Wajter raport

Stranica 39 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Wajter raport

Postaj  Vel'ka Maca on 14.04.16 8:28

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Slatka je za krepat, al je karakteric za popizdit.... tvrdoglavaaaaaaaaaaaaaaaa.... al je suoer zadovoljno i zdravo dijete, sta jes - jes.

imate li vi kakvih madjarskih gena?  Mala je ziva madjarica...

ima preCjedničkih
naime, mama je z grobnika, ćo mona
Vel'ka Maca

Broj postova : 9504

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 14.04.16 8:43

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Slatka je za krepat, al je karakteric za popizdit.... tvrdoglavaaaaaaaaaaaaaaaa.... al je suoer zadovoljno i zdravo dijete, sta jes - jes.

imate li vi kakvih madjarskih gena?  Mala je ziva madjarica...

ima preCjedničkih
naime, mama je z grobnika, ćo mona

gledajte da joj zatomite tu stranu...
pizda
Murderator

Broj postova : 28367

[Vrh] Go down

Postaj  ligeja on 14.04.16 8:50

* Neki gdin ulazi u tramvaj nakon što je kupio dnevne novine i stavio ih ispod pazuha. Pola sata kasnije silazi s istim novinama ispod pazuha. Ali to više nisu iste novine. Sada je to hrpa tiskanih listova negdje na klupi na trgu.. Ostavši sama, hrpa tiskanih listova ponovno se pretvara u dnevne novine kad ih ugleda jedan mladić koji ih pročita i ostavi da se pretvore u hrpu tiskanih listova. Ostavši sama, hrpa tiskanih listova ponovno se pretvori u dnevne novine sve dok ih ne ugleda jedna starica. Ona ih pročita i odloži pretvorene u hrpu tiskanih novina. Potom ih ponese kući i iskoristi za umatanje pola kg blitve. A tome, zapravo, služe dnevne novine nakon ovih uzbudljivih preobražaja.*

Broj postova : 535

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 14.04.16 9:39

ligeja je napisao/la:* Neki gdin ulazi u tramvaj nakon što je kupio dnevne novine i stavio ih ispod pazuha. Pola sata kasnije silazi s istim novinama ispod pazuha. Ali to više nisu iste novine. Sada je to hrpa tiskanih listova negdje na klupi na trgu.. Ostavši sama, hrpa tiskanih listova ponovno se pretvara u dnevne novine kad ih ugleda jedan mladić koji ih pročita i ostavi da se pretvore u hrpu tiskanih listova. Ostavši sama, hrpa tiskanih listova ponovno se pretvori u dnevne novine sve dok ih ne ugleda jedna starica. Ona ih pročita i odloži pretvorene u hrpu tiskanih novina. Potom ih ponese kući i iskoristi za umatanje pola kg blitve. A tome, zapravo, služe dnevne novine nakon ovih uzbudljivih preobražaja.*

zato nam je nekad povrce bilo puno olova, danasnji pesticidi su mila majka...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  taja on 14.04.16 9:43

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la: Krvnicki mi se spavalo jutros, valjda vrijeme a i spoznaja da je cetvrtak kad je organizam vec iscrpit nedovoljnim brojem spavalackih sati.

taman odustala od toga da taji preporučim trčanje za leševima i diranje istog radi podizanja nivoa energije kad i ti o umoru ... eto, sad znate kako se to rješava ... trk za onim osušenim leopoldom i pipkati ga radi ozdravljenja svega navedenog

jebate, sad čitam da mi je kolegica iz rijeke sa kojom sam odrasla isto tamo bila ... samo da mi sad ne pokuca na vrata sa pričom kako ju je leš podigo iz mrtvih  nema šanse da ju ne krenem zajebavati pa makar to značio i kraj tog prijateljstva ... znam da je opičena na vjeru i sve to, al ovo bi mi bilo malo tu mač a ja nemam više šivaca za takve pa makar se znali iz djetinjstva ... jebate žena koje trče za leševima  šta nije ono bilo da imamo trčati sa vukovima ?
Fala ti sestro isto ko bratu
Radije ostajem ovakva usporena i ošamućena 

Al sigurna sam da bi me to diranje leševa razdrmalo. Noćne more i prikaze držale bi me budnima ko najkvalitetnija koka
taja

Broj postova : 5828

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 14.04.16 9:50

bijo na kratko vani i stvarno interesantno vrijeme. Prolazim jednom ulicicom, sve suho ima i malo sunca. Nakon desetak metara izadjem na korzo a korzo sav mokar ljudi nose kisobrane. Gledam u nevjerici i nista ne kuzim. Poslije se vracam istom ulicicom a ona i dalje suha, ni kapi nije palo. Trenutno oblacno i vlazno a ima i dosta sparine...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 14.04.16 10:36

taja je napisao/la:
Fala ti sestro isto ko bratu
Radije ostajem ovakva usporena i ošamućena 

Al sigurna sam da bi me to diranje leševa razdrmalo. Noćne more i prikaze držale bi me budnima ko najkvalitetnija koka

sad mi palo na pamet da su ti mumificirani sveci zapravo slično ko indijancima totemi ... samo su katolici ošli u totalnu dekadencu i doslovno šetaju mrtvace ... valjda im je teško izrezbariti lik čovjeka pa je ovako lakše

nije ni čudo da je isus uskrsnuo ... pobjego da ga ne rastežu i režu i dijele i multipliciraju njegove dijelove naokolo ... ovako ga nema i nema se šta dijeliti

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 14.04.16 11:43

grmi, nevrijeme i tusti oblaci nad krovovima ... al sparina za poludit ... baš bi dobro došao jedan pljusak al nikako se nebo poroditi

djeca mi idu po prvi puta na dužu ekskurziju - od 7 dana ... to će biti čudno ne vidjeti ih tako dugo al neka uživaju ... iako, ne idu daleko pa mi možda vrag ne da mira i odem ih posjetiti i usput obići još koje mjesto u istri

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 14.04.16 11:52

Glista je napisao/la:grmi, nevrijeme i tusti oblaci nad krovovima ... al sparina za poludit ... baš bi dobro došao jedan pljusak al nikako se nebo poroditi

djeca mi idu po prvi puta na dužu ekskurziju  - od 7 dana ... to će biti čudno ne vidjeti ih tako dugo al neka uživaju ... iako, ne idu daleko pa mi možda vrag ne da mira i odem ih posjetiti i usput obići još koje mjesto u istri

reklo da ce padati prijepodne a poslije razvedravanje. Ovdje nesto malo orosilo i prilicno svietlo...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 14.04.16 11:52

tu po starom gradu je sada najljepše vidjeti kako one sitne biljčice bujaju i cvjetaju po kamenim zidovima ... prekrasno nešto ... al mi nisu jasni ljudi koji imaju potrebu čupati ih da bi zid bio "čist" ... al krenula sam sa svojim novim projektom dovlačenja kamenja sa livade i ozidavanja zida na terasi u kamen i preseljenja nekih od tih biljki na njega ... jučer sam se i ja dala u te koji čupaju ali pažljivo i sa korijenom i već imam svojih nasada ... koji gušt ih je vidjeti sada poredane u lončićima ... jedva čekam da mi na terasi bude kao i na ulici ... još mi je palo na pamet od špage heklati male replike visećih košarica i u njih u mini lončićima saditi ih ... super je ispalo ... skroz bonsai mediteranski motiv  ... sinoć sam odmah poklonila jedan taj viseći lončić kolegici i oduševila se ...

e da, susjed u vrtu preko puta moje kuće zasadio gliciniju koja se objesila preko zida pa sam čupnula i njenu granu i posadila ... nadam se da će se zakorijeniti pa da imam i gliciniju u svojoj džungli

Zadnja promjena: Glista; 14.04.16 11:55; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 14.04.16 11:53

pizda je napisao/la:

reklo da ce padati prijepodne a poslije razvedravanje. Ovdje nesto malo orosilo i prilicno svietlo...

a niš, sad mi javili da u portu pljušti pa je odgođeno gradilište do daljnjeg ... super, stignem onda pozavršavati druge stvari

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 14.04.16 12:37

Glista je napisao/la:

e da, susjed u vrtu preko puta moje kuće zasadio gliciniju koja se objesila preko zida pa sam čupnula i njenu granu i posadila ... nadam se da će se zakorijeniti pa da imam i gliciniju u svojoj džungli

glistinija...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 15.04.16 6:56

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

glistinija...

prekrasna je ... imam sreće sa susjedima koji su kupilu i uredili zapuštenu kuću preko puta mojih prozora ... jedni od rijeđih koji su svoj vrt ozelenili a ne popločili i pretvorili u one ogavne sterilne terase ... pogled sa prozora mi je sada lijep i gušt je vidjeti tako nešto ... uopće me ne čudi da spadaju u zadnje koji još pjevaju po ljeti kada dođu ... kakvi vrtovi, takvi i ljudi ... ovi sa cvijećem i drvećem redom neki veseli nasmijani i raspjevani, oni drugi samo reže i pičkaraju  ...  

a i ovo mi je jedna od omiljenih biljčica samo ne znam kako se zove ...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 15.04.16 8:02

sada samo čekam da neki zombi pošalje komunalnog i tužaka ih jer glicinija visi preko zida prema ulici .... jučer sjedim kod kolegice na kavi, susjeda joj isto ima mini vrt pred kućom i kameni zid preko kojeg visi predivan stari bršljan i raste ogromna stara hortenzija koja svake godine cvate ko luda ... sve su to omiljeni zakutci i sjećanja na centar grada kakav je nekada bio kad su svi imali tako zelene oaze oko svojih kuća ili po dvorištima ...

al priča mi kolegica, prošlo ljeto neki luđak poslao toj ženi komunalnog koji joj je naredio da mora poštucat sve šta visi na ulicu ... pa jebote, koje govno od čovjeka moraš biti da ti to smeta i ideš prijavljivati ??? ... a i taj komunalni koji odmah izađe na ukaz umjesto da potiče baš takve koji još drže neko raslinje u centru grada ...

dok sam imala onog luđaka koji mi je vješao bršljan po vratima, mislila sam si kako ga trga baš na tom mjestu i nosi sve do moje kuće ... na kraju sam bila u pravu jer se točno kraj te kuće vraćao svojoj ... al sad mi palo na pamet, da nije prijavu poslao isti čovjek    ne bi me čudilo ... sad kad više ne smije brati bršljan i vješati mi na vrata, ljut na bršljan    baš ću pitati komunalnog kad ga sretnem ...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 15.04.16 8:23

osvanuo dan liep ko liepa slika. Sunce, konacno nema ni oblacica a i da se disat, nie sparno. Jucer nije bilo najavite grmljavine i pljuskova, samo je na cas kisica prekrila asfalt i granitne ploce.
Danas je idealno za duge setnje, prirodu ali ako se vrijeme i provede uz kompjuter, nema veze. Barem neces krpelji navuc: Da, nikad nijedan krpelj nije na mene sto granici sa nevjerojatnim obzirom kuda sam se sve provlacijo. Valjda zato jer sam uvijek namirisat pa ih to odbija. Nadam se da odbija i zvieri.
Inace je petak, mnogima najljepsi dan jer slijede dva neradna. Nekima i ne slijede pa im petak i nije nesto. Ti i takvi su ljudi ogrezli u opacini i deviacijama. Kad smo kod devijacija, sto je sa rudlavom Mojicom?
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 15.04.16 8:25

Glista je napisao/la:

a i ovo mi je jedna od omiljenih biljčica samo ne znam kako se zove ...

najvjerojatnije jetrenka (hepatica nobilis) list joj varira od podrucja do podrucja...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 15.04.16 8:56

pizda je napisao/la:
najvjerojatnije jetrenka (hepatica nobilis) list joj varira od podrucja do podrucja...

nie, proguglala malo me sram što ne znam jer sam ju presadila posvuda po prozorima i kući ... žao mi kad krenu čupati ju da "očiste" kamene zidove pa nek bar kod mene dalje živi ... otvorila azil za tu biljku a ne znam ni kako se zove

a ni za ovo ne znam naziv a super mi je kad naraste po zidovima

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 15.04.16 8:58

pizda je napisao/la:Kad smo kod devijacija, sto je sa rudlavom Mojicom?

valjda radi ... nema je ni na fejsu ... uživa u novom poslu ... i ja bih se bavila biljkama al da mi netko za to plaća ovako se bavim njima volonterski

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 15.04.16 9:13

Glista je napisao/la:

valjda radi ... nema je ni na fejsu ... uživa u novom poslu ... i ja bih se bavila biljkama al da mi netko za to plaća  ovako se bavim njima volonterski

ima virus na fejsu, koji sam i ja popušila, jer mi je slala nešto, a ja puna povjerenja prema Zlovenki, kliknula....eto mi sad
Alhambra

Broj postova : 8167

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 15.04.16 9:18

Alhambra je napisao/la:
Glista je napisao/la:

valjda radi ... nema je ni na fejsu ... uživa u novom poslu ... i ja bih se bavila biljkama al da mi netko za to plaća  ovako se bavim njima volonterski

ima virus na fejsu, koji sam i ja popušila, jer mi je slala nešto, a ja puna povjerenja prema Zlovenki, kliknula....eto mi sad

a šta radi taj virus kad ti se uvuče ? vidim da su mnogi zaraženi ...

taman htjela pohvalit mačka kako je sazrio i već dugo mi ne ronda po loncima sa cvijećem, sve krano i lijepo i nema više zemlje naokolo kad ono udavit ću ga ... samo da se vrati kući

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 15.04.16 9:55

Glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Glista je napisao/la:

a šta radi taj virus kad ti se uvuče ? vidim da su mnogi zaraženi ...

taman htjela pohvalit mačka kako je sazrio i već dugo mi ne ronda po loncima sa cvijećem, sve krano i lijepo i nema više zemlje naokolo  kad ono  udavit ću ga ... samo da se vrati kući

usporava komp do osjećaja neizdrživosti
Alhambra

Broj postova : 8167

[Vrh] Go down

Postaj  ligeja on 15.04.16 10:35

Dobar dan.

U gornjem desnom kutku, kad otvorite trazilicu, imate opciju "slike". Kliknete, uploadate fotku, izbaci vam ostale slicnog sadrzaja. Obicno tako trazim autora ili biljke itd.

Usput, jucer sam pokusala saznati nije li moj ametist, zapravo, ljubicasti fluorit jer je za ametist neobicnog izgleda.

Zadnja promjena: ligeja; 15.04.16 10:38; ukupno mijenjano 1 put.

[Vrh] Go down

Postaj  ligeja on 15.04.16 10:37

[Vrh] Go down

Postaj  ligeja on 15.04.16 10:40

Kaze mi poznanica koja se bavi kristalima, a koja mi je i rekla da je rijec o ametistu, kako bi mogao biti i fluorit, iako se njoj cini da je ipak ametist. Aaaa. Sto li je? :-)

[Vrh] Go down

Postaj  metilda on 15.04.16 11:05

netko vjeruje u iscjeliteljsku moć neraspadnutog tijela svetca, netko u iscjeliteljsku i zaštitničku moć kamenja.. što je tu smješnije...

metilda

Broj postova : 87

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 39 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics