MONOLOG

Stranica 13 / 13. Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: MONOLOG

Postaj  Lena on 04.08.17 10:30

Zingao je napisao/la:Daklem,,jebem svima mater u po pichke tko mi je izbrisao avatar,,pa pichka vam materina debilna,,zivite kao da ste u SSSR..Tome ..ako ima muda zelio bi da ga sretnem u  chetiri oka pa taman da je direktof KGB..ili CIE,,dao bi im ladno da mi popushe i da se usrece..Sad kuzim zashto su BTW i Saudate otishle,,ali ja necu nego,,jebem mater opet tome idiotu ,,i pozivam ga ako ima muda da mi se javi,..na prajvat,,,da mu jebem cijelu faliliju od zene do babe:

niko ti se garant nije javio,ali svejedno si otišao....šta se to događa u vezi slika nemam pojma......ne vjerujem da je sad neka zavjera....
e pa neka si krkan, neka si seljačina ipak nisi zlo stvorenje.....pozdrav od mene iz ekstremno vruće dalmacije....
i jedan migac od srca
Lena

Broj postova : 7798

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 06.08.17 1:16

nije zingaro nikuda otišao ... ko prava djevica čita tko će ga sve prizivati da može guštati u tome više nego išta voli izigravati odbjeglu nevjestu

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 06.08.17 9:14

on je blizanac i to tipični.....
sevdah blizanac.....
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  RobinUd on 06.08.17 11:17

Lena je napisao/la:on je blizanac i to tipični.....
sevdah blizanac.....
I blizanka moze biti djevica.... jedno vrijeme....
RobinUd

Broj postova : 614

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 06.08.17 21:49

RobinUd je napisao/la:
sevdah blizanac.....
a bogami i blzanac može biti dievica...neko vrijeme ili možda svo vrijeme ovisi šta odabere....
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 06.08.17 23:49

Lena je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
sevdah blizanac.....
a bogami i blzanac može biti dievica...neko vrijeme ili možda svo vrijeme ovisi šta odabere....

istina je da možeš biti šta god izabereš biti i uvijek biti sretan i zadovoljan svojim izborom ... doduše, ovisno šta si birao

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 18.08.17 15:05

polako čezne u zaborav i ovo naše mjesto.....izlizali smo se poprave,a meni drago pročitat neki upis i zamrljat nekad list malo.....

imam još neke obaveze ovog ljeta i onda slobodna kao ptica na graničici....opet se čudno osjećam, sve period za periodom koji su drastično različiti jedan od drugog...kao kratki rezovi, cap i ajmo sam malo ovako.....
kosa mi opet narasla,pa ću je sad sukladno opet novom periodu vjerojatno skratit....poklapa se to nekako sa frizurama i drugačijom okolnosti....ili zapravo uskladim frizuru sa novim okolnostima....
imama plan ponovo naučit neke stvari,a i ozbiljno bi se uhvatila da dođem u formu.....nemam neki veliki višak kila 2 možda 3,ali mi kondicija malo šteka..... imam i po kući za dovršit još toga....toga uvijek ima
dakle idealno bi bilo jedno 3 mjeseca sve to napravit,pa recimo u 11.mjesec nać normalan posao.....

čitat mi se ne da, tv rijetko šta mogu odgledat...sve mi bezveze, dosadno.....
sve u svemu ovaj mali monolog za danas je gotov

Zadnja promjena: Lena; 18.08.17 15:09; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : .)
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 19.08.17 23:18

Lena je napisao/la:polako čezne u zaborav i ovo naše mjesto.....izlizali smo se poprave,a meni drago pročitat neki upis i zamrljat nekad list malo.....

imam još neke obaveze ovog ljeta i onda slobodna kao ptica na graničici....opet se čudno osjećam, sve period za periodom koji su drastično različiti jedan od drugog...kao kratki rezovi, cap i ajmo sam malo ovako.....
kosa mi opet narasla,pa ću je sad sukladno opet novom periodu vjerojatno skratit....poklapa se to nekako sa frizurama i drugačijom okolnosti....ili zapravo uskladim frizuru sa novim okolnostima....
imama plan ponovo naučit neke stvari,a i ozbiljno bi se uhvatila da dođem u formu.....nemam neki veliki višak kila 2 možda 3,ali mi kondicija malo šteka..... imam i po kući za dovršit još toga....toga uvijek ima
dakle idealno bi bilo jedno 3 mjeseca sve to napravit,pa recimo u 11.mjesec nać normalan posao.....

čitat mi se ne da, tv rijetko šta mogu odgledat...sve mi bezveze, dosadno.....
sve u svemu ovaj mali monolog za danas je gotov

ti si nekako podepresivna... Jebate, uzivaj u neradu, spavanju, opusti se, odmori, uzivaj u jos po kojem kupanju u ljetu koje je na izmaku. Jos malo pa te slijede skolske obaveze...
pizda
Murderator

Broj postova : 28800

[Vrh] Go down

Postaj  RobinUd on 19.08.17 23:48

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:polako čezne u zaborav i ovo naše mjesto.....
ti si nekako podepresivna... Jebate, uzivaj u neradu, spavanju, opusti se, odmori, uzivaj u jos po kojem kupanju u ljetu koje je na izmaku. Jos malo pa te slijede skolske obaveze...

Pa sad, kao clan s relativno malo (ovog) forumskog staza mogu reci da je ovaj forum prozivio nekoliko padova...
Pa se reinkarnirao opet.
Ljeto je uobicajeno slabo vrijeme za forumske aktivnosti.
RobinUd

Broj postova : 614

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 20.08.17 10:24

pizda je napisao/la:

sve znam,al opet neka sieta u meni

rođendan smo odslavili, sve je dobro prošlo.... sad ide dio sa malo mira i odmora.....
sinoć kratka oluja oko 4 ujutro, pljusnulo i zapuhalo naglo,ali isto tako naglo i stalo....još je sparno, no 2-3 stupnja ugodnije
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 05.09.17 23:00

ziingaroooo, bijo bi red da nam javiš kakva je Irma jel bolja il gora od selme i ines

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 06.09.17 20:50

to se valja negdje gdje je zingaro?nisam detaljno pročitala...znam da najavljuju nešto do sad najgore.....nadam se da neće zingaro bit negdje u blizini i da će sve bit ok....
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 06.09.17 22:50

Lena je napisao/la:to se valja negdje gdje je zingaro?nisam detaljno pročitala...znam da najavljuju nešto do sad najgore.....nadam se da neće zingaro bit negdje u blizini i da će sve bit ok....

Rasturilo Karibe a sad dolazi kod cige. Mora da je sav usran od straha i cuci u nekom bunkeru jebo ga Trump...
pizda
Murderator

Broj postova : 28800

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 06.09.17 23:02

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:to se valja negdje gdje je zingaro?nisam detaljno pročitala...znam da najavljuju nešto do sad najgore.....nadam se da neće zingaro bit negdje u blizini i da će sve bit ok....

Rasturilo Karibe a sad dolazi kod cige. Mora da je sav usran od straha i cuci u nekom bunkeru jebo ga Trump...

neću ništa komentarisat ... još se smijem onom kako mene maca nečim drži u šaci pa i ja usrana od straha pa zar i ti zingaro crni druže   jedva čekam kako će dalje ići priča ...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 13 / 13. Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics