kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 06.11.15 11:32

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:cudno da je nitko nije do sad trazio. Uostalom, obzirom na organiziranost i uskladjenost svih tih drzava i ne cudi previse. Ako nista drugo tjesi da malena ne pati vec izgleda prilicno zivahna i vesela...

da, ispada da zlato maleno nikome ne fali Iz (za)raznih medija... - Page 3 3102334490 Iz (za)raznih medija... - Page 3 957247240
kažu da prilično brzo uči hrvatski i ako joj ne pronađu obitelj (njenu) da će svoj jezik brzo i zaboraviti. kao i sve ostalo...
žalosno.
ali, kad već nikome ne fali, da bar brzo dođe u neki dom gdje će imati sve potrebno...ljubavi najviše.

jos je beba prakticki, nece osjecati nikakav nedostatak pravih roditelja. Svejedno, bilo bi daleko sretnije da se pronadju njezini...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 06.11.15 11:40

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:cudno da je nitko nije do sad trazio. Uostalom, obzirom na organiziranost i uskladjenost svih tih drzava i ne cudi previse. Ako nista drugo tjesi da malena ne pati vec izgleda prilicno zivahna i vesela...

da, ispada da zlato maleno nikome ne fali Iz (za)raznih medija... - Page 3 3102334490 Iz (za)raznih medija... - Page 3 957247240
kažu da prilično brzo uči hrvatski i ako joj ne pronađu obitelj (njenu) da će svoj jezik brzo i zaboraviti. kao i sve ostalo...
žalosno.
ali, kad već nikome ne fali, da bar brzo dođe u neki dom gdje će imati sve potrebno...ljubavi najviše.

jos je beba prakticki, nece osjecati nikakav nedostatak pravih roditelja. Svejedno, bilo bi daleko sretnije da se pronadju njezini...
ma, da je njeni traže, već bi se to valjda doznalo. ovako, izgleda da je nisu izgubili slučajno, bar u to ne mogu vjerovati.
šta može očekivati od roditelja koji je ne žele?!
na kraju će ispasti da je i dobro ispalo...ako je uzme netko tko želi i može

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 06.11.15 11:42

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:cudno da je nitko nije do sad trazio. Uostalom, obzirom na organiziranost i uskladjenost svih tih drzava i ne cudi previse. Ako nista drugo tjesi da malena ne pati vec izgleda prilicno zivahna i vesela...

da, ispada da zlato maleno nikome ne fali Iz (za)raznih medija... - Page 3 3102334490 Iz (za)raznih medija... - Page 3 957247240
kažu da prilično brzo uči hrvatski i ako joj ne pronađu obitelj (njenu) da će svoj jezik brzo i zaboraviti. kao i sve ostalo...
žalosno.
ali, kad već nikome ne fali, da bar brzo dođe u neki dom gdje će imati sve potrebno...ljubavi najviše.

jos je beba prakticki, nece osjecati nikakav nedostatak pravih roditelja. Svejedno, bilo bi daleko sretnije da se pronadju njezini...
ma, da je njeni traže, već bi se to valjda doznalo. ovako, izgleda da je nisu izgubili slučajno, bar u to ne mogu vjerovati.
šta može očekivati od roditelja koji je ne žele?!
na kraju će ispasti da je i dobro ispalo...ako je uzme netko tko želi i može

ma lako ce nac usvojitelja, to nije bed. Sta znas, mozda je njeni i traze ali pitaj boga gdje su. U izbjeglickim kolonama bas nemaju uvjete za informiranost a kako je sve skupa organizirano to nazalost dobro znamo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 06.11.15 11:50

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

da, ispada da zlato maleno nikome ne fali Iz (za)raznih medija... - Page 3 3102334490 Iz (za)raznih medija... - Page 3 957247240
kažu da prilično brzo uči hrvatski i ako joj ne pronađu obitelj (njenu) da će svoj jezik brzo i zaboraviti. kao i sve ostalo...
žalosno.
ali, kad već nikome ne fali, da bar brzo dođe u neki dom gdje će imati sve potrebno...ljubavi najviše.

jos je beba prakticki, nece osjecati nikakav nedostatak pravih roditelja. Svejedno, bilo bi daleko sretnije da se pronadju njezini...
ma, da je njeni traže, već bi se to valjda doznalo. ovako, izgleda da je nisu izgubili slučajno, bar u to ne mogu vjerovati.
šta može očekivati od roditelja koji je ne žele?!
na kraju će ispasti da je i dobro ispalo...ako je uzme netko tko želi i može

ma lako ce nac usvojitelja, to nije bed. Sta znas, mozda je njeni i traze ali pitaj boga gdje su. U izbjeglickim kolonama bas nemaju uvjete za informiranost a kako je sve skupa organizirano to nazalost dobro znamo...

Pizda, mala je tu sama već mjesec dana, dovoljno dugo da je nađe onaj tko je traži. Očajni roditelji bi sigurno znali gdje i kako zatražiti pomoć, a institucije bi dalje odradile svoj posao.
Pa, nije se jedna porodica razdvojila u toj silnoj ludnici , pa su ih pronašli i spojili.
Daj bože da sam u krivu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 06.11.15 11:54

Alhambra je napisao/la:

Pizda, mala je tu sama već mjesec dana, dovoljno dugo da je nađe onaj tko je traži. Očajni roditelji bi sigurno znali gdje i kako zatražiti pomoć, a institucije bi dalje odradile svoj posao.
Pa, nije se jedna porodica razdvojila u toj silnoj ludnici , pa su ih pronašli i spojili.
Daj bože da sam u krivu...

pitaj boga ali malena je inace uredna, vele da je lijepo odgojena i ocito je imala paznju. Ne mogu vjerovat da su je napustili...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 06.11.15 12:09

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

Pizda, mala je tu sama već mjesec dana, dovoljno dugo da je nađe onaj tko je traži. Očajni roditelji bi sigurno znali gdje i kako zatražiti pomoć, a institucije bi dalje odradile svoj posao.
Pa, nije se jedna porodica razdvojila u toj silnoj ludnici , pa su ih pronašli i spojili.
Daj bože da sam u krivu...

pitaj boga ali malena je inace uredna, vele da je lijepo odgojena i ocito je imala paznju. Ne mogu vjerovat da su je napustili...

pa, to i mene čudi.
opet, tko zna kakva je sudbina njenim roditeljima...ne treba ipak suditi prerano.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 06.11.15 12:19

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

Pizda, mala je tu sama već mjesec dana, dovoljno dugo da je nađe onaj tko je traži. Očajni roditelji bi sigurno znali gdje i kako zatražiti pomoć, a institucije bi dalje odradile svoj posao.
Pa, nije se jedna porodica razdvojila u toj silnoj ludnici , pa su ih pronašli i spojili.
Daj bože da sam u krivu...

pitaj boga ali malena je inace uredna, vele da je lijepo odgojena i ocito je imala paznju. Ne mogu vjerovat da su je napustili...

pa, to i mene čudi.
opet, tko zna kakva je sudbina njenim roditeljima...ne treba ipak suditi prerano.

ne sudim ja nista samo se nadam da ce se roditelji ipak pojaviti...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 06.11.15 12:21

Na zalost, puno dece se na putu izgubi. Iz (za)raznih medija... - Page 3 Rrnmed

Ne verujem da su je roditelji napustili. Ko zna kako je odjednom ostala sama...Iz (za)raznih medija... - Page 3 Rrnmed

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 06.11.15 12:42

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

Pizda, mala je tu sama već mjesec dana, dovoljno dugo da je nađe onaj tko je traži. Očajni roditelji bi sigurno znali gdje i kako zatražiti pomoć, a institucije bi dalje odradile svoj posao.
Pa, nije se jedna porodica razdvojila u toj silnoj ludnici , pa su ih pronašli i spojili.
Daj bože da sam u krivu...

pitaj boga ali malena je inace uredna, vele da je lijepo odgojena i ocito je imala paznju. Ne mogu vjerovat da su je napustili...

pa, to i mene čudi.
opet, tko zna kakva je sudbina njenim roditeljima...ne treba ipak suditi prerano.

ne sudim ja nista samo se nadam da ce se roditelji ipak pojaviti...

ma to sam sama se rekla...da ne trebam prerano suditi Iz (za)raznih medija... - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 06.11.15 12:43

evo, pise da su otkrili kojim se jezikom sluzi. Izgleda neka rumunjska varijanta romskog. Bit ce da je ipak romkinja ko sto se na pocetku pretpostavljalo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 06.11.15 12:48

pizda je napisao/la:evo, pise da su otkrili kojim se jezikom sluzi. Izgleda neka rumunjska varijanta romskog. Bit ce da je ipak romkinja ko sto se na pocetku pretpostavljalo...

sad čitam možda ipak kurdski...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 06.11.15 12:48

koje kurvarenje ....cccc

http://net.hr/danas/hrvatska/transfer-u-zadnji-cas-cijelo-clanstvo-dc-a-vratilo-se-u-hdz/

....Demokratski centar su, podsjetimo, osnovali Mate Granić i Vesna Škare Ožbolt nakon HDZ-ova poraza na parlamentarnim i predsjedničkim izborima 2000. godine. Tada su Granić, koji je ispao iz utrke za mjesto predsjednika nakon smrti Franje Tuđmana, zaključili da je HDZ postao previše kompromitiran korupcijskim i drugim aferama, ali i odbačenom desnom nacionalističkom politikom. ...



sva sreća da danas više nije, pa su se opet priključili Iz (za)raznih medija... - Page 3 1619348112



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 06.11.15 13:00

Alhambra je napisao/la:koje kurvarenje ....cccc

http://net.hr/danas/hrvatska/transfer-u-zadnji-cas-cijelo-clanstvo-dc-a-vratilo-se-u-hdz/

....Demokratski centar su, podsjetimo, osnovali Mate Granić i Vesna Škare Ožbolt nakon HDZ-ova poraza na parlamentarnim i predsjedničkim izborima 2000. godine. Tada su Granić, koji je ispao iz utrke za mjesto predsjednika nakon smrti Franje Tuđmana, zaključili da je HDZ postao previše kompromitiran korupcijskim i drugim aferama, ali i odbačenom desnom nacionalističkom politikom. ...



sva sreća da danas više nije, pa su se opet priključili  Iz (za)raznih medija... - Page 3 1619348112

sta su im se opet prikljucili? Iz (za)raznih medija... - Page 3 684758713 Imas takvih konvertita na bacanje. HSS je nekad koalirao sa SDP-om a vec godinama sa HDZ-om. Isti slucaj je vec zaboravljeni HSLS...Jad i bijeda, sto rec..
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 06.11.15 13:00

a da, izbori su vec u nedjelju. Idem glasat za popa Grubisica ako ga bude na listi...Iz (za)raznih medija... - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 06.11.15 13:15

pizda je napisao/la:a da, izbori su vec u nedjelju. Idem glasat za popa Grubisica ako ga bude na listi...Iz (za)raznih medija... - Page 3 684758713

neki dan čitam za Most....onaj dječarac Božo i nije baš svetac, kako se voli prikazati Iz (za)raznih medija... - Page 3 1619348112

Metka?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 06.11.15 14:30

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:a da, izbori su vec u nedjelju. Idem glasat za popa Grubisica ako ga bude na listi...Iz (za)raznih medija... - Page 3 684758713

neki dan čitam za Most....onaj dječarac Božo i nije baš svetac, kako se voli prikazati Iz (za)raznih medija... - Page 3 1619348112

Metka?

daleko od sveca, dobit ce moj glas kad na vrbi rode agrumi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 06.11.15 14:31

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:a da, izbori su vec u nedjelju. Idem glasat za popa Grubisica ako ga bude na listi...Iz (za)raznih medija... - Page 3 684758713

neki dan čitam za Most....onaj dječarac Božo i nije baš svetac, kako se voli prikazati Iz (za)raznih medija... - Page 3 1619348112

Metka?

daleko od sveca, dobit ce moj glas kad na vrbi rode agrumi...

a moj kad Metka skuha sarmu od jegulja Iz (za)raznih medija... - Page 3 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  taja 06.11.15 16:46

taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 07.11.15 17:02

Svejedno i baš radi toga bi tribalo malu dati na usvajanje.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 07.11.15 17:35

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:a da, izbori su vec u nedjelju. Idem glasat za popa Grubisica ako ga bude na listi...Iz (za)raznih medija... - Page 3 684758713

neki dan čitam za Most....onaj dječarac Božo i nije baš svetac, kako se voli prikazati Iz (za)raznih medija... - Page 3 1619348112

Metka?

ajme, čitam na refule, nimam vrimena...  Iz (za)raznih medija... - Page 3 3111943984

Božo je pametan, dobro odgojen, iz dobre familije, ali se izgubio pod svjetlima reflektora i to je sve što ću o tome reći... Iz (za)raznih medija... - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.11.15 8:58

metilda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:a da, izbori su vec u nedjelju. Idem glasat za popa Grubisica ako ga bude na listi...Iz (za)raznih medija... - Page 3 684758713

neki dan čitam za Most....onaj dječarac Božo i nije baš svetac, kako se voli prikazati Iz (za)raznih medija... - Page 3 1619348112

Metka?

ajme, čitam na refule, nimam vrimena...  Iz (za)raznih medija... - Page 3 3111943984

Božo je pametan, dobro odgojen, iz dobre familije, ali se izgubio pod svjetlima reflektora i to je sve što ću o tome reći... Iz (za)raznih medija... - Page 3 1523192931

držim fige da zalutala ofčica nađe svoje stado

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.11.15 11:55

Alhambra je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:a da, izbori su vec u nedjelju. Idem glasat za popa Grubisica ako ga bude na listi...Iz (za)raznih medija... - Page 3 684758713

neki dan čitam za Most....onaj dječarac Božo i nije baš svetac, kako se voli prikazati Iz (za)raznih medija... - Page 3 1619348112

Metka?

ajme, čitam na refule, nimam vrimena...  Iz (za)raznih medija... - Page 3 3111943984

Božo je pametan, dobro odgojen, iz dobre familije, ali se izgubio pod svjetlima reflektora i to je sve što ću o tome reći... Iz (za)raznih medija... - Page 3 1523192931

držim fige da zalutala ofčica nađe svoje stado

ma zbilja nisam čula ništa loše o njemu, nisam pratila predizbornu kapanju, nemam pojma o čemu je tu bila riječ  Iz (za)raznih medija... - Page 3 684758713
meni je on uvijek onaj Božo kojeg poznam otkad je bio dijete, pametan, dobar, miran, staložen, nadasve pošten...  Iz (za)raznih medija... - Page 3 3997187549
a ako je nešto i bilo po medijima mislim da je izmišljotina... voljela bih da mi staviš link pa bih onda mogla prokomentirati  Iz (za)raznih medija... - Page 3 684758713
što god da je bilo očito je utjecalo na sugrađane jer je izgubio u metkoviću, nažalost, jer to bi mu moglo sad ugroziti kredibilitet da se profilira kao lider Mosta koji treba postati stranka... ako ostane samo pokret onda će se brzo raspršiti u pojedinačnim osobnim afinitetima i preferencijama a onda smo opet na početku iliti nigdje...
a to da se izgubio pod svjetlom reflektora sam napisala nakon što sam ga odgledala u Otvorenom, djelovao mi je zbunjeno, kao dječarac, a ne političar, ali to je Božo kojega poznajem... vidjet ćemo kako će se dalje razvijati kao politička osobnost.. želim mu svako dobro, puno volje, snage a i sreće da nešto promijeni...   Iz (za)raznih medija... - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.11.15 15:12

metilda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

neki dan čitam za Most....onaj dječarac Božo i nije baš svetac, kako se voli prikazati Iz (za)raznih medija... - Page 3 1619348112

Metka?

ajme, čitam na refule, nimam vrimena...  Iz (za)raznih medija... - Page 3 3111943984

Božo je pametan, dobro odgojen, iz dobre familije, ali se izgubio pod svjetlima reflektora i to je sve što ću o tome reći... Iz (za)raznih medija... - Page 3 1523192931

držim fige da zalutala ofčica nađe svoje stado

ma zbilja nisam čula ništa loše o njemu, nisam pratila predizbornu kapanju, nemam pojma o čemu je tu bila riječ  Iz (za)raznih medija... - Page 3 684758713
meni je on uvijek onaj Božo kojeg poznam otkad je bio dijete, pametan, dobar, miran, staložen, nadasve pošten...  Iz (za)raznih medija... - Page 3 3997187549
a ako je nešto i bilo po medijima mislim da je izmišljotina... voljela bih da mi staviš link pa bih onda mogla prokomentirati  Iz (za)raznih medija... - Page 3 684758713
što god da je bilo očito je utjecalo na sugrađane jer je izgubio u metkoviću, nažalost, jer to bi mu moglo sad ugroziti kredibilitet da se profilira kao lider Mosta koji treba postati stranka... ako ostane samo pokret onda će se brzo raspršiti u pojedinačnim osobnim afinitetima i preferencijama a onda smo opet na početku iliti nigdje...
a to da se izgubio pod svjetlom reflektora sam napisala nakon što sam ga odgledala u Otvorenom, djelovao mi je zbunjeno, kao dječarac, a ne političar, ali to je Božo kojega poznajem... vidjet ćemo kako će se dalje razvijati kao politička osobnost.. želim mu svako dobro, puno volje, snage a i sreće da nešto promijeni...   Iz (za)raznih medija... - Page 3 684758713
nije li božo psihijatar? e pa konačno bi ova luda nacija mogla dobiti nekog tko joj zna postaviti dijagnozu i dati pravu terapiju  Iz (za)raznih medija... - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 10.11.15 9:01

Boza derikoza je mozda dobar gradonacelnik jednog gradica ali za nesto vise nema ni iskustva ni logistiku. Ljudi su im u ime linije otpora dali glasove ne misleci na to da oni sami ne mogu i da ce se opet slizati sa dvije najjace stranke. Znaci, njihovi glasaci tek trebaju saznati za kog su ustvari glasali, hdz ili sdp...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 10.11.15 12:42

http://www.telegram.hr/politika-kriminal/sedam-reformi-na-kojima-most-inzistira-i-koje-su-uvjet-za-potporu-sdp-u-ili-hdz-u/

Božo Petrov, čelnik MOST-a, izjavio je kako će razgovori s HDZ-om i SDP-om oko eventualne suradnje započeti već ovog tjedna.
Petrov je više puta naglasio kako bez reformi koje MOST zahtijeva neće dati potporu ni ljevici ni desnici.
Papir s zahtjevima je već spreman, a ono što u njemu piše neće oduševiti ni HDZ, ni SDP. 24 sata piše kako bi cijena koalicije sa SDP-om kojem je MOST navodno bliže, bila odlazak Zorana Milanovića s mjesta premijera.
Ovo je 7 velikih reformi na kojima će MOST inzistirati. HDZ i SDP neće imati previše izbora, ukoliko žele biti u novoj vladi.

1. Regije i ukidanje općina
Sadašnji teritorijalni ustroj s 556 općina i gradova te 20 županija je neodrživ. Općina mora imati minimalno 5000 stanovnika. Manje će se morati pripojiti većima. Umjesto županija, 4-5 regija s po pola milijuna stanovnika.

2. Pošteniji izborni sustav
Svaki glas mora jednako vrijediti. Biralo bi se umjesto 140 zastupnika njih 110. Izborne jedinice po regijama u kojima se bira 50 i 60 zastupnika. Ustavni referendum o tome treba li ukinuti pravo glasa dijaspori.

3. Rezanje poreza
Rezanje poreza, pa čak i ako prodube rupu u proračunu. Time će se potaknuti gospodarstvo. Treba imati samo četiri poreza: na plaću, PDV, onaj kojim se stimulira i onaj kojim će se jače oporezovati bogatstvo.

4. Kontrola i efikasnost javne uprave
Provesti za sve službenike testove znaju li na mjestu raditi. One koji ne odgovaraju kriterijima, otpustiti ili premjestiti. Zapošljavanje samo natječajima po struci. Ravnateljima mandat na pet godina da ih politika ne smjenjuje.

5. Veća izdvajanja za mirovine
Umjesto pet posto, za drugi mirovinski stup izdvajati iz plaće šest posto. Dizati postotak svake godine za jedan posto ako BDP raste više od dva posto godišnje. Mirovine moraju biti 60-70 posto prosječne plaće, a ne 40 posto.

6. Povećanje novca i ovlasti USKOK-a i DORH-a
Uvesti elektroničke spise u sudstvo. Rad sudaca provjeravati svake godine i micati one koji ne rade dobro. Više novca i ovlasti dati DORH-u i USKOK-u, a uvesti i kazneno djelo “ometanja pravde”. Promjena ovrha.

7. Kazne poslodavcu za neisplatu plaća
Ako poslodavac ne isplati plaću dva mjeseca, država preuzima isplatu neto plaća radnicima, ali u tvrtku stižu dva nadzornika na tri mjeseca. nakon tog roka oni odlučuju hoće li tvrtka u stečaj ili dalje raditi.

____________________________________________________________

1. Koliko će nas sve koštati reustroj uprave? Koliko će se povećati broj nezaposlenih za koje ćemo morati raditi i zdvajati mi ostali?
2. Dijaspora - tutanj, glasuj tamo gdje plaćaš poreze Iz (za)raznih medija... - Page 3 722450574
3. Ostaje premalo za nahranit državni aparat.
4. Odlično! Iz (za)raznih medija... - Page 3 3437753850 Nema plaće za neradnike i uljebe.
5. Iz čega će izdvajat, kad skrešu poreze?!
6. Više novca? To je ok, al odakle da uzet?!
7. I sad je slično, samo je rok 3 mjeseca.



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.