kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 05.02.16 9:28

Iz Vlade miču Most i Petrova !!!

Karamarkov partner Darinko Kosor javno poslao poruku da Mostova "tura" ministara uskoro mora biti zamijenjena.

Telefonske linije Bože Petrova i Tome Karamarka su usijane, ali nije to milozvučno gugutanje.... Šef HDZ-a opasno je nervozan zbog Mostovih veta, rampi i sličnih izvolijevanja.

Ivan Šuker (HDZ) najavljuje politička imenovanja, Ivan Kovačić (Most) tvrdi da o tome nema govora nego da će se ići na javne natječaje.

Karamarko tvrdi da nema ništa od ukidanja županija, a Dubravka Alibegović Jurlina kaže da će na kraju ostati pet-šest županija.

Most se kleo u prekid svih ideoloških rasprava na temu ustaše-partizani, a to je postala jedina tema koja dominira društvom. Dokle tako?

Tomislav Karamarko nada se da će u HNS-u pobijediti Ivan Vrdoljak, s kojim je u odličnim odnosima, pa bi onda očijukanje pretvorio u trajnu vezu i tako odbacio hiroviti te nepouzdani Most, s kojim je teško surađivati.

Sve detalje ovog opakog plana donosi novo izdanje tiskanog Expressa 5. veljače.

Kiosci u plamenu!

http://www.express.hr/brifing/iz-vlade-micu-most-i-petrova-3813

op trc gevezn zajn! Iz (za)raznih medija... - Page 38 3114667799


vid male ćuprijanere kako plivaju, mislili da će ih šlaufići oko vrata spasit Iz (za)raznih medija... - Page 38 3102334490

Iz (za)raznih medija... - Page 38 6355110_f520

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 05.02.16 9:51

Iz (za)raznih medija... - Page 38 9hs00g

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 05.02.16 9:55

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ministrica-juretic-pozvala-ljude-da-mole-samo-nas-bog-moze-izvuci-sami-ne-mozemo-nikako/872954.aspx

jedna od onih "stručnih" Iz (za)raznih medija... - Page 38 3114667799

obokte, pa gdje ovoga ima osim kod nas?!

metka, oš ti bit ministarka, ti koliko ližeš oltare, možda nas već iduće godine učiniš najbogatijom zemljom, znaš..ono što je i KGK obećavala Iz (za)raznih medija... - Page 38 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 05.02.16 10:12

Glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
no, i nije smiješno, kad pogledaš kako je lik omalovažio trud i uspjeh  igrača.

sad umjesto na treninge mole krunice ...

bokte, Glista je vidjelicaaaaa Iz (za)raznih medija... - Page 38 490932984 Iz (za)raznih medija... - Page 38 490932984 Iz (za)raznih medija... - Page 38 490932984

http://net.hr/sport/rukomet/sveta-duznost-izbornik-kauboja-posjetio-medugorje/

Izborniku Babiću uručene su i blagoslovljene krunice za cijelu reprezentaciju koje im je darovala međugorska vidjelica Vicka.

Iz (za)raznih medija... - Page 38 3254918042

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 05.02.16 10:37

neš ti vidjelice gliste ... samo pogledam oko sebe i vidim da narod postaje sve zatupljeniji i gluplji ... ne moraš bit vidjelica da to vidiš ... vidi se ! ... al da zamara, zamara  Iz (za)raznih medija... - Page 38 1425538829 ja bih da budem nevidjelica ... neću više da vidim tu količinu gluposti i zatupljenosti oko sebe Iz (za)raznih medija... - Page 38 3102334490

jebote, zamisli te vjere u boga ili u bilo šta kad vjeruješ da se bog bavi navijanjem i da će stati na stranu neke od ekipa ... ako je to vjera onda sam ja raštika

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 05.02.16 11:21

Glista je napisao/la:neš ti vidjelice gliste ... samo pogledam oko sebe i vidim da narod postaje sve zatupljeniji i gluplji ... ne moraš bit vidjelica da to vidiš ... vidi se !  ... al da zamara, zamara  Iz (za)raznih medija... - Page 38 1425538829 ja bih da budem nevidjelica ... neću više da vidim tu količinu gluposti i zatupljenosti oko sebe   Iz (za)raznih medija... - Page 38 3102334490

jebote, zamisli te vjere u boga ili u bilo šta kad vjeruješ da se bog bavi navijanjem i da će stati na stranu neke od ekipa ... ako je to vjera onda sam ja raštika

sta se zamaras time jebote, pa dovoljno ti je upalit TV i poslusat koji od milijun Astro showova na raznim kanalima. Nisu primitivizam i zatucanost samo nas privilegij, cvate biznis te vrste sirom svijeta...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 05.02.16 20:22

btw je napisao/la:
metilda je napisao/la:


misliš na ovaj post?

https://kultnix.forumcroatian.com/t966p770-iz-zaraznih-medija#146319

to je bila čista zezancija s moje strane jer nikada ne govorim hercegovačku ikavicu osim kad se zezam.. Pizda je spomenuo raštiku i jegulje i razgalio me... očito se nismo dovoljno dobro upoznale...  Iz (za)raznih medija... - Page 38 1425538829
da, na taj post mislim...
ok, krivo sam te shvatila, nismo se dobro upoznale... ajmo se upoznati... 

dakle, kad se zezaš pišeš ercegovačku ikavicu? primljeno na znanje...   Iz (za)raznih medija... - Page 38 3671336489

teško... promijenili ste se otkad je formirana vlada koja nije sdp-ova...
istina je da ste me lijepo primili kao nikoga do sada.. rekla si da sam morala napraviti sranje i sve pokvariti..
a što bih trebala.. klimati glavom da bi me vi tapšali dok istovremeno pljujete po svim uvjerenjima koje dijelim sa ogromnom masom ljudi u ovoj zemlji...
ja sam ja i nikada ne želim biti član grupe koja mrzi i koja se šprda sa tuđim vrijednostima.. 
ako su te vrijednosti pogrešne ja pokušam argumentirano ukazati gdje je pogreška.. što sam i učinila pa me je ligeja pobrkala sa Šekspirom i izazvala pomutnju...
ako netko ne želi ili što je još češće - ne može vidjeti - ja se zato ne trebam odricati svojih uvjerenja... niti mi je očajnički potrebno biti član grupe...
ja sam ja.. i sviđam se sama sebi...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  antonac 05.02.16 21:20

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:ima me i na jednoj trojmaskoj...Iz (za)raznih medija... - Page 38 684758713

jebiga, tad sam bijo tek par dana u vojsci, guster. Nema biranja, obucas sta ti daju Iz (za)raznih medija... - Page 38 684758713. Poslije sam vec tjerao modu i imao odjecu po mieri... Iz (za)raznih medija... - Page 38 1523192931
tako ja i cmilja......ceramo modu po consumu i lidlu..... Iz (za)raznih medija... - Page 38 11484130 Iz (za)raznih medija... - Page 38 11484130 Iz (za)raznih medija... - Page 38 11484130

_________________
daite im da seru....Iz (za)raznih medija... - Page 38 29xutcyIz (za)raznih medija... - Page 38 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 23
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 06.02.16 8:09

metilda je napisao/la:
ja sam ja i nikada ne želim biti član grupe koja mrzi i koja se šprda sa tuđim vrijednostima.. 

uvjerenja se prije svega žive i na taj način jedino moguće i dijele kad uistinu postanu nekakve vrijednosti ... prije toga nisu ništa

protiv si abortusa, nemoj abortirati
protiv si gay brakova, nemoj ulaziti u njih
sex ti je prljav, nemoj se sexati
protiv si pušenja, nemoj pušiti

ne voliš kad ti se oduzimaju prava, nemoj ni ti drugima oduzimati a vjeruje brate mili u šta te volja i koliko te volja

al konkretno za tebe rekoh, zabole me za sva tvoja uvjerenja jer ih imaš živjeti ti a ne ja .... ali ono gdje ti i tebi slični propagirate da su djeca kriva kad postanu žrtve pedofilije jer su sama kurca tražila, ne da ću pljunuti kad god mogu, gdje god mogu nego ću se na tako nešto i posrat, izrigat i zalit kiselinom da više nikoga nikad dalje ne "zarazite" takvim uvjerenjima ... pa jebote, šta slušam ovih dana, želudac mi se okreće ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 06.02.16 19:07

btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:
metilda je napisao/la:sad vas pozdravljam, moram ići... ako se Darling pojavi na forumu sa svojim profiliranjem znajte da sam se prestrašila i da više nikada neću doći..  Iz (za)raznih medija... - Page 38 3111943984


darlu smo odavno okarakterizirali kao mladu ustašicu KOJA U SNU VIČE-ANTE,ANTE MOOOJ.....tako da nije jasno kako se vas dvije na simpatišete??!!???  Iz (za)raznih medija... - Page 38 1523192931
nisi ti tad možda pratila kultne,ali darla je zavedena kao proustaška snaga  Iz (za)raznih medija... - Page 38 1619348112
Iz (za)raznih medija... - Page 38 1523192931 Iz (za)raznih medija... - Page 38 1523192931 Iz (za)raznih medija... - Page 38 1523192931  još davne 2011. 
http://forum.net.hr/forums/p/318934/9684565.aspx?PageIndex=4

Iz (za)raznih medija... - Page 38 8463.Resize-of-1280915135GaC5rJ4.jpg_2D00_550x0
plus je zero i ercegovka  Iz (za)raznih medija... - Page 38 3384354616


  To vrime je bila čista zajebancija za suze na oči.

 Bilo je dovoljno ujutro otvoriti Kultne i smijati se da te 

stomak zaboli. Cili dan bi imao gutte Laune.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 06.02.16 19:08

Nego opet mi se ekran uduplao na lapu.

Koji je vrag opet. Tako bilo i prije 2 god.

   Zna li netko o čemen se radi.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 08.02.16 9:05

Yehudi je napisao/la:Nego opet mi se ekran uduplao na lapu.

Koji je vrag opet. Tako bilo i prije 2 god.

   Zna li netko o čemen se radi.

sad mos jedan prodat a drugi koristis. Meni doma nestao internet, veza negdje u prekidu pa mi majstori namjeravaju otklonit danas ili sutra. I vrijeme je, godinu dana mi trokira a meni ih je lieno zvat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 08.02.16 11:41

pizda je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:Nego opet mi se ekran uduplao na lapu.

Koji je vrag opet. Tako bilo i prije 2 god.

   Zna li netko o čemen se radi.

sad mos jedan prodat a drugi koristis. Meni doma nestao internet, veza negdje u prekidu pa mi majstori namjeravaju otklonit danas ili sutra. I vrijeme je, godinu dana mi trokira a meni ih je lieno zvat...

 To tebe,mene i nas slobodoumne blokira ova kvazi vlada  Iz (za)raznih medija... - Page 38 684758713

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 08.02.16 12:49

Yehudi je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:Nego opet mi se ekran uduplao na lapu.

Koji je vrag opet. Tako bilo i prije 2 god.

   Zna li netko o čemen se radi.

sad mos jedan prodat a drugi koristis. Meni doma nestao internet, veza negdje u prekidu pa mi majstori namjeravaju otklonit danas ili sutra. I vrijeme je, godinu dana mi trokira a meni ih je lieno zvat...

 To tebe,mene i nas slobodoumne blokira ova kvazi vlada  Iz (za)raznih medija... - Page 38 684758713

mislim da oni jos nisu skuzili da internet postoji, misle da se na fejsbook ide u biblioteku...Iz (za)raznih medija... - Page 38 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 08.02.16 19:58

metilda je napisao/la:
btw je napisao/la:
metilda je napisao/la:


misliš na ovaj post?

https://kultnix.forumcroatian.com/t966p770-iz-zaraznih-medija#146319

to je bila čista zezancija s moje strane jer nikada ne govorim hercegovačku ikavicu osim kad se zezam.. Pizda je spomenuo raštiku i jegulje i razgalio me... očito se nismo dovoljno dobro upoznale...  Iz (za)raznih medija... - Page 38 1425538829
da, na taj post mislim...
ok, krivo sam te shvatila, nismo se dobro upoznale... ajmo se upoznati... 

dakle, kad se zezaš pišeš ercegovačku ikavicu? primljeno na znanje...   Iz (za)raznih medija... - Page 38 3671336489

teško... promijenili ste se otkad je formirana vlada koja nije sdp-ova...
istina je da ste me lijepo primili kao nikoga do sada.. rekla si da sam morala napraviti sranje i sve pokvariti..
a što bih trebala.. klimati glavom da bi me vi tapšali dok istovremeno pljujete po svim uvjerenjima koje dijelim sa ogromnom masom ljudi u ovoj zemlji...
ja sam ja i nikada ne želim biti član grupe koja mrzi i koja se šprda sa tuđim vrijednostima.. 
ako su te vrijednosti pogrešne ja pokušam argumentirano ukazati gdje je pogreška.. što sam i učinila pa me je ligeja pobrkala sa Šekspirom i izazvala pomutnju...
ako netko ne želi ili što je još češće - ne može vidjeti - ja se zato ne trebam odricati svojih uvjerenja... niti mi je očajnički potrebno biti član grupe...
ja sam ja.. i sviđam se sama sebi...
ma da... nas 20 se promijenilo, a ti ostala ista  Iz (za)raznih medija... - Page 38 1523192931  
dakle, onaj post ipak nije bio čista zezancija  Iz (za)raznih medija... - Page 38 1425538829

parafrazirat ću gđu glistu, uvjerenja se žive i nikako ne smiju postati sredstvo za mijenjanje drugih, pogotovo ne na način da se bilo koga šikanira i /ili mu/joj se oduzmu prava koja bi inače imao netko drugi na njegovom/njenom mjestu...

Metka, nisi ti prva koja je pisala na kultnima i bila desno orijentirana (to smo znali od početka), ali si jedina koja se odmah super uklopila, a kojoj smo eto postali nesnošljivi jer nemamo jednaka politička uvjerenja... nismo se mi promijenili (barem za sebe to znam jer me živo zaboli za sdp)... vjerojatno nisi ni ti, samo si pokazala jedan sloj sebe koji se pokazuje onda kad se osjećaš ugroženom od bilo čega/koga...  
ti si ti i dobro je da se takva sebi sviđaš... i drugi su drugi i sviđaju se sebi takvima... ako tu različitost ne možemo premostiti humorom bez da jedni drugima ispiremo mozak svojim stavovima, vrijeđamo se itd., onda je za sve nas bolje da tu stanemo.... Iz (za)raznih medija... - Page 38 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.02.16 7:58

A ljudi moji... nekad pomislim da živem u Pičkamaternistanu. Gledam na dnevniku danas... žena u Osijeku ošla na stanicu za tehnički pregled sa avtom... i prođe avtina tehnički... al zamisli... nisu joj dali registarske tablice jer ih... dajde još malo zamišljaj... NEMAJU. Nemaju tablica jer već 7 dana ne dolaze a naručili su ih. Znaš zašto ne dolaze? Zato što su od ove godine trebale krenuti nove tablice, a nisu, a ovih starih malo naštancali pa fali. Eeeej krutejebo!?... platiš sve... ispravan auto... nemoš ga vozit jer ti nemaju za dati tablice. O pičko otvori se... progutaj nas sve zajedno sa tamponom!
Ajde to zamisli u Švabiji...
- Guten dan!
- Guten dan!
- Ih gedođen mit majne avto cu getehnički da vi čeprken etvas ponjemu!
- Niks problem. Gedajde ključenzi da ga gekresnem und geispiten ga za cvaj minuten!
Eto ga nakon 2 minute
- Dajne avto geraden ko Mozart auf klaviren!
- Gefiksen te Mozart... on gemeni neznačenzi ništa... ja samo narodnjaken geslušen!
- Ja htjeden gevelen da je avto dobar!
- A to. Dajden unda zašarafen tabelen aus naprijed und aus otraga pa ja gezaverglen avto pa čepenzi papučicu gasa ko Čačić und štraften odavde!
- Eeeeeee... ja ti gemožen dati samo šarafen jer tabelen geneimaden!
- Geneimaden tabelen!?
- Niks majne kume! Geneimaden!
- Pa geštoćem onda šarafen ako nemam tabelen?
- Kakvu sliken kod kuće okačenzi na šarafen u zidu!
- O krutegeprcen... el ja dođenzi avto registriren il slike gekačenzi!?!?
Ja mislim da bi u Švabiji odma 200 ljudi dobilo otkaz, prvi dan... drugi dan još 200... a ovi naši samo sliježu ramenima ko mutavi. Kad ih nešto pitaš... rašire oči... naprće usne... slegnu ramenima i vele "Nemamo ti mi pojma!".
Svemejeblo... kod nas će glavna kletva biti
- "Dabogda ti što od države trebalo!"
E tu moš biti siguran das najebo

Jadranko Hodak (Bloger Krule  Iz (za)raznih medija... - Page 38 1523192931)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.02.16 8:36

btw je napisao/la:
parafrazirat ću gđu glistu, uvjerenja se žive i nikako ne smiju postati sredstvo za mijenjanje drugih, pogotovo ne na način da se bilo koga šikanira i /ili mu/joj se oduzmu prava koja bi inače imao netko drugi na njegovom/njenom mjestu...


ovo što ti govoriš su stavovi ljevice i liberala ... konzervativnoj desnici je to malo nemoguće jer onda ne bi bili desnica Iz (za)raznih medija... - Page 38 1523192931
Iz (za)raznih medija... - Page 38 1619348112
oni najprije sami sebi oduzmu prava a onda bi i drugima ... pa kako će drugačije ? ne mogu nas očima smisliti Iz (za)raznih medija... - Page 38 1619348112


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.02.16 8:51

Glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
parafrazirat ću gđu glistu, uvjerenja se žive i nikako ne smiju postati sredstvo za mijenjanje drugih, pogotovo ne na način da se bilo koga šikanira i /ili mu/joj se oduzmu prava koja bi inače imao netko drugi na njegovom/njenom mjestu...


ovo što ti govoriš su stavovi ljevice i liberala ... konzervativnoj desnici je to malo nemoguće jer onda ne bi bili desnica Iz (za)raznih medija... - Page 38 1523192931
Iz (za)raznih medija... - Page 38 1619348112
oni najprije sami sebi oduzmu prava a onda bi i drugima ... pa kako će drugačije ?  ne mogu nas očima smisliti   Iz (za)raznih medija... - Page 38 1619348112

to ti samo tako misliš, jer si projugoslavenski i protuhrvatski nastrojena Iz (za)raznih medija... - Page 38 1658420748

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 09.02.16 8:56

Glista je napisao/la:

ovo što ti govoriš su stavovi ljevice i liberala ... konzervativnoj desnici je to malo nemoguće jer onda ne bi bili desnica Iz (za)raznih medija... - Page 38 1523192931
Iz (za)raznih medija... - Page 38 1619348112
oni najprije sami sebi oduzmu prava a onda bi i drugima ... pa kako će drugačije ?  ne mogu nas očima smisliti   Iz (za)raznih medija... - Page 38 1619348112


govorit o ljevici i konvervativnoj desnici u hrvackoj na brdovitom balkanu je otprilike ko da neandertalci raspravljaju o usb sticku. Ovdje je to pojednostavljeno, jedni su fasisti a drugi to nisu i to je sva mudrost. Nit su fasisti desnica nit su antifasisti ljevica nit i jedni i drugi znaju kako to uopce funkcionira u praxi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.02.16 8:58

Alhambra je napisao/la:

to ti samo tako misliš, jer si projugoslavenski i protuhrvatski nastrojena Iz (za)raznih medija... - Page 38 1658420748

ja sam proagresivno nastrojita Iz (za)raznih medija... - Page 38 1619348112

sjetila se par anegdota sa tim konzervativcima al mi se ne da više ništa pisati po forumu o tome ... al ukratko, dođu meni u moju kuću i očekuju da će uvoditi u njoj svoju diktaturu ... koji zajeb Iz (za)raznih medija... - Page 38 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.02.16 9:01

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

ovo što ti govoriš su stavovi ljevice i liberala ... konzervativnoj desnici je to malo nemoguće jer onda ne bi bili desnica Iz (za)raznih medija... - Page 38 1523192931
Iz (za)raznih medija... - Page 38 1619348112
oni najprije sami sebi oduzmu prava a onda bi i drugima ... pa kako će drugačije ?  ne mogu nas očima smisliti   Iz (za)raznih medija... - Page 38 1619348112


govorit o ljevici i konvervativnoj desnici u hrvackoj na brdovitom balkanu je otprilike ko da neandertalci raspravljaju o usb sticku. Ovdje je to pojednostavljeno, jedni su fasisti a drugi to nisu i to je sva mudrost. Nit su fasisti desnica nit su antifasisti ljevica nit i jedni i drugi znaju kako to uopce funkcionira u praxi...

a je, istina ... a tek kad zagrebeš po liberalima po brdovitom balkanu ... s njima sa se najviše klala .... sami svoja programska načela ne samo da nisu usvojili nego ni posvojili i podojili djelima ... u biti su većina umjeriti konzervativci sa profašističkim nagnućima i htijenjima ... mi ko ona babilonska kula ... rasut ćemo se samo ako pune malo jači povjetarac i nu, nema nas više

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 09.02.16 9:05

Glista je napisao/la:

a je, istina ... a tek kad zagrebeš po liberalima po brdovitom balkanu ... s njima sa se najviše klala .... sami svoja programska načela ne samo da nisu usvojili nego ni posvojili i podojili djelima ... u biti su većina umjeriti konzervativci sa profašističkim nagnućima i htijenjima ... mi ko ona babilonska kula ... rasut ćemo se samo ako pune malo jači povjetarac i nu, nema nas više

politika je zamislita kao umijece upravljanja drzavom. Mi ne znamo upravljati tvornicom, kamo li drzavom. Zato nemamo ni tvornica niti drzave osim formalno. Crkva se tu trudi biti vezivno - identitetsko tkivo ali ne moze kurva o postenju da ga jebes...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.02.16 9:07

pizda je napisao/la: Crkva se tu trudi biti vezivno - identitetsko tkivo ali ne moze kurva o postenju da ga jebes...

a jest nas povezala međusobno, milina jedna ... zato smo mi ko ona pustinjska plemena kozojeba ... crkva nas mentalno drži u tom stanju svijesti i nikako se odmaknit od toga

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 09.02.16 9:08

http://www.index.hr/vijesti/clanak/nova-optuznica-protiv-mamica-ugrozena-zbog-kolinde/873690.aspx

Moguće da Koli voli grubo poput macho Maminja a i donacije su obilate,

ispod ruke dakako. Iz (za)raznih medija... - Page 38 1354420400

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 09.02.16 9:09


Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.