kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 7 / 42. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 42  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 7 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 07.03.16 23:51

trudim se bit šaljiva i u konstanti al ne mogu ... luda mara mi je došla ko naručena da me malo podigne i hvala joj na tome al ja sam u ovome do grla ... davila bih i derala počinitelje al znam da je to zabranjeno osim u mašti pa onda to radim legalnim putam koliko mogu uz podršku onih koji misle kao i ja

dijelite ako mislite isto kao i ja ... pliz Iz (za)raznih medija... - Page 7 11484130

http://www.index.hr/vijesti/clanak/dok-pedofili-vrebaju-konzervativci-zele-sprijeciti-edukaciju-djece-to-ih-potice-da-traze-vraga/879371.aspx

ovo nije kraj priče ... stalno isplivava da se radi o industriji a ne o solistu ... molim pomoć Iz (za)raznih medija... - Page 7 3102334490

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 7 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 08.03.16 0:30

Glista je napisao/la:trudim se bit šaljiva i u konstanti al ne mogu ... luda mara mi je došla ko naručena da me malo podigne i hvala joj na tome al ja sam u ovome do grla ... davila bih i derala počinitelje al znam da je to zabranjeno osim u mašti pa onda to radim legalnim putam koliko mogu uz podršku onih koji misle kao i ja

dijelite ako mislite isto kao i ja ...  pliz  Iz (za)raznih medija... - Page 7 11484130

http://www.index.hr/vijesti/clanak/dok-pedofili-vrebaju-konzervativci-zele-sprijeciti-edukaciju-djece-to-ih-potice-da-traze-vraga/879371.aspx

ovo nije kraj priče ... stalno isplivava da se radi o industriji a ne o solistu ... molim pomoć Iz (za)raznih medija... - Page 7 3102334490

čemu se čuditi da nema odaziva ... oduvijek sam mogla znati da je forum mjesto licemjerja i glumatanja o svemu čime se hvalio ... kako ono ide ?

SVI JUNACI NIKOM PONIKOŠE I U CRNU ZEMLJU PROPADOŠE"- NJEGOŠ

imam ga na polici kraj kreveta ... obožavam ga prelistati kad se moram sjetiti tko je čouk ... a sjutra će na fejsu prosljeđivati džukele ti isti koji se neće izboriti za svoje vlastito dijete ... hrkljuš

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 7 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 08.03.16 0:52

Glista je napisao/la:trudim se bit šaljiva i u konstanti al ne mogu ... luda mara mi je došla ko naručena da me malo podigne i hvala joj na tome al ja sam u ovome do grla ... davila bih i derala počinitelje al znam da je to zabranjeno osim u mašti pa onda to radim legalnim putam koliko mogu uz podršku onih koji misle kao i ja

dijelite ako mislite isto kao i ja ...  pliz  Iz (za)raznih medija... - Page 7 11484130

http://www.index.hr/vijesti/clanak/dok-pedofili-vrebaju-konzervativci-zele-sprijeciti-edukaciju-djece-to-ih-potice-da-traze-vraga/879371.aspx

ovo nije kraj priče ... stalno isplivava da se radi o industriji a ne o solistu ... molim pomoć Iz (za)raznih medija... - Page 7 3102334490
Prosljedila sam link na svojoj staroj blog stranici, nije da imam puno posjetitelja jer sambila neaktivna, ali ako barem jedan podjeli dalje..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 7 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 08.03.16 7:35

Glista je napisao/la:trudim se bit šaljiva i u konstanti al ne mogu ... luda mara mi je došla ko naručena da me malo podigne i hvala joj na tome al ja sam u ovome do grla ... davila bih i derala počinitelje al znam da je to zabranjeno osim u mašti pa onda to radim legalnim putam koliko mogu uz podršku onih koji misle kao i ja

dijelite ako mislite isto kao i ja ...  pliz  Iz (za)raznih medija... - Page 7 11484130

http://www.index.hr/vijesti/clanak/dok-pedofili-vrebaju-konzervativci-zele-sprijeciti-edukaciju-djece-to-ih-potice-da-traze-vraga/879371.aspx

ovo nije kraj priče ... stalno isplivava da se radi o industriji a ne o solistu ... molim pomoć Iz (za)raznih medija... - Page 7 3102334490
a dobro jutro glisto  Iz (za)raznih medija... - Page 7 1425538829
pa naravno da se radi o industriji... vrlo unosnoj industriji...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 7 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 08.03.16 7:42

LudaMaraIzGorskogKotara je napisao/la:
Glista je napisao/la:trudim se bit šaljiva i u konstanti al ne mogu ... luda mara mi je došla ko naručena da me malo podigne i hvala joj na tome al ja sam u ovome do grla ... davila bih i derala počinitelje al znam da je to zabranjeno osim u mašti pa onda to radim legalnim putam koliko mogu uz podršku onih koji misle kao i ja

dijelite ako mislite isto kao i ja ...  pliz  Iz (za)raznih medija... - Page 7 11484130

http://www.index.hr/vijesti/clanak/dok-pedofili-vrebaju-konzervativci-zele-sprijeciti-edukaciju-djece-to-ih-potice-da-traze-vraga/879371.aspx

ovo nije kraj priče ... stalno isplivava da se radi o industriji a ne o solistu ... molim pomoć Iz (za)raznih medija... - Page 7 3102334490
Prosljedila sam link na svojoj staroj blog stranici, nije da imam puno posjetitelja jer sambila neaktivna, ali ako barem jedan podjeli dalje..

hvala luda maro ...

jučer bila na roditeljskom, vratila se luda ko kupus i kasno u noć razgovarala sa razrednicom

ajde, bar tu za svoju djecu i u školi koju idu sam uspjela naletiti na ljude koji problem shvaćaju i ići će dodatna edukacija djece o tome ali ne od strane škole jer se i nastavnici i pegazozi boje roditelja kad su ovakve teme u pitanju , nego od strane mup-a i njihovih stručnih službi

jebate, kakak se cirkus bio organizirao kada se uvodio ZO u škole, svi skakali na zadnje noge i vrištali i isprepadali nastavnike jer će im djecu učiti sasvim normlanim stvarima i između ostalog kako se prepoznati i obraniti od pedofila al onda nisu htjeli ni riječi čuti o tome, vriskali da oni to neće i da će djeci zabraniti ići na satove na kojima će im o tome pričati

al evo, sad se promijenila priča ... sad odjednom itekako hoće da im škola to organizira i čak prebacuju svu odgovornost na školu jer nisu već to napravili ... kako je lako sa ljudima manipulirati al mi nije jasno kako mogu kad su djeca u pitanju

nekima fakat treba glave odšarafit i zakotrljat ih niz ulicu da ih nikad više ne uhvate


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 7 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 08.03.16 7:44

btw je napisao/la:
a dobro jutro glisto  Iz (za)raznih medija... - Page 7 1425538829
pa naravno da se radi o industriji... vrlo unosnoj industriji...

jebote, svaki dan izlazi novi slučaj i ne više o bezobraznim nastavnicima il svećenicima koji tu i tamo kakvo djete pričkinu nego baš o tome - o organiziranom otimanju djece tako da im se preko društvenih mreža predstave kao dječaci a onda ih ulove odrasli ljudi

ulovit, udavit i objesit na bandere ko upozorenje drugima


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 7 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 08.03.16 7:47

Glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
a dobro jutro glisto  Iz (za)raznih medija... - Page 7 1425538829
pa naravno da se radi o industriji... vrlo unosnoj industriji...

jebote, svaki dan izlazi novi slučaj i ne više o bezobraznim nastavnicima il svećenicima koji tu i tamo kakvo djete pričkinu nego baš o tome - o organiziranom otimanju djece tako da im se preko društvenih mreža predstave kao dječaci a onda ih ulove odrasli ljudi

ulovit, udavit i objesit na bandere ko upozorenje drugima

strinjam se.... ali prije vješanja i kastrirati i ne dozvoliti da viču da boli... za pedofile nema suda do prijekog suda... Iz (za)raznih medija... - Page 7 1656216332

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 7 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 08.03.16 7:53

strinjam se.... ali prije vješanja i kastrirati i ne dozvoliti da viču da boli... za pedofile nema suda do prijekog suda... Iz (za)raznih medija... - Page 7 1656216332[/quote]

da se mene pita, i ovi šta ih štite il olkašavaju posao jer uvijek krivicu prebacuju na nekog drugog bi mi isto letili na bandere ... Iz (za)raznih medija... - Page 7 4060723073

tek sad se naslušala priča za porigat se o starijim slučajevima ... jebate, u vezi onog krčkog svećenika šta je maltretirao dječake sve više toga izlazi na vidjelo ...

zamisli, neki su ko djeca i batine dobili od svojih roditelja jer su se usudili reć šta im je radio ... pa i tim roditeljima treba ruku odsjeć ... a svi sve znali Iz (za)raznih medija... - Page 7 3102334490

tek sad mi je jasno među kakvim divljacima živim

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 7 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 08.03.16 10:30

Glista je napisao/la:trudim se bit šaljiva i u konstanti al ne mogu ... luda mara mi je došla ko naručena da me malo podigne i hvala joj na tome al ja sam u ovome do grla ... davila bih i derala počinitelje al znam da je to zabranjeno osim u mašti pa onda to radim legalnim putam koliko mogu uz podršku onih koji misle kao i ja

dijelite ako mislite isto kao i ja ...  pliz  Iz (za)raznih medija... - Page 7 11484130

http://www.index.hr/vijesti/clanak/dok-pedofili-vrebaju-konzervativci-zele-sprijeciti-edukaciju-djece-to-ih-potice-da-traze-vraga/879371.aspx

ovo nije kraj priče ... stalno isplivava da se radi o industriji a ne o solistu ... molim pomoć Iz (za)raznih medija... - Page 7 3102334490

 HM, nisam znao da si toliko zaglibila u tu močvaru

Naravno da nitko nebi volio da mu dite strada, to je jednako odbojno kao i običaji milijardu i pol

arabo pedofila koji slijede primjer Muhameda i žene se maloljetnice od 8-9 god na dalje, smatrajući to normalnim.

  Baš sam pročitao taj članak poviše kao i komentare čitatelja indexa pa vidim da su protivnici uglavnom fokusirani

 na onog amerikanca (Kingslija ili kako već) optužujući upravo njega i njegova istraživanja.

    Koliko se sjećam i Štulhofera su pokopali na taj način pa su čak onu babu zvali iz Amerike.

   Inače vidim da je to industrija u Arabiji a ove izbjeglice su kao švedski stol za EU pedofile. 

 Tisuće je dice nestalo već.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 7 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 08.03.16 10:38

Yehudi je napisao/la:

 HM, nisam znao da si toliko zaglibila u tu močvaru


ne boj se, nisam ti ja zaglibila u nikakvu močvaru Iz (za)raznih medija... - Page 7 3111943984  iako me bilo strah da bi mi se moglo dogodit ... sve je na kraju ispalo super

problem je što ima brdo tih huškača među klerom i njihovim pristašama pa isprepadaju ljude pizdarijama koje veze sa mozgom nemaju .... i onda tako isprepadane ljude imaš oko sebe koji ti pilaju o kojekakvim zavjerama i urotama i sramote se a sve na štetu djece na kraju .... njih ne krivim ... jebat ga, svak se boji kad im autoritet koji prizanju napuni glavu kojekakvim pizdarijama i onda se razviču i isprepadaju prosvjetne radnike koji jaadni moraju sprovesti kurikulum a ne usude se Iz (za)raznih medija... - Page 7 1523192931

to se lijepo mic po mic raskrinkava i da vidiš mira i tišine ... i sve mirno i uprno a to mi ide kad mislim da  moram ...

sad će u krku u školi sve to skupa sprovest mup sa svojom stručnom službom tako da su prosvjetni radnici na miru i nitko ih ne može napadati, a mup se ne usudi nitko napast ... tako se to radi ... al prvo moraš postavit problem da ga ljudi vide ... a sad kako će u drugim školama, nek se roditelji sami pobrinu ... ja sam se za ovu u koju mi idu djeca pobrinula Iz (za)raznih medija... - Page 7 684758713

lako vikat iza ekrana ... to može svak i to me ne jebe pet posto ... treba imat muda i to radit u reali kad krene stampedo .... e, tu su već svi mirniji iako sam i tu očekivala stampedo al ništa od toga ... badava pripremala metke Iz (za)raznih medija... - Page 7 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 7 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 08.03.16 10:50

Aj dobro. Evo ti još materijala

----------------------------------------------------------------------------------------------

 
FACEBOOK PREDATOR (53) PUNIH 26 SATI DJEVOJČICU (13) DRŽAO U HOTELU U CENTRU ZAGREBA





Iz (za)raznih medija... - Page 7 Tre_1033788S0

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 7 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 08.03.16 10:50

žao mi je vidjeti to uživo, al na jedan način je fascinantno kako se ljude preko strahova da tako fino izmanipulirati i zapetljati Iz (za)raznih medija... - Page 7 1425538829

ta se metoda koristila oduvjek i još uvijek koristi i uvijek mase nasjedaju na to ...

a ovo da je netko štulhofera pokopo, to nije istina ... i to ti je jedna od tih laži ... al neka, manipulatori probaju manipulirati i dok ima onih koji na njihove manipulacija padaju, neće stati


zna se gdje se kopaju pravi podaci ... na službenim stranicama a ne po portalima a pogotovo člancima one tikve zrinke k. .... ja bih tu ženu tako rado srela uživo Iz (za)raznih medija... - Page 7 3114667799 ona je izvor mnogih usađenih strahova .... jebate, kad sam na jednoj tribini pitala ženu otkud vadi te svoje informacije pa mi rekla da čita zrinku k., sve mi bilo jasno Iz (za)raznih medija... - Page 7 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 7 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 08.03.16 10:52

Yehudi je napisao/la:Aj dobro. Evo ti još materijala

----------------------------------------------------------------------------------------------

 
FACEBOOK PREDATOR (53) PUNIH 26 SATI DJEVOJČICU (13) DRŽAO U HOTELU U CENTRU ZAGREBA





Iz (za)raznih medija... - Page 7 Tre_1033788S0

hvala jeh al znam za to već .... preveć toga znam i stiže mi svaki dan da nekad moram uzet zraka da i sama ne puknem kad vidim u šta nam se država pretvorila jer svi samo šute i guraju glave u pijesak .... ja ne bih mogla spavati da probam ... ako probam, ne mogu spavati Iz (za)raznih medija... - Page 7 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 7 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 09.03.16 12:20

Besposlen pop-jariće krsti

http://forum.net.hr/forums/t/386241.aspx?PageIndex=133

Sam samcat piše na onom propalom forumu. Iz (za)raznih medija... - Page 7 1354420400

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 7 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 09.03.16 12:24

Pizdi (i Antyši) sretan rodžemdan! Inače, bave se WD-om 40 - jel bolji za hrđu, podmazivanje šrafa, vagine i/ili šupka i za prženje jajca i kobasa ...


"Tomorrow belong to ass". Iz (za)raznih medija... - Page 7 G020


Blytwa je izbužala trabakul da napravi fotku, a onda opet otputovala ...


Gle stvarno - veli Glysta 

-------------------------------------------------------


  Itd- sve o - kultnix -


O kako propadoše oholi forumi

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 7 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.03.16 12:36

Kad budem imala malo vise vremena i budem raspolozenija za neke ozbiljnije teme prenecu vam plan i program od "Moje telo pripada meni". Odlicno su ga osmislili. Vrlo jednostavno i deci razumljivo. Uz primere situacija sa skecevima. Svaki skec je kasnije propracen pesmicom "Moje telo pripada  meni, tvoje telo pripada tebi." I ono sto je meni veoma drago sto pokusavaju da nauce decu sta su "Da-osecaji",a sta "Ne-osecaji" i kako da kazu "NE". Glasno i jasno i bez ustrucavanja. To ce im i u kasnije zivotu trebati.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 7 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.03.16 12:41

cat_claw je napisao/la:Kad budem imala malo vise vremena i budem raspolozenija za neke ozbiljnije teme prenecu vam plan i program od "Moje telo pripada meni". Odlicno su ga osmislili. Vrlo jednostavno i deci razumljivo. Uz primere situacija sa skecevima. Svaki skec je kasnije propracen pesmicom "Moje telo pripada  meni, tvoje telo pripada tebi." I ono sto je meni veoma drago sto pokusavaju da nauce decu sta su "Da-osecaji",a sta "Ne-osecaji" i kako da kazu "NE". Glasno i jasno i bez ustrucavanja. To ce im i u kasnije zivotu trebati.

bit ću ti zahvalna na tome ... svako mišljenje il primjer kako se to sprovodi negdje drugdje mi je sada jako bitno Iz (za)raznih medija... - Page 7 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 7 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 09.03.16 12:52

Izgleda da vi to već znate, čim nitko ne komentira.

Iz (za)raznih medija... - Page 7 Cd887865f2cc8ea21cbcb512c0c0742e

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 7 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 09.03.16 12:58

Yehudi je napisao/la:Izgleda da vi to već znate, čim nitko ne komentira.

Iz (za)raznih medija... - Page 7 Cd887865f2cc8ea21cbcb512c0c0742e

sta nesto sa Iznogudom?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 7 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.03.16 14:11

Yehudi je napisao/la:Izgleda da vi to već znate, čim nitko ne komentira.

šta se ima komentirat ... cat ponudila informaciju, ja ju čekam i to je to ... ako nema vremena i volje, isto u redu Iz (za)raznih medija... - Page 7 684758713

ionak mi stalno stiže sa drugih strana slično

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 7 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.03.16 14:36

Yehudi je napisao/la:Izgleda da vi to već znate, čim nitko ne komentira.

Iz (za)raznih medija... - Page 7 Cd887865f2cc8ea21cbcb512c0c0742e

ma da, znamo I pratimo... stara stvar... genijalan je pop kao komentator zbiljnosti kultnixa Iz (za)raznih medija... - Page 7 3114925407

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 7 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.03.16 14:37

Vel'ka Maca je napisao/la:

ma da, znamo I pratimo... stara stvar... genijalan je pop kao komentator zbiljnosti kultnixa Iz (za)raznih medija... - Page 7 3114925407

nisam ni skužila to ... pa šta radi taj forum ? kako uđe u njega ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 7 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.03.16 14:38

Glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

ma da, znamo I pratimo... stara stvar... genijalan je pop kao komentator zbiljnosti kultnixa Iz (za)raznih medija... - Page 7 3114925407

nisam ni skužila to ... pa šta radi taj forum ? kako uđe u njega ?

nije se nikada niti odlogirao sa jednog od kompjutera... vječno je spojit Iz (za)raznih medija... - Page 7 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 7 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.03.16 14:42

Vel'ka Maca je napisao/la:
Glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

ma da, znamo I pratimo... stara stvar... genijalan je pop kao komentator zbiljnosti kultnixa Iz (za)raznih medija... - Page 7 3114925407

nisam ni skužila to ... pa šta radi taj forum ? kako uđe u njega ?

nije se nikada niti odlogirao sa jednog od kompjutera... vječno je spojit Iz (za)raznih medija... - Page 7 1523192931

šteta ... probala sam ući jer su mi u pp-ima ostali brojevi nekih meni dragih forumaša sa kojima sam komunicirala da vidim šta je sa tim ljudima al znači, nema šamse

jebat ga ... možda se dogodi da se opet sretnemo negdje ko i sa drugima koje taman zaboravim a onda me ugodno iznenade Iz (za)raznih medija... - Page 7 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 7 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 09.03.16 14:42

Vel'ka Maca je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:Izgleda da vi to već znate, čim nitko ne komentira.

Iz (za)raznih medija... - Page 7 Cd887865f2cc8ea21cbcb512c0c0742e

ma da, znamo I pratimo... stara stvar... genijalan je pop kao komentator zbiljnosti kultnixa Iz (za)raznih medija... - Page 7 3114925407

pa u cemu je stvar?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 7 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 42. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 42  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.