kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nase male opsesije

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Nase male opsesije - Page 4 Empty Re: Nase male opsesije

Postaj  Gost 06.04.17 13:28

A ja, recimo, bas volim salove i marame...Nase male opsesije - Page 4 1zouo36

Mislim da nemam nekih opsesija. Ne volim navece ostaviti neurednu kuhinju i u jutro iz stana ne izlazim dok nisam raspremila krevete. Ali to ne radim po svaku cenu.
Jedino se malo plasim visine, ali i to "treniram". Gde god ima neka provalija stojim na ivici i ako me je strah.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nase male opsesije - Page 4 Empty Re: Nase male opsesije

Postaj  RobinUd 06.04.17 16:37

Lena je napisao/la:nikako mi nije jasno kako netko može spavati na stomaku.....nikad nisam tako spavala......

antonac se uvijek pokriva po glavi,noge mu vire....hahaha....i spava bočno ili stomak.....

kako dišeš kad se pokriješ po glavi?bude neka mala rupa za dovod zraka?

brrrrrr Nase male opsesije - Page 4 11484130
Pa ja spavam na trbuhu !!
Na svojem, naravno....
I ja se pokrijem do usiju, noge mi od koljena vire van, bez obzira na temperaturu.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Nase male opsesije - Page 4 Empty Re: Nase male opsesije

Postaj  Gost 06.04.17 17:20

cat_claw je napisao/la:A ja, recimo, bas volim salove i marame...Nase male opsesije - Page 4 1zouo36

Mislim da nemam nekih opsesija. Ne volim navece ostaviti neurednu kuhinju i u jutro iz stana ne izlazim dok nisam raspremila krevete. Ali to ne radim po svaku cenu.
Jedino se malo plasim visine, ali i to "treniram". Gde god ima neka provalija stojim na ivici i ako me je strah.
i ja ih volim... zimi mi je uvijek hladno po vratu, pogotovo sad od kad nemam više onako dugu kosu...

visine se uopće ne bojim i često riskiram penjući se po planinskim sajlama i klinovima bez obzira na menierev sindrom (poremećaj tečnosti u unutrašnjem uhu koji uzrokuje probleme s ravnotežom) i mogućnost pada uslijed samo jednog krivog pokreta glavom... ali zato umirem od straha u dubokoj vodi... kad sam u avionu uopće me nije strah mogućeg pada na kopnu, ali kad pomislim da bi se mogao srušiti u more ili ocean, da bih do dolje mogla preživjeti i onda se utopiti, momentalno me oblije ledeni znoj... totalno suludo, znam Nase male opsesije - Page 4 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nase male opsesije - Page 4 Empty Re: Nase male opsesije

Postaj  antonac 06.04.17 19:00

RobinUd je napisao/la:
Lena je napisao/la:nikako mi nije jasno kako netko može spavati na stomaku.....nikad nisam tako spavala......

antonac se uvijek pokriva po glavi,noge mu vire....hahaha....i spava bočno ili stomak.....

kako dišeš kad se pokriješ po glavi?bude neka mala rupa za dovod zraka?

brrrrrr Nase male opsesije - Page 4 11484130
Pa ja spavam na trbuhu !!
Na svojem, naravno....
I ja se pokrijem do usiju, noge mi od koljena vire van, bez obzira na temperaturu.
ja uopce ne kuzim kako ljudi mogu drukcije spavat... Nase male opsesije - Page 4 11484130

_________________
daite im da seru....Nase male opsesije - Page 4 29xutcyNase male opsesije - Page 4 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Nase male opsesije - Page 4 Empty Re: Nase male opsesije

Postaj  pizda 06.04.17 20:34

Lena je napisao/la:
nikako mi nije jasno kako netko može spavati na stomaku.....nikad nisam tako spavala......


tanki jastuk, inace ti kicma pukne do ujutro. Glava je polegnuta na stranu i tako vatas zrak Nase male opsesije - Page 4 684758713...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Nase male opsesije - Page 4 Empty Re: Nase male opsesije

Postaj  RobinUd 06.04.17 21:09

antonac je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Lena je napisao/la:nikako mi nije jasno kako netko može spavati na stomaku.....nikad nisam tako spavala......

antonac se uvijek pokriva po glavi,noge mu vire....hahaha....i spava bočno ili stomak.....

kako dišeš kad se pokriješ po glavi?bude neka mala rupa za dovod zraka?

brrrrrr Nase male opsesije - Page 4 11484130
Pa ja spavam na trbuhu !!
Na svojem, naravno....
I ja se pokrijem do usiju, noge mi od koljena vire van, bez obzira na temperaturu.
ja uopce ne kuzim kako ljudi mogu drukcije spavat... Nase male opsesije - Page 4 11484130

Da ne kazem da je bilo i ekstremnih situacija.
Kad smo isli u sred zime na dan-dva sa satorima.
Pa mi je snijeg padao po golim nogama....
Imam nekakav svoj tjelesni termostat, kad zaspim, sve se regulira samo....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Nase male opsesije - Page 4 Empty Re: Nase male opsesije

Postaj  Gost 07.04.17 7:52

Lena je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
Znaci, nista salovi i marame? A nocu, pokrivas li se dekicom do vrata?

Ja se uvijek moram pokriti po glavi. :-) Sto ljeti nije suvise prakticno..

jako rijetko nosim šal ili maramu,a kad ih nosim onda su onako labavo omotani....šal znam ako je jako hladno držati rukom preko dijela lica,preko usta i nosa.....ruka je uvijek tu......

pokrijem se do vrata.....ne pokrivam lice nikad.....to mi isto kao na gušenje vuče......i spavam na leđima i ruke više na grudima kao drakula  Nase male opsesije - Page 4 11484130 budem malo na boku dok ne usnujem, onda se okrenem na leđa......
nikako mi nije jasno kako netko može spavati na stomaku.....nikad nisam tako spavala......

antonac se uvijek pokriva po glavi,noge mu vire....hahaha....i spava bočno ili stomak.....

kako dišeš kad se pokriješ po glavi?bude neka mala rupa za dovod zraka?

brrrrrr Nase male opsesije - Page 4 11484130

Napravim si tunelic. : ))

I ne razumijem to s usima i nogama. : )) A nisu Tonac i Ud jedini. Da pokriju se do usiju, a noge do koljena vire. : ))

To je kao da hlace navuces do pazuha.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nase male opsesije - Page 4 Empty Re: Nase male opsesije

Postaj  Gost 07.04.17 10:52

I ja najradje spavam na trbuhu ili na boku.

Setila sam se jedne "opsesije", a to je da u radnjama po rafovima nikada ne uzimam prvi produkt, vec one iza. Jer ko zna ko je to sve dodirivao... Nase male opsesije - Page 4 1724307051

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nase male opsesije - Page 4 Empty Re: Nase male opsesije

Postaj  pizda 07.04.17 14:58

ligeja je napisao/la:
Napravim si tunelic. : ))

dobio sam uz dormeo nadmadrac i jastuk od memory pjene ali ga bas zato ne mogu koristiti. Ne mos nikako napravit tunelic, stalno se vraca u prvobitno stanje...Nase male opsesije - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Nase male opsesije - Page 4 Empty Re: Nase male opsesije

Postaj  Gost 07.04.17 16:05

cat_claw je napisao/la:I ja najradje spavam na trbuhu ili na boku.

Setila sam se jedne "opsesije", a to je da u radnjama po rafovima nikada ne uzimam prvi produkt, vec one iza. Jer ko zna ko je to sve dodirivao... Nase male opsesije - Page 4 1724307051


E da samo znaš koliko nas misli to isto. : )) Pa ispadne da je bolje uzeti one prve...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nase male opsesije - Page 4 Empty Re: Nase male opsesije

Postaj  Gost 07.04.17 16:05

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
Napravim si tunelic. : ))

dobio sam uz dormeo nadmadrac i jastuk od memory pjene ali ga bas zato ne mogu koristiti. Ne mos nikako napravit tunelic, stalno se vraca u prvobitno stanje...Nase male opsesije - Page 4 684758713


Znači, komančerosi će ti se fino napiti krvi.  Nase male opsesije - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nase male opsesije - Page 4 Empty Re: Nase male opsesije

Postaj  pizda 07.04.17 22:07

ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
Napravim si tunelic. : ))

dobio sam uz dormeo nadmadrac i jastuk od memory pjene ali ga bas zato ne mogu koristiti. Ne mos nikako napravit tunelic, stalno se vraca u prvobitno stanje...Nase male opsesije - Page 4 684758713


Znači, komančerosi će ti se fino napiti krvi.  Nase male opsesije - Page 4 1523192931

kakve komancerosi imaju veze sa memorijskim jastukom? Nase male opsesije - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Nase male opsesije - Page 4 Empty Re: Nase male opsesije

Postaj  maledetta primavera 07.04.17 23:50

ligeja je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:I ja najradje spavam na trbuhu ili na boku.

Setila sam se jedne "opsesije", a to je da u radnjama po rafovima nikada ne uzimam prvi produkt, vec one iza. Jer ko zna ko je to sve dodirivao... Nase male opsesije - Page 4 1724307051


E da samo znaš koliko nas misli to isto. : )) Pa ispadne da je bolje uzeti one prve...
Tako sam ja jutros sa police uzela treci iza bakalar, pa jogurte iskopam odozada, mlijeko ... Nikad nista prvo na udaru. A novine i krizaljke isto vucem iz sredine, tako i one biltene od plodina, lidla itd ..
Ali nikada nista ne razbacam. Uredno vratim kako je bilo ... Mrzim te ( uglavnom ) babetine koje cackaju, kopaju, bacaju i ne potrude se ni mrvicu posloziti .... Zenama koje rade po takvim centrima cesto ne treba zamijerati ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Nase male opsesije - Page 4 Empty Re: Nase male opsesije

Postaj  maledetta primavera 07.04.17 23:58

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
Napravim si tunelic. : ))

dobio sam uz dormeo nadmadrac i jastuk od memory pjene ali ga bas zato ne mogu koristiti. Ne mos nikako napravit tunelic, stalno se vraca u prvobitno stanje...Nase male opsesije - Page 4 684758713


Znači, komančerosi će ti se fino napiti krvi.  Nase male opsesije - Page 4 1523192931

kakve komancerosi imaju veze sa memorijskim jastukom? Nase male opsesije - Page 4 684758713
Imam dva kusina od memory pjene , anatomska, koje ne koristim. Ne pasu mi. Kupila sam tri dormeo klasicna kusina i super su nam .... I razmisljam o nadmadracu otkad si ti napisao da si ga kupio.

Danas sam kupila dva lustera, fiksni telefon, i jos nekih djindjura i tako stalno i nikako do nadmadraca.....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Nase male opsesije - Page 4 Empty Re: Nase male opsesije

Postaj  Gost 08.04.17 0:00

maledetta primavera je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:I ja najradje spavam na trbuhu ili na boku.

Setila sam se jedne "opsesije", a to je da u radnjama po rafovima nikada ne uzimam prvi produkt, vec one iza. Jer ko zna ko je to sve dodirivao... Nase male opsesije - Page 4 1724307051


E da samo znaš koliko nas misli to isto. : )) Pa ispadne da je bolje uzeti one prve...
Tako sam ja jutros sa police uzela treci iza bakalar, pa jogurte iskopam odozada, mlijeko ... Nikad nista prvo na udaru. A novine i krizaljke isto vucem iz sredine, tako i one biltene od plodina, lidla itd ..
Ali nikada nista ne razbacam. Uredno vratim kako je bilo ... Mrzim te ( uglavnom ) babetine koje cackaju, kopaju, bacaju i ne potrude se ni mrvicu posloziti .... Zenama koje rade po takvim centrima cesto ne treba zamijerati ....

sad znam i tko je bio tzv tempera ... netko tko ne podnosi ljigavelu a ovdje je ima na tone Nase male opsesije - Page 4 684758713 svaka joj čast i rispekt iako je mene isto tako sortirala glede svojih nekih paranoja .. neka je ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nase male opsesije - Page 4 Empty Re: Nase male opsesije

Postaj  Gost 08.04.17 0:01

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:

dobio sam uz dormeo nadmadrac i jastuk od memory pjene ali ga bas zato ne mogu koristiti. Ne mos nikako napravit tunelic, stalno se vraca u prvobitno stanje...Nase male opsesije - Page 4 684758713


Znači, komančerosi će ti se fino napiti krvi.  Nase male opsesije - Page 4 1523192931

kakve komancerosi imaju veze sa memorijskim jastukom? Nase male opsesije - Page 4 684758713
Imam dva kusina od memory pjene , anatomska, koje ne koristim. Ne pasu mi. Kupila sam tri dormeo klasicna kusina i super su nam .... I razmisljam o nadmadracu otkad si ti napisao da si ga kupio.

Danas sam kupila dva lustera, fiksni telefon, i jos nekih djindjura i tako stalno i nikako do nadmadraca.....

još jedna šojka

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nase male opsesije - Page 4 Empty Re: Nase male opsesije

Postaj  Lena 08.04.17 7:14

sad će ispast da jedina ne spavam na stomaku!!!!  Nase male opsesije - Page 4 1619348112

ono 90% ljudi spava na stomaku,boku,ja u onih 10% koji su leđni.....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Nase male opsesije - Page 4 Empty Re: Nase male opsesije

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.