kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vjerovali ili ne

Stranica 1 / 12. 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Vjerovali ili ne Empty Vjerovali ili ne

Postaj  Gost 21.10.15 8:55

možete li vi vjerovati da ja znam par muškaraca koji smatraju žene u visokim petama seljankama... općenito su im štikle I visoke pete - no,no... najgovorljiviji zastupnik ovog čuda nevjerojatnog je ivor - mirtin nevjenčari suprug... prije je hodao sa onom masteršeficom srki... a ivor je komad I ona je mirtu koja je uvijek bila najbolja riba u društvu odučio od visokih peta I sad je mirta na vjenčanje na rab prošlu subotu išla u balerinkama... VJEROVALI ili NE!!!! Vjerovali ili ne 3608602733 Vjerovali ili ne 3608602733 Vjerovali ili ne 3608602733

druga, prosto nevenrovatna situacija - našle se mi babe za moj ročkas još u lito.... I priča irena (genijalna kreativka, 48, majka dvoje dece, razvedena, duhovita za popizdit)... kako je po svom dobrom, starom običaju zaspala kraj upaljenog TVa I u neko gluho doba noći progleda na jedno oko, omamljena od sna, I ugleda na telki reportažu sa nekog bilderskog natjecanja negjde u istri... možda poreču - fak mi if I rember.. ili rovinj... ma možete proguglat pa ćete doć do točnije infomracije... I kaže da je ostala u čudu... nije znala bil se smijala il plakal il ipak jako smijala... da je to bilo ko da gleda neki frik šou... još onako premazati I ukočiti... strašno... I onda smo nas četiri krepavae još po ure na temu bildera, bildanja I općenito tih mentalnih sklopova... VEROVALI ili NE!!! Vjerovali ili ne 501000107 Vjerovali ili ne 501000107 Vjerovali ili ne 501000107

vjerujte, zaista na svijetu postoje ljudi koji ne misle kao I vi ili većina... verujte, ima ih Vjerovali ili ne 280662968

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vjerovali ili ne Empty Re: Vjerovali ili ne

Postaj  Gost 21.10.15 9:01

haj, nemoj sat da bojkotujete... tema je ozbiljna, komorna I zahtjeva seriozan pristup, bar ko izbjeglice/migranti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vjerovali ili ne Empty Re: Vjerovali ili ne

Postaj  pizda 21.10.15 9:32

Ivor ocito nije bas visok cim je zenu "oducio" od visokih peta. Mozda je sve skupa stvar ukusa, poznato je da zena u svecanijoj toaleti bolje pase uz balerinke. Pretpostavljam da ce Mirta uskoro nositi tenisice na vjencanjima a sve ne bi li udovoljila visokim Ivorovim kriterijima, citaj - kompleksima. Sta nije lakse Ivoru presaditi dulje noge?
Obozavam "Ivore", idealni za domace serijale tipa "Krv nije voda"....
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Vjerovali ili ne Empty Re: Vjerovali ili ne

Postaj  Gost 21.10.15 9:36

pizda je napisao/la:Ivor ocito nije bas visok cim je zenu "oducio" od visokih peta. Mozda je sve skupa stvar ukusa, poznato je da zena u svecanijoj toaleti bolje pase uz balerinke. Pretpostavljam da ce Mirta uskoro nositi tenisice na vjencanjima a sve ne bi li udovoljila visokim Ivorovim kriterijima, citaj - kompleksima. Sta nije lakse Ivoru presaditi dulje noge?
Obozavam "Ivore", idealni za domace serijale tipa "Krv nije voda"....

evo I prvog kandidata Vjerovali ili ne 1722873399 Vjerovali ili ne 1722873399 Vjerovali ili ne 1722873399
ivor je nekih 1,85, mirta je 1,70, tako da visine štimaju. jako su lep par.
ivor jednostavno ne gotivi žene u visokim petama. verovali ili ne.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vjerovali ili ne Empty Re: Vjerovali ili ne

Postaj  pizda 21.10.15 9:40

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:Ivor ocito nije bas visok cim je zenu "oducio" od visokih peta. Mozda je sve skupa stvar ukusa, poznato je da zena u svecanijoj toaleti bolje pase uz balerinke. Pretpostavljam da ce Mirta uskoro nositi tenisice na vjencanjima a sve ne bi li udovoljila visokim Ivorovim kriterijima, citaj - kompleksima. Sta nije lakse Ivoru presaditi dulje noge?
Obozavam "Ivore", idealni za domace serijale tipa "Krv nije voda"....

evo I prvog kandidata Vjerovali ili ne 1722873399 Vjerovali ili ne 1722873399 Vjerovali ili ne 1722873399
ivor je nekih 1,85, mirta je 1,70, tako da visine štimaju. jako su lep par.
ivor jednostavno ne gotivi žene u visokim petama. verovali ili ne.

pa kog boli kurac sto on voli/ne voli. Mirta vjerojatno vise gotivi muskarce sa vecim kurcevima pa je svejedno sa njim. Iako, ne kuzim zene koje dijele zivot sa takvim debilima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Vjerovali ili ne Empty Re: Vjerovali ili ne

Postaj  Gost 21.10.15 9:41

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:Ivor ocito nije bas visok cim je zenu "oducio" od visokih peta. Mozda je sve skupa stvar ukusa, poznato je da zena u svecanijoj toaleti bolje pase uz balerinke. Pretpostavljam da ce Mirta uskoro nositi tenisice na vjencanjima a sve ne bi li udovoljila visokim Ivorovim kriterijima, citaj - kompleksima. Sta nije lakse Ivoru presaditi dulje noge?
Obozavam "Ivore", idealni za domace serijale tipa "Krv nije voda"....

evo I prvog kandidata Vjerovali ili ne 1722873399 Vjerovali ili ne 1722873399 Vjerovali ili ne 1722873399
ivor je nekih 1,85, mirta je 1,70, tako da visine štimaju. jako su lep par.
ivor jednostavno ne gotivi žene u visokim petama. verovali ili ne.

pa kog boli kurac sto on voli/ne voli. Mirta vjerojatno vise gotivi muskarce sa vecim kurcevima pa je svejedno sa njim. Iako, ne kuzim zene koje dijele zivot sa takvim debilima...

dakle ni ti nemožeš tako lako da se pomiriš sa činjenicom da postoje I ivory koji ne dijele tvoje mišljenje, ali VERUJ mi ima ih Vjerovali ili ne 1521376178

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vjerovali ili ne Empty Re: Vjerovali ili ne

Postaj  Gost 21.10.15 9:44

I to što I takvi ivory postoje znači da je I to istina, iako ne većinska, mediokritetska I prosječna.
nevjerni tome ne mogu da veruje da postoje istine koje se razlikuju od njihovih.
to je poanta ove teme.
malo nas je, al smo govna Vjerovali ili ne 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vjerovali ili ne Empty Re: Vjerovali ili ne

Postaj  pizda 21.10.15 9:47

Vel'ka Maca je napisao/la:

dakle ni ti nemožeš tako lako da se pomiriš sa činjenicom da postoje I ivory koji ne dijele tvoje mišljenje, ali VERUJ mi ima ih Vjerovali ili ne 1521376178

nemam se sto mirit, jebe se meni za razne Ivore i njihove kriterije. Da sam zena na takvog se ne bi popišao, kamo li sto vise. Zanima me samo da li joj je to rekao cim su se upoznali? Je kurac, sve mu je bilo dobro ne bi li konacno nesto pojebo. Kad se malo zasitijo poceo je izvoljevati nekim socijalnim sprehama o degradacijama. Smece od covjeka, zadnje govno a ona glupa tuka. U biti su se nasli...Vjerovali ili ne 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Vjerovali ili ne Empty Re: Vjerovali ili ne

Postaj  Gost 21.10.15 9:50

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

dakle ni ti nemožeš tako lako da se pomiriš sa činjenicom da postoje I ivory koji ne dijele tvoje mišljenje, ali VERUJ mi ima ih Vjerovali ili ne 1521376178

nemam se sto mirit, jebe se meni za razne Ivore i njihove kriterije. Da sam zena na takvog se ne bi popišao, kamo li sto vise. Zanima me samo da li joj je to rekao cim su se upoznali? Je kurac, sve mu je bilo dobro ne bi li konacno nesto pojebo. Kad se malo zasitijo poceo je izvoljevati nekim socijalnim sprehama o degradacijama. Smece od covjeka, zadnje govno a ona glupa tuka. U biti su se nasli...Vjerovali ili ne 684758713

eto, to je tvoje mišljenje na koje imaš pravo I koje postoji I iza kojeg stojiš, ali to ne negira postojanje I Istinu postojanja Ivora I njegove Istine - a to je I poanta ove teme, opet ću ja za one koji sporije čitaju Vjerovali ili ne 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vjerovali ili ne Empty Re: Vjerovali ili ne

Postaj  pizda 21.10.15 9:56

Vel'ka Maca je napisao/la:

eto, to je tvoje mišljenje na koje imaš pravo I koje postoji I iza kojeg stojiš, ali to ne negira postojanje I Istinu postojanja Ivora I njegove Istine - a to je I poanta ove teme, opet ću ja za one koji sporije čitaju Vjerovali ili ne 3111943984

nisam ni pokusao osporiti postojanje Ivora i raznih Mirta, dapace, prepun ih je svijet. Vidis, on je njoj osporijo pravo na njenu istinu i nametnuo svoju. Ja kazem sto mislim ali nista ne namecem, to je poanta moih odgovora...Vjerovali ili ne 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Vjerovali ili ne Empty Re: Vjerovali ili ne

Postaj  Gost 21.10.15 10:06

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

eto, to je tvoje mišljenje na koje imaš pravo I koje postoji I iza kojeg stojiš, ali to ne negira postojanje I Istinu postojanja Ivora I njegove Istine - a to je I poanta ove teme, opet ću ja za one koji sporije čitaju Vjerovali ili ne 3111943984

nisam ni pokusao osporiti postojanje Ivora i raznih Mirta, dapace, prepun ih je svijet. Vidis, on je njoj osporijo pravo na njenu istinu i nametnuo svoju. Ja kazem sto mislim ali nista ne namecem, to je poanta moih odgovora...Vjerovali ili ne 684758713

drago mi je da smo se složili.
tako niti plovak ili kata ili pero I pavle, ne mogu negirati moju istinu, odnosno zauzimati pravo na zastupanje istine.
kad postoji I ivor I pizda koji imaju dvije različite istine Vjerovali ili ne 3114667799
sve je vrlo transparentno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vjerovali ili ne Empty Re: Vjerovali ili ne

Postaj  pizda 21.10.15 10:11

Vel'ka Maca je napisao/la:

drago mi je da smo se složili.
tako niti plovak ili kata ili pero I pavle, ne mogu negirati moju istinu, odnosno zauzimati pravo na zastupanje istine.
kad postoji I ivor I pizda koji imaju dvije različite istine Vjerovali ili ne 3114667799
sve je vrlo transparentno.

kriva postavka, afiniteti nisu istine cak ni na osobnom niveauxu. Cinjenica je da zeni daleko bolje stoje pete nego li ravna obuca isto ko sto muskarcima bolje stoje hlace od suknje. Ispiranja mozga i zadiranja u necije "osobne prostore" te vrste smatram agresijom. Trebao je shupak prilikom izbiranja zenke obracati paznju na obucu koju nosi i sve bi bilo ok...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Vjerovali ili ne Empty Re: Vjerovali ili ne

Postaj  Gost 21.10.15 10:13

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

drago mi je da smo se složili.
tako niti plovak ili kata ili pero I pavle, ne mogu negirati moju istinu, odnosno zauzimati pravo na zastupanje istine.
kad postoji I ivor I pizda koji imaju dvije različite istine Vjerovali ili ne 3114667799
sve je vrlo transparentno.

kriva postavka, afiniteti nisu istine cak ni na osobnom niveauxu. Cinjenica je da zeni daleko bolje stoje pete nego li ravna obuca isto ko sto muskarcima bolje stoje hlace od suknje. Ispiranja mozga i zadiranja u necije "osobne prostore" te vrste smatram agresijom. Trebao je shupak prilikom izbiranja zenke obracati paznju na obucu koju nosi i sve bi bilo ok...

plovak je upotrijebio termin istine, ja sam samo malo isarikirala situaciju.
uglavnom sve si shvatio Vjerovali ili ne 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vjerovali ili ne Empty Re: Vjerovali ili ne

Postaj  pizda 21.10.15 10:15

Vel'ka Maca je napisao/la:

plovak je upotrijebio termin istine, ja sam samo malo isarikirala situaciju.
uglavnom sve si shvatio Vjerovali ili ne 3015220106

rijetko citam Plovka jer mi treba simultani prevodijoc njegovih complexnih misli na jotra punj kanalu. Vjerojatno ti se ulizivao ne bi li te navabijo na jedrilicu... Vjerovali ili ne 11484130
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Vjerovali ili ne Empty Re: Vjerovali ili ne

Postaj  Gost 21.10.15 10:23

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

plovak je upotrijebio termin istine, ja sam samo malo isarikirala situaciju.
uglavnom sve si shvatio Vjerovali ili ne 3015220106

rijetko citam Plovka jer mi treba simultani prevodijoc njegovih complexnih misli na jotra punj kanalu. Vjerojatno ti se ulizivao ne bi li te navabijo na jedrilicu... Vjerovali ili ne 11484130

dok ja vodim važne rasprave I osvijetljavam istinu - moje kolegice se sele, premjeravaju kancelarije, iskopčavaju kablove Vjerovali ili ne 3114667799

moram gibat... orevua Vjerovali ili ne 309394051


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vjerovali ili ne Empty Re: Vjerovali ili ne

Postaj  pizda 21.10.15 10:27

Vel'ka Maca je napisao/la:

dok ja vodim važne rasprave I osvijetljavam istinu - moje kolegice se sele, premjeravaju kancelarije, iskopčavaju kablove Vjerovali ili ne 3114667799

moram gibat... orevua  Vjerovali ili ne 309394051


sta se selite u druge prostorie? Vjerojatno manje, novi gazda stedi... Vjerovali ili ne 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Vjerovali ili ne Empty Re: Vjerovali ili ne

Postaj  Gost 21.10.15 10:37

Zasto je ova tema za mene? Vjerovali ili ne 30caqzl
Isuse Boze, pa kako li ti mene dozivljavas? Strava... Vjerovali ili ne 2iaap79
Ali dobro, necu ti nista objasnjavati, zasto da ti kvarim dozivljaj?? Vjerovali ili ne 30caqzl



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vjerovali ili ne Empty Re: Vjerovali ili ne

Postaj  Gost 21.10.15 10:44

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

eto, to je tvoje mišljenje na koje imaš pravo I koje postoji I iza kojeg stojiš, ali to ne negira postojanje I Istinu postojanja Ivora I njegove Istine - a to je I poanta ove teme, opet ću ja za one koji sporije čitaju Vjerovali ili ne 3111943984

nisam ni pokusao osporiti postojanje Ivora i raznih Mirta, dapace, prepun ih je svijet. Vidis, on je njoj osporijo pravo na njenu istinu i nametnuo svoju. Ja kazem sto mislim ali nista ne namecem, to je poanta moih odgovora...Vjerovali ili ne 684758713

drago mi je da smo se složili.
tako niti plovak ili kata ili pero I pavle, ne mogu negirati moju istinu, odnosno zauzimati pravo na zastupanje istine.
kad postoji I ivor I pizda koji imaju dvije različite istine Vjerovali ili ne 3114667799
sve je vrlo transparentno.

Ovo je dakle tema o istini, jako ozbiljna pa ću joj tako i pristupiti. Vjerovali ili ne 1869404863
Istina je da sam jutros u smjesu za japrak zaboravila staviti kapulu. To je nepobitna istina o kojoj ni pero ni mirta ne mogu dvojiti.
Njihova osobna istina, ona o kojoj se može ali ne mora diskutirati je ta je li japrak ukusniji s kapulom ili bez kapule. E sad, problem nastaje što učiniti kad pero i mirta izreknu svoju istinu o ukusu japraka. Treba li dalje diskutirati ili utonuti u šutnju?  Vjerovali ili ne 27287599 Ubija li logika da je bolje izbjegavati svađu svaki razgovor?  Vjerovali ili ne 1656216332

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vjerovali ili ne Empty Re: Vjerovali ili ne

Postaj  Gost 21.10.15 10:46

Sta je sad "jarpak"?? Vjerovali ili ne 30caqzl Pa ja cu se ubiti od ovih vasih reci! Vjerovali ili ne 2iaap79

Sta si kuvala, Matilda, priznaj brzo! Vjerovali ili ne 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vjerovali ili ne Empty Re: Vjerovali ili ne

Postaj  pizda 21.10.15 10:48

cat_claw je napisao/la:Sta je sad "jarpak"?? Vjerovali ili ne 30caqzl Pa ja cu se ubiti od ovih vasih reci! Vjerovali ili ne 2iaap79

Sta si kuvala, Matilda, priznaj brzo! Vjerovali ili ne 30caqzl

vjerojatno neko njihovo lokalno jelo. Brodet od jegulja, tako nesto...Vjerovali ili ne 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Vjerovali ili ne Empty Re: Vjerovali ili ne

Postaj  Gost 21.10.15 10:51

cat_claw je napisao/la:Sta je sad "jarpak"?? Vjerovali ili ne 30caqzl Pa ja cu se ubiti od ovih vasih reci! Vjerovali ili ne 2iaap79

Sta si kuvala, Matilda, priznaj brzo! Vjerovali ili ne 30caqzl

Smjesa za sarmu umotana u raštiku. Valjda znaš što je raštika.  Vjerovali ili ne 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vjerovali ili ne Empty Re: Vjerovali ili ne

Postaj  Gost 21.10.15 10:52

pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Sta je sad "jarpak"?? Vjerovali ili ne 30caqzl Pa ja cu se ubiti od ovih vasih reci! Vjerovali ili ne 2iaap79

Sta si kuvala, Matilda, priznaj brzo! Vjerovali ili ne 30caqzl

vjerojatno neko njihovo lokalno jelo. Brodet od jegulja, tako nesto...Vjerovali ili ne 684758713

Pa je lokalno jelo, prije hercegovačko nego naše, ali ja sam ijonako napola hercegovka.  Vjerovali ili ne 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vjerovali ili ne Empty Re: Vjerovali ili ne

Postaj  pizda 21.10.15 10:53

metilda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Sta je sad "jarpak"?? Vjerovali ili ne 30caqzl Pa ja cu se ubiti od ovih vasih reci! Vjerovali ili ne 2iaap79

Sta si kuvala, Matilda, priznaj brzo! Vjerovali ili ne 30caqzl

Smjesa za sarmu umotana u raštiku. Valjda znaš što je raštika.  Vjerovali ili ne 3111943984

rastika je vjerojatno neko vase lokalno jelo, brodet od jegulja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Vjerovali ili ne Empty Re: Vjerovali ili ne

Postaj  Gost 21.10.15 10:56

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

dok ja vodim važne rasprave I osvijetljavam istinu - moje kolegice se sele, premjeravaju kancelarije, iskopčavaju kablove Vjerovali ili ne 3114667799

moram gibat... orevua  Vjerovali ili ne 309394051


sta se selite u druge prostorie? Vjerojatno manje, novi gazda stedi... Vjerovali ili ne 1523192931

ma selimo u druge kancelarije unutar iste zgrade... jednake veličin I cijene samo radimo ustupak drugoj firmi koja će preuzevši naše dvije dobiti pet spojenih kancelarija... baš mi se ne seli.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vjerovali ili ne Empty Re: Vjerovali ili ne

Postaj  Gost 21.10.15 10:56

metilda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

eto, to je tvoje mišljenje na koje imaš pravo I koje postoji I iza kojeg stojiš, ali to ne negira postojanje I Istinu postojanja Ivora I njegove Istine - a to je I poanta ove teme, opet ću ja za one koji sporije čitaju Vjerovali ili ne 3111943984

nisam ni pokusao osporiti postojanje Ivora i raznih Mirta, dapace, prepun ih je svijet. Vidis, on je njoj osporijo pravo na njenu istinu i nametnuo svoju. Ja kazem sto mislim ali nista ne namecem, to je poanta moih odgovora...Vjerovali ili ne 684758713

drago mi je da smo se složili.
tako niti plovak ili kata ili pero I pavle, ne mogu negirati moju istinu, odnosno zauzimati pravo na zastupanje istine.
kad postoji I ivor I pizda koji imaju dvije različite istine Vjerovali ili ne 3114667799
sve je vrlo transparentno.

Ovo je dakle tema o istini, jako ozbiljna pa ću joj tako i pristupiti. Vjerovali ili ne 1869404863
Istina je da sam jutros u smjesu za japrak zaboravila staviti kapulu. To je nepobitna istina o kojoj ni pero ni mirta ne mogu dvojiti.
Njihova osobna istina, ona o kojoj se može ali ne mora diskutirati je ta je li japrak ukusniji s kapulom ili bez kapule. E sad, problem nastaje što učiniti kad pero i mirta izreknu svoju istinu o ukusu japraka. Treba li dalje diskutirati ili utonuti u šutnju?  Vjerovali ili ne 27287599 Ubija li logika da je bolje izbjegavati svađu svaki razgovor?  Vjerovali ili ne 1656216332

istina je roba varljiva Vjerovali ili ne 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vjerovali ili ne Empty Re: Vjerovali ili ne

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 12. 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.