Wajter raport

Stranica 4 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Wajter raport

Postaj  pizda on 04.11.15 14:18

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:

mi ovdje preferiramo divljinu, strast I prirodu a ne tamo te vase ušminkane terase obljubljenje asfaltom.

kakav asfalt, skandinavski granit...

šta je korzo popločeno skandinavskim granitom?

da, granit balmoral samo ne znam odakle je jer i ne znam tocno koje su skandinavske zemlje...
pizda
Murderator

Broj postova : 28802

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 04.11.15 14:27

pizda je napisao/la:
pizda je napisao/la:

mi ovdje preferiramo divljinu, strast I prirodu a ne tamo te vase ušminkane terase obljubljenje asfaltom.

da, granit balmoral samo ne znam odakle je jer i ne znam tocno koje su skandinavske zemlje...

pa to je bar lako - češka, poljska I slovačka.
e jesi glup.
Vel'ka Maca

Broj postova : 9591

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 04.11.15 14:39

pizda je napisao/la:
pizda je napisao/la:

e jesi glup.

onda nije skandinavski jer mislim da je norveski...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 04.11.15 14:44

pizda je napisao/la:
pizda je napisao/la:

e jesi glup.

ne vjeruj danajcima ni kad darove nose...
Vel'ka Maca

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 04.11.15 14:45

pizda je napisao/la:
pizda je napisao/la:

e jesi glup.

je, Danaj je zajebata zemlja...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 04.11.15 14:49

pizda je napisao/la:
pizda je napisao/la:

e jesi glup.

je, Danaj je zajebata zemlja...

danajci = grci
stvarno si glup.
Vel'ka Maca

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 04.11.15 16:12

istovjetno osećanje = oštri očnjaci u stanju nadraženosti izazvate glađu...
sviju dimenzija I veličina = od lene koja ima 2,5g preko mene koja imam 40 do metke koja ima 93...
ja znan da vi prirodnjaki međusobno bolje fukcijonirate, ali ja pronosim glas umjetničkog foruma kao iznimka koja potvrđuje pravilo jer što se babi snilo taj rano rani

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 04.11.15 16:13

krasan dan....vrijeme za poželit......
danas smo izašli na marendu i pili kavu na plaži na suncu......eeehhhh
Lena

Broj postova : 7798

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 05.11.15 8:47

Lena je napisao/la:krasan dan....vrijeme za poželit......
danas smo izašli na marendu i pili kavu na plaži na suncu......eeehhhh

imam feeling da ti je ovo najbolje radno mjesto do sada...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 05.11.15 9:00

ovdje je situjacija sljedeca, vedro, suncato i mirno. Poznato je da bi covjek trebao svako toliko promjeniti rutinirate postupke, recimo staze kojima se svakodnevno krece na posao i sl. zamjeniti nekim drugim stazama, cisto da se ubije rutina i monotonia. Ja sam danas odlucijo na posao ici zeljeznickom prugom. Kad smo kod toga, sva rijecka kina, nekad i danas su pored zeljeznickih pruga, interesantno. Pogotovo fora kad se premijerno prikazivao film "Zemljotres" i naisao vlak bas u toku najnapetijih dielova. Cijelo Teatro Fenice se treslo, ljude uhvatila panika i od tad vrijedi ona narodna mudrost "sta`s trosit na specijalne efekte, napravi kino pored pruge".
Da ne duljim, krenuo ja, presjekao na Zabici pored Art kina, usao u tunel i izasao na Skoljicu. Jebeno je sto imam dug korak, cca za prag i pol tako sam stalno upadao u medju prostore i hodao ko da mi je jedna noga kraca 20 cm. Sad se nikako naviknut normalno hodat jebote.
Uglavnom, cetvrtak je, dan kad se razmislja o petku...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 05.11.15 10:51

vani milina . Prosetao sam uz kazaliste, popijo kavu u kaficu prekoputa i upijao sunceve zrake i pozudne poglede zena, djevojaka i raspustenica lakog morala.
Nakon toga sam prodjirao uz Mrtvi kanal. Ljudi naveliko ciste barke i sredjuju ih ko da ljetnja sezona tek pocinje. Ima i galebova i ostalih domicilnih ptica.
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 05.11.15 12:25

pizda je napisao/la:ovdje je situjacija sljedeca, vedro, suncato i mirno. Poznato je da bi covjek trebao svako toliko promjeniti rutinirate postupke, recimo staze kojima se svakodnevno krece na posao i sl. zamjeniti nekim drugim stazama, cisto da se ubije rutina i monotonia. Ja sam danas odlucijo na posao ici zeljeznickom prugom. Kad smo kod toga, sva rijecka kina, nekad i danas su pored zeljeznickih pruga, interesantno. Pogotovo fora kad se premijerno prikazivao film "Zemljotres" i naisao vlak bas u toku najnapetijih dielova. Cijelo Teatro Fenice se treslo, ljude uhvatila panika i od tad vrijedi ona narodna mudrost "sta`s trosit na specijalne efekte, napravi kino pored pruge".
Da ne duljim, krenuo ja, presjekao na Zabici pored Art kina, usao u tunel i izasao na Skoljicu. Jebeno je sto imam dug korak, cca za prag i pol tako sam stalno upadao u medju prostore i hodao ko da mi je jedna noga kraca 20 cm. Sad se nikako naviknut normalno hodat jebote.
Uglavnom, cetvrtak je, dan kad se razmislja o petku...

Zgodno. Treba cim vise pjesaciti i mijenjati, barem, strane. : D Smijem se jer me izludjuju setnje s ljudima koji uvijek idu istom stranom, istim putom.. Volim se spustiti do Industrijske i ondje hodati po tracnicama ili se "vjesati" po vagonima.

---

Jucer sam uhvatila holivudasti zalazak.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  cat_claw on 05.11.15 12:29

Prekrasna fotografija.
Podsetila me na period kada je Austriju preplavio pesak iz Sahare. Nebo je par dana bilo ruzicasto.

Broj postova : 1837

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 05.11.15 13:10

ligeja je napisao/la:

Zgodno. Treba cim vise pjesaciti i mijenjati, barem, strane. : D Smijem se jer me izludjuju setnje s ljudima koji uvijek idu istom stranom, istim putom.. Volim se spustiti do Industrijske i ondje hodati po tracnicama ili se "vjesati" po vagonima.

vlakove obozavam , znam svaku tocku pruge od kolodvora do Krnjeva. Tamo smo ko klinci stalno visili po okolnim livadama a i na samoj pruzi. Krali smo i tresnje i smokve iz okolnih vrtova. Najcesce smo se penjali iz pocetka Industrijske na onaj zeljezni most blizu svjetionika, to je bila polazna tocka.
Pravili smo na lukav nacin sabljice. Stavis veliki caval na prugu, cekas da vlak prodje i imas sabljicu...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 05.11.15 17:28

ligeja je napisao/la:

---

Jucer sam uhvatila holivudasti zalazak.

Meni više sliči na Bolywood

Yehudi

Broj postova : 2130

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 06.11.15 6:34

jutro koje najavljuje lijep i sunčan dan...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 06.11.15 9:02

dan ko san, sve isto ko jucer samo jos nesto toplije. Mozda zato jer sam zakasnijo na posao nesto vise nego li u prosjeku pa se sunce diglo vislje. Uz to je petak a ko sto se kaze, petak, dvije srece grabi!
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 06.11.15 9:27

pizda je napisao/la:dan ko san, sve isto ko jucer samo jos nesto toplije. Mozda zato jer sam zakasnijo na posao nesto vise nego li u prosjeku pa se sunce diglo vislje. Uz to je petak a ko sto se kaze, petak, dvije srece grabi!

X!!!!

Osim diela da se kasnilo na posao.......
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 06.11.15 9:38

cat_claw je napisao/la:Prekrasna fotografija.
Podsetila me na period kada je Austriju preplavio pesak iz Sahare. Nebo je par dana bilo ruzicasto.

Ma daj? Lijepo. :-) Kazu i da je nebo na Marsu pomalo ruzicaste boje..

Ovo je bio jedan od onih beskarakternih zalazaka. U prvi tren, ne mozes ne uzviknuti "vau", ali to je sve. Onda se na fotografiji otkrije koliko je sav u "efektima". Draza su mi stoput dva ruzicasto-narancasta oblacka od prije par tjedana koja su projezdila nebom, podsjecajuci na zar-ptice.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 06.11.15 9:38

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:dan ko san, sve isto ko jucer samo jos nesto toplije. Mozda zato jer sam zakasnijo na posao nesto vise nego li u prosjeku pa se sunce diglo vislje. Uz to je petak a ko sto se kaze, petak, dvije srece grabi!

X!!!!

ti ne moras kasnit kad se ijonako suncate na plazi...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 06.11.15 9:43

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:

X!!!!

ti ne moras kasnit kad se ijonako suncate na plazi...

kako nas je 6 zajedno pola ide oko 10:30 vani,a pola oko 11 kad se prvi vrate....
ali vrijeme je fakat genijalno,pa se koristi prilika prije nego krenu kiše ili bura udre....
onda se neće tako sigurno
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 06.11.15 9:43

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

vlakove obozavam , znam svaku tocku pruge od kolodvora do Krnjeva. Tamo smo ko klinci stalno visili po okolnim livadama a i na samoj pruzi. Krali smo i tresnje i smokve iz okolnih vrtova. Najcesce smo se penjali iz pocetka Industrijske na onaj zeljezni most blizu svjetionika, to je bila polazna tocka.
Pravili smo na lukav nacin sabljice. Stavis veliki caval na prugu, cekas da vlak prodje i imas sabljicu...
Na taj sam se zeljezni most htjela popeti nedavno jer sam zeljela nesto uslikati, ali bilo je dosta radnika u blizini. :-D Pored njega su jedne obrasle tracnice koje mi bas nekako bacaju na steam-punk. Potrazim fotku.

I sto ste radili s tim sabljicama?

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 06.11.15 9:45

Yehudi je napisao/la:Meni više sliči na Bolywood

Moze!

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 06.11.15 9:47

ne volim tračnice jer je kod bake i dida na selu jako blizu kuće bila pruga-tračnice...i kako je dućan bio preko puta moralo se preko pruge.....uffff...a mjesto na nekoj okuci i ne čuješ vlak dok ne dođe jaaako blizu....tako da sam imala fobiju tih vlakova.....da me ne zgazi 
ali vozit se vlakom mi je ok.....nekako poromantično malo
mama i tata su se upoznali u vlaku...sad sam se sjetila 
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 06.11.15 11:18

Lena je napisao/la:ne volim tračnice jer je kod bake i dida na selu jako blizu kuće bila pruga-tračnice...i kako je dućan bio preko puta moralo se preko pruge.....uffff...a mjesto na nekoj okuci i ne čuješ vlak dok ne dođe jaaako blizu....tako da sam imala fobiju tih vlakova.....da me ne zgazi 
ali vozit se vlakom mi je ok.....nekako poromantično malo
mama i tata su se upoznali u vlaku...sad sam se sjetila 

ja bi komotno mogao stanovat pored pruge , uopce mi ne smeta buka vlaka ili kad navecer spajaju vagone...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 4 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics