Wajter raport

Stranica 5 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Wajter raport

Postaj  pizda on 06.11.15 11:20

ligeja je napisao/la:
Na taj sam se zeljezni most htjela popeti nedavno jer sam zeljela nesto uslikati, ali bilo je dosta radnika u blizini. :-D Pored njega su jedne obrasle tracnice koje mi bas nekako bacaju na steam-punk. Potrazim fotku.

I sto ste radili s tim sabljicama?

napravili bi drsku i imas dzepnih nozica koliko hoces...
pizda
Murderator

Broj postova : 28367

[Vrh] Go down

Postaj  cat_claw on 06.11.15 12:36

Dan je divan. Radujem se vikendu. Moguce da cu ga ovaj put provesti sama. Ceka me pranje prozora, a ja ih u nasem stanu imam i previse. Ali ok, brzo cu to zavristi, a posle sam slobodna. Jeeej. Ne znam koliko poslednjih nismo bili kod kuce... 

Nema nam Metilde...Gde je nestala?

Broj postova : 1655

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 06.11.15 12:38

cat_claw je napisao/la:

hvata jegulje i susi ih...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  cat_claw on 06.11.15 12:39

pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:

Pravi sarmu od jegulja...

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 06.11.15 12:39

cat_claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:

rastika blues...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  cat_claw on 06.11.15 12:42

pizda je napisao/la:

rastika blues...

E, otisla sam sada. Mozda se citamo kasnije. A ako ne stignem, onda, lepo se provedite za vikend.
Ovde odavno nista nije padalo. Nadam se da ce tako i ostati. Dok ne dodje vreme za sneg. Ove godine hocu gomilu snega! Ne mogu vise podneti ova snezna razocarenja.
:hocesneg: :hocesneg:

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 06.11.15 12:45

cat_claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:

rastika blues...

E, otisla sam sada. Mozda se citamo kasnije. A ako ne stignem, onda, lepo se provedite za vikend.
Ovde odavno nista nije padalo. Nadam se da ce tako i ostati. Dok ne dodje vreme za sneg. Ove godine hocu gomilu snega! Ne mogu vise podneti ova snezna razocarenja.
:hocesneg: :hocesneg:

aj, kato...hvala, i tebi želim da se lepo provedeš u pranju prozora
Alhambra

Broj postova : 8167

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 06.11.15 15:32

pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:

rastika blues...

čitam vas kad mogu sjediti... bila sam na jeremijadi i zaštuklo mi u puci... 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 07.11.15 6:08

Lena je napisao/la:ne volim tračnice jer je kod bake i dida na selu jako blizu kuće bila pruga-tračnice...i kako je dućan bio preko puta moralo se preko pruge.....uffff...a mjesto na nekoj okuci i ne čuješ vlak dok ne dođe jaaako blizu....tako da sam imala fobiju tih vlakova.....da me ne zgazi 
ali vozit se vlakom mi je ok.....nekako poromantično malo
mama i tata su se upoznali u vlaku...sad sam se sjetila 
u vlaku? a kamo je vozio taj vlak?

ja sam odrasla uz prugu... toliko sam oguglala na te zvukove da uopće nisam primijetila da ga i sad imam u neposrednoj blizini... kad je mi je prijateljica bila u posjeti i rekla da ju je probudio vlak, ostala sam s upitnicima iznad glave... koji crni vlak?
btw

Broj postova : 13490

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 07.11.15 9:25

Vajter je savrsen. Ovo vrijeme mi puni dusu.
Vel'ka Maca

Broj postova : 9504

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 09.11.15 7:05

I? Ciji smo? Kalamarkovi, garant...
jucer sam vidjela rezultate izbornih anketa u 19h i bilo je 56:56... sto me podsjetilo na predsjednicke izbore kad sam glasala za jusipovica
dok pribroje retardiranu dijasporu, kalamarko dobiva... ma ko ih jebe. Nisam ni isla glasovati. Nisam isla cak ni nacrtati kurak na listic, nista. Ja sam stoka neodgovorna i nezrela, al isto bi mi bilo draze da je onaj glupi milanovic dobije...
sad imamo lipu precjednicu i jos lipseg premijera. Tako nam i treba sve dok ima ovakvih koji jos uvijek ne glasaju.
kolika je bila izlaznost?
Sigurno necu citati portale jer to nikada ne radim i politika me jebeno ne zanima, ali ovako neke bazicne informacije volim skupit... a kus bolje nego na forunu

dobro jutro rvacka
Vel'ka Maca

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 09.11.15 7:13

E da... jucer sam cula veliki vatromet.... a na radiju sam pobrala da igraju sa bilima... jel to znaci da smo ostali prvi na ljestvici?!?!!? Forza fiume!!!!
Vel'ka Maca

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 09.11.15 7:32

Vel'ka Maca je napisao/la:I? Ciji smo? Kalamarkovi, garant...
jucer sam vidjela rezultate izbornih anketa u 19h i bilo je 56:56... sto me podsjetilo na predsjednicke izbore kad sam glasala za jusipovica
dok pribroje retardiranu dijasporu, kalamarko dobiva... ma ko ih jebe. Nisam ni isla glasovati. Nisam isla cak ni nacrtati kurak na listic, nista. Ja sam stoka neodgovorna i nezrela, al isto bi mi bilo draze da je onaj glupi milanovic dobije...
sad imamo lipu precjednicu i jos lipseg premijera. Tako nam i treba sve dok ima ovakvih koji jos uvijek ne glasaju.
Sigurno necu citati portale jer to nikada ne radim i politika me jebeno ne zanima, ali ovako neke bazicne informacije volim skupit... a kus bolje nego na forunu

dobro jutro rvacka
ja sam nakon dugo godina glasovala... i odmah se osjetilo, MOST dobio brdo mandata 

dobro jutro,  sunčano i lijepo, jedva čekam da promolim nos vanka... boli me svaka kost, mali me satra na nekom dječjem tenisu 
btw

Broj postova : 13490

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 09.11.15 8:57

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:I? Ciji smo? Kalamarkovi, garant...

dobro jutro rvacka
ja sam nakon dugo godina glasovala... i odmah se osjetilo, MOST dobio brdo mandata 

dobro jutro,  sunčano i lijepo, jedva čekam da promolim nos vanka... boli me svaka kost, mali me satra na nekom dječjem tenisu 

ja sam godinama jedina iz kuće glasovala...a jučer sam ostala iznenađena voljom ostatka family da ovaj put učini isto
Alhambra

Broj postova : 8167

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 09.11.15 9:23

vrijeme predivno, nakon uobicajene musake u stilu red olujne bure, red kise, red olujnog juga, red kise...nenadano se pojavilo duze prekrasno razdoblje. Nit kise, nit usranog vjetra. Ja danas okasnijo pa je sve skupa tim primietnie. Dakle, sunce, vedro i mirno, poptisujem nek tako bude uvijek ali ko mene pita upala mu kita...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 09.11.15 9:26

vrieme prekrasno i nadalje.....i neka tako i ostane.....
Lena

Broj postova : 7522

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 09.11.15 9:27

na glasanju sve ocekivato, HDZ pobjedio, Most skupijo masu mandata i sad ce ih prodati SDP-u ili HDZ-u. Cemu onda uopce glasati za njih kad se moglo direktno.
Posto nisam nasao popa Grubisica na listi glasao sam za neku socijalisticku radnicku partiju Hrvacke, tako nesto. Vjerojatno im je moj glas jedini ali ne mari, dokle god budemo glasali za ocekivane pobjednike, oni ce i pobjedjivat...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 09.11.15 9:31

pa bar mogu ultimativno tražiti da se poštuju neke stvari odnosno restrukturiranje,ali pravo......meni se sviđa da će neko novi očitat bukvicu hdz-u i sdp-u
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 09.11.15 9:38

Lena je napisao/la:pa bar mogu ultimativno tražiti da se poštuju neke stvari odnosno restrukturiranje,ali pravo......meni se sviđa da će neko novi očitat bukvicu hdz-u i sdp-u

tresla se brda...Vidjet ces kad pocne lov na funkcije...A i program im je jaci, reforme. Ko god ne zna sto bi rekao spomene tu rijec a da ih pitas koje reforme i kakve petljali bi gore od Karamarka...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 09.11.15 9:42

a ja sam idealistica duboko u duši i tračak nade živi u meni 
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 09.11.15 9:44

Lena je napisao/la:a ja sam idealistica duboko u duši i tračak nade živi u meni 

bolje je nadu trosit na drugim poljima...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 09.11.15 9:45

pizda je napisao/la:

ma nije da se puno znojim oko politikčih ideala...nema frke....ali eto božo mi djeluje ok....ljucki čisto....
no dobro...vrijeme će pokazat
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 09.11.15 9:47

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ma nije da se puno znojim oko politikčih ideala...nema frke....ali eto božo mi djeluje ok....ljucki čisto....

Prica ko JB, ercegovacki...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 09.11.15 9:49

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:

Prica ko JB, ercegovacki...

nije...hercegovački je tvrđi i brži....ovo je pravi naglasak sa juga....metkovski,najsličniji dubrovačkom,ali različit od hercegovačkog.....
to su ti finese pipi 
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 09.11.15 9:53

Lena je napisao/la:

nije...hercegovački je tvrđi i brži....ovo je pravi naglasak sa juga....metkovski,najsličniji dubrovačkom,ali različit od hercegovačkog.....
to su ti finese pipi 

to je neki hibrid ercegovackog i dalmatinskog, pa oni i jesu neka tampon zona, ne znas ih gdje smjestit...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 5 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics