kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 19 / 42. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 42  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 19 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 01.06.16 22:52

Obraćanje studentima na kampusu Sveučilišta u Dubrovniku, travanj 2016. 



Tihomir Orešković: "Kao što je rekao Steve Jobs, to je 'hunger'. Tako da bih vam na kraju želio da svi ostanete gladni." 


– Stay hungry!", kazao je Orešković.



------------------------------------------------------------




Parafrazirao je Stevea Jobsa koji je poznat po svojoj izjavi 'stay hungry'.

"Kad sam zapošljavao mlade studente, kazao bih im da im mogu dati dvije stvari, ali jednu ne. Mogu im pružiti sredstva pomoću kojih će biti uspješniji kao što su recimo laptopi ili putovanje te im mogu pružiti edukaciju. Međutim, ne mogu im pružiti želju, glad. Glad za tim da žele naučiti nešto novo.



Iz (za)raznih medija... - Page 19 2733991369

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 19 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 02.06.16 8:29

Iz (za)raznih medija... - Page 19 ZCYAQd6

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 19 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 02.06.16 9:30

prije bi se reklo da je imao zakazat mini val kod frizera...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 19 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  antonac 02.06.16 10:58

bolje sestar nego sustar..... Iz (za)raznih medija... - Page 19 11484130

_________________
daite im da seru....Iz (za)raznih medija... - Page 19 29xutcyIz (za)raznih medija... - Page 19 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 23
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 19 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 02.06.16 11:31

pizda je napisao/la:prije bi se reklo da je imao zakazat mini val kod frizera...

oduran lik...sve kroz neki lepršavi "nasmjeh"...kao, samo vi lamentirajte...jebe se mene, meni fino

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 19 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 02.06.16 12:23

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:prije bi se reklo da je imao zakazat mini val kod frizera...

oduran lik...sve kroz neki lepršavi "nasmjeh"...kao, samo vi lamentirajte...jebe se mene, meni fino

a tipicna streberska i poltronska guzica koja ce letit prije nego li je zasjela...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 19 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 02.06.16 12:29

BB se priblizava kraju jer traje duplo krace od prethodnih. Trenutno je u trendu Marina i njen bivsi zarucnik kojeg su doveli ko ovcu na klanje a sve u cilju da se totalna besmislica ucini jos besmislenijom. Sto je najbolje, tuka se zapalila za totalno priglupog lika, pijanca loseg izgleda i plateznih moci i covjek se stvarno zapita koji je njoj kurac. Poslije ce plakat kako su svi muskarci isti i tako to. Uz to, tuka dalmatince naziva blitvarima i jako je kriticna prema njima a uhvatila se te pijandure iz Splita... Iz (za)raznih medija... - Page 19 1523192931 Tako i treba kravetini...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 19 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 02.06.16 13:15

Iz (za)raznih medija... - Page 19 GbS3vBr


Iz (za)raznih medija... - Page 19 3084372643

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 19 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 02.06.16 13:17

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:prije bi se reklo da je imao zakazat mini val kod frizera...

oduran lik...sve kroz neki lepršavi "nasmjeh"...kao, samo vi lamentirajte...jebe se mene, meni fino

 Ne znam jeste li ubrali koliko nepotrebno gestikulira

katastrofa, točno sam uvjeren da je na nekim antidepresivima , dizalicama  Iz (za)raznih medija... - Page 19 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 19 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 02.06.16 18:46

Ne znam što vi mislite, ali ja bih Kaptolu predložio da Pipija beatificiraju ili bar proglase za mučenika. Ja ne mogu zamisliti veću muku čovjeku od gledanja tih rijalitija. Iz (za)raznih medija... - Page 19 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 19 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 02.06.16 20:02

Iz (za)raznih medija... - Page 19 Screen-Shot-2016-06-02-at-8.16.58-PM

 Sutrašnja naslovnica


Hrvatski premijer Tihomir Orešković u narednih će 24 sata održati dramatičan govor i vjerojatno podnijeti ostavku, piše portal Direktno.hr, inače upućen u zbivanja u Hrvatskoj demokratskoj zajednici.


Nakon današnje, hitno otkazane sjednice Vlade, Orešković je naglo otišao s Markova Trga, a pojavile su se glasine kako je otišao na Pantovčak da ponudi svoj mandat na raspolaganje. Portal Direktno, inače povezan s trenutnim vodstvom HDZ-a, također kaže da je Orešković otišao na sastanak s Kolindom Grabar Kitarović.


“Neki od ljudi koje smo kontaktirali idu toliko daleko da smatraju kako će premijer Orešković tijekom sljedeća 24 sata podnijeti neopozivu ostavku i to zbog kamata na novo zaduživanje Hrvatske čija visina je neraskidivo povezana s aktualnom političkom nestabilnošću i potencijalnom ustavnom krizom.”


-------------------------------------------


 Karta je vu djep - raspad sustava - karačmarko na aparatima


A i bolje da ovaj klaun ode, bolje za njega i gradjevine u RH..............staj hungri and govern it.....gudbaj

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 19 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 03.06.16 7:38

nemoj tako, od kad je ovaj iskrsnijo gradjevine su se preporodile. Mnostvo novih i liepih fasada...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 19 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 03.06.16 23:08

Ugledni njemački list Der Spiegel u utorak je objavio analizu situacije u Hrvatskoj te se pita hoćemo li postati sljedeća Mađarska.

Navode da Hrvatska već 100 dana ima novu Vladu. “Mediji se drže na uzdama, a nacionalistički ton sve je glasniji”, stoji u uvodu analize.



Kako piše Spiegelov autor Keno Verseck, hrvatski ministar kulture Zlatko Hasanbegoviću svojih je stotinu dana na vlasti već učinio mnogo. Trivijalizirao je fašističke zločine. Smanjio je ili ukinuo financijsku potporu politički nepodobnim kulturnim i medijskim projektima, a u školama i na javnoj televiziji zahtijeva više patrotizma.
Njemački list se osvrnuo i na posjet Hrvatskoj visokog povjerenika Vijeća Europe za ljudska prava Nilsa Muižnieksa. “U Hrvatskoj su društvena kohezija i pluralizam pod prijetnjom”, zaključio je Muižnieks na kraju svog petodnevnog boravka u Hrvatskoj.
Nijemci ističu da su to izrazito oštre riječi nakon prvih stotinu dana kontroverzne vlade. Pišu da je potkraj siječnja vlast u Hrvatskoj preuzela koalicija nacionalističko-konzervativne partije Hrvatske demokratske zajednice i Mosta.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 19 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 04.06.16 20:34

Iz (za)raznih medija... - Page 19 1qVnK9i 


Iz (za)raznih medija... - Page 19 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 19 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 05.06.16 20:13

Yehudi je napisao/la:

Ugledni njemački list Der Spiegel u utorak je objavio analizu situacije u Hrvatskoj te se pita hoćemo li postati sljedeća Mađarska.



Navode da Hrvatska već 100 dana ima novu Vladu. “Mediji se drže na uzdama, a nacionalistički ton sve je glasniji”, stoji u uvodu analize.



Kako piše Spiegelov autor Keno Verseck, hrvatski ministar kulture Zlatko Hasanbegoviću svojih je stotinu dana na vlasti već učinio mnogo. Trivijalizirao je fašističke zločine. Smanjio je ili ukinuo financijsku potporu politički nepodobnim kulturnim i medijskim projektima, a u školama i na javnoj televiziji zahtijeva više patrotizma.
Njemački list se osvrnuo i na posjet Hrvatskoj visokog povjerenika Vijeća Europe za ljudska prava Nilsa Muižnieksa. “U Hrvatskoj su društvena kohezija i pluralizam pod prijetnjom”, zaključio je Muižnieks na kraju svog petodnevnog boravka u Hrvatskoj.
Nijemci ističu da su to izrazito oštre riječi nakon prvih stotinu dana kontroverzne vlade. Pišu da je potkraj siječnja vlast u Hrvatskoj preuzela koalicija nacionalističko-konzervativne partije Hrvatske demokratske zajednice i Mosta.
ja sam iznenadjena i uvredjena... odakle im to Iz (za)raznih medija... - Page 19 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 19 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 10.06.16 21:22

Iz (za)raznih medija... - Page 19 HeadlineImage.adapt.1460.high.CROATIA_election_110915.1447060710315

Iz (za)raznih medija... - Page 19 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 19 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  antonac 11.06.16 9:36

Bolje je imati većinu u Saboru, nego manjinu u logoruIz (za)raznih medija... - Page 19 11484130 Iz (za)raznih medija... - Page 19 11484130 Iz (za)raznih medija... - Page 19 11484130
v.ivancic

_________________
daite im da seru....Iz (za)raznih medija... - Page 19 29xutcyIz (za)raznih medija... - Page 19 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 23
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 19 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 15.06.16 18:39

antonac je napisao/la:Bolje je imati većinu u Saboru, nego manjinu u logoruIz (za)raznih medija... - Page 19 11484130 Iz (za)raznih medija... - Page 19 11484130 Iz (za)raznih medija... - Page 19 11484130
v.ivancic
Iz (za)raznih medija... - Page 19 1523192931

nije baš da se ima, ode nam kara+marko...
barem se nadam da ode... ako se preko noći ne predomisli pa (nedajbože  Iz (za)raznih medija... - Page 19 984513234 ) ostane

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 19 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 16.06.16 5:03

Koji mediji molicu lijepo,,zar se danas mogu nazvati novinarima razne pichkitze koje pishu onako kako im naredi gazda..Sjecam se Feral tribuna..koji je pisao o lokalnim temama ali nikada nije pokushao pisati negativno o onima koji su ga financirali..Kad su shvatili za koga rade ..ugasili su se,,vrsni novinari,,koji vishe ne smiju pisati ono shto misle jer ih gade drze za jaja..Meni je mjera svakog modernog novinarstva ISTINA koju je teshko prepoznati u kakafoniji takozvanih medija,,,spina se i manipulira sa chitateljstvom..razlichiti su interesi..a mene jebe samo istina..koju sve manje nalazim ..Evo recimo Index,,B92 ..Soroshovi kao shto je bio i Feral..Ajde neka mi netko pokaze chlanak gdje se kritizira takozvana americhka elita od tih medija,,Pichka li im materina,,nadam se da ce pobijediti Tramp koji ce im zavrnuti pipu,,i svim takozvanim nevladinim organizacijama,,,leglu manipulatorskog shljama kojeg boli kuratz za istinom..Ljudi su generalno smece vece od bilo koje drugog..ali hvala bogu da medju kukoljem ima josh zita..Sve vishe ljudi mi se gade kao bica ..pozelim da odem u sto pichki materinih gdje novac nema nikakav znachaj,,al jebaji ga ..to je nemoguce.Dugo sam chitao INDEX..B92..dok nisam shvatio za koga rade..B92 sam sistematski pratio i vidio ..testirao ih..kao i INDEX..da su prodane dushe,,ovim putem jebem mater Matiji i vlasniku B92..Pazi ovo,,Nekada je INDEX imao direktne komentare koji su izlazili u stvarnom vremenu ..skoro bez cenzure..a danas idu preko FB..zashto zapitajte se...B92 i dalje ima "direktne komentare" koji su jebeno ceNzurirani,,Ako mi ne vjerujete,,pokushajte ono shto sm ja vec davno uradio..Elem..postoji opcija svidja mi se ili mi se ne svidja,,daklem kliknesh ne svidja mi se ili svidja mi se u realnom vremenu bi to kao nekada trebalo da se pojavi nakon par sekundi,,al kuratz..samo shto se svidja B92 ili im se ne svidja izlazi vani ostalo se ponishtava..Jebo te,,boli me kuratz tko je vlasnik toga sranaj,,ali ja bih mu ladno sprashio par metaka u glavu..Zashto,,,zato shto taj radi na tome da se danas sutra ljudi ubijaju zato shto vjeruju u njihovo izvjeshtavanje..Ja ne poznam ni jedan pravi medij na prostoru bivshe YU,,sve kupljene pichke,,,majku im jebem da im jebem ..prodali bi rodjenu mater za dva dolara.Et..sad sam se raspizdijo,,uskoro cu vam linkati vlastiti vebsajt za koji cete moci pisati besplatno,,Pizda ce biti urednik pederske rubrike..Ona ciganshtura Alhamra ce biti zaduzena za rialiti shou,,i ostala ogovaranja,,,Btw,,ce pisati o gradjevinskom materijalu,,kako prenijeti gajbu plochitza u auto a da se ne umorish..i otale ideje koje ona ima a koje se zovu pepertumobile,,e da..moze i o oroskopu,,a ja cu voditi rubriku sex i savjetovati puchanstvo sa dvosmislnim naslovima,,,kao,,ako ne kliknesh ovo necesh nikada saznati shta zene najvishe vole u sexu..a jebo te,,bremzam..e da jarantza ce pisati o bizmisu..kako ulagati pare u dalmaciju i oklinu,,ono,,,,poshaljite lovu,,,ja cu je uloziti na svoj akonto...Matza ce pisati o rvoju i knjigama,,,Ligeja ce pizdit da je stala na ludi kamen..a esko (fali mi ta budala) pisati o pivi i kafanama..ako sam koga zaboravijo neka se javi,,dobit ce poso,,,al placen nece biti,,,jebaji ga,,ISTINA slobadja..je l' tak' puchanstvo? Iz (za)raznih medija... - Page 19 424959984 Iz (za)raznih medija... - Page 19 3791038771 Iz (za)raznih medija... - Page 19 2396358274 Iz (za)raznih medija... - Page 19 3027872506 Iz (za)raznih medija... - Page 19 225923490

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 19 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 17.06.16 6:06

zingaro je napisao/la:Koji mediji molicu lijepo,,zar se danas mogu nazvati novinarima razne pichkitze koje pishu onako kako im naredi gazda..Sjecam se Feral tribuna..koji je pisao o lokalnim temama ali nikada nije pokushao pisati negativno o onima koji su ga financirali..Kad su shvatili za koga rade ..ugasili su se,,vrsni novinari,,koji vishe ne smiju pisati ono shto misle jer ih gade drze za jaja..Meni je mjera svakog modernog novinarstva ISTINA koju je teshko prepoznati u kakafoniji takozvanih medija,,,spina se i manipulira sa chitateljstvom..razlichiti su interesi..a mene jebe samo istina..koju sve manje nalazim ..Evo recimo Index,,B92 ..Soroshovi kao shto je bio i Feral..Ajde neka mi netko pokaze chlanak gdje se kritizira takozvana americhka elita od tih medija,,Pichka li im materina,,nadam se da ce pobijediti Tramp koji ce im zavrnuti pipu,,i svim takozvanim nevladinim organizacijama,,,leglu manipulatorskog shljama kojeg boli kuratz za istinom..Ljudi su generalno smece vece od bilo koje drugog..ali hvala bogu da medju kukoljem ima josh zita..Sve vishe ljudi mi se gade kao bica ..pozelim da odem u sto pichki materinih gdje novac nema nikakav znachaj,,al jebaji ga ..to je nemoguce.Dugo sam chitao INDEX..B92..dok nisam shvatio za koga rade..B92 sam sistematski pratio i vidio ..testirao ih..kao i INDEX..da su prodane dushe,,ovim putem jebem mater Matiji i vlasniku B92..Pazi ovo,,Nekada je INDEX imao direktne komentare koji su izlazili u stvarnom vremenu ..skoro bez cenzure..a danas idu preko FB..zashto zapitajte se...B92 i dalje ima "direktne komentare" koji su jebeno ceNzurirani,,Ako mi ne vjerujete,,pokushajte ono shto sm ja vec davno uradio..Elem..postoji opcija svidja mi se ili mi se ne svidja,,daklem kliknesh ne svidja mi se ili svidja mi se u realnom vremenu bi to kao nekada trebalo da se pojavi nakon par sekundi,,al kuratz..samo shto se svidja B92 ili im se ne svidja izlazi vani ostalo se ponishtava..Jebo te,,boli me kuratz tko je vlasnik toga sranaj,,ali ja bih mu ladno sprashio par metaka u glavu..Zashto,,,zato shto taj radi na tome da se danas sutra ljudi ubijaju zato shto vjeruju u njihovo izvjeshtavanje..Ja ne poznam ni jedan pravi medij na prostoru bivshe YU,,sve kupljene pichke,,,majku im jebem da im jebem ..prodali bi rodjenu mater za dva dolara.Et..sad sam se raspizdijo,,uskoro cu vam linkati vlastiti vebsajt za koji cete moci pisati besplatno,,Pizda ce biti urednik pederske rubrike..Ona ciganshtura Alhamra ce biti zaduzena za rialiti shou,,i ostala ogovaranja,,,Btw,,ce pisati o gradjevinskom materijalu,,kako prenijeti gajbu plochitza u auto a da se ne umorish..i otale ideje koje ona ima a koje se zovu pepertumobile,,e da..moze i o oroskopu,,a ja cu voditi rubriku sex i savjetovati puchanstvo sa dvosmislnim naslovima,,,kao,,ako ne kliknesh ovo necesh nikada saznati shta zene najvishe vole u sexu..a jebo te,,bremzam..e da jarantza ce pisati o bizmisu..kako ulagati pare u dalmaciju i oklinu,,ono,,,,poshaljite lovu,,,ja cu je uloziti na svoj akonto...Matza ce pisati o rvoju i knjigama,,,Ligeja ce pizdit da je stala na ludi kamen..a esko (fali mi ta budala) pisati o pivi i kafanama..ako sam koga zaboravijo neka se javi,,dobit ce poso,,,al placen nece biti,,,jebaji ga,,ISTINA slobadja..je l' tak' puchanstvo? Iz (za)raznih medija... - Page 19 424959984 Iz (za)raznih medija... - Page 19 3791038771 Iz (za)raznih medija... - Page 19 2396358274 Iz (za)raznih medija... - Page 19 3027872506 Iz (za)raznih medija... - Page 19 225923490
hahaha još se pamti ona tema s pločicama od prije 7 godina... bravo_bravo na sjećanju  Iz (za)raznih medija... - Page 19 3260170596

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 19 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 18.06.16 4:39

Konacno je otkriveno zasto su rvati ko muve zunzare,,zuje a nemaju pojma zasto i kad slete na govno onda se chude ko pura istome..Elem...uvazeni rvatski znanstevenik i akademik otkrijo je shiroj javnosti zasto su rvati glupi ko kuratz..i zashto rade pizdarije koje ne rade vishe ni mala djeca.
Na zvanichnoj stranici rvatske akademske zajednice u dijaspori (HAZUD) objavljen je chlanak Zdenka Tibolta koji tvrdi da Srbi odashiljanjem elektromagnetnih valova preko EMP uredjaja  "izludjuje gradjane Rvatske i BiH te potstiche iseljavanje mladih  iz tih krajeva uz pojachavanje depresije medju puchanstvom,,pojachava mrznju i netoleranciju..
Ti talasi kako se navodi,,posebno utjechu na Ustavni sud koji ukida pravosnazne presude u korist kriminalaca a osudjuje i zatvara nevine hrvate..pogotovo ,,branitelje iz pljachkashkog rata koji oni nazivaju Domovinski.Daklem sada znam korijene rvatskog ludila..

Iz (za)raznih medija... - Page 19 1041388900

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 19 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 19.06.16 8:06

To je to  Iz (za)raznih medija... - Page 19 2733991369

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 19 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 24.06.16 8:48

zingaro je napisao/la:Koji mediji molicu lijepo,,zar se danas mogu nazvati novinarima razne pichkitze koje pishu onako kako im naredi gazda..Sjecam se Feral tribuna..koji je pisao o lokalnim temama ali nikada nije pokushao pisati negativno o onima koji su ga financirali..Kad su shvatili za koga rade ..ugasili su se,,vrsni novinari,,koji vishe ne smiju pisati ono shto misle jer ih gade drze za jaja..Meni je mjera svakog modernog novinarstva ISTINA koju je teshko prepoznati u kakafoniji takozvanih medija,,,spina se i manipulira sa chitateljstvom..razlichiti su interesi..a mene jebe samo istina..koju sve manje nalazim ..Evo recimo Index,,B92 ..Soroshovi kao shto je bio i Feral..Ajde neka mi netko pokaze chlanak gdje se kritizira takozvana americhka elita od tih medija,,Pichka li im materina,,nadam se da ce pobijediti Tramp koji ce im zavrnuti pipu,,i svim takozvanim nevladinim organizacijama,,,leglu manipulatorskog shljama kojeg boli kuratz za istinom..Ljudi su generalno smece vece od bilo koje drugog..ali hvala bogu da medju kukoljem ima josh zita..Sve vishe ljudi mi se gade kao bica ..pozelim da odem u sto pichki materinih gdje novac nema nikakav znachaj,,al jebaji ga ..to je nemoguce.Dugo sam chitao INDEX..B92..dok nisam shvatio za koga rade..B92 sam sistematski pratio i vidio ..testirao ih..kao i INDEX..da su prodane dushe,,ovim putem jebem mater Matiji i vlasniku B92..Pazi ovo,,Nekada je INDEX imao direktne komentare koji su izlazili u stvarnom vremenu ..skoro bez cenzure..a danas idu preko FB..zashto zapitajte se...B92 i dalje ima "direktne komentare" koji su jebeno ceNzurirani,,Ako mi ne vjerujete,,pokushajte ono shto sm ja vec davno uradio..Elem..postoji opcija svidja mi se ili mi se ne svidja,,daklem kliknesh ne svidja mi se ili svidja mi se u realnom vremenu bi to kao nekada trebalo da se pojavi nakon par sekundi,,al kuratz..samo shto se svidja B92 ili im se ne svidja izlazi vani ostalo se ponishtava..Jebo te,,boli me kuratz tko je vlasnik toga sranaj,,ali ja bih mu ladno sprashio par metaka u glavu..Zashto,,,zato shto taj radi na tome da se danas sutra ljudi ubijaju zato shto vjeruju u njihovo izvjeshtavanje..Ja ne poznam ni jedan pravi medij na prostoru bivshe YU,,sve kupljene pichke,,,majku im jebem da im jebem ..prodali bi rodjenu mater za dva dolara.Et..sad sam se raspizdijo,,uskoro cu vam linkati vlastiti vebsajt za koji cete moci pisati besplatno,,Pizda ce biti urednik pederske rubrike..Ona ciganshtura Alhamra ce biti zaduzena za rialiti shou,,i ostala ogovaranja,,,Btw,,ce pisati o gradjevinskom materijalu,,kako prenijeti gajbu plochitza u auto a da se ne umorish..i otale ideje koje ona ima a koje se zovu pepertumobile,,e da..moze i o oroskopu,,a ja cu voditi rubriku sex i savjetovati puchanstvo sa dvosmislnim naslovima,,,kao,,ako ne kliknesh ovo necesh nikada saznati shta zene najvishe vole u sexu..a jebo te,,bremzam..e da jarantza ce pisati o bizmisu..kako ulagati pare u dalmaciju i oklinu,,ono,,,,poshaljite lovu,,,ja cu je uloziti na svoj akonto...Matza ce pisati o rvoju i knjigama,,,Ligeja ce pizdit da je stala na ludi kamen..a esko (fali mi ta budala) pisati o pivi i kafanama..ako sam koga zaboravijo neka se javi,,dobit ce poso,,,al placen nece biti,,,jebaji ga,,ISTINA slobadja..je l' tak' puchanstvo? Iz (za)raznih medija... - Page 19 424959984 Iz (za)raznih medija... - Page 19 3791038771 Iz (za)raznih medija... - Page 19 2396358274 Iz (za)raznih medija... - Page 19 3027872506 Iz (za)raznih medija... - Page 19 225923490

Iz (za)raznih medija... - Page 19 652962366


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 19 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 25.06.16 4:13

Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Koji mediji molicu lijepo,,zar se danas mogu nazvati novinarima razne pichkitze koje pishu onako kako im naredi gazda..Sjecam se Feral tribuna..koji je pisao o lokalnim temama ali nikada nije pokushao pisati negativno o onima koji su ga financirali..Kad su shvatili za koga rade ..ugasili su se,,vrsni novinari,,koji vishe ne smiju pisati ono shto misle jer ih gade drze za jaja..Meni je mjera svakog modernog novinarstva ISTINA koju je teshko prepoznati u kakafoniji takozvanih medija,,,spina se i manipulira sa chitateljstvom..razlichiti su interesi..a mene jebe samo istina..koju sve manje nalazim ..Evo recimo Index,,B92 ..Soroshovi kao shto je bio i Feral..Ajde neka mi netko pokaze chlanak gdje se kritizira takozvana americhka elita od tih medija,,Pichka li im materina,,nadam se da ce pobijediti Tramp koji ce im zavrnuti pipu,,i svim takozvanim nevladinim organizacijama,,,leglu manipulatorskog shljama kojeg boli kuratz za istinom..Ljudi su generalno smece vece od bilo koje drugog..ali hvala bogu da medju kukoljem ima josh zita..Sve vishe ljudi mi se gade kao bica ..pozelim da odem u sto pichki materinih gdje novac nema nikakav znachaj,,al jebaji ga ..to je nemoguce.Dugo sam chitao INDEX..B92..dok nisam shvatio za koga rade..B92 sam sistematski pratio i vidio ..testirao ih..kao i INDEX..da su prodane dushe,,ovim putem jebem mater Matiji i vlasniku B92..Pazi ovo,,Nekada je INDEX imao direktne komentare koji su izlazili u stvarnom vremenu ..skoro bez cenzure..a danas idu preko FB..zashto zapitajte se...B92 i dalje ima "direktne komentare" koji su jebeno ceNzurirani,,Ako mi ne vjerujete,,pokushajte ono shto sm ja vec davno uradio..Elem..postoji opcija svidja mi se ili mi se ne svidja,,daklem kliknesh ne svidja mi se ili svidja mi se u realnom vremenu bi to kao nekada trebalo da se pojavi nakon par sekundi,,al kuratz..samo shto se svidja B92 ili im se ne svidja izlazi vani ostalo se ponishtava..Jebo te,,boli me kuratz tko je vlasnik toga sranaj,,ali ja bih mu ladno sprashio par metaka u glavu..Zashto,,,zato shto taj radi na tome da se danas sutra ljudi ubijaju zato shto vjeruju u njihovo izvjeshtavanje..Ja ne poznam ni jedan pravi medij na prostoru bivshe YU,,sve kupljene pichke,,,majku im jebem da im jebem ..prodali bi rodjenu mater za dva dolara.Et..sad sam se raspizdijo,,uskoro cu vam linkati vlastiti vebsajt za koji cete moci pisati besplatno,,Pizda ce biti urednik pederske rubrike..Ona ciganshtura Alhamra ce biti zaduzena za rialiti shou,,i ostala ogovaranja,,,Btw,,ce pisati o gradjevinskom materijalu,,kako prenijeti gajbu plochitza u auto a da se ne umorish..i otale ideje koje ona ima a koje se zovu pepertumobile,,e da..moze i o oroskopu,,a ja cu voditi rubriku sex i savjetovati puchanstvo sa dvosmislnim naslovima,,,kao,,ako ne kliknesh ovo necesh nikada saznati shta zene najvishe vole u sexu..a jebo te,,bremzam..e da jarantza ce pisati o bizmisu..kako ulagati pare u dalmaciju i oklinu,,ono,,,,poshaljite lovu,,,ja cu je uloziti na svoj akonto...Matza ce pisati o rvoju i knjigama,,,Ligeja ce pizdit da je stala na ludi kamen..a esko (fali mi ta budala) pisati o pivi i kafanama..ako sam koga zaboravijo neka se javi,,dobit ce poso,,,al placen nece biti,,,jebaji ga,,ISTINA slobadja..je l' tak' puchanstvo? Iz (za)raznih medija... - Page 19 424959984 Iz (za)raznih medija... - Page 19 3791038771 Iz (za)raznih medija... - Page 19 2396358274 Iz (za)raznih medija... - Page 19 3027872506 Iz (za)raznih medija... - Page 19 225923490

Iz (za)raznih medija... - Page 19 652962366


ma..ono sto sam ja natipkao ti necesh nikada jer se bojish svoje spontanosti,,u prevodu,,Lusy ..odjebi..sa tim forama..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 19 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 25.06.16 19:18

zingaro je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Koji mediji molicu lijepo,,zar se danas mogu nazvati novinarima razne pichkitze koje pishu onako kako im naredi gazda..Sjecam se Feral tribuna..koji je pisao o lokalnim temama ali nikada nije pokushao pisati negativno o onima koji su ga financirali..Kad su shvatili za koga rade ..ugasili su se,,vrsni novinari,,koji vishe ne smiju pisati ono shto misle jer ih gade drze za jaja..Meni je mjera svakog modernog novinarstva ISTINA koju je teshko prepoznati u kakafoniji takozvanih medija,,,spina se i manipulira sa chitateljstvom..razlichiti su interesi..a mene jebe samo istina..koju sve manje nalazim ..Evo recimo Index,,B92 ..Soroshovi kao shto je bio i Feral..Ajde neka mi netko pokaze chlanak gdje se kritizira takozvana americhka elita od tih medija,,Pichka li im materina,,nadam se da ce pobijediti Tramp koji ce im zavrnuti pipu,,i svim takozvanim nevladinim organizacijama,,,leglu manipulatorskog shljama kojeg boli kuratz za istinom..Ljudi su generalno smece vece od bilo koje drugog..ali hvala bogu da medju kukoljem ima josh zita..Sve vishe ljudi mi se gade kao bica ..pozelim da odem u sto pichki materinih gdje novac nema nikakav znachaj,,al jebaji ga ..to je nemoguce.Dugo sam chitao INDEX..B92..dok nisam shvatio za koga rade..B92 sam sistematski pratio i vidio ..testirao ih..kao i INDEX..da su prodane dushe,,ovim putem jebem mater Matiji i vlasniku B92..Pazi ovo,,Nekada je INDEX imao direktne komentare koji su izlazili u stvarnom vremenu ..skoro bez cenzure..a danas idu preko FB..zashto zapitajte se...B92 i dalje ima "direktne komentare" koji su jebeno ceNzurirani,,Ako mi ne vjerujete,,pokushajte ono shto sm ja vec davno uradio..Elem..postoji opcija svidja mi se ili mi se ne svidja,,daklem kliknesh ne svidja mi se ili svidja mi se u realnom vremenu bi to kao nekada trebalo da se pojavi nakon par sekundi,,al kuratz..samo shto se svidja B92 ili im se ne svidja izlazi vani ostalo se ponishtava..Jebo te,,boli me kuratz tko je vlasnik toga sranaj,,ali ja bih mu ladno sprashio par metaka u glavu..Zashto,,,zato shto taj radi na tome da se danas sutra ljudi ubijaju zato shto vjeruju u njihovo izvjeshtavanje..Ja ne poznam ni jedan pravi medij na prostoru bivshe YU,,sve kupljene pichke,,,majku im jebem da im jebem ..prodali bi rodjenu mater za dva dolara.Et..sad sam se raspizdijo,,uskoro cu vam linkati vlastiti vebsajt za koji cete moci pisati besplatno,,Pizda ce biti urednik pederske rubrike..Ona ciganshtura Alhamra ce biti zaduzena za rialiti shou,,i ostala ogovaranja,,,Btw,,ce pisati o gradjevinskom materijalu,,kako prenijeti gajbu plochitza u auto a da se ne umorish..i otale ideje koje ona ima a koje se zovu pepertumobile,,e da..moze i o oroskopu,,a ja cu voditi rubriku sex i savjetovati puchanstvo sa dvosmislnim naslovima,,,kao,,ako ne kliknesh ovo necesh nikada saznati shta zene najvishe vole u sexu..a jebo te,,bremzam..e da jarantza ce pisati o bizmisu..kako ulagati pare u dalmaciju i oklinu,,ono,,,,poshaljite lovu,,,ja cu je uloziti na svoj akonto...Matza ce pisati o rvoju i knjigama,,,Ligeja ce pizdit da je stala na ludi kamen..a esko (fali mi ta budala) pisati o pivi i kafanama..ako sam koga zaboravijo neka se javi,,dobit ce poso,,,al placen nece biti,,,jebaji ga,,ISTINA slobadja..je l' tak' puchanstvo? Iz (za)raznih medija... - Page 19 424959984 Iz (za)raznih medija... - Page 19 3791038771 Iz (za)raznih medija... - Page 19 2396358274 Iz (za)raznih medija... - Page 19 3027872506 Iz (za)raznih medija... - Page 19 225923490

Iz (za)raznih medija... - Page 19 652962366


ma..ono sto sam ja natipkao ti necesh nikada jer se bojish svoje spontanosti,,u prevodu,,Lusy ..odjebi..sa tim forama..
a nemoj ti cigo o spontanosti....ti koji si najveci glumac foruma

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 19 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 19 / 42. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 42  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.