kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako smo danas?

Stranica 4 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 26.08.15 8:09

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:ima li kod tebe koi pravi amerikanac, ne mislim na indijance nego one anglosaksonce? Pa nakotilo se balkanske bagre i sire se ko virus. Ja bi vas sve potjerao nazad. Kakav tenis, kamena s ramena i to je to. Na mrezi mos eventualno spavat...

pa, pravi amerikanci i jesu samo indijanci...sve ostalo su dođoši Kako smo danas? - Page 4 1523192931

dobro ali vedre i oblace anglosaksonci cak i sada kad im je afrikanac na vlasti, jezik im je engleski i tako to...Kako smo danas? - Page 4 684758713. Jebote, cigo je vec dvajst godina tamo a uopce ne zna engleski. Sto ce mu kad svi pricaju jugoslovenski... Kako smo danas? - Page 4 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 26.08.15 8:19

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:ima li kod tebe koi pravi amerikanac, ne mislim na indijance nego one anglosaksonce? Pa nakotilo se balkanske bagre i sire se ko virus. Ja bi vas sve potjerao nazad. Kakav tenis, kamena s ramena i to je to. Na mrezi mos eventualno spavat...

pa, pravi amerikanci i jesu samo indijanci...sve ostalo su dođoši Kako smo danas? - Page 4 1523192931

dobro ali vedre i oblace anglosaksonci cak i sada kad im je afrikanac na vlasti, jezik im je engleski i tako to...Kako smo danas? - Page 4 684758713. Jebote, cigo je vec dvajst godina tamo a uopce ne zna engleski. Sto ce mu kad svi pricaju jugoslovenski... Kako smo danas? - Page 4 1523192931

...i bugarski Kako smo danas? - Page 4 1619348112

sad sam se sjetila davnih dana, kad se išlo u šoping u Trst i okolicu…tražimo mi jednom Palmanovu..i kao pitat ćemo usput.
pitam nekog mlađeg tipa, talijanski ne znam, pa pitam engleski…tip nema pojma o engleskom….pitam njemački…još manje kuži.
odlučim potražiti nekog starijeg, koji bi možda razumio nešto osim talijanskog, al badava.
i uočim dva tipa, nose vrećice pune plodova šopinga…i krenem engleski, ništa…pa njemački…opet nula bodova.
a bila sam sa sestrom…okrenem se k njoj, počešem se po glavi i kažem hrvatski… u pičku materinu, ovi talijani osim talijanskog ne znaju beknut ni slova…a tip mi odgovori …pa šta odmah ne pitaš na „naškom“ Kako smo danas? - Page 4 3776795594



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 26.08.15 8:23

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:ima li kod tebe koi pravi amerikanac, ne mislim na indijance nego one anglosaksonce? Pa nakotilo se balkanske bagre i sire se ko virus. Ja bi vas sve potjerao nazad. Kakav tenis, kamena s ramena i to je to. Na mrezi mos eventualno spavat...

pa, pravi amerikanci i jesu samo indijanci...sve ostalo su dođoši Kako smo danas? - Page 4 1523192931

dobro ali vedre i oblace anglosaksonci cak i sada kad im je afrikanac na vlasti, jezik im je engleski i tako to...Kako smo danas? - Page 4 684758713. Jebote, cigo je vec dvajst godina tamo a uopce ne zna engleski. Sto ce mu kad svi pricaju jugoslovenski... Kako smo danas? - Page 4 1523192931

...i bugarski Kako smo danas? - Page 4 1619348112

sad sam se sjetila davnih dana, kad se išlo u šoping u Trst i okolicu…tražimo mi jednom Palmanovu..i kao pitat ćemo usput.
pitam nekog mlađeg tipa, talijanski ne znam, pa pitam engleski…tip nema pojma o engleskom….pitam njemački…još manje kuži.
odlučim potražiti nekog starijeg, koji bi možda razumio  nešto osim talijanskog, al badava.
i uočim dva tipa, nose vrećice pune plodova šopinga…i krenem engleski, ništa…pa njemački…opet nula bodova.
a bila sam sa sestrom…okrenem se k njoj, počešem se po glavi i kažem hrvatski… u pičku materinu, ovi talijani osim talijanskog ne znaju beknut ni slova…a tip mi odgovori …pa šta odmah ne pitaš na „naškom“  Kako smo danas? - Page 4 3776795594


Kako smo danas? - Page 4 1523192931 pa u Trstu je bio "materinji" jezik kombinacija jezika svih nasih naroda i narodnosti. Usao si u ducan sa "dobar dan" i svi bi ti normalno odgovorili. Ako slucajno ne bi, to bi znacilo da si usao u neki sminkerski i skup butik gdje "nasi" ne navracaju... Kako smo danas? - Page 4 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 26.08.15 8:32

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

pa, pravi amerikanci i jesu samo indijanci...sve ostalo su dođoši Kako smo danas? - Page 4 1523192931

dobro ali vedre i oblace anglosaksonci cak i sada kad im je afrikanac na vlasti, jezik im je engleski i tako to...Kako smo danas? - Page 4 684758713. Jebote, cigo je vec dvajst godina tamo a uopce ne zna engleski. Sto ce mu kad svi pricaju jugoslovenski... Kako smo danas? - Page 4 1523192931

...i bugarski Kako smo danas? - Page 4 1619348112

sad sam se sjetila davnih dana, kad se išlo u šoping u Trst i okolicu…tražimo mi jednom Palmanovu..i kao pitat ćemo usput.
pitam nekog mlađeg tipa, talijanski ne znam, pa pitam engleski…tip nema pojma o engleskom….pitam njemački…još manje kuži.
odlučim potražiti nekog starijeg, koji bi možda razumio  nešto osim talijanskog, al badava.
i uočim dva tipa, nose vrećice pune plodova šopinga…i krenem engleski, ništa…pa njemački…opet nula bodova.
a bila sam sa sestrom…okrenem se k njoj, počešem se po glavi i kažem hrvatski… u pičku materinu, ovi talijani osim talijanskog ne znaju beknut ni slova…a tip mi odgovori …pa šta odmah ne pitaš na „naškom“  Kako smo danas? - Page 4 3776795594


Kako smo danas? - Page 4 1523192931 pa u Trstu je bio "materinji" jezik kombinacija jezika svih nasih naroda i narodnosti. Usao si u ducan sa "dobar dan" i svi bi ti normalno odgovorili. Ako slucajno ne bi, to bi znacilo da si usao u neki sminkerski i skup butik gdje "nasi" ne navracaju... Kako smo danas? - Page 4 1523192931

pa lako kad si bio u Trstu, al ovo smo bili negdje po cestama...mala mjesta...pa ta Palmanova je bila selendra s jednom halom punom cipela...ne znam kak je danas

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 26.08.15 9:27

Alhambra je napisao/la:

pa lako kad si bio u Trstu, al ovo smo bili negdje po cestama...mala mjesta...pa ta Palmanova je bila selendra s jednom halom punom cipela...ne znam kak je danas

Palmanova je poznati shoping centar za ex jugovice. Priznajem da tamo nikad nisam bio ko uostalom ni u jednom shopping centru, hiper marketima i sl. po Italiji. Isao bi ciljato po traperice na vec znana mjesta, cipele, muziku i tako to. Cesto bi isao samo na pizzu. Sramota je da i danas ako hoces pojest pravu pizzu moras u Trst. Ovo sto se kod nas prodaje pod pizzu je ko da ti prodaju kurac pod bananu... Kako smo danas? - Page 4 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  orion 26.08.15 9:43

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

pa lako kad si bio u Trstu, al ovo smo bili negdje po cestama...mala mjesta...pa ta Palmanova je bila selendra s jednom halom punom cipela...ne znam kak je danas

Palmanova je poznati shoping centar za ex jugovice. Priznajem da tamo nikad nisam bio ko uostalom ni u jednom shopping centru, hiper marketima i sl. po Italiji. Isao bi ciljato po traperice na vec znana mjesta, cipele, muziku i tako to. Cesto bi isao samo na pizzu. Sramota je da i danas ako hoces pojest pravu pizzu moras u Trst. Ovo sto se kod nas prodaje pod pizzu je ko da ti prodaju kurac pod bananu... Kako smo danas? - Page 4 1523192931


carrera trapke mi bijaše najdraže, Bata čizme .... i kapučino koji je koštao kao sva kupovina na ponte rossu Kako smo danas? - Page 4 3111943984

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 26.08.15 9:47

orion je napisao/la:

carrera trapke mi bijaše najdraže, Bata čizme .... i kapučino koji je koštao kao sva kupovina na ponte rossu Kako smo danas? - Page 4 3111943984

i kriske hladne lubenice na Ponterosu Kako smo danas? - Page 4 684758713. To je ujedno bilo jedino sto sam kupovao na tom mjestu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 26.08.15 9:55

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

pa lako kad si bio u Trstu, al ovo smo bili negdje po cestama...mala mjesta...pa ta Palmanova je bila selendra s jednom halom punom cipela...ne znam kak je danas

Palmanova je poznati shoping centar za ex jugovice. Priznajem da tamo nikad nisam bio ko uostalom ni u jednom shopping centru, hiper marketima i sl. po Italiji. Isao bi ciljato po traperice na vec znana mjesta, cipele, muziku i tako to. Cesto bi isao samo na pizzu. Sramota je da i danas ako hoces pojest pravu pizzu moras u Trst. Ovo sto se kod nas prodaje pod pizzu je ko da ti prodaju kurac pod bananu... Kako smo danas? - Page 4 1523192931

da, tada je postalo obavezno ić u palmanovu,ako razmišljaš o šopingu u italiji...al mi smo tada išli prvi puta, pa smo tražili.
nikad više nisam tamo bila.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  orion 26.08.15 9:59

pizda je napisao/la:
orion je napisao/la:

carrera trapke mi bijaše najdraže, Bata čizme .... i kapučino koji je koštao kao sva kupovina na ponte rossu Kako smo danas? - Page 4 3111943984

i kriske hladne lubenice na Ponterosu Kako smo danas? - Page 4 684758713. To je ujedno bilo jedino sto sam kupovao na tom mjestu...


ja sunčane naočale ... pet pari za pet tisuća lira Kako smo danas? - Page 4 1523192931 ....

jednom smo doma dovezli kašetu paprika .... uvoz iz Niš, duplo skuplje nego u Klc-u Kako smo danas? - Page 4 1715007743  ..... najveći promašaj bile su cipele iz Bate, koje sam potpuno iste takve vidjela u pothodniku u Zgb-u za dobrih 30% jeftinije.

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 26.08.15 10:10

orion je napisao/la:

ja sunčane naočale ... pet pari za pet tisuća lira Kako smo danas? - Page 4 1523192931 ....

jednom smo doma dovezli kašetu paprika .... uvoz iz Niš, duplo skuplje nego u Klc-u Kako smo danas? - Page 4 1715007743  ..... najveći promašaj bile su cipele iz Bate, koje sam potpuno iste takve vidjela u pothodniku u Zgb-u za dobrih 30% jeftinije.

pa sta ste isli paprike kupovat po Trstu? Kako smo danas? - Page 4 1523192931
Trst je bijo ozloglasen zbog jugovica, prljavstine (koju su jugovici ostavljali za sobom) ali mos ga jebat, kod njih si mogao nac ama bas sve i za svaciji dzep. Zadnji posteni koznjak sam kupijo u Trstu, kosulje, traperice i majice da ne spominjem...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  orion 26.08.15 10:14

pizda je napisao/la:
orion je napisao/la:

ja sunčane naočale ... pet pari za pet tisuća lira Kako smo danas? - Page 4 1523192931 ....

jednom smo doma dovezli kašetu paprika .... uvoz iz Niš, duplo skuplje nego u Klc-u Kako smo danas? - Page 4 1715007743  ..... najveći promašaj bile su cipele iz Bate, koje sam potpuno iste takve vidjela u pothodniku u Zgb-u za dobrih 30% jeftinije.

pa sta ste isli paprike kupovat po Trstu? Kako smo danas? - Page 4 1523192931
Trst je bijo ozloglasen zbog jugovica, prljavstine (koju su jugovici ostavljali za sobom) ali mos ga jebat, kod njih si mogao nac ama bas sve i za svaciji dzep. Zadnji posteni koznjak sam kupijo u Trstu, kosulje, traperice i majice da ne spominjem...


paprike su bile kolateralne .... Kako smo danas? - Page 4 1523192931  ... 

osim krpica obavezno smo kupovali parmezan, nešto tjestenine, žvake i šteku Camela za dušu Kako smo danas? - Page 4 11484130

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 26.08.15 11:33

orion je napisao/la:


paprike su bile kolateralne .... Kako smo danas? - Page 4 1523192931  ... 

osim krpica obavezno smo kupovali parmezan, nešto tjestenine, žvake i šteku Camela za dušu Kako smo danas? - Page 4 11484130

na to se obicno trosijo ostatak love, toliko da ne propadne. Osim paprika naravno Kako smo danas? - Page 4 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  taja 26.08.15 12:55

btw je napisao/la:kako sam? razocarato 
odgledah koncert sa zatvaranja dubrovackih ljetnjih igara racunajuci da ce bit poput onog na otvorenju u izvedbi slovenske filharmonije... 
zali boze novaca i vremena... 
ne znam tko je slozio repertoar, ali fakat moras biti maher za odabrati najdosadnije komade inace sjajnih kompozitora... izvedba mrtva, bez zara...kao da je cijeli orkestar rtv-a  svirkao sezonski u stradunskim restoranima pa im je puna kapa svirke i sezone...eto, pada mi na pamet ona izreka sacuvaj me boze hrvatske kulture, jer da bi nesto bilo kulturno ne smije biti slusljivo vecem briju ljudi, tek rijetkim izabranicima koji uzivaju u onom sto obicni smrtnik ne razumije
slažem se   Kako smo danas? - Page 4 1523192931

jbt, kako to itko može slušati
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 26.08.15 19:24

Nisam slušala ni gledala ništa, zaobilazim hrvacku culturu u velikom luku.  Kako smo danas? - Page 4 11484130 Čula sam samo za predstavu elementarne čestice i slušala danas onu bedastu mani gotovac kako se hvali da je policija čuvala kulturu. Mislim, izazivati nekom pretpostavljam nesuvislom predstavom muslimane kojih je nemali broj u dubrovniku i sa kojima imaju miran suživot je zbilja manjak zdravog razuma.  Kako smo danas? - Page 4 2281111077 Neka me netko razuvjeri pozitivnim recenzijama.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  orion 26.08.15 19:33

btw je napisao/la:kako sam? razocarato 
odgledah koncert sa zatvaranja dubrovackih ljetnjih igara racunajuci da ce bit poput onog na otvorenju u izvedbi slovenske filharmonije... 
zali boze novaca i vremena... 
ne znam tko je slozio repertoar, ali fakat moras biti maher za odabrati najdosadnije komade inace sjajnih kompozitora... izvedba mrtva, bez zara...kao da je cijeli orkestar rtv-a  svirkao sezonski u stradunskim restoranima pa im je puna kapa svirke i sezone...eto, pada mi na pamet ona izreka sacuvaj me boze hrvatske kulture, jer da bi nesto bilo kulturno ne smije biti slusljivo vecem briju ljudi, tek rijetkim izabranicima koji uzivaju u onom sto obicni smrtnik ne razumije



hahahaha.....živo, živo Josipović  Ivo Kako smo danas? - Page 4 1587202769

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 26.08.15 21:02

najo sam se graha ko svinja kuruze,,i kiselog zelja kao salata..bez obzira shto sam stavijo dvije zlitze sode bikarbone dok se kuvo  ..rokam ko da sam u trecem svjetskom ratu,,,daklem od tenisa danas nisht,,bog te jebo,,da tam pustim kojeg zvonimira puchanstvo bi se podavilo bez gas maske,..oto shtipa za ochi,,mozda bi mogo otic na kupanje pa pushtat plinove u vodi da se koja ribetina onesvijesti...pab sutra na gradele bilo..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 27.08.15 7:46

zingaro je napisao/la:najo sam se graha ko svinja kuruze,,i kiselog zelja kao salata..bez obzira shto sam stavijo dvije zlitze sode bikarbone dok se kuvo  ..rokam ko da sam u trecem svjetskom ratu,,,daklem od tenisa danas nisht,,bog te jebo,,da tam pustim kojeg zvonimira puchanstvo bi se podavilo bez gas maske,..oto shtipa za ochi,,mozda bi mogo otic na kupanje pa pushtat plinove u vodi da se koja ribetina onesvijesti...pab sutra na gradele bilo..

mos zaradjivat u fushu, nabiju ti u dupe patronu sa insekticidom pa ides zaprasivat polja. Na sebe stavis maicu s natpisom "Cigo - ekolosko oprasivanje"...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 27.08.15 16:10

Isushe!!!! Koji sam ja danas dan imala na poslu, koje generalno sranje, koliko sam se nasikirala, sad sam doma dosla.
nije bila moja greska, ali je gost najebo.... fakat sam se nazivcirala, cak nisam mogla ni jesti... i jos uvijek sam na taste i ne mogu ni pomisliti na klopu iako se sve rijesilo na kraju. Jos me adrenalin sora... fuj.

a do prije samo par godina sam zivjela za ovakve dane i adrenalin rusheve...
bljak, bljak... idem sad lec i prikopcat se negdje na uzemljenje... jebote.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 28.08.15 7:21

Vel'ka Maca je napisao/la:Isushe!!!! Koji sam ja danas dan imala na poslu, koje generalno sranje, koliko sam se nasikirala, sad sam doma dosla.
nije bila moja greska, ali je gost najebo.... fakat sam se nazivcirala, cak nisam mogla ni jesti... i jos uvijek sam na taste i ne mogu ni pomisliti na klopu iako se sve rijesilo na kraju. Jos me adrenalin sora... fuj.

a do prije samo par godina sam zivjela za ovakve dane i adrenalin rusheve...
bljak, bljak... idem sad lec i prikopcat se negdje na uzemljenje... jebote.

gledaj to s ljepše strane - smršavit ćeš 5 deka Kako smo danas? - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 28.08.15 7:22


Kako smo danas? - Page 4 GBO8Pg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 28.08.15 18:00

Ovaj predzadnji s desna Kako smo danas? - Page 4 1523192931

ja bi takvu chminku za usta Kako smo danas? - Page 4 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 28.08.15 18:02

Kome je danas poceo godisnji, lalalalalala?
Meni, meni!!!! Kako smo danas? - Page 4 1521376178

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Yehudi 28.08.15 21:26

Ja bih se opijo da sam na tvome mistu.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 29.08.15 6:20

@ ori, bas je bilo josipovic ivo... koncert za lignju i orkestar....Kako smo danas? - Page 4 11484130
@ metka, pozitivne recenzije mos dobit od manite mani

bemti forum vec treci put pisem ovaj post,  iznervirah se u zoru ranu bespotrebno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 30.08.15 11:22

za sve postoji vrijeme... vrijeme za ljubav, vrijeme za poslovni uspon, vrijeme za idmor, vrijeme za radost, za zalost, za borbu za mir 
a postoji i vrijeme kad ti se zivo fucka za vrijeme, kad postoji samo sada i kad si samo toga svjestan.... e to vrijeme najvolim... tu sam, postojim i tu zavrsava prica... Kako smo danas? - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.