kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 35 / 40. Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 20.03.17 10:47

cat_claw je napisao/la:Vreme je prekrasno. Za vikend je u Becu padaöa kisa, ali ja sam bila na snegu. Palo je jos 20cm novog snega. Prava zimska idila. Sad bezim dalje. Ceka me naporan dan. Mozda cak i sutra odem do mame, a ne u sredu, ako do sutra uspem kupiti sve poklone, koje sam isplanirala.

Ciaos drugari.
Pozdrav i uzivaj!!!



A pipiju porucujem da se slobodno moze hvatati pisanja horoskopa. Njegova vremenska izvjesca jednaka su bitvinim horoskopima posebice onim dijelovima koje sam citira i crityzira   Wajter raport - Page 35 1523192931

Kupila sam dvije stone tave sad u plodinama. Cisto da s pohvalim.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.03.17 12:20

cat_claw je napisao/la:Vreme je prekrasno. Za vikend je u Becu padaöa kisa, ali ja sam bila na snegu. Palo je jos 20cm novog snega. Prava zimska idila. Sad bezim dalje. Ceka me naporan dan. Mozda cak i sutra odem do mame, a ne u sredu, ako do sutra uspem kupiti sve poklone, koje sam isplanirala.

Ciaos drugari.

ajd uzivaj u pradomovini...Wajter raport - Page 35 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.03.17 12:21

maledetta primavera je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Vreme je prekrasno. Za vikend je u Becu padaöa kisa, ali ja sam bila na snegu. Palo je jos 20cm novog snega. Prava zimska idila. Sad bezim dalje. Ceka me naporan dan. Mozda cak i sutra odem do mame, a ne u sredu, ako do sutra uspem kupiti sve poklone, koje sam isplanirala.

Ciaos drugari.
Pozdrav i uzivaj!!!



A pipiju porucujem da se slobodno moze hvatati pisanja horoskopa. Njegova vremenska izvjesca jednaka su bitvinim horoskopima posebice onim dijelovima koje sam citira i crityzira   Wajter raport - Page 35 1523192931

Kupila sam dvije stone tave sad u plodinama. Cisto da s pohvalim.

sta ces te tave na stolu drzat?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 20.03.17 12:39

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Vreme je prekrasno. Za vikend je u Becu padaöa kisa, ali ja sam bila na snegu. Palo je jos 20cm novog snega. Prava zimska idila. Sad bezim dalje. Ceka me naporan dan. Mozda cak i sutra odem do mame, a ne u sredu, ako do sutra uspem kupiti sve poklone, koje sam isplanirala.

Ciaos drugari.
Pozdrav i uzivaj!!!



A pipiju porucujem da se slobodno moze hvatati pisanja horoskopa. Njegova vremenska izvjesca jednaka su bitvinim horoskopima posebice onim dijelovima koje sam citira i crityzira   Wajter raport - Page 35 1523192931

Kupila sam dvije stone tave sad u plodinama. Cisto da s pohvalim.

sta ces te tave na stolu drzat?
Drzat cu ih za drsku ... To su one zelene.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 20.03.17 13:36

Vodio sam jednu dzukelu u setnju.
Vrijeme idealno, i za mene i za dzukca. Nije moj....

(Rekla mi je jednom moja sestra, da ne vrijedjam njezinog dzukca, da je taj cistokrvan, i da ima bolje obiteljsko stablo nego ja. Dokle smo stigli.)
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.03.17 15:05

Ah da, Maco, kad si se vec odlucila za operaciju, mozes kasnije od tih tvojih rolling stonsa napraviti prsten, nausnice, ogrlicu, narukvicu, pa se lepo nakititi...Wajter raport - Page 35 F24sqg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.03.17 17:46

Vel'ka Maca je napisao/la:Daj meni baci jednu kletvu - da dobijem aparaciju sto prije  Wajter raport - Page 35 11484130

a kako mi je ovo promaklo...

dabogda riješila problem žučnog kamenja bez boli i bez operacije... Wajter raport - Page 35 684758713


prekrasan dan... kao da nije ponedjeljak...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.03.17 17:48

maledetta primavera je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Vreme je prekrasno. Za vikend je u Becu padaöa kisa, ali ja sam bila na snegu. Palo je jos 20cm novog snega. Prava zimska idila. Sad bezim dalje. Ceka me naporan dan. Mozda cak i sutra odem do mame, a ne u sredu, ako do sutra uspem kupiti sve poklone, koje sam isplanirala.

Ciaos drugari.
Pozdrav i uzivaj!!!



A pipiju porucujem da se slobodno moze hvatati pisanja horoskopa. Njegova vremenska izvjesca jednaka su bitvinim horoskopima posebice onim dijelovima koje sam citira i crityzira   Wajter raport - Page 35 1523192931

Kupila sam dvije stone tave sad u plodinama. Cisto da s pohvalim.
Wajter raport - Page 35 1523192931
u par rečenica donesemo zaključak, sami sebe demantiramo, a onda (ponovno) zaključimo da je ionako sve relativno?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 20.03.17 22:59

btw je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Vreme je prekrasno. Za vikend je u Becu padaöa kisa, ali ja sam bila na snegu. Palo je jos 20cm novog snega. Prava zimska idila. Sad bezim dalje. Ceka me naporan dan. Mozda cak i sutra odem do mame, a ne u sredu, ako do sutra uspem kupiti sve poklone, koje sam isplanirala.

Ciaos drugari.
Pozdrav i uzivaj!!!



A pipiju porucujem da se slobodno moze hvatati pisanja horoskopa. Njegova vremenska izvjesca jednaka su bitvinim horoskopima posebice onim dijelovima koje sam citira i crityzira   Wajter raport - Page 35 1523192931

Kupila sam dvije stone tave sad u plodinama. Cisto da s pohvalim.
Wajter raport - Page 35 1523192931
u par rečenica donesemo zaključak, sami sebe demantiramo, a onda (ponovno) zaključimo da je ionako sve relativno?
U princiou sam se nasalila na njegov racun.  Citira tebe s ciljem da stavi naglasak na netocnost horoskopa i nemogucnost vjerovanja u zvijezde pa cini isto sa prognozom vremena. Ja vise ne znam u sta da vjerujem, kako se obuci, obuti, uzeti li kisobran sa sobom, suncobran ili antiradiacijsko odijelo. Sve mi se cini da bi wajter trebao prepustiti nekom drugom a prihvatiti se interpretacije polozaja zvijezda forumasa. 

Za wajter je pouzdanija bitwa, kategoricna i u nedokazivom, tako mozda predbiljezim godisnji u full suncanom periodu a Pipika neka mi pogleda ljubav i posao u narednih godinu dana.  Wajter raport - Page 35 3111943984
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 21.03.17 7:18

btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:a nadam se najboljem u vezi prsta....šta da kažem.... Wajter raport - Page 35 2281111077

bila sam na razgovoru za posao i solidno je radno mjesto iako vjerojatno samo sezonski....no nema veze....
i tako zamotana tipkala neke zadatke i rukovala se sa ispitivačima....smiješno mi je bilo..... Wajter raport - Page 35 1619348112

razgovor je prošao nakon toga ok,ali tu nikad ne možeš znati šta točno oni vrednuju i kakav sam im dojam ostavila....

vidit ćemo uskoro

dabogda dobila taj posao, a nakon njega onaj najbolji na kojem ćeš ostati dugoooo  Wajter raport - Page 35 1722873399


vještice!!!! Wajter raport - Page 35 1367709913

zvali me jučer popodne da sam prošla selekciju i da se danas dođem javiti za dogovor oko posla....
mjesec dana je probni i samo popodne se radi, ujedno i obuka, nakon toga tko prođe ostaje ovu sezonu.....nije dugoročno,ali nema veze..... Wajter raport - Page 35 2281111077

vajter je polijep, ptice cvrkuću, sunce grije....

inače mislim da mi je onaj prstić slomljen, sad ću na previjanje ponovo.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.03.17 7:36

Lena je napisao/la:
btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:a nadam se najboljem u vezi prsta....šta da kažem.... Wajter raport - Page 35 2281111077

bila sam na razgovoru za posao i solidno je radno mjesto iako vjerojatno samo sezonski....no nema veze....
i tako zamotana tipkala neke zadatke i rukovala se sa ispitivačima....smiješno mi je bilo..... Wajter raport - Page 35 1619348112

razgovor je prošao nakon toga ok,ali tu nikad ne možeš znati šta točno oni vrednuju i kakav sam im dojam ostavila....

vidit ćemo uskoro

dabogda dobila taj posao, a nakon njega onaj najbolji na kojem ćeš ostati dugoooo  Wajter raport - Page 35 1722873399


vještice!!!! Wajter raport - Page 35 1367709913

zvali me jučer popodne da sam prošla selekciju i da se danas dođem javiti za dogovor oko posla....
mjesec dana je probni i samo popodne se radi, ujedno i obuka, nakon toga tko prođe ostaje ovu sezonu.....nije dugoročno,ali nema veze..... Wajter raport - Page 35 2281111077

vajter je polijep, ptice cvrkuću, sunce grije....

inače mislim da mi je onaj prstić slomljen, sad ću na previjanje ponovo.....
Bravo, super vijest!
Je l u struci il turizam il?

Men je coroskop tako namontiran da mi je poso ful bitan, tako da su mi ovake vijesti ekstaticne  Wajter raport - Page 35 684758713

A jacu opet rec, to sto je sezonski, mozda se pretvori u dugorocni... tako su sekod mene zvizde poslozile, dosla sam na zamjenu, trudnicku, i onda se par stvari poslozilo da ostanem... nadam se zauvijek... mozda i kod tebe bude ratova zvijezda u tvoju korist.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.03.17 7:39

cat_claw je napisao/la:Ah da, Maco, kad si se vec odlucila za operaciju, mozes kasnije od tih tvojih rolling stonsa napraviti prsten, nausnice, ogrlicu, narukvicu, pa se lepo nakititi...Wajter raport - Page 35 F24sqg
Wajter raport - Page 35 11484130
Nis se ja odlucila nego me doktorka uputila... ali izgleda da bitvina kletvavec dejstvuje jer sam jucer provela dan bez tableticaa za omamljivanje... izgleda da je upala popustila... bumo vidli. 30.3. Idem abdominalnom kirurgu...  Wajter raport - Page 35 27287599

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.03.17 7:41

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Daj meni baci jednu kletvu - da dobijem aparaciju sto prije  Wajter raport - Page 35 11484130

a kako mi je ovo promaklo...

dabogda riješila problem žučnog kamenja bez boli i bez operacije... Wajter raport - Page 35 684758713


prekrasan dan... kao da nije ponedjeljak...
Vjestice!!!

Na tu opciju nisam ni pomislila.... valjda je moguca i ta opcija... evo mi se upala smirila... ne boli nista vec drugi dan... vi'ćemo  Wajter raport - Page 35 2634474203

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.03.17 7:44

S prvim danom proljeca i sluzbeno zatvaram sezonu grijanja... zima je bila prilicno jebacka, racuni prilicno visoki i sad u smanjenu potrosnju energenata do ljeta kad cemo se prebaciti na przenje klime na ful.

Benvenuta primavera!!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 21.03.17 7:48

Vel'ka Maca je napisao/la:Bravo, super vijest!
Je l u struci il turizam il?

Men je coroskop tako namontiran da mi je poso ful bitan, tako da su mi ovake vijesti ekstaticne  Wajter raport - Page 35 684758713

A jacu opet rec, to sto je sezonski, mozda se pretvori u dugorocni... tako su sekod mene zvizde poslozile, dosla sam na zamjenu, trudnicku, i onda se par stvari poslozilo da ostanem... nadam se zauvijek... mozda i kod tebe bude ratova zvijezda u tvoju korist.

ja, turistička je agencije, jedna velika i uređena firma.....
posao je baš uredski, dakle nema šetnje uokolo i zafrkancije nego se sve obavlja iz ureda....šta meni trenutno odgovara.....
pa uvijek ima neka mala mogućnost da se to nastavi i produži ugovor, no za njih znam da uglavnom ovako prije sezone krenu natječaji i uzima se dodatno ljudi da se pojača sezona,a stalna postava je stalna....
ima ih negdje oko 100 stalnih, tako mi se čini, u sezoni još toliko.....

nema veze, dobro će mi doći i jedno novo iskustvo  Wajter raport - Page 35 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 21.03.17 7:50

mi još malo grijemo jer navečer bude zimkasto.....ali brzo ćemo i to ukinuti....za tjedan, dva....


odo!
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 21.03.17 9:04

maledetta primavera je napisao/la:
U princiou sam se nasalila na njegov racun.  Citira tebe s ciljem da stavi naglasak na netocnost horoskopa i nemogucnost vjerovanja u zvijezde pa cini isto sa prognozom vremena. Ja vise ne znam u sta da vjerujem, kako se obuci, obuti, uzeti li kisobran sa sobom, suncobran ili antiradiacijsko odijelo. Sve mi se cini da bi wajter trebao prepustiti nekom drugom a prihvatiti se interpretacije polozaja zvijezda forumasa. 

ti si se malo zajebunila. Ja ne prognoziram vrijeme vec pisem kakvo je trenutno. Inace se i te kako slazem da se covjek zadnjih godina vise moze pouzdati u bacanje graha nego li u meteoroloske prognoze. Ne kuzim koji je kurac tim ljudima, sto imaju vise satelita u orbiti, sofisticiraniju opremu to su im prognoze sve komaticnije. Zato i preporucujem reumaticne ljude ili meteopate, tocniji od satelita...Wajter raport - Page 35 684758713

pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 21.03.17 9:05

danas je osvanijo vecinom oblacan ali i dielomicno suncat dan. Mirno je, toplo, proljetno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 21.03.17 9:08

Lena je napisao/la:mi još malo grijemo jer navečer bude zimkasto.....ali brzo ćemo i to ukinuti....za tjedan, dva....

odo!

meni toplo u stanu, uopce ne grijem Wajter raport - Page 35 684758713. Navecer sam pokriven jednom dekicom i pretoplo mi je...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 21.03.17 9:54

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
U princiou sam se nasalila na njegov racun.  Citira tebe s ciljem da stavi naglasak na netocnost horoskopa i nemogucnost vjerovanja u zvijezde pa cini isto sa prognozom vremena. Ja vise ne znam u sta da vjerujem, kako se obuci, obuti, uzeti li kisobran sa sobom, suncobran ili antiradiacijsko odijelo. Sve mi se cini da bi wajter trebao prepustiti nekom drugom a prihvatiti se interpretacije polozaja zvijezda forumasa. 

ti si se malo zajebunila. Ja ne prognoziram vrijeme vec pisem kakvo je trenutno. Inace se i te kako slazem da se covjek zadnjih godina vise moze pouzdati u bacanje graha nego li u meteoroloske prognoze. Ne kuzim koji je kurac tim ljudima, sto imaju vise satelita u orbiti, sofisticiraniju opremu to su im prognoze sve komaticnije. Zato i preporucujem reumaticne ljude ili meteopate, tocniji od satelita...Wajter raport - Page 35 684758713

Hellooooo, salim se i na svoj racun tj koliko mi je vazan tvoj izvjestaj o vajteru. Ne citam prognozu u novinama, ne gledam tv vec ujutro citam wajter raport pa se za*ebem Wajter raport - Page 35 684758713 .... Sjecas se onih ikonica za odredjene vremenske (ne)prilike koje si napravio od likova forumasa?  Wajter raport - Page 35 1523192931
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 21.03.17 10:19

maledetta primavera je napisao/la:
Hellooooo, salim se i na svoj racun tj koliko mi je vazan tvoj izvjestaj o vajteru. Ne citam prognozu u novinama, ne gledam tv vec ujutro citam wajter raport pa se za*ebem Wajter raport - Page 35 684758713 .... Sjecas se onih ikonica za odredjene vremenske (ne)prilike koje si napravio od likova forumasa?  Wajter raport - Page 35 1523192931

pa kad pisem wayter ti si vec na poslu, kako se onda mos zajebat? Wajter raport - Page 35 684758713 Ikonice su super samo ih je tlaka stavljat, moras uplodat ko kad stavljas fotku. Trebalo bi to nekako fiksirati ko smajlice...Wajter raport - Page 35 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 21.03.17 10:42

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
Hellooooo, salim se i na svoj racun tj koliko mi je vazan tvoj izvjestaj o vajteru. Ne citam prognozu u novinama, ne gledam tv vec ujutro citam wajter raport pa se za*ebem Wajter raport - Page 35 684758713 .... Sjecas se onih ikonica za odredjene vremenske (ne)prilike koje si napravio od likova forumasa?  Wajter raport - Page 35 1523192931

pa kad pisem wayter ti si vec na poslu, kako se onda mos zajebat? Wajter raport - Page 35 684758713 Ikonice su super samo ih je tlaka stavljat, moras uplodat ko kad stavljas fotku. Trebalo bi to nekako fiksirati ko smajlice...Wajter raport - Page 35 684758713
Ti si pizdek prava ciepidlaka ..... Ne moze se vise ni saliti s tobom. Sta si se tako uozbiljio? Kako susjedi batinice?
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 21.03.17 11:13

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
Hellooooo, salim se i na svoj racun tj koliko mi je vazan tvoj izvjestaj o vajteru. Ne citam prognozu u novinama, ne gledam tv vec ujutro citam wajter raport pa se za*ebem Wajter raport - Page 35 684758713 .... Sjecas se onih ikonica za odredjene vremenske (ne)prilike koje si napravio od likova forumasa?  Wajter raport - Page 35 1523192931

pa kad pisem wayter ti si vec na poslu, kako se onda mos zajebat? Wajter raport - Page 35 684758713 Ikonice su super samo ih je tlaka stavljat, moras uplodat ko kad stavljas fotku. Trebalo bi to nekako fiksirati ko smajlice...Wajter raport - Page 35 684758713
Ti si pizdek prava ciepidlaka ..... Ne moze se vise ni saliti s tobom. Sta si se tako uozbiljio? Kako susjedi batinice?

samo ispravljam krive navode. Batinice dobro, kuha se naveliko i super je sto imam ona aluminijsko - bravarska vrata koja nista ne propustaju jer da ih nemam morao bi ih stavit Wajter raport - Page 35 684758713.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.03.17 7:23

Leno, super, čestitam... poslije sezone bi mogao pasti onaj još bolji 

Maco, oko moje žučno, šta si mislila da ću dozvoliti da mi tvoja žuč upropasti roćkas  i Mačke?  

šala mala, drago mi je zbog odličnih vijesti.. Wajter raport - Page 35 684758713

sunčeko... super, lakše ću podnijeti špicu i nervozu na ulici...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.03.17 8:56

jutro je oblacno, mirno i toplo. Setao sam Bobija samo u tankoj maici i sasvim ugodno. Valjda zato jer ima gusto krzno. Ne izgleda da ce kisa, prie bi moglo sunce izviriti. Jucer u osam navecer bilo 16 stupnjeva sto bi rec da je zima stvarno rekla svoje. Jucer mi stigao Dormeo nadmadrac sa memorijskom pienom. 3,5 cm a ne osjetis mu dno, ko da lebdis u oblacima. Nije ni cudo, to je Nasa patentirala za astronaute. Optimalna temperatura, sve optimalno i ono malo sto sam spavao sam spavao jako liepo. Nemam pojma sto sam sanjao, sve rjedje pamtim snove jer od tog ijonako nikakve koristi. To bi bilo to...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 35 / 40. Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.