pipiyu.....:)

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: pipiyu.....:)

Postaj  pizda on 31.12.15 11:29

Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:
btw je napisao/la:
jednom je rekao da bi volio dobiti sniježnu kuglu koja je od pravog stakla i u kojoj snijeg pada dugo kad je promućkaš... moraš u trst, tamo je vidio najbolje 

za pizdu I do palmanove!

to je I meni bila dugogodišnja želja, pa mi je mama 2010 poklonila jednu takvu preslatku u kojoj je jedan veliki paketić/poklončić na koem polarni medo lješkari I izvana na njoj piše - bebin prvi božić
I možeš ju navinuti pa I svira jingle bells...
snimila sam je odmah

ali ove keramičke figurice su mrak... divim im se od kad si otišla...nisu samo dizajnerske fore, imaju puno više od toga... mama ti vjerojatno nije svjesna svog talenta...

je, mama je jako talentirana I dobila je brojne pohvale od relevantnih njuški...
pitanje je ukusa da li ti se takvo nešto sviđa ili ne, ali ima smisla I meni su njeni radovi odlični...
puno toga sam slučajno porazbijala I to najdražih komada, ali mi se jako sviđa to što radi.
drago mi je da je I tebi lijepo

Maco kako mos pustit Mojicu samu u stanu? Tako je Glista pustila pa joj Mojica hakirala i podatke prosljedjivala slovencima.

pizda
Murderator

Broj postova : 28066

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 31.12.15 11:50

pizda je napisao/la:

Maco kako mos pustit Mojicu samu u stanu? Tako je Glista pustila pa joj Mojica hakirala i podatke prosljedjivala slovencima.
je baš je neoprezna... što se tiče gliste s fejsa živa istina... al kako sam osrednji haker slovence sam uvalila alhamnriti 

btw

Broj postova : 13193

[Vrh] Go down

Postaj  jeremija on 31.12.15 11:58

evo i mene mlađahne da čestitam murderatoru rođendan... 
Pipi, želim ti da doživiš moje godine i u njima puno zdravlja i obilje veselja..
usput ti želim sretnu Novu godinu i sve što uz to ide...
ja sam dobro, hvala na pitanju...   do sljedećeg javljanja, ako ne zaboravim lozinku, uspjelo mi je tek od treće... 

jeremija

Broj postova : 38

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 31.12.15 12:37

jeremija je napisao/la:evo i mene mlađahne da čestitam murderatoru rođendan... 
Pipi, želim ti da doživiš moje godine i u njima puno zdravlja i obilje veselja..
usput ti želim sretnu Novu godinu i sve što uz to ide...
ja sam dobro, hvala na pitanju...   do sljedećeg javljanja, ako ne zaboravim lozinku, uspjelo mi je tek od treće... 

mislis na godine od Jeremije? Moze...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  iluzija on 31.12.15 14:57

btw je napisao/la:što si dobio za roćkas? jesu li pali kakvi poklončići... aj se malo pohvali...

šta bi pimpiju bio idealan poklon?
zna se, nakurnjak da se ne prehladi.
https://images.search.yahoo.com/images/view;_ylt=A0LEVvSfM4VW_UgAjzwPxQt.;_ylu=X3oDMTBsa3ZzMnBvBHNlYwNzYwRjb2xvA2JmMQR2dGlkAw--?p=nakurnjak+slike&back=https%3A%2F%2Fsearch.yahoo.com%2Fyhs%2Fsearch%3Fp%3Dnakurnjak%2Bslike%26type%3D__alt__ddc_linuxmint_com%26hsimp%3Dyhs-linuxmint%26hspart%3Dddc%26fr%3Dyhs-ddc-linuxmint%26ei%3DUTF-8&w=539&h=445&imgurl=x.vukajlija.com%2Fvar%2Fproducts%2Fposters%2F201110%2F311910%2Fzimski-nakurnjak.jpg&size=46KB&name=zimski-nakurnjak.jpg&rcurl=http%3A%2F%2Fvukajlija.com%2Fzabava%2Fposteri%2F311910&rurl=http%3A%2F%2Fvukajlija.com%2Fzabava%2Fposteri%2F311910&type=&no=1&tt=119&oid=78c6d67281bfed14aef6df1e119fc84f&tit=Zimski+Nakurnjak+%2F%2F+Vukajlija&sigr=11anjmu77&sigi=127ivnqoi&sign=10kfl8l2n&sigt=103d1h5lg&sigb=14gra2tsk&fr=yhs-ddc-linuxmint&hspart=ddc&hsimp=yhs-linuxmint

Zadnja promjena: iluzija; 31.12.15 15:04; ukupno mijenjano 1 put.

iluzija

Broj postova : 349

[Vrh] Go down

Postaj  iluzija on 31.12.15 14:59

pizda je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
Lena je napisao/la:dragom forumašu pipiju od srca sretan rođendan želim......

mislim da je čak sutra,ali za svaki slučaj da ne promašim ja danas čestitam 

najviše zdravlja,pa onda ljubavi,love i sličnih materijalizama.....neka ne oskudieva u ničemu....

pipiju i antisi sretan rodjendan. a drugima sretan Bozic i N. godina.

hvala Lusi, Antisi mos cestitat opet za par dana, ima rodjendan kad i Lena...
kojeg datuma?

iluzija

Broj postova : 349

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 31.12.15 17:16

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:

za pizdu I do palmanove!

to je I meni bila dugogodišnja želja, pa mi je mama 2010 poklonila jednu takvu preslatku u kojoj je jedan veliki paketić/poklončić na koem polarni medo lješkari I izvana na njoj piše - bebin prvi božić
I možeš ju navinuti pa I svira jingle bells...
snimila sam je odmah

ali ove keramičke figurice su mrak... divim im se od kad si otišla...nisu samo dizajnerske fore, imaju puno više od toga... mama ti vjerojatno nije svjesna svog talenta...

je, mama je jako talentirana I dobila je brojne pohvale od relevantnih njuški...
pitanje je ukusa da li ti se takvo nešto sviđa ili ne, ali ima smisla I meni su njeni radovi odlični...
puno toga sam slučajno porazbijala I to najdražih komada, ali mi se jako sviđa to što radi.

ma pustila mi je i zrak u centralno i aavaj, ono sto je najgore - pomela je moje stoljetne mucice po podu... i to po cijelom stanu!!!!

Vel'ka Maca

Broj postova : 9439

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 02.01.16 16:15

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
snimila sam je odmah

ma pustila mi je i zrak u centralno i aavaj, ono sto je najgore - pomela je moje stoljetne mucice po podu... i to po cijelom stanu!!!!
a ono stan ti nedajbože povelik 

imaš sreće da nisam našla jupol u dućanu... obično opituram stan, pretumbam namještaj i presadim cvijeće 

btw

[Vrh] Go down

Postaj  enjoy on 02.01.16 21:06

pizda je napisao/la:
Osobno mislim da je ono najbolje iza mene a i to je bilo vise zakurac nego li za nesto bolje.

... pipi rastuzio si me ovim...svi imamo u zivotu ponekad takvih osjecaja...zivot je vecinom ko klackalica...ko bi gori sad je doli i obrnuto...a sto je bilo bilo je i nema zaljenja za nicim...i da sve najbolje

enjoy

Broj postova : 56

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 04.01.16 12:26

enjoy je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Osobno mislim da je ono najbolje iza mene a i to je bilo vise zakurac nego li za nesto bolje.

... pipi rastuzio si me ovim...svi imamo u zivotu ponekad takvih osjecaja...zivot je vecinom ko klackalica...ko bi gori sad je doli i obrnuto...a sto je bilo bilo je i nema zaljenja za nicim...i da sve najbolje

nisu to osjecaji vec cinjenice... . Thanks...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 04.01.16 14:17

Hmc... meni je ovih 40 sto je prohujalo bilo stvarno na tragu jebenog pulp fictiona i zivjela sam full gas i punim plucima, ali mi je zato i prizemljivanje bilo uz gromoglasan prasak i trasak... ali ne zalim ni za cim i ne bih voljela opet prozivljavat najbolje dane jer to nisam vise ona ista ja. Sad sam i starija i zrelija i umornija i ne bi mi se dalo opet rmbat... htjedoh reci da uzivam i u ovom drugacijem zivotu i jos uvijek se optimisticno veselim danima koji me cekaju. Mislim da nisam jos sve karte odigrala... ne znam, imam takav neki filing. Lipo mi je i sad.

i jedna revijalna kukumka - samo da ne ostanem bez posla

Vel'ka Maca

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 04.01.16 14:23

Ustvari, mislim da sam lagano zalizala stare rane i nadam se jos jednoj velikoj, najvecoj ljubavi. Pa jos sam mlada jebote... nesto mi se opet omilila ljubav... jesi spreman pimpi-limpi?!!?!?!? To, to, to je to, hajde da se volimo, to, to, to je to, hajde svi da igramo... nemam pojma je l' tako ide tekst te velike uspjesnice...

Vel'ka Maca

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 04.01.16 14:47

Vel'ka Maca je napisao/la:Ustvari, mislim da sam lagano zalizala stare rane i nadam se jos jednoj velikoj, najvecoj ljubavi. Pa jos sam mlada jebote... nesto mi se opet omilila ljubav... jesi spreman pimpi-limpi?!!?!?!? To, to, to je to, hajde da se volimo, to, to, to je to, hajde svi da igramo... nemam pojma je l' tako ide tekst te velike uspjesnice...

jok, ako os dat picke dobro, ako nes, jos bolje...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 04.01.16 15:58

pipi sretan ti rođendan, sve najbolje neka te prati u životu, nasmijavaj nas i dalje, ne slušaj one koji kažu da ti je humor otrcan, mene uvijek nasmiješ do suza, ali ja i nisam nešto zahtjevna i tako...           

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 04.01.16 19:00

Vel'ka Maca je napisao/la:Hmc... meni je ovih 40 sto je prohujalo bilo stvarno na tragu jebenog pulp fictiona i zivjela sam full gas i punim plucima, ali mi je zato i prizemljivanje bilo uz gromoglasan prasak i trasak... ali ne zalim ni za cim i ne bih voljela opet prozivljavat najbolje dane jer to nisam vise ona ista ja. Sad sam i starija i zrelija i umornija i ne bi mi se dalo opet rmbat... htjedoh reci da uzivam i u ovom drugacijem zivotu i jos uvijek se optimisticno veselim danima koji me cekaju. Mislim da nisam jos sve karte odigrala... ne znam, imam takav neki filing. Lipo mi je i sad.

i jedna revijalna kukumka - samo da ne ostanem bez posla
ma i sa 50 je sličan osjećaj... jedino što više cijeniš klopicu nego s 40 ... možda kod tebe bude obrnuto

btw

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 05.01.16 9:24

metilda je napisao/la:pipi sretan ti rođendan, sve najbolje neka te prati u životu, nasmijavaj nas i dalje, ne slušaj one koji kažu da ti je humor otrcan, mene uvijek nasmiješ do suza, ali ja i nisam nešto zahtjevna i tako...           

ja jednostavno pisem sto mi padne na pamet a je li to nekom otrcano ili nacrtano, zaboli me... . Nek se prihvate posla i pisu eseje od koih cemo popadati sa stolica, fotelja i kauca...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 05.01.16 9:46

ravani i meni niko da čestita rođendan!!!!
pa jebemu koja ste stoka.....neotesana!!!!

ravana sretan nam rođendan!!!   

na poslu sam sama samcata....neki na godišnjem,neki bolesni....možda dođe kolega malo kasnije ...on je na terenu....
ali ne mogu tipkat nego vako brzinski jer ima posla.....

hoću puuuno lijepih želje i poljubaca i stiskanja!!!!
da se rastopim kad budem čitala popodne doma....
ajmooooo 

Lena

Broj postova : 7308

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 05.01.16 14:24

Lena je napisao/la:ravani i meni niko da čestita rođendan!!!!

na poslu sam sama samcata....neki na godišnjem,neki bolesni....možda dođe kolega malo kasnije ...on je na terenu....

ajmooooo 
ups... bila je tu prije čestitke... 

btw

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 05.01.16 14:39

btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:ravani i meni niko da čestita rođendan!!!!

ajmooooo 
ups... bila je tu prije čestitke... 

I vidiš kako je sretna I vesela I razdragana

Vel'ka Maca

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 05.01.16 16:10

kad neće drugi ja ću sama!!! 

moram do pošte....mah mah evribadi 

Lena

Broj postova : 7308