kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 29 / 42. Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 42  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 29 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 22.09.18 9:40

Iz (za)raznih medija... - Page 29 F3eae795e9898236d5e5


  'Dođe mi da puškom potučem pola sela ' Preko prsiju Srećko ima istetovirano ‘Sieg Heil’ 


 pozdrav nacista iz Drugog svjetskog rata. 


   Srećko (48), sudionik “Farme”



Enlarge this image Click to see fullsize
Iz (za)raznih medija... - Page 29 5716c9b061192ca36191


- Pacijent je srednja stručna sprema, neoženjen u vojnoj mirovini, hrvatski ratni invalid. Na planu ličnosti nalaze se značajni problemi psihološke prilagodbe, sve izrazitija socijalna nelagoda -



Enlarge this image Click to see fullsize
Iz (za)raznih medija... - Page 29 7102172f138233095c31



Najteže mi je bilo kad sam jednog objesio. I onda mi je tako bilo žao siromaha. 


Dijete nisam ubio ni žene, nisam mučio.. Ako ću te ubit, ubit ću te i to je to -


--------------------------------------------------------------


macor11 Četvrtak, 20.09.2018. u 09:06
Ne mogu da vjerujem? Tipu koji "sanja" da potuce pola sela , dopustaju ulazak u Farmu. A na prsima ce mu gledatelji svakodnevno fasisticki pozdrav gledati , pod kojim su milijuni i milijuni neduznih pobijeni.Od srca se nadam da ostali ucesnici od straha nece oka sklopiti.


--------------------------------------------------------


Hrvatski idol - Srečko ......ludi branitelj sa omčom.


Gledajte uskoro na vašoj i našoj - Farmi - HR

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 29 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 22.09.18 21:15

ŽIVI URNEBES

PRINC HARRY UHVAĆEN U KRAĐI HRANE: Njegova reakcija kad je skužio da ga snimaju je kao iz crtića


Iz (za)raznih medija... - Page 29 Capture102

Taman kad je pomislio da se izvukao, shvatio je da će njegov nestašluk prenijeti svi svjetski mediji – i bi tako!



Bivša glumica Meghan Markle, današnja vojvotkinja od Sussexa i supruga princa Harryja, nedavno je promovirala svoju kuharicu u Kensingtonskoj palači. Njezin je do ušiju zaljubljeni mužić cijelo vrijeme bio uz nju i nije skrivao ponos. Svojim je romantičnim gestama oduševio javnost, no kamere su ga snimile i u jednom nezgodnom trenutku.


Savršeno se snašao


Naime, princ je očito ogladnio prije završetka službenog dijela prijema i nije mu se dalo čekati zakusku te je “ukrao” nekoliko kolačića sa stola i sakrio ih iza leđa. Ležerno se vraćao prema okupljenoj masi kao da se ništa nije dogodilo i, taman kad je pomislio da se izvukao, skužio je da je njegov nestašluk snimljen kamerom i da će sigurno osvanuti u medijima.

Umjesto da se pokrio po ušima od srama, simpatični je Harry najprije u nevjerici pogledao prema kameri, djelić sekunde je zastao, a potom se nasmijao u smislu: “Jeste me, ha?” Trenutak je toliko urnebesan da ga jednostavno morate sami pogledati.



https://twitter.com/twitter/statuses/1042835644433752064


-----------------------------------------------------------------------------


Ha. Ha.


Ha.








Jebote, kako urnebjesno!  Iz (za)raznih medija... - Page 29 11484130

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 29 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 64
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 29 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 22.09.18 21:50

A di je to sa bulama bio, u saudi arabiji

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 29 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 23.09.18 1:19

Yehudi je napisao/la:Iz (za)raznih medija... - Page 29 F3eae795e9898236d5e5


  'Dođe mi da puškom potučem pola sela ' Preko prsiju Srećko ima istetovirano ‘Sieg Heil’ 


 pozdrav nacista iz Drugog svjetskog rata. 


   Srećko (48), sudionik “Farme”



Enlarge this image Click to see fullsize
Iz (za)raznih medija... - Page 29 5716c9b061192ca36191


- Pacijent je srednja stručna sprema, neoženjen u vojnoj mirovini, hrvatski ratni invalid. Na planu ličnosti nalaze se značajni problemi psihološke prilagodbe, sve izrazitija socijalna nelagoda -



Enlarge this image Click to see fullsize
Iz (za)raznih medija... - Page 29 7102172f138233095c31



Najteže mi je bilo kad sam jednog objesio. I onda mi je tako bilo žao siromaha. 


Dijete nisam ubio ni žene, nisam mučio.. Ako ću te ubit, ubit ću te i to je to -


--------------------------------------------------------------


macor11 Četvrtak, 20.09.2018. u 09:06
Ne mogu da vjerujem? Tipu koji "sanja" da potuce pola sela , dopustaju ulazak u Farmu. A na prsima ce mu gledatelji svakodnevno fasisticki pozdrav gledati , pod kojim su milijuni i milijuni neduznih pobijeni.Od srca se nadam da ostali ucesnici od straha nece oka sklopiti.


--------------------------------------------------------


Hrvatski idol - Srečko ......ludi branitelj sa omčom.


Gledajte uskoro na vašoj i našoj - Farmi - HR

kod nas je olaksavajuca okolnost sto debili i lice na debile pa ne mos fulat. U ovom slucaju slice na debilne svinje. Da sam morbidan rekao bih a sto ces drugo nego ga zaklat...Iz (za)raznih medija... - Page 29 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 29 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 23.09.18 12:44

Ma ne mereš mu prići od buraga, radije mu rasporiti drobinu jedno pola metra

pa da mu sva govna i criva iscure po asfaltu ......i ostaviti ga tako da crkava 

   Iz (za)raznih medija... - Page 29 1104742517 Iz (za)raznih medija... - Page 29 171927698

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 29 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 23.09.18 12:46

Yehudi je napisao/la:A di je to sa bulama bio, u saudi arabiji
Ma di bi, to je negdje u bakinoj rezidemciji, vidi kako im je trava podšišana.

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 29 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 64
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 29 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 23.09.18 12:47

pizda je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:Iz (za)raznih medija... - Page 29 F3eae795e9898236d5e5


  'Dođe mi da puškom potučem pola sela ' Preko prsiju Srećko ima istetovirano ‘Sieg Heil’ 


 pozdrav nacista iz Drugog svjetskog rata. 


   Srećko (48), sudionik “Farme”



Enlarge this image Click to see fullsize
Iz (za)raznih medija... - Page 29 5716c9b061192ca36191


- Pacijent je srednja stručna sprema, neoženjen u vojnoj mirovini, hrvatski ratni invalid. Na planu ličnosti nalaze se značajni problemi psihološke prilagodbe, sve izrazitija socijalna nelagoda -



Enlarge this image Click to see fullsize
Iz (za)raznih medija... - Page 29 7102172f138233095c31



Najteže mi je bilo kad sam jednog objesio. I onda mi je tako bilo žao siromaha. 


Dijete nisam ubio ni žene, nisam mučio.. Ako ću te ubit, ubit ću te i to je to -


--------------------------------------------------------------


macor11 Četvrtak, 20.09.2018. u 09:06
Ne mogu da vjerujem? Tipu koji "sanja" da potuce pola sela , dopustaju ulazak u Farmu. A na prsima ce mu gledatelji svakodnevno fasisticki pozdrav gledati , pod kojim su milijuni i milijuni neduznih pobijeni.Od srca se nadam da ostali ucesnici od straha nece oka sklopiti.


--------------------------------------------------------


Hrvatski idol - Srečko ......ludi branitelj sa omčom.


Gledajte uskoro na vašoj i našoj - Farmi - HR

kod nas je olaksavajuca okolnost sto debili i lice na debile pa ne mos fulat. U ovom slucaju slice na debilne svinje. Da sam morbidan rekao bih a sto ces drugo nego ga zaklat...Iz (za)raznih medija... - Page 29 684758713
Taki sam doskoro i ja bijo, a ima taman Hijenov profil iz naiboljih dana.  Iz (za)raznih medija... - Page 29 3384354616

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 29 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 64
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 29 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 23.09.18 15:06

Iz (za)raznih medija... - Page 29 Kolinda%2Bjogurt%2BCapture-16

KOLINDA, JOGURT NA KVASINU


Nemam link na tajne službe pa ne znam, ali stvar bi mogla biti u ovome. SOA je 


dojavila predsjednici da se neko šugavo novinarsko njuškalo dočepalo njenog 


indeksa ili drugih papira prije 1990. I da se njegova jednako šugava redakcija 


sprema to objaviti kao veliku senzaciju. Jer imaju crno na bijelome da se 


grandiozna Hrvatica Kolinda tada izjašnjavala kao – Jugoslavenka.


Na popisu stanovništva 1991. godine, 78,1 posto građana Hrvatske izjasnili su se kao Hrvati. Godine 1971. Hrvata je u Hrvatskoj bilo 79,4 posto. A 1953.još zeru više, 79,5 posto. Među stanovništvom cijele SFRJ, bilo je 1991. godine zapisano 4.660.366 onih koji su se izjašnjavali kao Hrvati.



  A Kolinda grobarović se izjašnjavala kao Jugoslavenka




Glupo je to pokazivati Kolindi. Da želi znati, znala bi. Ali njoj je očito do toga da isfura sasvim drugu priču. 


A zašto, i to će se sigurno jednom saznati. Možda je ona pisala da je Jugoslavenka kad je u srednjoj školi tražila da je se iz SFRJ pošalje na školovanje u SAD misleći da će tako bolje proći.


 Ili kad se u Zagrebu krajem osamdesetih upisivala na fakultet? Iz kalkulantskih razloga. 


Ali moramo je obavijestiti da mnogi i mnogi Hrvati nikad nisu kalkulirali oko svoje nacionalne pripadnosti s motivom da se eventualno dočepaju raznih pogodnosti. Neki jesu, naravno. Tada kao i sada.


Iz (za)raznih medija... - Page 29 966487023 



 Biće je po crikvama špijala za UDBA-u Ako su joj ponudili voćni jogurt,  nebi me čudilo.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 29 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 29.09.18 22:54

tebi ero bosančero i tvojoj gomili hercegovačkih psihopata ustaša bilo je jedino bitno razjebat sve što se razjebati može uopće


 te jeben li ti majku koja te okotila nije bilo bitno koliko će te hrvatskih građana unesrećiti koliko će hrvatskig građana izgubiti posao, familiju itd


...jebem li ti hercegovačkog oca i krvavu ti majku hercegovačku jebem pseto prokleto prebolesno. krvavu ti kučku mater hrvatsku ustašku jebem-


-------------------------------------------------


  Završen Escov citat  Iz (za)raznih medija... - Page 29 1523192931


 Like him

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 29 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 30.09.18 23:53

Yehudi je napisao/la:tebi ero bosančero i tvojoj gomili hercegovačkih psihopata ustaša bilo je jedino bitno razjebat sve što se razjebati može uopće


 te jeben li ti majku koja te okotila nije bilo bitno koliko će te hrvatskih građana unesrećiti koliko će hrvatskig građana izgubiti posao, familiju itd


...jebem li ti hercegovačkog oca i krvavu ti majku hercegovačku jebem pseto prokleto prebolesno. krvavu ti kučku mater hrvatsku ustašku jebem-


-------------------------------------------------

  Završen Escov citat  Iz (za)raznih medija... - Page 29 1523192931


 Like him


Iz (za)raznih medija... - Page 29 1523192931 gdje je to napiso?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 29 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 01.10.18 8:18

forum

 ex.iskon

http://www.ex-iskon-pleme.com/

-----------------------------------------------------


Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 29 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 01.10.18 9:36

pizda je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:tebi ero bosančero i tvojoj gomili hercegovačkih psihopata ustaša bilo je jedino bitno razjebat sve što se razjebati može uopće


 te jeben li ti majku koja te okotila nije bilo bitno koliko će te hrvatskih građana unesrećiti koliko će hrvatskig građana izgubiti posao, familiju itd


...jebem li ti hercegovačkog oca i krvavu ti majku hercegovačku jebem pseto prokleto prebolesno. krvavu ti kučku mater hrvatsku ustašku jebem-


-------------------------------------------------

  Završen Escov citat  Iz (za)raznih medija... - Page 29 1523192931


 Like him


Iz (za)raznih medija... - Page 29 1523192931 gdje je to napiso?
A gdje nije!?  Iz (za)raznih medija... - Page 29 11484130

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 29 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 64
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 29 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 01.10.18 9:39

Yehudi je napisao/la:forum

 ex.iskon

http://www.ex-iskon-pleme.com/

Jebote, na "Kultnim stvarima", lijevo je pretežno Gost, a desno Matilda.  Iz (za)raznih medija... - Page 29 2733991369

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 29 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 64
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 29 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 01.10.18 11:26

Neponovljiv je Esco.

 Bilo bi dobro ovdi otvoriti temu - Nezaboravni postovi - Iz (za)raznih medija... - Page 29 3384354616

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 29 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.10.18 17:08

Ne znam kako vi, ali nastojim, kad god je moguce, ne biti informirana putem javnih medija. Danasnje novinarstvo, cini mi se, svedeno je na kopipejstanje, manipuliranje povijesnim dogadjajima, , inzistiranjem na nebitnim zgodama, zapravo, pravo istrazivacko novinarstvo marginalizirano je, a clanci su svedeni na ideoloski obojane price. Mozda doista zivim u nekom ruzicastom baloncicu jer ne smatram da je izjava tipa "kvalitetan, pametan desnicarski novinar" (ili ljevicarski) uopce kompliment. Zapravo, vise mi se cini da je brutalna kritika necijeg novinarskog djelovanja.

Ima jedan yt kanal koji je poprilicno popularan pa vam donosim razgovor s vama poznatim forumasem. Novinarom. :-) Njegove sam upise dosad izbjegavala, ne bez razloga, a moram priznati da sam i ovaj podcast prekinula prije zavrsetka. Mozda se nekome i svidi.



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 29 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 10.10.18 15:40

Tomica je napisao/la:Ne znam kako vi, ali nastojim, kad god je moguce, ne biti informirana putem javnih medija. Danasnje novinarstvo, cini mi se, svedeno je na kopipejstanje, manipuliranje povijesnim dogadjajima, , inzistiranjem na nebitnim zgodama, zapravo, pravo istrazivacko novinarstvo marginalizirano je, a clanci su svedeni na ideoloski obojane price. Mozda doista zivim u nekom ruzicastom baloncicu jer ne smatram da je izjava tipa "kvalitetan, pametan desnicarski novinar" (ili ljevicarski) uopce kompliment. Zapravo, vise mi se cini da je brutalna kritika necijeg novinarskog djelovanja.

Ima jedan yt kanal koji je poprilicno popularan pa vam donosim razgovor s vama poznatim forumasem. Novinarom. :-) Njegove sam upise dosad izbjegavala, ne bez razloga, a moram priznati da sam i ovaj podcast prekinula prije zavrsetka. Mozda se nekome i svidi.



koi? Nije vrag da je ono primitivno desnicarsko govno Marcelus? Iz (za)raznih medija... - Page 29 1523192931 Pogledavsi prve dvije minute, lako moguce...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 29 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 11.10.18 5:08

je. I još se fali time............sendvičar adezejski, poltron

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 29 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 11.10.18 8:20

pizda je napisao/la:

koi? Nije vrag da je ono primitivno desnicarsko govno Marcelus? Iz (za)raznih medija... - Page 29 1523192931  Pogledavsi prve dvije minute, lako moguce...
Kolko znam - a ne znam puno  Iz (za)raznih medija... - Page 29 3084372643  - onom Marčelu nie prezime Holjevac.  Iz (za)raznih medija... - Page 29 3679994209

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 29 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 64
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 29 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 11.10.18 8:33

Tomica je napisao/la:... Danasnje novinarstvo, cini mi se, svedeno je na kopipejstanje, manipuliranje povijesnim dogadjajima, inzistiranjem na nebitnim zgodama, zapravo, pravo istrazivacko novinarstvo marginalizirano je, a clanci su svedeni na ideoloski obojane price. ...
Trebala bi pročitat Čapekovu knjigu "Kako što nastaje", odnosno knjigu prvu "Kako nastaju novine".  Iz (za)raznih medija... - Page 29 3679994209

Iz (za)raznih medija... - Page 29 M_100006370

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 29 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 64
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 29 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 12.10.18 9:51

Ante Tomić: Slobodu svoje domovine Hrvati su slavili gurajući kolica kroz njemačke supermarkete. Ako to nije neovisnost, zaista ne znam što je!

Iz (za)raznih medija... - Page 29 Trgovine2-190109

I najveća internetska tražilica jučer je obilježila Dan neovisnosti, iznad natpisa se vijorila naša zastava. Upravo kao da je Google kninska tvrđava.

Kliknuo sam ponosno, očekujući da će me link odvesti na nekakvu herojsku priču o hrvatskim zastupnicima koje ni granate iz neprijateljskih tenkova, ni rakete iz nadzvučnih lovaca, ni visokoobučeni niški specijalci ni horde krvoločnih arkanovaca nisu spriječili da u listopadu 1991. u podrumskoj dvorani Inine zgrade u Šubićevoj ulici neustrašivo objave definitivno naše napuštanje jugoslavenske tamnice naroda.


Međutim, umjesto podsjećanja na taj slavni čin, prva četiri Googleova rezultata su bile stranice “Pogledajte kako rade trgovine na Dan neovisnosti”.
Valjda je to bilo važnije i od herojskih priča i od polaganja vijenaca na grob Franje Tuđmana. Nije bilo prikladnijeg načina obilježavanja velikog povijesnog datuma od odlaska u trgovačke centre.
Slobodu i teritorijalnu cjelovitost svoje domovine slavili smo gurajući kolica kroz njemačke supermarkete, kupujući u Intersparu tjesteninu, u Lidlu deterdžente, a u Bauhausu sjajnu metalnu bačvu u koju ćemo pretočiti mlado vino. Na veliki državni praznik stavili smo dlan na prsa i gromko zapjevali “Kaufland, Kaufland, über alles”.
Ako to nije neovisnost, narode, onda ja zaista ne znam što je.


Svakako, bolje je i tako nego doći u kafić, kao što se meni jutros desilo, i slušati kako dvoje za susjednim stolom psuju državu. Redom, potkupljive i lijene gradske činovnike, županovu glupost, predsjedničinu lakomislenost, premijerovu neodlučnost i Milijana Brkića kao takvog. Nije to, znate i sami, ništa nesvakidašnje, devedeset posto svih naših razgovora prođu u psovanju države, ali bi se narod, mišljenja sam, ipak trebao obuzdati na Dan neovisnosti.


“Nije red, majku mu!” poželio sam dobaciti nezadovoljnicima. “Psovati Hrvatsku na Dan neovisnosti je kao da na Božić vrijeđate Isusa ili na osmi mart isprebijate majku.” Na ovaj veliki dan trebamo biti ponizni i zahvalni za potkupljive i lijene činovnike, županovu glupost, predsjedničinu lakomislenost, premijerovu neodlučnost i Milijana Brkića kao takvog.


Za Dan neovisnosti treba voljeti sve Hrvate, a osobito branitelje. Biti u mislima s braniteljima, meditirati o njihovom teškom putu, identificirati se s njima. Zbog toga i imamo neradni dan. Jer je velikom broju hrvatskih branitelja svaki dan neradni.
Nakon što ustanete oko desete ure, pola sata do četrdeset minuta se tuširate, brijete i češljate, bez žurbe doručkujete sok od naranče, šunku, jaja, voćni jogurt, žitarice, džem i maslac, i tek se oko podneva u udobnoj, širokoj trenirci i tenisicama spustite do sportske kladionice, doći će vam jasnije kolika je žrtva i stradanje pola milijuna branitelja, koliko se svaki od njih i danas daje za voljenu zemlju.


Da zastupnici nisu onoga listopadnog jutra prije dvadeset sedam godina žestoko ustali protiv zloglasne tamnice naroda, toliko bi branitelja bili očajni, izgubljeni, beznadni, mrzovoljni i sneni ranim bi se jutrom vukli na posao. I radili, molim vas lijepo, užasnih osam sati, neljudskih pet dana u tjednu!


Osim toga, da nemamo državnu neovisnost, vjerojatno nikad ne bismo upoznali poduzetnički genij Ivice Todorića, nepokolebljivo poštenje Ive Sanadera, odanost Gordana Jandrokovića, duhovitost Ljube Ćesića, rječitost Damira Krstičevića, šarm Tomislava Karamarka i inteligenciju Steve Culeja.


Napokon, da nema Hrvatske, lako je moguće da bi deseci hiljada Slavonaca čučali kod špahera kako su njihovi preci stoljećima čučali. Ostali bi jadni provincijalci skučenih obzora. Bez državne neovisnosti, niti bi znali strane jezike niti bi upoznali Austriju, Njemačku i Irsku.


Ministar obrane svima je jučer ujutro poslao blagdansku čestitku u kojoj je krasno poentirao: “Nema sretnijeg čovjeka od onog koji može stvarati, raditi i podizati obitelj u svojoj državi i svojim radom i trudom činiti je ponosnom”, a deseci tisuća europskih Slavonaca su mu na tečnom engleskom odgovorili: “Thank you and go fuck yourself!”

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 29 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 64
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 29 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 12.10.18 20:43

Iz (za)raznih medija... - Page 29 1354420400

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 29 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.10.18 11:29

besposlenpop je napisao/la:
pizda je napisao/la:

koi? Nije vrag da je ono primitivno desnicarsko govno Marcelus? Iz (za)raznih medija... - Page 29 1523192931  Pogledavsi prve dvije minute, lako moguce...
Kolko znam - a ne znam puno  Iz (za)raznih medija... - Page 29 3084372643  - onom Marčelu nie prezime Holjevac.  Iz (za)raznih medija... - Page 29 3679994209


Ako onaj s Kicovog foruma nije copycat tog "vaseg" Marčela, onda se fino covjek predstavlja napisanim clancima koji su jednako obuhvatni i kvalitetni poput forumskih komentara tipa "ee, i ja bih imao nesto za rec' jer je moje misljenje da je moje misljenje jako vazno".

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 29 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.10.18 11:33

besposlenpop je napisao/la:
Tomica je napisao/la:... Danasnje novinarstvo, cini mi se, svedeno je na kopipejstanje, manipuliranje povijesnim dogadjajima, inzistiranjem na nebitnim zgodama, zapravo, pravo istrazivacko novinarstvo marginalizirano je, a clanci su svedeni na ideoloski obojane price. ...
Trebala bi pročitat Čapekovu knjigu "Kako što nastaje", odnosno knjigu prvu "Kako nastaju novine".  Iz (za)raznih medija... - Page 29 3679994209

Iz (za)raznih medija... - Page 29 M_100006370


Vazi. Davno mi je jedan novinar spomenuo - jedino istinito u novinama jest datum!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 29 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.10.18 11:41

pizda je napisao/la:

koi? Nije vrag da je ono primitivno desnicarsko govno Marcelus? Iz (za)raznih medija... - Page 29 1523192931  Pogledavsi prve dvije minute, lako moguce...

Jesi citao komentare ispod?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 29 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 13.10.18 20:30

Domoljupci se pitaju smije li biti ljage na Tuđmanu, ali ona ipak postoji
Dada Batinić29.9.2018.

Iz (za)raznih medija... - Page 29 Untitled__66__


NITKO u Makarskoj nije vidio da se neki turist fotografira kraj spomenika Franji Tuđmanu. Bilo je pokušaja da se turistima objasni da je to naš bivši predsjednik, povijesna ličnost, ponos i dika domovine.

Turisti bi uperili mobitele prema kipu uz oduševljene povike:-Tito! Tito!, no daljnja objašnjenja bi prizemljila kako mobitele tako i oduševljenje. Za Tuđmana najčešće nisu čuli, a nekolicina je primijetila da se djeca plaše noću prolaziti šetnicom jer kip nema oči već duplje. Šta bi tek bilo da je kipar pokušao ovjekovječiti i Tuđmanov poznati osmijeh?

Čemu služi taj kip kad ga narod izbjegava?- pitaju se oni koji ne vole Hrvatsku. Taj spomenik služi za odlaganje vijenaca i lumina za Dan državnosti, neovisnosti i ostalih pobjeda za koje prosječni Hrvat ne zna kad su.

Najčešće se oko Franjinih nogu motaju svečane delegacije ili psi, vršeći svatko svoje nuž(d)ne potrebe. S obzirom na to da je kip u neposrednoj blizini dječjeg igrališta, nerijetko dobije i loptom u glavu. Franjo sve to stoički podnosi, prekriženih ruku i u stavu obrambenog nogometaša u živom zidu.

Iz (za)raznih medija... - Page 29 Franjo

Tek ponekad pozeleni u licu kad ga udarac ili vremenska nepogoda rane u broncu. Smatra da je zaslužio i zlato, no nekolicina vrhovnih sudaca smatra da nije zaslužio ni broncu.

Teško je Franji bilo s lokalnim stanovništvom; stavljali su mu pionirsku kapu na glavu i vezivali crvenu maramu oko vrata, ali šutio je i trpio znajući da će stanovništvo prije ili poslije zaboraviti njegovu crvenu prošlost.

Uistinu, Makaranima je kip ubrzo dosadio, no nisu mogli ne primijetiti da Franjo sve manje nalikuje Tuđmanu, a sve više imenjaku Asiškome kojem su ptice letjele oko glave. Naime, na Tuđmanovu glavu rado i često slijeću golubovi pa se Franji niz vrat cijedi ono što se u narodu naziva -srećom.

Ima dana kad je Franjo jako sretan, ima dana kad je tek radostan, no prljav je stalno. Teško ga je oprati od sranja, a i kad se pokuša- ostaje trag.
Domoljupci se pitaju smije li biti ljage na našem predsjedniku? Ne smije, ali ona ipak postoji.


U demokratskom društvu svatko ima pravo na mišljenje, pa i golub. Logično je da golub, kao simbol mira, ne odobrava (po)ratni put Franje Tuđmana.  No, zar Franjo nije simbol slobodne Hrvatske? Naravno da jest jer današnja Hrvatska tek je simbolično slobodna, a Tuđmanova stranka i danas vodi narod istim, utabanim, putem- bespućima povijesne (neo)zbiljnosti.

Iza sebe, umjesto kruha, ostavljaju smeđi trag, odnosno putokaz kuda ići kad se naprijed ne bude moglo. Hrvatska već odavno nazaduje, a Hrvatima kojima sreća još nije došla do grla preostaje samo jedno -izlaz za nuždu!





Iz (za)raznih medija... - Page 29 11484130

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 29 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 64
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 29 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 29 / 42. Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 42  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.