kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 32 / 40. Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 32 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.03.17 8:50

Lena je napisao/la:sunce i bura cijeli dan.....

jutros smo premazali jedan zid s-m vezom i onda bojali.....tri ruke se dalo....stvar je u tome da je to jako visoko, oko 4 m navjiša točka i nezgodno je bojati.....
satrala sam se poprave,ali skoro je gotovo....sutra još jedan mali dio popravit i onda ide bojanje normalnih zidova, ne ovako visokih...
bili po djecu na selo....uskoro će i večera....

sta je s-m vez? Wajter raport - Page 32 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 32 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.03.17 8:52

btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:sunce i bura cijeli dan.....

jutros smo premazali jedan zid s-m vezom i onda bojali.....tri ruke se dalo....stvar je u tome da je to jako visoko, oko 4 m navjiša točka i nezgodno je bojati.....
satrala sam se poprave,ali skoro je gotovo....sutra još jedan mali dio popravit i onda ide bojanje normalnih zidova, ne ovako visokih...
bili po djecu na selo....uskoro će i večera....
o pituranje je u tijeku?... ja još imam upalu mišića od prošlog vikenda, a piturao je pitur  Wajter raport - Page 32 11484130
mogu misliti kako će biti tebi  Wajter raport - Page 32 1425538829

sunce sunce sunceeee  Wajter raport - Page 32 1722873399

od ceg tebi upala da mi je znat, sto si radila pituru? Wajter raport - Page 32 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 32 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 13.03.17 9:04

pizda je napisao/la:
sta je s-m vez? Wajter raport - Page 32 684758713

falila napisat SN veza je...to je impregnacija kojom se boja zid,knauf da bi se boja nakon toga bolje uhvatila.....

kod mene vajter sunčan uz malo bure......
pročitala sam da je bio potres sa epicentrom u sinju i da je treslo i ovdje u noći oko 2:30.....spavali smo, bolje uffff
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 32 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.03.17 9:05

osvanijo je novi dan, jako lijep, suncan, vedar, miran i pun svjezeg zraka. Bas je gust prosetat i napunit plucne alveole kisicno-dusicnom kombinaciom. Za vikend je isto bilo lijepo ali za vikend vec uobicajeno punim baterije snom iako moram van zbog Bobija kojeg bi u latinskoj ameriki zvali Bobita. Nakon tog oboje nastavljamo sa spavanjem sve dok se ne probudimo. Ko sto sam vec napisao, jedina korist od posla, osim puke egzistencie je sto si prisilit ustat u vrijeme i u nevrijeme a zna ispast da ti u nevremenu bude sasvim ugodno i dozivis nesto liepo. Nekad davno sam jos ranije ustajao, bio je vani jos mrak i to mi bilo bas fora. Ne volim ustat a sunce bljesti na sve strane, nemas nimalo privatnosti a tek sto si ustao iz nje. Uglavnom, ocito i nezaustavno se primice proljece, ako nista drugo to znam po tom sto su svi alegoricni. Interesantno je sto to nisam nikad imao, osim ako sam alergican na neki neprimietan nacin. Eto, to bi bile misli 21 stoljeca na danasnji dan...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 32 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.03.17 9:07

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
sta je s-m vez? Wajter raport - Page 32 684758713

falila napisat SN veza je...to je impregnacija kojom se boja zid,knauf da bi se boja nakon toga bolje uhvatila.....

kod mene vajter sunčan uz malo bure......
pročitala sam da je bio potres sa epicentrom u sinju i da je treslo i ovdje u noći oko 2:30.....spavali smo, bolje uffff

vi se izvijestili i postali profesijonalci...Wajter raport - Page 32 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 32 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 13.03.17 9:09

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
sta je s-m vez? Wajter raport - Page 32 684758713

falila napisat SN veza je...to je impregnacija kojom se boja zid,knauf da bi se boja nakon toga bolje uhvatila.....

kod mene vajter sunčan uz malo bure......
pročitala sam da je bio potres sa epicentrom u sinju i da je treslo i ovdje u noći oko 2:30.....spavali smo, bolje uffff

vi se izvijestili i postali profesijonalci...Wajter raport - Page 32 684758713

ako ne nađem kaki intelektualan posao odo u fizikalce  Wajter raport - Page 32 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 32 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.03.17 15:20

Dan je prekrasan. Suncan i topao. Prolece... Wajter raport - Page 32 1zouo36

A gde su nam nestali Le Shef i Maca?

Maca sigurno cita onu svoju enciklopediju...
Le Shef je vec neopravdano odsutan.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 32 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 13.03.17 15:39

cat_claw je napisao/la:Dan je prekrasan. Suncan i topao. Prolece... Wajter raport - Page 32 1zouo36

I Favoriten isto tako....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 32 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.03.17 15:40

RobinUd je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Dan je prekrasan. Suncan i topao. Prolece... Wajter raport - Page 32 1zouo36

I Favoriten isto tako....


U Becu si?


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 32 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 13.03.17 15:47

cat_claw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Dan je prekrasan. Suncan i topao. Prolece... Wajter raport - Page 32 1zouo36
I Favoriten isto tako....
U Becu si?
Dosao sinoc....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 32 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.03.17 15:49

RobinUd je napisao/la:
Dosao sinoc....

Dokle ostajes? Wajter raport - Page 32 684758713

A jesam navalila sa pitanjima.
Ali sad cu prestati, jer moram bezati. Citamo se kasnije.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 32 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 13.03.17 16:01

cat_claw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:Dosao sinoc....
Dokle ostajes? Wajter raport - Page 32 684758713
A jesam navalila sa pitanjima.
Ali sad cu prestati, jer moram bezati. Citamo se kasnije.
Kako mislis, dokle ostajem ??
Do kraja svijeta, mozda i duze....
Meni je ovdje centar zivota.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 32 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.03.17 22:22

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:sunce i bura cijeli dan.....

jutros smo premazali jedan zid s-m vezom i onda bojali.....tri ruke se dalo....stvar je u tome da je to jako visoko, oko 4 m navjiša točka i nezgodno je bojati.....
satrala sam se poprave,ali skoro je gotovo....sutra još jedan mali dio popravit i onda ide bojanje normalnih zidova, ne ovako visokih...
bili po djecu na selo....uskoro će i večera....
o pituranje je u tijeku?... ja još imam upalu mišića od prošlog vikenda, a piturao je pitur  Wajter raport - Page 32 11484130
mogu misliti kako će biti tebi  Wajter raport - Page 32 1425538829

sunce sunce sunceeee  Wajter raport - Page 32 1722873399

od ceg tebi upala da mi je znat, sto si radila pituru? Wajter raport - Page 32 684758713
Wajter raport - Page 32 1724307051 moram li reći naglas?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 32 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.03.17 22:25

Smrzla sam se jutros... u zagoskim bregima je hladnije nego tu... -5!... 

pa kad će više to proljeće?   Wajter raport - Page 32 4273974228

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 32 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.03.17 16:06

RobinUd je napisao/la:
Kako mislis, dokle ostajem ??
Do kraja svijeta, mozda i duze....
Meni je ovdje centar zivota.

Ali...sad sam se i ja zbunila.Wajter raport - Page 32 Qnwg93
Izgleda da sam nesto pogresno shvatila. Negde sam procitala da si se vratio za Hrvatsku, pa sam pomislila da je to konacni povratak.


Vreme je i dalje prekrasno.
U sredu sledece nedelje putujem do mame. Od kako je sama uzasno se plasi, pa cemo postaviti nova sigurnosna vrata. Nadam se da ce vreme i u rezervatu biti lepo da se mozemo prosetati.
A za vikend imamo Hüttengaudi sa puuuno ljudi. Wajter raport - Page 32 F24sqg Chris slavi rodjendan. Jedva cekam. Na planinama je jos uvek sneg. Wajter raport - Page 32 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 32 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.03.17 17:16

Dze ste banditi  Wajter raport - Page 32 684758713

U banani sam... sve je pocelo s bolovima u ledjima, povremenim, prije jedno dva tjedna, pa se prebacilo na utrobu i danas bijah kod doktorke koja mi je pritiskom na zuc izazvala frcanje suza, poslala me vadit krv i na ultrazvuk abdomena kod koji su mi uoceni mulj i pijesak u zuci... sad jos idem vadit krv u cetvrtak i cekam nalaze da potvrde upalu... kljukam se pain killerima pa nekako guram i radim, al je jebacki  Wajter raport - Page 32 11484130

Kako je to kod tebe pizdo pocelo... kolko je trajalo do operacije?


Lipa moja bitvicice, nadam se da nam nece sjebati macke...  Wajter raport - Page 32 1869404863

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 32 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 14.03.17 17:56

cat_claw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Kako mislis, dokle ostajem ??
Do kraja svijeta, mozda i duze....
Meni je ovdje centar zivota.

Ali...sad sam se i ja zbunila.Wajter raport - Page 32 Qnwg93
Izgleda da sam nesto pogresno shvatila. Negde sam procitala da si se vratio za Hrvatsku, pa sam pomislila da je to konacni povratak.

Vreme je i dalje prekrasno.
U sredu sledece nedelje putujem do mame. Od kako je sama uzasno se plasi, pa cemo postaviti nova sigurnosna vrata. Nadam se da ce vreme i u rezervatu biti lepo da se mozemo prosetati.
A za vikend imamo Hüttengaudi sa puuuno ljudi. Wajter raport - Page 32 F24sqg Chris slavi rodjendan. Jedva cekam. Na planinama je jos uvek sneg. Wajter raport - Page 32 1zouo36
Paaaa, ja se uvijek svuda vracam. Ali, o nekakvom definitivnom povratku nema ni govora.
Upravo sam procitao rezultat(e) nekakvog istrazivanja, Bec je najbolje mjesto za zivot na svijtu i okolici (znao sam ja to i bez istrazivanja).
Putujem ja svuda, i uvijek se vracam.
Jedini problem, koji se poceo pojavljivati, poceo sam intelektualno propadati.
Eto, cak me ni (ovaj) forum ne moze podici (a nade su bile velike !!).
Cak sam se uclanio u Nacionalnu Knjiznicu....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 32 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.03.17 23:35

friško

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 32 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.03.17 23:40

Vel'ka Maca je napisao/la:Dze ste banditi  Wajter raport - Page 32 684758713

U banani sam... sve je pocelo s bolovima u ledjima, povremenim, prije jedno dva tjedna, pa se prebacilo na utrobu i danas bijah kod doktorke koja mi je pritiskom na zuc izazvala frcanje suza, poslala me vadit krv i na ultrazvuk abdomena kod koji su mi uoceni mulj i pijesak u zuci... sad jos idem vadit krv u cetvrtak i cekam nalaze da potvrde upalu... kljukam se pain killerima pa nekako guram i radim, al je jebacki  Wajter raport - Page 32 11484130

Kako je to kod tebe pizdo pocelo... kolko je trajalo do operacije?


Lipa moja bitvicice, nadam se da nam nece sjebati macke..Wajter raport - Page 32 1869404863
uh.... Wajter raport - Page 32 2329918616
a da ipak odeš na bolovanje?  


valjda neće...  Wajter raport - Page 32 957247240

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 32 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.03.17 9:04

svanijo prelijep dan prepun atributa koi to potvrdjuju. Znaci, ima vedrine, sunca, friskog zraka, mira i raznih drugih blagodeti. Ljudi su odmah nekako njezniji jer se ne opiru vjetrovima i raznim drugim prirodno elementarnim atacima vec se jednostavno prepustaju, abandon. To prepustanje iziskuje znatno manje napora pa su vecinom prisutna blazena lica, bez grca. Jucer sam apstinirao sa posla jer cielu noc nikako zaspat. Valjda pun mjesec, Darkica bi rekla ful mun...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 32 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.03.17 9:20

Vel'ka Maca je napisao/la:Dze ste banditi  Wajter raport - Page 32 684758713

U banani sam... sve je pocelo s bolovima u ledjima, povremenim, prije jedno dva tjedna, pa se prebacilo na utrobu i danas bijah kod doktorke koja mi je pritiskom na zuc izazvala frcanje suza, poslala me vadit krv i na ultrazvuk abdomena kod koji su mi uoceni mulj i pijesak u zuci... sad jos idem vadit krv u cetvrtak i cekam nalaze da potvrde upalu... kljukam se pain killerima pa nekako guram i radim, al je jebacki  Wajter raport - Page 32 11484130

Kako je to kod tebe pizdo pocelo... kolko je trajalo do operacije?

Lipa moja bitvicice, nadam se da nam nece sjebati macke...  Wajter raport - Page 32 1869404863

koja je razlika izmedju mulja i pieska kad je zuc ijonako kesica ispunita tekucinom? Wajter raport - Page 32 684758713 Ako je samo sića u pitanju mozda se moze rijesiti liekom. Ima neki na prirodnoj bazi koji je usvoila i zvanicna medicina ali sam zaboravijo kako se zove. Rastapa to sranje dok je na nivou pieska a meni nije pomogao jer sam imao kamencinu od skoro 4 cm (zucna kesica ima oko 9 cm). Posto sam ja hrabro odgadjao odlazak kod lijecnika to je trajalo tamo negdje od proljeca pa do jeseni. U prosjeku sam dvaput tjedno bio na hitnoj gdje su me putem infuzija krcali anelgeticima jer su napadi bili neizdrzivi. Cijelo sam vrijeme radio, navecer na hitnoj a ujutro na posao. Jednog dana sam bio tri puta i onda me dezurni liecnik zadrzao, veli da je odnijo vrag salu. Tad sam bio cijeli tjedan u bolnici, bez ikakvog jela, samo infuzije i neki gnjusan caj. U petak me pustili kuci sa tim da ponedjeljak dodjem na operaciju. Od tog ponedjeljka je proslo mjesec i pol (iako sam imao vezu) kad su me konacno zaprimili na kirurgiju gdje sam drezdio cieli tjedan da bi me konacno obrezali na predjelu zuci. Konzultiraj se sa ljecnikom ima li sanse to rastopiti ili je to samo odgadjanje neminovnog. Ako je potonje, idi cim prije jer ako te bude boljelo ko sto je mene onda je i tretman kompresorom mila maika...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 32 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 15.03.17 16:38

meni otac ide na vađenje sad brzo....veliki kamen ima....
mama ima kao i mjaca pijeska i dobila je neke tablete za otapanje i usitnjavanje,pa je moguće da odu prirodno....
raspitaj se kakvo je stanje i možeš li i ti na tu opciju da se to dodatno otopi i izađe kroz mokraću.....


same neka boleštine, svi imaju nešto.....ja odgađam svoje preglede ne bi li sve nestalo  Wajter raport - Page 32 11484130
ipak sam bila na mamografiji i imam neku žlijezdu sa remena maknuti....
ali ovo  teže gutanje mi je sumnjivo.....moguće je i da je refluks jer imam takvih u obitelji....

popuštaju ventili polako Wajter raport - Page 32 3384354616
al nije ništa strašno....sve ću ja to sredit kod sebe  Wajter raport - Page 32 11484130


Zadnja promjena: Lena; 15.03.17 16:39; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : ..)
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 32 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 15.03.17 16:40

dan je savršen....sunce i malo vjetra....ide proljeće
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 32 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.03.17 8:49

mulj i pijesak - razlika u veličini zrnaca... imam i ja jedan dragi kamen od 1,5 cm.
u mene je to tek u začetku, nemam još trudničkih napadaja, al ne bi ih ni dočekala... nek vade majku im, nek vade sve šta treba.
al bez tabletice ne bi probavala...

inače, proljeće je stiglo - oprala sam zimsku jaknu, proljetnu ni ne nosim jer mi je već vruće tako da sam u majčicama bez pokrivala...
počinje cvjetati prirodica nemilo... lipoooo li je, lipo li je...

jutro!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 32 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 16.03.17 9:06

Vel'ka Maca je napisao/la:mulj i pijesak - razlika u veličini zrnaca... imam i ja jedan dragi kamen od 1,5 cm.
u mene je to tek u začetku, nemam još trudničkih napadaja, al ne bi ih ni dočekala... nek vade majku im, nek vade sve šta treba.
al bez tabletice ne bi probavala...

inače, proljeće je stiglo - oprala sam zimsku jaknu, proljetnu ni ne nosim jer mi je već vruće tako da sam u majčicama bez pokrivala...
počinje cvjetati prirodica nemilo... lipoooo li je, lipo li je...

jutro!!!

bubrezni se otapaju dosta uspjesno ali ako je u zuci vec formiran kamencic onda puno teze. Uz to, bubrezne mos smrvit laserom a one zucne ne mos. Ma ti si tek imala on pred naznake. Mogu proc jos decenije pa da te stvarno uhvati pa ces onda lako vadit. Sad pij to za otapanje, kad osjetis da te tisti ispod desnog rebra taj dan predji na laksu ishranu a sutra vec mos odojka jest. Nije tebi nista jer ti ustasa smrvijo svo kamenje na onom stolu... Wajter raport - Page 32 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 32 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 32 / 40. Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.