kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 20 / 40. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 14.07.17 23:25

malo pirka neki povjetarac, pa se da živit....ali vruće je svejedno....
gledam malo live stream ultre.....nije mi loša mjuza.....ja ni ne znam sve te popularne dj-eve,ali vidim rade solidne obrade od nekih dobrih starih stvari......
ništa ove godine, opet ne idem, niko od mojih prija ne može.....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 14.07.17 23:26

noć
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.07.17 4:00

zeli globalno jebi lokalno..mislim da je to najbolja solucija,,,tako je i sa vremenom,,jebite jos malo lokalno ali cete najebati svi zajedno samnom globalno..odvalila se na antartiku jebeno debela santa leda,,deblja od Matze..pa prijeti da ce priobalna podruchja u koje spadam i ja biti djentli poplavljena,,daklem,,bjezimo u planine,,,jer tamo nema zime..a ni poplava..Rijeka je vec tropski grad,,ko moj St Pete..Al ja sam se vec prilagodijo,,tak da me ne jebu visoke temperature,,jer kako sam vec reko,,igram na plus 35 (vlaznost zraka 89% ) dva sata tenis,,,svi mi kazu da nisam bash normalan,,ali je od mene jache da se provjerim koliko i dokle mogu,..jebaji ga kad sam u dushi sportista..Druga runda manga se bere...mater im jebem vjeveritce koje su se prije jebavale na mojim hrastovima sad uzivaju u mangu,,,a prtzanje im nije ni na kraj pameti,,,znachi,,mango je bolji od sexa,,koliko bi ja vama mogo pisati,,nemate pojam,,ali mi dodje jednostavno da mi se ne da,,jer ste skoro svi sjebani u mozak::Wajter raport - Page 20 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 16.07.17 21:56

Lijepo, toplo ali pirka vjetric pa ima zraka. Dovoljan je ventilator pa ne treba klimatizacija. Jebat ga, necemo se ni okrenut a ljeto ce proc a bozic doc, tako to ide. Takav je danasnji tempo zivota...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 16.07.17 21:57

Lena je napisao/la:malo pirka neki povjetarac, pa se da živit....ali vruće je svejedno....
gledam malo live stream ultre.....nije mi loša mjuza.....ja ni ne znam sve te popularne dj-eve,ali vidim rade solidne obrade od nekih dobrih starih stvari......
ništa ove godine, opet ne idem, niko od mojih prija ne može.....

meni nikako nije jasno sto to oni ustvari rade i kakva je to muzika...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 16.07.17 23:12

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:gledam malo live stream ultre.....nije mi loša mjuza.....ja ni ne znam sve te popularne dj-eve,ali vidim rade solidne obrade od nekih dobrih starih stvari......
meni nikako nije jasno sto to oni ustvari rade i kakva je to muzika...

To nitko ne zna....
Jebate, komponiras stvar, nitko si i nista.
Onaj, tko pusti tvoju stvar, koju si ti komponirao, je zvijezda (medju napusenim drustvom).

Dobro je....
Bio sam u Krapinskim Toplicama. Nemam obicaj ulaziti u vodu. Odlazak na takva mjesta mi sluzi za citanje knjiga.
Pa se spustila kisa.
Bila je panika.
Ljudi su panicno bjezali u bazen, da ne pokisnu.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 17.07.17 6:06

RobinUd je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:gledam malo live stream ultre.....nije mi loša mjuza.....ja ni ne znam sve te popularne dj-eve,ali vidim rade solidne obrade od nekih dobrih starih stvari......
meni nikako nije jasno sto to oni ustvari rade i kakva je to muzika...

To nitko ne zna....
Jebate, komponiras stvar, nitko si i nista.
Onaj, tko pusti tvoju stvar, koju si ti komponirao, je zvijezda (medju napusenim drustvom).

Dobro je....
Bio sam u Krapinskim Toplicama. Nemam obicaj ulaziti u vodu. Odlazak na takva mjesta mi sluzi za citanje knjiga.
Pa se spustila kisa.
Bila je panika.
Ljudi su panicno bjezali u bazen, da ne pokisnu.
Wajter raport - Page 20 1523192931
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 17.07.17 6:09

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:malo pirka neki povjetarac, pa se da živit....ali vruće je svejedno....
gledam malo live stream ultre.....nije mi loša mjuza.....ja ni ne znam sve te popularne dj-eve,ali vidim rade solidne obrade od nekih dobrih starih stvari......
ništa ove godine, opet ne idem, niko od mojih prija ne može.....

meni nikako nije jasno sto to oni ustvari rade i kakva je to muzika...
šta je to live stream ultre?

ovo ljeto baš uživam u muzici: tuesday, starboy, bruno mars sa svojim poskočicama itd itd pa lanjske od imany, ocean drive .... sva sam nešto podjetinjavila.


idem gledati aidu na ljetnu pozornicu ako uspijemo dobiti karte a vjerujem da je već sve rasprodano.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 17.07.17 12:02

maledetta primavera je napisao/la:idem gledati aidu na ljetnu pozornicu ako uspijemo dobiti karte a vjerujem da je već sve rasprodano.

Prvi korak: detaljno prostudirati vremensku prognozu (Ljetnji pljusak.... i to)
Drugi korak: za karte, upotrijebiti šarm.....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 17.07.17 12:26

ja idem na brijune kod radeta na san shakespearove noći Wajter raport - Page 20 1722873399  drugu subotu Wajter raport - Page 20 1722873399 Wajter raport - Page 20 1722873399

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.07.17 21:25

jebate sta se to dogadja u Splitu, vatra vec na domak grada...Wajter raport - Page 20 2329918616. Vele da Solin nema struje a gori i neka benzinska pumpa. Nadam se da su Lena, Antisa i nejac dobro i da ce to sranje stat vec jednom. Ne kuzim kako se sve moglo ostavit na lokalnim vatrogascima ko da je neki bezazleni pozar u pitanju umjesto da se pravovremeno salju pojacanja odasvud...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 17.07.17 23:55

pizda je napisao/la:jebate sta se to dogadja u Splitu, vatra vec na domak grada...Wajter raport - Page 20 2329918616. Vele da Solin nema struje a gori i neka benzinska pumpa. Nadam se da su Lena, Antisa i nejac dobro i da ce to sranje stat vec jednom. Ne kuzim kako se sve moglo ostavit na lokalnim vatrogascima ko da je neki bezazleni pozar u pitanju umjesto da se pravovremeno salju pojacanja odasvud...

Umro je netko od infarkta, to ej jedino, sta je bilo objavljeno.
A pomoc dolazi i sa drugih podrucja.
Upravo sam procitao da su medjimurski vatrogasci krenuli na jug.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 18.07.17 5:40

Wajter raport - Page 20 957247240 strašno ....

splićani, hrabro!
lena, tonac, dica i familije, nadam se da ste dobro. čekamo vaš glas ...
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 18.07.17 6:36

ovo je ktastrofa....sinoć sam htjela bježat kod mojih u kaštela....vatra je pomela sve u okruženju....nije bilo stuje.....gusta šuma koja je na dijalu mravinći i kučine sve otišlo....taj smo požar gledali satima....ali tu nema pomoći, gusta šuma i bura makar ne jaka to niko ne može zaustavit
dok smo išli spavat razorilo se to sve....sad vatrogasci još na tom dijelu gase....ali nema tu pomoći....mogu samo branit kuće, šumu nikako jer nemju ni dostup ,a niti sredstva za nešto više....
dim, sami dim uoklo na kilometre.....
vidim sa druge strane da je podstrana još u plamenu, gori i tamo....
sve je uništeno.....plače mi se kako je ljudima jer ih je masu izgubilo krov nad glavom, nešto šta su stvarali cijeli život....
kataklizma
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.07.17 12:12

Lena je napisao/la:ovo je ktastrofa....sinoć sam htjela bježat kod mojih u kaštela....vatra je pomela sve u okruženju....nije bilo stuje.....gusta šuma koja je na dijalu mravinći i kučine sve otišlo....taj smo požar gledali satima....ali tu nema pomoći, gusta šuma i bura makar ne jaka to niko ne može zaustavit
dok smo išli spavat razorilo se to sve....sad vatrogasci još na tom dijelu gase....ali nema tu pomoći....mogu samo branit kuće, šumu nikako jer nemju ni dostup ,a niti sredstva za nešto više....
dim, sami dim uoklo na kilometre.....
vidim sa druge strane da je podstrana još u plamenu, gori i tamo....
sve je uništeno.....plače mi se kako je ljudima  jer ih je masu izgubilo krov nad glavom, nešto šta su stvarali cijeli život....
kataklizma

covjek si ne moze ni predocit koji je to uzas citajuci ili slusajuci one sture izvjestaje. Te vatra simo te vatra tamo, vec otupis i postane svakodnevna ljetna vijest a oni koji su u tome ko da su u Pompejima jebate...
Mogu mislit kako vam je bilo bez struje i u svom tom dimu...Wajter raport - Page 20 2329918616
Da, za sume nema spasa, velikom vecinom nema ni onih vatrogasnih prometnica i ne moze pric covjek a kamo li vozilo. Jos kad je bura to je nemoguca misija, istovremeno bukne sto metara iza tebe, ispred tebe, sa strane...samo lete vatrene kugle i nicu novi pozari. Bio sam u tome pa znam kako je, na kraju vise i ne pokusavas gasit, samo spasavas zivu glavu...Jebiga, bitno je da je grad spasen i da nema zrtava a sume ce narast za neke nove pozare...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 18.07.17 15:28

Obican covjek, bio u sred te katastrofe, ili pak stotinama kilometara daleko (na finalu Wimbeldona, na primjer), sasvim je bespomocan.
Nadam se da ce netko sposobniji staviti ovaj problem na dnevni red, jednog dana.
Nije moja specijalnost, ali znam da se preventivom mogu uciniti cuda.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.07.17 15:56

RobinUd je napisao/la:Obican covjek, bio u sred te katastrofe, ili pak stotinama kilometara daleko (na finalu Wimbeldona, na primjer), sasvim je bespomocan.
Nadam se da ce netko sposobniji staviti ovaj problem na dnevni red, jednog dana.
Nije moja specijalnost, ali znam da se preventivom mogu uciniti cuda.

u takvim stvarima je preventiva 90% posla a onih desetak posto je gasenje dok je pozar jos u zacetku. Split i okolica su sto sto se preventive tice u totalnoj banani. Vatrogascima je bilo zabranjeno gasiti na Zrnovnici u podrucju kasarne jer se pretpostavlja da je minirano!? Pa jebate, 91-e se vojska odatle povukla i to tako stoji 26 godina a da se nije razminiralo??? Ovdje su odmah nakon povlacenja JNA tri mjeseca blokirana sva podrucja kasarni i razminana u pet valova iako je ispalo da je vec prvi bio dovoljan a ostala cetiri za svaki slucaj. Da ne spominjem rubne prostore grada koji su obicno zapusteni, raste draca i ima smeca koliko hoces. To se ne moze sprijecit dok se nesto ne izgradi i uredi cijelo podrucje ali zapusteno ne znaci i prepusteno. Ovdje imas zapustenog zemljista koliko hoces ali svakom dijelu mozes sa lakocom prici i kamionom i ima hidranata koliko treba. Ljudi se znaju cudit kad naidju na neku pustos i tamo vide sahtu sa hidrantom. Nije im jasno cemu to kad nema nikog zivog. Eto cemu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 19.07.17 6:05

meni je bilo zastrašujuće jučer pročitati kako, će vatra gorjeti još minimum desetak dana .... pa je li to moguće? a opet od danas novi toplotni val ... 
jadni ljudi, jadne, šume, životinje .... prestrašno  Wajter raport - Page 20 957247240 Wajter raport - Page 20 957247240
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 19.07.17 6:52

gorit će i još gori.....mosor je prekriven dimom, očito gori aktivno da tim nedostupnijim dijelovima......dima ima posvuda još uvijek....sivo sve
dobro je rekao onaj zapovjednik, danima će još goriti jer nedostupni dijelovi ne mogu se ni gasiti....a ššume i raslinja ima koliko hoćeš
ustala sam sva razbijena....umorna
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 19.07.17 6:55

sad sam pogledala i na drugu stranu prema splitu i karepovac je očito još gorio i gori jer je i tu gusti dim....danima nema mira....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.07.17 14:01

smirilo se sve, Split ne gori, ne da ni Solin i sad vise Plenkovicu nije interesantno. Ni ovdje ne gori osim neba i zemlje. Sunce ni kanaderi ne mogu pogasit ijako mislim da su i sunce i mjesec ustvari instalacije. Ne umjetnicke vec one tehnicke a ono ostalo sto vidimo na nocnom nebu je ionako arheologija, bolje receno scenografija. Mislim da se neko gadno zajebava sa nama ali je u svakom slucaju ulozio puno truda.
Nisam pojeo toliko lubenica ne pamtim od kad, sto je najfora idu mi u bilo koje doba dana i noci. U svakom slucaju, bolje jest hladnu lubenicu nego li se stalno naljevat vodurinom. Tresanja sam pojeo par stotina kila a jagoda skoro pa nista. Ove mi godine nisu isle, nemam pojma zasto. Jednu kilu sam pojeo a druga mi istrunula u frizideru i nikakve volje za njima a inace ih jedva cekam. To ko da je jucer bilo a ustvari bilo na proljece. To kako vrijeme siba nije normalno, vise ljude ne pitas "gdje ces sutra" vec "gdje ces na ljeto, proljece, jesen".
Eto, to je bilo jedno moje opazanje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 22.07.17 17:18

zapravo je i jutro nešto usitno gorilo na dračevcu, blizu karepovca, ali brzo su doletili i ugasili.....
ajme baš leti vrijeme....kod mene takva zbrka u glavi da ne znam koji je dan, sat, kad , šta i kako radim....stavili me u smjenu od 14-22 prošli tjedan, krepala sam, još su me stavili na rezervacije i overbookinge.....komaaaaa.....dođem kući glava totalno u zbrci....usteneš malo se razbudiš, odeš u spizu, spremiš šta za jest i ajd radit.....
još samo 10 radnih dana imam i 4 dana godišnjeg....jedva čekam da sve završi da se saberem malo Wajter raport - Page 20 11484130


jutros prolom oblaka, grmilo je jako, pa pljusak od 15 minuta i iza opat jako vruće......cvrčci cvrče samo tako
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 22.07.17 19:32

Nemam posebne volje ove godine ici na more....
Ono "interesantno" je proslo....
Kolone, zastoji, pozari....
Osim toga, i bez mene se govori da je ova godina (opet) turisticki rekordna.

Zato sam ja danas bio u Krapinskim Toplicama, i rostiljao se malo na kontinentalnom suncu, i dobio blago crvenu boju.
Ne moze covjek ni bos po betonu hodati.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.07.17 21:16

vidijo Lastu. Stala izazovno na semaforu pa sam joj ponukan time dobacijo da parkira kako bi imali sexualne odnose. Sa radoscu je to prihvatila i potvrdila ispruzenim srednjim prstom. Cekao sam jedno dva sata a nje nema pa pretpostavljam da se nesto desilo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.07.17 21:19

Lena je napisao/la:
još samo 10 radnih dana imam i 4 dana godišnjeg....jedva čekam da sve završi da se saberem malo Wajter raport - Page 20 11484130

jutros prolom oblaka, grmilo je jako, pa pljusak od 15 minuta i iza opat jako vruće......cvrčci cvrče samo tako

ajd, izdrzi jos tih deset dana i onda siesta Wajter raport - Page 20 684758713.
Ovdje nista, nit pljuskova nit cvrcaka ni tako ni onako...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 20 / 40. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.