kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto?!

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Zašto?! - Page 3 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Lena 24.01.16 10:27

Vel'ka Maca je napisao/la:
antonac je napisao/la:zato je cmilja meni rekla da ce me zatuc kaciolom....?..... Zašto?! - Page 3 11484130

zato jer su kuhace lomljiva roba

ova naša kaciola-zaimača je baš postojana...... Zašto?! - Page 3 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 3 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 24.01.16 10:32

Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
antonac je napisao/la:zato je cmilja meni rekla da ce me zatuc kaciolom....?..... Zašto?! - Page 3 11484130

zato jer su kuhace lomljiva roba

ova naša kaciola-zaimača je baš postojana...... Zašto?! - Page 3 11484130

udri bagru...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 3 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 24.01.16 10:33

Vel'ka Maca je napisao/la:
metilda je napisao/la:e da, zaboravila sam pripomenuti da me je na toleriranje različitosti navela upravo sinkova homoseksualnost i ateizam koji je proistekao iz nje... odjednom u kući imaš osobu koja je potpuno različita i koja se kreće u krugovima ljudi koje si prije doživljavao toliko suprotnima da nisi ni razmišljao o njima... potpuno slamaš svoje predrasude naravno ako želiš raditi na sebi.. ako ne želiš onda je nemoguće prihvatiti različitosti ...

zakaj bi gejevi morali biti ateisti, svi smo mi bozja djeca...

pa i nisu svi gejevi ateisti, znam ih koji su vjernici i imaju i sakramentalni život, samo nemoj da moram objašnjavati kako i zašto ...  Zašto?! - Page 3 11484130
on se nije snašao u svom stanju, nije znao za stav Crkve po tom pitanju, pročitao je jednu nezgodnu Pavlovu rečenicu i odbacio i Boga i Crkvu... kasnije kad smo razgovarali o tome i kad sam mu objasnila stav KC bio je iznenađen, ali previše se frustracija nakupilo u njemu, a ni izjave raznih biskupa nisu doprinijele njegovoj promjeni mišljenja... čitaš moju raspravu na Kicovom forumu?..  Zašto?! - Page 3 684758713 najteže mi je objasniti vjernicima svih denominacija da su svi ljudi Božja djeca... a jesmo, bez razlike...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 3 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Lena 24.01.16 10:34

Vel'ka Maca je napisao/la:
Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
antonac je napisao/la:zato je cmilja meni rekla da ce me zatuc kaciolom....?..... Zašto?! - Page 3 11484130

zato jer su kuhace lomljiva roba

ova naša kaciola-zaimača je baš postojana...... Zašto?! - Page 3 11484130

udri bagru...

nego šta!!!!
neće oni mene pasivno agresivno zafrkavat,a onda sam kao ja confliktna..... Zašto?! - Page 3 3384354616 Zašto?! - Page 3 1523192931

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 3 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 24.01.16 10:35

Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
antonac je napisao/la:zato je cmilja meni rekla da ce me zatuc kaciolom....?..... Zašto?! - Page 3 11484130

zato jer su kuhace lomljiva roba

ova naša kaciola-zaimača je baš postojana...... Zašto?! - Page 3 11484130

ša se on ima miješat u kužinu... samo ga ti zatuci.. prije nego zovne hrabri telefon... Zašto?! - Page 3 11484130  i meni moj smeta, stavlja ljute papričice u hranu meni iza leđa pa onda svi pušemo ko zmajevi... nekidan stavio i u raštiku...  Zašto?! - Page 3 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 3 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 24.01.16 10:39

Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

zato jer su kuhace lomljiva roba

ova naša kaciola-zaimača je baš postojana...... Zašto?! - Page 3 11484130

udri bagru...

nego šta!!!!
neće oni mene pasivno agresivno zafrkavat,a onda sam kao ja confliktna..... Zašto?! - Page 3 3384354616 Zašto?! - Page 3 1523192931

nista pasivno, pu... on bi tebi muda pod bubrige... e, ne more prikane, nene Zašto?! - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 3 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 24.01.16 10:43

metilda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
metilda je napisao/la:e da, zaboravila sam pripomenuti da me je na toleriranje različitosti navela upravo sinkova homoseksualnost i ateizam koji je proistekao iz nje... odjednom u kući imaš osobu koja je potpuno različita i koja se kreće u krugovima ljudi koje si prije doživljavao toliko suprotnima da nisi ni razmišljao o njima... potpuno slamaš svoje predrasude naravno ako želiš raditi na sebi.. ako ne želiš onda je nemoguće prihvatiti različitosti ...

zakaj bi gejevi morali biti ateisti, svi smo mi bozja djeca...

pa i nisu svi gejevi ateisti, znam ih koji su vjernici i imaju i sakramentalni život, samo nemoj da moram objašnjavati kako i zašto ...  Zašto?! - Page 3 11484130
on se nije snašao u svom stanju, nije znao za stav Crkve po tom pitanju, pročitao je jednu nezgodnu Pavlovu rečenicu i odbacio i Boga i Crkvu... kasnije kad smo razgovarali o tome i kad sam mu objasnila stav KC bio je iznenađen, ali previše se frustracija nakupilo u njemu, a ni izjave raznih biskupa nisu doprinijele njegovoj promjeni mišljenja... čitaš moju raspravu na Kicovom forumu?..  Zašto?! - Page 3 684758713 najteže mi je objasniti vjernicima svih denominacija da su svi ljudi Božja djeca... a jesmo, bez razlike...

ma nemam uopce link od kicovog foruma, daj ga....
u principu sam samo ovaj forum citala i na iskonu jer mi je jedini imao dovoljno sirovu, brutalnu i crnohumornu notu Zašto?! - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 3 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Lena 24.01.16 10:45

metilda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
metilda je napisao/la:e da, zaboravila sam pripomenuti da me je na toleriranje različitosti navela upravo sinkova homoseksualnost i ateizam koji je proistekao iz nje... odjednom u kući imaš osobu koja je potpuno različita i koja se kreće u krugovima ljudi koje si prije doživljavao toliko suprotnima da nisi ni razmišljao o njima... potpuno slamaš svoje predrasude naravno ako želiš raditi na sebi.. ako ne želiš onda je nemoguće prihvatiti različitosti ...

zakaj bi gejevi morali biti ateisti, svi smo mi bozja djeca...

pa i nisu svi gejevi ateisti, znam ih koji su vjernici i imaju i sakramentalni život, samo nemoj da moram objašnjavati kako i zašto ...  Zašto?! - Page 3 11484130
on se nije snašao u svom stanju, nije znao za stav Crkve po tom pitanju, pročitao je jednu nezgodnu Pavlovu rečenicu i odbacio i Boga i Crkvu... kasnije kad smo razgovarali o tome i kad sam mu objasnila stav KC bio je iznenađen, ali previše se frustracija nakupilo u njemu, a ni izjave raznih biskupa nisu doprinijele njegovoj promjeni mišljenja... čitaš moju raspravu na Kicovom forumu?..  Zašto?! - Page 3 684758713 najteže mi je objasniti vjernicima svih denominacija da su svi ljudi Božja djeca... a jesmo, bez razlike...

samo mi nije jasno ako smo svi dieca božja zašto katolički viernici diecu drugih "bogova" etikatiraju kao nepoželjnu......?!ne možeš poreći da to nije široko rasprostranjeno ponašanje......
ja sam ateistkinja i ne pada mi na pamet vjernicima pričat kako nema boga.....stvar uvjerenja.....imam prijatelja vjernika i deklarativnih i pravih....mama mi je žestoka vjernica....tata ateist.....šarno je i kod nas....
zaista mislim da je na čovjeku kad odraste i shvati kakav je da sam odredi tko je i šta je.....
još jedna stvar....bila sam u crkvi na možda 10 misa i od tih 10-tak misa niti jednu propovjed ne mogu navesti kao pozivanje na pobratimstvo ljudi....u svima su tema bila oni različiti koji nisu kao "mi"....i lajt motiv mržnja......
meni to koma.....
zaista mi se gadi pozivanje na mržnju.....
tako da ne znam gdje žive ti popovi koji vide sve kao djecu božju.....ne kao otpadnike


Zadnja promjena: Lena; 24.01.16 10:46; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : ...)
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 3 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Lena 24.01.16 10:47

papa franjo mi je iznimka....da odmah nadodam!!! Zašto?! - Page 3 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 3 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 24.01.16 11:06

Ma ne kuze popovi o cemu je isus pricao Zašto?! - Page 3 11484130 cast iznimkama, franjo je tzar

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 3 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 24.01.16 11:20

Lena je napisao/la:papa franjo mi je iznimka....da odmah nadodam!!! Zašto?! - Page 3 1523192931

dobar je i ovaj novi krčki biskup kojeg je papa direct postavio .... uštrojio onu staru svećeničku bagru ... sad su svi manji od makovog zrna i umilni al nako da potiho reže i kukaju kako im je teško ... osim jednog popa sa kojim sam oduvijek bila na ti ... taj se sav razbudijo i opet veseo i čijo

nisu svi svećenici isti niti slučajno ...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 3 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 24.01.16 12:08

Lena je napisao/la:


samo mi nije jasno ako smo svi dieca božja zašto katolički viernici diecu drugih "bogova" etikatiraju kao nepoželjnu......?!ne možeš poreći da to nije široko rasprostranjeno ponašanje......
ja sam ateistkinja i ne pada mi na pamet vjernicima pričat kako nema boga.....stvar uvjerenja.....imam prijatelja vjernika i deklarativnih i pravih....mama mi je žestoka vjernica....tata ateist.....šarno je i kod nas....
zaista mislim da je na čovjeku kad odraste i shvati kakav je da sam odredi tko je i šta je.....
još jedna stvar....bila sam u crkvi na možda 10 misa i od tih 10-tak misa niti jednu propovjed ne mogu navesti kao pozivanje na pobratimstvo ljudi....u svima su tema bila oni različiti koji nisu kao "mi"....i lajt motiv mržnja......
meni to koma.....
zaista mi se gadi pozivanje na mržnju.....
tako da ne znam gdje žive ti popovi koji vide sve kao djecu božju.....ne kao otpadnike

potpuno razumijem tvoje pitanje a i tvoju situaciju.. ne znam jesi li nedavno pročitala kad sam napisala da sam bila u situaciji da su "vjernici" tražili od mog župnika da me izbaci iz crkve (zgrade) i s mise zbog sinka homoseksualca.. i to ne bilo koji vjernici nego ono što zasigurno znam jedna teologinja...
ne razumijem te ljude jedino mogu reći da uopće nisu vjernici i da ne poznaju evanđelje.. to su oni koji se samo deklariraju vjernicima, koji tumače neke evanđeoske citate doslovno i koji su "vjernici" folkloraši...
na žalost ima i svećenika koji su dobrano zagazili u politiku prateći sve svinjarije koje se pišu po internetu i hrane se mržnjom... imala sam takvog župnika, rekla sam mu da se skine s interneta jer će mu to ugroziti njegov pogled na ljude i na svijet, nije me poslušao pa smo svaki put kad bi on imao držati propovijed kolutali očima... 10 minuta bi bilo tumačenje evanđelja i on bi to tako divno izveo, i taman kad bismo odahnuli i pomislili - evo napokon nema politike - on bi samo odjednom promijenio diskurs i bacio se na politiku  i onda drugih 10 minuta porekao sve ono dobro što bi rekao u prvih 10... međutim ja nemam tako loša iskustva s ostalim svećenicima, posebno ne onima iz međugorja gdje sam dugo išla na misu.. rekla bih da su ti koje ti navodiš izuzeci koji blate lice Crkve ali to je samo moje iskustvo - na mojoj župi smo imali uvijek jako dobre tumače Evanđelja a i u franjevačkoj crki u koju često zalazim nisam nikada čula ni riječi politike.. tako da ne mogu objašnajvati nešto što nisam sama doživjela.. srećom već od Ivana Pavla II počeo je teološki zaokret prema božanskom milosrđu koji je sad intenzivirao papa Franjo... vjerujem da će se i neke tvrde "vjerničke" glave omekšati ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 3 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 24.01.16 14:46

metilda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
metilda je napisao/la:e da, zaboravila sam pripomenuti da me je na toleriranje različitosti navela upravo sinkova homoseksualnost i ateizam koji je proistekao iz nje... odjednom u kući imaš osobu koja je potpuno različita i koja se kreće u krugovima ljudi koje si prije doživljavao toliko suprotnima da nisi ni razmišljao o njima... potpuno slamaš svoje predrasude naravno ako želiš raditi na sebi.. ako ne želiš onda je nemoguće prihvatiti različitosti ...

zakaj bi gejevi morali biti ateisti, svi smo mi bozja djeca...

pa i nisu svi gejevi ateisti, znam ih koji su vjernici i imaju i sakramentalni život, samo nemoj da moram objašnjavati kako i zašto ...  Zašto?! - Page 3 11484130
on se nije snašao u svom stanju, nije znao za stav Crkve po tom pitanju, pročitao je jednu nezgodnu Pavlovu rečenicu i odbacio i Boga i Crkvu... kasnije kad smo razgovarali o tome i kad sam mu objasnila stav KC bio je iznenađen, ali previše se frustracija nakupilo u njemu, a ni izjave raznih biskupa nisu doprinijele njegovoj promjeni mišljenja... čitaš moju raspravu na Kicovom forumu?..  Zašto?! - Page 3 684758713 najteže mi je objasniti vjernicima svih denominacija da su svi ljudi Božja djeca... a jesmo, bez razlike...
moje mišljenje: Crkva čini najgore bogohuljenje kad se poistovjećuje s Bogom... stav Crkve je nešto što može, ali i ne mora imati veze s onim što je Isus propovijedao... prema tome, vjera može uključivati i taj liturgijski dio, ali i ne mora... s Bogom se može dogovoriti i bez posrednika, ako si iskren i ne držiš "figu u džepu" kad mu se obratiš... 

napisah jednom na onom drugom forumu, naše najteže predrasude najlakše lome ljudi koje jako volimo...ne ide drugačije  Zašto?! - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 3 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 24.01.16 15:00

Lena je napisao/la:


samo mi nije jasno ako smo svi dieca božja zašto katolički viernici diecu drugih "bogova" etikatiraju kao nepoželjnu......?!ne možeš poreći da to nije široko rasprostranjeno ponašanje......
ja sam ateistkinja i ne pada mi na pamet vjernicima pričat kako nema boga.....stvar uvjerenja.....imam prijatelja vjernika i deklarativnih i pravih....mama mi je žestoka vjernica....tata ateist.....šarno je i kod nas....
zaista mislim da je na čovjeku kad odraste i shvati kakav je da sam odredi tko je i šta je.....
još jedna stvar....bila sam u crkvi na možda 10 misa i od tih 10-tak misa niti jednu propovjed ne mogu navesti kao pozivanje na pobratimstvo ljudi....u svima su tema bila oni različiti koji nisu kao "mi"....i lajt motiv mržnja......
meni to koma.....
zaista mi se gadi pozivanje na mržnju.....
tako da ne znam gdje žive ti popovi koji vide sve kao djecu božju.....ne kao otpadnike
za sad vidjeh samo jednog... a i taj je zlovenac a ne rvat  Zašto?! - Page 3 1523192931 

Lucijan... krasan čovjek i odličan svećenik.... svaki drugi ponedjeljak sam išla na njegova predavanja (biblična grupa)... prvi put sam otišla jer mi je to bila prilika provesti pola sata s prijateljicom koju nisam dugo vidjela, a onda mi se svidjelo predavanje (obrađivali su židovstvo o kojem sam jako malo znala) i nastavila sam dolaziti i slijedeće dvije godine... nikad me nije pitao kakav život živim...  vidio je da ne dolazim na mise, ali nije ni pokušao utjecati na to, nikakve prodike, osude, ništa... on je bio tamo za potrebe onih koji su željeli doći, za sve koji su ga trebali (bez obzira na naciju, vjeroispovjest itd) i to je bilo to... tu se završavalo njegovo poslanstvo... 

dakle ima ih, ali su tolika rijetkost da se čini nestvarnim njihovo postojanje... Zašto?! - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 3 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 24.01.16 16:36

btw je napisao/la:

moje mišljenje: Crkva čini najgore bogohuljenje kad se poistovjećuje s Bogom... stav Crkve je nešto što može, ali i ne mora imati veze s onim što je Isus propovijedao... prema tome, vjera može uključivati i taj liturgijski dio, ali i ne mora... s Bogom se može dogovoriti i bez posrednika, ako si iskren i ne držiš "figu u džepu" kad mu se obratiš... 

napisah jednom na onom drugom forumu, naše najteže predrasude najlakše lome ljudi koje jako volimo...ne ide drugačije  Zašto?! - Page 3 684758713

to je najvažnije, o tome govori i papa Franjo.. pročitaj ovaj tekst ako imaš volje, imam ga samo kao sliku

Zašto?! - Page 3 287drp

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 3 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 24.01.16 19:59

Tomica mi je na Art forumu napisala sljedeće: "Vi ste malo bubani, je l` da?"
e sad, kako sam rekla da im tamo više neću smetati mada to nisam ovjerila kod javnog bilježnika, živo me zanima što ovo znači?? ima li koga da mi objasni?  Zašto?! - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 3 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 25.01.16 1:11

metilda je napisao/la:Tomica mi je na Art forumu napisala sljedeće: "Vi ste malo bubani, je l` da?"
e sad, kako sam rekla da im tamo više neću smetati mada to nisam ovjerila kod javnog bilježnika, živo me zanima što ovo znači?? ima li koga da mi objasni?  Zašto?! - Page 3 11484130
Bolesni. Obično se upotrebljava kao tepanje djetetu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 3 Empty Re: Zašto?!

Postaj  pizda 25.01.16 9:13

"..u njima je prisutan Krist kao prisutnost odsutnoga..."

super su mi te teoloske vratolomije. Nema toga sto prosjecan teolog ne moze objasniti a da se ne uklapa. Jednostavno imaju previse vremena a tema djelovanja im je poprilicno skucena pa se uvijek jedna te ista stara slama moze mlatiti u bezbroj varijacija na temu a da sve varijacije, ma koliko razlicite bile, budu tocne. "Prisutnost odsutnoga" niko ziv ne moze osporiti bas kao ni duha svetoga ili sveto trojstvo. Ko sto ne mos osporit prosjecnog darwinista kojem je evolucija kaos slucajnih gresaka koje prestaju kad je svrha slucajnosti ispunjena. Kontrolirani neki kaos, reko bi covjek da se radi o programu da nije kaos u pitanju.
Ipak, mislim da se "otkup grijehova" nikada nece nadmasiti jer se radi o u biti nenadmasnom projektu punjenja crkvenog proracuna. Mos ubit, silovat, pljackat ali daj love, nekretnine crkvi i oni urgiraju kod boga pa grijesi budu zaboravljenima. Nije ni cudo sto se takva religija rado lovi kod ljudi koji i inace funkcioniraju po principu love kojom se sve moze kupiti i veza kojima se sve moze. Kako i nece kad im tako propovijedaju produhovljeni ljudi koji sa bogom komuniciraju po "halo Bing" sistemu.
Inace, o prisutnosti odsutnoga iz svakodnevnih iskustava mozemo navesti primjer Glsite sa fejsa... Zašto?! - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 3 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 25.01.16 9:21

pizda je napisao/la:
Inace, o prisutnosti odsutnoga iz svakodnevnih iskustava mozemo navesti primjer Glsite sa fejsa... Zašto?! - Page 3 1523192931

molit ću lijepo da se ne šlepaš uz mene ko šta sam se ja šlepala uz "kolegu" Zašto?! - Page 3 439160543

prva sam  elaborirala teoriju da ste ovdje odavno poprimili značajke kulta/religije a davno prestali biti proleterijatna zadruga ...

a ti si sa svojim zazivanjem gliste i prenošenjem glistinih posranica sa onog fejsa prerasto u kultnog svećenika Zašto?! - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 3 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 25.01.16 9:46

čitam ovu raspravu o crkvi ... metilda, trpati homoseksualce na silu u svećenike ako sami nisu to osjetili kao svoje zvanje je isto protuprirodni blud ... i onda od njih očekivati suzdržavanje od svojih prirodnih nagona ??? pa jebote, ti kad puknu, puknu ka kokice i nije ni čudo da onda bude svega unutar njihovih redova ... ovdje na krku je bio svećnik koji jednostavno nije prihvaćao celibat i živio po svom, imao djevojsku za koju su svi znali da praši redovno .... i taj je bio najbolji od svih ... kad su ga pozvali na red u biskupiji, otišao im je tamo i sasuo u facu istinu ... lijepo reko, kad vi riješite taj pederluk u bikupiji, i ja ću se riješit svoje djevojke ... i, nit se oni riješili pederluka nit on svoje djevojke al poanta je bila da mu nisu mogli ništa ... on je javno volio žene a oni iza zidova jedan drugog Zašto?! - Page 3 1523192931

jebate, zamisli stavit brdo homoseksualca u jedan prostor i onda od njih očekivati da se suzdržavaju od sexa ... moš si mislit što to čine Zašto?! - Page 3 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 3 Empty Re: Zašto?!

Postaj  pizda 25.01.16 9:46

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Inace, o prisutnosti odsutnoga iz svakodnevnih iskustava mozemo navesti primjer Glsite sa fejsa... Zašto?! - Page 3 1523192931

molit ću lijepo da se ne šlepaš uz mene ko šta sam se ja šlepala uz "kolegu" Zašto?! - Page 3 439160543

prva sam  elaborirala teoriju da ste ovdje odavno poprimili značajke kulta/religije a davno prestali biti proleterijatna zadruga ...

a ti si sa svojim zazivanjem gliste i prenošenjem glistinih posranica sa onog fejsa prerasto u kultnog svećenika Zašto?! - Page 3 1523192931

pa nisam ni dosao na kultne da bih bijo proleter vec kultno celjade...Zašto?! - Page 3 684758713
Mislis da kult Gliste sa fejsa ne bi zazivijo u roku odmah? Samo se prikaze par laznih svjedocanstava nepostojecih ljudi i sutra ces imat procesiju na Krku... Zašto?! - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 3 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 25.01.16 9:49

pizda je napisao/la:

pa nisam ni dosao na kultne da bih bijo proleter vec kultno celjade...Zašto?! - Page 3 684758713
Mislis da kult Gliste sa fejsa ne bi zazivijo u roku odmah? Samo se prikaze par laznih svjedocanstava nepostojecih ljudi i sutra ces imat procesiju na Krku... Zašto?! - Page 3 1523192931

zato sam brže bolje i došla nazad i razrušila svoj vlastiti kult prije nego prerasta u nešto tako ... al mi blitva pokvarila naum ... jebate, ona ka sveti petar i tri put me zanijekala prije nego su pijetlovi zakukurikali i nu štete neplanirane Zašto?! - Page 3 1619348112

al potrudit ću se ja i dalje bit gorila a vi budite šta vas volja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 3 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 25.01.16 10:00

pizda je napisao/la:
pa nisam ni dosao na kultne da bih bijo proleter vec kultno celjade...Zašto?! - Page 3 684758713

ako ćeš podebljat dojam kultnog čeljadea, imam prijedlog ... samo ti pozovi diju misijonarku kod sebe i da vidiš preobrazbe u jednog sasvim novog pizdu koji nije pizda ... ta te u četri mjeseca vine u kultne visine sa kojih te teško tko može skinuti ... a ja došla da se nevino družim kad ono postala i haker, i monstrum a sad i kult ...

odok, na fejsu se dogovaram za pravo nekultno fotosecioniranje prirode sa ljudima koji nisu podložni kultovima Zašto?! - Page 3 727654710
kolega iz zadra mi maše da je tu na otoku i da bi ponovijo jednu lijepu šetnjicu po prirodi ... to volem ... a tu ću doć prozračiti gljive tu i tamo ... super su !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 3 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 25.01.16 10:18

Glista je napisao/la:čitam ovu raspravu o crkvi ... metilda, trpati homoseksualce na silu u svećenike ako sami nisu to osjetili kao svoje zvanje je isto protuprirodni blud ... i onda od njih očekivati suzdržavanje od svojih prirodnih nagona ??? pa jebote, ti kad puknu, puknu ka kokice i nije ni čudo da onda bude svega unutar njihovih redova ... ovdje na krku je bio svećnik koji jednostavno nije prihvaćao celibat i živio po svom, imao djevojsku za koju su svi znali da praši redovno .... i taj je bio najbolji od svih ... kad su ga pozvali na red u biskupiji, otišao im je tamo i sasuo u facu istinu ... lijepo reko, kad vi riješite taj pederluk u bikupiji, i ja ću se riješit svoje djevojke ... i, nit se oni riješili pederluka nit on svoje djevojke al poanta je bila da mu nisu mogli ništa ... on je javno volio žene a oni iza zidova jedan drugog Zašto?! - Page 3 1523192931

jebate, zamisli stavit brdo homoseksualca u jedan prostor i onda od njih očekivati da se suzdržavaju od sexa ... moš si mislit što to čine Zašto?! - Page 3 1619348112

ma nije da se meni nešto raspravlja o Crkvi... ovdje nemam potrebu za tim, stavila sam onaj tekst da pokažem kako papa Franjo ne izmišlja toplu vodu, da je već sve prije napisano i da nigdje ne izlazi iz okvira KKC. međutim kako je malo tko i od vjernika pročitao KKC Bog najčešće služi, kako je to Pipojlo jednom napisao, kao moneta za potkusurivanje..
homoseksualce nitko ne tjera u svećenike, napisala sam negdje kako sam čitala gay forum na kojem je i sinak pisao i jedan od gejeva savjetuje drugoga da ode u svećenike jer će se moći prašiti a roditelji će biti presretni što imaju sina svćenika..
ni na celibat ih nitko ne tjera.. kad jednom prihvate biti svećenici onda bi se toga trebali i držati.. nije svatko za svećenika niti za suzdržavanje od seksa, pa ako u onom roku kušnje koji imaju prije ređenja skuži da nije za to poštenije je odustati nego kasnije sablažnjavati javnost svojim načinom života..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 3 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 25.01.16 10:21

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:
metilda je napisao/la:Tomica mi je na Art forumu napisala sljedeće: "Vi ste malo bubani, je l` da?"
e sad, kako sam rekla da im tamo više neću smetati mada to nisam ovjerila kod javnog bilježnika, živo me zanima što ovo znači?? ima li koga da mi objasni?  Zašto?! - Page 3 11484130
Bolesni. Obično se upotrebljava kao tepanje djetetu.

ha, možda onda opet počnem lijepiti tekstove na političku rapsodiju sve dok me ne baniraju zbog različitog mišljenja...  Zašto?! - Page 3 439160543

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 3 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.