kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ko vam najvise nedostaje?

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ko vam najvise nedostaje?

Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Left108%Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Right10 8% 
[ 3 ]
Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Left1010%Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Right10 10% 
[ 4 ]
Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Left1013%Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Right10 13% 
[ 5 ]
Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Left108%Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Right10 8% 
[ 3 ]
Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Left1010%Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Right10 10% 
[ 4 ]
Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Left108%Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Right10 8% 
[ 3 ]
Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Left1010%Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Right10 10% 
[ 4 ]
Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Left1013%Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Right10 13% 
[ 5 ]
Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Left1015%Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Right10 15% 
[ 6 ]
Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Left108%Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Right10 8% 
[ 3 ]
 
Ukupno glasova : 40
 
 

Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Empty Re: Ko vam najvise nedostaje?

Postaj  Gost 04.11.15 15:10

bila bi totalno ne, da ne navedem da mi jako, jako, jako fali dromsićka Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3114925407

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Empty Re: Ko vam najvise nedostaje?

Postaj  Gost 04.11.15 15:20

Vel'ka Maca je napisao/la:
ligeja je napisao/la:A nitko ptice ne komentira..

slatki su ftičeki... moja stara matera navečer zna uzet mobić, ukrcat se na jutjub I onda satima gledat te I tekve klipiće sa živin'cama Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 684758713

Ima ih za umrijet'. : D Ove su mi energicne papige potpuno otkrice. Sjajan osjecaj za ritam. Od metala i funka do Elvisa i Jacksona. : )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Empty Re: Ko vam najvise nedostaje?

Postaj  Lena 04.11.15 16:11

dromsička......ostali su manje više tu negdje.....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Empty Re: Ko vam najvise nedostaje?

Postaj  kofein 04.11.15 22:29

Od žena Bafi, od muškije Baldrik
kofein
kofein

Broj postova : 124
Join date : 17.04.2014
Lokacija : osijek

[Vrh] Go down

Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Empty Re: Ko vam najvise nedostaje?

Postaj  pizda 05.11.15 11:11

ligeja je napisao/la:A nitko ptice ne komentira..

jutros me jedna skoro posrala, svraka. To mi je hvala jer jede sa Bobijem i mackom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Empty Re: Ko vam najvise nedostaje?

Postaj  Gost 05.11.15 11:29

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:A nitko ptice ne komentira..

jutros me jedna skoro posrala, svraka. To mi je hvala jer jede sa Bobijem i mackom...

Je li i drek crno-bijeli?

Veli mi prijateljica da ju je nedavno sincic upitao koje je boje rodjendan. : D Super pitanje.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Empty Re: Ko vam najvise nedostaje?

Postaj  pizda 05.11.15 11:36

ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:A nitko ptice ne komentira..

jutros me jedna skoro posrala, svraka. To mi je hvala jer jede sa Bobijem i mackom...

Je li i drek crno-bijeli?

Veli mi prijateljica da ju je nedavno sincic upitao koje je boje rodjendan. : D Super pitanje.

ovaj je bio ful bijeli, ko vapno...Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 684758713. Tim mi je draze sto nisam pogodjen jer bi se jako isticalo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Empty Re: Ko vam najvise nedostaje?

Postaj  Gost 05.11.15 12:23

pizda je napisao/la:
Moze se glasati za vise njih...

Glasanje je izvrseno. Jawoll!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Empty Re: Ko vam najvise nedostaje?

Postaj  Gost 05.11.15 12:26

pizda je napisao/la:
meka joj je dusa, naoko plaha i znatizeljna ali dobra. Kakve ima cice, guzicu i ostalo to ne znam. Glista mora poradit na poganom karakteru koim se zamjerila Cat, Sari i Dromsi...


Ne znam zasto, ali ti Lasticu stalno zaboravljas! Pomislis li bar, kad pises takve stvari, sta ce ti Glista na sve to reci?! Hajde jednom sto si je zaboravio, ali drugi put...e to je vec bezobrazlu! 
Neka Glista kaze sta o tome misli. Evo, ja se necu vise mesati... Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 2985672221


Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 F24sqg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Empty Re: Ko vam najvise nedostaje?

Postaj  Gost 05.11.15 12:27

Vel'ka Maca je napisao/la:

aaaa, evo I pizdine ligeje Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 270804909

I meni se cini da je Li nekako bas prava za naseg Pipija. Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Empty Re: Ko vam najvise nedostaje?

Postaj  pizda 05.11.15 12:46

cat_claw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

aaaa, evo I pizdine ligeje Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 270804909

I meni se cini da je Li nekako bas prava za naseg Pipija. Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 30caqzl

ma kakvi, ja sam mator za nju a i da nisam, ne bi imao zivaca... Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Empty Re: Ko vam najvise nedostaje?

Postaj  Gost 06.11.15 7:07

umjesto onih koje možemo naći na nekom drugom forumu bilo bi bolje da si stavio one koji ne pišu više nigdje... ako ti nedostaje esko idi tamo i piši, znaš gdje je  Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3601362807

definitivno na prvom mjestu je bila i ostala jagoda, urbanuša moja dišpetna... 
slijedi dromsićka, pa baza, rollo, baldrick, lali, ljilja itd...uh ima ih... Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 2329918616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Empty Re: Ko vam najvise nedostaje?

Postaj  Gost 06.11.15 7:28

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

kaka joj je duša?
nisam nikad čitala urbanicu...
opisno nam približi svoju muzu... da vidi glista na čemu još mora poradit Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3111943984

meka joj je dusa, naoko plaha i znatizeljna ali dobra. Kakve ima cice, guzicu i ostalo to ne znam. Glista mora poradit na poganom karakteru koim se zamjerila Cat, Sari i Dromsi...

čini mi se da je bitvulja jednom prigodom napomenula da je jagodinka krasno biće I da se samo s njom I glistom mogla onako otvorito I bez ustezanja šamarati zajebavajući se.... al ne znam, možda je I neko drugi komentira... jebimekoznam
Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 684758713
dišpetna dalmatinka Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3997187549 , uvijek spremna na dobru zajebanciju, nikad zlobna, bez one tako rasprostranjene boljke-potrebe po niskim udarcima (čak i kad je imala materijala napretek), nije bila zlopamtilo, sa svima je popričala normalno, trudila se izbjeći sukobe, znala dati podršku, osjetila bi tuđu tugu... takvim ljudima na kultnima kažu da su mlaki, da nemaju svoj stav i mišljenje, jer će prešutjeti neke stvari, a ja ih obožavam, jer znam da ga imaju, o i te kako, ali će ga radije zadržati za sebe, nego ući u glupi sukob poslije koga će se osjećati šugavo i oni i oni s kojima su se sukobili... pisala je opušteno ne pokušavajući čitatelje zadiviti svojim znanjem ili pismenošću, s njom se moglo raspravljati o svemu, osim o domoljublju i hajduku Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3111943984 ... bila je desnija od cilog hadezea   Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 11484130
one koje je voljela, voljela je bezrezervno i nije se uopće trudila biti objektivna, tad se u njoj budio njen dalmoški dišpet, branila ih je bez obzira što su učinili ili rekli... imala je odličan izbor mjuze i kad bi bila dežurni DJ samo bih otvarala klipovei guštala... 
eto, to je jagoda u kratkim crtama Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Empty Re: Ko vam najvise nedostaje?

Postaj  Gost 06.11.15 8:50

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

kaka joj je duša?
nisam nikad čitala urbanicu...
opisno nam približi svoju muzu... da vidi glista na čemu još mora poradit Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3111943984

meka joj je dusa, naoko plaha i znatizeljna ali dobra. Kakve ima cice, guzicu i ostalo to ne znam. Glista mora poradit na poganom karakteru koim se zamjerila Cat, Sari i Dromsi...

čini mi se da je bitvulja jednom prigodom napomenula da je jagodinka krasno biće I da se samo s njom I glistom mogla onako otvorito I bez ustezanja šamarati zajebavajući se.... al ne znam, možda je I neko drugi komentira... jebimekoznam
Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 684758713
dišpetna dalmatinka Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3997187549 , uvijek spremna na dobru zajebanciju, nikad zlobna, bez one tako rasprostranjene boljke-potrebe po niskim udarcima (čak i kad je imala materijala napretek), nije bila zlopamtilo, sa svima je popričala normalno, trudila se izbjeći sukobe, znala dati podršku, osjetila bi tuđu tugu... takvim ljudima na kultnima kažu da su mlaki, da nemaju svoj stav i mišljenje, jer će prešutjeti neke stvari, a ja ih obožavam, jer znam da ga imaju, o i te kako, ali će ga radije zadržati za sebe, nego ući u glupi sukob poslije koga će se osjećati šugavo i oni i oni s kojima su se sukobili... pisala je opušteno ne pokušavajući čitatelje zadiviti svojim znanjem ili pismenošću, s njom se moglo raspravljati o svemu, osim o domoljublju i hajduku Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3111943984 ... bila je desnija od cilog hadezea   Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 11484130
one koje je voljela, voljela je bezrezervno i nije se uopće trudila biti objektivna, tad se u njoj budio njen dalmoški dišpet, branila ih je bez obzira što su učinili ili rekli... imala je odličan izbor mjuze i kad bi bila dežurni DJ samo bih otvarala klipovei guštala... 
eto, to je jagoda u kratkim crtama Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 684758713

durilice Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3601362807
ah, da sam bar upola ko jagoda Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3111943984

I ja volim ugodne ljude, ali to je tanka granica po kojoj mi hodaju ugodni za razliku od mlakonja... npr. pizda mi je dobar primjer tih ugodnih koje preferiram... ugodan je ali zna izraziti svoje mišljenje I braniti svoje stavove...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Empty Re: Ko vam najvise nedostaje?

Postaj  pizda 06.11.15 8:52

btw je napisao/la:umjesto onih koje možemo naći na nekom drugom forumu bilo bi bolje da si stavio one koji ne pišu više nigdje... ako ti nedostaje esko idi tamo i piši, znaš gdje je  Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3601362807

definitivno na prvom mjestu je bila i ostala jagoda, urbanuša moja dišpetna... 
slijedi dromsićka, pa baza, rollo, baldrick, lali, ljilja itd...uh ima ih... Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 2329918616

pa rukovodijo sam se onima koje vidimo na drugom forumu a ne dolaze ovdje. Znaci, jos su forumaski aktivni. Za masu njih ne znam da li uopce negdje pisu, imaju li uopce jos internet ili su iskljuciti. Osim Jagode koju ne vidim ali osjecam da zuji negdje u eteru...Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Empty Re: Ko vam najvise nedostaje?

Postaj  pizda 06.11.15 8:55

btw je napisao/la:
dišpetna dalmatinka Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3997187549 , uvijek spremna na dobru zajebanciju, nikad zlobna, bez one tako rasprostranjene boljke-potrebe po niskim udarcima (čak i kad je imala materijala napretek), nije bila zlopamtilo, sa svima je popričala normalno, trudila se izbjeći sukobe, znala dati podršku, osjetila bi tuđu tugu... takvim ljudima na kultnima kažu da su mlaki, da nemaju svoj stav i mišljenje, jer će prešutjeti neke stvari, a ja ih obožavam, jer znam da ga imaju, o i te kako, ali će ga radije zadržati za sebe, nego ući u glupi sukob poslije koga će se osjećati šugavo i oni i oni s kojima su se sukobili... pisala je opušteno ne pokušavajući čitatelje zadiviti svojim znanjem ili pismenošću, s njom se moglo raspravljati o svemu, osim o domoljublju i hajduku Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3111943984 ... bila je desnija od cilog hadezea   Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 11484130
one koje je voljela, voljela je bezrezervno i nije se uopće trudila biti objektivna, tad se u njoj budio njen dalmoški dišpet, branila ih je bez obzira što su učinili ili rekli... imala je odličan izbor mjuze i kad bi bila dežurni DJ samo bih otvarala klipovei guštala... 
eto, to je jagoda u kratkim crtama Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 684758713

sve se slazem ali da je bila desnicarka ko sto je pricala, jok! Cielim svojim bicem je bila socijalno pravedna a to je u colisiji sa desnicarenjem...Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Empty Re: Ko vam najvise nedostaje?

Postaj  Lena 06.11.15 9:49

nije BILA desničarka nego JE desničarka.....doduše netipična,ali brate kad se sjetim kako je branila GODPODINA SANADERA dođe mi da je uštipnem da dođe sebi  Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3111943984
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Empty Re: Ko vam najvise nedostaje?

Postaj  Gost 06.11.15 10:48

btw je napisao/la:umjesto onih koje možemo naći na nekom drugom forumu bilo bi bolje da si stavio one koji ne pišu više nigdje... ako ti nedostaje esko idi tamo i piši, znaš gdje je  Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3601362807

onda ovako...fali mi Witch, maaacak, california_man, Erygnium, Viola, Iznogud ....i tako neki Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 309394051

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Empty Re: Ko vam najvise nedostaje?

Postaj  pizda 06.11.15 11:26

Lena je napisao/la:nije BILA desničarka nego JE desničarka.....doduše netipična,ali brate kad se sjetim kako je branila GODPODINA SANADERA dođe mi da je uštipnem da dođe sebi  Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3111943984

velim "bila" zato jer je sad nema ovdje a koga nema na forumu kao da ga nema...Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Empty Re: Ko vam najvise nedostaje?

Postaj  taja 06.11.15 16:38

Glasala al neći reći za koga. Moje pravo je galasti u tajnosti  Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3601362807

Ma ima tu više ljudi koji mi fale pa ne mogu reći koji više, a koji manje... podjednako uglavnom
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Empty Re: Ko vam najvise nedostaje?

Postaj  Gost 07.11.15 5:58

Vel'ka Maca je napisao/la:


durilice  Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3601362807
ah, da sam bar upola ko jagoda Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3111943984

I ja volim ugodne ljude, ali to je tanka granica po kojoj mi hodaju ugodni za razliku od mlakonja... npr. pizda mi je dobar primjer tih ugodnih koje preferiram... ugodan je ali zna izraziti svoje mišljenje I braniti svoje stavove...
Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3601362807  
nisi... volim te zbog drugih stvari... jedna od njih je što nisi konzerva kao ja  Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 11484130

eh da sam bar upola ko pizda  Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Empty Re: Ko vam najvise nedostaje?

Postaj  Gost 07.11.15 6:00

pizda je napisao/la:


sve se slazem ali da je bila desnicarka ko sto je pricala, jok! Cielim svojim bicem je bila socijalno pravedna a to je u colisiji sa desnicarenjem...Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 684758713
aha... desničari su kao uvijek nepravedni, a ljevičari skroz pravedni? mašala  Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Empty Re: Ko vam najvise nedostaje?

Postaj  Gost 07.11.15 9:06

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:


durilice  Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3601362807
ah, da sam bar upola ko jagoda Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3111943984

I ja volim ugodne ljude, ali to je tanka granica po kojoj mi hodaju ugodni za razliku od mlakonja... npr. pizda mi je dobar primjer tih ugodnih koje preferiram... ugodan je ali zna izraziti svoje mišljenje I braniti svoje stavove...
Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3601362807  
nisi... volim te zbog drugih stvari... jedna od njih je što nisi konzerva kao ja  Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 11484130

eh da sam bar upola ko pizda  Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3111943984

ma i pizda je konzerva, ne sikiraj se Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 1523192931

al kad smo vec kod tebe, onda je red da se i coroskopa dotaknemo... moji omiljeni ljudi u zivotu su bili/jesu vage, bivsi muz - ma predivno, ugodno stvorenje iako mu je podznak bio u lavu, a mjesec u jarcu te je tu bijo dosta jako suzdrzat kojeg sam na kraju ostavila jer sam naletila na velemajstora u sahu koji me potukao do kolina u svim partijama... i druga koja jos uvijek je - mirta, najbolja prijateljica, jos ugodnije stvorenje od bivseg.... i onda je tu i alhambra - moja smrtna neprijateljica Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 1523192931 (zajebavam se, vec sam i zaboravila da smo se svadile... eruptiram ko vulkan, al se brzo ohladim i stvrdnem i zaboravim ko da nikada nista nije bilo), isto vaga... pa kako je to moguce?

Ustvari, pravi povod ovom osvrtu na coroskop je taj sto mi se 17. 11. Treba roditi na carski rez druga necakinja, kali, koja ce bit skorpija... i lovim se gdje vec par dana kukam ljudima kako sam nesretna sto ce bit skorpija Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3114667799 a ne strijelac kako je predvidjeno prirodnim porodom... lastane, jesam li ja normalna?!?!???

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Empty Re: Ko vam najvise nedostaje?

Postaj  Gost 07.11.15 9:11

A da ne spominjem kako je beba, kali, sjebata i da ce carski rez biti zbog toga sto nije u polozaju fetusa nego je preklopljena, nogice su ravno, prstici na celu i okrenuta je na zadak i kako ce po porodu trebati mjesec dana da se bebonjic uopce ispravi iz tog polozaja i kako ce trebat nosit neke remencice i pizde materine i kako ce trebat s njom puno rada i vjezbe dok se sve ne dovede u normalnu situaciju i kako u biti jos ni ne znaju kakva je situvacija dok ju ne izvuku na svijetlo dana.... ja sam potpuno sigurna da ce sve biti ok, al me jebe horoskop. Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 11484130 lastane?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Empty Re: Ko vam najvise nedostaje?

Postaj  Gost 07.11.15 11:51

Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:


durilice  Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3601362807
ah, da sam bar upola ko jagoda Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3111943984

I ja volim ugodne ljude, ali to je tanka granica po kojoj mi hodaju ugodni za razliku od mlakonja... npr. pizda mi je dobar primjer tih ugodnih koje preferiram... ugodan je ali zna izraziti svoje mišljenje I braniti svoje stavove...
Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3601362807  
nisi... volim te zbog drugih stvari... jedna od njih je što nisi konzerva kao ja  Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 11484130

eh da sam bar upola ko pizda  Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3111943984

ma i pizda je konzerva, ne sikiraj se Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 1523192931

al kad smo vec kod tebe, onda je red da se i coroskopa dotaknemo... moji omiljeni ljudi u zivotu su bili/jesu vage, bivsi muz - ma predivno, ugodno stvorenje iako mu je podznak bio u lavu, a mjesec u jarcu te je tu bijo dosta jako suzdrzat kojeg sam na kraju ostavila jer sam naletila na velemajstora u sahu koji me potukao do kolina u svim partijama... i druga koja jos uvijek je - mirta, najbolja prijateljica, jos ugodnije stvorenje od bivseg.... i onda je tu i alhambra - moja smrtna neprijateljica Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 1523192931  (zajebavam se, vec sam i zaboravila da smo se svadile... eruptiram ko vulkan, al se brzo ohladim i stvrdnem i zaboravim ko da nikada nista nije bilo), isto vaga... pa kako je to moguce?

Ustvari, pravi povod ovom osvrtu na coroskop je taj sto mi se 17. 11. Treba roditi na carski rez druga necakinja, kali, koja ce bit skorpija... i lovim se gdje vec par dana kukam ljudima kako sam nesretna sto ce bit skorpija Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3114667799  a ne strijelac kako je predvidjeno prirodnim porodom... lastane, jesam li ja normalna?!?!???
Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3114667799 Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3114667799 Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3114667799
nisi... 
davne 84. kad još nisam bila astro frikuša radovala sam se da će mi dijete biti vodenjak, jer se eto s njima odlično slažem... ali kako je mali bezobraznik cijelu trudnoću presjedio, nije mu padalo na pamet sačekati termin, okrenuti se i ići s glavom dolje, nego se odlučio doći vanka par dana prerano, s dupetom naprijed i  naravno sve je završilo carskim rezom.... i umjesto smirene uravnotežene prijateljske vodenjakinje (o kako sam željela imati kćer)  na svijet je došao ON, jarčina s podznakom ovna (carski rez= mars= nož, operacija)... dakle, umjesto liberalnog individualca, zapala me muška konzerva, teške naravi (duplo tvrdoglavo), izuzetne inteligencije, pomalo sklon manipulaciji, prilično sebičan, s fenomenalnim smislom za humor kojim bi se izvukao iz svih neprilika u koje je s veseljem uskakao... namučio me kao pet vodenjakinja, ali iskreno, ako sam u svom (ne tako kratkom) životu na nešto/nekog ponosna, onda je to on... i danas sam zahvalna da je takav kakav je, vrijedilo je svakog živca koje mi je čupao danonoćno... Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 684758713

ta mala škorpijica već sad traži pažnju svih, milom ili silom... nikom neće biti lako s njom, ali naučit će vas stvari o kojima niste ni sanjali da postoje...pogotovo tebe koja si i sama voljela hodanje po rubu... čekaj, sad ćeš vidjeti što je hod po oštrici britve, pogotovo ako i ona bude podznak ovan  Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 11484130  

to da je pizda konzerva mi je jasno ko bijeli dan... ako je moj sinko s trideset konzerva, moš mislit kakav je tek onda pipi  Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 1523192931
zapravo, tebi se sviđaju konzerve!  Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3601362807
ha, što ti je imati podznak u jarcu  Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ko vam najvise nedostaje? - Page 2 Empty Re: Ko vam najvise nedostaje?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.