Wajter raport

Stranica 4 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Wajter raport

Postaj  Gost on 22.02.16 10:45

sjetih se jedne scene iz jednog svog sna u kojem mi je vlastita mater organizirala hajku na mene .... nema koga nije uključila, rodbinu, daleke rođake, neki me probali i uspavati injekcijama ko što to rade sa životinjama ... al sve bezuspješno a ja se naletala i uživala leteći im iznad glava, skakala sa jedne zgade na drugu, sve počelo sa traumom i strahom a završilo tako da sam zajebavala sve oko sebe  ... al na kraju sna me ko uspio neki kordon policije skoro uloviti u nekoj zgradi i trčali za mnom po stepeništu ... meni se odjednom nije dalo više bježati  i samo što me ne ulove i meni padne na pamet da sanjam i da u snu mogu raditi šta hoću pa ajd da probam vidjet jel mogu utjecati i na druge likove iz sna ... i umjesto da pobjegnem, okrenem se prema policajcima koji su me lovili i pomislim kako bi bilo super da svi umjesto da me love, krenu plesati ... i počnem prva plesati, zamislila si neku sambu il rumbu i odjednom se iz pozadine čula živa muzika  ... i kako sam to pomislila, oni stvarno krenuli plesati ali protiv svoje volje i ispala je tako ludo smiješna scena koju sam gledala sa vrha stepenica da sam se počela smijati na glas i probudila samu sebe smijanjem ... nikad nisam zaboravila u detalje taj kraj sna i te zbunjene policajce koji se nisu mogli oduprijeti ritmu i sve hoće i dalje trčati za mnom a ne mogu jer im tijela nevezano za njihovu volju plešu  

eto, ajd pizdo sad ti mene sajkoanaliziraj po ovom snu

ah da, ovo sam sanjala prije nego sam sličnu scenu vodjela u filmu maska ... dapače, ostala sam ugodno iznenađena kad sam gledala film i vidjela sličnu scenu kao i u mom snu samo što tamo nisu plesali po stepeništu nego po ulici

Zadnja promjena: Glista; 22.02.16 10:50; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 22.02.16 10:48

pizda je napisao/la:ocu kurac, kad god me neko u snu upuca ili ubode, boli...

to je zato jer si izrazito sugestibilan

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 22.02.16 11:13

Glista je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:
     Uostalom ti očekivooo dva-tri a onu uz njih se pojavilo još sto ( 100 )

izbjeglica i imigranata.Podigni i ti bodljikavu žicu paoš i struju prikopčaj.

jehudi, kad te izbjeglice ulove, morat ćeš nazat prišiti  osunećeno radi mimikrije i kamuflaže    traži di su bacili

i dalje mrljav vajter nakon kratkog sunčatog razdoblja ... ajd bar na forumu sve u proljetnim tonovima

Ti kao da navijaš za njih. 

Od kut ti ideja da bi se, glumeći neobrezatog, netko spasio.

U takvom hipotetskom scenariu, najbolja mimikrija jest izrecitirati one njihove neartikulirane glasove.

( kao ovi na kraju klipa, od min 3:00 )

Tući ih njihovim oružjem ... ...kuiš?

Yehudi

Broj postova : 2129

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 22.02.16 12:16

Glista je napisao/la:sjetih se jedne scene iz jednog svog sna u kojem mi je vlastita mater organizirala hajku na mene .... nema koga nije uključila, rodbinu, daleke rođake, neki me probali i uspavati injekcijama ko što to rade sa životinjama ... al sve bezuspješno a ja se naletala i uživala leteći im iznad glava, skakala sa jedne zgade na drugu, sve počelo sa traumom i strahom a završilo tako da sam zajebavala sve oko sebe  ... al na kraju sna me ko uspio neki kordon policije skoro uloviti u nekoj zgradi i trčali za mnom po stepeništu ... meni se odjednom nije dalo više bježati  i samo što me ne ulove i meni padne na pamet da sanjam i da u snu mogu raditi šta hoću pa ajd da probam vidjet jel mogu utjecati i na druge likove iz sna ... i umjesto da pobjegnem, okrenem se prema policajcima koji su me lovili i pomislim kako bi bilo super da svi umjesto da me love, krenu plesati ... i počnem prva plesati, zamislila si neku sambu il rumbu i odjednom se iz pozadine čula živa muzika  ... i kako sam to pomislila, oni stvarno krenuli plesati ali protiv svoje volje i ispala je tako ludo smiješna scena koju sam gledala sa vrha stepenica da sam se počela smijati na glas i probudila samu sebe smijanjem ... nikad nisam zaboravila u detalje taj kraj sna i te zbunjene policajce koji se nisu mogli oduprijeti ritmu i sve hoće i dalje trčati za mnom a ne mogu jer im tijela nevezano za njihovu volju plešu  

eto, ajd pizdo sad ti mene sajkoanaliziraj po ovom snu

ah da, ovo sam sanjala prije nego sam sličnu scenu vodjela u filmu maska ... dapače, ostala sam ugodno iznenađena kad sam gledala film i vidjela sličnu scenu kao i u mom snu samo što tamo nisu plesali po stepeništu nego po ulici

jednostavan san, sanjala si realnu scenu samo sto u reali ipak nije tako drasticna:). Znaci, gusenje od strane stare. Policajci pak simboliziraju represiju, restrikciu, gusenje druge vrste. Ples pak simbolizira slobodu. Prepustanjem plesu (slobodi) odlucila si da se osamostalis i odjebes gusenje bilo koje vrste...
pizda
Murderator

Broj postova : 28722

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 22.02.16 12:32

pizda je napisao/la:
jednostavan san, sanjala si realnu scenu samo sto u reali ipak nije tako drasticna:). Znaci, gusenje od strane stare. Policajci pak simboliziraju represiju, restrikciu, gusenje druge vrste. Ples pak simbolizira slobodu. Prepustanjem plesu (slobodi) odlucila si da se osamostalis i odjebes gusenje bilo koje vrste...

točno ... al zanimljivo mi je jer sam takve snove o majci sanjala u vrijeme kad mi nije padalo na pamet da je ona ta koja me guši i kroti ... ono što promakne svijesnom, u snu se kroz podsvjesno odigra na pravi način i još ponudi i rješenje ... kasnije samo moraš pratiti šta ti je san ispričao i nema greške

brdo ljudi se nikada ne riješe te "roditeljske" skrbi a u biti se radi o čizmi koja te hoće držati pod svojom kontrolom ... moram paziti da ne ponovim iste greške sa svojom djecom ... zato ih potičem da i one zapisuju svoje snove ...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 22.02.16 12:35

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

točno ... al zanimljivo mi je jer sam takve snove o majci sanjala u vrijeme kad mi nije padalo na pamet da je ona ta koja me guši i kroti ... ono što promakne svijesnom, u snu se kroz podsvjesno odigra na pravi način i još ponudi i rješenje ... kasnije samo moraš pratiti šta ti je san ispričao i nema greške

brdo ljudi se nikada ne riješe te "roditeljske" skrbi a u biti se radi o čizmi koja te hoće držati pod svojom kontrolom ... moram paziti da ne ponovim iste greške sa svojom djecom ... zato ih potičem da i one zapisuju svoje snove ...

sve je dobro dok ne pocnu sanjat da plesu...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 22.02.16 12:37

pizda je napisao/la:

sve je dobro dok ne pocnu sanjat da plesu...

neka plešu ... to će meni biti znak da sam negdje falila i da se ponašam nisam ja kontrolfrik ko ti ...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 22.02.16 12:38

al prošli cijeli tjedan kako je mala bila bolesna, spavala je kraj mene .... fora koliko to dijete priča u snu i smije se ... meni je to gušt slušati

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 22.02.16 12:40

Glista je napisao/la:al prošli cijeli tjedan kako je mala bila bolesna, spavala je kraj mene .... fora koliko to dijete priča u snu i smije se ... meni je to gušt slušati

mozda si joj greskom dala pogresan sirup. Mala se nalila konjaka i bila pravo raspolozita...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 22.02.16 12:42

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:al prošli cijeli tjedan kako je mala bila bolesna, spavala je kraj mene .... fora koliko to dijete priča u snu i smije se ... meni je to gušt slušati

mozda si joj greskom dala pogresan sirup. Mala se nalila konjaka i bila pravo raspolozita...

a nije ... slabo je ona pila sirupe ... ona tako odmalena ... morala sam joj ovo ljeto  udijelit svoju sobu jer starija ne može spavat od njenog pričanja u snu  starija se lako budi što je super kad je netjak kod nas ... on samo malo zakmeči a starija odma skače da ga tješi ... ta će biti super mama kad naraste

a i u mojoj kući slabo ima alkohola osim kad je neko dogovorito druženje ... najbolje mi je kad mi ulete ovi domaći pa pitam šta će popit ( misleć na čaj il kavu il sok ) a oni traže jednu kratku ... dam im kratku po nosu

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 22.02.16 22:24

bio je lijep skoro pa proljetni dan... a sad je noć  

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 23.02.16 8:42

ovo mrljavo vrijeme se zalijepilo i nikako otić ne djeluje mi najbolje na psihu a pogotovo uz prehladu ... ne da mi se ni privirit nosom van

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 23.02.16 8:47

vise nije noc Blitvice, dan je ali kakav dan!!!? Eto kakav je, cmolji kisa, oblacno od poda do neba, cijelu noc pada kisa, kisa na kisu, kisa na kisu...nije da to utjece na mene ali ja bi najradije uzeo noz i klao, klao i klao. Poslije bi rekao, ja jednostavno ne znam sto mi je bilo, boze mili sto sam ucinijo...
Zivot svasta nosi mos ga jebat a mi samo izvrsavamo programe. Bog je u biti savrseni Baban, vrhovni IT majstor. Ne znam sta bi ti vise rekao a da se ne ponavljam...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 23.02.16 8:49

Glista je napisao/la:ovo mrljavo vrijeme se zalijepilo i nikako otić  ne djeluje mi najbolje na psihu a pogotovo uz prehladu ... ne da mi se ni privirit nosom van

di si se ti ubacila izmedju mene i Blitvice kojoj sam upravo objasnijo tajne svemira, kozmosa i univerzuma?
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 23.02.16 8:52

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:ovo mrljavo vrijeme se zalijepilo i nikako otić  ne djeluje mi najbolje na psihu a pogotovo uz prehladu ... ne da mi se ni privirit nosom van

di si se ti ubacila izmedju mene i Blitvice kojoj sam upravo objasnijo tajne svemira, kozmosa i univerzuma?

nije tebe ni bilo dok sam ja tu pisala ... virio si i prepisivo pa još dodao ono o klanju ... to sam ja htjela napisat ali sam izbrisala jer mi se činilo neprimjerenim za prvi jutarnji pozdrav  doduše, ja ne bih klala al bih se tukla sa svima oko sebe ... zato ni ne izlazim iz kuće

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 23.02.16 8:54

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

nije tebe ni bilo dok sam ja tu pisala ... virio si i prepisivo pa još dodao ono o klanju ... to sam ja htjela napisat ali sam izbrisala jer mi se činilo neprimjerenim za prvi jutarnji pozdrav  doduše, ja ne bih klala al bih se tukla sa svima oko sebe ... zato ni ne izlazim iz kuće

nikad ja ne virim, dodjem, pisem, odem. Taki mi je stil, skroz kul...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 23.02.16 8:55

pizda je napisao/la:

u zadnje vrijeme si mi skroz sumLJiv ... odgovaraš skroz ozbiljno na moje očite zajebancije ... cccc

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 23.02.16 8:57

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

u zadnje vrijeme si mi skroz sumLJiv ... odgovaraš skroz ozbiljno na moje očite zajebancije ... cccc

ti si uviek ista, uviek shvatis kurca za palicu...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 23.02.16 9:01

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

tako je zanimljivije šta imaš kužit kod ovakvih veleumnih prepiski ... lupaš ko maksim po divizmi

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 23.02.16 9:18

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

tako je zanimljivije  šta imaš kužit kod ovakvih veleumnih prepiski ... lupaš ko maksim po divizmi

verbascum phlomoides...jos se sjecam...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 23.02.16 9:48

pizda je napisao/la:

verbascum phlomoides...jos se sjecam...

ja morala guglat da vidim o čem ti pričaš al neka, pažljivo čitaš a ne površno ka neki

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  taja on 23.02.16 11:29

Red kise, red sunca..i tako stalno
taja

Broj postova : 5857

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 23.02.16 12:17

bijo vani dva sata, kisa non stop. Na placi vode do iznad cipela...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 23.02.16 14:36

ovdje močvarno
pasi opet u kolotečini...nije bilo sexa ovi put
Alhambra

Broj postova : 8176

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 24.02.16 7:24

Alhambra je napisao/la:
pasi opet u kolotečini...nije bilo sexa ovi put

to mora biti sreća veća

ovdje i dalje mrljavo i kiša ... pa kad će se više to nebo raspasti nad mojim vjeđama ? kad ? kad ?
visi ko prljavi jastuk iz kojeg se non stop nešto cijedi ... bezlični oblaci i vlaga posvuda ... sinoć po prvi puta nakon viroze krenula u dalju šetnjicu jer ko prestala kiša al badaf ... taman dođem do mora a ono krene pljusak ... došla kući pokisla ko miš

sva sreća fb memoriji pa znam da je prošle godine u isto vrijeme bilo još gore ... u krku padao snijeg

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 4 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics