Iz (za)raznih medija...

Stranica 22 / 24. Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Lena on 27.02.17 7:31

ovo sa premekanim odgojem se i meni vrtilo po glavi, ali kad pogledaš ne možeš od nježnoga stvoriti nenježno....to je činjenica....
meni je bio neki strah kako će se snaći u školi među velikom grupom i sve je prolo ok.....oboje su vrsta koja promatra, pa onda kad nešto zaključe stvaraju prijateljstva.....
i znali su se snaći u nekim situacijama i to mi je važno.....
a svi su oni osjetljivi na ovaj ili onnaj način....za sad je ok 
Lena

Broj postova : 7789

[Vrh] Go down

Postaj  RobinUd on 27.02.17 15:18

Ja zivim "vani" (mislim, ne zivim doslovno vani, u urbanom sam okruzju), pa imam malo drugacije poglede na dogadjanja kod nas, nego vi, koji zivite u pradomovini.
Osim toga, dostupna (hmmmm, ajmo reci i razumljiva) su mi neutralna sredstva javnog informiranja.
Ono, sto je svima (pa i meni) nejasno je bas taj, mazohisticki poriv.
S jedne strane, uvijek ista ideologoja (necu reci demagogija, iako je mozda ispravnije), uvijek iste njuske, uvijek ista ekipa primitivaca koja je unistila drustvo.... s druge pak strane, svi su protiv, svi cvile, psuju i protestiraju protiv tog sistema.... i uvijek i ponovo biraju.
E sad, ne znam tko ?!
RobinUd

Broj postova : 610

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 27.02.17 17:34

RobinUd je napisao/la:Ja zivim "vani" (mislim, ne zivim doslovno vani, u urbanom sam okruzju), pa imam malo drugacije poglede na dogadjanja kod nas, nego vi, koji zivite u pradomovini.
Osim toga, dostupna (hmmmm, ajmo reci i razumljiva) su mi neutralna sredstva javnog informiranja.
S jedne strane, uvijek ista ideologoja (necu reci demagogija, iako je mozda ispravnije), uvijek iste njuske, uvijek ista ekipa primitivaca koja je unistila drustvo.... s druge pak strane, svi su protiv, svi cvile, psuju i protestiraju protiv tog sistema.... i uvijek i ponovo biraju.
E sad, ne znam tko ?!

ja znam eto moju majku.....duša od žene,ali uvijek za hdz jer su ostali komunjare.....jebi ga....i meni je rekla da sam komunjara na šta sam joj odbrusila da priča gluposti.....nije se naljutila 
ma ovdje je sad jasno da su hdz i sdp koje jesu najjače stranke jako slične u masu aspekata osim onoga važnog za ljudska prava i promicanje svega teško stečenog kroz svo prošlo vrijeme.....i još je hdz sa svojim pipcima na daleko više mjesta umrežen......umreženi su i ostali,ali hdz je država u državi....
evo čitam da su na vijeću eu najavili da ih se ne tiče lgb zajednica, mislim ok neka ih se ne tiče,ali hoće li to krenuti prema zabranama....
kao i neupitno pravo žena na pobačaj....ej pa oni idu ka zabrani pobačaja.....

link

http://www.jutarnji.hr/komentari/zaokret-u-tisini-na-vijecu-eu-hrvatska-objavila-kako-odstupa-od-promicanja-prava-lgbt-zajednice-a-pobacaj-se-vise-ne-smatra-neupitnim-pravom-zene/5691247/

Zadnja promjena: Lena; 27.02.17 17:37; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : .)
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 27.02.17 17:57

Lena je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:Ja zivim "vani" (mislim, ne zivim doslovno vani, u urbanom sam okruzju), pa imam malo drugacije poglede na dogadjanja kod nas, nego vi, koji zivite u pradomovini.
E sad, ne znam tko ?!

ja znam eto moju majku.....duša od žene,ali uvijek za hdz jer su ostali komunjare.....jebi ga....i meni je rekla da sam komunjara na šta sam joj odbrusila da priča gluposti.....nije se naljutila 
ma ovdje je sad jasno da su hdz i sdp koje jesu najjače stranke jako slične u masu aspekata osim onoga važnog za ljudska prava i promicanje svega teško stečenog kroz svo prošlo vrijeme.....i još je hdz sa svojim pipcima na daleko više mjesta umrežen......umreženi su i ostali,ali hdz je država u državi....
evo čitam da su na vijeću eu najavili da ih se ne tiče lgb zajednica, mislim ok neka ih se ne tiče,ali hoće li to krenuti prema zabranama....
kao i neupitno pravo žena na pobačaj....ej pa oni idu ka zabrani pobačaja.....

link

http://www.jutarnji.hr/komentari/zaokret-u-tisini-na-vijecu-eu-hrvatska-objavila-kako-odstupa-od-promicanja-prava-lgbt-zajednice-a-pobacaj-se-vise-ne-smatra-neupitnim-pravom-zene/5691247/
mene moji obiteljski desničari zovu skojevka... valjda se ne usude upotrijebiti izraz komunjara... poktepito zašto 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 27.02.17 18:01

pa mislim jel ti to možeš razumit?da komunjara.....
koliko me naljutila toliko me i nasmijala.....

Zadnja promjena: Lena; 27.02.17 18:05; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : to)
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 27.02.17 18:25

Lena je napisao/la:pa mislim jel ti to možeš razumit?da komunjara.....

mogu, jer imam takvu sestru... oči joj ponosno bljesnu kad počne pričati o našoj trenutnoj političkoj eliti... grud joj se nadme, vatra plamti, jezik naoštri... 

jednom sam bila dovoljno blesava da se s njom upustim u raspravu  o Tuđmanu... i ona mi se unese u facu i kaže, ne blati mi Tuđmana, Franjo je otac nacije, on je moj otac... slijedio je moj neoprezni odgovor: Franjo ti je tata? A ja sam mislila da ti je kao i meni otac Josip. Sestro, ti si onda naše malo kopile... 
ijao...dalje se , nije za pisanje   

je da nismo razgovarale par mjeseci, ali nakon toga više nisam komunjara... napredovala sam u skojevku 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

politicko predavanje, sat prvi

Postaj  RobinUd on 28.02.17 3:02

U svim europskim zemljama su se izgubile razlike, izmedju onih klasicnih "krscansko-demokratskih" i socijal-demokratskih partija.
Nekad se znalo, Krscansko-demokratska partija zastupa seljake i gradjanski srednji sloj.
Socijalisti zastupaju radnike u industriji, i onaj nesto nizi srednji sloj.
Takvi su im bili i programi.
Zadnjih tridesetak godina se u politicki cirkus umijesao kapital. Razlike su pocele blijediti, svatko je zelio osvojiti djelic tudjeg.

Bilo kako bilo, Socijalisti su izdali svoj politicki pravac vise nego bilo koja partija (ili politicka struja).
To se najbolje vidi kod nas.

A pojam "komunjare"....
Diskutirao sam ja i sa ministrima i "precjednicima" (sta cu, svuda me ima...).
Zna li i jedan ograniceni hdz-ovac, da u talijanskom Parlamentu, od Drugog Svj. Rata do dana danasnjeg, sjede predstavnici Komunisticke Partije Italije.
Znaju li to ??
RobinUd

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 28.02.17 7:47

RobinUd je napisao/la:U svim europskim zemljama su se izgubile razlike, izmedju onih klasicnih "krscansko-demokratskih" i socijal-demokratskih partija.
Nekad se znalo, Krscansko-demokratska partija zastupa seljake i gradjanski srednji sloj.
Zadnjih tridesetak godina se u politicki cirkus umijesao kapital. Razlike su pocele blijediti, svatko je zelio osvojiti djelic tudjeg.

Bilo kako bilo, Socijalisti su izdali svoj politicki pravac vise nego bilo koja partija (ili politicka struja).

A pojam "komunjare"....
Zna li i jedan ograniceni hdz-ovac, da u talijanskom Parlamentu, od Drugog Svj. Rata do dana danasnjeg, sjede predstavnici Komunisticke Partije Italije.
Znaju li to ??

ovo je točno, da, razlike su se svele na minimum.....i šta se dogodi onda se čak i kod nas kao pojavi nova struja koja zapravo uopće nije nikakva nova struja nego mućak....

ovo o komunjarama, a pa to je kao sredstvo dijela desnice da "ponize protivnika".....pa i kod nas ima koliko hoćeš bivšiš članova kp ili djece istih....ali to nema veze sa sadašnjošću
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  maledetta primavera on 28.02.17 8:48

RobinUd je napisao/la:U svim europskim zemljama su se izgubile razlike, izmedju onih klasicnih "krscansko-demokratskih" i socijal-demokratskih partija.

A pojam "komunjare"....
Znaju li to ??
Mi smo veci krscani, katolici, vjernici od Italije. Ma veci od Vatikana! Ne mogu se oni usporediti sa nama

A predstavnici i pristase narodne borbe uskoro ce biti i spaljivani na lomaci. I tko nam sta moze!
maledetta primavera

Broj postova : 678

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 28.02.17 10:26

btw je napisao/la:

mogu, jer imam takvu sestru... oči joj ponosno bljesnu kad počne pričati o našoj trenutnoj političkoj eliti... grud joj se nadme, vatra plamti, jezik naoštri... 

jednom sam bila dovoljno blesava da se s njom upustim u raspravu  o Tuđmanu... i ona mi se unese u facu i kaže, ne blati mi Tuđmana, Franjo je otac nacije, on je moj otac... slijedio je moj neoprezni odgovor: Franjo ti je tata? A ja sam mislila da ti je kao i meni otac Josip. Sestro, ti si onda naše malo kopile... 

je da nismo razgovarale par mjeseci, ali nakon toga više nisam komunjara... napredovala sam u skojevku 

sestra ti sigurno bosanka...
pizda
Murderator

Broj postova : 28777

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 28.02.17 10:29

maledetta primavera je napisao/la:
Mi smo veci krscani, katolici, vjernici od Italije. Ma veci od Vatikana! Ne mogu se oni usporediti sa nama

Nasi vjernici se Vatikana hvataju prema potrebi. Kad im Vatikan kaze da ukinu onu prevaru u Medjugorju onda ne priznaju Vatikan ni papu. Ko su oni da im se mjesaju u katolicanstvo B i H-a tipa...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  RobinUd on 28.02.17 16:18

Jedan od razloga potonuca socijalista u Hrvatskoj (dno jos nije dostignuto !!) je i taj, da je Milanovic izdao tu socijalisticku ideju (kao uostalom i svi europski socijalisti).
Iako jedna od najinteligentnijih osoba, na hrvatskoj politickoj sceni, krivo je neke stvari procijenio.
Po meni, u provaliju je pao onog casa, kad je pokusao pridobiti onaj dezorijentirani hdz-ovski dio biraca, odlazeci Bozanicu.
Socijalisti ne odlaze Bozanicu !!
Mnogi mu to nikad nisu oprostili.
Gubitak je bio dvostruk, nije prodobio dezorijentirane hadezenjare (ipak nemaju za to dovoljan IQ), a izgubio je dio socijalista.

(Sta vam je draze, politicko predavanje ili vjeronauk, da se znam ravnati....)
RobinUd

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 28.02.17 20:33

je.....ono umiljavanje braniteljima i traženje svojih ustaških korijena je bilo katastrofa......
samo zanimljivo je da ljudi lijevijeg spektra ili oni na granici kazne svoje predstavnike, ali desni ne baš....

vjeronauk preskoči politika umjereno po obimu.....molim!
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 28.02.17 21:33

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:

sestra ti sigurno bosanka...
ne, ti si 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 28.02.17 21:33

RobinUd je napisao/la:

(Sta vam je draze, politicko predavanje ili vjeronauk, da se znam ravnati....)
pjesmica ili recitacija?

daj recitaciju

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  RobinUd on 01.03.17 0:10

btw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:(Sta vam je draze, politicko predavanje ili vjeronauk, da se znam ravnati....)
pjesmica ili recitacija?
daj recitaciju

Nemam ja ni osjecaj ni talent za poeziju.
Ali, kad naidjem na nekoga, tko to (preko mjese) glorificira, dobijem osjecaj napisati pjesmu, koja bi sigurno bila svjetski hit.
Prilicno je jednostavno.

(Ostanimo pri prozi, i to politickoj.)
RobinUd

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 01.03.17 9:09

Lena je napisao/la:je.....ono umiljavanje braniteljima i traženje svojih ustaških korijena je bilo katastrofa......
samo zanimljivo je da ljudi lijevijeg spektra ili oni na granici kazne svoje predstavnike, ali desni ne baš....

vjeronauk mantraju vec dvije hiljade godina jedno te isto. Ko nije naucio ni nece, prema tome...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  RobinUd on 01.03.17 17:44

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:je.....ono umiljavanje braniteljima i traženje svojih ustaških korijena je bilo katastrofa......
vjeronauk mantraju vec dvije hiljade godina jedno te isto. Ko nije naucio ni nece, prema tome...

Da.
Vec dvije tisuce godina krscani cekaju da dodje bar netko iz ekipe.
Pa su iz cistog ocaja na silu priveli Maricu, u onu hercegovacku vukojebinu.
Krscanima ocajnicki treba dokaz.
Svaka generacija je sve nestrpljivija.
RobinUd

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 01.03.17 17:52

RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:(Sta vam je draze, politicko predavanje ili vjeronauk, da se znam ravnati....)
pjesmica ili recitacija?
daj recitaciju

Nemam ja ni osjecaj ni talent za poeziju.
Ali, kad naidjem na nekoga, tko to (preko mjese) glorificira, dobijem osjecaj napisati pjesmu, koja bi sigurno bila svjetski hit.
Prilicno je jednostavno.

(Ostanimo pri prozi, i to politickoj.)

ma zbog onog boldanog je trebalo je stajati monolog ili recitacija? 

daj recitaciju

malo su mi se vijuge zamrsile

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  RobinUd on 01.03.17 20:47

btw je napisao/la:
daj recitaciju
malo su mi se vijuge zamrsile

Malo cemo sacekati....
Dok se i druge zelje formiraju.
(I dok se razmrse vijuge.)
RobinUd

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 02.03.17 7:00

uporan je....svaka čast! 
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  cat_claw on 02.03.17 15:44

btw je napisao/la: ne blati mi Tuđmana, Franjo je otac nacije, on je moj otac... slijedio je moj neoprezni odgovor: Franjo ti je tata? A ja sam mislila da ti je kao i meni otac Josip.

Budalo.

Kad su se vec pokrenule politicke teme, meni je Milanovic jedno veliko razocarenje. Neverovatno sta krhki ego napravi od inteligentnog coveka, koji je zapravo imao dobre namere....

Broj postova : 1829

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 02.03.17 20:03

Lena je napisao/la:uporan je....svaka čast! 
je... baš je uporan...eno ga i na juceboxu tera po svome... red drmeža/polke, pa red bečkog valcera (preskače i sving i tango i latino plesove) sve dok prisutni ne počnu cupkati nogama u njegovom ritmu 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  RobinUd on 03.03.17 1:07

btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:uporan je....svaka čast! 
je... baš je uporan...eno ga i na juceboxu tera po svome... red drmeža/polke, pa red bečkog valcera (preskače i sving i tango i latino plesove) sve dok prisutni ne počnu cupkati nogama u njegovom ritmu 

Hm... izgleda da je vecina ovdje opterecena nekakvim manipulativnim sindromom.
Sto god se napisalo, uvijek se trazi neki treci smisao.
Kad je glazba u pitanju, napisah tamo negdje, ne bjezite od svojih korijena. Znaci, moji glazbeni upisi su prije svega edukativni, a zatim ogledalo onoga, sta ja slusam.

A politika.... izgleda da i tu postoji edukativna potreba....
RobinUd

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 03.03.17 7:31

možeš ti pokušati djelovati edukativno, no slaba korist od toga najvjerojatnije....sve samoglavo, formirano i ustrajno.....
svjedno samo naprijed! 
Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 22 / 24. Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics