kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 23 / 42. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 42  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 03.03.17 8:44

cat_claw je napisao/la:

Kad su se vec pokrenule politicke teme, meni je Milanovic jedno veliko razocarenje. Neverovatno sta krhki ego napravi od inteligentnog coveka, koji je zapravo imao dobre namere.... Iz (za)raznih medija... - Page 23 1425538829

meni ne ide u glavu da mnogi vezuju inteligenciju uz tu priglupu sirovinu cije su jedine dobre namjere bile usmjerene prema samom sebi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 03.03.17 12:12

pizda je napisao/la:

meni ne ide u glavu da mnogi vezuju inteligenciju uz tu priglupu sirovinu cije su jedine dobre namjere bile usmjerene prema samom sebi...


A ne znam, Pipika...Ja sam zaista verovala u njega. Mislila sam da je dobar izbor, ne samo za Hrvatsku, vec za citav region. Izgledao je kao vredna i postena osoba. Medjutim, onog trenutka kada je postalo ocito da ce izbore izgubiti, pokazao se kao vrlo netaktican, bahat, prepotentan. Ne samo da nije pokazivao postovanje prema svojim politickim protivnicima, a moderan politicar to mora raditi i znati, vec je pokazivao nepostovanje i prema clanovima stranke na cijem je celu bio. Potpuno nesposoban da primi bilo kakvu kritiku ili predlog. Nastupao je napadacki i sa nepodastavanjem.
I dalje verujem da je imao dobre namere, medjutim, ne kaze se uzalud."Daj mi moc, pa da vidis kakva sam osoba". Fotelja mu je kasnije postala mnogo bitnija od ideala za koje se na pocetku borio.



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 03.03.17 12:20

Juce sam u Standardu procitala vest o 9 izbeglica iz Iraka, koji su osudjeni na kazne izmedju 9 i 13 godina, jer su za Novu godinu, ovde u Becu, grupno silovali jednu devojku iz Nemacke.
Bunili su se zbog predugih kazni, a ja sam bas razmisljala kako su im kazne premale. Adekvatno bi bilo monstrume isto tako grupno silovati, od strane muskaraca, pa ih osuditi na dozivotnu robiju sa svakodnevnim prebijanjem.
Odvrane spodobe. Kako mi se samo gade...fuj. I to zivi, hoda, jede, spava, uzas.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 03.03.17 12:31

cat_claw je napisao/la:


A ne znam, Pipika...Ja sam zaista verovala u njega. Mislila sam da je dobar izbor, ne samo za Hrvatsku, vec za citav region. Izgledao je kao vredna i postena osoba. Medjutim, onog trenutka kada je postalo ocito da ce izbore izgubiti, pokazao se kao vrlo netaktican, bahat, prepotentan. Ne samo da nije pokazivao postovanje prema svojim politickim protivnicima, a moderan politicar to mora raditi i znati, vec je pokazivao nepostovanje i prema clanovima stranke na cijem je celu bio. Potpuno nesposoban da primi bilo kakvu kritiku ili predlog. Nastupao je napadacki i sa nepodastavanjem.
I dalje verujem da je imao dobre namere, medjutim, ne kaze se uzalud."Daj mi moc, pa da vidis kakva sam osoba". Fotelja mu je kasnije postala mnogo bitnija od ideala za koje se na pocetku borio.

On je izgubio sve moguce izbore, i za parlament i one lokalne. Zbog njega je i Josipovic ispusio predsjednicke izbore. Demagog i prodavac magle za lakovjerne blago receno. Njegova retorika je principjelno bila na nivou covjeka sa posebnim potrebama, glup, tup i neupotrebljiv a srece vise nego li pameti. I sad mu je pobjeda bila na pladnju, hdz je bio razjeban, popularnost nikad manja a onda Milanovic zabije autogol sebi, stranci i lijevoj opciji opcenito predstavljajuci sebe hrvatinom kakve nema, sa nacionalistickom retorikom a sdp je postao desniji od hdz-a. Izgubio je ono sto je bilo nemoguce izgubiti a stranci srozao svaku vjerodostojnost skoro pa zauvijek. Sto je najbolje, ima naivaca koji stalno tonuce sdp-a tumace time sto vise nema Milanovica a ne cinjenicom da ih je barem za duze vrijeme upropastio svojim suludim potezima. Time ne negiram odgovornost sdp-a, oni su ga birali i podrzavali pa sad nek jedu govna dok se ne udave u njima...


pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 03.03.17 12:34

cat_claw je napisao/la:Juce sam u Standardu procitala vest o 9 izbeglica iz Iraka, koji su osudjeni na kazne izmedju 9 i 13 godina, jer su za Novu godinu, ovde u Becu, grupno silovali jednu devojku iz Nemacke.
Bunili su se zbog predugih kazni, a ja sam bas razmisljala kako su im kazne premale. Adekvatno bi bilo monstrume isto tako grupno silovati, od strane muskaraca, pa ih osuditi na dozivotnu robiju sa svakodnevnim prebijanjem.
Odvrane spodobe. Kako mi se samo gade...fuj. I to zivi, hoda, jede, spava, uzas.

slazem se ali ovdje bi dobili trostruko manju kaznu, 3-4 godine najvise a izasli nakon dvije...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 03.03.17 12:40

pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:


A ne znam, Pipika...Ja sam zaista verovala u njega. Mislila sam da je dobar izbor, ne samo za Hrvatsku, vec za citav region. Izgledao je kao vredna i postena osoba. Medjutim, onog trenutka kada je postalo ocito da ce izbore izgubiti, pokazao se kao vrlo netaktican, bahat, prepotentan. Ne samo da nije pokazivao postovanje prema svojim politickim protivnicima, a moderan politicar to mora raditi i znati, vec je pokazivao nepostovanje i prema clanovima stranke na cijem je celu bio. Potpuno nesposoban da primi bilo kakvu kritiku ili predlog. Nastupao je napadacki i sa nepodastavanjem.
I dalje verujem da je imao dobre namere, medjutim, ne kaze se uzalud."Daj mi moc, pa da vidis kakva sam osoba". Fotelja mu je kasnije postala mnogo bitnija od ideala za koje se na pocetku borio.

On je izgubio sve moguce izbore, i za parlament i one lokalne. Zbog njega je i Josipovic ispusio predsjednicke izbore. Demagog i prodavac magle za lakovjerne blago receno. Njegova retorika je principjelno bila na nivou covjeka sa posebnim potrebama, glup, tup i neupotrebljiv a srece vise nego li pameti. I sad mu je pobjeda bila na pladnju, hdz je bio razjeban, popularnost nikad manja a onda Milanovic zabije autogol sebi, stranci i lijevoj opciji opcenito predstavljajuci sebe hrvatinom kakve nema, sa nacionalistickom retorikom a sdp je postao desniji od hdz-a. Izgubio je ono sto je bilo nemoguce izgubiti a stranci srozao svaku vjerodostojnost skoro pa zauvijek. Sto je najbolje, ima naivaca koji stalno tonuce sdp-a tumace time sto vise nema Milanovica a ne cinjenicom da ih je barem za duze vrijeme upropastio svojim suludim potezima. Time ne negiram odgovornost sdp-a, oni su ga birali i podrzavali pa sad nek jedu govna dok se ne udave u njima...




Slazem se sa ovim delom. Trebace im dosta vremena da shvate sta se sve dogodilo. I da uopste nesto promene, jer im je u vrhu jos uvek ista samodopadna i bahata garnitura nesposobna da vidi dalje od svog nosa.
Ali i dalje ne mislim da je Milanovic glup. Kao sto rekoh, njega je srusio sopstveni ego. Nenaviknut na poraze, kritiku, brod koji se ljulja, na kraju je od sebe napravio karikaturu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 03.03.17 13:06

cat_claw je napisao/la:

Slazem se sa ovim delom. Trebace im dosta vremena da shvate sta se sve dogodilo. I da uopste nesto promene, jer im je u vrhu jos uvek ista samodopadna i bahata garnitura nesposobna da vidi dalje od svog nosa.
Ali i dalje ne mislim da je Milanovic glup. Kao sto rekoh, njega je srusio sopstveni ego. Nenaviknut na poraze, kritiku, brod koji se ljulja, na kraju je od sebe napravio karikaturu.

ma covjek je apsolutno beskrajno ambiciozna i karijeristicka budaletina primjerena glasacima hdz-a i dijaspori. Oni bi ga obozavali da je presao u hdz. Kazem, naviknut je on na poraze i te kako jer je izgubio pet puta zaredom sto na ovim sto na onim izborima. U biti, od kad je on na celu sdp-a izgubili su sve sto se moglo. Cak i vec sigurne predsjednicke izbore a i ove posljednje parlamentarne. Da si ga svakodnevno hoces-neces slusala i gledala ko mi ovdje, mislila bi bitno drukcije. Pa daj, od teskog ljevicara i antifasiste se u pet dana premetnuo u ustasu, klerikalca i desnicara ne bi li dobio koji glas od dezorijentiranih dotadasnjih glasaca hdz-a. Prema ocekivanju, dobio je kurcinu a izgubio stotine tisuca glasova umjerenih. Pa takav potez moze napraviti samo teski ludjak ili pak hdz-ov insajder...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  RobinUd 03.03.17 18:05

pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:A ne znam, Pipika...Ja sam zaista verovala u njega. Mislila sam da je dobar izbor, ne samo za Hrvatsku, vec za citav region. Izgledao je kao vredna i postena osoba. Medjutim, onog trenutka kada je postalo ocito da ce izbore izgubiti, pokazao se kao vrlo netaktican, bahat, prepotentan. Ne samo da nije pokazivao postovanje prema svojim politickim protivnicima, a moderan politicar to mora raditi i znati, vec je pokazivao nepostovanje i prema clanovima stranke na cijem je celu bio. Potpuno nesposoban da primi bilo kakvu kritiku ili predlog. Nastupao je napadacki i sa nepodastavanjem.
I dalje verujem da je imao dobre namere, medjutim, ne kaze se uzalud."Daj mi moc, pa da vidis kakva sam osoba". Fotelja mu je kasnije postala mnogo bitnija od ideala za koje se na pocetku borio.

On je izgubio sve moguce izbore, i za parlament i one lokalne. Zbog njega je i Josipovic ispusio predsjednicke izbore. Demagog i prodavac magle za lakovjerne blago receno. Njegova retorika je principjelno bila na nivou covjeka sa posebnim potrebama, glup, tup i neupotrebljiv a srece vise nego li pameti. I sad mu je pobjeda bila na pladnju, hdz je bio razjeban, popularnost nikad manja a onda Milanovic zabije autogol sebi, stranci i lijevoj opciji opcenito predstavljajuci sebe hrvatinom kakve nema, sa nacionalistickom retorikom a sdp je postao desniji od hdz-a. Izgubio je ono sto je bilo nemoguce izgubiti a stranci srozao svaku vjerodostojnost skoro pa zauvijek. Sto je najbolje, ima naivaca koji stalno tonuce sdp-a tumace time sto vise nema Milanovica a ne cinjenicom da ih je barem za duze vrijeme upropastio svojim suludim potezima. Time ne negiram odgovornost sdp-a, oni su ga birali i podrzavali pa sad nek jedu govna dok se ne udave u njima...

Vecina toga je istina. No, jedno nije istina. Milanovic je svakako bio jedan od najinteligentnijih politicara, na hrvatskoj politickoj sceni zadnjih dvadesetak godina.
Zbog cega je sva ta kriva procjena, valjda nece nitko nikad saznati.
Istina, imao je sve na pladnju, sve servirano, i izgubio.
Isto tako je istina, da sdp nema karizmaticnog politicara takvog formata, koji moze od te stranke nesto napraviti. Ovaj Bernardic ce upropastiti i otjerati i ono malo lijevo orijentiranih. Jer je nesposoban, nije format vodje. Vide to svi, zadnji potez lijevo-orijentiranih je bio osnivanje te stranke "Nova Ljevica", ili kako se vec zove (asocira na Surjakovu ili Sukerovu kopacku).
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 03.03.17 18:13

Milanović je uništio mnoge, čak i one koji su mu bili odani, a njega je uništila isključivo njegova bahatost.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 05.05.17 20:12

akademici u Srbiji potakli izbacivanje Darwinove teorije evolucije iz nastavnog programa.
"Dekan Biološkog fakulteta u Beogradu Željko Tomanović ocijenio je da se radi “o starim, potpuno anakronim i neznanstvenim idejama za koje ne postoji nijedna znanstvena spoznaja koja bi im išla u prilog”.

Bravo srbi, hvala kurcu da se neko konacno odvazio postaviti protiv besmislice jednog diletanta. Besmislice koja nas je unazadila stotinjak godina. Dobro, ja sam ustao jos prije srba jer sam ustasa...Iz (za)raznih medija... - Page 23 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 06.05.17 6:45

pizda je napisao/la:akademici u Srbiji potakli izbacivanje Darwinove teorije evolucije iz nastavnog programa.
"Dekan Biološkog fakulteta u Beogradu Željko Tomanović ocijenio je da se radi “o starim, potpuno anakronim i neznanstvenim idejama za koje ne postoji nijedna znanstvena spoznaja koja bi im išla u prilog”.

Bravo srbi, hvala kurcu da se neko konacno odvazio postaviti protiv besmislice jednog diletanta. Besmislice koja nas je unazadila stotinjak godina. Dobro, ja sam ustao jos prije srba jer sam ustasa...Iz (za)raznih medija... - Page 23 684758713
hahaha došao i ti na svoje... bokte, na iskonu su te zamalo linčali u raspravi o evoluciji...  Iz (za)raznih medija... - Page 23 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  RobinUd 06.05.17 20:06

pizda je napisao/la:akademici u Srbiji potakli izbacivanje Darwinove teorije evolucije iz nastavnog programa.
"Dekan Biološkog fakulteta u Beogradu Željko Tomanović ocijenio je da se radi “o starim, potpuno anakronim i neznanstvenim idejama za koje ne postoji nijedna znanstvena spoznaja koja bi im išla u prilog”.

Bravo srbi, hvala kurcu da se neko konacno odvazio postaviti protiv besmislice jednog diletanta. Besmislice koja nas je unazadila stotinjak godina. Dobro, ja sam ustao jos prije srba jer sam ustasa...Iz (za)raznih medija... - Page 23 684758713

Hm... ne mogu prepoznati ironiju u ovome, pa pretpostavljam da to mislis.
Ako Darwinova teorija nema temelja po znanstvenom nacinu razmisljanja, sta je onda alternativa ??
Kreacija ??
Inteligentni dizajn ??
Bog ??
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 06.05.17 21:29

RobinUd je napisao/la:
pizda je napisao/la:akademici u Srbiji potakli izbacivanje Darwinove teorije evolucije iz nastavnog programa.
"Dekan Biološkog fakulteta u Beogradu Željko Tomanović ocijenio je da se radi “o starim, potpuno anakronim i neznanstvenim idejama za koje ne postoji nijedna znanstvena spoznaja koja bi im išla u prilog”.

Bravo srbi, hvala kurcu da se neko konacno odvazio postaviti protiv besmislice jednog diletanta. Besmislice koja nas je unazadila stotinjak godina. Dobro, ja sam ustao jos prije srba jer sam ustasa...Iz (za)raznih medija... - Page 23 684758713

Hm... ne mogu prepoznati ironiju u ovome, pa pretpostavljam da to mislis.
Ako Darwinova teorija nema temelja po znanstvenom nacinu razmisljanja, sta je onda alternativa ??
Kreacija ??
Inteligentni dizajn ??
Bog ??

inteligentni dizajn ili kreacija sto je jedno sasvim te isto jer je kreator (i) osmislio taj dizajn. Nas DNA je inteligentni dizajn koji je naspram sve nase znanosti u omjeru 99,9% : 0,1 % ali on je naravno slucajan....Iz (za)raznih medija... - Page 23 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 06.05.17 21:32

btw je napisao/la:
hahaha došao i ti na svoje... bokte, na iskonu su te zamalo linčali u raspravi o evoluciji...  Iz (za)raznih medija... - Page 23 1425538829

da...diletanti koji gutaju sve sto im se servira. Od znanosti napravili novu religiju, valjda da nadomjeste onu stvarnu. U biti isti tip ljudi ko i Kacunko, Markicka i slicni...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  RobinUd 06.05.17 23:11

pizda je napisao/la:inteligentni dizajn ili kreacija sto je jedno sasvim te isto jer je kreator (i) osmislio taj dizajn. Nas DNA je inteligentni dizajn koji je naspram sve nase znanosti u omjeru 99,9% : 0,1 % ali on je naravno slucajan....Iz (za)raznih medija... - Page 23 684758713

Hm...da....
Evolucija ne objasnjava postanak svijeta, zivota, foruma... (valjda se to vec proculo).
Evolucija objasnjava nesto drugo.
Pristalice kreacionizma neke stvari ne shvacaju.
No, ne zelim sad to objasnjavati.
Zanimljivije mi je pitanje, kako kreacionisti objasnjavaju zagonetku, tko je napravio kreacioniste.
Zapravo, onog prvog.
I od cega.
I zasto.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 07.05.17 6:23

RobinUd je napisao/la:
pizda je napisao/la:inteligentni dizajn ili kreacija sto je jedno sasvim te isto jer je kreator (i) osmislio taj dizajn. Nas DNA je inteligentni dizajn koji je naspram sve nase znanosti u omjeru 99,9% : 0,1 % ali on je naravno slucajan....Iz (za)raznih medija... - Page 23 684758713

Hm...da....
Evolucija ne objasnjava postanak svijeta, zivota, foruma... (valjda se to vec proculo).
Evolucija objasnjava nesto drugo.
Pristalice kreacionizma neke stvari ne shvacaju.
No, ne zelim sad to objasnjavati.
Zanimljivije mi je pitanje, kako kreacionisti objasnjavaju zagonetku, tko je napravio kreacioniste.
Zapravo, onog prvog.
I od cega.
I zasto.
Ma pizdica ti se fura na vanzemaljce  Iz (za)raznih medija... - Page 23 3111943984  nema dokaza darwinu, ali ima vanzemaljcima  Iz (za)raznih medija... - Page 23 3114667799  a zabavno je citati i njegove "argumente" - show  Iz (za)raznih medija... - Page 23 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 07.05.17 9:20

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
hahaha došao i ti na svoje... bokte, na iskonu su te zamalo linčali u raspravi o evoluciji...  Iz (za)raznih medija... - Page 23 1425538829

da...diletanti koji gutaju sve sto im se servira. Od znanosti napravili novu religiju, valjda da nadomjeste onu stvarnu. U biti isti tip ljudi ko i Kacunko, Markicka i slicni...
slažem se...
ali uvijek ima i onih koji sumnjaju i ne gutaju samo ono servirano, već prihvaćeno, nego traže dalje....  i pronalaze, kao što su recimo tesla ili ajnštajn ... zahvaljujući njima i znanost je evoluirala...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 07.05.17 9:22

Vel'ka Maca je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
pizda je napisao/la:inteligentni dizajn ili kreacija sto je jedno sasvim te isto jer je kreator (i) osmislio taj dizajn. Nas DNA je inteligentni dizajn koji je naspram sve nase znanosti u omjeru 99,9% : 0,1 % ali on je naravno slucajan....Iz (za)raznih medija... - Page 23 684758713

Hm...da....
Evolucija ne objasnjava postanak svijeta, zivota, foruma... (valjda se to vec proculo).
Evolucija objasnjava nesto drugo.
Pristalice kreacionizma neke stvari ne shvacaju.
No, ne zelim sad to objasnjavati.
Zanimljivije mi je pitanje, kako kreacionisti objasnjavaju zagonetku, tko je napravio kreacioniste.
Zapravo, onog prvog.
I od cega.
I zasto.
Ma pizdica ti se fura na vanzemaljce  Iz (za)raznih medija... - Page 23 3111943984  nema dokaza darwinu, ali ima vanzemaljcima  Iz (za)raznih medija... - Page 23 3114667799  a zabavno je citati i njegove "argumente" - show  Iz (za)raznih medija... - Page 23 11484130
nema dokaza ni jednom ni drugom, ali nema dokaza ni da ih nema.... sve je relativno, rekao bi onaj što je mick jagger-a naučio kako se isplazi jezik Iz (za)raznih medija... - Page 23 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 07.05.17 12:54

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
pizda je napisao/la:inteligentni dizajn ili kreacija sto je jedno sasvim te isto jer je kreator (i) osmislio taj dizajn. Nas DNA je inteligentni dizajn koji je naspram sve nase znanosti u omjeru 99,9% : 0,1 % ali on je naravno slucajan....Iz (za)raznih medija... - Page 23 684758713

Hm...da....
Evolucija ne objasnjava postanak svijeta, zivota, foruma... (valjda se to vec proculo).
Evolucija objasnjava nesto drugo.
Pristalice kreacionizma neke stvari ne shvacaju.
No, ne zelim sad to objasnjavati.
Zanimljivije mi je pitanje, kako kreacionisti objasnjavaju zagonetku, tko je napravio kreacioniste.
Zapravo, onog prvog.
I od cega.
I zasto.
Ma pizdica ti se fura na vanzemaljce  Iz (za)raznih medija... - Page 23 3111943984  nema dokaza darwinu, ali ima vanzemaljcima  Iz (za)raznih medija... - Page 23 3114667799  a zabavno je citati i njegove "argumente" - show  Iz (za)raznih medija... - Page 23 11484130
nema dokaza ni jednom ni drugom, ali nema dokaza ni da ih nema.... sve je relativno, rekao bi onaj što je mick jagger-a naučio kako se isplazi jezik Iz (za)raznih medija... - Page 23 684758713
S tobom se slazem.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 07.05.17 15:27

RobinUd je napisao/la:

Hm...da....
Evolucija ne objasnjava postanak svijeta, zivota, foruma... (valjda se to vec proculo).
Evolucija objasnjava nesto drugo.
Pristalice kreacionizma neke stvari ne shvacaju.
No, ne zelim sad to objasnjavati.
Zanimljivije mi je pitanje, kako kreacionisti objasnjavaju zagonetku, tko je napravio kreacioniste.
Zapravo, onog prvog.
I od cega.
I zasto.

kako ne, evolucija objasnjava postanak zivota i vrsta, barem teorijski, jelte...
Kreacionistima mos postavit samo jedno pitanje, kako je nastao bog a oni ce ti odgovoriti da je oduvijek prisutan. Evolucionistima mos postavit sto pitanja i na jednog nemaju argumentiran odgovor. Nije stvar pristasa vec je zivot na Zemlji jednostavno kreacija sa milijun dokaza a niti jedan kontra. E sad ko je stvorio naseg kreatora ce se mozda saznati ali sumnjam da ce se saznati ko je stvorio njegovog kreatora ali to su vec pitanja univerzuma...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 07.05.17 15:31

Vel'ka Maca je napisao/la:
Ma pizdica ti se fura na vanzemaljce  Iz (za)raznih medija... - Page 23 3111943984  nema dokaza darwinu, ali ima vanzemaljcima  Iz (za)raznih medija... - Page 23 3114667799  a zabavno je citati i njegove "argumente" - show  Iz (za)raznih medija... - Page 23 11484130

upravo tako, osim ako nije Darwin programirao DNA, aminokiseline i jos mnogo sitnica i omogucio da vrste funkcioniraju i u prijelaznom obliku iako mogu funkcionirati samo kao zavrsene...Iz (za)raznih medija... - Page 23 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 07.05.17 16:14

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Ma pizdica ti se fura na vanzemaljce  Iz (za)raznih medija... - Page 23 3111943984  nema dokaza darwinu, ali ima vanzemaljcima  Iz (za)raznih medija... - Page 23 3114667799  a zabavno je citati i njegove "argumente" - show  Iz (za)raznih medija... - Page 23 11484130

upravo tako, osim ako nije Darwin programirao DNA, aminokiseline i jos mnogo sitnica i omogucio da vrste funkcioniraju i u prijelaznom obliku iako mogu funkcionirati samo kao zavrsene...Iz (za)raznih medija... - Page 23 684758713
Vidis robine, o tom ti ja pricam  Iz (za)raznih medija... - Page 23 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  RobinUd 07.05.17 19:45

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Ma pizdica ti se fura na vanzemaljce  Iz (za)raznih medija... - Page 23 3111943984  nema dokaza darwinu, ali ima vanzemaljcima  Iz (za)raznih medija... - Page 23 3114667799  a zabavno je citati i njegove "argumente" - show  Iz (za)raznih medija... - Page 23 11484130
upravo tako, osim ako nije Darwin programirao DNA, aminokiseline i jos mnogo sitnica i omogucio da vrste funkcioniraju i u prijelaznom obliku iako mogu funkcionirati samo kao zavrsene...Iz (za)raznih medija... - Page 23 684758713
Vidis robine, o tom ti ja pricam  Iz (za)raznih medija... - Page 23 1523192931

Hm...da...
Pomalo sam alergican na vjerski (religijski) nacin objasnjavanja postanka svijeta.
Na ovaj sa vanzemaljcima mozda ne tako....
No, uvijek ce se postaviti pitanje, kako je nastao kreatorov djed, baka. Ili stric.
I zasto.

S moje tocke gledanja, univerzum(i) je nesto, sto prelazi sve moguce dimenzije shvacanja.
Pa je (opet, s moje tocke gledanja) nemoguce da je univerzum djelo jedne individue.
Za sada se moram zadovoljiti teorijom o praatomu, big-bang-u.
To ce reci da je:
1. Univerzum jedno periodicno dogadjanje.
2. I da (najvjerojatnije) postoje drugi univerzumi
(Tu jos nismo dosli do stvaranja zivota.)
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 08.05.17 21:17

RobinUd je napisao/la:
Pomalo sam alergican na vjerski (religijski) nacin objasnjavanja postanka svijeta.
Na ovaj sa vanzemaljcima mozda ne tako....
No, uvijek ce se postaviti pitanje, kako je nastao kreatorov djed, baka. Ili stric.
I zasto.

je...i uvijek ce se postavljat pitanje sto se to sazelo i eksplodiralo ako je to pocetak svemira i niceg prije nije bilo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 08.05.17 23:02

pizda je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Pomalo sam alergican na vjerski (religijski) nacin objasnjavanja postanka svijeta.
Na ovaj sa vanzemaljcima mozda ne tako....
No, uvijek ce se postaviti pitanje, kako je nastao kreatorov djed, baka. Ili stric.
I zasto.

je...i uvijek ce se postavljat pitanje sto se to sazelo i eksplodiralo ako je to pocetak svemira i niceg prije nije bilo...

ja znam odgovor al me nitko ne pita Iz (za)raznih medija... - Page 23 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 23 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 23 / 42. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 42  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.