kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kultaši u svom najboljem izdanju

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju Empty Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 26.01.16 21:04

Metka me sjetila mojih dana forumašenja na religiji. Čim sam uletila na taj forum, bilo mi je jasno da je svima svađanje daleko omiljeniji način komunikacije nego afirmativno zagovaranje svojih stavova ili lagodna zajebancija na svoj račun i predložila sam temu za svađanje gdje će si oni kojima to leži, dati oduška bez da ih netko ometa i prijeti pravilima. Ta ideja je propala i nikome se nije svidjela ( uopće se ne čudim i zašto, lakše se utopit među morem drugih tema i postova nego priznat sebi da si svađalica ) .

Ok, rekoh, otvorit ću temu na kojoj će se forumaši prisjećati postova drugih forumaša koji su ih inspirirali ili oduševili ili na bilo koji drugi i tema je čak poprilično dugo i preživjela i neko vrijeme bila i stiki.
Pa eto, rekoh da probam i ovdje a pogotovo zato jer sam u zadnje vrijeme prokazana ko kopačica po prljavom vešu a to nisam radila. Ako i kopam po starim temama, radim to da se sjetim nekih lijepih trenutaka i inspirativnih postova a nije da ih nema .

(ovako je to izgledalo na religiji, čisto inspiracije  radi : http://forum.net.hr/forums/t/172677.aspx )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 26.01.16 21:52

jedan od meni jačih postova ikad napisanih na kultnixu a meni savršen alibi da prekinem u sebi tražiti nostalgiju za nečim za čim ne mogu nostalgiju razviti čak i kad se trudim ... dođem kad usnimim nekog tko to zaslužuje jer je dokazano kreativan i onda opet skanjivanje jer pratim one kreativne a ne one svadljive ... jebat ga kad sam naopaka :

pizda na temi cyrano vs christian :

Ljudi su vecinom snobovi, mozda smo to i svi pomalo ali naravno strse oni koji su to popuno. Ljudi su vecinom i isprazni, netalentirani za ista vise od pukog konzumentstva tudjih rijeci, fraza itd. Jos muzicki klipovi i mogu proc, cuju se razliciti ukusi a neko moze otkriti i neki dobar band za kojeg prije nije cuo. S time naravno, da covjek stvarno i pusta ono sto slusa a ne ono za sto misli da bi moglo nekog impresionirati. Ali, silne frazetine koje je izrekao (ako) neko prije tri tisuce godina, petsto, osamsto...pa jos malo latinskog, ocajnicki trud da se sebe prikaze posebnim, nevjerojatno profinjenog ukusa, pametnim, obrazovanim...kome to treba jebate osim nepatvorenim budaletinama koje pucaju poprilicni kompleksi. Takve je lako prepoznati, pocnu sa pazljivo odabratim nickom koji "isijava" magnetizam za privlacenje isto tako ispraznih i glupavih muziaka i zenki a nastavljaju po svim vec nabrojitim tockama. Kad pustaju muziku, to je obavezno nesto za koje niko nije cuo ukljucujuci i njih. To valjda garantira poseban muzicki ukus i okus. Kad pustaju citate to naravno nisu narodne umotvorine poput "sjedi Mare na kamen studencu, stisla noge, ne da picke nijemcu" (domoljubna) vec nesto kozmicki jebote, covjek ostane ispresionirat tolikim ukusom i obrazovanjem. Da se ne dulji, ljudi samo prenose ugodjaj iz svojih dnevnih boravaka na forum. I po kucama im je sve namjesteno sa svrhom ispresioniranja nekog ko im navrati u goste. Sumnjam da neko od njih istinski uziva u nekom sterilnom ukrasnom predmetu ali zato ko pomamni sklanjaju sve sto bi neko mogao proglasiti cak i laganim kicem. Posljedica sveg je da se slucajni namjernik kod njih osjeca lose osupnut tolikom hladnocom prisutnom cak i u ljetnjim mjesecima. Isti dojam pruzaju i na ovim virtualnim prostorima, ta drukcije i ne znaju. Nit duse, nit kreativnosti, nit pameti, neka ih ali sto dalje...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 26.01.16 22:08

metilda na kulturi srca:
Zanima me kako nastaje to virtualno gađenje. Znam da s vremenom čovjek napravi neku selekciju pa mu je netko simpatičan, netko ne, ali taj osjećaj gađenja mi je neobičan. I kad bih osjetila da ga netko ima prema meni i da mi ga iskaže odmah bih prestala pisati da ne zamaram tu osobu. Zbog toga sam otišla i sa nethaerovih Kultnih. Vidim sad su tamo te osobe razigrane i nesputane otkad mene nema i to me raduje, zbog njih.

inače mi je empatija pojam koji vezujem uz sposobnost uživljavanja u nečije tuđe osjećaje ... mnogi će misliti da je čudno da se mogu uživit u metkine jer smo ideološki različite, al eto, često sam sa njom suosjećala pa i danas kad je napisala onaj svoj opraštajući post na svom kamenjaru ... kad sam otišla sa kutnixa očekivala sam sa veseljem da će se ljudi razigrati i tzo bi mene veselilo da se dogodilo pa makar se dogodilo ogovarajući mene ... nema veze ... neka se ljudi vesele kako ih volja ... nemam problem sa time ... boli me kad se ljudi ne vesele

davno sam spomenula oscar wildea i njegovu famoznu mudrost da ljudi preolako suosjećaju sa tuđim nevoljama a nikako sa tuđim veseljem ... i dalje mislim da je tu pogodio u centar svih ljudskih nevolja


Zadnja promjena: Glista; 26.01.16 22:15; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 26.01.16 22:14

ajd sad vi ... ja bih mogla ovako danima jer me podosta tu inspiriralo al neću sve odati

di mi je kolega koji je reko da su ga mnogi inspirirali a sad će se ušutiti ... ne moraju biti citati ... može se i prepričati svojim riječima

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  taja 26.01.16 22:26

alaa ko bi sad to tražio... jedva stignem i ove najnovije postove upratiti
Nemam pojma di mi vrime bježi Kultaši u svom najboljem izdanju 2758896589, nikako ga nemam zadnjih dana
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 26.01.16 22:32

taja je napisao/la:alaa ko bi sad to tražio... jedva stignem i ove najnovije postove upratiti
Nemam pojma di mi vrime bježi Kultaši u svom najboljem izdanju 2758896589, nikako ga nemam zadnjih dana

pa nemoj kopat, prepričaj ... kad si već tu, meni si ti bila super sa pizdom, alhambrom i dromsicom na prvim kultnim maškarama ... jebo vas bethoven .... umirala sam od smijeha

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 26.01.16 22:53

jebat ga, rekoh neću sad o pdf religiji al čitam i ne mogu protiv sebe .... meni omiljeni forumaš sa religije - andromeda :

"ma koliko bila uronjena u ono što bi nazvala stvaran materijalni život, i ma koliko mi u tom životu otupimo naše mozgove s televizijom, s ovim uređajima za slušanje mp3-ja i ostalim oblicima površne "zabave"; još uvijek tvoj mozak, tvoja psiha radi na nivou arhetipova, simbola...onog praiskonskog i jedinog jezika koji je "Bog pobrkao graditeljima kad su gradili kuku babuilonsku" .

Vidi, i ti i ja sad gledamio na svojim kompjuterima neko grafičko sučelje.!! Ali sami kompjuteri unutar sebe koriste brojke. Za naše kompjutere smajlići su samo određenim redom poslagane nule i jedinice. Ni kompjuteru ni smajliću nije bitno dali mi "vjerujemo u smajliće".I ako ja opisujem smajlića reći ću da je to žuti krug s najmješenim ustima, a ti ćeš dodati da još može i treptati okicama, ali za komp to su samo poslagane brojke.

Nije bitno u što netko vjeruje, jer se tu uglavnom radi samo o konceptu. O pokušaju da se neki arhetipski simboli i podsvjesni psihični procesi uobliče u nešto prepoznatljivo . Pojmovi ezoterizma, hermetike, okultnog i sama religija bili bi u gornjerm primjeru to "grafičko sučelje kompjutera" ,dok bi sami procesi - neki su nam poznati, neki ne, bili taj programski jezik na kojem mi ljudi kao vrsta zapravo "radimo".

Istina je, doduše, da se jedino u okultnim konceptima problemu prilazi s aktivne strane, pa se ozbiljno istražuju sami putevi kojim se ide, dok je kod religija klasičnog tipa, dovoljno samo da se putuje bez nekog posebnog istraživanja. Samo putovanje izjednačava se s traganjem.. Također treba znati da skoro svako religijsko vjerovanje ima svoju okultnu i mističnu jezgru. Zbir arhetipova ne kojim je uspostavljeno to vjerovanje. Na primjer, nisu kršćani jedini koji vjeruju da je Bog došao na zemlju, nisu jedini koji vjeruju da je uskrsnuo nakom što je bio ubijen, i nisu jedini koji očekuju povratak ubijenog i uskrskog božanstva....

Sva mistična iskustva koja su ljudi opisivali su mane više ista. Simboli su slični ili se bitno ne razlikuju, najviše zavisno od kulture, ali prave razlike počinju kad doživljeno treba uobličiti i tu se pojavljuju religijska vjerovanja ili neki drugi koncepti objašnjavanja doživljene stvarnosti.

Ali i tada se simboli bore za svoje mjesto. U kršćanstvu je patrijarhalni princip i uloga muškarca dovedena skoro do krajnosti - ali vraća se simbol Velike Majke, potisnuti ženski princip ne priznaje poraz, i ravnoteža se mora ponovo uspostaviti jer samo tako možemo funkcionirati, pa otuda se BDM toliko počinje štovati.

Princip trojstva nikako nije vezan samo za kršćanstvo. rene Guenon u knjizi "Velika Triada" daje detaljan prikaz i poređenje kod različitih kultura pojma trojstva. ect..ect..

Čitajući na primer "Riječnik simbola" vidimo da su neke životinje obljubljenije od drugih..Za lava ili orla je i očekivati ali tu su i "obične" životinje kao što je ovan ili krava?? Žabu smo imali kod Egipćana , a i kod Abderićana.... a insekti, zanimljivo, kod svih kultura zapravo simboliziraju demone!!



I na kraju, odgovor na pitanje čemu danas to služi.

Pa ničemu. Kao što čovjek ne mora znati programski jezik računala da bi se njime koristio tako ne mora znati ni procese koji se odvijaju u njemu.Naravno, postoje oni koje baš to zanima... i to je to. Mene je, na primjer, iznenadila snagasimbola koji su se koristili u alkemiji. pošao sam čitati knjige o tome i bio sam blago rečeno skeptičan prema tom konceptu. Ali nigdje više ne sretoh takve simbole koji su bili "susretljiviji" vodiči i koji su tako brzo uticali na podsvijesne procese. Nešto nevjerojatno..... "




andromeda na temi "religije koje u sebi nose zlo" ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 26.01.16 23:28

taja je napisao/la:alaa ko bi sad to tražio... jedva stignem i ove najnovije postove upratiti
Nemam pojma di mi vrime bježi Kultaši u svom najboljem izdanju 2758896589, nikako ga nemam zadnjih dana

tako se i meni događa... pročitam u kratkim pauzama što se piše, nemam vremena komentirati a onda kasnije nikako pronaći post da ga prokomentiram...  Kultaši u svom najboljem izdanju 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 27.01.16 5:49

ajd neću dalje sama štancat na ovoj temi ....


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 27.01.16 8:21

Glista je napisao/la:
taja je napisao/la:alaa ko bi sad to tražio... jedva stignem i ove najnovije postove upratiti
Nemam pojma di mi vrime bježi Kultaši u svom najboljem izdanju 2758896589, nikako ga nemam zadnjih dana

pa nemoj kopat, prepričaj ... kad si već tu, meni si ti bila super sa pizdom, alhambrom i dromsicom na prvim kultnim maškarama ... jebo vas bethoven .... umirala sam od smijeha


Turbanstyle, ahahahaa  Kultaši u svom najboljem izdanju 1619348112  Kultaši u svom najboljem izdanju 3114667799

https://kultnix.forumcroatian.com/t296p510-kultni-maskembal#34370

a drugi maskembal je bio ..ono..Snežana, Tukac , kaokakao, dolce_vita, kiss_my_ass & Co. Kultaši u svom najboljem izdanju 3776795594

Kultaši u svom najboljem izdanju 2319274739

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 27.01.16 10:43

Glista je napisao/la:ajd neću dalje sama štancat na ovoj temi ....


sjetila sam se jednog svog mamutovca na religiji.. koliko sam ja tamo potrošila vremena...  Kultaši u svom najboljem izdanju 1523192931

http://forum.net.hr/forums/p/302283/8982536.aspx#8982536

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 27.01.16 10:46

Alhambra je napisao/la:
Glista je napisao/la:
taja je napisao/la:alaa ko bi sad to tražio... jedva stignem i ove najnovije postove upratiti
Nemam pojma di mi vrime bježi Kultaši u svom najboljem izdanju 2758896589, nikako ga nemam zadnjih dana

pa nemoj kopat, prepričaj ... kad si već tu, meni si ti bila super sa pizdom, alhambrom i dromsicom na prvim kultnim maškarama ... jebo vas bethoven .... umirala sam od smijeha


Turbanstyle, ahahahaa  Kultaši u svom najboljem izdanju 1619348112  Kultaši u svom najboljem izdanju 3114667799

https://kultnix.forumcroatian.com/t296p510-kultni-maskembal#34370

a drugi maskembal je bio ..ono..Snežana, Tukac , kaokakao, dolce_vita, kiss_my_ass & Co. Kultaši u svom najboljem izdanju 3776795594

Kultaši u svom najboljem izdanju 2319274739

to je meni uletilo ko naručeno tada ... oko mene depresija, svijet mi se raspado i onda dolazila na forum opustiti se u lagodnoj zajebanciji ... doslovno ste me spasili od padanja u depresiju ... ismijala se do suza na vaše fore i sama vrtila svoje i ujutro opet bila čila i orna za nove borbe ... jebate, samo kad se sjetim na šta mi je tada život ličio ... djeca kod roditelja, kuća usred zime sa otvorenim prozorima da se žbuka suši i mogu uselit u ured, radnici mi iza leđa žbukaju a ja u vreći za spavanje na kauču sa laptopom i smijem se na glas a znam da me čeka noć u kući ko da na livadi spavam - propuh i molim boga da nema nekog nevremena Kultaši u svom najboljem izdanju 3111943984 a ne smijem mislit o reali da me ne obuzme straah od nestajanja i propadanja ... ostala bez muža, ostala bez posla, šef me htio ajkulama bacit u agoniji pred svoju smrt, ja bez para krenula u otvaranje ureda i nemam pojma hoću li kakve pare dobit od države a natukla troškova milina Kultaši u svom najboljem izdanju 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 27.01.16 10:48

metilda je napisao/la:
Glista je napisao/la:ajd neću dalje sama štancat na ovoj temi ....


sjetila sam se jednog svog mamutovca na religiji.. koliko sam ja tamo potrošila vremena...  Kultaši u svom najboljem izdanju 1523192931

http://forum.net.hr/forums/p/302283/8982536.aspx#8982536

eto, možeš i svoje postove tu dovuć sa drugih foruma da znaš gdje su i ne moraš kopati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 27.01.16 10:52

Glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Glista je napisao/la:ajd neću dalje sama štancat na ovoj temi ....


sjetila sam se jednog svog mamutovca na religiji.. koliko sam ja tamo potrošila vremena...  Kultaši u svom najboljem izdanju 1523192931

http://forum.net.hr/forums/p/302283/8982536.aspx#8982536

eto, možeš i svoje postove tu dovuć sa drugih foruma da znaš gdje su i ne moraš kopati

taman posla, smiješno mi je koliko sam ozbiljno shvaćala svoje pisanje tamo, a i uopće pisanje... a nisam očito bila jedina...  Kultaši u svom najboljem izdanju 3111943984
koliko svađa zbog različitih vjera i vjerovanja... sad mi je to prečudno... ali odigralo je neku svoju ulogu u mom životu... valjda je i to bio način bijega od problema u RL .. istreseš se na forumu pa onda dalje rješavaš egzistencijalne probleme.. ti si to radila na Kultnima, ja na Religiji...  Kultaši u svom najboljem izdanju 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 27.01.16 11:03

metilda je napisao/la:

taman posla, smiješno mi je koliko sam ozbiljno shvaćala svoje pisanje tamo, a i uopće pisanje... a nisam očito bila jedina...  Kultaši u svom najboljem izdanju 3111943984
koliko svađa zbog različitih vjera i vjerovanja... sad mi je to prečudno... ali odigralo je neku svoju ulogu u mom životu... valjda je i to bio način bijega od problema u RL .. istreseš se na forumu pa onda dalje rješavaš egzistencijalne probleme.. ti si to radila na Kultnima, ja na Religiji...  Kultaši u svom najboljem izdanju 684758713

ma moja kriza je trajala kakvih pola godine, ne duže ... nisam smjela pogledati oko sebe jer je bilo baš apokaliptično stanje ali doslovno ... rušila zidove, gradila nove a sve usred ciče zime pa mi kultni forum bio pojam reda u usporedbi sa mojim kaosom Kultaši u svom najboljem izdanju 1619348112 sad mi često izgleda obrnuto

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  pizda 27.01.16 11:21

Glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:

taman posla, smiješno mi je koliko sam ozbiljno shvaćala svoje pisanje tamo, a i uopće pisanje... a nisam očito bila jedina...  Kultaši u svom najboljem izdanju 3111943984
koliko svađa zbog različitih vjera i vjerovanja... sad mi je to prečudno... ali odigralo je neku svoju ulogu u mom životu... valjda je i to bio način bijega od problema u RL .. istreseš se na forumu pa onda dalje rješavaš egzistencijalne probleme.. ti si to radila na Kultnima, ja na Religiji...  Kultaši u svom najboljem izdanju 684758713

ma moja kriza je trajala kakvih pola godine, ne duže  ... nisam smjela pogledati oko sebe jer je bilo baš apokaliptično stanje ali doslovno ... rušila zidove, gradila nove a sve usred ciče zime  pa mi kultni forum bio pojam reda u usporedbi sa mojim kaosom Kultaši u svom najboljem izdanju 1619348112 sad mi često izgleda obrnuto

ocito su i kaos i red relativni...Kultaši u svom najboljem izdanju 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 27.01.16 11:27

pizda je napisao/la:
ocito su i kaos i red relativni...Kultaši u svom najboljem izdanju 684758713

nisu Kultaši u svom najboljem izdanju 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  taja 27.01.16 15:51

Glista je napisao/la:
taja je napisao/la:alaa ko bi sad to tražio... jedva stignem i ove najnovije postove upratiti
Nemam pojma di mi vrime bježi Kultaši u svom najboljem izdanju 2758896589, nikako ga nemam zadnjih dana

pa nemoj kopat, prepričaj ... kad si već tu, meni si ti bila super sa pizdom, alhambrom i dromsicom na prvim kultnim maškarama ... jebo vas bethoven .... umirala sam od smijeha
Kultaši u svom najboljem izdanju 1619348112  ono je bilo posebno raspolozenje...
Jednostavno dodje dan inspiracije i samo izbacujes pizdarije.
A nekad se trudis, naprezes mozak i zelis biti duhovit al nista... Tupilo i glupost
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 27.01.16 18:30

Jedan od meni omiljenih citata, a vi pogadžaite čiji je...


"...Trenutno sam u fazi kad prolazim pored kombija s krafnama na kojem piše "Tvojih pet minuta", a ja imam neodoljivu potrebu odlijepiti ono "j" iz "Tvojih"..."

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 27.01.16 18:34

baldrik ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 27.01.16 18:36

Glista je napisao/la:baldrik ?
Kultaši u svom najboljem izdanju 3890829408

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 27.01.16 18:46

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:
Glista je napisao/la:baldrik ?
Kultaši u svom najboljem izdanju 3890829408

imam ja sad trik pitanje ... prepoznajte koji je ovo forumaš :

ajmo Rijeka ! Kultaši u svom najboljem izdanju 1040131347 Kultaši u svom najboljem izdanju 3712670000 Kultaši u svom najboljem izdanju 1040131347 Kultaši u svom najboljem izdanju 1040131347 Kultaši u svom najboljem izdanju 3827645783

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 27.01.16 18:49

Bilo ih je više - od Pipija pa nadalje.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 27.01.16 18:51

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:Bilo ih je više - od Pipija pa nadalje.

istina, bilo ih je više ... bravo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 27.01.16 19:03

našla danas jednu inkriminirajuću raspravu sa Redom...  Kultaši u svom najboljem izdanju 439160543 o pablu nerudi...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.