tih ... dugo šutim i snimam al nisam skromna niti malo ... itekako znam šta me pripada

Pa baš i ne šutiš  MONOLOG - Page 10 1619348112  MONOLOG - Page 10 1619348112
Napisala si jako puno o sebi i drugima u zadnjih 10 godina.

Sad stvarno idem spavati. 
Lknoć

što je najbolje nisam ... najbolji dio sam prešutila ... al dobro, rezime ove korespodencije je da su liječnici zločesti jer ljudima svašta dijagnosticiraju a ne bi smjeli jer ih time samo plaše MONOLOG - Page 10 1523192931

Ima onih koji znaju čitati i između redaka.

Rezime ove korespondencije je da čovjek koji traži pomoć će doći onome kome vjeruje. 
A taj bi osim dijagnostike trebao imati raznolika znanja i dobar karakter.

Sad sam stvarno otišla, nemoj me zapričavat  MONOLOG - Page 10 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 10 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 02.06.17 22:55

Megi je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
Megi je napisao/la:
Legolas je napisao/la:

a ti na forumu vidiš moje postupke u reali i kroz praksu ? kako jebote ?  to na ovom forumu nitko nit vidio nit će vidjeti MONOLOG - Page 10 1523192931  ti po onoj floskuli - ljubičica skroman cvijet al ju voli(gazi)  cijeli svijet ha ha ha nisam od tih ... dugo šutim i snimam al nisam skromna niti malo ... itekako znam šta me pripada

Pa baš i ne šutiš  MONOLOG - Page 10 1619348112  MONOLOG - Page 10 1619348112
Napisala si jako puno o sebi i drugima u zadnjih 10 godina.

Sad stvarno idem spavati. 
Lknoć

što je najbolje nisam ... najbolji dio sam prešutila ... al dobro, rezime ove korespodencije je da su liječnici zločesti jer ljudima svašta dijagnosticiraju a ne bi smjeli jer ih time samo plaše MONOLOG - Page 10 1523192931

Ima onih koji znaju čitati i između redaka.

Rezime ove korespondencije je da čovjek koji traži pomoć će doći onome kome vjeruje. 
A taj bi osim dijagnostike trebao imati raznolika znanja i dobar karakter.

Sad sam stvarno otišla, nemoj me zapričavat  MONOLOG - Page 10 1619348112

ja tebe uopće ne razumijem pa da ti opišem svoju situaciju pa ti meni reci šta i kako

meni ljudi u očaju stalno dolaze jer znaju da sam liječila mnoge i na njima neshvatljiv način ... da si na mom mjestu šta bi ti i kako postavila kriterije kome pomoći a kome ne .. ajmo konkretno i iz iskustva

i na koji način ti pridobiješ nečije povjerenje ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 10 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 02.06.17 22:59

Megi je napisao/la:
A taj bi osim dijagnostike trebao imati raznolika znanja i dobar karakter.

istina .. ali tko je mjerodavan to ocieniti ?... po mom skromnom i ljubačastom mišljenju je to netko tko ima ili slična znanja ili veća do tih ... svi ostali su apriori out ni krivi ni dužni ali nije kriv  ni onaj koji ih je outao

jebote, sad sam skužila da me vuk prati i izvan sfere "realnog" ... ok, eto takav je mjerodavan ... primjera radi


iako, pojma nemam šta smjera al mi baš to super jer volim iznenađenja ... iako, nadam se da današnji sinhroniciteti nemaju veze sa time ... svi su me pitali za ključ prostorije u koju ja neću ući više nikada pa da me pištoljem tjeraju u nju .. iako sam se ponudila kao vodič po cijelom zdanju , čim su mi spomenuli taj ključ i tu prostoriju, vrlo rado prepustila vodstvo drugome

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 10 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 03.06.17 7:36

Legolas je napisao/la:


ja tebe uopće ne razumijem pa da ti opišem svoju situaciju pa ti meni reci šta i kako

meni ljudi u očaju stalno dolaze jer znaju da sam liječila mnoge i na njima neshvatljiv način ... da si na mom mjestu šta bi ti i kako postavila kriterije kome pomoći a kome ne .. ajmo konkretno i iz iskustva

i na koji način ti pridobiješ nečije povjerenje ?

Nije ispravno samo maknuti bolest kao posljedicu. Treba biti prilično educiran, spretan i stručan da se osobu dovede do toga da u sebi spozna mehanizam nastajanja njene bolesti. Iz razloga jer su ljudi ovog doba pogotovo na "zapadu" tehnološki napredni, nestrpljivi, podložni najviše pshičkim bolestima i brojnim poremećajima. Zato je edukacija u svim smjerovima naprosto must have. 

Ako "pacient" ne shvati uzrok, "lesi se vraća kući" i ponovo aktivira svoj stari mehanizam bolesti, jer eto može on po starom. 
Međutim, ako "iscjelitelj" dozvoljava da se ista osoba njemu vraća, postavlja se pitanje zašto to dozvoljava. Etičko pitanje.

Svako postavlja svoje kriterije, pa i ti svoje, nećeš dobiti gotov recept. Trebaš sama u sebi osvijetliti što je ispravno. 
Iz mog iskustva, najvažnije je da je život osobe s darovima u svakom segmentu posložen, da ne uzima svoj život i darove zdravo za gotovo i da se stalno zdravo preispituje. 

Ima li osoba povjerenja u mene, to se osjeti. Dovoljan je jedan pogled.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 10 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 03.06.17 22:05

Megi je napisao/la:

Ima li osoba povjerenja u mene, to se osjeti. Dovoljan je jedan pogled.

točno .... i upravo taj jedan pogled se zloupotrijebi da se povrijedi i iskoristi onoga tko ti vjeruje MONOLOG - Page 10 684758713

žene to znaju itekako raditi ... ja sada učim muškarce kako ne padati na takve ofucane fore MONOLOG - Page 10 684758713  i ide mi super MONOLOG - Page 10 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 10 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 03.06.17 22:09

Megi je napisao/la:


Pročitala sam to poimanje dobrote i njene dnevnike s posla, s punom pažnjom.

nisi jedina ... čitaju ga i sova i vepar a bogami i šojke ... i sad su nadrapale jer sam svo vrijeme to znala i podmetnula im u tom dnevniku brdo mina ... virtualno mi nije neka zabava ... al u reali je to urnebesno zabavno gledati kad nalete na moje mine ... ha ha ha ...

užitak mi gledati kako bježe od mene a još veći užitak će mi biti vidjeti sovu kad vrisne ... to mi je tako dobar zvuk ... volem kad vrište od straha oni koji su svoje sposobnosti zloupotrijebili da bi manje moćnim od sebe štetili... ajme, šta ću joj raditi MONOLOG - Page 10 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 10 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 16. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.