kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 25.03.17 10:11

Wajter je stvarno famozan. Jos sam u pidjami i ne da mi se iz nje. Masina robe se vrti a ja idem farbati ogradu. Moram jos malo temeljne staviti pa.onda u boju.

Ako ovako nastavi popravi wajter, slijedeci vikend idem na plazu ......
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.03.17 10:20

ja sam upravo završila svoj pidžama parti, idem se obući i crta na selo kod sestre... odoh u one šumetine vidjeti prvo zelenilo na granama, mirisati procvale voćke, osluškivati pčele u tišini.... 

mah mah

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  antonac 25.03.17 13:38

maledetta primavera je napisao/la:Volim parfem koji ostavlja pecat Wajter raport - Page 38 684758713
jeftinije ti je kupit pravi pecat, imas ih u knjiznicama sa raznim slovima pa se ondak slova combiniraju.....i duze traje, evo mi u firmi nismo mienjali pecat bice 10 godina, jos je ko nov..... Wajter raport - Page 38 11484130

_________________
daite im da seru....Wajter raport - Page 38 29xutcyWajter raport - Page 38 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 25.03.17 15:27

antonac je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:Volim parfem koji ostavlja pecat Wajter raport - Page 38 684758713
jeftinije ti je kupit pravi pecat, imas ih u knjiznicama sa raznim slovima pa se ondak slova combiniraju.....i duze traje, evo mi u firmi nismo mienjali pecat bice 10 godina, jos je ko nov..... Wajter raport - Page 38 11484130

Ja mnogo pecatiram pa mijenjam tintu svaka dva do tri tjedna ....... Ustvari ne mijenjam ja, vec kolegice. Ne mijenjam tonere ni slicno, ne donosim marende vec zamolim da mi se donese eventualno ..... Meni se takve stvari ne rade ....


Ali ofarbala sam ogradu, bila kod mame na rucku ( jos sam kod meme ) , i sad cu kuci mo pospremati, povjesati robu i mozda negdje na kavu ili u pidjamu i uzivati u kakvom filmu na hrt3 na primjer .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  antonac 25.03.17 15:43

maledetta primavera je napisao/la:
antonac je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:Volim parfem koji ostavlja pecat Wajter raport - Page 38 684758713
jeftinije ti je kupit pravi pecat, imas ih u knjiznicama sa raznim slovima pa se ondak slova combiniraju.....i duze traje, evo mi u firmi nismo mienjali pecat bice 10 godina, jos je ko nov..... Wajter raport - Page 38 11484130

Ja mnogo pecatiram pa mijenjam tintu svaka dva do tri tjedna ....... Ustvari ne mijenjam ja, vec kolegice. Ne mijenjam tonere ni slicno, ne donosim marende vec zamolim da mi se donese eventualno ..... Meni se takve stvari ne rade ....


Ali ofarbala sam ogradu, bila kod mame na rucku ( jos sam kod meme ) , i sad cu kuci mo pospremati, povjesati robu i mozda negdje na kavu ili u pidjamu i uzivati u kakvom filmu na hrt3 na primjer .....
meni je hrt bas super.... Wajter raport - Page 38 11484130 ...narocito kad idu slalom mise, jedna na prvom iz mostara a na drugom pichi misa iz trnbojevaca.... Wajter raport - Page 38 11484130 ....onda ide mir i dobro, pa poslie toga prizma, multifunkcijonalni magazin katolickog nagnuca...pravo se coviek dusevno okriepi i nadahne.....zato je meni hrt super.... Wajter raport - Page 38 11484130 Wajter raport - Page 38 11484130

_________________
daite im da seru....Wajter raport - Page 38 29xutcyWajter raport - Page 38 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 25.03.17 18:00

antonac je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
antonac je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:Volim parfem koji ostavlja pecat Wajter raport - Page 38 684758713
jeftinije ti je kupit pravi pecat, imas ih u knjiznicama sa raznim slovima pa se ondak slova combiniraju.....i duze traje, evo mi u firmi nismo mienjali pecat bice 10 godina, jos je ko nov..... Wajter raport - Page 38 11484130

Ja mnogo pecatiram pa mijenjam tintu svaka dva do tri tjedna ....... Ustvari ne mijenjam ja, vec kolegice. Ne mijenjam tonere ni slicno, ne donosim marende vec zamolim da mi se donese eventualno ..... Meni se takve stvari ne rade ....


Ali ofarbala sam ogradu, bila kod mame na rucku ( jos sam kod meme ) , i sad cu kuci mo pospremati, povjesati robu i mozda negdje na kavu ili u pidjamu i uzivati u kakvom filmu na hrt3 na primjer .....
meni je hrt bas super.... Wajter raport - Page 38 11484130 ...narocito kad idu slalom mise, jedna na prvom iz mostara a na drugom pichi misa iz trnbojevaca.... Wajter raport - Page 38 11484130 ....onda ide mir i dobro, pa poslie toga prizma, multifunkcijonalni magazin katolickog nagnuca...pravo se coviek dusevno okriepi i nadahne.....zato je meni hrt super.... Wajter raport - Page 38 11484130 Wajter raport - Page 38 11484130
imam još posla, došla sam napokon kući nakon pohoda po mulleru i dm-u, pravo me umorilo, više nego brušenje čeličnom četkom i farbanje. 
idem nastaviti sa pospremanjem i uključiti radio marija, da okrijepi dušu i obnovi me ... ti misliš da se ja zajebavam? ne zajebavam se ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 26.03.17 8:24

od jučerašnje ljepote ne ostade ni trun, osvanulo smrknuto nebo i ledeni zrak....   Wajter raport - Page 38 1658420748

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  antonac 26.03.17 8:44

btw je napisao/la:od jučerašnje ljepote ne ostade ni trun, osvanulo smrknuto nebo i ledeni zrak....   Wajter raport - Page 38 1658420748
u nas je isto nesto sucmurasto.....odo do obliznjeg kijoska sberbanka kupit diecici lize.... Wajter raport - Page 38 11484130

_________________
daite im da seru....Wajter raport - Page 38 29xutcyWajter raport - Page 38 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 27.03.17 8:02

ovdje bilo u petak i subotu pravo ljeto i masa nejaci u kratkim rukavima. Jucer je pocelo nesto puhati malo friskije a i danas je slicno, vedro i friski povjetarac. Nek i je jer bi bilo pretjerano da vec pocnu temperature preko dvadeset. Sve ostalo isto, rascvale vocke a i nevocke. Ljepse ovdje nego kod onog krokodila cige na Floridi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 27.03.17 8:04

antonac je napisao/la:
btw je napisao/la:od jučerašnje ljepote ne ostade ni trun, osvanulo smrknuto nebo i ledeni zrak....   Wajter raport - Page 38 1658420748
u nas je isto nesto sucmurasto.....odo do obliznjeg kijoska sberbanka kupit diecici lize.... Wajter raport - Page 38 11484130

Wajter raport - Page 38 1523192931 ne nagli, moguce da ne bude sberbank vec ming bank...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 27.03.17 9:34

pizda je napisao/la:
antonac je napisao/la:
btw je napisao/la:od jučerašnje ljepote ne ostade ni trun, osvanulo smrknuto nebo i ledeni zrak....   Wajter raport - Page 38 1658420748
u nas je isto nesto sucmurasto.....odo do obliznjeg kijoska sberbanka kupit diecici lize.... Wajter raport - Page 38 11484130

Wajter raport - Page 38 1523192931 ne nagli, moguce da ne bude sberbank vec ming bank...
A bogami i halal bank!
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 27.03.17 9:37

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
antonac je napisao/la:
btw je napisao/la:od jučerašnje ljepote ne ostade ni trun, osvanulo smrknuto nebo i ledeni zrak....   Wajter raport - Page 38 1658420748
u nas je isto nesto sucmurasto.....odo do obliznjeg kijoska sberbanka kupit diecici lize.... Wajter raport - Page 38 11484130

Wajter raport - Page 38 1523192931 ne nagli, moguce da ne bude sberbank vec ming bank...
A bogami i halal bank!

sta ce bosanci kupit Todorica?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 27.03.17 9:40

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
antonac je napisao/la:
u nas je isto nesto sucmurasto.....odo do obliznjeg kijoska sberbanka kupit diecici lize.... Wajter raport - Page 38 11484130

Wajter raport - Page 38 1523192931 ne nagli, moguce da ne bude sberbank vec ming bank...
A bogami i halal bank!

sta ce bosanci kupit Todorica?

Pa ne sire bosanci halal banku, oni su samo izvrsitelji , u evetualnom scenariju ........
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 27.03.17 10:39

vani je super vrieme, suncano, ima povjetarca ali nije hladno. Ja pomalo praznim ladice, u petak popodne sam dosao autom i nakrcao svoju imovinu koju sam drzao u firmi. Cak i sator sam imao Wajter raport - Page 38 1523192931 . Posto imam jos dan godisnjeg tu sam do cetvrtka, petak godisnji i laku noc sviraci...Wajter raport - Page 38 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.03.17 16:44

antonac je napisao/la:
btw je napisao/la:od jučerašnje ljepote ne ostade ni trun, osvanulo smrknuto nebo i ledeni zrak....   Wajter raport - Page 38 1658420748
u nas je isto nesto sucmurasto.....odo do obliznjeg kijoska sberbanka kupit diecici lize.... Wajter raport - Page 38 11484130
paz da te ne ubiju kamate koje padaju  Wajter raport - Page 38 11484130 



u cijeloj priči me brine jedino taja, odnosno moguće otpuštanje radnika kako bi se iscimala pomoć države...  Wajter raport - Page 38 2329918616

vrijeme se od ništa pretvorilo u nešto lijepo i sunčano... i to je čar proljeća, kad pomisliš da ništa neće biti a ono te iznenadi na najljepši mogući način...  Wajter raport - Page 38 4024472575

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 28.03.17 7:32

Dobro jutro svima. Vrijeme je pofrisko ali divno. Bitno da nema vjetra. Vjetar ne volim, cini me nervoznom. Ako moram birati, izmedju suncanog i vjetrovitog dana iljigavog sivila i kise , biram ovo drugo. Inace samo sunce bez komesanja u nevidljivom medjuprostoru lijeci mi dusu.
Ceka me mnogo posla pa idem ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.03.17 8:02

ko sto je maledeta vec izvijestila puc i pucanstvo, predivno vrijeme, vedro, suncano, puno cistog i jos uvijek friskog zraka. Znam da vecina jedva ceka ljeto ali nije bas da mi one sparine bude romantiku. Ovo sad je u biti najbolje vrijeme, ujutro frisko i cisto, popodne toplo, navecer ugodno.
Nekako me ufatila tuga jer uskoro ostajem bez tih jutara. Cisto sumnjam da bih danas ustao tako rano da ne moram, uprkos svoj liepoti jutarnjih dozivljaja, pogleda na kvarnerska vrata i picaka koje susrecem usput i vec se znamo na neki nacin. Ustat cu u svakom slucaju jer Bobi sere i pisa ko nikad dosad. Israo je cijelo Banderovo jebem ga i po tome polako ali nesigurno stice status legende. Ako imate malu djecu nikako ih ne vodite u parkove. Lazu vam da se to sve cisti i sprema u vrecice. Ma kakvi, nikad nisam vidio nikog sa tim priborom niti ga osobno posjedujem. Psi vrse nuzdu gdje god stignu a vlasnici ih poticu na taj cin i kuraze pritom. Ja sam jedan od tih i zato i kazem, parkovi su za pse a djeca nek kuci igraju kompjuterske igrice i dopisuju se sa pedofilima. Vele da ce nas za deset godina biti tri milijuna. Hoce i manje obzirom na odljev a i prirastaj. Ljudi sad imaju kucne ljubimce a djecu nemaju jer cekaju maximalne uvjete u kojima bi dijete moglo nesmetano rasti i razvijati se. Tako prodje vrijeme, uvjeta nema i nema ni djece a jedino dobro u svemu tome je sto ce ovi balkanski debili pokrepati, izumrijeti i nema vise konacno ni ustasa ni cetnika. To je jedini nacin da ih ne bude.
Sa tim optimistickim riecima zavrsavam danasnji osvrt na ovo preliepo jutro a vama bih utro...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 28.03.17 9:37

pizda je napisao/la:ko sto je maledeta vec izvijestila puc i pucanstvo, predivno vrijeme, vedro, suncano, puno cistog i jos uvijek friskog zraka. Znam da vecina jedva ceka ljeto ali nije bas da mi one sparine bude romantiku. Ovo sad je u biti najbolje vrijeme, ujutro frisko i cisto, popodne toplo, navecer ugodno.
Nekako me ufatila tuga jer uskoro ostajem bez tih jutara. Cisto sumnjam da bih danas ustao tako rano da ne moram, uprkos svoj liepoti jutarnjih dozivljaja, pogleda na kvarnerska vrata i picaka koje susrecem usput i vec se znamo na neki nacin. Ustat cu u svakom slucaju jer Bobi sere i pisa ko nikad dosad. Israo je cijelo Banderovo jebem ga i po tome polako ali nesigurno stice status legende. Ako imate malu djecu nikako ih ne vodite u parkove. Lazu vam da se to sve cisti i sprema u vrecice. Ma kakvi, nikad nisam vidio nikog sa tim priborom niti ga osobno posjedujem. Psi vrse nuzdu gdje god stignu a vlasnici ih poticu na taj cin i kuraze pritom. Ja sam jedan od tih i zato i kazem, parkovi su za pse a djeca nek kuci igraju kompjuterske igrice i dopisuju se sa pedofilima. Vele da ce nas za deset godina biti tri milijuna. Hoce i manje obzirom na odljev a i prirastaj. Ljudi sad imaju kucne ljubimce a djecu nemaju jer cekaju maximalne uvjete u kojima bi dijete moglo nesmetano rasti i razvijati se. Tako prodje vrijeme, uvjeta nema i nema ni djece a jedino dobro u svemu tome je sto ce ovi balkanski debili pokrepati, izumrijeti i nema vise konacno ni ustasa ni cetnika. To je jedini nacin da ih ne bude.
Sa tim optimistickim riecima zavrsavam danasnji osvrt na ovo preliepo jutro a vama bih utro...
Sad ce ti Ud reci da ga izostavis .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 28.03.17 10:04

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:Sa tim optimistickim riecima zavrsavam danasnji osvrt na ovo preliepo jutro a vama bih utro...
Sad ce ti Ud reci da ga izostavis .....

Moja je seksualna orijentacija obznanjena.
Mislim da nisam ukljucen u njegove fantazije.
Ali, mozda zingaro je....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 28.03.17 10:06

RobinUd je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:Sa tim optimistickim riecima zavrsavam danasnji osvrt na ovo preliepo jutro a vama bih utro...
Sad ce ti Ud reci da ga izostavis .....

Moja je seksualna orijentacija obznanjena.
Mislim da nisam ukljucen u njegove fantazije.
Ali, mozda zingaro je....
Wajter raport - Page 38 11484130

Sad stvarno idem  Wajter raport - Page 38 3859399978
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.03.17 8:17

vrijeme preslika jucerasnjeg. Nekad bi se to reklo fotokopija. Znaci svi atributi su zadovoljiti u pozitivnom smislu, sunce, vedrina, sviez zrak, riecke picke...
Ljudi ne znaju cijenit proljece, nekako ga neozbiljno shvacaju barem sto se meteoroloskih prilika tice. I opcenito ga se shvaca kao prijelaznu fazu ka ljetu. Da nema budjenja prirode cak bi se moglo rec da bi se proljece tretiralo ko nuzno zlo i nista vise. Besmisleno jer je proljece najljepse a jos slijedi i ljeto, znaci ima i pozitivnu zadrsku. Proljece je ko petak, radio si, akumulirao se cjelotjedni umor a u tebi pozitivan duh i volja za zivotom i zabavom. I uprkos umoru uvijek taj petak bude ljepsi od subote kad si odmoran i naspavat. Zato treba uzivat u njemu jer slijedi ljeto i razdoblje funkcioniranja pod klimom, przenja na suncu, sparina i vjecitog znoja pa ma koliko se umjerito znoili.
Vec sam jednom napisao, jedna od prvih procitanih knjiga mi je bio Robin Hud (ne Ud). Tad sam prvi put cuo za termin "svibanj" jer su svi govorili i pisali "maj". Neko od druzbe je pjevao (mislim Vil Scarlet) "godina ima cetir` puta po mjeseca tri, ljepseg od svibnja medj njima ni". Mislim da su tog proljeca ubili Robin Huda i jako sam plakao dok sam to citao. Bilo mi jako nepravedno a i zavolijo sam ga. Krao je bogatima a darivao siromasne, susta suprotnost od Superhika.
Zato, uzivajte u proljecu a ja se iskreno i optimisticki nadam da nikog od vas nece ubiti ni ovog ni bilo kog drugog proljeca...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.03.17 10:40

pizda je napisao/la:
Zato, uzivajte u proljecu a ja se iskreno i optimisticki nadam da nikog od vas nece ubiti ni ovog ni bilo kog drugog proljeca...

Vazno je upis zavrsiti u duhu pozitive.

Ne znam kakvim to mamlazima proljece dodje kao prijelazna faza ka gnjusnom ljetu, ali svidja mi se usporedba s danima u tjednu. Po toj analogiji ljeto mi dodje kao ponedjeljak, ostala godisnja doba rasporedjuju se od cetvrtka do subote. Utorak, srijeda i nedjelja promjenjive su emotivne kategorije. Tako se dugo, toplo ljeto moze protegnuti do srijede, npr. Dakle, poput ponedjeljka koji traje tri dana.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 29.03.17 23:41

Jedan od onih dana, kad si na suncu, skinuo bi se u kratke hlace.
Cim zadjes iza ugla zgrade, u sjenu, jakna je dobrodosla....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.03.17 8:05

jako lijepo i vec prilicno toplo pa ce tamo od 11 sati nadalje biti ljetnje temperature. Jucer je bilo pakleno, pjeske po vrelini, nakrcan teretom i po najvecim rijeckim uzbrdicama a obucen u postavljenu jaknu, ispod majica, cizmak... Skuho se ko cigo, nie bilo humano. E pa danas bi moglo biti i toplije ali sam zato lakse obucen...Wajter raport - Page 38 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.03.17 8:31

citam na Artu Lastu. Veli da je porieklom kozak. Posto je zenska onda je u biti koza Wajter raport - Page 38 684758713. Uz to veli da ima i cerkeske krvi, jebate koja kombinacia...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.