Kako smo danas?

Stranica 35 / 38. Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost on 08.05.16 21:28

kako sam? iskreno, ne znam... nekako sam predobro u odnosu na ono što se očekuje od mene kao mene u ovakvim situacijama 

u fazi sam kad me ništa ne drma, ne nervira i ne briga,  bez obzira što bih se u nekom "normalnom" raspoloženju obično sekirala zbog puno stvari koje mi se konstantno događaju... mirno reagiram na stresne situacije, ne opterećujem se onim što me okružuje i ne razmišljam o sutrašnjem danu,,, 
ne znam, nekako mi je sve izgubilo stare dimenzije vrijednosti, sve se smanjilo i postalo nebitno (i dobro i loše)... to je stanje koje je prirodno racionalnim tipovima (što ja definitivno nisam), pa se s vremena na vrijeme pitam - jesam li konačno opametnila ili mi jednostavno nije dobro? 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  JeboPlanetKojiSFRJNema on 13.05.16 23:52

Danas smo šlag s kavom i šnitom senfa na tufnice... Daklem, apstraktno!
JeboPlanetKojiSFRJNema

Broj postova : 247

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 14.05.16 9:16

Jucer sam negdje ubrala da mi je alhambricica servirala kajganu sa sparogama - mmmmmmmmmljac 
sta cemo za rucak?!!?!?

Broj postova : 9552

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 14.05.16 9:23

Kako smo?!?!!?!?
Pa jako smo dobro... ne sikiramo se unaprijed i u mjesecu smo opsesivno-kompulzivnog citanja. Procitala sam pet knjiga u ova sva-tri tjedna... bilo je tu malo sexa i sjebatih pojedinaca 21.st. (elementarne cestice), ispovjesti muslimanke koja se odrekla svoje vjere i postala njuska na scjetskom nivou, autobigrafsko stivo (nevjernica), zbirka pojezije morisa mateljana, skolskog kolege moje frendice (bizargonauti), 1 dobar svecki akcioni - krimic (muskarci koji mrze zene), i malo o krizarskim ratovima, templarima i potrazi za svetim gralom (labirint)... to samo cistim hrpice knjiga koje sam nabrala oko kauca, posudila, dobila kao preporuku i dobila kao zadatak na book clubu. Internet je skroz u drugom planu.

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 14.05.16 15:47

E da, i zaboravila sam jos jenu interesantnu, publicisticku od mirele holy i sonje hodak - komunikacijske strategije magije. Knjigu iz svijeta poslovnog PRa, fora.

ima ko kakvu preporuku?

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 15.05.16 12:08

nedavno sam pročitala od mirjane krizmanić o ljubavi .... meni sasvim ok štivo iako ništa novog nećeš saznati ali lijepo se prisjetiti se nekih stvari ... rekla si da voliš psihologiju pa eto, možda se i tebi svidi

inače, zapostavila sam čitanje i to opako ... nije da mi se ne da nego obrnuto ... čim se ulovim neke knjige zapostavim sve ostalo i muka mi prestat čitati a ne mogu si to priuštiti ... al fino je uronit u neku knjigu, u neki drugi svijet i zaboraviti na sve ostalo ... baš gušt

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 15.05.16 20:37

Glista je napisao/la:nedavno sam pročitala od mirjane krizmanić o ljubavi .... meni sasvim ok štivo iako ništa novog nećeš saznati ali lijepo se prisjetiti se nekih stvari ... rekla si da voliš psihologiju pa eto, možda se i tebi svidi

inače, zapostavila sam čitanje i to opako ... nije da mi se ne da nego obrnuto ... čim se ulovim neke knjige zapostavim sve ostalo i muka mi prestat čitati a ne mogu si to priuštiti ... al fino je uronit u neku knjigu, u neki drugi svijet i zaboraviti na sve ostalo ... baš gušt
Od mirjane krizmanic sam citala njen prvijenac - tkanje zivota, ali da, tih self helpova i otkrivanja tople vode tipa e. Tolle, de mello i slicnih sam se odrekla prije nekih desetak godina jer sam fakat dosla do zakljucka da sve to vec znam. Tenkiju enihau    

e to, to... totalno sam zaglibila u citanje. Trcim doma s posla, zavucem se pod dekicu i gutam, gutam, gutam ta slova i tonem u te svijetove... imam doma lijepu bibliotekicu koja me zove...

[Vrh] Go down

Kako smo danas

Postaj  RobinUd on 15.05.16 23:26

Kako smo danas?

Eh... Vjerojatno nitko od vas pojma nema da se u Novigradu (ovom istarskom) odigrava Svjetsko Prvenstvo u kuglanju, klasicnim stilom, 9 pins.

I tako... ja sam do 28.05. tamo, glumim nekakvu njusku...

Vjerojatno bi se odigralo i bez mene... ali si covjek ne moze zamisliti, koliko nesposobnih tipova (radi se o samoj organizaciji, ne o sportskom dijelu) hoda ovom nasom planetom.
RobinUd

Broj postova : 501

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 16.05.16 6:28

RobinUd je napisao/la:

Kako smo danas?

Eh... Vjerojatno nitko od vas pojma nema da se u Novigradu (ovom istarskom) odigrava Svjetsko Prvenstvo u kuglanju, klasicnim stilom, 9 pins.

Vjerojatno bi se odigralo i bez mene... ali si covjek ne moze zamisliti, koliko nesposobnih tipova (radi se o samoj organizaciji, ne o sportskom dijelu) hoda ovom nasom planetom.

Sumnjam

Yehudi

Broj postova : 2129

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 17.05.16 5:54

Vel'ka Maca je napisao/la:Kako smo?!?!!?!?
Pa jako smo dobro... ne sikiramo se unaprijed
bavo_bavo :

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 17.05.16 5:58

RobinUd je napisao/la:

Kako smo danas?

istina... nismo imali pojma...
ali zato i te kako imamo pojma, odnosno i te kako možemo zamisliti koliko nesposobnih tipova  hoda ovom malom zemljom zvanom rvacka... dobro došao u našu realnost

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 17.05.16 9:35

pitam se nekada jesu li ljudi stvarno nesposobni ili se samo prave glupi i nesposobni  da bi netko drugi odradio njihov posao ...

priča mi kolegica kako je jednom bez prethodnog dogovora sa roditeljima pristala da neka kolegica njene male prespava kod nje preko vikenda ... malo joj bilo čudno što roditelje nit zanima kod koga im je dijete nit su se potrudili nazvati i dogovoriti i upoznati sa njom, al eto, ostala zatečena pa pustila ...

kad nakon toga uslijedilo isto  i pridružile se još neke klinke čije roditelje nit poznaje nit su se trudili upoznati ju ... i veli, jebote, koji bezobrazluk ... ne samo da je jedna mama uredno bez pitanja poslala svoje dijete sa četkicom za zube i pidžamom preko vikenda kod nje, nego je još ujutro u nedjelju podigla cijelu kuću na noge i zivkala  da joj malu pripreme za nedjeljnu misu ... eto, jel to nesposoban roditelj il sposoban koji zna uvaliti svoje dijete vikendom nepoznatim ljudima i još im uzurpirati nedjeljno jutro kad cijela obitelj ima običaj duže spavati da bi oni imali slobodan vikend ?

ima ljudi da stvarno staneš i zapitaš se samo ne znaš ni kojim pitanjima započeti takvo propitkivanje  

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 17.05.16 9:47

ovaj vikend je kod mene dječji rođendan ... i sjetih se da i mene sada čekaju muke po pitanju toga tko smije a tko ne smije prespavati kod mene ... moram sa curama unaprijed dogovoriti da me ne dovode u naugodnu situaciju i nekima moram reći da ne mogu ostati preko noći al moje su starije pa to već znaju ...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 17.05.16 17:11

Glista je napisao/la:pitam se nekada jesu li ljudi stvarno nesposobni ili se samo prave glupi i nesposobni  da bi netko drugi odradio njihov posao ...

priča mi kolegica kako je jednom bez prethodnog dogovora sa roditeljima pristala da neka kolegica njene male prespava kod nje preko vikenda ... malo joj bilo čudno što roditelje nit zanima kod koga im je dijete nit su se potrudili nazvati i dogovoriti i upoznati sa njom, al eto, ostala zatečena pa pustila ...

kad nakon toga uslijedilo isto  i pridružile se još neke klinke čije roditelje nit poznaje nit su se trudili upoznati ju ... i veli, jebote, koji bezobrazluk ... ne samo da je jedna mama uredno bez pitanja poslala svoje dijete sa četkicom za zube i pidžamom preko vikenda kod nje, nego je još ujutro u nedjelju podigla cijelu kuću na noge i zivkala  da joj malu pripreme za nedjeljnu misu ... eto, jel to nesposoban roditelj il sposoban koji zna uvaliti svoje dijete vikendom nepoznatim ljudima i još im uzurpirati nedjeljno jutro kad cijela obitelj ima običaj duže spavati da bi oni imali slobodan vikend ?

ima ljudi da stvarno staneš i zapitaš se samo ne znaš ni kojim pitanjima započeti takvo propitkivanje  
ma ne čudi mene ta (sposobna) mama koja uvali svoje dijete drugom, ali koji je klinac tvojoj kolegici da prima tuđu djecu (čije roditelje ne poznaje) u svoju kuću? ...žena baš voli odgovornost do djece čiji su roditelji neodgovorni... 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 18.05.16 0:28

btw je napisao/la:
Glista je napisao/la:pitam se nekada jesu li ljudi stvarno nesposobni ili se samo prave glupi i nesposobni  da bi netko drugi odradio njihov posao ...

ma ne čudi mene ta (sposobna) mama koja uvali svoje dijete drugom, ali koji je klinac tvojoj kolegici da prima tuđu djecu (čije roditelje ne poznaje) u svoju kuću? ...žena baš voli odgovornost do djece čiji su roditelji neodgovorni... 

početničke greške ... neće više ... i ja sam pala na istu foru par puta pa više ne padam ... ne vjeruješ dok ne doživiš na vlastitoj koži a onda se uozbiljiš

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 18.05.16 6:40

Vel'ka Maca je napisao/la:Jucer sam negdje ubrala da mi je alhambricica servirala kajganu sa sparogama - mmmmmmmmmljac 
sta cemo za rucak?!!?!?

pa štas' do sad čekala..popapala maca

jučer sam radila neku aromatičnu piletinu, sinko našao recept i napeo....unutra je bilo i naranđe, ajd rekoh, daj da probamo..

ne iđe to meni...a-aaa
mislim, napravila sam, njemu je bilo fino, al ne paše mi voće unutra, da ga hebeš
Alhambra

Broj postova : 8174

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 18.05.16 8:06

Alhambra je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Jucer sam negdje ubrala da mi je alhambricica servirala kajganu sa sparogama - mmmmmmmmmljac 
sta cemo za rucak?!!?!?

jučer sam radila neku aromatičnu piletinu, sinko našao recept i napeo....unutra je bilo i naranđe, ajd rekoh, daj da probamo..

ne iđe to meni...a-aaa
mislim, napravila sam, njemu je bilo fino, al ne paše mi voće unutra, da ga hebeš

ni meni, umjesto da to kao podigne kvalitet jela, totalno drugi efekt. Bas vidis da ne ide skupa. Neki dan jeo onu pasticadu a unutra komadici jabuke. To mos jest tek kad jabuku izbacis...
pizda
Murderator

Broj postova : 28629

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 18.05.16 8:46

Alhambra je napisao/la:
sta cemo za rucak?!!?!?

ne iđe to meni...a-aaa

baš sam jučer gledala jedan receptić za piletinu sa narančom I đumbirom I baš mi je apetitlih djelovalo...
po sličicama - sviđa mi se kak kuhaš... a ljubav ide kroz želudac

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 18.05.16 14:51

Alhambra je napisao/la:

ne iđe to meni...a-aaa
ni meni... nisam za egzotiku pri pripremanju glavnih jela... ali slastice, e tu bih svašta miješala, voće s povrćem, šećer s paprom i čilijem, đumbirom, sjemenkama, začinskim biljem... baš volim eksperimentirati s kolačima i marmeladama

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  RobinUd on 18.05.16 22:45

Nisam ja tip, koji nesto radi zbog priznanja. Ja znam koliko vrijedim (na trzistu).
I znam da ce se neki drugi naslikavati (vec to cine !!), dokazujuci svoje zasluge.
Nek´ im bude, ja cu dobiti jednu-dvije majice i nesto saznanja.

Ima jedan zgodan primjer....
Daaaavnih dana sam ja kao nesto studirao (studij vecernji, uz posao).
I bio u grupi jedan, paaa...tako, talentirano glup (najkraca moguca definicija).
Shvacao nije nista, matematiku (temeljni predmet studija !!) najmanje.
I ono, psihologija grupe, mi se svaki puta sjatili oko njega, pokusavajuci nemoguce.

Jednog me dana pogodi saznanje kao grom iz vedrog neba.
Jebate, po svoj prilici ce taj postati jednog dana tvoj sef.
(Sticajem okolnosti, do toga nije doslo)
RobinUd

Broj postova : 501

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 19.05.16 6:34

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
sta cemo za rucak?!!?!?

ne iđe to meni...a-aaa

ni meni, umjesto da to kao podigne kvalitet jela, totalno drugi efekt. Bas vidis da ne ide skupa. Neki dan jeo onu pasticadu a unutra komadici jabuke. To mos jest tek kad jabuku izbacis...

istina...
al, vidiš..paradoksalno je da meni ta ista jabuka u francuskoj salati jako paše..jedino mora biti kisela jabuka, ne slatka
jesi to probao?
Alhambra

Broj postova : 8174

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 19.05.16 8:09

Alhambra je napisao/la:

istina...
al, vidiš..paradoksalno je da meni ta ista jabuka u francuskoj salati jako paše..jedino mora biti kisela jabuka, ne slatka
jesi to probao?

nisam, francusku bih eventualno pretvarao u rusku dodajuci komadice sunke...
pizda
Murderator

Broj postova : 28629

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 20.05.16 19:25

danas je dan lijepih vijesti... ne događa se meni, ali nema veze, doći ću i ja na red... a onda...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 20.05.16 20:22

kad se sjetim nekadašnjih priprema i nervoza pred dječji rođendan ... sad se sve to u letu rješava i usput ... dođe ti kao ugodna pauza umiješat biskvit za tortu il par krema

al i cure sudjeluju ... jedva su dočekale da ih pustim  izrabljujem djecu po kućama i livadama i dalje

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 22.05.16 16:48

brala sam bazgu i pokupila krpelja ... tako mi i treba kad se ne namažem prije odlaska u šumu... 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 35 / 38. Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics