Wajter raport

Stranica 6 / 40. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Wajter raport

Postaj  Lena on 09.11.15 9:55

da....nije skroz kao dubrovački,ali najsličniji dubrovačkom,a opet ima i od hercegovačkog nešto......

Lena

Broj postova : 7308

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 09.11.15 10:59

po vani secu u kratkim rukavima, placa puna ljudi i prehrambenih projizvoda. Nakon dugo vremena kupijo sardelice. Desava se nesto cudno, vise mi riba uopce ne ide a i kad ide onda ona biela. Cak i sa vocem sam na cudu, jos tamanim ono muskatno grožđe a kad ga ne bude, nemam pojma sto cu. Lani sam u ovo vrijeme naveliko tamanio kivi i nar a sad su mi doma zagnjilili u frizideru...

pizda
Murderator

Broj postova : 28066

[Vrh] Go down

Postaj  taja on 09.11.15 12:18

Meni vruće ko u lipnju  
Ili je sunce il su godine

taja

Broj postova : 5828

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 09.11.15 12:25

pizda je napisao/la:po vani secu u kratkim rukavima, placa puna ljudi i prehrambenih projizvoda. Nakon dugo vremena kupijo sardelice. Desava se nesto cudno, vise mi riba uopce ne ide a i kad ide onda ona biela. Cak i sa vocem sam na cudu, jos tamanim ono muskatno grožđe a kad ga ne bude, nemam pojma sto cu. Lani sam u ovo vrijeme naveliko tamanio kivi i nar a sad su mi doma zagnjilili u frizideru...

ovi u BB su ne samo sada, nego cijelo vrijeme vani u dvorištu goli i bosi...ko da su kod cige na floridi

Alhambra

Broj postova : 8167

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 09.11.15 12:35

toplo je,al baš za kratki rukav meni i ne.....
vani je super u jednoj majici...potaman....
kad sjediš malo se noge smrznu....treba hodat

Lena

Broj postova : 7308

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 09.11.15 13:25

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:po vani secu u kratkim rukavima, placa puna ljudi i prehrambenih projizvoda. Nakon dugo vremena kupijo sardelice. Desava se nesto cudno, vise mi riba uopce ne ide a i kad ide onda ona biela. Cak i sa vocem sam na cudu, jos tamanim ono muskatno grožđe a kad ga ne bude, nemam pojma sto cu. Lani sam u ovo vrijeme naveliko tamanio kivi i nar a sad su mi doma zagnjilili u frizideru...

ovi u BB su ne samo sada, nego cijelo vrijeme vani u dvorištu goli i bosi...ko da su kod cige na floridi

valjda je i njima zagrijalo, neko vrijeme im je bila stalno kisa ko i ovdje...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 09.11.15 15:10

dan je prekrasan... hodam bez jakne u tankoj majičici... bože, kako lijepa je jesen ove godine 

btw

Broj postova : 13193

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 09.11.15 18:41

Ako nije bilo na forumu, nije se desilo... e pa rodila nam se kali!!!! Nacerala je materu u trudovima na put do zagreba, nasa mala purgerica ponosna tetka po drugi i posljednji put. Mashala.

Vel'ka Maca

Broj postova : 9439

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 09.11.15 19:05

U podznaku je blizanac, a misec joj je u ribama ka i tetki... a u drugo se kuzim ka i marica u krvi kurac...

Vel'ka Maca

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 09.11.15 19:47

Vel'ka Maca je napisao/la:Ako nije bilo na forumu, nije se desilo... e pa rodila nam se kali!!!! Nacerala je materu u trudovima na put do zagreba, nasa mala purgerica  ponosna tetka po drugi i posljednji put. Mashala.

čestitam ponosnoj teti, majčici kao i maloj purgerici

btw

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 09.11.15 19:50

Vel'ka Maca je napisao/la:U podznaku je blizanac, a misec joj je u ribama ka i tetki... a u drugo se kuzim ka i marica u krvi kurac...
žestoka špiclovka i emotivka 

a i ti si nonjava, ha? e neš mene više farbat da si blek stena, piČko jedna emotivna 

btw

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 09.11.15 20:01

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:U podznaku je blizanac, a misec joj je u ribama ka i tetki... a u drugo se kuzim ka i marica u krvi kurac...

a i ti si nonjava, ha? e neš mene više farbat da si blek stena, piČko jedna emotivna 

kaj bi bila spiclovka?
Mogle bi se dobro slagat, ha? Mora me neko i zakopat kad mrem

ps. Ma ja sam zivi pekmez ali sa djon obrazom tak da se teze dodje do pekmeza
kas mi napravit natalnu? Reko mi je jovetic da su taj moj blizanac i jarac ziva sizofrenija

Vel'ka Maca

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 10.11.15 7:20

Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:

kaj bi bila spiclovka?

kas mi napravit natalnu? Reko mi je jovetic da su taj moj blizanac i jarac ziva sizofrenija
špiclovka je nemirno žensko koje voli zujati, družiti se s puno ljudi, putovati... voli špicu... pa vidiš gdje je odabrala mjesto rođenja... ne bu ona bila riječanka samo zato što su njeni otuda... a ne ne....   
o i te kako bi se mogle slagati... ne brini, imat će tko baciti prvu grudvu zemlje, škorpije su prijatelji do groba... a nerijetko i poslije toga  

samo ću primijetiti da se s godinama đonovi istroše i sve češće će taj pekmez curiti iz svoje ambalaže 
kad ti dođem kuhati... to će ti biti umjesto deserta  

a bila si kod jovetića? uz imširagića (srbija) on je jedini čijem tumačenju natallne karte bih vjerovala bez da zavirujem, propitkujem i sumnjam... dobri su, znaju znanje, pogotovo imširagić... 
vjerojatno je mislio na spoj buntovnog, razigranog, neodgovornog i veselog blizanca s tradicionalnim, ozbiljnim (čak mrzovoljnim), odgovornim jarcom... to zna biti teško pa se nerijetko ta dva karaktera počnu "boriti za prevlast" i u osobi stvore konflikt jer se ni jedan ne želi pomiriti s prisustvom onog drugog i umjesto balansiranja i ravnoteže, često dolazi do pretjeranog eksponiranja onog "slabijeg" kako bi nadglasao "jačeg"... do 30. si vjerojatno bila blaga konzerva jer je bio izaženiji podznak ( ) a onda je zavladao otkačeni blizanac, otkačio jarca, ali uz onako nježnu dušu (mjesec u ribama) napravio priličan kuršlus...  pretpostavljam da je to mislio kad je rekao da su u kombinaciji živa šizofrenija, jer se ta dva znaka ne vide (150 stupnjeva, inkonjunkcija), a tu su oba i oba su tvoji vladari

btw

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 10.11.15 7:22

upravo započinje još jedan u nizu prelijep sunčan dan... 

btw

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 10.11.15 8:35

btw je napisao/la: 
vjerojatno je mislio na spoj buntovnog, razigranog, neodgovornog i veselog blizanca s tradicionalnim, ozbiljnim (čak mrzovoljnim), odgovornim jarcom... to zna biti teško pa se nerijetko ta dva karaktera počnu "boriti za prevlast" i u osobi stvore konflikt jer se ni jedan ne želi pomiriti s prisustvom onog drugog i umjesto balansiranja i ravnoteže, često dolazi do pretjeranog eksponiranja onog "slabijeg" kako bi nadglasao "jačeg"... do 30. si vjerojatno bila blaga konzerva jer je bio izaženiji podznak ( ) a onda je zavladao otkačeni blizanac, otkačio jarca, ali uz onako nježnu dušu (mjesec u ribama) napravio priličan kuršlus...  pretpostavljam da je to mislio kad je rekao da su u kombinaciji živa šizofrenija, jer se ta dva znaka ne vide (150 stupnjeva, inkonjunkcija), a tu su oba i oba su tvoji vladari

eto...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 10.11.15 8:38

cestitke teti Maci i svim zasluznim ukljucujuci novog stanovnika Zemlje. Ko joj je dao tako ime nabijem ga odostraga? Ne bi se cudijo da to ispadne ko Macina ideja...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 10.11.15 8:45

pizda je napisao/la:cestitke teti Maci i svim zasluznim ukljucujuci novog stanovnika Zemlje. Ko joj je dao tako ime nabijem ga odostraga? Ne bi se cudijo da to ispadne ko Macina ideja...

meni je super ime, baš mi se sviđa... I značenje mi je zanimljivo I moćno.
nije birala teta, ali kao da je. birala je mama pa se tata složio.

Vel'ka Maca

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 10.11.15 8:46

btw je napisao/la:
btw je napisao/la:

kaj bi bila spiclovka?

špiclovka je nemirno žensko koje voli zujati, družiti se s puno ljudi, putovati... voli špicu... pa vidiš gdje je odabrala mjesto rođenja... ne bu ona bila riječanka samo zato što su njeni otuda... a ne ne....   
o i te kako bi se mogle slagati... ne brini, imat će tko baciti prvu grudvu zemlje, škorpije su prijatelji do groba... a nerijetko i poslije toga  

samo ću primijetiti da se s godinama đonovi istroše i sve češće će taj pekmez curiti iz svoje ambalaže 
kad ti dođem kuhati... to će ti biti umjesto deserta  

a bila si kod jovetića? uz imširagića (srbija) on je jedini čijem tumačenju natallne karte bih vjerovala bez da zavirujem, propitkujem i sumnjam... dobri su, znaju znanje, pogotovo imširagić... 

je, na to je I mislio

Vel'ka Maca

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 10.11.15 8:47

malkice je oblačno jutros u ri ali su prognozirali lijepo vrijeme za cijeli tjedan.... bumo vidli

Vel'ka Maca

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 10.11.15 8:51

danas se naoblacilo. Ne izgleda ko da ce kisa, prije bi rec da ce se tokom dana razvedriti ali to ne osporava cinjenicu da je skroz oblacno. Osjetijo sam to nocas jer sam meteorpat a to su ljudi osjetljivi na meteore, komete, bolide i perzeje. Bijo sam nekako nervozan i napet a trebalo je spavat a to dvoje ne ide skupa. Bez obzira na to ipak sam zaspao i eto me sad...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 10.11.15 8:52

pizda je napisao/la:cestitke teti Maci i svim zasluznim ukljucujuci novog stanovnika Zemlje. Ko joj je dao tako ime nabijem ga odostraga? Ne bi se cudijo da to ispadne ko Macina ideja...

sta nije to neka zla boginja?

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 10.11.15 9:16

pizda je napisao/la:

sta nije to neka zla boginja?

Kali (hinduizam) - žena šivina, boginja destrukcije, ali nije sve crno kako se čini, tumačenje je pozitivno, odnosno nešto u stilu kao bez kraja nema novog početka... tako nekako smo si mi to protumačili...

Kali (sanskrit: काली, Kālī) je jedno od važnijih božanstava u hinduizmu. ... Prema simboličkom značenju mač predstavlja božansko znanje a ljudska glava je ego. ... Iz ovih razloga njeno ime se često prevodi kao Majka Vremena

Vel'ka Maca

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 10.11.15 9:19

Kali (sanskrit: काली, Kālī) je jedno od važnijih božanstava u hinduizmu. Ona je ratničko otjelotvorenje Parvati, Šivine žene, i priča o njoj je veoma duga i kompleksna. Iako se najčešće identificira kao simbol tame i nasilja, zapravo se radi o božanstvu koje ima svoju zastrašujuću stranu i dobru, pozitivnu stranu. Treba je razlikovati od istoimenog demona.

Vel'ka Maca

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 10.11.15 9:20

meni je moćno.... nisam za onu varijantu - ptice, cveće I drveće... u svakom od nas ima I dobrog I lošeg, miksevi smo

Vel'ka Maca

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 10.11.15 9:21

Vel'ka Maca je napisao/la:Kali (sanskrit: काली, Kālī) je jedno od važnijih božanstava u hinduizmu. Ona je ratničko otjelotvorenje Parvati, Šivine žene, i priča o njoj je veoma duga i kompleksna. Iako se najčešće identificira kao simbol tame i nasilja, zapravo se radi o božanstvu koje ima svoju zastrašujuću stranu i dobru, pozitivnu stranu. Treba je razlikovati od istoimenog demona.

zajebata u svakom slucaju, i kao bozica i kao demon. Da imam kcer ja bi je Bobi nazvao...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 6 / 40. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics