kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozzz, ja nova

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Pozzz, ja nova - Page 2 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 07.03.16 15:59

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:A, novo lice. Pipi dobio Pipitu. Pozzz, ja nova - Page 2 1523192931 
Vilkomen!
ooOooooOOooOooooo Veliki Maguse s crvenim pentagramom i hladnim oružjem u njemu, Pozzz, ja nova - Page 2 827055756
Hvala na dobroj došlici!

I ja sam sama svoja Pozzz, ja nova - Page 2 3084372643

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 2 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 07.03.16 16:21

Glista je napisao/la:
LudaMaraIzGorskogKotara je napisao/la: Ja sam mislila, ko djete, da smo zajedno jer se svi poštujemo i volimo, a ne zbog toga da nas bilo tko drži na okupu, i da smo na okupu samo jer .. Iz straha pred njegovim autoritetom? Ako nas je samo on držo na okupu ili našu familiju, baka, onda i bolje da smo svak u svojem kutu.


e da, ista sranja su meni usađivali ko dijete i ja naivno vjerovala al kasnije izađe istina na vidjelo ... i u potpunosti se slažem sa teorijom o kutovima Pozzz, ja nova - Page 2 1523192931  licemjerno i umjetno držanje na okupu uz pregršt lažne ljubafi i poštovanja nemrem smislit  Pozzz, ja nova - Page 2 1523192931

konačno novi forumaš koji priča i to po mom ukusu i svjetonazorima Pozzz, ja nova - Page 2 684758713 ... a priča oko umiranja i smrti slična onoj koju ja već danima vrtim u svojoj kući sa djecom ... i sa ocem ... pustit ljude koji su od nečeg oboljeli da žive dok su živi ... tako su mog oca htjeli odmah u krevet, klimu upalit i ne puštat ga van iz kuće jer su doturi tako rekli da mora pa  dok ne umre a ja napravila obrnuto i poklala se sa ostatkom obitelji da mu ispunim jedan životni san o kojem je sanjao stalno a bilo na čekanju ... neka hoda i neka šeta po prirodi dok je živ i dok ima volje ...

baš mi je lijepo sjela tvoja priča uz jutarnju kavu   Pozzz, ja nova - Page 2 309394051

neka si se raspričala i nadam se da će te i dalje držati volja za time

Tako je!
Mojoj pokojnoj mami diagnosticirali raka, dali joj još par mjeseci života.. Moja djeca tada, bila su još jako mala.. Ona bi svaki dan dolazila i igrala se s njima, tako si je i produžila život za dvije godine. Nikog nije htjela šlušat. Rekla je; Dok živim, živjet ću. Kad umrem, neću!

Znaju doktori dosta toga. Prošlog ljeta ja bi već svirala harfu na oblacima da nije bilo doktura.. ali jedno ne znaju, a to je.. kad će umrjet. Pozzz, ja nova - Page 2 2281111077

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 2 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 07.03.16 16:34

pizda je napisao/la:oklen si Luda Maro, iz koieg mjesta?
 Ako ti poven odkod son onda bi se znalo dogodit da se zna do son.. Pa je bolje da son cito. Svet je mahan.. Naj namignem.. da so tam Dimnjačar i Riđan skijale i sanjkale. Malo mi zahrđan jezik, a i izamro je v sih tih desetletjih kaj me ni tam belo.

Ena vesela iz "domaje", kako sa pravijo



 Pozzz, ja nova - Page 2 2281111077

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 2 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 07.03.16 16:46

Vi se dogovorite čija sam.. Mamina ili Tatina.. Pozzz, ja nova - Page 2 1354420400 

Kvisko! : Ja sam samo svoja..  Pozzz, ja nova - Page 2 490932984 Mara

Idem sad na dom i vrt. Nešto sam praktično našla pa..
Koji put ću navratit i na gastronomiju.. Imam doma profesionalnog kuhara, pa mi možda izda koje recepte i tajne velikih majstora, a ja ću ih proslijedit.

Men se priča i razpričam se kad si podiham Marlijevo cviječe, a to je tu i tamo. Više tu, nego tamo..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 2 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 07.03.16 17:11

AAAhahahahahahaaa ZAPORKA Pozzz, ja nova - Page 2 1354420400 

To se u vrijeme Kapelskih kresova nazivalo lozinka, nisi mogo lozu pit ako nisi znao lozinke.. A sad je to zaporka, ko po slovensko "zapor" ili ti ga rešt ili zatvor..

Jebigasad al neke riječi me baš odobrovolje Pozzz, ja nova - Page 2 3111943984

Over and out

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 2 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  taja 07.03.16 18:15

Maro nek si ti nama stigla, a dalje ćemo šepajući ako treba
Mi smo ti svi ovdje ko Boško Buha, opstali i ostali
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 2 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 07.03.16 18:50

taja je napisao/la:Maro nek si ti nama stigla, a dalje ćemo šepajući ako treba
Mi smo ti svi ovdje ko Boško Buha, opstali i ostali
Tajo fala na dobrodošlici.. Pozzz, ja nova - Page 2 1521376178

Joj, kako sam ja plakala, kad sam bila mala, kad je Bošku ucmekalo u cvit proljeća ispod rascvijetalih trešanja...ako me sječanje još služi.. ili su to bile višnje.. jabuke možda?!
Čak je i moj deda suzu pustio niz obraze rujne od vina..  Pozzz, ja nova - Page 2 957247240

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 2 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  taja 07.03.16 19:33

LudaMaraIzGorskogKotara je napisao/la:
taja je napisao/la:Maro nek si ti nama stigla, a dalje ćemo šepajući ako treba
Mi smo ti svi ovdje ko Boško Buha, opstali i ostali
Tajo fala na dobrodošlici.. Pozzz, ja nova - Page 2 1521376178

Joj, kako sam ja plakala, kad sam bila mala, kad je Bošku ucmekalo u cvit proljeća ispod rascvijetalih trešanja...ako me sječanje još služi.. ili su to bile višnje.. jabuke možda?!
Čak je i moj deda suzu pustio niz obraze rujne od vina..  Pozzz, ja nova - Page 2 957247240
Pa tko ne bi...
taj mora da nije čovjek... Pozzz, ja nova - Page 2 167558484
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 2 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 07.03.16 21:04

pizda je napisao/la:
JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:A, novo lice. Pipi dobio Pipitu. Pozzz, ja nova - Page 2 1523192931 
Vilkomen!

a nisam to ja ako to mislis. Jedini i vjeciti sumnjivac kod svih dosljaka je samo jedna osoba (Glista) ali mislim da to nije ona...
Ma, nisam mislio na (h)alter , već na tu Pipi Dugu Čarapu na avataru. Pozzz, ja nova - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 2 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 07.03.16 21:58

Vojska se sprema na treći svjetski, jaooosiganama


http://coub.com/view/akgep

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 2 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 07.03.16 22:24



http://coub.com/view/986o3


Viđaj kako se oni lijepo dogovarajuuu  Pozzz, ja nova - Page 2 270804909 Pozzz, ja nova - Page 2 2575450620

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 2 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 07.03.16 22:27

http://coub.com/view/47leq

Nešto za ženske okice Pozzz, ja nova - Page 2 490932984 Pozzz, ja nova - Page 2 2281111077

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 2 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 07.03.16 22:41

taja je napisao/la:
LudaMaraIzGorskogKotara je napisao/la:
taja je napisao/la:Maro nek si ti nama stigla, a dalje ćemo šepajući ako treba
Mi smo ti svi ovdje ko Boško Buha, opstali i ostali
Tajo fala na dobrodošlici.. Pozzz, ja nova - Page 2 1521376178

Joj, kako sam ja plakala, kad sam bila mala, kad je Bošku ucmekalo u cvit proljeća ispod rascvijetalih trešanja...ako me sječanje još služi.. ili su to bile višnje.. jabuke možda?!
Čak je i moj deda suzu pustio niz obraze rujne od vina..  Pozzz, ja nova - Page 2 957247240
Pa tko ne bi...
taj mora da nije čovjek... Pozzz, ja nova - Page 2 167558484

kud sam išla googlati da se podsjetim Pozzz, ja nova - Page 2 957247240


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 2 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 07.03.16 22:43

al sve u svemu, ludamara super začin ovom usahlom forumu ... taman odustaneš a pojavi se netko tko udari injekciju vitamina da se malo razbudimo Pozzz, ja nova - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 2 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 07.03.16 23:15

Glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
LudaMaraIzGorskogKotara je napisao/la:
taja je napisao/la:Maro nek si ti nama stigla, a dalje ćemo šepajući ako treba
Mi smo ti svi ovdje ko Boško Buha, opstali i ostali
Tajo fala na dobrodošlici.. Pozzz, ja nova - Page 2 1521376178

Joj, kako sam ja plakala, kad sam bila mala, kad je Bošku ucmekalo u cvit proljeća ispod rascvijetalih trešanja...ako me sječanje još služi.. ili su to bile višnje.. jabuke možda?!
Čak je i moj deda suzu pustio niz obraze rujne od vina..  Pozzz, ja nova - Page 2 957247240
Pa tko ne bi...
taj mora da nije čovjek... Pozzz, ja nova - Page 2 167558484

kud sam išla googlati da se podsjetim Pozzz, ja nova - Page 2 957247240

Ah joooj... To je to.. opet smrćem.. Dan danas mi je to čisto "izabljivanje" ( ne nađoh hrvatsku besedu) djece, ma jebemmu rat i svima koji se ratu vesele.
U Sloveniji smo učili u osnovnoj školi..mislim da sam bila u 4. razredu, o hrabrim kuririma, koji nisu imali više od 12 godina i raznosili su poštu između dviju četa.. kako su hodali jadnički i preko šume, zimi, nikakvo obučeni samo da bi donjeli poštu na vrijeme.. Pa da mi dandanas regrutiraju djete za kurira.. ma pošaljem ga na kraj svijeta samo da živi djetinjstvo kako spada..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 2 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 07.03.16 23:28

Glista je napisao/la:al sve u svemu, ludamara super začin ovom usahlom forumu ... taman odustaneš a pojavi se netko tko udari injekciju vitamina da se malo razbudimo Pozzz, ja nova - Page 2 1523192931

Kroz sedam let sve dobro dođe.. Na početku su bili forumi, a počela sam i blogat uz forume, pa sam se foruma zasitila.. onda je došao facebook, pa su svi pobjegli na facebook.. a sad opet svi sa fbuka otišli, neki i pozatvarali račune..
Prava seoba naroda Pozzz, ja nova - Page 2 3114667799
A možda čemo na kraju sjedit u krugu uz vatru i prepričavat priče, tako kako smo na početku, eh to su bila vremena.. Pozzz, ja nova - Page 2 1040131347
Malo me zafrkavaju copy paste.. da se razmaham svuda pomalo.. i djeljenje linkova.. ne mogu tek tako bez da prodastrem valjane dokaze pisat.. ali bez straha neću plahte sušit.
Ja sam za " kratko in jedrnato".

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 2 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 08.03.16 1:05

Nikako se odjavit... Stalno se na novo prijavljujem u forum. Kako sam bila po duuugom vremenu na svom blogu, eto da podjelim moju živčanu pjesmicu napisanu u vrijeme jednog mog težeg razdoblja

Opet se budim u zoru ranu,
kad ptice otvore oči i poseru granu.
Ne budi me više nit sunce, nit mačka
sada me budi zločesta sraćka.
Ne budi me više nit pjev čudne ptice,
za buđenje nadležne su sad živčane žice.

Neka, neka ..
Tko god da me tako,
nikada nije prošao lako.

Lijepom se jutru još jednom zahvalim
i iz inata još jednu zapalim.

Jer život je "ko kurja lojtra, kratek in posran"
i ko će koga ako ne svoj svoga,
općim ti.. (nastavi nizPozzz, ja nova - Page 2 EekPozzz, ja nova - Page 2 NamcorPozzz, ja nova - Page 2 YesPozzz, ja nova - Page 2 Naughty )..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 2 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 08.03.16 7:19

LudaMaraIzGorskogKotara je napisao/la:Nikako se odjavit... Stalno se na novo prijavljujem u forum. Kako sam bila po duuugom vremenu na svom blogu, eto da podjelim moju živčanu pjesmicu napisanu u vrijeme jednog mog težeg razdoblja

Opet se budim u zoru ranu,
kad ptice otvore oči i poseru granu.
Ne budi me više nit sunce, nit mačka
sada me budi zločesta sraćka.
Ne budi me više nit pjev čudne ptice,
za buđenje nadležne su sad živčane žice.

Neka, neka ..
Tko god da me tako,
nikada nije prošao lako.

Lijepom se jutru još jednom zahvalim
i iz inata još jednu zapalim.

Jer život je "ko kurja lojtra, kratek in posran"
i ko će koga ako ne svoj svoga,
općim ti.. (nastavi nizPozzz, ja nova - Page 2 EekPozzz, ja nova - Page 2 NamcorPozzz, ja nova - Page 2 YesPozzz, ja nova - Page 2 Naughty )..
,,,općim ti sad sve te fore glupe
koje si mi redovno servir'o
možeš samo cmoknut me u dupe
još me nisi skroz isprovocir'o  Pozzz, ja nova - Page 2 1523192931

riđokosa stihoklepačice, ne daj se gadu, prkosi mu još dugo dugo  Pozzz, ja nova - Page 2 3214182331

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 2 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 08.03.16 7:48

LudaMaraIzGorskogKotara je napisao/la:
A možda čemo na kraju sjedit u krugu uz vatru i prepričavat priče, tako kako smo na početku, eh to su bila vremena.. Pozzz, ja nova - Page 2 1040131347

ja sam glista sa fejsbuka i meni je on odličan iako volim i forum za laprdanje ... fejs mi je više ozbiljniji medij i na njemu sam stvarno upoznala odličnih ljudi koji su mi postali predobra logistika i što se prijateljstava tiče i organiziranja kojekakvih stvari za klince a i za mene

al sjedenje oko vatrice najvolim Pozzz, ja nova - Page 2 309394051 jedva čekam ljeto da obnovim taj način druženja Pozzz, ja nova - Page 2 4024472575

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 2 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 08.03.16 7:50

LudaMaraIzGorskogKotara je napisao/la:Nikako se odjavit... Stalno se na novo prijavljujem u forum. Kako sam bila po duuugom vremenu na svom blogu, eto da podjelim moju živčanu pjesmicu napisanu u vrijeme jednog mog težeg razdoblja

Opet se budim u zoru ranu,
kad ptice otvore oči i poseru granu.
Ne budi me više nit sunce, nit mačka
sada me budi zločesta sraćka.
Ne budi me više nit pjev čudne ptice,
za buđenje nadležne su sad živčane žice.

Neka, neka ..
Tko god da me tako,
nikada nije prošao lako.

Lijepom se jutru još jednom zahvalim
i iz inata još jednu zapalim.

Jer život je "ko kurja lojtra, kratek in posran"
i ko će koga ako ne svoj svoga,
općim ti.. (nastavi nizPozzz, ja nova - Page 2 EekPozzz, ja nova - Page 2 NamcorPozzz, ja nova - Page 2 YesPozzz, ja nova - Page 2 Naughty )..

žena i pjesme piše Pozzz, ja nova - Page 2 11484130

sve mi je draža luda mara ... ima dara a ja volem kad ljudi imaju dara i vole ga podijeliti  sa drugima  Pozzz, ja nova - Page 2 1521376178

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 2 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 08.03.16 9:29

LudaMaraIzGorskogKotara je napisao/la:Nikako se odjavit... Stalno se na novo prijavljujem u forum. Kako sam bila po duuugom vremenu na svom blogu, eto da podjelim moju živčanu pjesmicu napisanu u vrijeme jednog mog težeg razdoblja

Opet se budim u zoru ranu,
kad ptice otvore oči i poseru granu.
Ne budi me više nit sunce, nit mačka
sada me budi zločesta sraćka.
Ne budi me više nit pjev čudne ptice,
za buđenje nadležne su sad živčane žice.

Neka, neka ..
Tko god da me tako,
nikada nije prošao lako.

Lijepom se jutru još jednom zahvalim
i iz inata još jednu zapalim.

Jer život je "ko kurja lojtra, kratek in posran"
i ko će koga ako ne svoj svoga,
općim ti.. (nastavi nizPozzz, ja nova - Page 2 EekPozzz, ja nova - Page 2 NamcorPozzz, ja nova - Page 2 YesPozzz, ja nova - Page 2 Naughty )..

sviđa mi se pjesmica - prava blizanačka Pozzz, ja nova - Page 2 684758713
to se obračunavaš s račićem?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 2 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  pizda 08.03.16 9:40

LudaMaraIzGorskogKotara je napisao/la:
pizda je napisao/la:oklen si Luda Maro, iz koieg mjesta?
 Ako ti poven odkod son onda bi se znalo dogodit da se zna do son.. Pa je bolje da son cito. Svet je mahan.. Naj namignem.. da so tam Dimnjačar i Riđan skijale i sanjkale. Malo mi zahrđan jezik, a i izamro je v sih tih desetletjih kaj me ni tam belo.

Ena vesela iz "domaje", kako sa pravijo


aha, a di je pokopat Andrija Grguric, u istom mjestu gdje i Ridjan?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 2 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 08.03.16 19:39

LudaMaraIzGorskogKotara je napisao/la:
pizda je napisao/la:oklen si Luda Maro, iz koieg mjesta?
 Ako ti poven odkod son onda bi se znalo dogodit da se zna do son.. Pa je bolje da son cito. Svet je mahan.. Naj namignem.. da so tam Dimnjačar i Riđan skijale i sanjkale. Malo mi zahrđan jezik, a i izamro je v sih tih desetletjih kaj me ni tam belo.

Ena vesela iz "domaje", kako sa pravijo



 Pozzz, ja nova - Page 2 2281111077

nema lude mare a taman se naviknula doć iz šetnje i imati šta za čitati Pozzz, ja nova - Page 2 309394051

al evo joj moje verzije lijepe pepe ... skoro pa isto ... a i kad sam birala muzičke točke koje su išle uz jedan pizdin serijal, izabrala sam si tu pjesmu .... treba me ubit zbot mamutskog pamćenja ... samo gluposti pamtim . Pozzz, ja nova - Page 2 3111943984 al fino je tu i tamo odmorit malo mozak i sjećati se pizdarija Pozzz, ja nova - Page 2 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 2 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 08.03.16 22:48

odlično ti je ono šta si pisala ... oooodlično ... guštam čitati ljubačasta   Pozzz, ja nova - Page 2 684758713

nevjerojatno koje podudarnosti iako ima i očitih razlika ... ali ono "nisam ja odavde" i brdo toga je ... hm hm hm ... da se zamisliš i povratiš vjeru u to da smo svi mi povezani na najčudesnije načine ... Pozzz, ja nova - Page 2 1523192931

to volem Pozzz, ja nova - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 2 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 09.03.16 9:05

btw je napisao/la:
LudaMaraIzGorskogKotara je napisao/la:Nikako se odjavit... Stalno se na novo prijavljujem u forum. Kako sam bila po duuugom vremenu na svom blogu, eto da podjelim moju živčanu pjesmicu napisanu u vrijeme jednog mog težeg razdoblja

Opet se budim u zoru ranu,
kad ptice otvore oči i poseru granu.
,,,općim ti sad sve te fore glupe
koje si mi redovno servir'o
možeš samo cmoknut me u dupe
još me nisi skroz isprovocir'o  Pozzz, ja nova - Page 2 1523192931

riđokosa stihoklepačice, ne daj se gadu, prkosi mu još dugo dugo  Pozzz, ja nova - Page 2 3214182331

Tako je! To je to! Niz koji se traži, neće nitko  nas u našoj koruzi.. jelte.. pa da Pozzz, ja nova - Page 2 2281111077

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 2 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.