kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dogodilo se na danasnji dan

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Dogodilo se na danasnji dan - Page 5 Empty Re: Dogodilo se na danasnji dan

Postaj  Lena 22.04.16 6:33

evo pročitala na netu....

originalan čovjek i umjetnik.....šteta....
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Dogodilo se na danasnji dan - Page 5 Empty Re: Dogodilo se na danasnji dan

Postaj  pizda 22.04.16 8:17

osim prvih desetak sekundi Purple Raina, sve ostalo teski shit. Ni ko covjek mi nije nimalo isao. Sto se mene tice nije morao ni postojat. Ima daleko boljih koji su to zavrijedili...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Dogodilo se na danasnji dan - Page 5 Empty Re: Dogodilo se na danasnji dan

Postaj  Gost 23.04.16 21:03

na današnji dan su moje cure službeno prošle svoju  inicijaciju ulaska među vjernike koji vjeruju u život ... jebeš ti krizme, krštenja i sve one uštogljene ceremonije i rituale kada djeca te prelaze ne osjete srcem i dušom nego se rituali izvode radi pripadnosti određenoj grupi ... za svoje sam sada sigurna da su osjetile taj prelazak i da sada više znaju šta je to vjera u život i sve lijepo što život nosi ... a ja se kao njihov duovni učitelj osjećam baš ovako ... cvjetam iznutra  Dogodilo se na danasnji dan - Page 5 684758713



p.s.

upravo skužila super koincidenciju ... danas je Nova godina po slavenskom paganskom vjerovanju ... lako za zapamtiti datum Dogodilo se na danasnji dan - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dogodilo se na danasnji dan - Page 5 Empty Re: Dogodilo se na danasnji dan

Postaj  Yehudi 01.05.16 9:25

OOOO VELIKA SQWAW - Mater familias

 Sklon sam takvom uredjenju ( bez obzira na zezeanje ) jer sam i sam odrastao medju ženama di je -majka- ( nitko je nije smio nazvati babom) 

bila neprikoslovena medju svima. Šestero dice, 13 unučadi i sedam praunučadi ( i par komada čukun )

   Did poginuo u WWI a -majka- vodila sva imanja, 6 kuća i podosta oranica uz kapetansku mirovinu. Dogodilo se na danasnji dan - Page 5 2396358274

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Dogodilo se na danasnji dan - Page 5 Empty Re: Dogodilo se na danasnji dan

Postaj  Gost 01.05.16 10:37

Yehudi je napisao/la:OOOO VELIKA SQWAW - Mater familias

 Sklon sam takvom uredjenju ( bez obzira na zezeanje ) jer sam i sam odrastao medju ženama di je -majka- ( nitko je nije smio nazvati babom) 

bila neprikoslovena medju svima. Šestero dice, 13 unučadi i sedam praunučadi ( i par komada čukun )

   Did poginuo u WWI a -majka- vodila sva imanja, 6 kuća i podosta oranica uz kapetansku mirovinu. Dogodilo se na danasnji dan - Page 5 2396358274

e, isto i ja ... jednog djeda nisam ni upoznala a drugi bio nakon 2. sv. rata manji od makovog zrna jer je bio u ustašama pa mu nova vlast sve oduzela a bio je imućan ... al baka se nije dala ... krenula u novi posao, i hendlala cijelu obitelj ... bila je ko tito ... dok je ona bila živa, obitelj na okupu i stalno neke veselice ... kako je ona umrla, svi se raspali i brdo njih potonulo ...

treba djecu učiti da budu jaka, da se vesele svemu a nezgodne situacije u životu prihvaćaju kako dolaze bez dramatiziranja i ufuravanja u ulogu žrtve ... riga mi se više od tih uloga žrtve ... svi kilavi i misle da su važni ako više pate ... doslovno smo uletili u mentalni sklop, tko više pati veći patnik i svetac ... čitav taj sustav vjerovanja je postavljen naopako ... jeabte, nekada su heroji bili oni koji su više pobjeđivali a sada heroji oni koji su se više napatili ... možeš si misliti onda sretnog društva koje vjeruje u tako nešto

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dogodilo se na danasnji dan - Page 5 Empty Re: Dogodilo se na danasnji dan

Postaj  pizda 02.05.16 10:33

Glista je napisao/la: jeabte, nekada su heroji bili oni koji su više pobjeđivali a sada heroji oni koji su se više napatili ... možeš si misliti onda sretnog društva koje vjeruje u tako nešto

upravo tako a to su nas religije naucile. Da cim vise moramo patiti jer ce nam onda, proporcijonalno tome biti bolje u raju. Zato ne smeta ako se pored svih tih patnji i bicujemo i samoozljedjujemo. Bog je psihopat i sve to ce ga jako veseliti, barem tako misle ovozemaljski psihopati...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Dogodilo se na danasnji dan - Page 5 Empty Re: Dogodilo se na danasnji dan

Postaj  Yehudi 04.05.16 16:51


Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Dogodilo se na danasnji dan - Page 5 Empty Re: Dogodilo se na danasnji dan

Postaj  Yehudi 04.06.16 21:42

-----------------------------UMRO  CASSIUS MARCELLUS CLAY------------------


Dogodilo se na danasnji dan - Page 5 450px-Ali-Liston_II


Dogodilo se na danasnji dan - Page 5 Flat,800x800,075,f.u1

Dogodilo se na danasnji dan - Page 5 O-SONNY-LISTON-CASSIUS-CLAY-KNOCKOUT-facebook

Rođen kao Cassius Marcellus Clay, svjetsku je slavu stekao osvajanjem zlata na Olimpijskim igrama u Rimu 1960. godine, a uslijedila je grandiozna profesionalna karijera koja je, uz znakovit prekid nakon što se javno usprotivio američkom ratu u Vijetnamu, potrajala do 1981. godine. I danas se s velikom nostalgijom spominju njegovi mečevi s Joeom Frazierom i Georgeom Foremanom - 'Bitka stoljeća' u kojoj je 1971. izgubio od Fraziera, 'Rumble in the Jungle' u kojem je nokautirao Foremana u Kinshasi i 'Thrilla in Manila' u kojem je pobijedio Fraziera.


Ali je u karijeri imao ukupno 61 profesionalni meč. Od toga je pobijedio u 56 nastupa, uz 37 pobjeda nokautom. Nije imao niti jednu neriješenu borbu, te je zabilježio 5 poraza.



Osim što je diljem svijeta bio cijenjen kao boksač, Ali je bio i borac za ljudska prava, pisao je i poeziju.
'Želio bih da me pamte kao čovjeka koji nikada nije izdao svoje ljude. Ali ako je to previše, neka me barem pamte kao dobrog boksača. Neću se buniti ako spomenete da sam bio lijep', rekao je jednom prilikom.


Dogodilo se na danasnji dan - Page 5 1104742517





Respekt


RIP

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Dogodilo se na danasnji dan - Page 5 Empty Re: Dogodilo se na danasnji dan

Postaj  RobinUd 04.06.16 21:58

A je... ne jednom smo se dizali u 2 ili 3 sata ujutro, da bi ga gledali kod nekoga, tko je (tada) imao TV.
A sada ??
Ne pada mi na pamet gledati boks....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Dogodilo se na danasnji dan - Page 5 Empty Re: Dogodilo se na danasnji dan

Postaj  Gost 05.06.16 20:10

RobinUd je napisao/la:A je... ne jednom smo se dizali u 2 ili 3 sata ujutro, da bi ga gledali kod nekoga, tko je (tada) imao TV.
A sada ??
Ne pada mi na pamet gledati boks....
bila sam dijete, ali se dobro sjećam meča s Joe Frazier-om koji se održao noću... moja mama je plakala...
to mi je uvijek bila enigma.... bila je izuzetno nježna i krhka ženica, ali je obožavala boks... Dogodilo se na danasnji dan - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dogodilo se na danasnji dan - Page 5 Empty Re: Dogodilo se na danasnji dan

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.