kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako smo danas?

Stranica 36 / 40. Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 14.12.15 13:19

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:

Kako smo danas? - Page 36 3776795594  bleso... nije da mi nije bilo prilika, ali ostaje iza toga nešto loše, loša atmosfera, nešto što neki zovu negativna energija koja se širi od preljubnika na djecu koja rastu u toj energiji... zatim osjetno otuđenje od supružnika... to govorim o onoj muškoj glavi za koju je Maca pitala.. ali u ovom je slučaju važnije ono što se posloži u Macinoj glavi.  Kako smo danas? - Page 36 684758713

ma molim te...sve to je moguce ako je seks bio los. Medjutim, ako je bilo dobro ostaje jako prijatno sjecanje koje se prenosi i na djecu i na sve ostalo...Kako smo danas? - Page 36 684758713

pih - eto kako razmišlja muška glava  Kako smo danas? - Page 36 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 14.12.15 13:19

metilda je napisao/la:.. ali u ovom je slučaju važnije ono što se posloži u Macinoj glavi.  Kako smo danas? - Page 36 684758713

nema sanse da se tu ikada ista poslozi... Kako smo danas? - Page 36 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 14.12.15 13:19

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:.. ali u ovom je slučaju važnije ono što se posloži u Macinoj glavi.  Kako smo danas? - Page 36 684758713

nema sanse da se tu ikada ista poslozi... Kako smo danas? - Page 36 1523192931

ima, ima, Maca mudro razmišlja usprkos neodoljivom izazovu.  Kako smo danas? - Page 36 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 14.12.15 13:20

metilda je napisao/la:

pih - eto kako razmišlja muška glava  Kako smo danas? - Page 36 1523192931

probaj pa da vidis je li to samo muska percepcija...Kako smo danas? - Page 36 3111943984
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 14.12.15 13:21

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:

pih - eto kako razmišlja muška glava  Kako smo danas? - Page 36 1523192931

probaj pa da vidis je li to samo muska percepcija...Kako smo danas? - Page 36 3111943984

ne mogu - preracionalna sam  Kako smo danas? - Page 36 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 14.12.15 13:21

metilda je napisao/la:
pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:.. ali u ovom je slučaju važnije ono što se posloži u Macinoj glavi.  Kako smo danas? - Page 36 684758713

nema sanse da se tu ikada ista poslozi... Kako smo danas? - Page 36 1523192931

ima, ima, Maca mudro razmišlja usprkos neodoljivom izazovu.  Kako smo danas? - Page 36 3601362807

usprkos neodoljivom izazovu da tako ne razmislja...Kako smo danas? - Page 36 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 14.12.15 13:22

metilda je napisao/la:
pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:

pih - eto kako razmišlja muška glava  Kako smo danas? - Page 36 1523192931

probaj pa da vidis je li to samo muska percepcija...Kako smo danas? - Page 36 3111943984

ne mogu - preracionalna sam  Kako smo danas? - Page 36 11484130

pa to je cisti ratio, svojevrsni experiment...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 14.12.15 13:26

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:
pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:.. ali u ovom je slučaju važnije ono što se posloži u Macinoj glavi.  Kako smo danas? - Page 36 684758713

nema sanse da se tu ikada ista poslozi... Kako smo danas? - Page 36 1523192931

ima, ima, Maca mudro razmišlja usprkos neodoljivom izazovu.  Kako smo danas? - Page 36 3601362807

usprkos neodoljivom izazovu da tako ne razmislja...Kako smo danas? - Page 36 684758713


pa je, to ti je čovjek, izazov je izazov, mašta se ima čemu nadati, racio je korigira i tako...  Kako smo danas? - Page 36 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 14.12.15 13:26

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:
pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:

pih - eto kako razmišlja muška glava  Kako smo danas? - Page 36 1523192931

probaj pa da vidis je li to samo muska percepcija...Kako smo danas? - Page 36 3111943984

ne mogu - preracionalna sam  Kako smo danas? - Page 36 11484130

pa to je cisti ratio, svojevrsni experiment...

ne sjećam se da je treperio ratio ... prije je bila riječ o nečem drugom  Kako smo danas? - Page 36 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 14.12.15 13:30

metilda je napisao/la:
pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:
pizda je napisao/la:

probaj pa da vidis je li to samo muska percepcija...Kako smo danas? - Page 36 3111943984

ne mogu - preracionalna sam  Kako smo danas? - Page 36 11484130

pa to je cisti ratio, svojevrsni experiment...

ne sjećam se da je treperio ratio ... prije je bila riječ o nečem drugom  Kako smo danas? - Page 36 3114667799

mislijo sam na iskustvo kao takvo, ne na kolateralu... Kako smo danas? - Page 36 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 14.12.15 13:31

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:
pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:

ne mogu - preracionalna sam  Kako smo danas? - Page 36 11484130

pa to je cisti ratio, svojevrsni experiment...

ne sjećam se da je treperio ratio ... prije je bila riječ o nečem drugom  Kako smo danas? - Page 36 3114667799

mislijo sam na iskustvo kao takvo, ne na kolateralu... Kako smo danas? - Page 36 1523192931

nemam takvog iskustva pa ne mogu komentirati isto  Kako smo danas? - Page 36 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 14.12.15 13:32

metilda je napisao/la:
pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa to je cisti ratio, svojevrsni experiment...

ne sjećam se da je treperio ratio ... prije je bila riječ o nečem drugom  Kako smo danas? - Page 36 3114667799

mislijo sam na iskustvo kao takvo, ne na kolateralu... Kako smo danas? - Page 36 1523192931

nemam takvog iskustva pa ne mogu komentirati isto  Kako smo danas? - Page 36 1523192931

eto, sama si spoznala istinu i bez malog princa... Kako smo danas? - Page 36 11484130
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 14.12.15 13:49

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:šta se krije u muškim glavama?
lastane?

Ja sam također (bila) prilično naivna kad su te stvari u pitanju. Još uvijek jesam. Prilično zbunjena, mislim. Ali tome bez problema doskočim, pa kad nešto ne razumijem, jednostavno pitam. Zašto ga ne pitaš? Ili ti se mili ta neodređenost, odnosno mogućnost "romanse"? : P

a di ti je masta kad nema malog princa i tolkina? Kako smo danas? - Page 36 684758713

Zbunjuje me površnost. Ako razgovaram s nekim, onda to znači da me tema o kojoj se govori, zanima. Ali ta tema nije uvod u "pražnjenje" ili "zavođenje" kako se da naslutiti s obzirom na glupe reakcije sugovornika. Moj je problem što većinom u sebi vidim problem, odnosno, mislim da sam nešto pogrešno razumjela jer vjerujem da i druge zanimaju baš te teme o kojima razgovaramo..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 14.12.15 13:54

metilda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:šta se krije u muškim glavama?
lastane?

Ja sam također (bila) prilično naivna kad su te stvari u pitanju. Još uvijek jesam. Prilično zbunjena, mislim. Ali tome bez problema doskočim, pa kad nešto ne razumijem, jednostavno pitam. Zašto ga ne pitaš? Ili ti se mili ta neodređenost, odnosno mogućnost "romanse"? : P

ja nikad nisam bila zbunjena po tim pitanjima.. kod mene je u glavi sve jednostavno posloženo.. postoje dvije vrste muškaraca - oni koji te hoće u krevet i oni koji neće i prilično su jasni u svom govoru tijela, pogledima, osmijesima, onim malim sitnicama koje intuicija prepoznaje... bilo je situacija kad sam dobivala ogromne komplimente i od oženjenih muškaraca, mojih bivših kolega ili studentskih prijatelja, ali točno sam uvijek znala što je na stvari - ali najbolje je to što sam u svojoj glavi uvijek znala kako stvari stoje  Kako smo danas? - Page 36 684758713  vjernost prije svega, a zatim ne povrijediti treću stranu .. da, to je jako važno radi samosvijesti i osjećaja svoje vrijednosti... trenutačna strast je trenutačna strast .. u svakom tko drži do sebe uvijek ostavlja gorčinu...

Ma ne razmišljam na takav način. Nisam opterećena time tko bi se valjao, a tko ne bi. Tek me neke glupe reakcije podsjete da nismo na istoj valnoj duljini.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 14.12.15 14:08

ligeja je napisao/la:
metilda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:šta se krije u muškim glavama?
lastane?

Ja sam također (bila) prilično naivna kad su te stvari u pitanju. Još uvijek jesam. Prilično zbunjena, mislim. Ali tome bez problema doskočim, pa kad nešto ne razumijem, jednostavno pitam. Zašto ga ne pitaš? Ili ti se mili ta neodređenost, odnosno mogućnost "romanse"? : P

ja nikad nisam bila zbunjena po tim pitanjima.. kod mene je u glavi sve jednostavno posloženo.. postoje dvije vrste muškaraca - oni koji te hoće u krevet i oni koji neće i prilično su jasni u svom govoru tijela, pogledima, osmijesima, onim malim sitnicama koje intuicija prepoznaje... bilo je situacija kad sam dobivala ogromne komplimente i od oženjenih muškaraca, mojih bivših kolega ili studentskih prijatelja, ali točno sam uvijek znala što je na stvari - ali najbolje je to što sam u svojoj glavi uvijek znala kako stvari stoje  Kako smo danas? - Page 36 684758713  vjernost prije svega, a zatim ne povrijediti treću stranu .. da, to je jako važno radi samosvijesti i osjećaja svoje vrijednosti... trenutačna strast je trenutačna strast .. u svakom tko drži do sebe uvijek ostavlja gorčinu...

Ma ne razmišljam na takav način. Nisam opterećena time tko bi se valjao, a tko ne bi. Tek me neke glupe reakcije podsjete da nismo na istoj valnoj duljini.

ma razmišljala ili ne razmišljala na takav način moje je iskustvo takvo što ne mora značiti da je i tvoje... kad bih osjetila da je prva vrsta muškaraca u pitanju ja bih se povukla.. sa drugom vrstom u pravilu imam izvrsne i plodonosne odnose u svakom pogledu...
zbunila si me - misliš na glupe reakcije kod muških sugovornika ili ovo moje što si boldala smatraš glupom reakcijom  Kako smo danas? - Page 36 1869404863

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 14.12.15 15:58

Vel'ka Maca je napisao/la:daklem, 2011 mi se brat ženio... bilo je to vjenčanje od 80ak ljudi, ali više kao jedna opuštena zabavica nego protokolarno vjenčanje... imali su DJa - pero despero koji je puštao repertoar iz palacha u najboljim godinama I svirali su im mandrili jedno desetak pjesmica jer su im prijatelji.
i tako je ta 2011a bila razdoblje mojih ne tako svijetlih dana, na tom sam se vjenčanju baš dobro provela i naskakala sam se na tu odličnu mjuzu... nisam ni primjetila kad mi se pripicoknuo marov frend koji je cijelu večer plesao sa mnom. to mi je marov njdraži frend. zgodan je ali ono što je najljepše kod njega, ima nevjerojatno smirućuju energiju... on, ko zen majstor... tip je totalni cooler. i tako smo mi plesali cijelu večer, kreveljili se jedno drugome i baš je neka dobra vibra bila... no, u ponoć i pol sam trebala odfurati baku doma i nisam se više htjela vraćati u kostrenu na pir... na rastanku mi je taj moj plesač, marov frend, cooler i zen majstor, dao svoju vizitku kao da mu se javim...
ja kao glupo žensko nism znala šta bi s tom vizitkom, odnosno bil mu se javljala, odnosno što je on htio s tim potezom meni reć. uvijek sam jako glupa i sramežljiva kad ne treba.
ali, on je kao muško, ko muško, tu večer kad sam ja otišla doma, pozvao drugu djevojčicu da pleše s njim... ostalo je povijest, danas mu je ona žena i rodila mu je prekrasnu djevojčicu koja danas ima godinu i pol.

e sad, bili oni jučer kao familija svi na tom partyju od brata... nakon nekog vremena, žena otišla doma s dijetom, a on ostao. da se razumijemo - žena mu je prejebeno super osoba i njih dvoje su mi tako genijalan par. ali.
on je opet cijelu noć proveo sa mnom i napričali se mi o svemu i svačemu... ali to je ona spika kad s nekim klikneš, kad struji užasno pozitivna, spontana i opuštajuća energija... kad s nekim pričaš kao da ga cijeli život znaš i jako ste si dobri.
u jednom trenutku je on mene pitao da mu dam broj mobitela. izdiktirala ja mob i sad on mene zove da mi ostavi svoj broj, a ja sam bila toliko cuga da držim mobitel u rukama koji zvoni, vidim nepoznat broj i ko kreten se čudim tko bi to mogao biti... i pitm ga - šta si to ti?!?!?!? uglavnom, ja sam prilično naiva... i pita on mene u jednom trenutku tih naših ispovjedi - zašto se nisi javila onda? ja odgovaram najprirodnije i najopuštenije - bila sam u kurcu u to vrijeme... i dalje nastavljamo ćakulati.

e sad mene zanima - šta će njemu moj broj mobitela, šta se on raspitivao šta ga nisam zvala (kad se on lijepo pobrinuo da mu ostatak večeri ne prođe suva kurca) i šta on koji kuracu uopće ono, ne?

da se razumijemo - ne pada mi na pamet petljat išta ikada više sa oženjenima i roditeljima sitne dječice, a pogotovo kad je dvoje tako super ljudi u kombinaciji... pitala sam brata šta mu to treba značiti - pa mi je on rekao, ma dejo za tebe uvijek kaže kako se lijepo s tobom napriča... želi čovjek razgovarati... da li je brat u pravu - jesam li ja zbrijala?
il smo svi bili previse pijani pa su nam svakave pizdarije padale na pamet...
ovako bi jedna konzerva gledala na cijelu situaciju - zabrijala si  Kako smo danas? - Page 36 11484130 

da si i ti njemu 2011 bila prejebeno zanimljiva, našao bi način da se on tebi javi, bez obzira što se ti nisi javila njemu... oboje ste bili slobodni, svidjeli ste se jedno drugom, mogao je od brata tražiti broj tvog mobitela i ne čekati da se ti njemu javiš, ali umjesto toga uhvatio je prvu slobodnu plesačicu, munjevito se oženio i napravio joj dijete... ok, možda je redoslijed bio drugačiji, ostala je trudna odmah na početku veze (dijete je staro 3 godine), pa su to riješili ženidbom... ali to ne mijenja stvar da ti je momentalno našao zamjenu te "kobne" večeri....
sad, nakon 4 godine, ponovni susret i pitanje zašto nisi nazvala? ideššš...a je ti ostavio vremena za poziv Kako smo danas? - Page 36 11484130 ...još istu noć je zabrijao s drugom...  Kako smo danas? - Page 36 1425538829

bez obzira na sve ja bih ga nazvala i direktno pitala što želi od mene, iz razloga što je dobro takve situacije raščistiti prije no što dobiju ono nešto mistično i romantično, a zapravo su ofucane i predvidljive... prijateljstvo? hm... ne znam baš da je zdravo pretjerano druženje s oženjenom osobom na koju reagiraš tako kako reagiraš... dakle, prijateljstvo_prijateljstvo otpada... ljubavnicu? nek se napuši, najmanje što bilo kome treba je da se uvaljuje u trokut, pogotovo ako vidi da je "treći kut" skroz u redu.... 

napravi kako ti srce i razum govore, ali pri tom ne zatvaraj oči pred par detalja (koje si i sama uočila) koji govore o stabilnosti njegovog karaktera i omjeru međusobne privlačnosti... bolje i blagi neugodnjak odmah na početku od žestoke povrijeđenosti na kraju balade... nebitno čije Kako smo danas? - Page 36 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 14.12.15 16:17

možda bi bio samo frend,ali slutim da nije samo to u pitanju.... Kako smo danas? - Page 36 1523192931
sve u svemu ako se i javi i čujete se ne treba ti to......
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 14.12.15 16:19

još kašljem.....traje već tjedan dana.....
u subotu bile na piru ja i mališka....isplesale se,naklopale......umorile.....
danas rutina i posao.....ali brzo je proletio dan jer je bilo posla....
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 14.12.15 16:37

Ma u pravu ste jedna i druga, ne treba mi to ni u kom slucaju. Dapace, nisam ga se ni sjetila da ce biti kod brata, jedino sto me lagano popeckalo je to sto sam osjetila kemiju... koju nisam godinama niti primirisala.
ok, spremamo u ladicu... mozda jednom ponovno za puno, puno godina dodje vrijeme za nas. To je covjek s kojim bi zelio biti star Kako smo danas? - Page 36 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 14.12.15 20:52

metilda je napisao/la:ma razmišljala ili ne razmišljala na takav način moje je iskustvo takvo što ne mora značiti da je i tvoje... kad bih osjetila da je prva vrsta muškaraca u pitanju ja bih se povukla.. sa drugom vrstom u pravilu imam izvrsne i plodonosne odnose u svakom pogledu...
zbunila si me - misliš na glupe reakcije kod muških sugovornika ili ovo moje što si boldala smatraš glupom reakcijom  Kako smo danas? - Page 36 1869404863

Prvo jedna principijelna primjedba. Shvaćam da je takav kontekst razgovora s obzirom na Matzino pitanje, ali malo mi je glupo na takav način svrstavati ljude. To je kao da te upitam koje biljke poznaješ, a ti mi odgovoriš - jestive i nejestive. Jednako tako možemo onda fino zaključiti i da postoje dvije vrste žena, one koje ne daju i one koje daju.

Mislila sam na glupe reakcije općenito. Ne samo muških sugovornika. Jedno posebno glupavo iskustvo imala sam i s muškarcem i sa ženom. U prvom slučaju, muškarac se obrušio na mene da zašto svo vrijeme razgovaramo, ako nemam namjeru imati nešto s njime. Mislim, wtf?! Žena je pak čeznutljivo govorila da bi voljela imati takvog muškog poznanika. Kad sam je upitala a o čemu bi s njime to mogla razgovarati, a ne može sa mnom, značajno me je pogledala u stilu "pa znaaaš".. Aha, tek tada shvatih. Da ne bude pretjerano očito što joj je na pameti, malo bi "porazgovarala" o finim temicama za uvod. Jer bože sačuvaj da tko pomisli kako joj se zapravo samo "hoće"..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 15.12.15 7:35

Vel'ka Maca je napisao/la:Ma u pravu ste jedna i druga, ne treba mi to ni u kom slucaju. Dapace, nisam ga se ni sjetila da ce biti kod brata, jedino sto me lagano popeckalo je to sto sam osjetila kemiju... koju nisam godinama niti primirisala.
ok, spremamo u ladicu... mozda jednom ponovno za puno, puno godina dodje vrijeme za nas. To je covjek s kojim bi zelio biti star Kako smo danas? - Page 36 684758713
jebena kemija.... nema je godinama i onda se pojavi prema krivoj osobi  Kako smo danas? - Page 36 684758713
doživjet ćeš to još koji put...dobro došla u srednje godine kad ćeš se često sjetiti onog da su muškarci kao zahodi, ili su zauzeti ili posrani  Kako smo danas? - Page 36 1523192931
i neka mi oprosti muški dio kultnix-a, svaka sličnost s prisutnima je slučajna  Kako smo danas? - Page 36 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 15.12.15 9:01

btw je napisao/la:
jebena kemija.... nema je godinama i onda se pojavi prema krivoj osobi  Kako smo danas? - Page 36 684758713
doživjet ćeš to još koji put...dobro došla u srednje godine kad ćeš se često sjetiti onog da su muškarci kao zahodi, ili su zauzeti ili posrani  Kako smo danas? - Page 36 1523192931
i neka mi oprosti muški dio kultnix-a, svaka sličnost s prisutnima je slučajna  Kako smo danas? - Page 36 684758713

kad prestanes muskarce smatrati samo seksualnim objektima i zagledati im u slabine, mozda ti sine i jos kakva opcija. Popišani naprimjer...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 15.12.15 9:06

Vel'ka Maca je napisao/la:Ma u pravu ste jedna i druga, ne treba mi to ni u kom slucaju. Dapace, nisam ga se ni sjetila da ce biti kod brata, jedino sto me lagano popeckalo je to sto sam osjetila kemiju... koju nisam godinama niti primirisala.
ok, spremamo u ladicu... mozda jednom ponovno za puno, puno godina dodje vrijeme za nas. To je covjek s kojim bi zelio biti star Kako smo danas? - Page 36 684758713

Svilena ne budi povodljiva i ponaivna, zene su ljubomorne pa ti pametuju a da se njima desi nesto slicno, odma bi pocele pisati svoju verziju 50 niansi sive, osjecale bi leptirice i obilato se vlazile. Zbog tog zahvaljujem bogu sto sam musko i prikracen tih sensacija.
Slusaj Pizdu koji je pametan, iskustven i pristao muskarac. Uostalom,nisam slucajno moderator. Kad te lik opet nazove, odazovi se i pristani na prijateljski dejt a poslije, sto bude...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 15.12.15 12:08

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Ma u pravu ste jedna i druga, ne treba mi to ni u kom slucaju. Dapace, nisam ga se ni sjetila da ce biti kod brata, jedino sto me lagano popeckalo je to sto sam osjetila kemiju... koju nisam godinama niti primirisala.
ok, spremamo u ladicu... mozda jednom ponovno za puno, puno godina dodje vrijeme za nas. To je covjek s kojim bi zelio biti star Kako smo danas? - Page 36 684758713

Svilena ne budi povodljiva i ponaivna, zene su ljubomorne pa ti pametuju a da se njima desi nesto slicno, odma bi pocele pisati svoju verziju 50 niansi sive, osjecale bi leptirice i obilato se vlazile. Zbog tog zahvaljujem bogu sto sam musko i prikracen tih sensacija.
Slusaj Pizdu koji je pametan, iskustven i pristao muskarac. Uostalom,nisam slucajno moderator. Kad te lik opet nazove, odazovi se i pristani na prijateljski dejt a poslije, sto bude...

Kako smo danas? - Page 36 3111943984 pimpi limpi, ma ne bi ja s njim mogla bit frendičica... previše mi vibrira... bolje da smo mi daleko jedno od drugoga.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 15.12.15 13:08

Vel'ka Maca je napisao/la:

Kako smo danas? - Page 36 3111943984  pimpi limpi, ma ne bi ja s njim mogla bit frendičica... previše mi vibrira... bolje da smo mi daleko jedno od drugoga.

tim bolje, barem ti nece trebat vibrator a i usparat ces na bateriama poprave...Kako smo danas? - Page 36 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 36 / 40. Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.