kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 23 / 40. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 23 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.08.17 0:21

skužila da je ovo super stvar za brusit nokte Wajter raport - Page 23 11484130



Wajter raport - Page 23 1656216332

i veselit se konačnom ishodu

Wajter raport - Page 23 3827645783 Wajter raport - Page 23 1040131347 Wajter raport - Page 23 3827645783 Wajter raport - Page 23 1521376178 Wajter raport - Page 23 1367709913

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 23 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.08.17 0:30

ovo ljeto je super i sve redom ... klimatski uvjeti, reakcije na iste ... volim kad je toplo a raznoliko ... red suše, red nevera, red zemljotresa pa opet red suše jer se iza brda valja nevrijeme ... nije dosadno Wajter raport - Page 23 1425538829 kažu da će udarit zemljotres nad zemljotresima ... živi bili pa vidjeli Wajter raport - Page 23 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 23 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 18.08.17 10:15

Pipek, kako si? Kako je sa laktom?
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 23 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 18.08.17 14:54

i ja se nadam da je to došlo kraju i da je ok ruka....pipi?

vruće ponovo, jako vruće!

danas nam je svratila btw-ica, u obilasku domovine prošla je našim krajem i baš mi je bilo drago vidit je.....crvena kosa, energija ista kao i prije....malo smo vas izogovarali,ali baš maaalkice onako Wajter raport - Page 23 11484130
i ode ona dalje....ima još puno mjesta koje vidit mora i ljudi koje vidit mora isto tako,naravno.....
vozi kamion sad Wajter raport - Page 23 11484130  mali tamić je vozi uzduš i porijeko lijepe naše.....

rekla sam joj da pozdravi macu jer će i nju vidit....maco javi jel te pozdravila Wajter raport - Page 23 11484130

a qvozdenu je danas rođendn 14. punih!
sutra slavimo....imaju 2 proslave.....
a ja sam još uvijek umorna i nadam se da ću se jednog dana naspavat i odmorit....javim kad dođe taj dan....


Zadnja promjena: Lena; 18.08.17 14:55; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : ....)
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 23 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.08.17 6:16

Pizdo javi se!!!

Ps. Poucena reakcijama na moje crnohumoreske mozda bolje da ne pisem crnohumorne asocijacije na zdravstveno stanje voljenog vodje da opet ne ispadnem Monsterica, pa cu se suzdrzati dok se voljeni vodja ne javi  Wajter raport - Page 23 1523192931 Wajter raport - Page 23 11484130 Wajter raport - Page 23 1523192931

Danas mi stize bitvica, Siva eminencija ovog foruma... i kad ne djeluje, ona djeluje... uz Voljenog Vodju i Dvorsku Ludu ( glistu/legolasa/malaniz/xyz nickova) kljucna figura ovog Pozorista u kuci  Wajter raport - Page 23 11484130

Bas se veselim  Wajter raport - Page 23 3114925407


Danas mi je prvi dan dvotjednog godisnjeg, jeeeeeee!!!!! Mislim se odmarati, ljeskariti i uzivati. Vecinu vremena cu biti na crcu.
Javim ako ugledam glistu u kakvom grmu iz kojeg vreba potencijalne drzavne neprijatelje i prijavljuje ih intergalakticnoj policiji.
Krajem devetog frendica i ja idemo pet dana na siciliju, jeeeeeeeee II.

Ne znam jesam li prijavila ovdje ali imam novog clana objtelji - novog macica, Gigija. Plemeniti ulicar porijeklom, domaca maca, ali jako je ljubak i karakterom pravo nestasno, zivahno, zaigrano, radoznalo malo mace. Sad vec ima 4 mjeseca. Ko da hranim extacyjima ili speedom, strasno je nabrijan i istrazuje po stanu putevima kojima lav nikada nije krocijo. Pravo je silo.
Lava je definitivno razigrao i pomladio samo ne znam koliko je to njemu na veselje jer ima novo obitavaliste - penje se na vrhfrizidera - lokaciju koja je za sad jedina nedostupna gigiju... jedino tamo ima mira. Inace, jos uvijek sam mu na ignoru, zaobilazi me i uopce se ne dolazi maziti... valjda ce mi oprostiti s vremenom... svojem slugi pokornom.

Prezivjela sam jos jedno ljeto... e da bila sam gledat Shakespeareove noci - varijacije, na brijune, kazaliste Ulysess - fenomenalno, genijalno i odusevljenje generalno. Kvalitetno i ispunjujuce. Naranilo me. Predstavakoja traje 3.5 sata na tri lokacije na otocicu, tako da hodas skupa s predstavom i glumcima s lokacije na lokaciju, odnosno predstava se giba... toliko suvremeno i aktualno a tako staro... ma cudilo nevidjeno. Preporuka svima koji jos nisu bili.

Dakle, the weather is fine, leaving is easy i la vita e bella.  Wajter raport - Page 23 684758713

Ps. Pozdrav ligejici, ako navrati i citne

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 23 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.08.17 8:49

Lena je napisao/la:i ja se nadam da je to došlo kraju i da je ok ruka....pipi?

vruće ponovo, jako vruće!

danas nam je svratila btw-ica, u obilasku domovine prošla je našim krajem i baš mi je bilo drago vidit je.....crvena kosa, energija ista kao i prije....malo smo vas izogovarali,ali baš maaalkice onako Wajter raport - Page 23 11484130
i ode ona dalje....ima još puno mjesta koje vidit mora i ljudi koje vidit mora isto tako,naravno.....
vozi kamion sad Wajter raport - Page 23 11484130  mali tamić je vozi uzduš i porijeko lijepe naše.....

rekla sam joj da pozdravi macu jer će i nju vidit....maco javi jel te pozdravila Wajter raport - Page 23 11484130

a qvozdenu je danas rođendn 14. punih!
sutra slavimo....imaju 2 proslave.....
a ja sam još uvijek umorna i nadam se da ću se jednog dana naspavat i odmorit....javim kad dođe taj dan....
Obavezno ti javim jel prenijela pozdrave  Wajter raport - Page 23 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 23 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.08.17 23:13

Lena je napisao/la:i ja se nadam da je to došlo kraju i da je ok ruka....pipi?

vruće ponovo, jako vruće!

danas nam je svratila btw-ica, u obilasku domovine prošla je našim krajem i baš mi je bilo drago vidit je.....crvena kosa, energija ista kao i prije....malo smo vas izogovarali,ali baš maaalkice onako Wajter raport - Page 23 11484130
i ode ona dalje....ima još puno mjesta koje vidit mora i ljudi koje vidit mora isto tako,naravno.....
vozi kamion sad Wajter raport - Page 23 11484130  mali tamić je vozi uzduš i porijeko lijepe naše.....

rekla sam joj da pozdravi macu jer će i nju vidit....maco javi jel te pozdravila Wajter raport - Page 23 11484130

a qvozdenu je danas rođendn 14. punih!
sutra slavimo....imaju 2 proslave.....
a ja sam još uvijek umorna i nadam se da ću se jednog dana naspavat i odmorit....javim kad dođe taj dan....

Cestitke momcini Gvozdenu makar sa zakasnjenjem Wajter raport - Page 23 684758713.
Vele da lakat vise ne treba punktirati ali i dalje je velik i boli na dodir. U biti nisam nikada ni usporedjivao laktove, mozda je ovaj stvarno veci obzirom na napore koje je podnosijo...Wajter raport - Page 23 684758713
Jel Blitvica tracala Glistu? Wajter raport - Page 23 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 23 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.08.17 23:14

Vel'ka Maca je napisao/la:Pizdo javi se!!!

Ps. Poucena reakcijama na moje crnohumoreske mozda bolje da ne pisem crnohumorne asocijacije na zdravstveno stanje voljenog vodje da opet ne ispadnem Monsterica, pa cu se suzdrzati dok se voljeni vodja ne javi  Wajter raport - Page 23 1523192931 Wajter raport - Page 23 11484130 Wajter raport - Page 23 1523192931

Danas mi stize bitvica, Siva eminencija ovog foruma... i kad ne djeluje, ona djeluje... uz Voljenog Vodju i Dvorsku Ludu ( glistu/legolasa/malaniz/xyz nickova) kljucna figura ovog Pozorista u kuci  Wajter raport - Page 23 11484130

Bas se veselim  Wajter raport - Page 23 3114925407


Danas mi je prvi dan dvotjednog godisnjeg, jeeeeeee!!!!! Mislim se odmarati, ljeskariti i uzivati. Vecinu vremena cu biti na crcu.
Javim ako ugledam glistu u kakvom grmu iz kojeg vreba potencijalne drzavne neprijatelje i prijavljuje ih intergalakticnoj policiji.
Krajem devetog frendica i ja idemo pet dana na siciliju, jeeeeeeeee II.

Ne znam jesam li prijavila ovdje ali imam novog clana objtelji - novog macica, Gigija. Plemeniti ulicar porijeklom, domaca maca, ali jako je ljubak i karakterom pravo nestasno, zivahno, zaigrano, radoznalo malo mace. Sad vec ima 4 mjeseca. Ko da hranim extacyjima ili speedom, strasno je nabrijan i istrazuje po stanu putevima kojima lav nikada nije krocijo. Pravo je silo.
Lava je definitivno razigrao i pomladio samo ne znam koliko je to njemu na veselje jer ima novo obitavaliste - penje se na vrhfrizidera - lokaciju koja je za sad jedina nedostupna gigiju... jedino tamo ima mira. Inace, jos uvijek sam mu na ignoru, zaobilazi me i uopce se ne dolazi maziti... valjda ce mi oprostiti s vremenom... svojem slugi pokornom.

Prezivjela sam jos jedno ljeto... e da bila sam gledat Shakespeareove noci - varijacije, na brijune, kazaliste Ulysess - fenomenalno, genijalno i odusevljenje generalno. Kvalitetno i ispunjujuce. Naranilo me. Predstavakoja traje 3.5 sata na tri lokacije na otocicu, tako da hodas skupa s predstavom i glumcima s lokacije na lokaciju, odnosno predstava se giba... toliko suvremeno i aktualno a tako staro... ma cudilo nevidjeno. Preporuka svima koji jos nisu bili.

Dakle, the weather is fine, leaving is easy i la vita e bella.  Wajter raport - Page 23 684758713

Ps. Pozdrav ligejici, ako navrati i citne

tebe Glista jedinu ne napada, izgleda da te se boji iz nekog razloga...Wajter raport - Page 23 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 23 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.08.17 23:35

pizda je napisao/la:
tebe Glista jedinu ne napada, izgleda da te se boji iz nekog razloga...Wajter raport - Page 23 684758713

a ti bi da ja napadam najslabije i najranjivije ... sovice Wajter raport - Page 23 3791038771

eto, sad smo i sovu amenovali i imenovali ... motivi me ne zanimaju ... neka ostanu tajna

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 23 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 19.08.17 23:51

Pad temerature jucer-danas izmedju 10 i cak 15 stupnjeva.
Tako mi je znao javljati u sred zime sogor iz Kanade...
Znao je reci, postalo je toplije za cak 20 stupnjeva.
Ja zinuo....
Da, kaze on, sad nije vise minus 45, sad je minus 25.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 23 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.08.17 23:54

Vel'ka Maca je napisao/la:

Danas mi stize bitvica, Siva eminencija ovog foruma... i kad ne djeluje, ona djeluje... uz Voljenog Vodju i Dvorsku Ludu ( glistu/legolasa/malaniz/xyz nickova) kljucna figura ovog Pozorista u kuci  Wajter raport - Page 23 11484130

Bas se veselim  Wajter raport - Page 23 3114925407



jedva čekam susret uživo dvorske lude i pacijenta ... a imponira me čut da sam u nepune četir godine postala ključna figura zahvaljujući patologiji koja je pustila korijenje među nekadašnjim forumašima koji su forum koristili kao odušak za svakodnevne probleme i kao mjesto za zabavu ... a onda se dogodila velka maca ... velka maco, velkom od mene ... javi mi se kad me vidiš na ulicama crca ... jedva čekam naš susret uživo nakon si mi godinama obitavala u roditeljskom domu a nisi se usudila riječ prozboriti sa mnom al jedan minorni fortum našla shodnim propričati sa mnom
... njušim pravu hrabricu ... da se na glavu postaviš nećeš uspjeti blitvu i ostale prikazati kao moj problem .. a neš ni ti to postati ... kako je ono pizda jednom reko, znam se i sama nositi sa takvima kao ti ... pa eto, znam i čekam priliku ... oš na kavu sa mnom ? Wajter raport - Page 23 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 23 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.17 0:04

Vel'ka Maca je napisao/la:
Javim ako ugledam glistu u kakvom grmu iz kojeg vreba potencijalne drzavne neprijatelje i prijavljuje ih intergalakticnoj policiji.

Wajter raport - Page 23 684758713

ne bih bila u koži ni tebe ni intergalaktičke policije  .. zabavljajte me Wajter raport - Page 23 1523192931 nakon svake predstave ide spuštanje zavjesa i aplauz ... Wajter raport - Page 23 1523192931

ja sam se opredjelila ... ne spuštam glavu ni kad je aplauz ... bit će fora gledati tko će sve spustiti glavu Wajter raport - Page 23 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 23 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.17 0:10

RobinUd je napisao/la:Pad temerature jucer-danas izmedju 10 i cak 15 stupnjeva.
Tako mi je znao javljati u sred zime sogor iz Kanade...
Znao je reci, postalo je toplije za cak 20 stupnjeva.
Ja zinuo....
Da, kaze on, sad nije vise minus 45, sad je minus 25.

a je ... mnogi će se sada smrznuti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 23 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.17 0:21

pizda je napisao/la: Vecinu vremena cu biti na crcu.
Javim ako ugledam glistu u kakvom grmu iz kojeg vreba potencijalne drzavne neprijatelje i prijavljuje ih intergalakticnoj policiji.

ma koji grm ? glista svaki dan prepliva dva km i roni svako toliko i piša u moru nakon je krv propišala na poslu sa takvim kokoškama ... i  lastu  i magdu upetljala a da one nemaju pojma zašto ha ha ha ... koji ste vi cirkus ... i još znaš da sam policiju upetljala ... ups .. ah da ... i vaše snimatelje je netko snimao ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 23 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.17 0:24

malaniz je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

Danas mi stize bitvica, Siva eminencija ovog foruma... i kad ne djeluje, ona djeluje... uz Voljenog Vodju i Dvorsku Ludu ( glistu/legolasa/malaniz/xyz nickova) kljucna figura ovog Pozorista u kuci  Wajter raport - Page 23 11484130

Bas se veselim  Wajter raport - Page 23 3114925407



jedva čekam susret uživo dvorske lude i pacijenta ... a imponira me čut da sam u nepune četir godine postala ključna figura zahvaljujući patologiji koja je pustila korijenje među nekadašnjim forumašima koji su forum koristili kao odušak za svakodnevne probleme i kao mjesto za zabavu ... a onda se dogodila velka maca ... velka maco, velkom od mene ... javi mi se kad me vidiš na ulicama crca ... jedva čekam naš susret uživo nakon si mi godinama obitavala u roditeljskom domu a nisi se usudila riječ prozboriti sa mnom al jedan minorni fortum našla shodnim propričati sa mnom
... njušim pravu hrabricu ... da se na glavu postaviš nećeš uspjeti blitvu i ostale prikazati kao moj problem .. a neš ni ti to postati ... kako je ono pizda jednom reko, znam se i sama nositi sa takvima kao ti ... pa eto, znam i čekam priliku ... oš na kavu sa mnom ? Wajter raport - Page 23 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 23 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.17 0:33

zanimljivo je kako me pizda, zingaro i mnogi drugi forumaši zaobilaze ... hvala svima jer ste mi pomogli sažeti jednu meni zanimljivu Atropološku Studiju i zašto je to tako

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 23 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 20.08.17 10:27

pizda je napisao/la:

Cestitke momcini Gvozdenu makar sa zakasnjenjem Wajter raport - Page 23 684758713.
Vele da lakat vise ne treba punktirati ali i dalje je velik i boli na dodir. U biti nisam nikada ni usporedjivao laktove, mozda je ovaj stvarno veci obzirom na napore koje je podnosijo...Wajter raport - Page 23 684758713
Jel Blitvica tracala Glistu? Wajter raport - Page 23 1523192931

ajde dobro je....ide kraju to.....

tračali smo svih pomalo, moraš malo Wajter raport - Page 23 11484130
ali najviše o svojim putešestvijama i životu.....nismo neke mahaluše....antonac je slušao i garant mislijo-a ludih ženetina Wajter raport - Page 23 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 23 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 20.08.17 10:33

malaniz je napisao/la:zanimljivo je kako me pizda, zingaro i mnogi drugi forumaši zaobilaze ... hvala svima jer ste mi pomogli sažeti jednu meni zanimljivu Atropološku Studiju  i zašto je to tako

ja te ne zaobilazim,ali fakat ne kužim do kraja niti razumijem neke svađe,nesporazume koji su manje više stalne naravi....
a ni ne želim ih shvatit zapravo Wajter raport - Page 23 11484130

zingaro čita još garant,ali odkliknuo se pa ne može nikog obilazit niti zaobilazit.....jebi ga....

ostaje robin ud kao povremeni nezavisni kandidat koji drži crtu razgraničenja između jave i sna Wajter raport - Page 23 2281111077
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 23 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 20.08.17 11:16

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:

Cestitke momcini Gvozdenu makar sa zakasnjenjem Wajter raport - Page 23 684758713.
Vele da lakat vise ne treba punktirati ali i dalje je velik i boli na dodir. U biti nisam nikada ni usporedjivao laktove, mozda je ovaj stvarno veci obzirom na napore koje je podnosijo...Wajter raport - Page 23 684758713
Jel Blitvica tracala Glistu? Wajter raport - Page 23 1523192931

ajde dobro je....ide kraju to.....

tračali smo svih pomalo, moraš malo Wajter raport - Page 23 11484130
ali najviše o svojim putešestvijama i životu.....nismo neke mahaluše....antonac je slušao i garant mislijo-a ludih ženetina Wajter raport - Page 23 1523192931
Bilo bi Tesko povjerovati da se niste takle forumasa, vi ili bilo tko se nadje na kavi , rucku i slično.
Meni zao sto sam propustila Uda nedavno, Robine  Wajter raport - Page 23 3015220106 a i zao mi sto sa pipikom nisam kavu popila vec mu nanijela opekline u medjunozje ..,.....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 23 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 20.08.17 11:33

Wajter napokon po mom gustu, sivo i vjetar. Ja volim ljeto, volim vrucine i more a sto znaci da moram ici na plazu i rafriskat se kad god ocu, i plivati, plivati .... Ovo ljeto patim se ko zivotninja sa zdravljem: bubrezi, oticanje, ne mogu nista jesti, herpesi .... I k tome nisam isla na godišnji. Uzela jedan dan pa spojila sa Gospom, bila na Krku produženi vikend .. i nisam izlazila iz mora... Plivala, suncala se, zabavljala se, spavala .... Ni jednu tabletu nisam uzela, niti terapiju koju uzimam vec 12 godina, dvaput dnevno.... Sve nedaće baj baj kad si opusten a i more samo po sebi lijeci. 
Bas iz razloga da udahnem svjezine i opustim se, preko tjedna nakon posla sjednem u auto i odem u sumu .... Samo miris zemlje i borova lijeci a da ne govorim pogled i mir ... A konji i kravice divni. Sa kravama obično secem, pricam i Berem trputac ... I vratim se navečer kuci i drugi dan prociscena mogu nastaviti raditi...

S obzirom da sam do pet popodne zatvorena u kancelariji pod klimom i neonkama i ne gustam ljepote ljeta kako treba, preferiram ovaj vjetar, sivo nebo i laganu majicu. Zato veceras imam dogovor za setnju i potom negdje na laganu veceru .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 23 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 20.08.17 12:38

Lena je napisao/la:ostaje robin ud kao povremeni nezavisni kandidat koji drži crtu razgraničenja između jave i sna Wajter raport - Page 23 2281111077
Odoh se ja sad razgranicit´ uz vodu (ne uz more!!).
Oblacno je ovdje, pa mi je pakleni plan, uzeti nesto vode i knjigu, sjest´ kraj Dunava, i malo se educirat´.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 23 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 20.08.17 12:42

maledetta primavera je napisao/la:Meni zao sto sam propustila Uda nedavno, Robine  Wajter raport - Page 23 3015220106 a i zao mi sto sa pipikom nisam kavu popila vec mu nanijela opekline u medjunozje ..,.....
Hm, po opisu, vec je sama namjera s tobom piti kavu, prilicno opasna.
Ima Pizda losu seriju izgleda.... najprije to medjunozje... pa lakat....
Sta je sljedece??

Ja cu svjesno uci u rizik, pa cu se u sljedecoj posjeti Fiume blagovremeno najaviti.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 23 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.17 13:49

Lena je napisao/la:i ja se nadam da je to došlo kraju i da je ok ruka....pipi?

vruće ponovo, jako vruće!

danas nam je svratila btw-ica, u obilasku domovine prošla je našim krajem i baš mi je bilo drago vidit je.....crvena kosa, energija ista kao i prije....malo smo vas izogovarali,ali baš maaalkice onako Wajter raport - Page 23 11484130
i ode ona dalje....ima još puno mjesta koje vidit mora i ljudi koje vidit mora isto tako,naravno.....
vozi kamion sad Wajter raport - Page 23 11484130  mali tamić je vozi uzduš i porijeko lijepe naše.....

rekla sam joj da pozdravi macu jer će i nju vidit....maco javi jel te pozdravila Wajter raport - Page 23 11484130

a qvozdenu je danas rođendn 14. punih!
sutra slavimo....imaju 2 proslave.....
a ja sam još uvijek umorna i nadam se da ću se jednog dana naspavat i odmorit....javim kad dođe taj dan....
Cim mi je sjela u auto rekla mi je da si me pozdravila... da bi rijec rekla. Uzvracam pozdrave  Wajter raport - Page 23 3859399978

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 23 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.17 13:52

malaniz je napisao/la:
pizda je napisao/la:
tebe Glista jedinu ne napada, izgleda da te se boji iz nekog razloga...Wajter raport - Page 23 684758713

a ti bi da ja napadam najslabije i najranjivije ... sovice Wajter raport - Page 23 3791038771

eto, sad smo i sovu amenovali i imenovali ... motivi me ne zanimaju ... neka ostanu tajna
Hvala ti glisto, stvarno si srce sto ne napadas mene najslabiju i najranjiviju, bolje se ti sa opasnom lastom razracunaj  Wajter raport - Page 23 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 23 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.17 13:55

malaniz je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

Danas mi stize bitvica, Siva eminencija ovog foruma... i kad ne djeluje, ona djeluje... uz Voljenog Vodju i Dvorsku Ludu ( glistu/legolasa/malaniz/xyz nickova) kljucna figura ovog Pozorista u kuci  Wajter raport - Page 23 11484130

Bas se veselim  Wajter raport - Page 23 3114925407



jedva čekam susret uživo dvorske lude i pacijenta ... a imponira me čut da sam u nepune četir godine postala ključna figura zahvaljujući patologiji koja je pustila korijenje među nekadašnjim forumašima koji su forum koristili kao odušak za svakodnevne probleme i kao mjesto za zabavu ... a onda se dogodila velka maca ... velka maco, velkom od mene ... javi mi se kad me vidiš na ulicama crca ... jedva čekam naš susret uživo nakon si mi godinama obitavala u roditeljskom domu a nisi se usudila riječ prozboriti sa mnom al jedan minorni fortum našla shodnim propričati sa mnom
... njušim pravu hrabricu ... da se na glavu postaviš nećeš uspjeti blitvu i ostale prikazati kao moj problem .. a neš ni ti to postati ... kako je ono pizda jednom reko, znam se i sama nositi sa takvima kao ti ... pa eto, znam i čekam priliku ... oš na kavu sa mnom ? Wajter raport - Page 23 1523192931
Hvala i tebi doktorice/sestro glisto sto mene stavljas na tako bitno, snazno i vazno mjesto i dodjeljujes mi vodecu te presudnu ulogu... nisam bila svjesna svoje vaznosti, al sad si mi otvorila oci - dakle ti si bila prava hrabrica sto se nikada nisi usudila meni obratiti dok sam ja godinama obitavla u roditeljskoj ti kuci ali ne zbog tebe  Wajter raport - Page 23 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 23 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 23 / 40. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.