Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz..

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz..

Postaj  Alhambra on 16.10.15 7:43

zingaro je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la: pa jebo te,,,nacu te ,,zapalit cu te,,i od one debele guzice cu napraviti chvarke:)

al pri tome pazi da tebe ne ufati plamen, pa da ne izgoriš prije nego čvarci budu gotovi
šta ću onda takva zapalita i s tom guzicom
Ajd odjebi,,sa tim svojim forama,,ja sam ovdje poznat kao izolirana krushna pec..ne dotikavaju me se kokoshi,,.tak da,,tvoja debela guzichetina nema shanse u mom zivotu,,u prevodu,,,,odfakaj,,laganini...

ajd ti odjebi nedojebani, i prestani više sanjat moje dupe i oladi desanku...herc ti bu otkazal  
čuj ga, izolirana krušna peć da ti tu debelu guzičetinu slučajno uvalim u krilo, zadefektal bi
Alhambra

Broj postova : 8176

[Vrh] Go down

Re: Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz..

Postaj  Gost on 16.10.15 7:51

Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la: pa jebo te,,,nacu te ,,zapalit cu te,,i od one debele guzice cu napraviti chvarke:)

al pri tome pazi da tebe ne ufati plamen, pa da ne izgoriš prije nego čvarci budu gotovi
Ajd odjebi,,sa tim svojim forama,,ja sam ovdje poznat kao izolirana krushna pec..ne dotikavaju me se kokoshi,,.tak da,,tvoja debela guzichetina nema shanse u mom zivotu,,u prevodu,,,,odfakaj,,laganini...

ajd ti odjebi nedojebani, i prestani više sanjat moje dupe i oladi desanku...herc ti bu otkazal  
čuj ga, izolirana krušna peć da ti tu debelu guzičetinu slučajno uvalim u krilo, zadefektal bi 
ko od vruće pogače  

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 16.10.15 8:01

btw je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

ko od vruće pogače  

bila bi jaja utvrdo i reš pečena hrenovka
Alhambra

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 16.10.15 8:10

Alhambra je napisao/la:

pretpostavljam da si mislila na one mini hrenovke...
pizda
Murderator

Broj postova : 28831

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 16.10.15 8:11

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

baš na vake..

Alhambra

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 16.10.15 8:13

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

baš na vake..

e da, tu se cigo vec uklapa ali samo erektivan...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 16.10.15 8:22

pizda je napisao/la:

daj onu fotku što liči na puža...ako si to našo u Rijeci na plaži, more bit da mu je otpo kad ga je namako u oceanu da s tobom ostvari kontakt
Alhambra

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 16.10.15 9:48

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:

daj onu fotku što liči na puža...ako si to našo u Rijeci na plaži, more bit da mu je otpo kad ga je namako u oceanu da s tobom ostvari kontakt

to je stavila Glista, znas i sama da svakakvi kurcevi doplutaju na Krk...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 04.12.15 1:21

SVAKI horoskopski znak ima svoju omiljenu pozu.
1. Ovan

Ovan voli bilo koju pozu u kojoj je partnerica okrenuta leđima. Tako ima dobar pogled na njezinu stražnjicu te kontrolu.

2. Bik

On voli senzualni i spori seks pa je misionarska poza ona s kojom ne možeš pogriješiti, a on će biti u mogućnosti kontrolirati brzinu.

3. Blizanci

Blizanci se smatraju majstorima brzog seksa, a obožavaju pozu u stajećem položaju i kad partnericu mogu pritisnuti uz zid. (ovo je laz..doduse ako predigra traje par sati..onda se brzo i strasno prislnjanje uza zid podraumijeva)

4. Rak

Vrlo neodlučan znak, koji ponekad voli nježno, a ponekad grubo. Upravo zato, ti budi gore za početak, a u slučaju da želi nešto drugo, vrlo lako zamijenite uloge, odnosno položaje.

5. Lav

Lavovi će se itekako potruditi za partneričino zadovoljstvo i vole kad je i njoj ugodno. Upravo zato se kao njihova omiljena poza navodi ona "sa strane", u kojoj oboje ležite na boku, dok je on iza te ima pristup cijelom tvom tijelu.

6. Djevica

Djevice su uglavnom "davatelji" pa jako vole pozu u kojoj je partnerica na leđima, s nogama u zraku, a takav mu položaj daje izvanrednu priliku da pokaže svoje, hm, talente.

7. Vaga

Vage su dobre u gotovo svakom položaju, no jedan od najdražih im je dok je partnerica na njima, u sjedećem položaju, s omotanim nogama oko njihovog struka.

8. Škorpion

Škorpioni vole poze "licem u lice", jer seksualna komunikacija očima im je jako seksi. ( i meni je)

9. Strijelac

Strijelci su spontani te vrlo rado biraju pozu u kojoj oboje stojite na nogama, on je iza te tako može podići tvoju nogu prema gore, blago savijenu u koljenu. Također, strijelci vole seks u javnosti pa za ekstra bodove približite se prozoru.

10. Jarac

Jarce uzbuđuju lanci i bičevi te kontrola pa je doggy style poza s licem na jastuku idealan izbor. Također, ne bi bilo loše uvesti malo "spenkanja" i prljavih riječi.

11. Vodenjak

Vodenjaci vole seks igračke pa uvođenje vibratora u igru dodatno će napaliti pripadnika ovog znaka, posebno u pozi u kojoj si ti na njemu.

12. Ribe

Ovaj horoskopski znak dobro je upućen u čitanje govora tijela pa će on bolje nego bilo koji drugi znati što ti želiš. Također, oni su jako dobri u igranju uloga.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  JeboPlanetKojiSFRJNema on 17.02.16 22:01

btw je napisao/la:Ovo je Bog rekao svakom znaku kada ga je stvarao

nije loša fora...
Kaj? Po ovom ispada da je bog štel da budem Karamarko.
Špija...
JeboPlanetKojiSFRJNema

Broj postova : 250

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 17.02.16 22:19

nije loša fora...

nije uopće ... a tebe će bog kaznit jer si mi htjela slomit prst kojim upirem u ljudske greške

nije taj ćoroskop uopće loš

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 19.02.16 7:47

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:

nije loša fora...
Kaj? Po ovom ispada da je bog štel da budem Karamarko.
Špija...
da, štel je... al si ti sve sjebal i pustil buljavog da odradi tvoj posal... eto nam sad svima... 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 19.02.16 7:50

Glista je napisao/la:

nije loša fora...

nije uopće  ... a tebe će bog kaznit jer si mi htjela slomit prst kojim upirem u ljudske greške

neće... moja zadaća je akcija, akcija i akcija, a ne preispitivanje zašto, kako, kome i zbog čega... slomi svaki dignuti prst, palicu... zapravo sve što se iznenada i bez pravog povoda digne  ....

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 19.02.16 7:55

btw je napisao/la:
Glista je napisao/la:

nije loša fora...

nije uopće  ... a tebe će bog kaznit jer si mi htjela slomit prst kojim upirem u ljudske greške

neće... moja zadaća je akcija, akcija i akcija, a ne preispitivanje zašto, kako, kome i zbog čega... slomi svaki dignuti prst, palicu... zapravo sve što se iznenada i bez pravog povoda digne  ....

da sam musko, ne bih ja tebi ni blizu prilazila ... kako znat sta je tebi dobar povod da se nesto digne    dobro je kekec prezivio ... il nije ?

al znaci, nismo mi krivi nego nas bog takve sasave sastavio da nam ne bude dosadno u zivotu

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 19.02.16 8:00

Glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
Glista je napisao/la:

nije loša fora...

da sam musko, ne bih ja tebi ni blizu prilazila ... kako znat sta je tebi dobar povod da se nesto digne    dobro je kekec prezivio ... il nije ?

al znaci, nismo mi krivi nego nas bog takve sasave sastavio da nam ne bude dosadno u zivotu
da ti mene dobro znaš ne bi mi prilazila blizu ni kao žensko 
kekec je živ i zdrav i ništa mu nije slomljeno.... 

ma kaki krivi, on je kriv, ooooon.... nije li to prekrasna spoznaja?  

p.s.
i sfrj-ot je kriv... triba je on bit karamarko, pa nas je izda... 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 19.02.16 8:08

btw je napisao/la:
p.s.

rekoh ja davno, krivi su svi koji ne prihvate svoj totem, coroskop i mjesto pod sumcem ... vid na sta nam svijet lici sada kad nam kojekakvi misovi njime vladaju

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 19.02.16 8:11

btw je napisao/la:
da ti mene dobro znaš ne bi mi prilazila blizu ni kao žensko 

sjecam se ja dobro ... treba uvijek pazit da je neki stol izmedju sto veci, to bolje  a iza ledja brisani prostor da imas di uteci

u tvom primjeru - duboko more .... tamo znam da sam na sigurnom i neces za mnom

kad smo kod mora, joj sto mi fali ljeto i plivanje ... bas jako ... sad bi mi morska voda poubijala sve ove viruse i bacterije koje setaju po meni

Zadnja promjena: Glista; 19.02.16 8:15; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 19.02.16 8:13

Glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
p.s.

rekoh ja davno, krivi su svi koji ne prihvate svoj totem, coroskop i mjesto pod sumcem ... vid na sta nam svijet lici sada kad nam kojekakvi misovi njime vladaju
da da... i treba kad su se mačke i mačkovi povukli i drijemaju umjesto da polove te mišove...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 19.02.16 8:21

btw je napisao/la:
Glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
p.s.

da da... i treba kad su se mačke i mačkovi povukli i drijemaju umjesto da polove te mišove...

kad nam neki kreten uvalio ono govno od poslovice da pametniji popusta ... i eto sta bude ... dok su pametni popustali, budale zasjele na njihova mjesta ...

treba obrnuto, pametniji odvalit svom snagom da se budale razbjeze i onda tek imas mir i idilu

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 28.03.17 6:15

Ovaj horoskopski znak je najobdareniji ..

Blizanci

Penis osoba iz ovog znaka nije toliko „moćne“ veličine koliko je atraktivan i iz nekog razloga, dame su obično vrlo zadovoljne posle susreta sa Blizancima.

Evo kaj vele za Pizdu: Mogla bi Darla to sve demantirati

Jarac

Veličina nije toliko upadljiva koliko to da je najviše „opušten“. To ne daje dobar signal kada padne noć.:())))))))))))))))))))))))))))))))))))

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 30.03.17 8:28

pa i zive, svi u jednoj osobi jer svaka osoba ima osobine svih mogucih znakova...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 30.03.17 20:06

pizda je napisao/la:

pa i zive, svi u jednoj osobi jer svaka osoba ima osobine svih mogucih znakova...
naravno... jedino su kod tebe neke prilično zakržljale, pa ti fali hrabrost ovna, srčanost lava, prilagodljivost blizanaca i iskrenost strijelca... 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 05.04.17 5:54

Kake su djevitze u oroskopu,,ajd BTW ,,da ja ne googlam,,,,daj to iz prve ruke,,:)

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics