kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dan D

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Dan D Empty Dan D

Postaj  Gost 18.10.12 7:00

Stoko neradnička dabili neradnička. Dan D 3827417775:

Kad je ovaj forum počeo s radom još ste nešto i pisali...al se marva brzo umori pa sad samo komentira pičkojlovo trojme. Dan D 424959984

Nešto si jutros mislim, što ovoj blaziranoj marvi napisati da ju malčice trgnemo iz letargije? Pa mi ptičica reče, ajd im predloži INVAZIJU NA VIP NA net.hr-u. Ogrezli su forumaši s iskustvom, politički polupismeni, iz različitih su krajeva bivše nam i sadašnje domaje, nickovi na net haeru su im istekli (jel tako lasto Dan D 3791038771 ), vole se zajebavati....ukratko: treba samo odrediti Dan D.
Nek i prezidentica nešto radi, a ne samo da ovdje ogovara, pravi se pametna i Dan D 1656216332 Dan D 280662968 .

ViP je još uvijek prepun osebujnih likova zahvalnih za napucavanje iako ih je oldie većinu najosebujnijih zatvorio u svoj kavez na religiji Dan D 3199090467 .
Predložite datum,razradite strategiju (prijedlog Dan D 1587202769 u prve ešalone poslati Boga, Hrvate i probu Dan D 2343104142 ) i prijeđite na egzekuciju. S ve uz bojni poklič:

NEKA BUDE ŽIVOST U OVOJ USRANOJ I USPAVANOJ DRŽAVI

Ugledajte se na Štimca na fejzbuku. Dan D 1104742517

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dan D Empty Re: Dan D

Postaj  pizda 18.10.12 7:31

sa kim ces vrsit invaziju, vidis da su sve neki njezni i osjetljivi. Samo zabacuju kosu i gledaju se u ogledalo. Posalji TT-ejca na Vip i on bi se rasplakao, jedino sto bi im napomenuo da stave ono 18+...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Dan D Empty Re: Dan D

Postaj  Gost 18.10.12 7:37

Jes, malčice si u pravu. Taktika bi morala biti: poslati prvo zanesenog TTejca da pusti ljubavni iperit, zatim onog kosog da pametni ViPovci počnu rzmišljat o samoubojstvu, zatim idu Hrvati i proba...i na kraju im pošaljemo bitvicu šapicu i darlu...paslije toga kad svi krepaju, nas par se obračunamo s prezidenticom... Dan D 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dan D Empty Re: Dan D

Postaj  Jehudi 18.10.12 7:42

Neloša ideja
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Dan D Empty Re: Dan D

Postaj  pizda 18.10.12 7:44

ljubitelj pičke je napisao/la:Jes, malčice si u pravu. Taktika bi morala biti: poslati prvo zanesenog TTejca da pusti ljubavni iperit, zatim onog kosog da pametni ViPovci počnu rzmišljat o samoubojstvu, zatim idu Hrvati i proba...i na kraju im pošaljemo bitvicu šapicu i darlu...paslije toga kad svi krepaju, nas par se obračunamo s prezidenticom... Dan D 1523192931

TT bi zavodijo najradikalnije Vipovce-hrvatine. Dok bi oni u cudu gledali, uletava Proba i svima jebe majku jugoslavensku i udbasku. Na to vipovci jebu Probi majku i oca raznih predznaka, TT im napominje da u tom slucaju treba stavit oznaku 18+ i da mu se njihov forum uopce ne svidja iako ga nikad nije citao... To bi bijo prvi val napada sa ciljem za zbuni i dezorijentira protivnika...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Dan D Empty Re: Dan D

Postaj  Gost 18.10.12 7:49

pizda je napisao/la:
ljubitelj pičke je napisao/la:Jes, malčice si u pravu. Taktika bi morala biti: poslati prvo zanesenog TTejca da pusti ljubavni iperit, zatim onog kosog da pametni ViPovci počnu rzmišljat o samoubojstvu, zatim idu Hrvati i proba...i na kraju im pošaljemo bitvicu šapicu i darlu...paslije toga kad svi krepaju, nas par se obračunamo s prezidenticom... Dan D 1523192931

TT bi zavodijo najradikalnije Vipovce-hrvatine. Dok bi oni u cudu gledali, uletava Proba i svima jebe majku jugoslavensku i udbasku. Na to vipovci jebu Probi majku i oca raznih predznaka, TT im napominje da u tom slucaju treba stavit oznaku 18+ i da mu se njihov forum uopce ne svidja iako ga nikad nije citao... To bi bijo prvi val napada sa ciljem za zbuni i dezorijentira protivnika...

Cilj je živjeti iluziju.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dan D Empty Re: Dan D

Postaj  Gost 18.10.12 7:51

Imamo mi tu još teške artilerije: micaK, una alhambra, bakuta, ako krene loše zamolimo diju da počne masovno slati PPejeve onakvog sadržaja s baniranog laptopa, zatim lasta s ošišanom kosom (tko bi ju prepoznao Dan D 439160543 )....pa krčka glista da ih počasti čajem....ima toga...nema da fali. Dan D 11484130:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dan D Empty Re: Dan D

Postaj  pizda 18.10.12 7:53

..zatim uljecu Darla i Bltivica koje urlaju kako se Vipovcima previse popustalo pa su sad uvrijedjeni. Pojavljuje se Cat koja navodi kako se sva ugodno najezila. Prvi Vipovci pocinju plaziti jezike pod navalom strasti, to koristi Sara koja im preporucuje da se nasrcu ustajale sperme i napuse kurca. TT opet napominje kako ne vidi oznaku 18+. Vipovci sve salju u picku materinu, Yehudi im govori kako je nesto sprijecen ali se zahvaljuje na pozivu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Dan D Empty Re: Dan D

Postaj  Gost 18.10.12 7:53

Time traveler je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ljubitelj pičke je napisao/la:Jes, malčice si u pravu. Taktika bi morala biti: poslati prvo zanesenog TTejca da pusti ljubavni iperit, zatim onog kosog da pametni ViPovci počnu rzmišljat o samoubojstvu, zatim idu Hrvati i proba...i na kraju im pošaljemo bitvicu šapicu i darlu...paslije toga kad svi krepaju, nas par se obračunamo s prezidenticom... Dan D 1523192931

TT bi zavodijo najradikalnije Vipovce-hrvatine. Dok bi oni u cudu gledali, uletava Proba i svima jebe majku jugoslavensku i udbasku. Na to vipovci jebu Probi majku i oca raznih predznaka, TT im napominje da u tom slucaju treba stavit oznaku 18+ i da mu se njihov forum uopce ne svidja iako ga nikad nije citao... To bi bijo prvi val napada sa ciljem za zbuni i dezorijentira protivnika...

Cilj je živjeti iluziju.

Boga mi je ovaj borac jači nego sam mislio. Da ga zadržimo za drugi ešalon. Šteta ga rano žrtvovati. Dan D 270804909:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dan D Empty Re: Dan D

Postaj  pizda 18.10.12 7:53

Time traveler je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ljubitelj pičke je napisao/la:Jes, malčice si u pravu. Taktika bi morala biti: poslati prvo zanesenog TTejca da pusti ljubavni iperit, zatim onog kosog da pametni ViPovci počnu rzmišljat o samoubojstvu, zatim idu Hrvati i proba...i na kraju im pošaljemo bitvicu šapicu i darlu...paslije toga kad svi krepaju, nas par se obračunamo s prezidenticom... Dan D 1523192931

TT bi zavodijo najradikalnije Vipovce-hrvatine. Dok bi oni u cudu gledali, uletava Proba i svima jebe majku jugoslavensku i udbasku. Na to vipovci jebu Probi majku i oca raznih predznaka, TT im napominje da u tom slucaju treba stavit oznaku 18+ i da mu se njihov forum uopce ne svidja iako ga nikad nije citao... To bi bijo prvi val napada sa ciljem za zbuni i dezorijentira protivnika...

Cilj je živjeti iluziju.

tako i njima reci pa ce biti ful zbunjeni...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Dan D Empty Re: Dan D

Postaj  Gost 18.10.12 7:55

Tko su oni? opet neki imaginarni?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dan D Empty Re: Dan D

Postaj  pizda 18.10.12 7:56

ljubitelj pičke je napisao/la:
Boga mi je ovaj borac jači nego sam mislio. Da ga zadržimo za drugi ešalon. Šteta ga rano žrtvovati. Dan D 270804909

:)taj ne pada lako, vidis da je neki udav Dan D 1523192931. Imao bi Gebelsovsku ulogu zbunjivanja, dezorijentiranja i dezinfomiranja protivnika...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Dan D Empty Re: Dan D

Postaj  Gost 18.10.12 7:57

Time traveler je napisao/la:Tko su oni? opet neki imaginarni?

Čekaj zaneseni, kud trčiš pred rudo, sve će ti biti nacrtano dont ju vori. Ovo su samo preliminarni dogovori.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dan D Empty Re: Dan D

Postaj  Gost 18.10.12 8:02

pizda je napisao/la:
ljubitelj pičke je napisao/la:
Boga mi je ovaj borac jači nego sam mislio. Da ga zadržimo za drugi ešalon. Šteta ga rano žrtvovati. Dan D 270804909

:)taj ne pada lako, vidis da je neki udav Dan D 1523192931. Imao bi Gebelsovsku ulogu zbunjivanja, dezorijentiranja i dezinfomiranja protivnika...

Uglavnom ti moraš dodijeliti prigodni epitet.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dan D Empty Re: Dan D

Postaj  pizda 18.10.12 8:05

tad bi mogao i ja upast i trazit od Vipovaca da mi daju svoje slike. Oni u cudu odgovaraju, "sta ce tebi nase slike pederu?". Ja im pokazujem sliku di Kresu jebe magarac i kazem "eto zasto". Upada Lusi i stavlja ustasko-cetnicke klipove sto izaziva potpunu pometnju. Pogotovo kad Lusi spomene Camugu kojeg niko ne pozna. TT napominje kako je sve potpuna iluzija a Vipovci ne znaju jel misli na Iluziju ili iluziju pa je zbrka tim veca. Ja stavljam pjesmu "Na planincah soncece sije", svi mi psuju majku slovensku sto koristi Blitva i lijepi im slike Bleda i Triglava...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Dan D Empty Re: Dan D

Postaj  Gost 18.10.12 8:06

koga

gdje

kada

treba nabiti na

glogovci su spremni i naoštreni ..Dan D 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dan D Empty Re: Dan D

Postaj  Gost 18.10.12 8:08

Misli dalje teku...usred bitke pičkojlo skače s 34 kilometra visine ,a ekipa se masovno logira na šapičinom blogu da uživo prati njeno uzbuđenje.... Dan D 2750286914

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dan D Empty Re: Dan D

Postaj  Gost 18.10.12 8:14

Pičkojlo, malko si zabrazdio, iluzija je još uvijek u protivničkoj Vipovskoj ekipi. Dan D 3827645783

Nek tako i ostane...

U vipovce još ubrajam etalona, krešu, nataly, osim već standardnih marčela, đenerala fašiste i onih raznih vukova i čagljeva s dinare...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dan D Empty Re: Dan D

Postaj  pizda 18.10.12 8:14

..Darla pise kako je cijelu noc provela u strastvenom zagrljaju ercegovca na sto joj hrvatine aplaudiraju na dobrom ukusu a oni drugi, jebu majku ustasku. TT uskace sa "vi bi crkli da ne udijelite koji prigodni epitet. Vipovci iznervirani vicu "daj skini nam se s kurca". TT im pastira pravila i boldira ono 18+. Ljubitelj ih sve poziva na kavu u Zadar, oni mu zahvaljuju na pozivu i vele "pa di cemo iz Bosne potezat u Zadar". Taja im objasnjava kako je to sad lako izvedivo samo moraju nabavit kanue...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Dan D Empty Re: Dan D

Postaj  Gost 18.10.12 9:42

ljubitelj pičke je napisao/la:Stoko neradnička dabili neradnička. Dan D 3827417775

Kad je ovaj forum počeo s radom još ste nešto i pisali...al se marva brzo umori pa sad samo komentira pičkojlovo trojme. Dan D 424959984

Nešto si jutros mislim, što ovoj blaziranoj marvi napisati da ju malčice trgnemo iz letargije? Pa mi ptičica reče, ajd im predloži INVAZIJU NA VIP NA net.hr-u. Ogrezli su forumaši s iskustvom, politički polupismeni, iz različitih su krajeva bivše nam i sadašnje domaje, nickovi na net haeru su im istekli (jel tako lasto Dan D 3791038771 ), vole se zajebavati....ukratko: treba samo odrediti Dan D.
Nek i prezidentica nešto radi, a ne samo da ovdje ogovara, pravi se pametna i Dan D 1656216332 Dan D 280662968 .

ViP je još uvijek prepun osebujnih likova zahvalnih za napucavanje iako ih je oldie većinu najosebujnijih zatvorio u svoj kavez na religiji Dan D 3199090467 .
Predložite datum,razradite strategiju (prijedlog Dan D 1587202769 u prve ešalone poslati Boga, Hrvate i probu Dan D 2343104142 ) i prijeđite na egzekuciju. S ve uz bojni poklič:

NEKA BUDE ŽIVOST U OVOJ USRANOJ I USPAVANOJ DRŽAVI

Ugledajte se na Štimca na fejzbuku. Dan D 1104742517



a šta bi ti radio?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dan D Empty Re: Dan D

Postaj  Gost 18.10.12 12:11

Previse je mirno, pa vam ne odgovara?!... Dan D 1zouo36
Manijaci... Dan D 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dan D Empty Re: Dan D

Postaj  Gost 18.10.12 12:13

pizda je napisao/la:..zatim uljecu Darla i Bltivica koje urlaju kako se Vipovcima previse popustalo pa su sad uvrijedjeni. Pojavljuje se Cat koja navodi kako se sva ugodno najezila. Prvi Vipovci pocinju plaziti jezike pod navalom strasti, to koristi Sara koja im preporucuje da se nasrcu ustajale sperme i napuse kurca. TT opet napominje kako ne vidi oznaku 18+. Vipovci sve salju u picku materinu, Yehudi im govori kako je nesto sprijecen ali se zahvaljuje na pozivu...

Gade! Dan D F24sqg

A sto ja ne bih mogla na VIPu siriti srpstvo i cetnistvo, pevati Od Topole, od Topole, obrtati prasice na raznju, pustati bradu i tako to, i tako to? Dan D F24sqg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dan D Empty Re: Dan D

Postaj  pizda 18.10.12 12:39

Cat_Claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:..zatim uljecu Darla i Bltivica koje urlaju kako se Vipovcima previse popustalo pa su sad uvrijedjeni. Pojavljuje se Cat koja navodi kako se sva ugodno najezila. Prvi Vipovci pocinju plaziti jezike pod navalom strasti, to koristi Sara koja im preporucuje da se nasrcu ustajale sperme i napuse kurca. TT opet napominje kako ne vidi oznaku 18+. Vipovci sve salju u picku materinu, Yehudi im govori kako je nesto sprijecen ali se zahvaljuje na pozivu...

Gade! Dan D F24sqg

A sto ja ne bih mogla na VIPu siriti srpstvo i cetnistvo, pevati Od Topole, od Topole, obrtati prasice na raznju, pustati bradu i tako to, i tako to? Dan D F24sqg

ne znam kako bi ti islo to sa bradom ali probaj...Dan D 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Dan D Empty Re: Dan D

Postaj  Gost 18.10.12 12:40

Uzimacu isti preparat za rast kose kao i JAG... Dan D 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dan D Empty Re: Dan D

Postaj  pizda 18.10.12 13:02

Cat_Claw je napisao/la:Uzimacu isti preparat za rast kose kao i JAG... Dan D 684758713

onda neces imat samo bradu, Yagi je zarastao ko neandertalac jebate...Dan D 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Dan D Empty Re: Dan D

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.