Prošla vremena...

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Prošla vremena...

Postaj  pizda on 22.01.16 8:59

Vel'ka Maca je napisao/la:aj majketi preskoči macu u postovima... kužiš se u macu ko maritza u krivi kuratz

je, lakse te preskocit nego zaobic. Trebas pokazat forumaskoj huliganki Glisti da si ti ovdje alfa muzjak...
pizda
Murderator

Broj postova : 28629

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 22.01.16 9:00

iluzija je napisao/la:
Glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Glista je napisao/la:

šta imam tebe kužiti ?  ti si otvorena knjiga

al na jeziku koji ti ne poznivaš

a ti dobila dojam da se ja ko nešto posebno trudim razumjeti ga ?

maco, drage volje bih voljela vidjeti da nađes one koji ga razumiju i da se veselo, spontano i neopterećeno družiš tako da vam je oboma super  ... vjeruj mi, bih  to mi je uvijek draže vidjeti nego da se svak kome na jasan načim do znanja da se nećemo baš naći u nekoj ni priči ni zajebanciji počne kačiti na postove i provocirati svađu ... al eto, došli smo do lijepog saznanja ... pričamo različitim jezicima i da se ne razumijemo  ... slažem se sa tobom

enigiets wat jy nie verstaan nie

ovo je nešto blisko njemačkom/germanskom, feršten zi

Broj postova : 9552

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 22.01.16 9:01

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:aj majketi preskoči macu u postovima... kužiš se u macu ko maritza u krivi kuratz

je, lakse te preskocit nego zaobic. Trebas pokazat forumaskoj huliganki Glisti da si ti ovdje alfa muzjak...

pa to se vidi I iz aviona...
ps. reko mi je nekidan frend da sam veće muško od đona vejna
Vel'ka Maca

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 22.01.16 9:03

idem rastrgat (zubima) neku ribu za doručak
Vel'ka Maca

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 22.01.16 9:03

btw je napisao/la:
ako je moj najveći grijeh što sam te prije vidjela pozitivnijom no što jesi, evo ispričavam ti se ovako javno i da završimo s ovim natezanjem...

zapamti da je jedina osoba ovdje pozitivnija nego li se misli uvedena pod nickom Pizda. Nikako Glista, nisu je slucajno izolirali na skoro pustom otoku...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 22.01.16 9:04

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
ako je moj najveći grijeh što sam te prije vidjela pozitivnijom no što jesi, evo ispričavam ti se ovako javno i da završimo s ovim natezanjem...

zapamti da je jedina osoba ovdje pozitivnija nego li se misli uvedena pod nickom Pizda. Nikako Glista, nisu je slucajno izolirali na skoro pustom otoku...

rastrgat će te ovdašnje žiteljke tako niježnog I pozitivnog
Vel'ka Maca

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 22.01.16 9:05

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa to se vidi I iz aviona...
ps. reko mi je nekidan frend da sam veće muško od đona vejna

đon vejn se gegao ko neka babetina. Jedino ga mogu opravdati eventualne kurblje oci...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 22.01.16 9:06

Vel'ka Maca je napisao/la:idem rastrgat (zubima) neku ribu za doručak

di ces do riba na Drenovi, jedino one sto plivaju u ulju, konzervativne...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 22.01.16 9:08

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:idem rastrgat (zubima) neku ribu za doručak

di ces do riba na Drenovi, jedino one sto plivaju u ulju, konzervativne...

e, e baš te... te konzervativne su mi omiljene (petkom jedem ribu pa jebiga ujutro vć moram starta s tunom bez kruha jer ugljikohidrate ne primam)
Vel'ka Maca

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 22.01.16 15:05

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:

to znam, ali se više ne usudim sugerirati ljudima da su pozitivni 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 22.01.16 15:52

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:Nikada ne bih pisao ili otvarao neku refleksivnu ili tešku temu na Kultnima - uvijek sam bio za humor i zezanciju i tako sam pisao.

No, mislim da me moja humoristična inspiracija odavno napustila ili sam samo ostario - tko zna, a i nije da je važno.

Čačkajući sve ove stranice unatrag, sjetio sam se mnogočega - najviše onih kojih više nema. Neki su se izgubili u novim nickovima, neki ne pišu već godinama (kao što ni ja nisam), a neki nisu više tu. Čak i kad radim nešto totalno bezveze, kad se smijem u društvu, kad... Jednostavno u misli dođu dragi ljudi koje nikad nisam upoznao osim u virtualnom svijetu: Ivande/Shantica, Martin, Zeev...

Bili su sugovornici, bili su i inspiracija za humor - jednostavo, bili su na Kultnima. To je bilo dovoljno - znati da svaki dan kad se ulogiraš vidiš poznate nickove bez obzira hoćeš li progovoriti riječ s njima ili ne. To je kao omiljeni kafić - znaš tko je tko i gdje sjedi...

Ponekad, sa zebnjom, pomislim: što je s onima čija imena dugo nisam vidio ni na jednom forumu?
Ne, ne mislim da itko od njih s neba ili s Mjeseca gleda na nas dolje - bajke volim, ali u njih ne vjerujem. No, imam osjećaj da dok pišemo, dok teku slova, svi oni su tu. Žive kroz Kultne - ove ili one ili koliko god podjela Kultnih bilo (a bilo ih je valjda još dok je Ibro na glinenu pločicu pisao ) - i svakim slovom, oni su sve više tu.

Jer ljudi su smrtni, no Kultaši nisu ljudi, već Kultaši (i reptilijani  )...
Neka svi moji Kultaši vječno žive u slovima...

napisala sam već na nekim starim temama da bez obzira šta su ljudi koji tu pišu osobe koje (većinom) nisam upoznala za mene ljudi od krvi i mesa i uvijek ću pamtiti dosta lijepih situacija,napisanih slova i osjećaja koje su mi pobudili.....
sjetim se mnogih da i dođe mi u misli gdje su i jesu li ok......nije da razbijam glavu,ali prolete mi mislima.....
htjeli mi priznati ili ne dajemo tu mali dio sebe bez obzira radi li se o pričama iz života,zazanju i maskama,raspravama......tako da nije neobično da su kultaši ostavili trag na druge kultaše.....
ja uvijek jako dobro pamtim one lijepe stvari,a lošije pokušavam zaboraviti.....

mene zanima gdje je ljubitelj....sunce mu njegovo žarko!!!
pa tarkan recimo......ima ih
ali valjda im je dosadio ovaj svijet i kad se makneš više te ni ne zanima.....tako to ide.....
Lena

Broj postova : 7704

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics