kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako smo danas?

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

Kako smo danas? - Page 2 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 14.08.15 14:27

looda sam... cocco-locco... premorena sam... trebam još dva tjedna ovog tempa izdržat...

za odmor I rekraciju Idem prat zahode na krk, jeeeeij!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 2 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Yehudi 14.08.15 15:34

Jeeeeea Kako smo danas? - Page 2 3260170596

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 2 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 14.08.15 16:41

peeeeeetaaaaak...napokon!

daklem utisci sa posla za cijeli tjedan......
tamo je ludilo...svi rade sve i svašta,ali dobra je stvar da mogu pitat dosta ljudi šta dalje.....
daklem dali su nam i pokazali dio posla koji nas čeka....ima još toga za pohvatat i valjda će bit ok za koji tjedan....
sve sam zapisala i sad ću to lijepo proučit......treba se i zvati stranke i svašta nešto.....
valjda ću idući tjedan imat svoj stol jer ovaj smo jedna ženska i ja sjedili u sobi za sastanke....

tako da mi je glava puna informacija i utisaka,ali snaći ću se ja.... Kako smo danas? - Page 2 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8922
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 2 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 14.08.15 20:05

Glistinija, kakvo je to dogadjanje u gradu? Neki lipi valzeri odjekuju terasom...
Stara matera i ja se uvalile u lezaljke, pijuckamo kaficu i puckam i uzivamo u hitovima klasicne glazbe... Do grada nam je tocno tri minute pjeske po rivi i volila bin znati sta se desava, ali atmosfera je predobra da bi je narusavale gibanjem

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 2 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 15.08.15 9:35

Vel'ka Maca je napisao/la:Glistinija, kakvo je to dogadjanje u gradu? Neki lipi valzeri odjekuju terasom...
Stara matera i ja se uvalile u lezaljke, pijuckamo kaficu i puckam i uzivamo u hitovima klasicne glazbe... Do grada nam je tocno tri minute pjeske po rivi i volila bin znati sta se desava, ali atmosfera je predobra da bi je narusavale gibanjem

bila je regatata drvenih jedrenjak.. kome god je pala na pamet ideja povezati regatu sa klasičnom glazbom, svaka mu čast ... izgledalo je predivno i sa užitkom sam pratila sve sa obližnje plaže ... žao mi je jedino što nisam uzela fotoaparat al ima drugih koji jesu pa ima slika za gledati ... preprelijep događaj ... izgledalo je kao da veliki leptiri plešu po luci a glazba kao da su skinuli moju klasičnu play listu Kako smo danas? - Page 2 2996664870

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 2 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  propolis 15.08.15 11:22

imam potpuni izvjestaj i slikice alinisu moje pa ne moze Kako smo danas? - Page 2 1619348112 

i ko kaze da je na vodici tirkiznoj opustewno Kako smo danas? - Page 2 Smilie_water_053  bas me zanima Kako smo danas? - Page 2 2733991369
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 2 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 17.08.15 0:09

danas mi je u posjeti bila žena mog nedavno nesretnim slučajem preminulog prijatelja koji su mi ujedno i prvi susjedi ... lik je bio fenomenalan, dobričina, šegav, znao je i dati i tražiti kada mu je nešto trebalo, nije te ostavljao sa osjećajem da si mu nešto dužan a ni da je on tebi nešto dužan ... baš nako čovjek sa mjerom ... prijatelj Kako smo danas? - Page 2 684758713

napričale se i kroz priču sjetile njenog pokojnog supruga koji je bio više nego duša od čovjeka ... bilo mi je drago vidjeti i iz prve ruke osjetiti kako njegova obitelj i de dalje živi bez grča i tuge koja guši život ... sin mu se oženio, dobio kćer, žena i dalje dobrica i puna života a njega drže u sjećanjima kakav je bio ... nemaju nikakvih zadrški pričati o njemu opušteno kao da je i dalje tu ... nasmijale se njegovim gluparijama i načinima na koji je znao i najzategnutiju situaciju među ljudima pretvoriti u trenu u smijuriju ...Kako smo danas? - Page 2 1523192931

kad je otišla, došlo mi je da zaplačem ali nisam uspjela ... i dalje sam se smijala sjećanjima na njegove pizdarije koje je izvodio ... ljudi, dok ste živi, izvodite pizdarije da nasmijete druge ... kad vas više ne bude bilo, to je ono čime ćete spriječiti svoje najbliskije i koji su vas voljeli da se ne rasplaču ... eto, to je nakako rezime poante života za danas ... u pizdarijama je spas Kako smo danas? - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 2 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 17.08.15 7:37

kišna glista je napisao/la:

kad je otišla, došlo mi je da zaplačem ali nisam uspjela ... i dalje sam se smijala sjećanjima na njegove pizdarije koje je izvodio ... ljudi, dok ste živi, izvodite pizdarije da nasmijete druge ... kad vas više ne bude bilo, to je ono čime ćete spriječiti svoje najbliskije i koji su vas voljeli da se ne rasplaču ... eto, to je nakako rezime poante života za danas ... u pizdarijama je spas Kako smo danas? - Page 2 11484130

ko se zajebava rada nabiem mu odozada...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 2 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 17.08.15 9:32

Lena je napisao/la:peeeeeetaaaaak...napokon!

daklem utisci sa posla za cijeli tjedan......
tamo je ludilo...svi rade sve i svašta,ali dobra je stvar da mogu pitat dosta ljudi šta dalje.....
daklem dali su nam i pokazali dio posla koji nas čeka....ima još toga za pohvatat i valjda će bit ok za koji tjedan....
sve sam zapisala i sad ću to lijepo proučit......treba se i zvati stranke i svašta nešto.....
valjda ću idući tjedan imat svoj stol jer ovaj smo jedna ženska i ja sjedili u sobi za sastanke....

tako da mi je glava puna informacija i utisaka,ali snaći ću se ja.... Kako smo danas? - Page 2 11484130


Nismo ni sumnjali da ćeš se snaći. Kako smo danas? - Page 2 684758713

Ovaj tjedan će ti biti još bolji. Kako smo danas? - Page 2 684758713

A i Antyša se snašao, cijele dane je na forumu, djecu hrani pizzom i tako ih kupuje. Kako smo danas? - Page 2 1523192931

 

Dobro jutro svima. Kako smo danas? - Page 2 684758713

Ovdje napadalo i nagrmilo cijeli vikend. Temperatura u kući 25 stupnjeva, divota jedna. Kako smo danas? - Page 2 684758713

Forum šteka, ne znam kako je kod vas, ali ja ne mogu ni čitati. Sad sam se upustila u pustolovinu slanja posta, pišem u wordu jer me zablokira dok pišem direktno u prozorčić. Kako smo danas? - Page 2 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 2 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 17.08.15 10:12

je, zale se svi da se ne moze pisat. Bilo toplo ili hladno tu nesto gadno steka...Kako smo danas? - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 2 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 17.08.15 10:13

Lena je napisao/la:peeeeeetaaaaak...napokon!

daklem utisci sa posla za cijeli tjedan......
tamo je ludilo...svi rade sve i svašta,ali dobra je stvar da mogu pitat dosta ljudi šta dalje.....
daklem dali su nam i pokazali dio posla koji nas čeka....ima još toga za pohvatat i valjda će bit ok za koji tjedan....
sve sam zapisala i sad ću to lijepo proučit......treba se i zvati stranke i svašta nešto.....
valjda ću idući tjedan imat svoj stol jer ovaj smo jedna ženska i ja sjedili u sobi za sastanke....

tako da mi je glava puna informacija i utisaka,ali snaći ću se ja.... Kako smo danas? - Page 2 11484130

upregni onog svog matorog, samo u gacama seta i nista ne radi pod milim bogom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 2 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 19.08.15 9:05

ovaj baš uživa  Kako smo danas? - Page 2 11484130

Kako smo danas? - Page 2 QX6c4c

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 2 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 19.08.15 9:41

Alhambra je napisao/la:ovaj baš uživa  Kako smo danas? - Page 2 11484130

Kako smo danas? - Page 2 QX6c4c

Kako smo danas? - Page 2 684758713 ne bi mog Bobija natjerao na ovako nesto ni u ludilu. Hvali more, drz se kraja mu je omilita parola...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 2 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 19.08.15 10:05

pizda je napisao/la:

Kako smo danas? - Page 2 684758713 ne bi mog Bobija natjerao na ovako nesto ni u ludilu. Hvali more, drz se kraja mu je omilita parola...

ja mislim da je i ovog val iznenadio, ali ne izgleda da se uplašio...
moji bi bez pardona ušli u more, jezero, rijeku ...bilo kakvu vodu
ovakvo jahanje na valovima Albi bi bio gušt, al za Arona...e,to nisam sigurna Kako smo danas? - Page 2 1523192931
doduše, otkako nije bio na nikakvoj vodi...odrastao je i okuražio se, možda bi i on uživao Kako smo danas? - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 2 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 19.08.15 11:18

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:

Kako smo danas? - Page 2 684758713 ne bi mog Bobija natjerao na ovako nesto ni u ludilu. Hvali more, drz se kraja mu je omilita parola...

ja mislim da je i ovog val iznenadio, ali ne izgleda da se uplašio...
moji bi bez pardona ušli u more, jezero, rijeku ...bilo kakvu vodu
ovakvo jahanje na valovima Albi bi bio gušt, al za Arona...e,to nisam sigurna Kako smo danas? - Page 2 1523192931
doduše, otkako nije bio na nikakvoj vodi...odrastao je i okuražio se, možda bi i on uživao Kako smo danas? - Page 2 1619348112

a cuj, kad bi vec upao snasao bi se nekako, vjerojatno bi poceo i uzivati u nepredvidjenoj situaciji...Kako smo danas? - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 2 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 19.08.15 11:27

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:

Kako smo danas? - Page 2 684758713 ne bi mog Bobija natjerao na ovako nesto ni u ludilu. Hvali more, drz se kraja mu je omilita parola...

ja mislim da je i ovog val iznenadio, ali ne izgleda da se uplašio...
moji bi bez pardona ušli u more, jezero, rijeku ...bilo kakvu vodu
ovakvo jahanje na valovima Albi bi bio gušt, al za Arona...e,to nisam sigurna Kako smo danas? - Page 2 1523192931
doduše, otkako nije bio na nikakvoj vodi...odrastao je i okuražio se, možda bi i on uživao Kako smo danas? - Page 2 1619348112

a cuj, kad bi vec upao snasao bi se nekako, vjerojatno bi poceo i uzivati u nepredvidjenoj situaciji...Kako smo danas? - Page 2 684758713

a to da...snašao bi se, al baš bih voljela to doživjet s njima Kako smo danas? - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 2 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 19.08.15 16:38

Jeboih konformizam, da ih jebo...
nikidan sam organizirala jedan AFZ skup, smajmunirala sam neki namaz i dozvala zenke na cakulu i sad imam jednu u drustvu sta je odrastala kao socijalni slucaj, totalno nesredjeni obiteljski odnosi na rubu egzistencije ali je ona oduvijek bila borac, fighter i pomalo divlja, punkerica, zato sam ju voljela.... u medjuvremenu se dokopala princa na bijelom konju koji je nista drugo nego najobicniji mediokritet koji ju uci dolicnom ponasanju, citaj - konformizmu, pa se i ona pocela pretvarati u gospodju ministarku, pokondirenu tikvu, on je pomorac pa imaju inesto love i sad ona spila damu.... a meni se dize kosa na glavi jer sam ju voljela onakvu nesputanu, divlju i lagano neodgojenu...
i dodje ona meni na vrata i nksi bombonjeru!!!!! Ja reko, ma daj me nemoj jebat, znamo se preko trideset godina i ja ti nisam ni papa, ni kolinda grabar kitarovic da mi nosis darove i to jos bombonjeru... ja reko to je garant ona kishonova bobonjera koja kruzi po domacinstvima godinama pa se na kraju vrati u polazisni dom... i hahaha i hihihi... i ja ne budi lijena, nekidan, prijelo mi se slatko i sigurno necu dalje slati jebenu bombonjeru, ono how no, no + sto sam prozdrljiva, a bombonjere su mi na dnu popisa slatkisa koje preferiram, al sila boga ne pita... i otvorim jebenu bombonjeru, a unutra cokolada pobijelila od starosti... okrenem ju da pogledam expire datei stoji lipo 07/15... proso rok valjanosti... cerek-cerek... a da stvar bude bolja, ova moja pokondirena tikvica stalno prigovara kako joj sestra uvijek daruje tako neka lejm poklone, tipa najlonke s rupom i slicne pizdarije... a ona meni doturila pokvarene slatkise, hahahahahahah...
nije mene to pokolebalo... evo sam si skuhala kafe i zvacem to isteklo slatko... stvsrno sam stoka.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 2 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 19.08.15 21:23

Danas sam debelo.  Kako smo danas? - Page 2 1523192931 Ovo desno sa štitnjačom sam ja.  Kako smo danas? - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 2 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 19.08.15 21:31

metilda je napisao/la:Danas sam debelo.  Kako smo danas? - Page 2 1523192931 Ovo desno sa štitnjačom sam ja.  Kako smo danas? - Page 2 11484130

Bas sam na kamenolomu iskomentirala kako ste slatke, pogotovo u tom me & mini me, copy/paste izdanju Kako smo danas? - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 2 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 19.08.15 21:35

Vel'ka Maca je napisao/la:
metilda je napisao/la:Danas sam debelo.  Kako smo danas? - Page 2 1523192931 Ovo desno sa štitnjačom sam ja.  Kako smo danas? - Page 2 11484130

Bas sam na kamenolomu iskomentirala kako ste slatke, pogotovo u tom me & mini me, copy/paste izdanju Kako smo danas? - Page 2 684758713

Sličimo?   Kako smo danas? - Page 2 684758713 Odgovorila sam ti i tamo ali forum mi jako šteka, brži prsti od njega..  Kako smo danas? - Page 2 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 2 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 19.08.15 21:38

metilda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
metilda je napisao/la:Danas sam debelo.  Kako smo danas? - Page 2 1523192931 Ovo desno sa štitnjačom sam ja.  Kako smo danas? - Page 2 11484130

Bas sam na kamenolomu iskomentirala kako ste slatke, pogotovo u tom me & mini me, copy/paste izdanju Kako smo danas? - Page 2 684758713

Sličimo?   Kako smo danas? - Page 2 684758713 Odgovorila sam ti i tamo ali forum mi jako šteka, brži prsti od njega..  Kako smo danas? - Page 2 1425538829

Ako po nicemu drugom, onda po turbanima Kako smo danas? - Page 2 11484130
meni s tableta ne steka, za divno cudo, al gibam neke serije gledam... spasavaj se od stekanja...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 2 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 20.08.15 6:01

samo da javim da sam bolje od ovog fouma... Kako smo danas? - Page 2 1523192931
met izgledas vrlo njezno, slika prati tvoje pisanje Kako smo danas? - Page 2 684758713
maco, sunce ti tvoje, kad ti dodjem u rijeku nakljukat cu te starim bombonjerama dok ne ispovracas svoje konformisticke kile 
ajme sto mrzim ovo kljuckanje po mobitelu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 2 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 20.08.15 7:47

metilda je napisao/la:Danas sam debelo.  Kako smo danas? - Page 2 1523192931 Ovo desno sa štitnjačom sam ja.  Kako smo danas? - Page 2 11484130

vid liepe i umiljate zenice!? Kako smo danas? - Page 2 684758713 Pa di ti je ta stitnjaca, Glista ima triput vecu i to smatra normalnim...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 2 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 20.08.15 7:51

Vel'ka Maca je napisao/la:Jeboih konformizam, da ih jebo...
nikidan sam organizirala jedan AFZ skup, smajmunirala sam neki namaz i dozvala zenke na cakulu i sad imam jednu u drustvu sta je odrastala kao socijalni slucaj, totalno nesredjeni obiteljski odnosi na rubu egzistencije ali je ona oduvijek bila borac, fighter i pomalo divlja, punkerica, zato sam ju voljela.... u medjuvremenu se dokopala princa na bijelom konju koji je nista drugo nego najobicniji mediokritet koji ju uci dolicnom ponasanju, citaj - konformizmu, pa se i ona pocela pretvarati u gospodju ministarku, pokondirenu tikvu, on je pomorac pa imaju inesto love i sad ona spila damu.... a meni se dize kosa na glavi jer sam ju voljela onakvu nesputanu, divlju i lagano neodgojenu...
i dodje ona meni na vrata i nksi bombonjeru!!!!! Ja reko, ma daj me nemoj jebat, znamo se preko trideset godina i ja ti nisam ni papa, ni kolinda grabar kitarovic da mi nosis darove i to jos bombonjeru... ja reko to je garant ona kishonova bobonjera koja kruzi po domacinstvima godinama pa se na kraju vrati u polazisni dom... i hahaha i hihihi... i ja ne budi lijena, nekidan, prijelo mi se slatko i sigurno necu dalje slati jebenu bombonjeru, ono how no, no + sto sam prozdrljiva, a bombonjere su mi na dnu popisa slatkisa koje preferiram, al sila boga ne pita... i otvorim jebenu bombonjeru, a unutra cokolada pobijelila od starosti... okrenem ju da pogledam expire datei stoji lipo 07/15... proso rok valjanosti... cerek-cerek... a da stvar bude bolja, ova moja pokondirena tikvica stalno prigovara kako joj sestra uvijek daruje tako neka lejm poklone, tipa najlonke s rupom i slicne pizdarije... a ona meni doturila pokvarene slatkise, hahahahahahah...
nije mene to pokolebalo... evo sam si skuhala kafe i zvacem to isteklo slatko... stvsrno sam stoka.

ovako (iznad) to pise zena a ovako muskarac:
"Doniela mi frendica bombonjeru. Kad sam iskazao namjeru da je pojedem, uvidijo sam da joj istekao rok trajanja majku joj jebem. Nema veze, svejedno sam je pojeo onako pljesnivu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 2 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 20.08.15 7:54

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Jeboih konformizam, da ih jebo...
nikidan sam organizirala jedan AFZ skup, smajmunirala sam neki namaz i dozvala zenke na cakulu i sad imam jednu u drustvu sta je odrastala kao socijalni slucaj, totalno nesredjeni obiteljski odnosi na rubu egzistencije ali je ona oduvijek bila borac, fighter i pomalo divlja, punkerica, zato sam ju voljela.... u medjuvremenu se dokopala princa na bijelom konju koji je nista drugo nego najobicniji mediokritet koji ju uci dolicnom ponasanju, citaj - konformizmu, pa se i ona pocela pretvarati u gospodju ministarku, pokondirenu tikvu, on je pomorac pa imaju inesto love i sad ona spila damu.... a meni se dize kosa na glavi jer sam ju voljela onakvu nesputanu, divlju i lagano neodgojenu...
i dodje ona meni na vrata i nksi bombonjeru!!!!! Ja reko, ma daj me nemoj jebat, znamo se preko trideset godina i ja ti nisam ni papa, ni kolinda grabar kitarovic da mi nosis darove i to jos bombonjeru... ja reko to je garant ona kishonova bobonjera koja kruzi po domacinstvima godinama pa se na kraju vrati u polazisni dom... i hahaha i hihihi... i ja ne budi lijena, nekidan, prijelo mi se slatko i sigurno necu dalje slati jebenu bombonjeru, ono how no, no + sto sam prozdrljiva, a bombonjere su mi na dnu popisa slatkisa koje preferiram, al sila boga ne pita... i otvorim jebenu bombonjeru, a unutra cokolada pobijelila od starosti... okrenem ju da pogledam expire datei stoji lipo 07/15... proso rok valjanosti... cerek-cerek... a da stvar bude bolja, ova moja pokondirena tikvica stalno prigovara kako joj sestra uvijek daruje tako neka lejm poklone, tipa najlonke s rupom i slicne pizdarije... a ona meni doturila pokvarene slatkise, hahahahahahah...
nije mene to pokolebalo... evo sam si skuhala kafe i zvacem to isteklo slatko... stvsrno sam stoka.

ovako (iznad) to pise zena a ovako muskarac:
"Doniela mi frendica bombonjeru. Kad sam iskazao namjeru da je pojedem, uvidijo sam da joj istekao rok trajanja majku joj jebem. Nema veze, svejedno sam je pojeo onako pljesnivu...

razlika je u 11 redaka Kako smo danas? - Page 2 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 2 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.